Protestní shromáždění v Plzni proti přítomnosti amerických vojsk

Protestní shromáždění v Plzni proti přítomnosti amerických vojsk

Protestní shromáždění v Plzni proti přítomnosti amerických vojsk

Dne 31.března pořádá v Plzni strana Národní demokracie ohlášené protestní shromáždění.  Okresní výbor KSČM v Domažlicích tento protest plně podporuje, neboť si je vědom, že v této nelehké době, kdy Spojené státy a Evropa stojí na pokraji války s Ruskou federací, se musí spojit síly, namísto toho, aby se tříštily. Shromáždění má za účel vyjádření nesouhlasu s přítomností amerických vojsk na české půdě.


Ti občané, kterým není cizí pojem národní suverenita, by měli jasně dát najevo svůj občanský nesouhlas, samozřejmě nenásilný, s výskytem vojsk Spojených států amerických na našem území. A proto okresní výbor KSČM v Domažlicích společně s plzeňskou Národní demokracií vyzývá občany České republiky, aby protest pořádaný plzeňskou Národní demokracií přišli podpořit, neboť Plzeň je klíčovým městem pro armádu USA.  Jsme vděčni americké armádě za osvobození Plzně, na druhou stranu odmítáme jakoukoliv demonstraci vojenské síly cizí armády.

Čas: 12:00

Místo: Náměstí Republiky- Plzeň – okolí Morového sloupu – cca 100 metrů od radnice.

Vít Skalský, předseda plzeňské Národní demokracie

Ladislav Urban, předseda okresního výboru KSČM v Domažlicích

Petr Cvalín, člen okresního výboru a mediální komise KSČM v Domažlicích

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Josef
Návštěvník
Josef

13 ks mentálů… LOL

Welcome US boys
Návštěvník
Welcome US boys

Líbí se mi jak rusáci prskají. Jen ať prskají, třeba je trefí šlak z vysokého tlaku. US Army se těší neobyčejné přízni obyčejných českých lidí i dětí. Paráda. Díky rusáci, díky vaší hysterii se lidé semknuli a porazili vás. Patříte na smetiště dějin.

Jaroslav Kurfiřt
Návštěvník
Jaroslav Kurfiřt

Jdi do kouta a styď se,TY OMEZENČE! Doufám,že to od indiánů vy vlezdoprdelkové schytáte jako první,až sem dorazí válka… Ubohé choré mozky..

Votruba Jan
Návštěvník
Votruba Jan

ty seš uplnej debil…. Nikto tady není komunista.Ja jsem nikdy komunistou nebyl, za komoušu jsem byl v andegrandu, a byl jsem vláčen po policii kvuli memu ,,vřelému vstahu k socializmu” a teď jen pro to že neuznávam tu hnusnou demokratickou a vražebnou luzu z USA jsem komunista? Di do prdele….

Dan
Návštěvník
Dan

nebylo Vám v tom andegrandu smutno, když jste tam byl sám?:)

Josef
Návštěvník
Josef

nevzdělaným blbem jsi zcela jistě…

Zita
Návštěvník
Zita

Tak vážený pane, o tom smetišti dějin—-řítí se tam USA, směr tam nabrali už ve Vietnamu kde se definitivně prokázalo jak výborně bojují na zemi tváří v tvář nepříteli, výsledky jejich vojenského uspěchu jsem měla možnost vidět na vlastní oči a moc bych Vám to přála..!!!!!!! Víte vy o tom, že v USA probíhají stovky demonstrací proti us zahraniční politice? Pokud USA začne nekde bojovat bude to hlavně na dvou frontách venku, kde dostanou na frak neb proti sobě postavili celou zeměkouli. Dopadnou jako starý Řím, tak dlouho se rozpínal až na to zašel. Nakonec se proti nim spojíme všichni i Vy až Vám to tady pěkně předvedou a la Baghdad. A pak doma, tam je čeká válka civilní. Jen na okraj z jakých zdrojů čerpám: 1) kamarádka žijící od roku 1969 v USA a 2)manžel taktéž ze severní Ameriky.
A abych nezapomněla – Rusko celou dobu co se Američani chvástají usilovně a vytrvale pracuje což mnoho Američanů velmi dobře ví

Kempes
Návštěvník
Kempes

Amíci v roce 1945 osvobodili Plzeň tím jejich známým způsobem. Vybombardovali Škodovku. Jejich nálety se však netýkaly pouze Plzně.

