Putin se setká s papežem – stane se opět Mužem roku? USA...

Putin se setká s papežem – stane se opět Mužem roku? USA jsou jen světovým policajtem, plnícím příkazy, Kennedy to věděl

Putin se setká s papežem – stane se opět Mužem roku? USA jsou jen světovým policajtem, plnícím příkazy, Kennedy to věděl

Před dvěma léty byl na spadnutí světový válečný konflikt, když byly USA rozhodnuty zaútočit na Sýrii kvůli „použití“ chemických zbraní Basharem Asadem a Izrael volal po útoku denně. Přidala se i VB, kde ovšem návrh Davida Camerona nedostal podporu od britské vlády. Západ a Rusko intenzivně jednaly a Bílý dům už byl téměř v plné polní. V té době se papež sešel s Putinem (zde) a v situaci nastal zvrat – v syrské otázce bylo přijato řešení, jaké navrhl Putin, a to postupná likvidace syrských chemických zbraní za pomoci Ruska. Obama i Izrael museli sklopit uši a vítězem se stal Putin. Papež mu poděkoval osobním dopisem, svět Putina oslavoval a americký časopis Forbes jej označil za Muže roku.

Papež přijme Putina – stane se Putin opět Mužem roku? USA jako oběť globalizátorů, jen o tom ještě nevědíPrezident USA mezi ruským a čínským prezidentem v anketě časopisu Forbes za rok 2013

Už tehdy jsme se mohli ptát, kdo ve skutečnosti zastavil hrozbu války a proč USA ustoupily ,za což je Izrael nešetřil v kritice. Zajímavý je v tom pohled izraelského ministra z března 2014, cituji z článku: Izraelský ministr ve svém projevu opakovaně zmiňoval slabost americké zahraniční politiky: Slyším nespokojené hlasy, lidé jsou zklamaní posilováním Číny a oslabováním USA. Podívejte, co se děje na Ukrajině, kde USA prokazují, bohužel, slabost.” Nečinnost USA a schovávání se doma, se podle něj obrátí proti Spojeným státům a ohrozí jejich vlastní bezpečnost, ”Nikdo není schopen nahradit USA coby globálního policistu. Doufám, že USA přijdou k rozumu. Pokud ne, změní to světový pořádek a mezi těmi, koho to dostihne, budou i USA.” (více)

Nyní je svět přes Ukrajinu opět ve stavu hrozby celosvětového konfliktu. Nedávno navštívili Rusko John Kerry a Viktoria Nuland a jejich obrácený postoj se opět dá nazvat sklopením uší (Další diplomatické vítězství Ruska ).

John Kerry a Vladimír Putin

A nyní se papež opět sejde s Putinem a projednávat mají opět otázku Sýrie a aktuálně i konflikt na Ukrajině. Papež už se vyjádřil, že ve vzduchu cítí válečný konflikt, ve svém projevu v Sarajevu 6.6.2015 řekl,cituji ze zprávy:

“Papež František při dnešní mši v Sarajevu řekl, že ve světě “cítí ovzduší války” a v této souvislosti odsoudil ty, kteří toto klima úmyslně udržují. Jeho bohoslužby na olympijském stadionu v bosenské metropoli se zúčastnilo na 65.000 lidí.

Nejvyšší představitel římskokatolické církve přiletěl ráno do Sarajeva na jednodenní návštěvu. Za její hlavní cíl označil povzbudit k usmíření tři hlavní znesvářené národnosti země, katolické Chorvaty, pravoslavné Srby a muslimské Bosňáky, mezi kterými 20 let po válce stále panuje silná nedůvěra.

Je to svým způsobem třetí světová válka podávaná po kouskách a v kontextu globální komunikace je zde cítit klima války,” řekl papež během mše. “Je to klima, které vyvolávají a záměrně podněcují zejména ti, kteří si přejí střet mezi různými kulturami a civilizacemi, a také ti, kteří s válkami spekulují, aby vydělali na prodeji zbraní,” dodal. (zdroj).

A hned po tomto projevu se papež 10. června sejde s Putinem (zde). Asi se nedozvíme, o čem skutečně spolu budou hovořit a nemyslím, že překonají rozkol, jaký panuje mezi římskokatolickou a ruskou pravoslavnou církví. Náklonnosti zřejmě neprospěl ani ten fakt, že v listopadu 2014 papež odmítl žádost Putina, aby zasvětil Rusko Bohorodičce Panně Marii, viz video.

Pravoslavnou víru zesměšňující Pussy Riot s písní “Bohorodičko, vyžeň Putina” v Chrámu Krista

Bez ohledu na jakoukoliv náboženskou symboliku může mít setkání papeže s Putinem ale zcela jiný význam, a to význam ryze geopolitický a mocenský.

