Putin: “Rusko neuznává pravomoci Haagského soudu”. A video: Pjakin z 15.6.2015

Putin: “Rusko neuznává pravomoci Haagského soudu”. A video: Pjakin z 15.6.2015

Putin : “Rusko neuznává pravomoci Haagského soudu”. A video: Pjakin z 15.6.2015

K obstavení ruských účtů a majetků v Belgii, Francii a Rakousku (psala jsem zde) se ruský prezident vyjádřil v Petrohradu.

“Rusko neuznává rozhodnutí Haagského soudu, protože není smluvní stranou Evropské energetické charty, a má v úmyslu prokázat svou pozici u soudu ve stanoveném postupu”, řekl prezident Vladimír Putin. “Nemůžeme nereagovat a budeme chránit své zájmy” – řekl Putin na setkání s vedoucími mezinárodních zpravodajských agentur na Petrohradském mezinárodním ekonomickém fóru (SPIEF 2015). “V souvislosti s tímto řízením je náš postoj dobře známý a ten je, že pro tento druh sporů má Haagský rozhodčí soud pravomoc pouze ve vztahu k těm zemím, které podepsaly a ratifikovaly Evropskou energetickou chartu” – řekl Putin.

Vladimír Putin 

“Rusko tuto chartu neratifikovalo, takže nemáme povinnost uznat pravomoc tohoto soudu a dokážeme to předepsaným způsobem prostřednictvím právních postupů, “-. řekl prezident . “Skutečnost, že se akcionáři JUKOS snaží z Ruska získat peníze navíc, není žádná novinka.  Čelili jsme podobným snahám už dříve ze strany společností, mezi nimi včetně evropských partnerů a mezinárodních firem, a budeme v rámci civilizovaného právního procesu pracovat na ochraně svých zájmů”- opět zdůraznil Putin.

Na otázku, jaká opatření Rusko použije na svou ochranu Putin řekl, že to je záležitost práva : “Je to otázka právního charakteru a  přemýšlíme, jak budeme postupovat” – řekl prezident . “Co přesně budou dělat naši právníci, je nutné se zeptat jich. Nebude v tom žádné tajemství Byli jsme už žalováni společností “Noga” a přesto na konci byly všechny problémy vyřešeny.  Myslím, že teď to bude fungovat stejným způsobem, “-. dospěl k závěru Putin.  (zdroj).

Nové “Otázky a odpovědi V. V. Pjakina”

Pjakin hovoří o hackerských útocích v USA, o setkání Putina s papežem, o požáru na Ukrajině. Velké poděkování Ireně Aneri.

– Pozorovatelka – 20.6.2015

 

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Kašpar
Návštěvník
Kašpar

v současné době probíhá další barevná revoluce v Armenii a není to náhodou protože v Armenii je největší zastoupení diplomatů všemocné USA. Až v Jerevanu proběhne úspěšně barevná revoluce, pak bude následovat Americká demokracie včetně raket namířených na Rusko. Kdyby se někdo zeptal, kde na to USA berou peníze, tak odpověď je jednoduchá. My všichni platíme četnický dohled USA nad sebou. Všechny obchody s ropou plynem se musí provádět v dolarech. Husajn a pak Kadáfi to nedodržel a oba byli zlikvidováni. Teď od dolaru odstupuje Rusko, Čína a další státy. USA zuří a vytváření jeden světový konflikt za druhým namířený proti Rusku a skrytě proti Číně. Když se USA nepovede zastavit pád dolaru jako světové rezervní měny sáhnou po nejhorším. Vyvolají globální válku.

