Průlom po 17 letech? V New Yorku bude ustavena Velká porota k...

Průlom po 17 letech? V New Yorku bude ustavena Velká porota k prošetření důkazů o demolici Dvojčat a budovy WTC 7! Nastává zúčtování s neocony a americkým Deep State? Soudní odhalení největšího spiknutí proti lidu v dějinách USA může úplně změnit budoucnost celého západního světa a rozbít transatlantické vazby a NATO rychleji než cokoliv jiného!

Průlom po 17 letech? V New Yorku bude ustavena Velká porota k prošetření důkazů o demolici Dvojčat a budovy WTC 7! Nastává zúčtování s neocony a americkým Deep State? Soudní odhalení největšího spiknutí proti lidu v dějinách USA může úplně změnit budoucnost celého západního světa a rozbít transatlantické vazby a NATO rychleji než cokoliv jiného!

Redakce AE News přináší další zásadní článek alternativní občanské aktivistky Jany Karáskové, která má informaci o převratné události v USA. Po 17 letech se začne u amerického soudu konečně projednávat žaloba pozůstalých po obětech útoků z 11. září proti závěrečné zprávě inženýrů americké organizace NIST, která je obviňována ze spiknutí a zakrývání skutečných technických příčin zřícení budov Světového obchodního centra v New Yorku.

Důkazy o použití nanotermitu používaného v průmyslu, exploze ve vstupní hale severní věže WTC, které zabíjely lidi těsně před nárazem letadla, seismické otřesy a exploze v podzemních garážích a v patrech těsně nad přízemím, prodej kovové suti a pokroucených nosníků ze zřícených věží do ciziny, zejména do Indie a Číny jako železný šrot navzdory tomu, že šlo o doličné důkazy a nebyla provedena jejich expertíza, zahlazování stop. To všechno a mnoho dalšího zazní u soudu v New Yorku v blízké době.

Tyto procesy by v USA nikdy nebyly připuštěny, pokud by nebyl zvolen Donald Trump. Rozklad americké státní moci Deep State a jejích neoconů má přímou souvislost s tím, jak Donald Trump provádí demontáž americké globální moci Pax Americana po celém světě. Pokud americký soud provede potřebné kroky, nemusí dojít ani k nějakému obvinění, ale bude prostě stačit rozsudek, že 11. září neproběhlo tak, jak bylo oficiálně americkou vládou a inženýry z NIST před mnoha lety deklarováno. To samo o sobě bude rozbuškou k tisícům žalob na americkou vládu. Proces může spustit dominový efekt, který vyústí ve ztrátu důvěryhodnosti USA pro globalistické partnery v Evropě, protože i o to se hraje především z pohledu smlouvy z Aachenu mezi Francií a Německem o vytvoření společného integračního jádra Nové Evropy. A to nepůjde realizovat do doby, dokud americká vojska budou na území Německa. V New Yorku je tak zaděláno na mnohem větší “globální demolici”, než bylo stržení budov WTC v roce 2001.

-VK-

Státní zástupce South District NY souhlasil s návrhem organizace Lawyers Comittee  for 9/11 Inquiry  předložit  Velké porotě 52 stran jejich petice a 57 důkazních materiálů týkajících se demolice budov Dvojčat a WTC7

V současné době je pravděpodobně vybíráno 16 či 23 amerických občanů, kteří ji budou tvořit. Dle zákona mají být vybráni losováním z volebních seznamů. Velká porota  pracuje neveřejně po určené časově vymezené období. Její členové nesmí o projednávaných záležitostech s nikým mluvit, mají právo si kohokoli předvolat k podání výpovědi, a nemusí informovat ty, kteří jsou podezřelí z kriminálních činů. V den 16. výročí tragické události zástupci organizace Architects & Engineers for 9/11 Truth osobně předali členům Kongresu návrh zákona The Bobby McIlvaine Act k ustanovení komise k novému nezávislému vyšetřování destrukce všech tří věží WTC. Tady je k tomu i video s otcem zahynulého mladíka, podle kterého byl návrh zákona pojmenován.

Dne 10. dubna 2018  skupina právníků a dalších aktivních veřejně známých osob, kteří založili neziskovou organizaci Lawyers Comittee  for 9/11 Inquiry (LC), zastupující i několik rodin pozůstalých,  doručila 52 stránkovou petici s 57 důkazními materiály na státní zastupitelství Jižního distriktu New Yorku, do jehož pravomoci patří  federální kriminální činy spáchané na území Manhattanu, kde budovy stály. Stručný obsah petice je uveden zde.