USA – pouhé svaly globální elity a světový policajt

Jestli si totiž někdo pořád myslí, že tzv. 1% mocných, kteří chtějí ovládnout svět, že toto procento je totéž, co Spojené státy jako celek, tak se mýlí. Ono 1% světové elity, která má za cíl globalizaci světa k obrazu svému, si z USA vytvořilo pouze světového policajta přesně tak, jak to prohlásil izraelský ministr. Omylem USA je, že uvěřily, že jsou skutečně i mozkem světa, nikoliv jen jeho svaly. Přes FED je tato země i s celým slavným dolarem dovedena k bankrotu a rozebrána mezi několik rodin s jejich celosvětovými korporacemi, využívajícími materiální a lidské zdroje napříč celou zeměkoulí, jak se jim to hodí (a nejlépe přes války). Dva prezidenty, kteří před tímto USA varovali, Lincolna a Kennedyho, si americký národ nedokázal ochránit a nejspíše jim vůbec nenaslouchal.

 

A jak šel čas, USA pořád věří ve svou výjimečnost a nevšimly si, že skutečná světová elita je právě pomalu hází přes palubu. Skutečná světová elita je skryta a ke světu promlouvá tu přes média (Putin zvolen Mužem roku), tu především přes papeže. A tak se stává, že USA stále častěji dostávají přes prsty a (jako v případě Sýrie či nedávné návštěvy Kerryho v Rusku, či po původně neúspěšném puči na prezidenta FIFA, kde to ještě bude zajímavé) jsou nuceny klopit uši.

Nedávno byl na návštěvě papeže náš prezident Zeman, který se netají svými sympatiemi k Rusku a Číně, nyní papež přijme ruského prezidenta Putina, kterému je Čína nakloněna.

Papež se setká s Putinem – stane se Putin opět Mužem roku? USA jako oběť globalizátorů, jen o tom ještě nevěří

Prezident Zeman a papež František ve Vatikánu v dubnu 2015

Bude zajímavé sledovat, co se po této návštěvě bude dít v otázce Ukrajiny a jaké řešení zvítězí. Na žebříčku časopisu Forbes za rok 2013 je zajímavá ještě jedna skutečnost – na třetím místě skončil čínský prezident. USA jsou symbolicky mezi dvěma mocnostmi, mezi těmi, které 9. května v Moskvě deklarovaly své spojenectví.

Co od tohoto spojenectví očekává jednoprocentní elita a jakou roli v současném světovém dění hraje Rusko a Putin (označován za zrádce Nového světového řádu), to je téma, kterému se velkém věnují stránky leva-net a videa V.V. Pjakina, já článkem chci jen říct, že fandit krokům USA znamená fandit krokům outsidera (což mě už dlouho ukazuje astrologický pohled na USA). A předpokládám, že po setkání papeže s Putinem se to opět potvrdí.

Ale mezitím si USA dál vedou svou o světovém vůdci a západní svět tomu věří, ač USA už jen ve své sebe záchraně stahují do záhuby další země – Ukrajina budiž vrcholnou ukázkou. Obama a spol nejsou o nic menší loutky, než všechny jiné, které se Spojenými státy nechávají vodit na provázku.

Dodatek:

K onomu 1% světových vůdců opětovně doporučuji video, které mnohé vysvětluje. Kdo se prokouše jeho první polovinou (ne, že by nebyla zajímavá), může m.j. v čase od cca 01.20 vidět, o čem má být 3.WW (a porovnat tuto „konspiraci“ se současnou gradující vlnou imigrantů).

– Pozorovatelka –  9.6.2015

 

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
M
Návštěvník

Vím že teď říkám nepopulární věc… ale to jediné podstatné co s tím může každý udělat, je ono gnostické heslo: Změňme nejdřív sami-sebe, když chceme zmenit svět!

A také: POZNEJTE SAMI SEBE A POZNÁTE VŠECHNO!

Protože to je celý smysl lidských dějin! Je to škola pro duše… a to právě naši vládci z Vatikánu, potažmo Fedu, za KAŽDOU CENU CHTĚJÍ ZABLOKOVAT!

Pochopte prosím jim ty válčičky vyhovují, protože udržují duše v negativitě.

A ponaučení, které z toho plyne pro každého člověka na Zemi?

Je to prosté vážení a milí, zapomeňme na všechny církevní lži, vyjděme z Babylonu a vraťme se k původnímu Kristovu učení, které se znovu objevilo na scéně…

Protože Kristus tyhle základní pravdy učil, než je Vatikán zcenzuroval. Tím vlkem je nesvatý Vatikán, pod maskou zfalšovaného Kristova učení se přetvařuje jako ten hodný… ovšem není 🙁

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

Proč zmizel článek o jejich již proběhlém setkání?