Kamil
Návštěvník
Kamil

To bude zase ostuda:( Zase budeme slavni ve svetě.. Komunisti by raději ruskou kolonu a nejradeji na Václavák co?Stydim se za tech pár ubožáku co udelaji ostudu celemu narodu…

Zbyněk
Návštěvník
Zbyněk

Já se stydím za pár omezenců, kterým stále ještě nedochází co se vlastně děje a mávají US vlaječkami jak na prvního máje na alegorická vozidla. Jo a mimochodem, nejsem komunista stejně jako spoustu jiných nespokojených občanů této rozvrácené a rozkradené země

Miloslav
Návštěvník
Miloslav
Nasrat
Návštěvník
Nasrat

Už chápu, proč jsem byl pro pobavení odkázán sem. Vaše demence je vzkutku nezměrná.

Záviš
Návštěvník
Záviš

Soudruzi se šikují. Hanba jim na stotisíckrát. Ještě že tu ty Amíky máme, jinak by nás předsedové okresního výboru KSČM zaprodali Rusku. 100 x hanba podobným akcím svolávaných přes tento podívný server.

Zbyšek
Návštěvník
Zbyšek

Hlavně, Záviši, že jsme měli Valdštejna Havla, Valdštejna Klause, máme Valdštejna Kalouska a spol! Asi toho moc nepamatuješ?
Všem jde o naše strategické území, které by všechny strany nejraději ovládly a čekají na tu příležitost naši zkorumpovanou zemičku obsadit. A vzpomeňte, jak se k nám naši staronoví spojenci zachovali?!!! A nezachovají se jinak ani v budoucnu!
Čti dějiny! Zbyšek

Čtenář dějin
Návštěvník
Čtenář dějin

Děkuji čtu a vidím ruská zvěrstva. genocidu Pobaltí, 1/3 národů vyvražděna nebo nahnána do Gulagu, pak ještě vidím Katyň a 30 tisíc zavražděných Poláků (bratrů slovanů), pak vidím útoky na Finsko a vyhazov Ruska ze Společenství národů. Pak rozpoustání 2.světové společně s německem. A rozdělení Polska. Rusko je zemí Zla. Přejme Rusům aby se jim dařilo lépe a začali třeba tím že svrhnou Putina.

wiKing
Návštěvník
wiKing

Ty čtenáři, ty víš o dějinách velký PRD. Pleteš si dojmy a pojmy. Víš, že dnes je v Rusku větší kapitalismus, než v celé slavné EU? Víš, že bolševismus není vynálezem Rusů, ale anglických a amerických Židů? Víš že byl za pomocí Němců do Ruska uměle importován a finančně podporován? Víš, že samotní Rusové byli největší obětí bolševismu? Jak co do absolutního počtu, tak v délce poroby? Zemi zla hledej za oceánem, iniciátora 200 let válek a převratů po celém světě. Máš se ještě hodně co učit.

Zbyšek
Návštěvník
Zbyšek

Čtenáři dějin!
Jdi hlouběji! Co byli dobyvatelé Ameriky? Darebáci britové, darebáci španělé, …,hlavní složku tvořili dobrodruzi a psanci-kriminálníci, kteří prchali před zákonem! Co udělali s původním obyvatelstvem? VYVRAŽĎOVALI BEZ MILOSTI!
Kdo doručil podvržené dokumenty Stalinovi z Anglie?
Nedělal tak náhodou kurýra Eda Beneš?

Dan
Návštěvník
Dan

a Adam byl prej taky pěknej prevít:) chlastal a občas Evu i mlátil. líbí se mi, jak každý začíná citovat z dějin v momentě, který se mu líbí…

Vlasta
Návštěvník
Vlasta

Pro ty soudruhy co tu něco svolávaj. Nebýt toho že jsme v NATO tak si na internetu nenapíšete ani čárku. A pokud by se současný režim choval jako vy za komančů , tak už by jste vysely.

