První prezidentský duel máme za sebou. A být voličem Drahoše, tak můj...

První prezidentský duel máme za sebou. A být voličem Drahoše, tak můj hlas právě ztratil. Jiří Drahoš neměl na své voliče čas, dal přednost soukromému mejdanu s pečlivě vybranými herci a zpěváky!

První prezidentský duel máme za sebou. A být voličem Drahoše, tak můj hlas právě ztratil. Jiří Drahoš neměl na své voliče čas, dal přednost soukromému mejdanu s pečlivě vybranými herci a zpěváky!

Ze čtyř televizních duelů, do kterých byli pozváni oba prezidentští kandidáti, proběhl včera na tv NOVA první. A ač Jiří Drahoš předem avizoval, že do tv Nova a tv Barrandov nepřijde, tváří v tvář realitě, kdy ve studiu byla jen prázdná židle (několikavteřinový záběr v úvodu videa) musí člověk voliče Jiřího Drahoše politovat. A proč, to v dnešním článku velmi trefně popsal jeden z Drahošových příznivců a protože bych to nenapsala lépe (obzvláště jako nevolič Drahoše), tak cituji:

Nechat se v Brně plácat po ramenou pár skalními příznivci, když Zeman mluví ke čtvrtině elektorátu…

Chce Jiří Drahoš skutečně vyhrát volby?

Kampaň Jiřího Drahoše neřídí právě profesionálové. Pokud, tak dělají naprosto nepochopitelné chyby. Jako v okamžiku, kdy odmítli účast v debatě na TV Nova a nechali Miloše Zemana opanovat celý časoprostor před masivní částí voličů. Kdo to Jiřímu Drahošovi poradil? Na základě jaké úvahy? Jaký tohle dává smysl? Nedokážou Drahošovi poradci předpovědět, jak citelně to může ovlivnit obraz kandidáta, kterého mají za úkol představit jako silného lídra? jak fatálně to může předurčit rozhodnutí statisíců nerozhodnutých voličů, o které nyní jde?

Známý k tomu píše: “S nelibostí konstatuji, že volební štáb pana Drahoše je ještě neschopnější, než ten Zemanův. Nechat “Ještěra” exhibovat samotného v TV před 1,7 mil diváků je sebevražda! Vyměnit možnost ovlivnit tento počet lidí za to, že se v Brně nechám oslavovat 250 příznivci, je naprostá idiocie. Chápe, že potřebuje dostat na svou stranu stovky tisíc nerozhodných? (…) Výsledkem je, že nevypadá  jako lídr, to je to nejhorší, co se mu mohlo stát. Lidé nyní neřeší nic jiného. “Je to srab!,” říká se. Měl po prvním kole soupeře v provazech a počítaného a nechal ho vstát! (…) Zeman má momentum. Jestli Drahoš prohraje tuto vyhranou partii, může si za to sám.”

Těžko v tom hledat jakýkoliv smysluplný záměr. Miloš Zeman si užil nerušené chvíle s moderátorem, jehož kvalifikací pro vedení takového rozhovoru je jen to, že je letitá televizní mluvící hlava. Ideální prostředí, které Drahošův tým Zemanovi vytvořil tím, že mu poradili, aby jel místo toho evangelizovat své věřící do Brna. Proč místo toho neuspořádali výpravu do TV Nova, i s ostatními kandidáty, kteří podporují Drahoše, aby ukázali sílu a utvrdili nerozhodné, kdo je favorit voleb? Drahoš mohl demonstrovat, že za ním stojí většina společnosti a že Zeman nemá žádnou šanci dosáhnout na rozhodující hlasy, protože všechny už posbíral Drahoš? Drahošův tým má k dispozici unikátní a ve volbách tohoto druhu neobvyklý potenciál, s nímž nedokáže adekvátně pracovat a místo toho vyklízí pozici protikandidátovi.

Není to jediná chyba. Drahošův tým vyprodukoval krátké video, na němž se Jiří Drahoš otáčí piruetách a demonstruje svou fyzickou formu a stabilitu, ve snaze ukázat zjevný rozdíl mezi ním a invalidním Milošem Zemanem. Nyní ovšem koluje po sítích komická montáž, ve které se Drahoš točí za potlesku skupiny muslimských mužů. Montáž doprovází lapidární titulek “Už brzy v ČR…”. Video je masivně sdíleno na českém Facebooku a má mnohem větší dopad než originál. Dopad, jenž je devastující.

