Poděkování – Prosba o pomoc v nelehkých časech

Poděkování – Prosba o pomoc v nelehkých časech

Prosba o pomoc v nelehkých časech

Poděkování (31.05.2016)

Jménem redakce AE News bych chtěl poděkovat všem čtenářům našeho serveru, kteří zareagovali na níže uvedenou prosbu a také v květnu se zasloužili o to, že nyní na konci měsíce máme vybráno dokonce lehce přes 100% prostředků na zajištění provozu našeho projektu v měsíci červnu. Děkujeme za Vaši podporu a prosíme, abyste na nás nezapomněli ani v novém měsíci.

Děkujeme!

-VK-

===========

Původní výzva

Blíží se nám opět konec měsíce, do konce května zbývá už jenom 9 dnů. Oproti minulému měsíci ve stejné době jsme na tom o něco lépe než minule, dosud jsme vybrali přibližně polovinu finančních příspěvků z cílové sumy, kterou potřebujeme na zachování provozu AE News na další měsíc. Velice nás těší, že na nás nezapomínáte, a to ani v situaci, kdy proti našemu serveru běží na mainstreamu, od časopisů, přes rozhlas, až po Českou televizi, masivní diskreditační a dehonestační kampaň. Svobodné psaní, non-konformní články bez cenzury a svobodné diskuse jsou evidentně trnem v oku mnoha a mnoha lidem z mainstreamu.

Chtěl bych vás proto opět po měsíci požádat, pokud se Vám náš zpravodajský portál a jeho obsah líbí, abyste zvážili do konce tohoto měsíce zaslání finančního příspěvku na podpoření našeho projektu. Naše věrné a pravidelné podporovatele není potřeba o tuto pomoc žádat, protože už vědí, že bez jejich pomoci nemůže tento projekt pokračovat. Tato výzva je proto spíš určená hlavně jako připomenutí novým čtenářům našeho serveru, kteří k nám přišli nedávno a zatím nevědí, jakým způsobem náš server a jeho provoz funguje, že jsme plně závislí na finančních příspěvcích a darech od našich čtenářů každý měsíc.

Nepodléhejte prosím lhostejnosti, že právě bez Vašeho příspěvku se obejdeme. Protože takto si to řekne každý a na konci měsíce bude mrtvý projekt. Každá částka, bez ohledu na výši, pomáhá! Mainstream nezabíjí alternativu, zabíjí ji lhostejnost čtenářů a podporovatelů. Jménem redakce Aeronetu proto děkuji předem všem, kteří se rozhodnou nás do konce tohoto měsíce finančně podpořit jedním z několika způsobů uvedených zde, abychom i příští měsíc se tu mohli setkávat a číst si zajímavé články a diskuse.

A v neposlední řadě velký dík patří všem, kteří již tento měsíc přispěli. Děkujeme!!

-Administrator-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Pro Admina: Dorazil Vám Pokus 200? 😉

Pavla
Návštěvník
Pavla

Napsala jsem jednu malou nevinnou odpoved Ctenarce, ale neobjevila se. Zajimalo by me proc 🙂

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

Příspěvek ve čtvrtek odeslán. Mám dotaz na šéfredaktora (VK), protože žil nějakou dobu v USA. Nikam se moc nehodí, ale tady snad takové OT nebude vadit:
Pokud jste viděl film “Moje krásná učitelka” (angl. originál je snad “Larry Crowne”), funguje to opravdu takto v USA? Mám na mysli životní styl, chování lidí, způsob myšlení a jednání, prostě to, co z toho celého filmu čiší. Že ten film je dost hrozný, je jedna věc, ale otázka rozdílnosti života mi vrtala hlavou během celého filmu. Občas jsem se přistihla, jak nechápavě sleduji dané scény a přemýšlím, jestli je to myšlené vážně. Asi měly být vtipné, ale ten kulturní šok byl prostě silnější. Děkuji předem za odpověď.

Pavla
Návštěvník
Pavla

Realitu zivota lidi v USA vytvari Public Relations, jejiz otec Edward Bernays vymyslel toto jmeno pote, co sve know-how predal Goebbelsovi, s vysledky vseobecne znamymi, jako Propagandu. Na Google si muzete najit vsechny informace a rovnez na You Tube, specialne ve filmu Century of the Self”, o tom, kdo taha za nitky zapadnich vlad a kontroluje “stado idiotu”, jak ve filmu zazni primo z ust Bernayse. Zijeme v casech,kde (jak uz predpovedel Baudrillard v Simulacra and Simulations – Neo je mel na disku tajne schovane v Matrixu),je originalita vytlacena na uplny kraj, pred svym totalnim zanikem a realita se stava iluzi vytvarenou a kontrolovanou hrstkou elity tohoto sveta.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Jsem zvědavá, jak ten můj spediční “pokus” dopadne….

sam
Návštěvník
sam
zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

pro admina:
Už nějakou dobu nevidím paní Pozorovatelku – chybí mi její velmi důkladně rozebrané a znovu poskládané příspěvky/pohledy.
Neodhalil ji náhodou ten “investigativní pátrač” v té její bance…??? 😉

Divák Eurovízie
Návštěvník
Divák Eurovízie

Asi zaliezla niekam poriadne hlboko po tom fiasku s článkom o Eurovízii. Ta sa strápnila až-až.

Nobody
Návštěvník
Nobody

Vidím, že Vladimír Vladimirovič nějak přestal posílat. No co se dá dělat. Jelikož jsem civilním jménem také Vladimír a ku podivu podle ruských vzorů také Vladimirovič, (mimochodem dnes máme svátek), tak jsem ho trošku zastoupil a poslal klasických € 25.00. Berte to jako můj dárek k mému svátku.

Petr
Návštěvník
Petr

Ahoj, uz jsem svych 50 kacek poslal, jako kazdy mesic 🙂 V cervnu se mnou zase pocitejte

krupaj
Návštěvník
krupaj

Kdyby to takto dělali všichni čtenáři, tak má AE News po finančních problémech 😉 Neznám přesná čísla, ale myslím si, že díky podpoře od ČT a dalších haterů je návštěvnost vysoká.