Puč Palermo: Okamura bok po boku s lídry Demobloku vyděsil půl milionu...

Puč Palermo: Okamura bok po boku s lídry Demobloku vyděsil půl milionu svých voličů, Slonková pořídila obrazový záznam rozhovoru v rozporu se švýcarským zákonem DPA, reportáž ve Švýcarsku byla natočena už v polovině října, ale Seznam Zprávy čekaly s publikací, až bude Babiš v cizině a ve chvíli, kdy bude mít jednání! Všechna česká média synchronně o půlnoci publikovala kauzu ve vzájemné dohodě! Pokus o státní převrat!

Puč Palermo: Okamura bok po boku s lídry Demobloku vyděsil půl milionu svých voličů, Slonková pořídila obrazový záznam rozhovoru v rozporu se švýcarským zákonem DPA, reportáž ve Švýcarsku byla natočena už v polovině října, ale Seznam Zprávy čekaly s publikací, až bude Babiš v cizině a ve chvíli, kdy bude mít jednání! Všechna česká média synchronně o půlnoci publikovala kauzu ve vzájemné dohodě! Pokus o státní převrat!

V České republice se naplno rozhořel pokus o puč a státní převrat podle vzoru ze Slovenska v únorové kauze vraždy Jána Kuciaka. Andrej Babiš dnes na Úřadu vlády v Praze poskytl krátkou tiskovou konferenci [1], kde vysvětlil některé souvislosti a upozornil i na jasné stopy, které ukazují, že se jedná o koordinovaný pokus o státní převrat, na kterém se podílí český mediální sektor, tedy minimálně ten, který nekontroluje Mafra, která spadá do koncernu společnosti Agrofert. Redakce Aeronetu může potvrdit slova Andreje Babiše minimálně v té rovině, že odpálení celé kauzy bylo synchronizované. A informace, které poskytl Andrej Babiš dnes, pouze potvrzují, že vše bylo načasováno a naplánováno s cílem způsobení co největších škod současné vládě a navodit stav pádu současné vlády.

Andrej Babiš na tiskové konferenci na Úřadu vlády během návštěvy amerického ministra pro energetiku Ricka Perryho, který právě dnes přijel jednat o dostavbě Dukovan a Temelína.

Video s reportáží [2] bylo uveřejněno na serveru Seznam Zprávy v pondělí večer v čase 21:36 zrovna ve chvíli, kdy Andrej Babiš měl v Palermu pracovní večeři s představiteli ostatních zemí EU a Afriky, kde byla řešena situace v Libyi, Marakéšská deklarace a migrace. Během 15 minut publikovala informaci všechna ostatní česká mainstreamová média a o hodinu a půl později byla již informace v ČTK, Reuters a novináři informovali, že Andrej Babiš nezvedá telefon a nechce se ke kauze vyjádřit. O půlnoci! Ještě před půlnocí představitelé Demobloku v Poslanecké sněmovně naskočili na tento mediální proud a KDU-ČSL informovala, že bude usilovat o vyvolání nedůvěry vládě v Poslanecké sněmovně druhý den. Andrej Babiš se v té situaci nemohl nijak v kauze vyjádřit, protože měl zrovna mezistátní jednání a večeři v Palermu. Vyjádřit se tak mohl až druhý den dopoledne na tiskové konferenci v Palermu na pobřeží moře. Škoda již byla napáchána, protože uběhla dlouhá doba od půlnoci a kauza začala žít vlastním životem. První šok zažili přitom voliči SPD.

Tomio Okamura se postavil bok po boku vedle havlistů a sórošovců a vyzval k sestřelení české vlády. To nevymyslíš!

Tomio Okamura, který je známý tím, že tiskové konference zásadně pořádá bok po boku s Radimem Fialou z SPD, se včera rozhodl, že Radima vymění za Petra. V naprostém šoku pro voliče SPD se totiž Tomio Okamura zjevil bok po boku Petru Fialovi z ODS [3] a představitelů Pirátů, KDU-ČSL, Hnutí STAN a TOP09 a společně vyzvali Andreje Babiše k rezignaci z postu premiéra po dobu vyšetřování kauzy Čapího hnízda. Tomio Okamura to zjevně udělal jako symbol hrozby vůči Babišovi, protože na dnešním jednání mezi Andrejem Babišem, Vojtěchem Filipem z KSČM a Tomiem Okamurou z SPD totiž podle informací zaznělo, že Tomio Okamura nabídl Hnutí ANO výměnu na pozici koaličního partnera, že SPD by vyměnila ČSSD. Jenže tenhle kalkul Tomia Okamury kulhá na obě nohy a začínám mít pochybnosti o jeho politickém zdravém úsudku.

