Putine, zachraň tygry světa! Co spojuje L. DiCapria a V. Putina? O...

Putine, zachraň tygry světa! Co spojuje L. DiCapria a V. Putina? O “Zmrtvýchvstání”. A sežere tygr Amur kozu Timur?

Putine, zachraň tygry světa! Co spojuje L. DiCapria a V. Putina? O “Zmrtvýchvstání”.  A sežere tygr Amur kozu Timur?

Původně jsem chtěla psát pouze o symbolice posledního filmu s Leonardem DiCapriem, Zmrtvýchvstání. Film jsem neviděla a ani bych mu nevěnovala pozornost, ale zaujal mě svým názvem. Přesněji – zaujalo mě, že díky filmu nastala ze všech stran taková intenzita použití právě slova “Zmrtvýchvstání”. Slovo totiž má stejný význam, jako “transformace”, což je mým pohledem nejcharakterističtější označení pro naší dobu. A “transformace”, to je základní charakteristika astrologické symboliky Pluta a znamení Štíra.

Pluto a Štír v astrologii představují energii, která zná pouze konstrukci nebo destrukci – nic mezitím a velmi symbolicky jsme to od roku 2008, kdy Pluto na dlouhých 16 let vstoupilo do znamení Kozoroha, mohli vidět na dvou zásadních událostech: pád Lehman Brothers v roce 2008 (začátek destrukce letitého finančního systému) a havárie Fukušimy v roce 2010 (Pluto doslova jako plutonium, které se přestalo chovat konstruktivně a nabralo opačnou podobu). V obou případech jde o události, které mají globální význam a které nejen symbolicky varují, ale především vyzývají k transformaci všeho, na čem současná lidská existence stojí. A protože současnému světu dominují Spojené státy, týká se největší transformace právě jich a ať se jim to líbí nebo ne, tato transformace běží (psala jsem o tom v článku “Narozen 4. července”).

Pro Pluta a Štíra jsou dále charakteristické věty “Co mě nezabije, to mě posílí” či “Fénix vstává z popela”. Jinak řečeno – život nelze zničit, lze jej pouze transformovat (velmi silným symbolem transformace je motýl, který dostal tak velký prostor na poslední obálce časopisu The Economist).

Když se po astro odbočce vrátím k filmu “Zmrtvýchvstání”, tak kromě jeho názvu je i jeho obsah pro současnou dobu – a obzvláště pro USA, tzn. západní kulturu – velmi symbolický, cituji popisek z Csfd:

“Americký západ, Jižní Dakota, 1823. Místo a čas s hodně relativní hodnotou lidského života. Zkušený lovec a trapper Hugh Glass (Leonardo DiCaprio) je se svým synem na výpravě s lovci kožešin. Uprostřed hlubokých lesů vzdorují nečekaným útokům indiánů a musí na své pouti překonávat nemilosrdnou, zatím nezmapovanou krajinu plnou nástrah. Glassovi se stává osudným střet s rozzuřenou samicí medvěda grizzlyho. Medvědí útok sice přežije, ale je těžce zraněný a lovecká výprava se musí rozdělit. Zatímco většina lovců pokračuje v cestě, s Glassem a jeho synem zůstanou jen dva muži, John Fitzgerald a Jim Bridger. Ti více méně jen čekají, až zemře, aby jej pak pohřbili a mohli pokračovat v cestě. Ale zraněný lovec stále neumírá, a tak se Fitzgerald rozhodne čekání na nevyhnutelné zkrátit. Při pokusu o nedobrovolnou eutanázii ho však přistihne Glassův syn, kterého Fitzgerald zabije. Ještě živého Glasse pak zahrabe v hrobě a spolu s Bridgerem zmizí. Jenže Hugh má hodně tuhý kořínek. V naprosto zuboženém stavu vyleze z vlastního hrobu, zoufale se potácí čarokrásnou, ale zcela lhostejnou krajinou. Při životě jej drží především nenávist a touha po odplatě. Musí překonat brutální zimu a hlad, divoké řeky, bojovné indiánské kmeny a dokonat svou pomstu.”