VK
Návštěvník
VK

Již jsem to sem dával jednou, ne však v kompletní podobě. Nyní doplněno o velice poučné kázání profesora Petra Piťhy. Celý článek je o nás, Němcích, Švýcarech, přímé demokracie, rozvratu školství, co dokáže vymývání mozku jen jediné generace školáků, o tom kdo naše školství ovládá a přirozeně o Islámské imigrační vlně a jejich důsledcích. Vše souvisí se vším a tyto souvislosti je třeba, aby si všichni uvědomili. Teprve na základě uvědomění si celé reality lze započít systematickou nápravu věcí veřejných.
http://svobodnenoviny.eu/ta-valka-proti-nam-evropanum-se-vede-vice-prostredky-a-to-uz-pres-100-let/

… a kdyby někdo měl zájem srovnat současný vývoj s příčinami destrukce antické Říše Římské a nahlédnout do naší budoucnosti skrze vhled do doby, která po rozpadu Říma nastala, prosím najděte si čas a shlédněte historický dokument “Temný středověk” (CZ dabing)
https://www.youtube.com/watch?v=GUXDWT1upmw

xerox
Návštěvník
xerox

otitulkované video s kenedym má překroucený význam …

kenedy nemluví o tajných spolcích , ale obecně o novinařině jako takové a o nepřátelích usa , o tendenci amerických novinářů na jedné straně něco zamlčovat a na druhé straně vše zveřejňovat , pak mluví o chuti novinářů se raději podbízet veřejnosti než psát kvalitní analýzy , sám kenedy nakonec vybízí vydavatele , nakladatele a majitele k soudnosti a k bedlivému uvážení co lze považovat ještě ve veřejném zájmu za zveřejnění a co už v zájmu státu raději nezveřejňovat …

šlo o to , že např. zahraniční rozvědky – ruska , číny a další země co usa považovali za nepřátele , získávali některé důležité informace přímo z tisku …
při troše obratnosti lze klidně naopak napsat , že kenedy vyzýval ke skryté cenzuře nebo k autocenzuře … jde jen o pohled ve vnímání a jeho vyložení …
celý jeho projev je zde v češtině – http://goo.gl/QiUZqg

sibolet
Návštěvník
sibolet

Jiloun tam k tomu videu má ten správný symbol,runu ALGIZ,kterou šikovně otočili,aby zničila neomarxistické hnutí hippies…Jinak analytik V.Pjakin správně poukazuje na spolupráci Vatikánu,Putina a EUROASIJSKÉHO prediktora proti STÁTNÍ ELITĚ USA…

Robo
Návštěvník
Robo

Nikdy som si nevšimol, že by Pjakin spájal Putina s AKÝMKOĽVEK prediktorom..
Jak píše PANI pozorovatelka, je označovaný, ako “zradca NWO”.
Podľa mňa nie náhodou..!

M
Návštěvník

Souhlas. Jinak díky Pozorovatelce za to, že vůbec ještě jsou lidé ochotní hledat pravdu a přemýšlet v souvislostech. Je třeba jít ale ještě trochu víc do hloubky. V první řadě pak zjistíte že skuteční vládcové Země jsou spojení především s VATIKÁNEM a FEDem, potažmo finanční elitou…

Pochopte prosím že jim dohromady jde o to ovládnout ovečky, nejen silově ale i JEJICH MYŠLENÍ. Tj. duše. TO JE OČ TU BĚŽÍ DOOPRAVDY… souvislosti lze najít na mnoha místech ale doporučuji analýzy zde, jelikož jsou tam právě střípky hezky spojené v celek:

http://www.ragauian.cz/vatikan-a-cia-spolupracuji-jako-dve-biblicke-selmy-janovo-zjeveni-predpovida-soucasnost-ve-ktere-zijeme-prave-ted/

M
Návštěvník

Operace Gladio: Utajený příběh nesvaté aliance mezi Vatikánem, CIA a mafií

Ono je to ale daleko horší… když začnete poctivě hledat, budete zavaleni důkazy! Poctivý kus práce a hromadu faktů naleznete i v „detektivní“ práci Paula L. Williamse, která je shrnuta v knize „Operace Gladio: Utajený příběh nesvaté aliance mezi Vatikánem, CIA a mafií“.

Po skončení druhé světové války Vatikán, CIA, bývalí nacisté a sicilská-americká mafie stvořili alianci pro boj, v rámci studené války, proti Sovětskému svazu a rostoucí moci pro-sovětských vlád v Evropě a zbytku světa. Paul L. Williams nabízí nové a znepokojivé důkazy odhalující to, co nazývá nesvatou aliancí.

Na další stopy jsme narazili v souvislosti s Fatimským proroctvím. Víme už, že Jan Pavel I. i prezident Kennedy byli zavražděni především proto, že se šelmám odvážili postavit. Narazili jsme přitom na silné propojení Vatikánu a CIA »

http://www.ragauian.cz/fatimske-zjeveni-a-dalsi-prekvapive-souvislosti-papeze-jana-pavla-i-zavrazdili-krom-jezuitske-tajne-sluzby-do-toho-byla-zapletena-i-americka-cia-a-sovetska-kgb/