Tomio Okamura spolu s Demoblokem vyzývá k pádu české vlády.

Hnutí ANO je stranou Andreje Babiše, který o Hnutí ANO hovoří jako o svém “projektu” a bez Babiše nebude toto hnutí životaschopné. Babiš není politik, je to manažer, který považuje svoji stranu za svoji firmu a představa, že odstoupí z pozice premiéra, je naivní, protože by tím přiznal nejen politickou porážku, ale především by tím přiznal vinu v kauze Čapí hnízdo. Politik, který se cítí nevinen, nemůže odstoupit z funkce, protože by tím nepřímo přiznal, že cítí vinu. Kauza Čapí hnízdo vznikla jako provokační akce vyrobená na zakázku z okruhu lidí okolo bývalého ministra vnitra Milana Chovance z ČSSD a skupiny osob napojených na Zdeňka Bakalu. Za vinu je Andreji Babišovi kladeno to, že poté, co jeho syn přivedl Čapí hnízdo na pokraj bankrotu s dluhem 28 milionů korun v roce 2013 na konci doby tzv. udržitelného rozvoje, tak v té době Andrej Babiš ml. převedl krachující podnik svému otci, aby farma byla zachráněna.

Je to všechno o Dukovanech a Temelínu, načasované přesně na den, kdy do Prahy přijíždí americký ministr pro energetiku Rick Perry

Převod nastal až po skončení lhůty rozvoje udržitelnosti podle předpisů EU, takže nedošlo k žádnému porušení zákona. Novináři však vymysleli konstrukci, že Andrej Babiš chtěl od začátku Čapí hnízdo pro sebe, a protože chtěl čerpat dotace, nastrčil svého syna a svoji dceru jako bílé koně do dotačního programu, protože Agrofert na dotaci pro malé a střední podnikání byl moc velký kolos a nesplnil by podmínku pro dotaci. A to všechno kvůli rekreačnímu zařízení, které negeneruje žádné velké zisky a ani v přípravné studii nebylo kalkulováno, že Čapí hnízdo bude nějakým závratně výdělkovým podnikem, právě naopak.

Kdyby se dotace týkala nějakého monstrózního podniku, který bude generovat stovky milionů nebo miliardy korun ročně, potom bychom měli důvod si myslet, že v tom byl nějaký záměr. Ale projekt na okraji rybníka s tržní kapitalizací nula nula nic a nákladem dotace 50 míčů je něčím úplně jiným, jak uvádí náš minulý článek. Byl to pokus otce, jak naučit syna podnikat, pokus na malém projektu farmy v klidném a na nervy uklidňujícím prostředí, které bude jeho duševně nemocnému synovi vyhovovat. Klid u rybníka.

Konec tiskové konference, na místě je již americká vlajka pro účely tiskovky s Rickem Perrym.

Dalším mylným kalkulem Tomia Okamury jsou KSČM a ČSSD. Obě dvě tyto strany nejsou v současné kritické době připravené na předčasné volby. Minulý týden rezignoval na post místopředsedy ČSSD Jiří Zimola, jedna z nejvýraznějších osobností ve straně a spekuluje se, že plánuje založit vlastní stranu. ČSSD má kriticky nízké preference na hraně vstupu do sněmovny. KSČM má uvnitř strany názorové křídlo a platformu s názvem “Restart”, která požaduje návrat strany k tvrdým hodnotám levicového hnutí, především odpor proti NATO. Toto křídlo okolo Josefa Skály je stále hlasitější a poslední volby do komunálu a senátu ukázaly, že toto štěpení strany není zdaleka u konce.