V kampani, jako je tahle, skutečně není možné realizovat prvoplánové, naivní nápady a nebýt schopen představit si důsledky. Není možné přenechat dva miliony diváků protikandidátovi jen proto, že an tu dobu někdo naplánoval setkání s pár příznivci v Brně. Je to skutečně krajně diletantské. 

Konec citace, celý text zde

Prezident Zeman na TV Nova

Hned po skončení debaty, ve které M. Zeman předvedl jak skvělou formu, tak schopnost stručně, jasně a srozumitelně vysvětlit a obhájit své názory a postoje, byla zveřejněno, že pořad sledovalo 1,5 milionu lidí. A co jsem spočítala jen tak letecky, tak video na internetu vidělo už nějakých dalších 50 000 lidí a ti stále přibývají.

Jiří Drahoš neměl čas, dal přednost soukromému mejdanu s herci a zpěváky

A tady teď vůbec není důležité, co a jak M. Zeman v debatě s R. Korantengem řekl, tady jde o tu podstatu, že se potvrdilo, že M. Zeman je kandidátem “dolních deseti milionů”, zatímco J. Drahoš “kandidátem horních deseti tisíc” (tedy “pražské kavárny”). Po Praze, kde má pražská kavárna své sídlo a kde to J. Drahoš má u voličů jisté, si v tomto předvolebním čase zajel potvrdit svou podporu ještě do dvou hlavních poboček pražské kavárny – do Plzně a do Brna. V obou těchto městech “sály praskaly ve švech” a J. Drahoš s chotí si užívali pocit, jako by už oba byli na Hradě.

Nevím, jak se cítili ti, co se do sálů nedostali (prý jich byla spousta), ale říkám si – co teprve voliči J. Drahoše z jiných měst, než Plzeň a Brno? Tedy ti voliči, kterým nejspíš bylo ukradené, že J. Drahoš někde juchá s herci a zpěváky a raději by uvítali, kdyby jej mohli vidět v debatě s M. Zemanem… Tak těch je mi opravdu líto a jestli teď musí poslouchat, že jejich kandidát je prostě srab, tak tento trumf dal příznivcům M. Zemana do ruky sám J. Drahoš.

Ale aby to fanouškům J. Drahoše nebylo líto, tak vkládám video soukromé akce J.Drahoše v době, kdy M.Zeman vystoupil pro téměř dva miliony diváků. Přesněji video o tom, že J.Drahoš neměl čas na národ, protože dal přednost pódiu vedle B. Polívky či M. Rotrové a večeru, který lze slovy jednoho z představitelů nazvat “Brno není nuda, Brno je sex” (a hlavní doupě promigrační politiky, ale to už se tam veřejně neřeklo).

Setkání s Jiřím Drahošem, Michalem Horáčkem, Markem Hilšerem a Pavlem Fischerem v Brně

Brněnské Semilasso, právě teď 🙂 Pro všechny, kdo nemají možnost zastavit se osobně, je připraven streamovaný přenos tady na Facebooku. Děkuji všem za podporu, změna je možná. Změna k lepšímu. Pokud byste měli problémy se sledováním, zde je alternativní link: http://player.livebox.cz/setkanijirihodrahose/

Geplaatst door Jiří Drahoš op zondag 21 januari 2018

Ruský analytik V.V.Pjakin, který o podpindosnících (rozuměj amifilech) říká “eto děbily” a myslí přitom lékařskou diagnozu, má zas jednou pravdu. Do voleb zbývá nějakých pět dní a v tomto čase, kdy i každý selský rozum (nevzdělaný) musí vědět, že je třeba oslovit co NEJVÍCE lidí, akademický rozum (vzdělaný) dá přednost sálu. Tak to J. Drahoš a jeho slavný tým jsou opravdu “děbily”.

Ale možná za to ani nemůžou a u J.Drahoše, o kterém ještě donedávna vůbec nikdo nevěděl,zvítězilo “pět minut slávy”, spojených s políbením od M. Rottrové či označením “Portoš” od B. Polívky, který tím chtěl sdělit, že J. Drahoš je Portosem ze Tří mušketýrů…  Hm, tak tak tady mě napadá, že v případě těch mušketýrů by ve studiu nebyla prázdná židle, ti totiž měli charakter a čest a hlavně to nebyli srabi.