Film byl natočen podle knihy z roku 2002, která ve své době nevzbudila žádný zájem, od roku 2015 však zažívá nebývalou pozornost – náhoda? Náhoda, že jde v podstatě o popis z doby vzniku Spojených států, že hrdinovi se osudným stává střet s medvědem a že poté, co se nově zrodí, musí překonat střet s indiánskými kmeny a být vystaven silám přírody? Není v tom snad symbolika smrti starého a zrození nového lidstva a není v tom snad dokonce symbolika neandertálců, jejichž náhlé vymření stálo na počátku našeho velikého cyklu?

Kromě uvedeného popisku k filmu jsem našla ještě recenzi, kde velmi souhlasím se závěrečným odstavcem: “Revenant je strašidlo, které obchází Západem a zůstává jako stopa otisknutá ve světě nebo v paměti – oko koně, pohled bizona, obraz ženy, vlčí smečka, spirála na čutoře, krvavý úsměv, tlapa medvěda, čelisti zakousnuté do kalhot, vyvržené plíce, krystalky ledu na okraji kůže, obří skály, hořící krční jamka, potůčky v ledovci, mlčící indiáni a rudé kusy masa – i když je už pryč.”

Nemůžu nedodat ještě kousek astrologické symboliky, týkající se Pluta a Štíra: Pro tyto energii platí, že představují sopku či špičku ledovce. V obou případech jde o to, že v hlubinách jsou potlačená nevyřešená traumata, která z podvědomí po dlouhý čas tu buď pouze doutnají (sopka) či jindy pravdu zastírají za “happy” pózu (špička ledovce). Dokud nepřijde čas, že “sopka” bouchne či “ledovec” roztaje, protože nadále je život ve lži nesnesitelný a pravda se dere na povrch i za cenu vlastní destrukce. Nepřipomíná to vše Spojené státy, potažmo systém, který přes ně chtěli globální vůdcové zavést na celý svět???

V hlavní roli Leonardo DiCaprio. Anebo Vladimír Putin? Anebo tygr a koza?

Jak píšu v úvodu, původně jsem chtěla psát pouze o filmu “Zmrtvýchvstání”. Ale “náhody” jsou zvláštní věc. První náhoda – jak jsem hledala obrázky ke zmiňovanému filmu a k Leonardu DiCapriovi, vyskočil na mě i tento:

Spojila jsem si to s informací, že Leonardo DiCaprio by snad v nějakém příštím filmu měl hrát Vladimíra Putina, přesto jsem více informací chtěla dohledat na ruských stránkách, proto jsem dále hledala v azbuce. A tam na mě vypadl tento obrázek:

Matrice DiCaprio

U druhého obrázku jsem po dohledávání nakonec dospěla k informacím, které pointu mého článku zásadně doplnily. Na druhém obrázku je sice Leonardo DiCaprio, ale spolu s ním je tam tygr a to druhé zvíře, které na první pohled možná vypadá jako kráva, je ve skutečnosti koza. Nevěnovala bych tomu pozornost, ale najednou mi “trklo” (jak symbolicky!), proč při listování ruským tiskem tak často narážím na nějaké “debilní” (?) zprávy o tom, jak se k sobě mají tygr Amur a koza Timur.

Až po “trknutí” jsem tomu věnovala pozornost a dozvěděla se, že jde pokus s dvojicí v ruském Safari parku, která má ukázat, že riziko, že koza bude sežrána tygrem je ve zvířecí říši mnohem menší, než u dvou lidí podobného založení, žijících vedle sebe.” Od začátku je proto projekt sledován a videa mají potvrzovat, že mezi kozou a tygrem vzniklo přátelství:

Leonardo DiCaprio: “Je třeba zachránit tygry z Wall Streat, Titanic i kozy”. Vladimír Putin: “Dost bylo tygrů, kteří žerou kozy”.

Asi tak se dá shrnout článek – pro mě náhoda č.2 – který rozšířil to, o čem jsem chtěla psát v souvislosti s filmem “Zmrtvýchvstání”. Článek, který vyšel pod názvem “Matrice DiCaprio” vkládám.