Právě dnes přiletěl do Česka lobovat Rick Perry, americký ministr energetiky, jednal i s Andrejem Babišem [4] a tlačil na dostavbu Dukovan a Temelína [5]. No řekněte sami, není to náhoda a časová shoda? Premiér je pod tlakem, vidí jasně, co čeští novináři, placení a sponzorovaní americkou státní mocí, dovedou přichystat za zpravodajské hry a zřejmě někdo doufá, že Babiš se lekne a přiklepne dostavbu Dukovan americkému Westinghouse Nuclear. Protože když to neudělá, budou snahy o Babišovo sestřelení pokračovat a s mnohem větší razancí. Každému musí být jasné, že načasování skandálu přímo ve chvíli, kdy do Prahy přilétá americký ministr energetiky jednat o Dukovanech a Temelínu, nemůže být dokonalejší a přesnější.

Pokud státní převrat uspěje, příští vládu budou sestavovat američtí neoconi a pražské neziskovky. Poděkovat za to budeme moci Okamurovi

Pád vlády Andreje Babiše povede pouze k tomu, že bude reálně hrozit propad levicových stran v předčasných volbách a naopak posílení stran jako jsou ODS a Piráti. Ve výsledku by konání předčasných voleb v ničem SPD nepomohlo, pouze by Okamurova strana sehrála roli užitečného idiota při svrhávání Babišovy vlády. Vzhledem k tomu, že ČSSD i KSČM mohou jen ztratit ve volbách, není pád vlády (zatím) na pořadu dne. Je však třeba upozornit, že strany, které padají v preferencích, mají tendenci za sebou pořádně prásknout dveřmi, takže nás ČSSD může překvapit, že odejde z koalice a vládu položí. Bude to rána, prásknutí dveřmi, které zatluče Lidovému domu poslední hřebík do rakve. Zdá se, že Tomio Okamura v tuto variantu doufá.

Problém je v tom, že Andrej Babiš nemůže akceptovat stranu, která chce vyvolávat referendum o EU (protože Agrofert a jeho eurodotace), jedině v případě, že by SPD nepožadovala zanést tento požadavek do vládního prohlášení. A to by bylo podkopnutí slibů voličům SPD. Vysílá snad Tomio Okamura tím vystoupením na tiskovce s Demoblokem nějaký signál už dopředu? Hnutí ANO velmi silně odsává SPD voliče v poslední době. Právě dnes došlo k jedné pozitivní věci, Babišova vláda dnes odhlasovala, že Česká republika se nepřipojí ke Globálnímu paktu OSN o migraci (tzv. Globálnímu kompaktu), protože pakt nedělá rozdíly mezi legální a nelegální migrací, a to je pro Babišovu vládu neakceptovatelné [6].

Je to tedy malé vítězství z portfolia alternativy, které si ale nově přisvojil Andrej Babiš a jeho Hnutí ANO na úkor SPD. Pokud si Tomio Okamura myslí, že získá více voličů tím, že se bude producírovat a stavět před televizní kamery bok po boku lídrům z tzv. Demobloku ve sněmovně, bude to konec nadějí pro SPD. Stačí se podívat na Facebook Tomia Okamury [7] a tu záplavu nesouhlasných reakcí voličů SPD s jeho vystoupením v televizi včera v poslanecké sněmovně, kde se připojil na tiskové konferenci k předákům ODS, Pirátů, TOP09, Lidovců a STAN.

Čeští novináři ve Švýcarsku natočili schizofrenika v rozporu se švýcarským zákonem na ochranu soukromých údajů

Naše redakce byla upozorněna na zajímavou souvislost. Vedení portálu Seznam Zprávy dnes publikovalo článek s právním rozborem, že reportáž Sabiny Slonkové a Jiřího Kubíka ve Švýcarsku se synem Andreje Babiše byla po právní stránce v pořádku [8]. Článek působí doslova jako damage control před případnou žalobou ze Švýcarska. Reportáž sice byla v pořádku po stránce českého práva, ale je v tom malý a podstatný háček. Andrej Babiš ml. je občanem Švýcarska. Podle švýcarského zákona na ochranu osobních údajů Swiss Federal Data Protection Act (DPA) [9] totiž došlo k neoprávněnému pořízení audio a video záznamu bez vědomí osoby, se kterou je veden rozhovor.

