Poděkování všem dárcům za měsíc září

Poděkování všem dárcům za měsíc září

Poděkování všem dárcům za měsíc září

Aktualizace 30-09-2015

Dovolte mi, abych jménem redakce AE News poděkoval všem dárcům, kteří tento měsíc přispěli finančně na zachování provozu našeho serveru. Podařilo se nám vybrat nejen celou sumu, tedy 100% prostředků nezbytných na provoz našeho serveru na měsíc říjen, ale podařilo se vysbírat o cca. 18% více. Částka vysbíraná nad rámec 100% tak bude převedena do našeho rezervního fondu oprav a mimořádných výdajů, protože čas od času se něco stane, že je třeba něco opravit, vyměnit kus hardwaru v našem serveru za nový a dosud jsme žádné rezervní prostředky pro případ takových událostí vyčleněné neměli. Díky tomu, že se tento měsíc podařilo vysbírat více peněz, tak můžeme alespoň tyto peníze navíc dát do rezervy pro případ, že by bylo třeba v budoucnu něco zaplatit mimo naše pravidelné provozní náklady.

Děkujeme za Vaši přízeň a věříme, že ani v měsíci říjnu na nás nezapomenete. Server AE News pokračuje v provozu jen díky Vaší podpoře a Vašim darům, které nás drží finančně nad vodou. Vaše podpora je pro nás závazkem.

-VK-

Šéfredaktor AE News

 

=======================

Původní výzva na měsíc září

=======================

Čas neuvěřitelně letí. Prázdniny jsou pryč, vlna veder naštěstí už také a máme tady měsíc září a dokonce už jeho rovnou polovinu za námi. Když se však podíváme na náš ukazatel vybraných finančních příspěvků, nezbytných pro zachování provozu AE News na příští měsíc, nejsme zdaleka na polovině, ale sotva na jedné čtvrtině cílové sumy. Do konce měsíce, řeklo by se, zbývá spousta času. Ale ono je to jenom 15 kalendářních dnů, a když budeme hodně důslední, tak je to jenom 11 pracovních dnů. Čas je zkrátka pánem situace, a proto mi nezbylo nic jiného, než se opět odhodlat k napsání této další výzvy směrem k našim věrným čtenářům.

Nejprve ještě jednou poděkování za minulý měsíc. Podařilo se nám v posledních 10 dnech minulého měsíce vysbírat celou cílovou sumu, dokonce lehce něco navíc, a to zaslouží znovu velké ocenění našim věrným čtenářům. Do redakční pošty nám chodí příběhy lidí, kteří pomáhají finančně z různých pozic a životních situací, z různých sociálních vrstev, důchodci, živnostníci, lékaři, právníci. Jak můžeme vidět, AE News oslovuje široké spektrum čtenářů a je to jasným potvrzením toho, že AE News přináší a nabízí lidem více necenzurovaných zdrojů a větší prostor pro zaznění pravdy, než nabízí mainstream.

Jmenovitě bych zmínil přezdívky nebo jména čtenářů, kteří se do komentářů na AE News veřejně a dobrovolně pochlubili, že nám minulý měsíc přispěli, jsou to Manicka, M, bantustan, Pavel, Ivo Čáslavka, Bear a ioanes. Patří jim velký dík, a to jmenovitě. Stejný dík, avšak bez jmenování, patří také všem těm, kteří nám přispěli diskrétně nebo anonymně. Bez vaší pomoci minulý měsíc bychom tu tento měsíc už nebyli.

Chtěl bych tedy jménem redakce AE News, jménem autorů a celého realizačního týmu našeho projektu, znovu poprosit a požádat naše věrné čtenáře, aby v rámci svých možností, zvážili zaslání finančního příspěvku do konce tohoto měsíce (11 pracovních dnů), aby náš společný projekt mohl fungovat i nadále během měsíce října. Všichni, kteří pravidelně přispíváte, nebo teprve poprvé přispějete, jste součástí naší virtuální rodiny a právem můžete být hrdí na to, že pomáháte serveru, který to nemá na české (mainstreamem zfašizované) mediální scéně jednoduché.

Přispět můžete, jako již tradičně, zde, a to PayPalem, bankovním převodem v ČR nebo v SR, anebo poštovní poukázkou na účet v ČR nebo v SR. Pokud se dobrovolně a ze své vůle pochlubíte veřejně o svém daru v rámci diskuse v komentářích pod tímto článkem, uvedeme Vaší přezdívku/jméno v poděkování příští měsíc. V opačném případě nikomu veřejně neděkujeme, kvůli ochraně soukromí dárců.

Spoléháme na Vaši pomoc a věříme, že právě s pomocí věrných čtenářů AE News zvládneme vybrat cílovou sumu i tento měsíc a zachovat tak provoz našeho serveru na další období, tedy i v říjnu. Děkujeme!