Mezi důkazními materiály jsou výpovědi více než stovky požárníků o explozích, podobné výpovědi noha dalších očitých svědků, videozáznamy z TV přenosů z toho dne, studie expertů z oboru stavebních konstrukcí, demoličních expertů, chemiků z několika světových laboratoří, kteří v prachu nalezli stopy technologicky pokročilých exploziv. Seismické záznamy zaznamenaly otřesy, které předcházely jak nárazu obou letadel, tak kolapsu obou věží [1].

LC spolupracoval při shromažďování těchto materiálů s organizací Architects & Engineers for 9/11 Truth, kterou založil v r. 2006 architekt Richard Gage. Peticí za nové vyšetřování od té doby podepsalo přes 3 000 architektů a inženýrů. Zabývali se technickými okolnostmi kolapsu těchto tří budov, vydávají odborné materiály, pořádali desítky přednášek a natočili několik dokumentárních filmů, které shlédlo již několik milionů diváků.

V listopadu 2018 dostali právníci Lawyers’ Committee for 9/11 Inquiry dopis s odpovědí, kde je vyjádření, že jejich žádosti bude dle příslušného zákona vyhověno:

„The U.S. Attorney, in his November 7, 2018 letter to the Lawyers’ Committee, stated: “We have received and reviewed The Lawyers’ Committee for 9/11 Inquiry, Inc.’s submissions of April 10 and July 30, 2018. We will comply with the provisions of 18 U.S.C. § 3332 as they relate to your submissions

Dopis podepsali Michael Ferrara and Ilan Graff, vedoucí Jednotky pro vyšetřování mezinárodního terorismu a obchodu s narkotiky (Chiefs, Terrorism and International Narcotics Unit).

Dne 24. listopadu 2018 zástupci Lawyers’ Committee for 9/11 Inquiry na tento dopis odpověděli – poděkovali a nabídli podporu Velké porotě při prezentaci předkládaných důkazů.

K původní petici LC z dubna byl 30. července 2018 byl připojen dodatek. V tomto dodatku jsou formulovány 3 nové federální zločiny – teroristické činy překračující národní hranice, poskytování materiální podpory teroristům a zabití agenta nebo zaměstnance federální vlády.

Členové představenstva  Lawyers Comittee  for 9/11 Inquiry

David Meiswinkle

Prezidentem Lawyers Comittee je David Meiswinkle, právník, který se zabýval trestními kauzami, například velkým trestním vyšetřováním v New Brunswicku (New Jersey), kdy byli zatýkáni, obviněni a odsouzeni významní místní politici. Je veteránem a byl 23 let policejním důstojníkem. Jako nezávislý kandidát kandidoval v r. 2010 do Kongresu. Je spoluzakladatelem nezávislého alternativního média Quantum Matrix a jedním z moderátorů stejnojmenného alternativního radia.

Ed Asner

Výkonným ředitelem je americký herec Ed Asner. O pozadí útoků se zajímá od počátku, v roce 2004  podepsal otevřený dopis, požadující „plnu pravdu  o  9/11“.  Podílel se jako vypravěč na filmovém dokumentu The Oil Factor: Behind The War on Terror a moderoval dokument organizace Architektů a inženýrů za pravdu o 11. září “Solving the Mystery of Building 7”, který se zabývá kolapsem budovy WTC7 se závěrem expertů – musela to být řízená demolice.

 

 

Mick Harrison

Členem představenstva je Mick Harrison, který se ve své advokátní praxi zajímal o otázky odpovědnosti vlády, veřejného zájmu, veřejného zdraví, o chemické zbraně, korpoátní podvody a   ochranu whistleblowerů.

 

Barbara Honegger

Dalším členem představenstva je Barbara Honegger, spisovatelka a producentka, podílela se na dokumentech  „Behind the Smoke Curtain: What Happened at the Pentagon on 9/11, and What Didn’t, and Why It Matters“ (2013) a „Zero: An Investigation Into 9/11“ (2008). V letech 1995 až 2011 pracovala jako novinářka pro válečné záležitosti v Námořní postgraduální škole, kde je i výzkumné pracoviště Ministerstva národní obrany. V roce 1981 byla po zvolení Ronalda Reagana analytičkou Bílého domu, pracovala pro něj a pro tehdejšího viceprezidenta  G. H. Bushe již v době volební kampaně.  Z  vlastního rozhodnutí odstoupila z funkce v Reaganově administrativě potom, co se dozvěděla o okolnostech aféry známé jako Iran Contras. Napsala o ní knihu „October Surprize“.  Představenstvo LC tvoří dále William Jacoby, Julio Gomez a Barry Kissin.