V době uskutečnění hovoru nebyla osoba požádána o souhlas s pořízením záznamu na záznamové zařízení. Švýcarský zákon DPA sice v odstavci č. 10 umožňuje výjimku pořízení nahrávky bez souhlasu dotyčné osoby pro zpravodajské účely, je-li to ovšem ve veřejném zájmu a nejsou-li tím ohrožena jiná práva, nadřazená veřejnému zájmu, např. v případě duševně nemocné osoby. A právě toto bylo porušeno, protože Andrej Babiš ml. je ve Švýcarsku veden a registrován jako osoba s duševní poruchou schizoidního typu, která vyžaduje trvalou péči jiné osoby. Natáčení osoby s duševní poruchou je daleko za rámcem veřejného zájmu a byl tím porušen švýcarský zákon DPA.

Čas publikování reportáže na Seznam zprávy potvrzuje, že vše bylo načasováno tak, aby premiér neměl šanci ihned reagovat.

Paralelu najdete i v České republice, kde nelze natáčet osoby s duševní poruchou v nemocnici, ani v domácím léčení, protože veřejný zájem není nadřazen ochraně osobních údajů a soukromí nemocné osoby, která trpí psychickou poruchou. Pokud je taková osoba natočena, nesmí být zveřejněno její jméno a obličej musí být rozmazaný. Je zajímavé, že Seznam Zprávy si byl vědom toho, že všechno asi není košer, když raději rozmazal obličej Beatrice Babišové, matky Andreje Babiše ml. stojící ve dveřích, ale obličej samotného syna premiéra nebyl nijak ochráněn a ten je dnes předmětem výsměchu, grafických koláží a memů na internetu, že je z toho úplně na zvracení, odkazy zde uvádět nebudu. Andrej Babiš na tiskovce potvrdil, že jeho syn byl 17. července 2015 zadržen policií ČR na dálnici D1 kvůli dopravní nehodě a začal mluvit z cesty. Andrej Babiš neuvedl podrobnosti, ale podle našich informací měl policejní hlídce jeho syn vykládat věci, které ukazovaly na silné halucinace a bludy. Proto byl rovnou převezen do psychiatrické léčebny v Havličkově Brodu. Na místě nebylo možné zjistit intoxikaci drogami, policisté tedy nemohli jednat jinak, než Babiše ml. převézt na psychiatrii.

Otazníky nad svéprávností, rozsahem a indikací psychického postižení a naprosto bezskrupulózní dvojice novinářů, která dopředu věděla, že jede natáčet rozhovor se schizofrenikem

Podle našich informací trpí Andrej Babiš ml. celou řadou příznaků schizoidního chování a poruch osobnosti, jedna z indikací je F60.7 ze skupiny schizoidních poruch osobnosti, na kterou nás upozornil zdroj naší redakce včera, viz. minulý článek, ovšem tato skupina je často pouze doprovodným projevem skupiny F20, což je ovšem pouze spekulace v případě Andreje Babiše ml., protože indikativní skupina schizofrenních typů představuje velmi vážné a potenciálně nebezpečné poruchy [10], které obvykle končí zbavením svéprávnosti. Nikde přitom zatím není dostupná informace, jestli Andrej Babiš ml. je stále svéprávný, anebo jeho matka je mu ve Švýcarsku přidělenou opatrovatelkou poté, co přišel o svéprávnost. Proč se oba “profesionální novináři” nejprve nezeptali premiérova syna nebo jeho matky, zda-li je stále svéprávný?

Záběr ze špionážní kamery v brýlích, Andrej Babiš ml.