Jaroslav Kurfiřt
Návštěvník
Jaroslav Kurfiřt

Ty se soudruhu nauč psát česky,když už chceš něco komentovat,o čemž nemáš ani páru.

trodas
Návštěvník

To rád vidím, že lidé konečně chápou, že se musí spojit na základě společného zájmu – zastavit válku v Evropě. Je jedno, kdo vyznává jaké politické uskupení, je jedno, že třeba i někdo věří v oficielní verzi 9/11 anebo věří z “zelené mužíčky” či základny na Měsíci – pokud má spolu s námi společný zájem zastavit válku a nebude tento zájem zneužívat jako platformu k šíření svých názorů, pak je vítán.

Nezapomeňte nikdy, že Occupy Wallstreet selhalo proto, že umožnilo radikálním komunistům se zapojit spolu s propagací jejich idejí. Pokud by se to nestalo, pak by se toto hnutí mnohem hůř potlačovalo… ale ideologicky prohráli, jak se na ně dala uvěřitelně nalepit nálepka “komunisti.”

Jinak řečeno – okamžitě se distancovat a vyhodit každého, kdo by v rámci hnutí proti válce prezentoval jiné ideje, než tu důležitou, tu jedinou hlavní – a že se presstituti budou snažit, aby to z někoho dostali, že tu nechce US army a válku, protože je komunista nebo protože nevěří v teroristy bourající WTC 1, 2 a 7… atd.

To je ten Common ground, o kterém se zde tak důrazně mluví:
Revolution: An Instruction Material
———————————–
http://youtube.com/watch?v=8Zq4f6WYmHU

dfY
Návštěvník
dfY

ty si pěkně vymazlený a dobře placený ruský Troll Pavel Nárožný z FB !!

http://goo.gl/XZNBFA
a nebo
http://neovlivni.cz/ac24-cz-rusky-vliv-cr/

Administrator
Admin

Server Neovlivni.cz je projektem sluníčkové princezny Sabiny Slonkové, původní zaměstnankyně MF Dnes. Podobně jako Dalibor Balšínek a jeho Echo24 sponzorované bakalovským kapitálem, i ona si po opuštění Mafry založila vlastní server, ale údajně jej financuje její “rodinné nakladatelství”. A všichni tomu věří. My také financujeme tento server z vlastních kapes, ale nevěří nám to nikdo. To je holt ten dvojitý metr české mediokracie a jeho nálepkování… http://www.mediaguru.cz/tag/neovlivni-cz/

Budete se těm zpívat?
Návštěvník
Budete se těm zpívat?

Já trvám na tom, že Plzeň osvobodil Patton.
S tanky a děly
Na jeepech bílé hvězdy měli.

Jaroslav Kurfiřt
Návštěvník
Jaroslav Kurfiřt

Tak mi teda povězte,kolik ruských a kolik amerických vojáků padlo při osvobozování? Amíci sem šli jen tak pro parádu,měli naprosto jiné zájmy,než nás osvobodit? Proč rozbombardovali Plzeňskou škodovku a začali nás tu odzbrojovat a denně se smělo vycházet na 2 hodiny ven a max.6 km od města? Jsou to svině,kterým nezáleží na jakémkoli státu,jen když to bude pro ně výhodné. Všude kam přišli,po nich zůstala jen bída a smrt,pod záštitou šíření demokracie. Jinak aktivně se bude účastnit v Plzni protestů. Mám připravené i transparenty.

Harley
Návštěvník
Harley

Při osvobozování Plzně nepadl ani jeden sovětský voják.A co bombarodování rudou armádou, to vám nevadí? Prokazatelné bombardování civilistů po skončení války. Prasata rudá. Mimochodem, víte že se v Rusku za války vyskytly případy kanibalismu? Rodiče zabili a snědli své děti, v Leningradu. takových případů je mnoho a jsou zdokumentováni. Horší než zvířata. Plivu na ně. A s transparenty přijdte, choďte s nimi kolem motorkářů Harley, ti vám svlj názor řeknou zcela jasně. Bude to rychlé a stručné. Jen přijď.

