Provokace pokračuje: Starosta Prahy 6 vyhrožuje, že socha osvoboditele a maršála SSSR...

Provokace pokračuje: Starosta Prahy 6 vyhrožuje, že socha osvoboditele a maršála SSSR Ivana Stěpanoviče Koněva skončí ve sběru, radnice pod vedením TOP 09 prý sochu ve svém obvodu nechce! Občanského aktivistu, který se rozhodl pomalovaný pomník umýt, nazval ruským trollem, který podporuje Putina a šíří dezinformace! Synáček bývalého diplomata Petra Koláře dělá Praze nejen ostudu, ale namísto Koněva chce pomník s esesáky a Vlasovci!

Provokace pokračuje: Starosta Prahy 6 vyhrožuje, že socha osvoboditele a maršála SSSR Ivana Stěpanoviče Koněva skončí ve sběru, radnice pod vedením TOP 09 prý sochu ve svém obvodu nechce! Občanského aktivistu, který se rozhodl pomalovaný pomník umýt, nazval ruským trollem, který podporuje Putina a šíří dezinformace! Synáček bývalého diplomata Petra Koláře dělá Praze nejen ostudu, ale namísto Koněva chce pomník s esesáky a Vlasovci!

Když jsme v neděli přinesli článek [1] o tom, že radnice Prahy 6 zakázala občanskému aktivistovi Žarko Jovanovičovi umýt sochu maršála Koněva v parku v pražské Bubenči, mohli si někteří myslet, že se jedná pouze o nějaké soukromé akce některých radních, kteří chtějí vyjádřit svůj politický názor. Jenže, starosta Prahy 6 Ondřej Kolář poskytl serveru Lidovky rozhovor [2], ve kterém uvedl šokující názory a výroky, které jsem přeložil do ruštiny a zaslal ruským novinářům. Dámy a pánové, neuvěříte, co je všechno možné v Praze v dnešní době.

Starosta Prahy 6 totiž v rozhovoru uvedl neuvěřitelnou výhrůžku, že jestli prý radnici dojde se sochou maršála Koněva trpělivost, tak skončí ve sběru. Současně i slovně napadl aktivistu Žarka Jovanoviče, který spolu s manželkou o víkendu sochu chtěli umýt, že prý je ruský troll, protože je prý dezinformátor a obdivuje Vladimira Putina. Pan starosta tak de facto naznačil, že nepohodlné sochy na Praze 6 mohou brzy začít mizet ve sběrně a podle škatulkování lidí z pohledu starosty je možné, že začnou mizet i lidé, pokud se fašisté z TOP 09 dostanou někdy k moci. Jenže, poslouchejte dobře, co se mladému Kolářovi honí hlavou.

Ondřej Kolář (TOP 09), starosta Prahy 6.

V rozhovoru pro Lidovky uvedl, že se snaží ruské ambasádě navrhnout, aby socha maršála Koněva byla vyměněna za sousoší všech osvoboditelů Prahy. A dámy a pánové, pokud nevíte, kam tím synek [3] Petra Koláře, bývalého českého velvyslance v USA, ve skutečnosti míří, tak vám to prozradím. Prahu totiž osvobodila Rudá armáda, ale ještě před jejím příjezdem pomáhala Pražskému povstání skupina vojáků Ruské osvobozenecké armády (ROA) pod velením generála Andreje Andrejeviče Vlasova, což bylo ruské křídlo nacistických ozbrojených sil německého Wehrmachtu, které se podílelo na operacích Wehrmachtu od roku 1944. Dne 6. května však Vlasovci obrátili proti Němcům zbraně, tedy 3 dny před koncem války. Generál Vlasov byl po válce popraven v Sovětském svazu jako zrádce, ovšem dnešním českým polistopadovým režimem je vykreslován skoro jako hrdina, ale jeho historie je temná jako noc.