Matrice DiCaprio

“V posledních dnech média intenzivně oslavují osobnost slavného herce – Leonarda DiCaprio. S uvedením nebo bez uvedení důvodu se objevuje na televizních obrazovkách, hodně se o něm píše v on-line publikacích, videa s ním se objevují na sociálních sítích.

Informace dopadá na společnost a její řízení a každá vlna informací, která se vyskytuje v médiích, je vždy o řešení nějakého problému nebo o dosažení cíle, stanoveného vůdci hromadných sdělovacích prostředků. Proč jsou všichni tak aktivní v případě Leonarda DiCaprio? Kdo chce znát odpovědi, musí si připomenout události z nedávné minulosti.

Ve dnech 21.-24. listopadu 2010 se v Petrohradě konalo ” Mezinárodní fórum o otázkách ochrany tygrů“, kterého se účastnil i DiCaprio. V cestě na fórum musel překonat překážky, které mu bránily dostat se do severního hlavního města. V prvním z letadel, které startovalo z New Yorku, začal krátce po vzletu hořet motor, kvůli čemuž se vrátil zpět na letiště. Druhé letadlo nemělo dostatek paliva, proto muselo nouzově přistát v Helsinkách pro natankování a až potom odletělo do Petrohradu. Na fóru DiCaprio daroval jeden milion dolarů na ochranu tygrů. Fóra se zúčastnil i Vladimír Putin, který významnou část svého projevu věnoval nehodám, které herci zkomplikovaly příjezd:

“Chtěl bych Vám poděkovat za to, že jste přes všechny překážky přijel. Člověk se slabšími nervy by to mohl vzdát, mohl by si pomyslet, že šlo o znamení, aby nikam necestoval “- řekl Putin. “Věřte, že v hlavě mi zněly podobné hlasy,” – řekl herec se smíchem. 

Putin věnoval zvláštní pozornost skutečnosti, že události s letadly – tato znamení “shůry”, znamenají  určité poselství.

Vyvstává otázka,proč herec přivolal překážky, které bránily jeho příjezdu na fórum, pokud na něj cestoval se zdánlivě čistými úmysly. Odpověď spočívá v matrici, spojené s osobou DiCapria, kterou s sebou na fórum do Ruska přivezl, aniž by si to uvědomoval.

V interview, které poskytl ruskému tv kanálu “1” herec uvedl: “Tygr stojí na horní hranici potravinového řetězce. Je jejím vrcholem. Je to vůdčí dravec. Ale všechny ostatní druhy, které jsou na tomto společenském žebříčku níže, také musí být chráněny, aby si on mohl zachovat dominanci v celé živočišné říši, která je pod ním“.

Ve skutečnosti jsou jeho slova alegorickým popisem davo-elitářské struktury společnosti, realizované na planetě po tisíce let. DiCaprio popsal starodávnou podobu udržování globálního systému otroctví, ve kterém parazitující elita utlačuje zbylou část společnosti a tím chrání své výhradní právo na příživnictví.

Znamení, která světoznámý herec přivezl do Ruska na fórum s názvem ” Mezinárodní fórum o otázkách týkajících se záchrany tygrů” a která předal ruskému prezidentovi, jsou vzkazem pro něj. Šlo o poselství Globálního prediktora Putinovi, aby udržel vliv “elit” i přes působení zákona času , šlo o žádost na ochranu davo-elitářství.

Co odpověděl Putin? 

“Dnes jsme hodně mluvili o ochraně přírody. O ochraně tygrů. Detailně, pečlivě a profesionálně o tom dnes hovořili vědci a odborníci z příslušných oblastí. Nyní nastal čas říci o tom i umělcům. Umění je způsob komunikace mezi lidmi a celými národy, je to způsob komunikace, který většinou nevyžaduje znalost cizích jazyků. Jde o komunikaci na úrovni duše a srdce. A většinou je to ten nejlepší způsob, jak pochopit jeden druhého, jak vytvářet důvěru mezi lidmi navzájem a mezi celými zeměmi. Mám silný dojem, že právě takovým jazykem dnes od rána celý den hovoříme … “

Putin tím naznačil, že život na Zemi je potřeba budovat na jiných principech, že je potřeba v lidech rozvíjet tvořivost. Že tím bude lidstvo sjednoceno a bude fungovat na jiných principech, než je davo-elitářství.