wiKing
Návštěvník
wiKing

Jenom abys přitom nevypustil duši. Po prázdných kolech (a s prázdnou hlavou) se špatně jede. Kdybys měl takový hlad, jaký měli obyvatelé obleženého Leningradu za II.WW, tak bys snědl i vlastní motorku, to si piš.Mimochodem, jestli se ve své omezenosti domníváš, že každý kdo tu nechce cizí vojska – ŽÁDNÁ CIZÍ VOJSKA – musí být komunista, tak jsi na obrovském omylu. Taky jsem byl kdysi motorkář – ale to byly doby, kdy jsme s jednoduchým myšlením nevystačili.
Dnes ale zřejmě stačí mít mezi ušima výfuk…

Josef
Návštěvník
Josef

Blbečku!
Podívej se na dokumenty o válce! Jedli hlínu! Kreténe, to, co vydržel ruský lid je neskutečné! My bychom vychcípali jak králíci.
Vystudovals s problémy pátou obecnou?

Pepa
Návštěvník
Pepa

No nevím jak ty, ale já bych děti nejedl. raději bych zabil sebe aby děti měly jídlo. Ale rusák to řeší stylem že zabije děti. Nu a další si udělá. Souhlasím, že jsou to zvířata, barbaři a mongoli. A ruský lid ať si trpí jak chce, mohli si za to sami, blbouni. Neměli se patkovat s Hitlerem.

elgi
Návštěvník
elgi

A s kým se asi měli paktovat? Všichni jen koukali, jak by Rusko rozcupovali. Ostatně, připomínám Mnichovskou dohodu. TI naši “spojenci” se paktovali nejspíš s archandělem Gabrielem, ne?

elgi
Návštěvník
elgi

Jistě, samozřejmě. To do doby, dokud se něco takového nepřihodí. A co takhle zapojit hlavu. K čemu by byly odsouzeny děti bez rodičů? K hladové smrti? Tyhle blbé úvahy miluji ze všeho nejvíc. Amíci se stejně chystají rozpoutat do 60 dnů válku, protože jinak končí bankrotem. Takže hurá český Pepo, do první linie mezi “spojence”.

Agent CIA, nebezpečnej a zlej
Návštěvník
Agent CIA, nebezpečnej a zlej

A už máš vykopaný hrob? Do 60 dnů válka? Konečně bude rusko zničeno? Tak to OK, těším se.

Nemám rád rusy
Návštěvník
Nemám rád rusy

Ruský lid je mi úplně u prdele. Ať klidně umře hlady, což reálně hrozí nyní. Nebo ať se uchlastá k smrti. Ať hlavně nestrká rypák tam kam nemá. Ať zůstane ve svých zemljankách, ať žere pohanku a zelí, ať nosí láptě, ať pije kvas, ať si brnká na bajalajku a zpívá “čornyj voron”. Ale doma v Rusku!!!!

Ruda
Návštěvník
Ruda

Rusko mělo absolutní zásluhu na poražení fašistického Německa a tím HLAVNÍ zásluho o mír .Padlo při osvobozování miliony ruských vojáků.Je známo,že smradlavá vláda SSa nechtěla osvobozovat Československo.Věděli,že to připadne do sféry Ruska.Proto se amerikáni soustředili pouze na loupení pro ně důležitých dokumentů a cenností,kterých uloupili obrovské množství.Vykradli zde i dosti vagonů obilí a to ihned odvezli do Německa.To nemluvím o jimi zachráněných těch největších zločinců,které ve velkém množství odtáhli do SSa.Proto před válkou se soustředili na co největší rozbití hospodářství bombardováním.

Hi USA!
Návštěvník
Hi USA!

Jasně a v 68. roce vtrhlo Rusko k nám a nadiktovalo nám, jak se máme chovat. Kdo má rád Rusko, ten chce zase strachem ovládat celý náš národ – v současné době je na periferii společnosti a cítí, že jen takto se může dostat zpět – za pomoci zaostalých Rusáků! Tyto stránky jsou pod správou Putina!

Ostružka ivan
Návštěvník
Ostružka ivan

No konečně- už je to tady-rusové žerou malé děti-už jsem myslel že se toho nedočkám. Někteří pravičáci už stráceji nervy. Díky

Čapajev
Návštěvník
Čapajev

Radši si zabal penál a připrav si tašku do školy a opakuj si učivo, aby jsi se něco naučil.

