Putin: Doufejme, že v boji s Islámským státem nedojde na jaderné zbraně!...

Putin: Doufejme, že v boji s Islámským státem nedojde na jaderné zbraně! Podle Medveděva by Turecko už dávno rozpoutalo válku s Ruskem! [CZ Titulky]

Putin: Doufejme, že v boji s Islámským státem nedojde na jaderné zbraně! Podle Medveděva by Turecko už dávno rozpoutalo válku s Ruskem! [CZ Titulky]

Rusko provedlo úder raketami Kalibr K s plochou dráhou letu odpálenými z ruské ponorky ve Středozemním moři. Rakety zasáhly velitelské centrum ISIL v oblasti Rakká v Sýrii. Vladimir Putin okomentoval úder a připomenul schopnosti raket Kalibr K, které byly použity, že disponují i schopností nést jaderné hlavice. Prezident Putin poznamenal, že doufá, že nikdy nebude potřeba použít jaderné zbraně v boji proti teroristům. Od ministra obrany převzal prezident Putin záznamovou skříňku z ruského frontového bombardéru Su-24, který sestřelila před dvěma týdny turecká stíhačka. Obsah skříňky prověří tým mezinárodních expertů. Premiér Medveděv zdůraznil, že v dobách Sovětského svazu by čin Turecka rozpoutal otevřenou válku mezi Ruskem a západem.

Je zcela jasné, že před 2 týdny stál svět na pokraji globální války. Turecko mělo rozpoutat otevřený konflikt mezi Ruskem a NATO. Zdrženlivost Ruska už poněkolikáte zachránila svět od válečného konfliktu globálních rozměrů.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Nejsem ovce
Návštěvník
Nejsem ovce

Není to poprvé, co se Putin rozhodl neoplácet stejnou mincí, protože věděl, že by to mohlo skončit jadernou válkou.. Vzpomeňte si na ponorku Kursk, potopili ji Američani..

Vaše přezdívka nebo jménoEva
Návštěvník
Vaše přezdívka nebo jménoEva

Vladimir Vladimirovic Putin je nejenom perfektnim sachistou s logickym uvazovanim ale take velice rozvaznym a zkusenym politikem,ktery si je oproti ruznym Zapadnim valecnym stvacum.vedom,ze valecny konflikt s pouzitim jadernych zbrani ,by take mohl byt zacatkem konce nasi cele civilizace.A proto mu muzeme byt jen a jen vdecni za politiku,kterou uplatnuje proti valecnickemu spolku NATO!A my, jako vzdy v nasich dejinach ,opet stojime na te zarucene spravne strane,ktera nas tahne ke dnu!Zrejme jsme nepoucitelni!

janhonza1
Návštěvník
janhonza1

Letos asi ještě budou Vánoce, ale co příští rok? Vydrží to Putin tak dlouho? Mnoha lidem nedochází ta tenká hranice mezi životem a smrtí, která je nyní nejtenší, co kdy vůbec byla.

LIKAN 1975
Návštěvník
LIKAN 1975

Svět má štěstí, že v Kremlu nesedí stejný Pinocchio jako v e Washingtonu.
To by byla válka již dávno za námi a přeživši by umírali na atomový spad a zimu.
Pane Putine děkuji za rozvážnost v jednání.

bantustan
Návštěvník
bantustan

tady pusobí nejen jisté KOSMICKÉ zbraně,ale i kosmické vlivy…A ty MAJÍ zájem udržet planetu v cajku bez nějakých DĚTSKÝCH hrátek s nukleárními zbraněmi.A nějaký Putin má svoje instrukce a ukoly,jak diplomacií ty DĚTIČKY uchlácholit,aby tou sirčičkou neškrtali…A z nouze nejvyšší poškádlí třeba hrdý Albion tak,že se tam pořádají závody na kajaku v ulicích…

Sloven
Návštěvník
Sloven

Vladimír Vladimírovič Putin má môj veľký rešpekt, je to rozvážny, tvrdý ale čestný politik, ktorý si získava úctu mnohých ľudí vo svete, bez ohľadu na krajinu z ktorej pochádzajú…. ja osobne by som mu rád aj takto “virtuálne” a na diaľku rád poďakoval za to, že vďaka jeho politike zatiaľ na tejto planéte ešte nevypukol celosvetový konflikt, alebo sa naplno nerealizuje celoplošne NWO, hoci k obom veciam snáď nikdy v dejinách nebolo tak blízko…..

Vladimir Vladimirovich Putin – The Music Video
https://www.youtube.com/watch?v=oC71JCuXnXA

Deripaska, podpísal si dohodu? A vráť mi späť pero! 🙂
Thug Life: Putin scolds billionaire
https://www.youtube.com/watch?v=xqLxgTLjaG8

Sýrie – válka podvodu (Ken O Keefe na Press TV) SK titulky… …z času načas aj niekto v USA dokáže povedať pravdu na plnú hubu, tak ako to v skutočnosti je…..
http://gloria.tv/media/phoxu9LLn5G

Pescador
Návštěvník
Pescador

“Sloven” nikomu netreba upierať možnosť povedať svoj názor ” i ked presne toto sa deje v krajine ktorej šéfuje Vladimíííír” ak ho tak uznávaš bež si skúsiť aspoň na rok žiť do Ruska 🙂 🙂

Jarek
Návštěvník
Jarek

A ty jsi tam ten rok žil? A kde přesně? A co jsi tam dělal?
Ti kteří opravdu trochu cestují vědí že dnešní Rusko není SSSR (jak se nám to majnstrím a trollové snaží namluvit) a už ani Jelcinová US-kolonie, což je v očích Západu asi ten jejich největší hřích..!
Stačí se kouknout na ekonomické a sociální ukazatele a hned je jasno co všechno se udělalo za tak krátký čas. Putin je totiž výjimečný v tom že jedná v zájmu svého národa a své země. To se totiž u nás a ani jinde na Západě už dávno nenosí.
Pescadore, my nepotřebujeme žít v Rusku.
My chceme žít zde a byli by jsme hrozně rádi měli někoho kdo by hájil NAŠE zájmy stejně jako Putin ty ruské!