Hrdina, který prolomil blokádu Leningradu, se stal nakonec největším zrádcem Velké vlastenecké války
Heinrich Himmler a Andrej Vlasov.

Generál Vlasov v lednu 1942 velel Ljubanské ofenzívě [4], jejímž cílem bylo prolomení blokády Leningradu, kde v té době v hrozivých podmínkách přežívala i maminka dnešního ruského prezidenta Vladimira Putina, který během blokády Leningradu přišel o svého staršího bratra. Generál Vlasov byl schopný velitel a jeho armádě se podařilo obklíčení prolomit a proniknout do německého týlu, jenže zezadu ho měly krýt armády pod velením generála Volkova, jenže těm se nepodařilo z boků průlom rozšířit a Němci obklíčení udrželi a znovu uzavřeli.

Armáda generála Vlasova se tak ocitla sama v německém obklíčení, ve kterém setrvala až do června. Josif Stalin nabídl Vlasovovi letadlo, aby se zachránil a mohl velet novým odvedencům na frontě. Jeho obklíčená armáda by byla Němci zajata a obětována. Generál Vlasov ale letadlo odmítl. Stalin to nejprve ocenil, protože to znamenalo, že Vlasov si zvolil smrt se ctí, že se sám zastřelí služební pistolí, jak bylo zvykem v té době v Rudé armádě při hrozícím upadnutí velících generálů a velitelů do zajetí. Jenže, generál Vlasov se nezastřelil, místo toho dezertoval, opustil své vojáky a schoval se v převlečení za ruského sedláka na jednom statku v německé okupované zóně. Po několika dnech byl objeven a zajat německým oddílem.

Ruská osvobozenecká armáda vznikla jako projekt Heinricha Himmlera na zapojení Rusů do války proti Stalinovi

Wehrmacht naverboval v zajetí generála Vlasova do německých služeb až v polovině roku 1943, ale tehdy jen pro účely propagandy (Vlasov se  osobně v Berlíně setkal s Goebelsem), nicméně v roce 1944, když se situace pro Wehrmacht už začala vyvíjet opravdu katastrofálně, souhlasil Adolf Hitler s vytvořením ruského křídla vojsk, ovšem pod velením Wehrmachtu. Ruská osvobozenecká armáda (ROA) měla být pod velením Wehrmachtu a měla mít jednu SS Brigádu pod velením SS.

Přestože se armádě dodnes říká Vlasovova armáda, velení podléhalo Wehrmachtu a generál Vlasov neměl uznanou stejnou hodnost s německými generály. Generál Vlasov byl generálem pouze pro ruské zajaté vojáky, z nichž byla Ruská osvobozenecké armáda pod křídly Wehrmachtu v roce 1944 ustanovena na osobní příkaz Adolfa Hitlera, který chtěl do zbraně všechny Rusy, kteří budou ochotni obrátit pušku proti Stalinovi. Údajně to ale byl Himmlerův nápad, že je dobré zapojit do boje i zajaté Rusy. Motivací bojovat jim prý měl být strach ze Stalina, kdyby Německo prohrálo, co by se s nimi stalo.

Andrej Vlasov se svými pobočníky na poradě v Berlíně s ministrem propagandy Josephem Goebelsem.

Dne 14. listopadu 1944 sepsal generál Vlasov tzv. Pražský manifest, což byl projekt na vytvoření pan-slovanského protektorátu, ve kterém by pod ochranou Říše žily slovanské národy od Čech až po Ural. Tento plán byl ale nacisty odmítnut, protože osud slovanských národů byl již zpečetěn v jiném plánu, Generalplan Ost. Ten počítal s deportací všech slovanských národů, které podle Heinricha Himmlera “…mají více jak 20% židovského původu v krvi, v páteři a v cárech mozku…”, jak ocitoval jeho výrok Volkischer Beobachter. Himmler tvrdil: “Slované jsou půlčíci, jsou to poloviční Židé, jenom o tom neví, nebo si to nechtějí připustit…”

Podle německé eugeniky se totiž židovský původ projevoval zvenčí, na obličeji, na nosu nebo na uších jen v případě, že osoba měla více jak 75% židovských genů, kdy dochází k pokřivení nosu po morfologické stránce apod. Židovský původ však byl ve 3. Říši určovaný již od 20% genů. V rodové linii tak stačilo, aby židovský původ měla teta z matčiny nebo otcovy strany, a kvóta 20% byla ve vaší linii překročena.