Utopenec
Návštěvník
Utopenec

Čapajev . to byl ten co neuměl plavat a utopil se a CCCP z něho udělalo národního hrdinu? :-):-)

elgi
Návštěvník
elgi

A co takhle zapojit hlavu, blbísku. K čemu by byly odsouzeny děti bez rodičů v takové situaci? K hladové smrti? Tyhle blbé úvahy miluji ze všeho nejvíc. Ostatně, můžeš zanedlouho sám stát před takovou volbou, tak jsem zvědavá.
Amíci se totiž stejně chystají rozpoutat do 60 dnů válku, protože jinak končí bankrotem. Tak doufám, že budeš v první linii jako jejich věrný spojenec.

ascharad
Návštěvník
ascharad

Chčiju na motorkáře, chovají se na silnicích hůř než dobytek, ten je na rozdíl od motorkářů vychovaný.

Ruda
Návštěvník
Ruda

Kolik padlo amerických vojáků vám blbec s nickem Guest nemůže odpovědět.Plzen při příchodu americké armády už byla v klidu.Bylo by lepší odpovědět ,kolik stovek bylo zabito zbytečně obyvatel Plzně a okolí při záměrných náletech tzv.spojeneckých vojsk.
A dnes těm vrahům režimu SSa lezou tlupy blbců do řití.Dnes projíždí naší zemi opět vražedné jednotky SS a dávají najevo ,kdo je tu pánem.Proč se nepíše ve zprávách o na vagonech v Rakousku připravených tanků armády režimu SSa ,kdyby tady NÁHODOU nebyli jejich žoldáci přitrouble uvítáni.V celé Evropě o těch tancích se mluví i píše ,že jsou připravené do Česka.U nás ale ani slovo.To naším vládním řitolezcům v US zadku se nechce.Tady je také jeden odkaz.Americká verbež prostě se snaží za každou cenu vyvolat jadernou válku s Ruskem.Je jasné ,že nás to postihne všechny.To je ale těm hajzlům jedno .I těm naším tupcům z tzv.vlády.

Ruda
Návštěvník
Ruda

Ty jsi prostě debil Harley.Oni nás Rusové někdy bombardovali?Řekni v Dobřanech ,at už ti nedávají vycházku.Nazýváš Rusi rudými prasaty.No asi za to nemůžeš.Jsi debil od narození.Já mám raději vepřový než smradlavý jůes steak.

MOTEJLEK KVĚTOSLAV
Návštěvník
MOTEJLEK KVĚTOSLAV

OSOBNĚNJSEM V PLZNI NEBYL ,ALE TAKOVÝCHTO KOMENTÁŘŮ UŽ JSEM SLYŠEL OD DVOUCH PAMĚTNÍKŮ ,TUDÍŽ ODSUZUJI ŽE BY USA ARMY OSVOBODILA COKOLIV . MIMO TO VÍM ,S JISTITOU OD PŘEKLADATELE,NA YALTĚ , ŽE US ARMY PODLE TÉTO SMLOUVY, NEMĚLA PRÁVO VKROČIT NA ÚZEMÍ ČSR. TVRDIT ŽE ČSR BYLA OSVOBOZENA US ARMY JE LEŽ..MIMO JINÉ ,VÁLKA NA ÚZEMÍ ČSR SKONČILA 9 KVĚTNA 1945 ,NEBOŤ TO VÍM OSOBNĚ V PRAZE NA BARIKÁDÁCH PADLI JEŠTĚ BRATŘI ,PŘI POTYČKÁCH SE STAHUJÍMI SE PRVKY NACISTŮ A RUSKÁ ARMÁDA MĚLA STRÁTY PŘI POSTUPU POMOCI PRAZE NAZDAR

SFS
Návštěvník
SFS

To vis ze jo. A ted hezky sup zpatky na luzko…

medvídekpu
Návštěvník
medvídekpu

co to meleš za kraviny,kde jsi se to dočetl,protože dle těch keců jsi to nezažil

medvídekpu
Návštěvník
medvídekpu

co to meleš za blbosti,podle těch keců jsi 1945 v Plzni nezažil

Ostru6ka Ivan
Návštěvník
Ostru6ka Ivan

Churchil : “Ve zvlášť tuhých obranných bojích vystřelilo až 10% amerických vojáků”.

ascharad
Návštěvník
ascharad

prý amíci hlavně dobře šukali, Němci byli v té době už dávno za kopečkama ze strachu před Rusy.