Více informací o členech představenstva LC zde.

Lawyers Comitteee  má v plánu připravit důkazní materiály, týkající se útoku na Pentagon a havárie v Shanksville, a předložit je místním federálním zástupcům pro místní Velké poroty

Informace k Pentagonu, Shanksville a k následkům na zdraví obyvatel NY, způsobeným i díky nezodpovědnosti  EPA (úmyslně bylo zamlčeno – negováno riziko toxických látek v ovzduší):

https://www.lawyerscommitteefor9-11inquiry.org/videos/pentagon-videos/
https://www.lawyerscommitteefor9-11inquiry.org/videos/shanksville-pa-crater/
https://www.lawyerscommitteefor9-11inquiry.org/health-effects-of-911/

Svědecké výpovědi, předložené LC se týkají  i exploze v lobby Severní věže Dvojčat několik sekund před nárazem prvního letadla.  Během ní zemřel 26letý Bobby McIlvaine – potom, co mu výbuch odtrhl  končetinu. Jeho otec je jedním ze zakladatelů Hnutí za pravdu o 11. září.

V den 16. výročí tragické události otec tohoto mladíka se zástupci organizace Architects & Engineers for 9/11 Truth  osobně předali členům Kongresu návrh zákona The Bobby McIlvaine Act k ustanovení komise k novému nezávislému vyšetřování destrukce všech tří věží WTC.

https://www.press.org/events/bobby-mcilvaine-world-trade-center-investigation-act
https://AE911Truth.org/Justice
https://www.bitchute.com/video/vW09cSd8EMa3/

Pro podporu Bobby McIlvaine Act i petice LC bude použit počítačový model kolapsu WTC7, který je zpracováván týmem prof. Hulseye z aljašské University Fairbanks. Jeho konečná verze by měla být zveřejněna během února.  Potom bude pravděpodobně podána žaloba na NIST (Národní institut pro standardy a technologie).

Jsem od léta v kontaktu s Davidem Cole z LC. Zaslal mi množství informaci a dokumentů. Některé  získal díky zákonu FOIA  (zákon o volném přístupu k informacím).  Právě on si před několika lety všiml toho, že NIST  „upravil“ výkresy budovy WTC7. Snažili se prokázat, že kolaps budovy mohl být způsoben kancelářským požárem. Avšak demoliční experti i většina stavařů po shlédnutí 6 a půl vteřinového symetrického pádu budovy říkají to samé – musela to být demolice. (Pozn. VK – Majitelem budovy WTC 7 byl Larry Silverstein, blízký přítel a obchodní partner Ronalda Laudera, prezidenta Světového židovského kongresu.)

Odstřel Silversteinovy budovy Bratrů Šalamounových (The Solomon Brothers Building WTC 7)

NIST upravila výkres sloupu č. 79 – právě na něm měly díky požáru povolit dva 16mm šrouby, a příčný trám, který byl k němu připevněn, se měl poté vysmeknout ze své polohy. Jenže jak David Cole zjistil, tak na výkresu NIST chybí „stiffeners“ / zarážky pro vyztužení. Navíc NIST změnil další data pro výpočet. Jiné rozměry, než jsou v původních výkresech.  Úpravy, které na výpočet modelu kolapsu mohly mít / měly zásadní vliv. Další videa (pouze v angličtině) vyvracející teze o zřícení budovy kvůli požáru jsou zde a zde.

NIST před lety odmítl předat na žádost kolegům z oboru vstupní data svého modelu, jako důvod uvedli, že by to mohlo ohrozit národní bezpečnost. Nyní je pravděpodobně jasné proč

NIST po zaslaném upozornění uznal své pochybení – tedy to, že „vymazal“ a upravil hodnoty ve výkresech –  ale nebylo to prý podle nich pro výpočet kolapsu důležité. Potom, co tato pochybení organizace Architektů a inženýrů  zjistila, uspořádala sbírku na výpočet modelu kolapsu WTC7 dle původních výkresů. Budova musela být v počítačovém modelu znovu „vystavěna“, a kolaps s použitím pokročilého počítačového a grafického programu propočítán. Této náročné práci se věnuje již několik let tým profesora Hulseye z Fairbanks University.

Detail nosníku budovy WTC.