Pokud Slonková s Kubíkem natočili nesvéprávnou osobu, bude z toho skandál větší než celé Čapí hnízdo. Schizofrenní poruchy mají často progresivní charakter, který postupuje s věkem, v mládí jsou projevy nulové nebo mírné, ale po třicítce se situace zhoršuje, mnohdy je nástup velmi dramatický a prudký. Jedním ze známých spouštěčů schizofrenie jsou drogy, kokain a především potom heroin. Ovšem kromě nich i léky, např. některé typy účinných antibiotik mají tento účinek. Po prodělané angíně a po léčbě ATB se osobě jako vedlejší efekt spustí bludy, objeví se příznaky bipolární poruchy, pocity odcizení, pocity stavů, že vaše tělo není vaše, že vaše “já” není uvnitř vlastního těla a trupu (disasociativní porucha v BPD) apod. Druhým spouštěčem jsou metabolické změny v mozku způsobené zejména dědičně. Rozvinutí psychických poruch po intenzivní léčbě ATB jsou velmi výjimečné a postihují jen vybrané osoby s již lehce rozvinutými poruchami.

Video nahrávka reportáže proběhla bez vědomí nemocného člověka a zřejmě i jeho opatrovníka

Důležitou otázkou je i to, kde poskytl novinářům zpravodajskou techniku? Na internetu stojí tyto brýle 200 USD a můžete si je zakoupit zde. Novináři však vyjeli do Švýcarska natočit psychicky nemocného člověka s brýlemi právě proto, že věděli, že nebude ochotný mluvit na kameru. Věděli tedy dopředu, že je duševně nemocný, že se bude kamery bát, protože jak je ze záznamu vidět, má panický strach z autorit. Přesně toto je jedním z typických popisů chování lidí trpících závislou poruchou osobnosti ze skupiny schizoidních poruch F60. Strach a obavy z nadřízené osoby, že se dozví, že pacient poskytl rozhovor někomu, komu neměl rozhovor poskytnout. Novináři Slonková a Kubík proto podle všeho dopředu věděli, že syn premiéra nebude mluvit na kameru, protože trpí duševní nemocí, a tak se pokusí získat záznam špionážní technikou. Vědomě tak jeli do Švýcarska natočit rozhovor se schizofrenikem, protože jinak by si vzali normální kameru, ne špionážní brýle.

Andrej Babiš před vypuknutím schizofrenie. Nemoc mu změnila výraz tváře velmi znatelně.

Slušný rozhovor by probíhal tak, že by se novináři zeptali, jestli mohou rozhovor natočit na kameru. Pokud ne, tak jestli mohou nahrát rozhovor na diktafon. A pokud ani to ne, jestli si mohou jenom promluvit. Druhá otázka by měla následovat a zeptat se matky, jestli vzhledem k posudku lékařky z ČR je její syn stále svéprávný, protože existuje možnost, že už není. Podle vyjádření matky by se tak dále postupovalo. Problém je i v tom, že i když duševně nemocný člověk nebyl zbaven svéprávnosti, nelze s ním vést rozhovory jako s normálním zdravým člověkem, protože může trpět bludy a pokřiveným vnímáním reality. Věci, které se mu nelíbí, popisuje jako únos. Pokud vás někdo pošle na léčení na psychiatrii a vám se nechce, považujete to za únos? No, pokud trpíte schizoidní poruchou (F60) a dokonce máte indikaci na některou z paranoidních forem schizofrenie (F20), potom zajisté.

Když začne alternativa bojovat proti EU tím, že se přidá na stranu plánu neoconů v ČR, bude to konec národa!

Novináři v Česku mají za úkol sestřelit Andreje Babiše z funkce premiéra, používají k tomu reportéry, kteří jedou do Švýcarska natáčet na “tajňačku” léčeného schizofrenika, a protože tak nějak tuší, že by ho kamera a nasvicovací lampa osvětlovače vyděsila, tak dopředu nakoupí na webu špionážní brýle. Schizofrenik přece musí mluvit zajímavě, jak to vidí on, to bude síla, to prodáme a možná i sundáme vládu. A co je na tom smutné? Že se k tomuto hyenismu účelově naplánovaného sestřelení premiéra připojí i Tomio Okamura, když musí přece vědět, že předčasné volby v ČR přinesou do země vládu ODS a Pirátů, kteří z ČR udělají druhé Polsko, pokud jde o zahraniční politiku.