Synek bývalého velvyslance v USA chce na Praze 6 místo sochy osvoboditele pomník s Vlasovci, kteří bojovali až do 6. května do 11:30 hodin po boku a pod velením Wehrmachtu

A právě proto se nacisté rozhodli, že po válce provedou Generalplan Ost, kterým odsunou všechny Slovany z Evropy a evropské části Ruska až za Ural. Tam měly slovanské národy pracovat v roli otroků. Německé plánování bylo precizní a nedovolovali nikomu, aby tyto plány měnil. Nedovolili to proto ani generálu Vlasovovi, který nejprve zradil Stalina, Rudou armádu a potom ho pro změnu zradili i Němci, protože generál Vlasov pochopil, že to, co říkal Josif Stalin o Němcích, je nakonec pravda.

Němcům šlo o genocidu slovanských národů. Jenže to už bylo pozdě. Generál Vlasov dostal 6. května 1945 žádost od podřízeného ukrajinského generála ROA Sergeje Bunjačenka žádost, aby armáda ROA mohla obrátit zbraně proti nacistům a pomoci Pražskému povstání. Generál Vlasov zprvu váhal, ale nakonec vydal souhlas, a to přesně v 11:30 dopoledne 6. května. Pomoc Vlasovců se vděku nedočkala a Revoluční Gardy začaly ihned Vlasovce zatýkat. Generál Vlasov uvažoval, že pomoc při povstání pomůže jeho armádě v cestě na západ do amerického zajetí, ale k tomu už nedošlo.

Dnešní čeští politici jsou jako generál Vlasov: Vidí budoucnost a spásu pod křídly západních mocností, které plánují likvidaci slovanských národů

Z obránce Leningradu se stal nejprve dezertér a potom i vlastizrádce ruského národa, když bláhově si myslel, že slovanské národy budou po válce žít pod ochranou Říše a vzkvétat. Bohužel, ten samý proces se projevuje i dnes, že si národní zrádci v ČR myslí, že náš národ bude vzkvétat pod ochranou USA, nebo pod kuratelou Bruselu. Jsou to stejní zrádci národa jako Vlasov! A právě Vlasovcům chce Ondřej Kolář postavit v Bubenči v parku pomník namísto pomníku maršála Koněva. Ty vole, Česko snese fšecko?

Toto plivnutí do ksichtu a do památky osvoboditelů od mladého provokatéra v roli starosty Prahy 6 nemůže nikoho překvapit. Mají to v rodině. Naše redakce vede podrobnou svodku na jeho otce a bývalého diplomata a velvyslance v USA Petra Koláře, který postavil v poslední době kariéru na šíření rusofobie a vykreslování Ruska jako zla a agresora. Petr Kolář spolupracuje s neziskovkou Evropské hodnoty pod vedením Jakuba Jandy. Takže je to jasné, jaký otec, takový syn. Jenže stavět v Praze pomník Vlasovcům a odstraňovat pomník maršála Koněva, to je už přes čáru.

Bronislav Kaminski, velitel ruské SS Brigády RONA

Uvnitř armády generála Vlasova totiž sloužili přímo esesáci Heinricha Himmlera! Jednalo se o jednotku SS Sturmbrigade RONA, která byla začleněna do ROA pod vedením generála Vlasova, ale s malým rozdílem.