Davida zaujala informace, kterou jsem LC zaslala –  jedním z oponentů  oficiálních zpráv NIST o kolapsu Dvojčat (WTC1 a WTC2) a WTC7 byl i český profesor, odborník na požární ochranu ocelových konstrukcí František Wald z ČVUT. Ve svých přednáškách tyto „upravené“ obrázky sloupu č. 79 používá.

Poslala jsem Davidovi videozáznam přednášky, kterou měl prof. Wald pro spolek skeptiků Sisyfos. Tyto materiály používá i pro přednášky svým studentům, o modelu NIST mluvil i v ČT. Tento „upravený“ výkres sloupu č. 79 je uveden i v odborné publikaci, kterou prof. Wald před několika lety napsal spolu s třemi britskými autory.

Neúplný nákres NIST.

O tom, co jsem se dozvěděla od Davida Cole, jsem napsala počátkem října prof. Waldovi mail, V přílohách jsem mu zaslala dokumentaci (výkresy, kde jsou vyznačeny chyby). Napsala jsem mu,  že o tom budu psát článek, a byla bych ráda, kdyby se mi k tomu mohl vyjádřit. Bohužel se mi kromě okamžité odpovědi – kratičkého poděkování za mail – pan profesor Wald již neozval. Zdá se, že dělá „mrtvého brouka“. Mohl by se dnes postavit na správnou stranu – byl podveden svými „kolegy z NIST“, se kterými se možná osobně zná z dob svého působení v USA, a věřím, že o tom netušil. Možná by se mohl nyní stát oponentem modelu prof. Hulseye.

Zajímalo by mne, z jakých zdrojů byly hrazeny pokusy provedené v České republice – požáry budov provedené v Mokrsku a Veselí nad Lužnicí. Ty byly provedeny týmem prof. Walda v rámci ověření modelů NIST.  Nevím, zda byly hrazeny z prostředků ČVUT nebo ze zahraničí. O podvodu NIST jsem napsala i bývalému rektoru  ČVUT Petru  Konvalinkovi, slíbila jsem, že ho o dalším průběhu událostí budu informovat. K tomuto  tématu jsem měla dva rozhovory pro Svobodný vysílač, jejich sestřih s tímto úvodem byl reprízován, ke stažení zde.

Prof. František Wald.

Prof. Wald bývá zván do ČT, aby diváky ujistil, že oficiální verze událostí je správná. To, že zpráva o “nečekaném kolapsu WTC7“  byla odvysílána BBC o 20 minut před kolapsem, prof. Wald vůbec netušil,  protože se o “konspirační teorie” nikdy nezajímal. Asi by měl začít. Velká porota bude mít možná zájem i o jeho svědectví.

Informace o Lawyers Comittee, Velké porotě, McIlvaine Act neodvysílala Česká televize ani žádná jiná západní mainstreamová televize. Nepsalo o nich v žádném deníku a tisku hlavního proudu. To by mohlo /mělo kriticky smýšlejícím lidem něco napovědět. ČT neodvysílala žádný z desítek filmových dokumentů natočených experty. Nejen experty stavaři, ale i piloty, kteří také upozornili na zamlčování,  chyby a absurdní závěry v oficiální verzi. Neodvysílaly je ani BBC, CNN, NBC ani žádné jiné mainstreamové západní  televize.

Reportérka BBC hlásila v živém vstupu, že budova WTC 7 se zřítila v důsledku jejího “oslabení”, jenže chybička do scénáře se vloudila. Budova za jejími zády v té době ještě pořád stojí…

Jednou z „5 KLÍČOVÝCH OTÁZEK “, které vydal Člověk v tísni v rámci výuky kritického myšlení a mediální výchovy na školách byla otázka CO? V materiálech pro střední školy bylo uvedeno „Mnohdy je důležité i to, co ve sdělení není“…“ jestli se nám jeho tvůrce snaží předložit vícero pohledů, nebo nám naopak nějakou informaci či pohled zamlčuje.“

Ráda o tom se středoškoláky podiskutuji, do této diskuse by se mohl zapojit i youtuber Kovy. Člověk v tísni by měl některé nejdůležitější dokumenty, kde jsou stanoviska odborníků, zařadit do promítání v rámci svého projektu Jeden svět na školách. Tak aby byli studenti informováni  o teroristickém činu, který tolik ovlivnil svět konečně vyváženě a objektivně. Mnozí z nich tenkrát ještě nebyli na světě. Třeba by tak lépe pochopili, proč stále roste sledovanost alternativám.