Americké základny v ČR, které si dovede Demoblok představit, jak nedávno zaznělo od pana Kalouska, americké rakety v ČR a více integrace ČR do EU. SPD pořád nedochází, že hlavní prioritou národa musí být vystoupení z NATO, protože ČR potřebuje ruskou ropu, ruský plyn a ruské jádro, ne americké rakety, americké zbraně a americkou agresi proti Rusku! A to si ještě počkáme, než někoho napadne vytvořit ruskou stopu, že na únosu Babišova syna se podílel Kreml, protože na Krym se letělo přes Moskvu. Tohle všechno se plánuje. A postavit se před kamery vedle Demobloku, to je noční můra.

Pavel Bělobrádek z KDU-ČSL má hlavní slovo.

Co takhle se postavit před kamery příště třeba s Kubíkem Jandou z Evropských hodnot, pane Okamuro? Vysvětlíte to tím, že tím chcete někomu vyslat vzkaz a pohrozit mu? A čím? Komu jste vyslal vzkaz svým defilé bok po boku vedle Petra Fialy z ODS a dalších panáků z Demobloku? Myslíte, že jste vystrašil Andreje Babiše a on teď bude povolnější k myšlence koalice s SPD? Každému je přece jasné, že SPD může posilovat jedině tak, že bude prosazovat pronárodní postoj a ne vytvářením kumpanií a spolků s havlisty a sórošovci z Demobloku. A to půjde jen opravdu těžko, když na kandidátkách SPD se objevují velkozednáři, exekutoři a lichváři, když vznikají na Kladně koalice s Demoblokem a když předseda SPD opět s Demoblokem v televizi vyzývá premiéra k rezignaci. Valerij Pjakin to řekl jasně, éto děbily. A přesně to si teď myslí po včerejší tiskovce ve sněmovně půl milionu voličů jedné pronárodní strany. Ve snaze bojovat proti globalistům (EU), pane Okamuro, nesmí nastat situace, že začnete bezmezně jít na ruku neoconům (NATO, resp. USA), kteří právě usilují o sestřelení vlády Andreje Babiše kvůli dostavbě dvou energobloků Dukovan a Temelína za bezmála půl bilionu korun!

Zdroj 1. videa: ČT [11]

Zdroj 2. videa: iDnes.cz [12]

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jan
Návštěvník
Jan

Statni zastoupeni musi okamzite zahajit vysetrovani kvuli pokusu o odstraneni vlady a statni prevrat! Jestlize jsme pravni stat, jak ti smejdi u moci tvrdi, musi se s tim zacit okmzite!!!!!

Neznama
Návštěvník
Neznama

OSN chystá migranty, Brusel otevírá Balkánskou trasu – chystá se nejlukrativnější byznys všech dob
Z mainstreamu se dozvídáme kusé zprávy o zkorumpovaném makedonském bývalém předsedovi vlády Gruevském, který před trestem dvouletého vězení uprchl do Maďarska a požádal Orbána o azyl.
Mainstream nám celý případ podává jako útěk proruského politika – korupčníka k proruskému politikovi – potížistovi a tvrdí, že se nyní Orbán bude muset rozhodnout, zda patří na Západ a vydá zločince do rukou makedonské spravedlnosti, anebo zda patří na východ – no fuj – a udělí Gruevskému azyl. Ale věci nutně nemusí být takové, jakými se zdají být.

Je totiž pronásledován člověk, který při migrační krizi v roce 2015 uzavřel Balkánskou trasu. Člověk, který tenkrát razil heslo „Zastavme Sorose!“.
Gruevski spolu s Orbánem v roce 2015 ušetřili střední Evropu největšího masového migračního náporu. Je s podivem, že v této části Evropy – jako jediné v Evropě – byla v předstihu vybudována dvě tzv. Pohotovostní přesídlovací centra (Emergency Transit Centres) – na Slovensku a v Rumunsku…… SIRTE TO JINAM
http://svobodnenoviny.eu/osn-chysta-migranty-brusel-otevira-balkanskou-trasu-chysta-se-nejlukrativnejsi-byznys-vsech-dob/

Zabavte velke domy pro imigranty… http://svobodnenoviny.eu/svedsko-strana-zelenych-navrhuje-konfiskaci-domu-obcanum-aby-je-mohli-prenechat-migrantum/