Tím, že Putin ve své řeči zdůraznil překážky v cestě DiCapria, tím Globálnímu prediktorovi odpověděl, že další udržování davo-elitářského systému je nežádoucí, nemožné.

Bude DiCaprio hrát Lenina nebo Putina?

Už tehdy, v roce 2010, DiCaprio hovořil o své nápadné podobnosti s vůdcem světové revoluce, s Leninem. V interview pro kanál 1 řekl, že role Lenina mu není nabízena, ale nevadilo by mu hrát jiného vůdce, jak sám uvedl, jeho touhou je zahrát si Stalina.

Vladimír Iljič Lenin a Leonardo DiCaprio, více foto video

V současné době mediální informační vlna o DiCapriovi sílí a tím se zvýšil i její vedlejší význam. To je způsobeno tím, že došlo k dalšímu přenosu informací přes hollywoodské herce. Zde je chronologie událostí spojených s DiCapriem v roce 2016.

7. ledna v USA DiCaprio humornou formou hovoří o nejhorší události ve svém životě, o letu New York – Petrohrad. Příběh se rychle šíří ruským internetem a vyvolává spoustu nadšených emocí.

16. ledna je v německých novinách zveřejněn rozhovor, ve kterém DiCaprio hovoří o touze zahrát si Putina, stejně jako Lenina a Rasputina, což v médiích vyvolalo pozornost. A je pozoruhodné, že Stalin v tomto seznamu není.

21. ledna, v den Leninovy smrti, Putin pronesl své prohlášení, že Lenin položil pod Rusko atomovou bombu.

Podle našeho názoru, přes postavu DiCapria, který se obtížně rozhoduje, zda hrát vůdce světové revoluce či hrát ruského prezidenta, učinil Globální prediktor Putinovi nabídku, aby se postavil do čela světové elity, stál se vůdcem nového světa. Nabídka byla doručena až do Kremlu. Na ruském vědeckém zasedání dal Putin odpověď:

“Michaeli Valentinoviči, řídit se idejemi – to je v pořádku. Ale je důležité, aby tyto myšlenky vedly k požadovanému výsledku, a ne jako u Vladimíra Iljiče . Ta idea sama o sobě je v pořádku. Ale na konci vedla k rozpadu Sovětského svazu, takže k čemu. Tehdy existovalo mnoho podobných idejí:  o autonomizaci a tak dále – položily atomovou bombu pod budovou, která se nazývá Rusko, a ta později spadla.  A světová revoluce, tu jsme nepotřebovali . Takže taková je idea – jen je třeba více přemýšlet, jaká to je idea”.

Hlavní význam v této řeči tkví ve sdělení o zbytečnosti světové revoluce. Podle našeho názoru jej Putin použil právě za účelem rozbití zavedené představy u těch lidí, kteří znají historii tak, aby si mohli klást otázky: 1.) Kdo kromě Lenina potřeboval revoluci? 2.) Jaká byla role Lenina v zamrzlé světové revoluci? 3) Jaké jsou důsledky zmražené revoluce pro Rusko a svět?

Proč si Globální prediktor pro přenos informací vybral DiCapria? Existuje několik důvodů:

1.  Pro většinu existuje přímá spojitost tohoto herce s filmem “Titanik”. Poté, co hrál ve slavném filmu o ztroskotání lodi, je DiCaprio matricky svázaný s touto katastrofou. Potopení Titaniku je symbolem konečného vyčerpání západního davo-elitářského projektu, globálního kolapsu, který můžeme pozorovat dnes. Všechna současná aktuální dění v Evropě byla symbolicky odhalená katastrofou “Costa Concordie”, lodi která je matričním pokračováním Titaniku.