Jiří Drahoš neměl čas – s M. Rottrovou.
JIŘÍ DRAHOŠ, EVA DRAHOŠOVÁ, BOLEK POLÍVKA
Jiří Drahoš neměl čas – Bolek Polívka ho pasoval na rytíře “Portoše”.
Jiří Drahoš neměl čas – byl na pódiu s chotí a s Horáčkem, Hilšerem a Fischerem.
Jiří Drahoš neměl čas – povídal si s herci M. Dejdarem a P. Novým.

A v souhrnu zatímco Jiří Drahoš měl soukromý mejdan, jeho fanoušci v republice se v televizi mohli dívat na prázdnou židli a poslechnout si M. Zemana. Takže ve finále – dobrá práce! Ale stejně nechápu, že se tam nenašel nikdo,kdo by – a klidně zcela “hulvátsky” – Drahošovi řekl: “Ty vole, co tady děláš, jeď do té televize, tady je nás jen pár a u nás to máš jisté, ale tam jsou davy!” No,”eto děbily”. Fanoušků J. Drahoše je mi opravdu líto, ale pokud mají pochopení, že jejich Jiří Drahoš na ně neměl čas, protože si užíval soukromé setkání s “umělci” a věří, že někdy bude obhajovat jejich zájmy, tak ať si ho volí dál. Já ale být jeho voličem, tak se stydím…

Srovnání úvodního videa debaty M. Zemana, prázdné židle a videa J. Drahoše z Brna ve stejné době, to snad ani nepotřebuje komentář. A co je hlavní – pět dnů před volbami na to není omluvy!

Fíkus čeká, až ho zalejou?

A dnes nás čeká další sólo “duel” na tv Barrandov a tam by možná nebylo od věci zopakovat gesto J. Ovčáčka a na prázdnou židli položit fíkus. A to teď myslím tak, že J. Drahoše (a jeho poradce) podezírám, že v prvních dvou debatách prostě jen odposlouchávají o čem je řeč a co a jak říká M. Zeman, aby pak “mušketýra Portoše” mohli vyslat do boje připraveného (a fíkus zatím čeká, až ho zalejou..)

S použitím dalších zdrojů zde.zde

Tak tohle mě pobavilo z voleb asi nejvíc.

Geplaatst door Návody a Nápady op vrijdag 19 januari 2018

PS: V citovaném článku, ve kterém je i odkaz na toto video zobrazené nahoře se píše, že video vyprodukoval Drahošův tým. Pokud je to skutečně tak, pak je “Ještě větší blbec,než jsme doufali…”

-Pozorovatelka-  22.01.2017

Prosba redakce závěrem článku

Hrajeme o všechno, o naše děti, o naši kulturu, o náš vlastní národ. V souvislosti s tím bychom chtěli požádat a poprosit naše čtenáře, aby i tento měsíc zvážili finanční podporu našemu serveru. Nejsme veřejnoprávní médium, ani neziskovka napojená na fondy uhlobarona nebo cizí fondy. Stojíme a padáme s finanční podporou Vás, našich čtenářů. Pokud se Vám líbí, jak pracujeme a jaké informace přinášíme, přispějte nám prosím jakoukoliv částkou na naší obvyklé darovací stránce zde. Dobrovolný dar můžete zaslat na bankovní účet v ČR a v SR, na PayPal, Bitcoin anebo poštovní složenkou na účet v ČR nebo v SR. Podpoříte tím naši práci, investigativní novinařinu a zajistíte pokračování našeho nezávislého alternativního zpravodajského projektu. Moc Vám děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Pavel
Návštěvník
Pavel

Hele, ono to videon na začátku článku úplně zmizelo. Asi to dělá panu Drahošovi takovou ostudu, že to preventivně smázli.

Pokud se podaží dohledat jinou kopii, tak prosím o aktualizaci článku.

R.B.
Návštěvník
R.B.

