Pseudo skandál Hillary Clintonové dva dny před prezidentským volebním soubojem

Pseudo skandál Hillary Clintonové dva dny před prezidentským volebním soubojem

Pseudo skandál Hillary Clintonové dva dny před prezidentským volebním soubojem

Dva dny před hlasováním voličů v Iowě, kde v pondělí na stranických volebních shromážděních začíná proces výběru příštího prezidenta a kde Clintonová těsně zápolí o demokratickou nominaci do listopadových voleb se senátorem Berniem Sandersem, bylo odhaleno, že 22 e-mailů z její soukromých zpráv spadá do kategorie “přísně tajné”. E-maily byly takto označeny, tedy utajeny nejpřísnějším stupněm, protože by mohly vážně poškodit národní bezpečnost, proto nemohou být ani zveřejněny. Americké ministerstvo zahraničí uvedlo, že nejméně 22 e-mailů, které odeslala Hillary Clintonová z nezabezpečeného domácího serveru v době, kdy vedla ministerstvo, obsahovalo tajné informace, ač připouští, že v té době nemusely informace za tajné být považovány.

Pseudo skandál jako prostředek řízení

Zatímco svět se bude zaobírat informací, že prezidentská kandidátka USA zklamala a možná bude pátrat, co že to zmiňované e-maily obsahovaly, zásadní informace je ta, že H. Clintonová je jako kandidát na příštího prezidenta prostě nevhodná. Její politika, prosazující státní zájmy USA, totiž není v globálních zájmech. Tento fakt jí byl naznačován opatrně tím,  že na skandál bylo zaseto už před časem a postupně se pracovalo na jeho vyústění do takové podoby, že se naplno objevil dva dny před významným hlasováním.

Podstatnou informací o skandálu H. Clintonové tedy není to, CO se na ní našlo, ale to, že se NĚCO našlo. Svým způsobem je to stejný pseudo skandál, jaký zažil Petr Nečas kauzou Nagyová. Bez ohledu na to, že mezi Clintonovou a Nečasem je zásadní rozdíl v důvodu jejich odstavení, společným jmenovatel je, že systém si vždy najde způsob, jak odstranit nežádoucí osoby. A že v dnešní době odposlechů není žádný problém na někoho něco najít (či na někoho něco nastražit – viz například D.S.Khan, bývalý šéf MMF, a jeho sexuální skandál s pokojskou).

Co je podstatné – politici vědí, jak to funguje a že jsou jen loutkami, z nichž každá nějaké to “máslo na hlavě” má. A proto tančí tak, jak systém píská. A proto nečekejme, že politici budou hájit jiné zájmy, než jakým se v rámci svých kariér a ambicí rozhodli sloužit (ostatně se k tomu zavazují už na začátku svých kariér, kdy procházejí výběrem). A to se ve velkém týká nejen Merkelové, jedné z hlavních loutek globalizačního procesu a tím politiky multikulturalizace, ale i všech českých politiků. Nikdo nechce žádný skandál, ač by stokrát šlo jen o pseudoskandál. Nikdo nechce skončit jako právě Clintonová či v českých poměrech jako nedávno Nečas.

Odstavení Clintonové = odstavení dosavadní role USA

Být na místě těch českých politiků, kteří pořád věrně slouží hegemonské politice USA, chtělo by to se nad zprávou o Clintonové zamyslet – jde  totiž o další potvrzení, že USA už nejsou a stále více nebudou tím, co bývaly. A chtělo by to mnohem více naslouchat například takovému D.Trumpovi, který obhajuje Putina a volá po dobrých vztazích s Ruskem (což ostatně stále více prezentuje i B.Clinton, jen se zdá, že mu Hillary málo naslouchala). Co platilo kdysi, tzn. USA v roli hegemona a policajta světa, dnes už stále více neplatí. Hillary to nepochopila – ale kolik je v evropské a české kotlině dalších, kteří to také nepochopili ?

P.S: Článkem v žádném případě netvrdím, že H.Clintonové nepřeji to, co se jí přihodilo, naopak článkem chci říct, že podobnou facku přeji všem, kteří uvažují jako ona.

S použitím zdroje: zde, v češtině zde, zde

-Pozorovatelka-  30.1.2016

 

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Lucie Nováková
Návštěvník
Lucie Nováková

Pořád nějaké šaškování. Kdy už ji konečně zatknou? Blbá nebo zaslepená – koho to zajímá. Tihle lidi mají být za mřížema. Na co se pořád čeká? To by mě zajímalo.

Lucie Nováková
Návštěvník
Lucie Nováková

Podle stránek Fulforda to ale vypadá, že se něco děje. http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/blog/
Víte co, mně jde o to, aby nebyli jenom odstraněni z vůdčích pozic, ale aby byli i souzení, aby bylo veřejně řečeno a prokázáno, co se dělo. Teď je otázka, kdo je odsoudí, když jsou mezi soudci údajně také zednáři. Tento článek je širší než Fulfordův a je tam zmínka právě i o tom: http://www.ascensionwithearth.com/2016/01/major-intelrumor-update-new-republic.html
Je otázka, do jaké míry ten článek odpovídá skutečnosti. Každopádně budí dojem, že přichází NWO pod taktovkou Číny (OSN se sídlem v Pekingu, vyřazení hotovosti). No, beru to tak, že než se vlak přemístí na správnou kolej, tak musí několikrát přešaltrovat.

Plkal
Návštěvník
Plkal

Clintová je tak mocichtivá a tak to z ní čiší, že je to až odpudivé.

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia
bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia

Tomu DUCK Donaldovi nelze věřit ani jezuitský pozdrav https://www.youtube.com/watch?v=iei-p2OCl-Q Clintonová má tvářičku,vzbuzující velkou žaludeční nevolnost..Celá ta ruská parta,co s nimi ještě VUBEC JEDNÁ,musela projít nějakým šamanským výcvikem,aby odolala těmto fešákum z WESEDAKU…

Mokoša
Návštěvník
Mokoša

Píšete, že i B.Clinton uvažoval o dobrých vztazích s Ruskem – no někde na ruských serverech jsem četla, že holt musel kvůli potopenému Kursku, potopenému ne ruskou nedbalostí, ale americkým torpédem. Rusko na tom díky Putionovi(díky Bohu ) vydělalo, skandálista Clinton odpustil dluhy a ještě platil jako mourovatý. A Rusko si za ty peníze pořídilo dnešní super armádu. Alespoň ti chudáci neumřeli zbytečně. Tehdy nebylo možné je vytáhnout. Bůh dej klid jejich duším.
A co se týče jakéhokoliv Američana – tak ti budou mít dobré vztahy s Ruskem jen když pocítí jeho sílu.