Jako se katastrofa Titaniku stala předzvěstí světové války dva roky před jejím začátkem, katastrofa Concordie také nastínila novou světovou válku. K té mělo dojít o dva roky později, v roce 2014, kdy do ní byl svět tlačen Západem v důsledku agresivních akcí ukrajinského gangu. Nicméně, odpovídající kroky ruského vedení [1] byly schopny zabránit nové globální katastrofě a potenciální konflikt byl zastaven.

Pozoruhodné v těchto souvislostech je vyjádření předsedy vlády Itálie Mattea Renzi: “Evropská unie – to je jako orchestr, který hraje na Titaniku. Provedli jsme reformy, ale dnes můžeme všem našim evropským partnerům říci: “Přátelé, je čas na změnu chybného byrokratického přístupu.”

Symbolické je také prohlášení amerického ministra zahraničí Johna Kerryho z 22. ledna 2016: “Všichni se utopíme v globálním Titaniku. Ale nevěřím, že to dopustíme. Nevěřím, že dopustíme tento směr a neměli bychom, nesmíme se stát vězni předem určené budoucnosti”.

Globální prediktor si uvědomil, že západní davo-elitářský projekt technosféry přináší smrt celé planetě. Proto jej chce přeformátovat do projektu skrytého otroctví v jiných formách, který ale bude šetřit zemskou biosféru.

2.  DiCaprio  je s Globálním prediktorem solidární:

“Jestliže dříve existoval jen strach o budoucnost planety, nyní je zřejmé, k jakým skvělým změnám došlo v průběhu posledních několika let. Protesty a aktivity na internetu nakonec povedou ke změně světového řádu. A rychleji, než by se mohlo zdát. Sociální sítě sjednocují statisíce lidí, mění se ve velmi vážnou silu, se kterou je třeba počítat. K tomu kampaň Occupy Wall Street a to, co se děje s režimy na Středním východě. Myslím, že za několik let vlády a korporace budou stát před faktem, že se musí vzdát ropných vrtů i konzumního postoje k přírodním zdrojům “.

“… Svět se obrátil vzhůru nohama a reakcionáři stále žijí v minulosti. A co se stalo v Detroitu?  Po zavření automobilových závodů zůstaly tisíce lidí bez práce, na dvorcích si vytvořily zeleninové zahrádky a začaly žít jako jejich předci před sto padesáti lety, kdy ještě nebylo žádné palivo. A toto se bude dít stále častěji “

3.  DiCaprio hrál ve filmech, které odrážejí ducha biblické civilizace: “Vlk z Wall Street”, “The Great Gatsby”, “Survivor”.

4.  V germánštině jméno Leonard znamená “silný, statečný lev.” Lev je symbolem britské monarchie, západní “elity”.

5.  DiCaprio je původem napůl Rus.

Konec autorkou přeložené a vložené krácené verze článku, který vyšel zde

Leonardo DiCaprio a film “Zmrtvýchvstání”

Jak jsem psala v úvodu, film “Zmrtvýchvstání” nevznikl náhodou a v naší “plutonicko-štírovské” době transformace lidstva jej považuji za symbolický. Dále jsem svým článkem chtěla říct, že není náhoda, že hlavní roli ztvárnil Leonardo DiCaprio, ale poté, co jsem o něm vložila a i já sama se dozvěděla z ruského článku, už k jeho osobě a mediálnímu významu není moc co dodat.

“Profesionálně zdeformovaná” jsem tehdy okamžitě pátrala, kdy se DiCaprio narodil – a zjistila, že je to Štír, tzn. “plutonický” člověk. Následně mě proto nepřekvapovalo, že se objevoval v rolích extrémních až fatálních, resp. v rolích, kde šlo o volbu mezi konstrukcí a destrukcí či o fatální situace (Titanik). A protože plutonicko-štírovská energie v negativním smyslu symbolizuje i gangstery a bankéře (Hádes, řeka Styx, podsvětí), nepřekvapuje, že se objevil i v takových rolích, jako “Vlk z Wall Street” či “Chyť mě, když to dokážeš” a podobných (mimochodem Radovan Krejčíř je Štír narozený 4. listopadu).