Tak jak se vám líbil užvaněný a buranský Zeman?? Trapné, že? Ten konec byl ovšem famózní – z bonmoty hýřícího světáka se rázem stala naprosto zoufalá troska, kterou nakonec museli jeho posluhovači odnést. Trapnost nad trapnost, ale vybral si to sám.;-)

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

R.B. Zoufalá lidská troska – duševní mrzák jste Vy! – podle vašeho výlevu…..
Trapnost nad trapnost – ta Vaše, a ještě ubohost. A ani mi Vás není líto, protože jste i zlý!
Musíte mít strašné rodiče, že se na Vás takto podepsali!

PS: Vy byste potřeboval zlomené obě nohy – jedna (jak jsem Vám již psala) by Vám k pochopení evidentně nestačila….

Hestie
Návštěvník
Hestie

Zvědavá matko, s tím je škoda času, snad mu bude dopřáno si vychutnat jednou sám své.
Zlo zůstane zlem, reakcí na něj si jen ubližujeme

desgusting
Návštěvník
desgusting

Jste uzvaneny a buransky, budte si sam trapny. Ten konec nebyl famozni, ale pitomy rezijne, treba i umyslne… To, ze ten nejaky Drahos, jednani Prezidenta Zemana s Mutti Merkelovou nazve NEJEDNANIM Zemana, ktery , nebenbei , zde sdelil hlavni myslenku tech presunu migrantu, zase z Nemecka ven k sousedum, to nejakeho Drahose nezajima, fofrem vhodi slovo bonmot, kterym nazve simpl pravdu .. a peng, nastane kraval hudba a je sdelen konec duelu, odpoved Zemana prehlusena a vypnuta a slusna opice D. se vzprimi, jako kdyby dal K O, .. cim a kde, se v kravalu ztrati,i to, ze ten, jakoby trefeny prezident Zeman, trefeny NENI a nebyl . Ze pouze , jeden z prislusniku nove budoucnosti, prazdny a zly, zadunel, jako gong ,slovem, kterym mel zesmesnit praci prezidenta republiky , jeho inteligenci a celeho cloveka, nas vsechny i ten ,, duel. Byla to vyhruzka, jak ovecka je pouze Balast, ktery on, odnese na jatka. Muzeme to videt, jako inscenaci, nebo nahodu …. A vzit si pouceni, ze na toho vzprimeneho baziliska, pravda a vse, co nam bylo, kdy drahe, neplati. Ze duel, byl, mozna i zbytecny…. Drahy musi byt jen Drahous. Ne, samozvane trapny R.B., nezustala z naseho prezidenta ,,zoufala troska”, ani ,, razem”, ale zasmrdela sira a to znacne , … A prezident Zeman neni sam a stoji pevneji, nez ten vztyceny strasak, transparent Myslenek, jakehosi klubu…

Iva
Návštěvník
Iva

Užvaněný a buranský jste Vy, vážený R.B. Už jste tu v diskuzi vyléval svou žluč včera, ale jste pouze duševní mrzák a ubožák, hulvát, který potřebuje ventilovat svou mrzkou povahu a nesnášenlivost. Proč jste tu v diskuzi? Protože vaše nesnášenlivá povaha vám nařizuje sem vlézt a urážet a provokovat a nemůžete si pomoct. Je mi vás líto, nic jiného. Možná jste pořad ani neviděl, ale toužíte exhibovat, plivat na slušné lidi a demonstrovat svou malost a ubohost.
Pan Zeman je státník a vzdělaný a inteligentní člověk. Vy jste jen kupa ničeho, smutný odpad.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Nevšiml jsem si, že by Zemana odnášeli, poslední záběr byl jak oba stáli, potom to střihli.
Možná je někde video co se dělo dál, ale dneska jsem byl celý den on the road, tak jsem neměl čas se vrtat v internetu, až teď.
Vy to možná nepamatujete, ale za starých časů se na ramenou odnášeli vítězové.

K vaší původní otázce: Zemana jsem už viděl v lepší formě, tohle bylo tak na půl plynu.
Drahoš mě zklamal naprosto, on se vůbec nepřipravil. A to prý dostali okruhy otázek předem.
Ale i kdyby ne, člověk, který se zajímá o dění v politice naší i zahraniční, a to by kandidát na prezidenta měl, má povědomost o aktuálních tématech.
Kdyby si Drahoš sedl a vypsal si, nebo si třeba nechal vypsat, 15 nejdůležitějších témat dneška a ke každému si zformuloval ve třech čtyřech větách svůj postoj a naučil se to zpaměti, tak by se tam tak neztrapnil. On působil dojmem studenta, který přijde na zkoušku aniž by se do toho podíval a říká si, že zkouška je od slova ,,zkusit to”.
Viz níže moje reakce na Motopsa.