Neznama
Návštěvník
Neznama

Exministr a psychiatr Ivan David přináší vlastní postřehy k tajně nahranému rozhovoru s Babišem mladším. A na 17. listopadu očekává v ulicích… (CTETE HLAVNE POSLEDNI 2 ODSTAVCE) https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Exministr-a-psychiatr-Ivan-David-prinasi-vlastni-postrehy-k-tajne-nahranemu-rozhovoru-s-Babisem-mladsim-A-na-17-listopadu-ocekava-v-ulicich-559539

Schneider o Slonkove https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Bulvar-dezinformace-Jan-Schneider-novinarce-Slonkove-totalne-rozlozil-pribeh-s-mladym-Babisem-559311

Slonková a Kubík by dostali od Švýcarů až 3 roky vězení. Erik Best odhaluje trestný čin https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Za-tohle-by-Slonkova-a-Kubik-dostali-od-Svycaru-az-tri-roky-vezeni-Erik-Best-odhaluje-trestny-cin-559430

.. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vysetrovatel-Nevtipil-a-nevyslechnutelny-Babis-ml-Padlo-silne-podezreni-Jen-na-PL-559406
Pravnik… https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Proc-Slonkova-s-Kubikem-tak-napadne-ukazovali-na-kameru-kde-mlady-Babis-bydli-Advokat-Hradela-pripomina-minulou-zalezitost-s-Kalouskem-a-cirkevnimi-restitucemi-559393

Diskuse: Nicméně v pořadu o Babišovém synovi, vidím u Slonkové a Kubíka problém v porušování rezoluce Valného shromáždění č. 46/119, které hovoří o zásadách ochrany duševně nemocných. !!! ?? Kdyby byl čas na analýzu, již by se to zjistit dalo. Ale škoda času, to je již věc generace za námi.

CENZURA GOOGLE https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Cenzura-je-zpet-Nove-metody-technicky-propracovane-Google-media-mladeznici-popsal-presne-expert-559182

sys
Návštěvník
sys

Fakt mi přijde hodně nevhodný dávat sem odkaz na takovou sviňárnu, jako jsou tyto “brýle”
Jedinej rozumnej důvod ? Krom toho, že takovej krám může udělat mezi lidmi pěknej bordel. Uvědomujete si to vůbec ???

Vlk
Návštěvník
Vlk

Tak Babiše jsem sice nevolil, ale po tom co se děje, ta pakáž na náměstí a ty supi co se třesou na to aby již mohli naší zemičku vrhnout nenažrancům ze západu a nacpat sem tu verbež Migrantskou, tak budu volit Babiše.

1938
Návštěvník
1938

Příště budu volit Miroslava Sládka
http://www.spr-rsc.cz/164-to-co-mam-na-mysli-je-svoboda.html

hirameki
Návštěvník
hirameki

no, tím to vytrhnete…

čtenář
Návštěvník
čtenář

Bylo by možná zajímavé zjistit, jaký think tank, a různé podobné novodobé PŠM absolvovaly tito dva novináři. Ledacos by to naznačilo, tato stopa peněz, za ” politické vzdělávání”.

Dan
Návštěvník
Dan

Novinari pracuji stejne jako media pro protektora USA a jeho NWO. Je to stejne jako za totality, kdy jsme byli pod CCCP. Cemu se divite? Novinarum jsou placene staze v USA, kde jsou proskolovani co smeji a nesmeji psat, jak dezinformovat, vse za jidassky peniz klamat verejnost ve prospech USA.

lord Vetinary
Návštěvník
lord Vetinary

A do prdele…!
Soros spustil další “majdan”, ….. tentokrát na Václaváku…!!!

To zase bude po ulicích nablito, až se rozejdou…!

Josef
Návštěvník
Josef

Před půl rokem, v květnu 2018, zaslal Andy Babiš ml. zoufalý e-mail do Křetínského BLESKU, jako volání SOS o pomoc a co mu dělá Babišův zaměstnanec Protopopov, ale Křetínského BLESK nic nezveřejnil, všechno ututlali. Oligarchové si musí pomáhat, já na bráchu ping, já na bráchu pong.

Až dnes BLESK zveřejnil Andyho půl roku starý e-mail! Protože se šéfredaktor BLESKU Radek Lain a ředitelka Czech news Center Libuše Šmuclerová bojí, že bude obviněni policií, že napomáhali trestné činnosti únosu, a teď všechno vyšlo najevo!