Za redakci AE News

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jirka hory
Návštěvník
Jirka hory

– Zdravím : V tomto měsíci jsem již v několikrát přispěl, a to celkovou částkou 1.800,00 Kč. : dalších 300,00 Kč. bude pravidelně k patnáctému daného měsíce poukázáno na váš účet : posílám tedy další příspěvek 300,00 Kč. na provoz serveru AE News : věřím, že i ostatní pomohou dle svých možností k zachování a existenci těchto stránek. Děkuji – Jirka

Jurka
Návštěvník
Jurka

Být vámi, požádal bych o příspěvek oficiálně kancelář prezidenta ČR. Nejenom že to od Mlynáře a Nejedlého dostanete hned…ale bude to cash a v rublech..! No neberte to. Dosvidanija. ))

helianté
Návštěvník
helianté

Při pročítání různých neziskových alternativních webů, které existují jen z přispěvků čtenářů mě pokaždé napadá jedna stejná věc.Je jich mnoho a čtenáři je nemohou všechny finančně pokrýt. Proč se nesjednotí a nespolupracují? Je to stejné jako s alternativními politickými stranami. Je jich mnoho a jejich síly jsou roztříštěné a proto slabé. Proč se nesjednotí do bloku? Proč nehledají to, co je spojuje a nikoliv to, co je rozděluje. Vím, že to není úplně jednoduché, ale za pokus by to myslím stálo.

pp
Návštěvník
pp

Myslím, že kdybyste si zařídili příspěvky přes SMS, bude to pro mnohé jednodušší a účinnější…

Frantisek
Návštěvník
Frantisek

Dobry den, v nedeli jsem pres paypal posilal 57 eur (vic jsem si z duchodu tento mesic nemohl dovolit). Co jsem ale sledoval stav, tak castka zatim nebyla pripsana. Z uctu uz mi byla strzena. Mohli byste to prosim proverit?

Topic
Návštěvník
Topic

a co když me evropska verze orwelovske demokracie bude pronasledovat ?

Alena UL
Návštěvník
Alena UL

dobrý den všem, nedávno jsem tu psala svůj postřeh, že jsem si říkala, zda má smysl posílat i malou částku, pak jsem si uvědomila, že i malá částka může pomoci, když si toto řekne každý ze čtenářů, tak je velká šance vybrat fin. prostředky, které jsou nezbytné pro chod toho webu. Já sice posílám 500 Kč, což v přepočtu na eura je docela směšná částka, ale pokud nás bude třeba 20,, 30, 50, co já vím… tak už ta částka bude daleko zajímavější. Jinak velké poděkování všem v redakci za jejich snahu a práci. AlenaUL

Pavel
Návštěvník
Pavel

Problém je v tom, že o příspěvky své čtenáře žádá řada webů podobného zaměření. Čtenáři jsou tedy často titíž.

Pavel
Návštěvník
Pavel

Timto bych chtel jako pravidelny ctenar Aeronetu apelovat na ostatni, aby zvazili podporu tohoto serveru. A kdyz ne tohoto, tak klidne nektereho z jinych alternativnich serveru, dle osobnich preferenci. Cim vice nas podporovatelu bude, tim mensi castky budou potreba. Zvazte prosim pritom, kolik vetsina z nas povinne mesicne prispiva na provoz Ceske televize a rozhlasu a co za to oproti informacim na techto alternativnich serverech dostane.

Proc to pisu. V diskuzich a vubec vsude ve spolecnosti spousta lidi resi, co se vlastne deje a co maji delat. A prave na techto alternativnich serverech lze najit alespon castecne odpovedi, to se tyka jak samotnych clanku, tak i diskuzi pod nimi. Spousta odpovedi bohuzel casto vzbudi dalsi otazky, ne se vsim souhlasim, ale cloveka to alespon posouva nekam dale k hledani dalsich odpovedi na ne.
A co se tyka odpovedi na otazku, co maji lidi delat ? To nevim, dle meho subjektivniho nazoru moc moznosti neni, v tomto souhlasim s realistickym postojem pana VK a treba Pozorovatelkou, kteri byvaji v diskuzich kritizovani za rezignaci a smireni se stavajicim stavem.
Nejaka nadeje ale vzdy je, minimalne se pokusit alespon co nejvice zmirnit dopady. Nejprve je ale nutne vubec vedet s kym/cim mame tu cest, proc se co deje apod. V tomto prave vidim smysl techto alternativnich serveru a publikovani clanku na nich.
Na to, abych neco sam psal znalosti opravdu nemam. A prave proto se snazim alespon prispivat na provoz, protoze to je zatim to nejjednodussi, co muzou udelat skoro vsichni.

Honza
Návštěvník
Honza

Mě vadí, že nebyly podle počítadla příspěvků převedené prostředky, které sahaly nad 100% za měsíc srpen, do měsíce září. Posledního srpna bylo na počítadle tuším 106% a v prvních dnech září nebylo na počítadle nic. To zbrzdilo mou ochotu přispívat.

A myslím, že to může být důvod malé částky za příspěvky v tomto měsíci.