K filmu jsem chtěla dodat, že hlavní roli v symbolickém filmu o přežití lidstva, které se bude muset transformovat a učinit restart do dob, kdy nabralo současný destruktivní směr, ztvárnil přesně ten herec, který s filmem i s naší dobou – a dovolím si použít výraz z ruského článku – “matričně” souzní. A aby souznění bylo úplné, zbývá dodat, že DiCaprio v sobě má “globální” krev: Jeho matka se přistěhovala z Německa do Spojených států během padesátých let, zatímco jeho otec byl již ze čtvrté generace americké rodiny původem z jižní Itálie a Bavorska v jižním Německu. Leonardova babička z matčiny strany, Helena Indenbirken, rozená jako Yelena Smirnova, byla původně ruská imigrantka, která začala až posléze v Německu budovat svou rodinu (zdroj).

A pro úplnou úplnost: DiCaprio se narodil 11.11.

Na závěr ještě jedna část z výše vloženého ruského článku

“Prezident Ruska, který je v současné době efektivním realizátorem ruské koncepce moci, podle našeho názoru pochopil nevyhnutelnost nadcházející globální transformace. Chápe nebezpečí davo- elitářství a vidí snahy položit na něj úkol o jeho zachování.  Ale poslední slovo o budoucnosti světa a tím i Ruska je zřejmě důvodem, proč příští pořad “Přímá linka” , kde Vladimír Putin odpovídá na dotazy národa, je naplánován na 14. dubna – na den srážky Titaniku s ledovcem.

Příběh s DiCapriem dokazuje, že světoví vládci jsou duševně nemocní a nemohou pochopit, že davo-elitářství je destruktivní a že v každém případě přinese nekonečné konflikty, devastaci a smrt po celém světě. Nemůže být na světě mír, dokud existují tygři (elity) a kozy (dav). Ve volné přírodě tygři vždy kozy sežerou. Bez ohledu na to, co předvádějí Amur a Timur, tak tomu je.

Co dnes lidé potřebují, je přestat být lidskými zvířaty a stát se Lidmi”. (zdroj)

PS 1: Poslední zprávy z ruské Safari hlásí, že tygr kozu napadl, později se mělo ukázat, že se nic nestalo video a že koza se k tygrovi vrátila video.  Jak to bude dál, asi nikdo neví, ono je to proti přírodě. Já bych si ale dovolila tvrdit, že nažraný tygr může být pro okolí opravdu mnohem méně nebezpečný, než věčně nenažraný tygr lidský, který se chová zcela proti zákonům přírody, aniž by mu došlo, že není ničím více, než její součástí.

PS 2: Svět i se svými “elitami”a s jejich biblickou koncepcí je v koncích. Kdyby neměl ty zbraně, které má, dávno by situaci řešil válkou. Ale protože to by mohla být destrukce fatální, obrací se na kohokoliv, kdo nabízí jiné řešení. A tím řešením je pouze Putin. A Rusko. “Putin, save the tiger” = “Putine, zachraň nás, ´elity´ světa”.

-Pozorovatelka- 26.2.2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Alík
Návštěvník
Alík

Tyhle teorie o tajných vzkazech většinou považuji za přitažené za vlasy. Ale tohle zaujalo i mě, který jsem skeptický k většině konspiračních teorií. Píseň Europe v čase 3:10 se zpívá o novém chalífátu. ISIS vyhlásil svůj chalífát v létě 2014 a záznam písně je už z léta 2006. Že by tehdy někdo něco naznačoval o budoucí existenci chalífátu? Určitě je to k zamyšlení.
https://www.youtube.com/watch?v=Fc56moy0poA

nývlt
Návštěvník
nývlt

taky jsem skeptik, jenomže člověk je tvor myslíci, tudíž může konat tak, aby to nebylo. To smíšení ras. Otrok se může vzbouřit. Ještě dokud není ovládán v mysli in vitro úplně….

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

:-)))

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Jj, intuice…trochu me ji rodice nadelili. Uz mne hodnekrat v zivote zatracene pomohla. Diky!