K letošnímu výročí 11. září by měl mít premiéru druhý díl dokumentu Anatomie velkého podvodu. První díl by studenti středních škol určitě měli vidět.

Pro AE News: Jana Karásková

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jana
Návštěvník
Jana

Přímý přenos – R.Gage a Lawyers Comittee podávají žalobu na FBI kvůli nepředložení důkazních materiálů komisi Kongresu

Občané USA mají právo vidět vše co FBI nezveřejnila – čísla nalezených částí všech 4 letadel, záznamy z kamer Pentagonu a fotografie a kamerové záznamy, které fotili / natočili “tancujících Izraelci” (agenti Mossadu, kteří byli z vazby po pár týdnech propuštěni), a mnohé další materiály, z nichž se některé týkají i SA.

Proč nebyly tyto mnohé důležité dokumenty, materiály zaslány členům Kongresu – speciální komisi. Proč FBI nepředala této komisi materiál zaslaný organizací AE911Truth, kterou sama FBI ohodnotila jako kvalitně zpracovanou.

Richard Gage, Bobby Mc Ilvaine (otec zavražděného syna), a členové LC David Meiswinkle a Mick Harrison

Architects & Engineers for 9/11 Truth Join Lawyers’ Committee for 9/11 Inquiry for FBI Lawsuit
https://www.youtube.com/watch?v=09y3XBLY-Ls

BREAKING: Families, Lawyers & AE911Truth ARE SUING THE FBI
https://www.youtube.com/watch?v=u4VA6_TNLoY&feature=em-uploademail

Lawyers Comittee zaslal před několika dny seznam podezřelých osob státnímu zástupci South Districk NY pro federální Velkou porotu (Grand Jury)
https://www.ae911truth.org/news/512-lawyers-name-names-of-persons-with-material-information-in-9-11-grand-jury-filing

BigBoss
Návštěvník
BigBoss

Tak jestli je v USA zapečetěno 30.000 zatykačů, už bylo na čase. Tady na té planetě v brzké době nebudou stíhat blázince. A panu Grygarovi zrovna natočili na cestu “medajlonek”.
Tak přeju, ať Vás to moc nebolí, kluci a holky 😉

Lubomír
Návštěvník
Lubomír

Mrkněte na video, 3x se vyrotuje motor a narovná. V 30 sekundě zmizne půlka pilotní kabiny. Šikovně rozostřené. Asi halucinace. Před příletem letadla je detail na fasádu WTC, při normální rychlostí přehrávání se na fasádě vyskytuje šum. Taky zvláštní. Video se “nalezlo” za necelé dva roky po 911.
https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/342766/videem-vydelal-miliony-ted-rozvazi-baliky-cech-natocil-naraz-letadel-do-svetoveho-obchodniho-centra.html

r.m.
Návštěvník
r.m.

comment image
Duka našel eště nějaký neprodaný zlato, hned po večírku jede do banky BIS do Švýcarska taťkovi Rotčíld ovic:
Česká národní banka na Hradě zahájila oslavy 100 let koruny, přišli i Klaus či Duka – https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/ceska-narodni-banka-na-hrade-zahajila-oslavy-100-let-koruny/r~e5a94872259b11e9a66a0cc47ab5f122/
Během večera byla symbolicky pokřtěna zlatá mince v nominální hodnotě 100 milionů korun, kterou ČNB nechala vyrobit jako symbol oslav. Podle Rusnoka je výročí 100 let měny mimořádná událost,

weissbach
Návštěvník
weissbach

9/11 je klíčem k pochopení současnosti. Toho jak dokázala anonymní moc dokončit dlouho plánovaný převrat k nastolení globální vlády nad lidstvem. Tečka.

Karel K.
Návštěvník
Karel K.

Zemřel, ale jeho práce žije. Zlověstná pravda o Rockefellerově nadaci a jejím vlivu na světovou politiku – Film . . . . .

http://www.noemova-archa.estranky.cz/clanky/historie-potopy-sveta/

r.m.
Návštěvník
r.m.

nevidím to tam

Petra Bostlová
Návštěvník
Petra Bostlová

Shouting automatically removed. Don’t use capital letters for writing whole comments. (která Janu Karáskovou z její “práce” zná už někdy od roku 2012? Taky jsem se nechala nachytat, asi tak dva první měsíce.)

Jana
Návštěvník
Jana

Už je to tady… 🙂

r.m.
Návštěvník
r.m.