Lucie Novakova
Návštěvník
Lucie Novakova

K Otázkám a odpovědím s V.V.Pjakinem: Mluví o tom, že působení GP se přesouvá do Číny. Tak bych řekla, že Čína nahradí USA coby červené křídlo GP (tím nemyslím, že by měla vyvolávat války). Vatikán zůstane hlavou bílého křídla. (Podle Fulforda jsou v Číně staré rodiny, které Čínu ovládají a prý si řekly, že nejlepší zřízení pro Čínu bude komunizmus. Tyto rodiny se teď snaží ve spolupráci s dalšími silami ve světě (Bílé klobouky v Pentagonu a lidé z dalších zemí) vytvořit nový mezinárodní pořádek založený na paritě moci (nikoli na hegemonii) a poté věnovat spoustu prostředků na skoncování s chudobou a obnovení živ. prostředí. To jenom pro ty, co jeho blog nečtou.) S ohledem na to, jak to Pjakin řekl, si nemyslím, že GP = několik rodin elity. Je to prostě něco nad nimi. Jinak by to neřekl, jak to řekl. Taky řekl, že Putin dostal úkol obnovit mír na zemi “tedy v lidské hierarchii” (minuta 15:37). Takže Pjakin uvažuje i jiné struktury než lidské. Zapadá mi to dohromady s tím, co říká Fulford. GP působící prostř. Vatikánu a čínských starých rodin odstaví od hry agresivní státní elitu USA. Nemyslím si, že pak nastane ne Zemi hned ráj, spíš že dostaneme takový širší výběh. No, uvidíme jak to všechno bude. Večer jsem usínala s představou diamantového světla všude (viz blog paní s pseudonymem Féwa). Pan Pjakin vypadá o deset let mladší, uvolněný, to je moc dobře.

sibolet
Návštěvník
sibolet
Administrator
Admin

To snižování spotřeby v globalizované společnosti, o kterém hovoří Pjakin ve videu, to je právě ta problematika tzv. globálního chudnutí, o kterém jsme psali psali tady: https://aeronet.cz/news/globalni-chudnuti-valcuje-usa-nezamestnanost-klesa-diky-narustu-chudoby-klesajicim-mzdam-a-raketovemu-narustu-castecnych-uvazku-cim-vice-chudneme-tim-vice-pracujeme/

Celá EU je dnes nastavena na sytému přerozdělování a dávek (i když se jim honosně neříká dávky, ale dotace z fondů EU) a s tím, jak bude do Evropy proudit masa běženců, dojde postupně k vyčerpání zdrojů a nutnosti úspor, utahování opasků (mnohdy i okolo krku, viz. Řecko) a masivnímu chudnutí obyvatelstva EU napříč společností, čímž dojde ke snížení spotřeby. A spotřeba, ta se nebude snižovat jen v odvětvích, kde se obchoduje se zbožím a komoditami s nízkou elasticitou poptávky ve vztahu k ceně zboží, to znamená především potravinářství (lidé nepřestanou jíst – Babiš a jeho Agrofert to dobře vědí), paliva a energie, komunikace a bankovnictví (aby si lidé mohli půjčovat na přežití té chudoby).

Zároveň však začne ve společnostech vyrůstat tzv. “super-elita”, skupina extrémně bohatých lidí, kterým nestačí, že jsou bohatí, ale využijí své peníze pro vstup do struktur chodu a řízení státu. Viz. Ukrajina (oligarchové Porošenko, Kolomojský), Slovensko (finančník Kiska), Česko (Babiš), netřeba hovořit o Itálii (Berlusconi).

Oligarchizace řídících struktur státu je projevem vlivu procesů uvnitř NWO. Tam, kde občanská společnost a demokracie se zbavuje politických stran a přiklání se k hnutím, které jsou financovány oligarchy, tam dochází k procesům institucionalizace NWO. Protože cílem NWO je řízení států a regionů jako firem, manažerským způsobem, bez ohledu na přání a demokratickou vůli obyvatelstva. A jako každý manažer, i manažer státu je jenom správce, který poslouchá někoho jiného nahoře. Takže otázkou je, kdo řídí oligarchy v čelech států, kde se dostali k moci? A to už tušíme, viz. Pjakinova videa.

vendel
Návštěvník
vendel

Kdopak řídí oligarchy?Hledej cesty peněz,hledej toho na konci,kterej má pařát na vypínači co dokáže v mžiku vypnout jakéhokoliv oligarchu!Jsou to majitelé dolaru.
USA-GoldmanSachs,Rockefellers,Lehmans and KuhnLoebs
EUROPA-Rotschilds,Warburgs,Lazards,Israel Moses Seife
Tihle vlastní tzv.4 jezdce bankovnictví
Bank of America
JP Morgan CHase
Citigroup
Wells Farago
A tyhle banky jsou hl.akcionáři 500 Top podniků planety
Myslím,že už je to jasné každému.

spravce
Návštěvník
spravce

4 jezdci bankovnictví to je jako 4 jezdci apokalypsy, snad to nebudou oni kdo položí zemi.

xzden
Návštěvník
xzden

Zbytečně moc slov, je to prosté: čím víc etnik, které jdou ve sdílené společnosti vzájemně proti sobě, tím lepší kontrola “shora”, snazší manipulace. Všechno ostatní je z hlediska GP druhořadé.