E-mail:
„Roku 2015 jsem dal výpověď v práci (Travel Service). Šel jsem v depresi (kvůli pracovní situaci/osobní krizi) řídit auto a omylem ho zastavil na odstaváku D1 vedle Průhonic. Policie si mě všimla, zastavila za mnou, vystoupila. Dovoloval jsem si a naschvál jsem jim řekl nesmysl. Zavolali sanitku, neptali se mě na identifikaci, tak jsem vystoupil z vozidla, abych ji z kufru vyndal – ihned mě sundal (policista – pozn. red.) na zem a dal mi pouta (policisté byli minimálně tři, plné auto), byl jsem naložen do sanitky, identifikován, a odvezen do psychiatrické léčebny v Havlíčkově Brodě.“
„Tam (v Havlíčkově Brodě – pozn. red.) jsem byl míň než týden – přemístěn do psychiatrické léčebny v Klecanech (NUDZ – Národní ústav duševního zdraví), kde jsem zůstal 60 dní a byla mi nasazena doktorka Dita Protopopová, která je dodnes nedobrovolně/dobrovolně (obojí je pravda technicky) má doktorka. Já jí nedůvěřuji… V září 2015 jsem byl propuštěn z léčebny NUDZ. V posledních dnech představen manželovi paní Protopopové, který mě z dobrého činu vozil na povolené procházky po dobu mé detence.“
„Září 2015 až září 2017 – Bral jsem a beru léky, které mi ničí zdraví. Mám zase zaměstnání. 2017: Pracuju v Agrofertu, kde jsem sehnal povolání, a člověk, který se stal mým »ochráncem« (manžel mé psychiatričky), také dostal automaticky povolání v Agrofertu, pracujeme společně = nosíme balíky, poštu, lidi, ale také špinavé prádlo mezi CPM (Centrum pohybové medicíny – pozn. red.)/Sokolovna Průhonice/Čapí hnízdo a Agrofert.“
„Protopopova zajímá jenom Rusko a logicky jeho vlastní rodina + tahat na branku v práci. Protopopovou zajímá její rodina a kariéra, moje zdraví je v haj*lu… A co se týče vlastního přání a svobody od útisku, tak to v žádném případě nepřichází v úvahu. Schizofrenií trpící lidé mají menší práva než kriminálníci. V ČR nemám žádná práva!!!!! Ten Rus (zřejmě Protopopov – pozn. red.) se mi také smál, že to jenom v Americe ti může pomoci právník.“
„Květen 2017 – situace mezi vztahem pečovatel (Protopopov), pacient (já) a doktorkou – která cení zuby, když je konfrontována (Protopopová), je tak neúnosná, že jsem schopen vidět z téhle časové dálky svůj vlastní hrob/ invalidní židli nebo minimálně zdravotní problémy. Nechci brát léky. Proto odepisuji a píšu redaktorovi, který se mnou, doufám, počká hodně měsíců. Já chci jenom nějakou obranu, i když jsem naivní…“

(dnes 15.11.2018) Babiš mladší napsal Blesku: Začalo to za volantem, skončilo u psychiatra
https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/577417/babis-mladsi-napsal-blesku-zacalo-to-za-volantem-skoncilo-u-psychiatra.html

lord Vetinary
Návštěvník
lord Vetinary

Tak nevím co je lepší.
Jestli mít v rodině takového syna – podvraťáka, který jde proti vlastnímu otci, nebo ho trhnout hned po narození mezi dveřma, aby se netrápil … : DDD

r.m.
Návštěvník
r.m.

Práci měl v privatizačním podfuku Travel Service. Pilotní průkaz měl zřejmě k dopravě cestujících tohoto obskurního podniku. Kvalitních pilotů jsou k mání mraky, ovšem tady měl pilotovat tlačenkář. Proto nikdy nikam s takovými podniky.

Nikdo
Návštěvník
Nikdo

Ale víte. 🙂

fohat
Návštěvník
fohat
Iva
Návštěvník
Iva

Janda je zneklidněn!!!!
To je fór dne.