Do pytle, oni ji pustili. Ale Admin jí smázne kvůli verzálkám, nesnáší je. To zase bude řevu.

alice
Návštěvník
alice

Petro Bostlová a kdo jste Vy?
Neplašte.
Jana Karásková je přezdívka, pseudonym, nick.
Četnost jména Jana Karásková je v ČR vysoká.
“Jana Karásková”, doufám že trvalá posila aeronetu.

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Petru Bostlovou jsem kdysi hodně sledovala, obzvláště její boj s K. Janečkem, od ní jsem pro jeden svůj článek použila i Janečkovu fotku, viz zde
https://www.euportal.cz/Articles/9874-landuv-kral-kralu-anebo-antikrist-karel-janecek-havlisticka-manipulace-demagogie-a-propaganda.aspx

Utkvělo mi i video – její boj s policií v Praze 2011
https://www.youtube.com/watch?v=SrqbxeASQMg

Teď se dívám, že se tady neobjevila náhodou, protože přebírá spoustu článků AE
https://petrabostlova.wordpress.com/2018/11/16/bartos-misto-babise-versus-hrib-misto-zemana-zda-se-to-jako-hodne-ulitla-konspirace-zel-taci-jsou-kdo-maji-z-toho-brouka-v-hlave-a-spat-jim-neda-chut/

Spor s paní Janou Karáskovou se táhne asi od roku 2013
https://petrabostlova.wordpress.com/2013/09/04/jana-karaskova-usvedcena/
ale o co v něm jde, to je věc jen a jen paní Jany.
….
Je to ode mě pouze a jen informace, tedy naprosto žádný! názor. Když začala být P. Bostlová označována za blázna a dokonce za ní blogy měl údajně psát někdo jiný, sledovat jsem ji přestala a kdyby se tady neobjevila, ani si na nií nevzpomenu.

vrtěti psem
Návštěvník
vrtěti psem

paní Bostlová, už několik let sleduji ty vaše výlevy(fantasmagorie) na mnoha alternativních webech, to co všude předvádíte je totální paranoia. Já osobně mám dost pochopení pro ty, co přichází i s velmi svéráznými názory, ale to co předvádíte vy se jmenuje Taxilův švindl(Léo Taxil)
třeba zrovna ty vaše hysterické kapitálky nesvědčí o vašem duševním zdraví.

Lenka
Návštěvník
Lenka

vrtěti psem
nic horšího (manipulujícího) než Pozorovatelka být nemůže!

alice
Návštěvník
alice

Forever, ten lže nepřetržitě, ráno, odpoledne i večer. Pozorovatelka je celkem v pohodě.

Lenka
Návštěvník
Lenka

Forever Slav uvádí alespoň některá fakta, kdežto Pozorovatelka zde systematicky záměrně překrucuje, fabuluje a manipuluje! To se nedá absolutně srovnávat.

kacíř
Návštěvník
kacíř

Ale vypadá to tak, že to stejně hodí na nějakého “účetního” a o hlavních strůjcích nepadne ani slovo. Hlavně jistý maník (rod), co vlastní většinu pozemků na Manhattanu. 11.9. byl zahájen projekt NWO.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Ryan
“Nejde ani tak o konkrétní osoby, ale o Chobotnici, které jsou součástí a pro kterou pracují. A tu je nutno zlikvidovat. Světovou židovskou moc a její Satanovou synagogu! Bez ní budou židovské zločinecké ambice pohřbeny. Celý židovský řídící systém od světových financí až po poslední krajské a obecní židovské kulturní a informační centra musí být celosvětově zlikvidován, protože je to zločinecká síť realizující Protokoly sionských hovad!”

Přesně tak! A kdo ještě nečetl Protokoly sionských hovad, tady je má:

Ulrich Fleischhauer; PRAVÉ PROTOKOLY SIONSKÝCH MUDRCŮ – Znalecký posudek, vypracovaný z pověření soudního dvora č. V v Bernu
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Prave_Protokoly_sionskych_mudrcu.pdf

Tento znalecký posudek Ulricha Fleischhauera je rovněž jedním z nejdůležitějších spisů o židovské a zednářské problematice vůbec.
comment image

tana
Návštěvník
tana

Ono dost nejasností bylo i při požáru Veletržního paláce. Pracovalo tam výpočetní středisko, hořelo někde úplně jinde, hasiči o lidech ve středisku věděli, ale neinformovali je včas, ti utekli s disky, které zrovna popadli, až když kouř pronikal klimatizací. Z druhé strany utíkali lidé z kina. Udajně budovu někdo úmyslně na několika stranách zapálil, a hořící papíry udělaly své.