Této ruské jednotce SS, která se podílela ve Varšavě při potlačování povstání na masakru známém pod názvem “Stáhni si svého Poláka”, což bylo stahování polských povstalců zaživa z kůže, velel Bronislav Kaminski. Dne 18. srpna 1944 byl zabit, údajně samotnými Němci poté, když zjistili, jakých hrůz na zajatých Polácích se jeho SS jednotka na základě jeho rozkazů musela podílet. Brigáda SS Rona byla součástí ruských vojsk ROA bojujících na straně 3. Říše pod velením generála Vlasova. Postavit v Praze v Bubenči pomník Vlasovcům by se rovnalo trestnému činu podněcování genocidy a oslavám Vlasovcům a jejich esesákům.

Vyhazování pomníků do sběru, vrchol demokracie politiků za TOP 09

Nechápu, jak voliči v Praze mohou volit takový lidský odpad do pozice starostů. Za takové lidi zvolené do funkcí by se měli voliči omluvit, protože takováto vykutálená rodinka je opravdu k pohledání. Otec si založil živnost na šíření předsudečné nenávisti proti Ruské federaci a všemu ruskému, synáček jako úderník jde ještě dál a chce v Praze házet sochy osvoboditelů do sběru a zjevně i nahrazovat sochami zrádců, dezertérů a dokonce esesáků. Nevěřím, že na Praze 6 je tolik exotů, jako je starosta za TOP 09. Odstraňování pomníků jsme vídali v televizi ze zemí jako je Irák nebo Libye, ale tam alespoň na těch místech nic nového nestaví. To v Praze už má TOP 09 na Praze 6 pokročilejší plány. Nejenom, že chtějí sochu Koněva hodit do sběru, ale místo ní tam do parku nainstalují sochu s Vlasovci.

Maršál Koněv (v autě vpravo) v Praze v květnu 1945.

Sdílejte prosím tento článek a informace, hlavně mezi Pražany. Měli by se dozvědět, koho si zvolili za starostu na Praze 6, protože jedna věc je politický aktivismus, ale druhá věc je chtít nahrazovat pomník osvoboditele Vlasovci a esesáky z RONA. Prahu neosvobodili Vlasovci, ale Rudá armáda! Kdokoliv tvrdí něco jiného, je lhář a přepisuje dějiny. K ničemu takovému nemá radnice na Praze 6 mandát a lidé by se měli ozvat na nejbližším zasedání zastupitelstva. Tahle soldateska z TOP 09 už škodila České republice dost dlouho, ale stavět pomníky zrádcovi, který si podával ruku s Himmlerem a Goebelsem, to nesmí být připuštěno.

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, situace je horší, než kdykoliv předtím. Snaží se nás už nejen nálepkovat, ale dokonce i mazat a blokovat mé pořady a analýzy na SVCS. O to více potřebujeme Vaši pomoc. Do konce měsíce zbývají 3 dny a zatím jsme vybrali jen 93% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, což je opravdu kritický stav. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články a i banované páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
ema
Návštěvník
ema

No ono to může být docela jinak. Už před čase pan starost prokecl, že má s náměstím jiné plány a že rusové s přesunutím sochy už dlouho nesouhlasí. Tak na to musel jít jinak – to je jasné. mne by však zajímaly ty jiné plány a faktem je, že pro developery má to místo cenu zlata. takovej nějakej multiprojekt /aby se čtvrt zvýraznila i do světa/ co může být vhodnější. Nehledě na to že provize za takové uvolnění a věnování prostoru by jistě byly nemalé… Co myslíte…..kolik by to hodilo….
Za každým politicko-ideovám zdůvodněním – je vždycky nutné hledat many many