Supman
Návštěvník
Supman

Po dnešním výkonu je jasné, že v Drahošově “týmu” naopak vědí že by se v duelech vyautoval sám, což Zeman sám glosoval. Jinak, pokud astrologie platí – Zeman vyhraje.

R.B.
Návštěvník
R.B.

Pokud astrologie platí, tak nevyhraje.

„Následující rok bude pro Zemana úspěšný a lidé budou říkat, že má nové zvolení v kapse,“ začíná rozbor horoskopu Kubík. Od září 2016 do září 2017 prezident Zeman zažije hvězdné období. Ale potom nastane útlum. Hlavě státu bude scházet energie a pomalu se o slovo přihlásí zdravotní problémy. Od září 2017 do září 2018 prý Miloši Zemanovi nebude dvakrát do smíchu.

„Saturn v prvním domě. Je to o omezeních, překážkách, saturnský vliv může být také o zdraví,“ vysvětluje. Sečteno a podtrženo, Miloše Zemana čeká zklamání. Prezidentem prý podruhé zvolen nebude, a to na 99 procent. Při předchozí volbě prý konstelace planet vypadala podstatně pozitivněji. Kubík složil horoskop Miloši Zemanovi již krátce po prvním zvolení a konstatoval, že bude prezidentem jen na jedno období.

V roce 2018 nastane rozchod Miloše Zemana se státem. Od září 2018 prý prezidenta čekají opravdu velké zdravotní obtíže. „Miloš Zeman buď nebude vůbec kandidovat, nebo neuspěje,“ předpovídá astrolog a upozorňuje na zásadní zdravotní problém v roce 2018. „Tady už to je úplně jasný,“ uzavírá Jiří Kubík.
https://www.youtube.com/watch?v=g2lZ1Vat6eg

desgusting
Návštěvník
desgusting

Trapne, cemu Vy verite. I kdyby se panu prezidentovi, cokoliv stalo, on a ti, co nepropanou teto zle saskarne, neznicite, i kdyby jste si toho saska s manzelkou, dali na hrad Ceske republiky, ten nerozhodne…

Iva
Návštěvník
Iva

Kdo platí toho astrologa?
To by bylo dobré vědět.

M.C.
Návštěvník
M.C.

No když jenom do září, tak jenom do září. Beru to i tak.
Jedinci jako Kalousek, Sobotka, Bělobrádek nebo i ten Drahoš škodí zemi každým dnem, kdy jsou v nějaké exektuvní funkci.
Sobotka ještě po volbách, pár dní před demisí podepsal dokument ze kterého se teď budeme těžce vyvlékat.

Do září se svět změní k nepoznání a bude záležet i na dění u nás, kterým směrem to bude.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Astrologie je pochybna, radoby veda. Kazdy astrolog tvrdi neco jineho a predklada sve falesne horoskopy.
Takze – vezmeme li z matematickeho hlediska pouze 5 milionu volicu, z cehoz jsou 4 miliony lidi z venkova, majici rozum na spravnem miste a 1 milion zdegenerovanych prazskych a brnenskych pohrobku Chrchly Bombardaka, je mi jasne, ze Zeman nemuze prohrat. Ten je na ceste na Hrad a akademik Drahos na ceste do mlyna, kde bude semlet napadrt.

