Protiputinovské demonstrace v Petrohradu a v Moskvě, další Majdan na obzoru? Nový...

Protiputinovské demonstrace v Petrohradu a v Moskvě, další Majdan na obzoru? Nový americký velvyslanec v Rusku je mistrem “barevných revolucí”

Protiputinovské demonstrace v Petrohradu a v Moskvě, další Majdan na obzoru? Nový americký velvyslanec v Rusku je mistrem “barevných revolucí”

Oznámení Baracka Obamy 31. července, že John F. Tefft byl jmenován novým velvyslancem USA v Rusku, bylo varováním pro ruskou vládu. John F. Tefft , který pracoval na ministerstvu zahraničí a v National War College ve Washingtonu , je expertem na plánování barevných revolucí, jejichž cílem je svrhnutí režimů, které jsou nepohodlné pro západní elity. John F. Tefft je bývalým americkým velvyslancem na Ukrajině, kde byl klíčovým aktérem Washingtonem naplánovaného převratu v Kyjevě.

Ruský politik Jevgenij Fedorov v jednom ze svých videí už v srpnu hovoří: “Bude Majdan i v Petrohradě?” [1] Fedorov uvádí, že Petrohrad je pro Západ strategicky slabým místem Ruska, proto zde mohou být nepokoje nejvíce podněcovány a realizovány za voleb guvernéra, které se uskuteční v září. Fedorov říká, že to bude potenciální příležitost zahájit protiruské protesty.

Před 2-3 týdny nový velvyslanec USA John F. Tefft na neveřejných zasedáních v jednom z divadel v Moskvě otevřeně řekl, že první rána bude zasažena v Petrohradě během voleb v září. Volby guvernérů v Rusku proběhly 14. září. První demonstrace proběhla v Petrohradě včera, 21. září. Stejná demonstrace a ve větší míře proběhla i v Moskvě a údajně to byla nejmasovější demonstrace proti Putinovi od doby jeho nástupu do funkce prezidenta. Hesla jako “Putine, dělej mír, ne válku” hovoří za vše:

 

Titulky a oslavné ódy západních médií neberou konce. Já chci věřit, že ruský národ na volání k podobným demonstracím nebude slyšet.

 

-Pozorovatelka-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Miroslav
Návštěvník
Miroslav

Věřím, že se Ruský Lid nenechá ovlivnit těmi lháři, intrikány, podvodníky, barbary, fašisty a válečnými štváči v USA a zachová si zdravý rozum a pronárodní vlastenecké cítění !!! Bůh žehnej Rusku a jeho geniálnímu a vlasteneckému prezidentu Vladimíru Putinu – amen !!!

Kit
Návštěvník
Kit

Doufám, že se Rusko nepodrobí. 🙁

Astaroth
Návštěvník
Astaroth

To prece zalezi jen na Rusech samotnych, ne? Vy delate jako by lide poslechli McCaina jako deti ucitele ve skole.

Miroslav
Návštěvník
Miroslav

Pokud vím, tak 90% Ruských občanů by volilo opět za prezidenta Vladimíra Putina a věřím, že Rusové nedovolí zločincům ze západu uskutečnit Majdan v Rusku !!! Bůh žehnej Rusku a jeho prezidentu Vladimíru Putinu – amen !!!