Teodor
Návštěvník
Teodor

Podle rypaku je Bronislav Kaminski, velitel ruské SS Brigády RONA, typicky zidak.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Plachta odstraněna…příště odvezou i lešení..?? https://www.youtube.com/watch?v=TvXJEcGKwdw
Prý to náckovství mají v rodině… otec kandidát KSČ ..strejda gestapák… comment image
A už mu hoří koudel pod zadkem… https://www.hoppner.cz/sileny-starosta-kolar-z-prahy-6-zakryl-sochu-osvoboditele-prahy-plachtou-kdo-hodi-plachtu-na-kolare-extremista-a-podporovatel-vojaku-hitlera-celi-moznosti-odvolani-kvuli-sireni-nenavisti/#.XWlIOmHVJdg
Nacistická radnice Praha 6…comment image

konzerva
Návštěvník
konzerva

Bude mít česko a fürch reich , praha 6 zemní plyn… napouštějí sílu sibiře… https://af.reuters.com/article/energyOilNews/idAFR4N25M03V

konzerva
Návštěvník
konzerva

Plachta stržena….pizděc kolář v šoke…. https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019083010604073-protestujici-strhli-plachtu-ze-sochy-marsala-koneva/
Pokud vyčítají Koněvovi maďarsko 1956 ať se soudruh Kolář vzpomene na to co za zvěrstva prováděli maďaři za 2 světové války na území SSSR tak dostali opět do zubů…??? Otec mi vyprávěl, že jako voják se zůčastnil maďarských údálostí a jednou se jím stalo, že po nich stříleli povstalci z nemocnice. I když je vyzvali vzdát se tak nakonec jí museli srovnat se zemí..??
Benderovec z okrajiny co útočil v práglu- metro luka… nějaký pomlácený… https://www.idnes.cz/praha/zpravy/metro-luka-utocnik-soud-poslal-do-vazby-policie.A190826_144614_praha-zpravy_rsr?recommendationId=000000000026-0000-0000-000000000000
Výměna nebyla soudruzi z hovinek fejkovali…ha ha ..https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/ukrajina-a-rusko-si-vymenily-vezne-vcetne-rezisera-sencova-40294833
Nový název strany NSDAP 09 od října 2019… https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/NSDAP-09-Nas-any-Ovcacek-totalne-vypenil-Zakryty-Konev-a-novy-vyvoj-ze-vsech-stran-594285

Bytost
Návštěvník
Bytost

Taková nenávist vůči Rusku a Rusům tady nebyla snad ani před 89 ani těsně po. Kde se to v nich bere?

Dáša
Návštěvník
Dáša

Jak se vyjádřil pan starosta: “pomník maršála není válečným hrobem, takže si s ním radnice může naložit podle uvážení”

Hrob nám po smrti většinou opatří potomci

Pan starosta si jej ovšem pořídil už za svého života tím, že mu v bedně straší maršál

Vyzývám Pražany: noste tam svíčky, plyšáky a dopisy na rozloučenou
Plakat na hrobě se povoluje, pokud si přinesete nádoby, močení hrobu není povoleno.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Podle jeho verbálních projevů, dost vypatlanej smrádek tenhle starosta Prahy 6. Ostatně v Praze žádná výjimka
pražáci jsou volbou různých kreatur přímo pověstní. Jsou to masochisti.

obycejnilide7
Návštěvník
obycejnilide7

Vlastenci pozor!
Stálo by za to ihned vyřešit to lešení!
Starosta Prahy6 zrzek Kolář može mít za lubem vyčuranost, nejprv lešení , na něj pak látku aby nebylo vidět dovnitř, a pak nenápadně v noci demontovat.
Tak jestli to lešení rychle rozebrat, no že by se zrovna nikomu nehodilo? Staví se všude…
No ale nekrást ho! jen si půjčit, aby lešení někdo v noci neukradl.

obycejnilide7
Návštěvník
obycejnilide7

To se mi líbí z dizkuze a zdravím do Hnojníku!
——-
Jiří Kašpar, Hnojník
Dnes 11:46
Pražáci rychle zapomínají kdo je osvobodil..:) Aneb kdybys nebyl hlupákem nestal by ses Pražákem 🙂