Zephyr
Návštěvník
Zephyr

Znám pár lidí jako pan Drahoš a musím říci, že si jsou v jednání a reakcích v rámci lidské komunikace naprosto podobní. Jsou velice učenliví a v určitém směru i vynalézaví, ale pro praktický život nevhodní. V dnešní debatě na Primě bylo krásně vidět, kterak se pan Drahoš při náloži od protivníka přemáhá, aby to vůbec ustál bez nějaké osobní invektivy a neudělal něco, co mu nebylo předem řečeno. Naopak, když se mu, sice v nevhodný okamžik, podařilo sdělit něco z naučených frází, bylo vidět jeho radost ve tváři, jak že se mu to povedlo. Tento typ lidí se ve vyostřených situacích chová jako malé děti, reakce jsou podobné a neumějí hbitě, svižně a neotřele reagovat na rychle se vyvíjející situaci. Tento typ lidí je možná dobrými vědátory, ale na prezidenta absolutně nevhodný. A podotýkám, že se to netýká jeho povahy jako člověka, zda je hodný, nebo zlý, atd. On u p.Drahoše bude také trochu problém s uznáním jiného názoru na cokoli, než má on sám.
Jediné z čeho mám opravdu velký strach po volbách je, že bude republika již opravdu rozdělena a že pak toho bude snadné zneužít pro vytvoření situace jako třeba na UKR. Soroš trochu přitopí, pár místním darmožroutům zvedne gáži a Ti už to nebudou mít tak složité jako před nedávnem. Ano, rozděl a panuj a nebo také chaoz a pak se vyznej!

Veverka
Návštěvník
Veverka

Po dnešní debatě snad lidem došlo, kdo se v politice vyzná, takže volby současně ukážou i inteligenci a moudrost našeho národa. Jinak jsem se místy musela smát (hlavně při výkřicích pana profesora o Rusku a Číně a cizích rozvědkách). Pravděpodobně mu to doporučili jeho rádcové. No díky Bohu, že má takový tým.

jjakub
Návštěvník
jjakub

myslim ze “jeho” tym dela vsechno pro to aby zvoleny nebyl!volby jsou spis jen takova cistka U.S. prisluhovacu,a cim vic se jich ukaze ,tim lip pro C(S)R!

Iva
Návštěvník
Iva

Kéž by.

Noname
Návštěvník
Noname

Tak konec duelu na Primě. Nedá mi napsat:
1.) HLOUPÍ DRAHOŠOVIC VOLIČI: Většina podporovatelů p. Drahoše jsou mladí, nezkušení, zmanipulovaní… A inteligenčně průměrní… Žel, těchto je v naší společnosti hodně…
2.) JEJICH NECHOPNOST VNÍMAT PRIORITY: Tito zmanipulovaní voliči si neuvědomují, že je lepší mít prezidenta, který nestojí pevně na nohou, ale má brilantní postřehy, přehled, vědomosti a znalosti a hlavu, mysl génia, než mít prezidenta, který sice stojí pevně na nohou, ale jeho hlava mu slouží pouze pro image (brýle, které nepotřebuje) a kýval jí těm, kteří zaplatí více, dále slabošské povahy a bez špetky charakteru.
3.) MODERÁTOR NIC MOC: p. Voříšek se moc nepředvedl… Ale brilantně schovával svoji nervozitu…
4.) POKRYTECKÁ DRAHÁ PŮLKA p. DRAHOŠE: pí. Drahošová se projevila, když neviděla, že jí snímá kamera: tolik nenávisti a zloby, se jen tak nevidí, stejně tak, bezduché přikyvování hloupým poznámkám svého manžela, nebo poznámkám, které neměly žádnou návaznost na dané téma.
5.) PROBUZENÁ PŮLKA ZEMANA: pí. Zemanová změnila svoje vzezření a pohledn na svého manžela od incidentu s Ukrajinkou, kdy jí evidentně došlo, že vlastně svého manžela miluje a že ho mohla ztratit. Moc ji to hezky probudilo – už je účasněná duchem na všem, co její manžel říká (už není jenom formálně do počtu). A moc jí to slušelo. Dala bych jí dolu deset kilo a byla by daleko hezčí (dokázala bych to s ní za 8 neděl:-)
6.) PRAVÁ KŘIVÁ TVÁŘ DRAHOŠE: p. Drahoš se mnohdy projevil jako škodolibý, zlomyslný člověk, který má ke svému image slušňáka, navrženou svými poradci, hodně daleko – zejména ten jeho úškleb, který je vše říkající. Odpuzující…
7.) DUCHA-PLNOST ZEMANA: P. Zeman byl brilantní a bylo potěšením pozorovat, jak se ovládá, jak je rozvážný, sečtělý, jak mu brilantně slouží paměť, jak se dokáže přiznat veřejně k chybě a následně se opravit, na rozdíl od p. Drahoše.
8.) KŘIVÁ TVÁŘ HORÁČKA: bylo zajímavé pozorovat kyselý a potemnělý obličej p. Horáčka – čemu je schopen tleskat, čímž potvrdil, že nevnímá fakta: jeho favorit – p. Drahoš – je hodně průměrného uvažování, tuctových projevů, s obrovskými mezerami ve vzdělání a ve vědomostech, znalostech (jak to, že nemá přehled o tom, že p. Zeman vystoupil na OSN, atd.), bez morálního kreditu, kterému vůbec nezáleží na občanech ČR, ale pouze na vlastním prospěchu. Koneckonců, p. Horáček je stejný, ba horší morální odpad (což ukázal oním fiktivním duelem)
9.) SUBLIMINÁL PROTI ZEMANOVI: Jediné, co je nefér v celé kampani, že schválně nechávají všechny fotky p. Zemana, kde má o deset kg více, a o to hůře p. Zeman následně vypadá ve skutečnosti – je to tím kontrastem. A dívák má pak nepříjemný pocit, podtržený výsledkem porovnání jeho fotky a skutečnosti. Kdyby zvolili slušivou fotku, kde je hubenější, tak by natolik nekřičelo pohublý pan prezident.