PIPLOS
Návštěvník
PIPLOS

Dobrý den. Sice od nedávna se už nedokáži dívat na cokoli s tupou důvěrou a nehledat v tom všem vyšší zájem a širší spojitosti, ale takhle do hloubky a komplikovaně, to fakt neumím.
Zato jsem byl dnes po delší době provětrat manželku na trochu té “kultůry” na film “Bohové Egypta”. Od filmu jsem čekal i něco v pozadí, ale dle mého je to jen další komerční srágora, snad až na drobné myšlenky. Zato ukázky na další filmy byly zajímavé. Zejména mne pak jedna zaujala už jen názvem fimu: Kapitán Amerika-Občanská válka. Udělat něco už jen s tímhle názvem v USA téhle doby mi přijde poněkud prazvláštní, ale možná to jen svědčí o jisté schizofrenosti této země. Souboj štítonoše s plecháčem pak vyzníval jako souboj patriotizmu s vojenskou mašinerijí.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

No teda Pozorovatelko, ted jste prazskym BISalkum zamotala palice….tohle rozsifrovat…kdyz navic v Blesku vo tom neni ani slovo. Plus navic ta nemohoucnost s tim cokoliv udelat :-).
Ale vazne – nejak jsem si dnes od rana poustel Petera Schillinga a jeho “Terra Titanic” – az jsem se vecer dopracoval k Vasemu clanku. Ja na nahody taky neverim. Dobra prace!

Peluch
Návštěvník
Peluch

opet skvely clanek a uhel pohledu

Mokoša
Návštěvník
Mokoša

Pan Pjakin řekl ve svých odpovědích z 22.2. že globální predátor se snažil nejdříve lidstvo odlidštit, zbavit je znalostí a vědomostí plus spirituální stránky života a navrátit ho tak do otrocké předpotopní podoby kdy ve starých pozemských civilizacích byli jen ti jež znali a vládli( vzpomeňte si na polský film Farao kdy jen kněží věděli co se děje při zatmění slunce) a zbytek otroci.. V době kdy vzdělávání a získáváni vědomostí je dostupné všem a na vzestupu se jim to prostě nedaří. Tudíž od pootročťování biomasy na čas odstupují a snaží se lidstvo technicky likvidovat – miniaturní infikované drony, viry….masa už se nedá oblbnout tak je třeba ji alespoň početně omezit…mají problémky hoši banksterský

Wilibald M. Bolatzky
Návštěvník
Wilibald M. Bolatzky

Čeká na nás všechny nesmírné štěstí!

Spektátor Čumilovič Puk
Návštěvník
Spektátor Čumilovič Puk

Celá analýza je zajímavá, leč se mi to zdá nějaké děsně překombinované a tak to ve mě vyvolává mnoho otázek. Z analýzy je pro mě asi nejcennější toto: “…Já bych si ale dovolila tvrdit, že nažraný tygr může být pro okolí opravdu mnohem méně nebezpečný, než věčně nenažraný tygr lidský,…” Já bych to celé zjednodušil na: okultní hrátky výstředních a proto pošahaných elit, které mají ve skutečnosti jen jeden cíl, kterému slouží – peníze a moc – s tím, že ideologie, rituály a vše kolem je jen taková omáčka pro blbečky i školící systém… Nu a protože GP není tygr jeden ale hned celé smečky tygrů, hyen, vlků… kteří se handrkují i mezi sebou, tak informační výstupy pro nás jsou takovým nepřehledným zmatkem…

Jiří
Návštěvník
Jiří

Ta Vaše analýza je výborná a přesně jste v úrovni vyššího rozměru a chápání paní Pozorovatelko.Tzv.GP komunikuje v jiných rovinách a symbolika je jednou z těchto rovin.Samozřejmě máte pravdu co se Di Capria a Putina týká.Je spousta filmů a anim. seriálů které nesou jasná poselství a předpovědi v řeči vyvolených.I obsazení je velmi důležité.Každý vyvolený herec zastupuje určitou formu,hodnotu a velmi úzce to souvisí s dějem a časem.Jste velmi nadaná.