Valerij
Návštěvník
Valerij

Jací Pražáci zapomínají? Celé vedení Prahy 6 jsou židáci. A na Praze 6 bydlí vesměs “lepší” obyvatelstvo. Cizinci z ambasád a židáci, to je většina žijící v této noblesní čtvrti. Ti nenávidí maršála Koněva, protože zlikvidoval jejich agenta Hitlera, který pro ně připravoval světovou vládu. Samozřejmě zde žijí i obyčejní Pražáci, ale těch není ani polovina a nejsou příliš politicky aktivní, bohužel. Z tupců, jako je ten z Hnojníka i vy, obycejnilide7 je mi na blití. Židáci, kteří velmi rádi šíří nenávist mezi Slovany, musejí mít z dobytka jako jste vy, velkou radost.

obycejnilide7
Návštěvník
obycejnilide7

Blijte dle libosti Valeriji ale u sebe na svým!
Neřeknu zde nic nového že v celé republice (i dříve před rozdělením republiky) je obecně rozšířený “názor o pražácích”, někdo chce Prahu obehnat vysokou zdí, jiný nadává na tamní politiku že to pak následně odnáší celá republika ty paskvily, atd.
Pravdou je že je tam vysoká koncentrace entit typu liberál, sluníčkář, žid a jim podobní, nevím zda jich je z celku většina ale působí to tak, potom se tato hnus energie može přenášet na ostatní i na Vás pražáku, ale toho si dotyčný třeba ani nevšimne, každý to má nějak.
Ono navíc bydlet ve velkým městě to už je pro mne samo o sobě diagnóza. Všecko u ruky, doma jen otočit kohoutek u topení, teplá teče-dobrý, Kaufland blízko sleva je, všude beton.
Z Hnojníku si volně zaveršoval, jestli jste nepochopil, socha maršála Koněva a všechny památky na Osvobozerní jsou mi svaté, každý má jinej styl řešení a vy si třeba polibte šos, pražáku.
Těch pár slušných tuším pochopí.

Valerij
Návštěvník
Valerij

Zamindrákovaná ubožačko.

obycejnilide7
Návštěvník
obycejnilide7

:-))))))))

Major Hradec
Návštěvník
Major Hradec

Já jsem rodák z Prahy 6 a z toho co si zvolili sousedé na radnici za špínu je mi na blití. Nicméně, na Praze 6 nejsou jenom lepšolidi ale hlavně NÁPLAVA, činžáky jsou plný nájemníků v pronajatých bytech,všehoschopnejch ammbiciozních vesničanů kteří dělají většinou otroky v nadnárodních firmách, tak jim devótně líbají ruce a mají ty “správné názory”. Celá tahle PRAŽSKÁ KAVÁRNA neni vůbec pražská, do jednoho vesničani,náplava té největší špíny z venkova,Slovenska,Ukrajiny a dokonce i z Ruska (Mitrofanov). A proč jdou do Prahy? Protože u nich doma jsou odpad. Tahle špína zavalila Prahu a taky jí udusí, moji přátelé Pražani,spolužáci,prchaj z Prahy ven. Je to hnus. Ale kdo nadává na PRAŽÁKY a PRAŽSKOU KAVÁRNU, nechť si laskavě nejdřív projde jména a místa narození konkrétních kavárníků. To že se někdo nas…al do Prahy neznamená,že je Pražák, buran zůstane buranem i kdyby se milionkrát nazval lepšočlověkem.

MF68
Návštěvník
MF68

Ty jsi velitel všech buranů …není liž pravda ?

Asher Toman
Návštěvník
Asher Toman

jo jo pořád jedni a titíž, vždy dělají ta svinstva pod cizí vlajkou, mění si jména a příjmení, a pak ječí “to ne my, to oni”, to ňáký cizí lidi se namaskovali na nás a teď to chtěj na nás hodit, tak jako ta prasata z orwellovy Farmy zvířat