Scintillo
Návštěvník
Scintillo

Jestli byl Topol „falešný a prázdný“, tak nevím co v případě kandidáta Drahoše. Kolik lidí svým dnešním ehm… vystoupením asi přesvědčil?

J.V.
Návštěvník
J.V.

Bohužel moji maminku, díky církevním restitucím……Chtěla jsem jí to vysvětlit, ale stalo se nevídané, normálně mi položila telefon……což nikdy předtím neudělala.

Motopes
Návštěvník
Motopes

Režie debaty na Primě byla následovná : Nenechat mluvit Zemana aby neudělal blbce z déčka a nenechat -a to hlavně- mluvit déčko, aby neudělal blbce sám ze sebe. Takže “debaty” nutno udělat co nejmíň. Chvílema jsem měl pocit, že kandiduje Voříšek a ta červená karkulka. A další “úspora” času jsou reakce sálu. Obávám se, že “debata ” na čt bude ještě horší . Tam je plánováno zejména skákání tzv. moderátorky do řeči. Což se samozřejmě hodí déčku, protože ten není schopen vypotit kloudnou větu . Takže za mě : hnus velebnosti, jdu blejt.

Oliver
Návštěvník
Oliver

Svatá pravda, Motopesi.
Byla to trapná, nedůstojná šaškárna. Co ten M.Zeman musí asolvovat ?! Co taková komedie má lidem ukázat ? Jak snad má vypadat nejvyšší představitel země ? Tak to jsme úplně v prdeli.
Déčko je tupej, nenávistnej hajzlík a pokud bude prezidentem, tak jsme národ dementů.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Nu něudarílos, Déčko ze sebe opakovaně blbce udělal.
Překvapilo mě, že on fakt má problém vypotit souvislou větu. Většina vět co říkal, byla s pomlkami. Zeman radši dvacet vteřin pokyvuje hlavou a potom začne mluvit. Víceméně souvisle.
Drahoš si ale párkrát zbytečně naběhl na vidle.
Místo toho, aby se snažil souvisle vyložit svoje názory a postoje, tak se sám zapletl do závodů v pohotovosti a ve vtipnosti, které nemohl vyhrát.
Bonmoty měl nechat Zemanovi a držet se své image profesora.
Voříšek to moc nezvládal. Ale byl ještě furt méně trapný než Soukup, který se vyloženě zesměšnil.
Obecenstvo svými výlevy akorát zdržovalo a rušilo, kdyby byla debata ve studiu, udělali by lépe.
Zatím byl Koranteng nejlepší. Seriózní, nezaplétal se do podružností, bylo to svižné a člověk se něco dozvěděl. Dneska to byla akorát řečnická exhibice a nových informací tam prošlo asi šest.
Dost málo.

smith
Návštěvník
smith

Prezidentský duel na Primě: Miloš Zeman byl, jako vždy, výborný !!! Drahoš, to je fakt ostuda…

Jako
Návštěvník
Jako