Prorůstání vlivu politických orgánů, neziskového sektoru a islamizačních iniciativ do akademické obce...

Prorůstání vlivu politických orgánů, neziskového sektoru a islamizačních iniciativ do akademické obce v Plzni nabírá neuvěřitelné a děsivé obrysy! Po plzeňských “turbo-právech” přichází do metropole arabští studenti, vznikají poradny pro arabské studenty, americká ambasáda zřizuje přímo ve spolupráci s univerzitou informační outlet amerického ministerstva zahraničí a okolo poletují politici z ODS, TOP09 a kamarádi z landsmančaftu! Alles Gute!

Prorůstání vlivu politických orgánů, neziskového sektoru a islamizačních iniciativ do akademické obce v Plzni nabírá neuvěřitelné a děsivé obrysy! Po plzeňských “turbo-právech” přichází do metropole arabští studenti, vznikají poradny pro arabské studenty, americká ambasáda zřizuje přímo ve spolupráci s univerzitou informační outlet amerického ministerstva zahraničí a okolo poletují politici z ODS, TOP09 a kamarádi z landsmančaftu! Alles Gute!

Neustále se spekuluje o tom, proč každé další volby v ČR dopadají čím dál tím více nenormálně a podivněji. Nikdo nechápe, proč v Praze zvítězili Piráti, proč Hnutí ANO válcuje parlamentní volby, proč v senátu vítězí obskurní strany jako Hnutí STAN a kde se bere původ těchto procesů. Tento článek vám vlepí facku, protože natvrdo ukáže, co se stane, když nepřítel, ať už je to neocon, nebo globalista, vychová vaše děti. Ty děti totiž vyrostou a začnou měnit váš životní prostor k nepoznání. V Plzni to už začalo, a pěkně zostra.

V roce 2013 zahájila Západočeská univerzita oficiální spolupráci s americkou ambasádou a ministerstvem zahraničí USA, úplně se vykašlala na apolitický status vysoké školy a stala se partnerem cizí mocnosti. A tak bylo otevřeno 26. září 2013 americké centrum US Point v Plzni [1]. Podpisy za obě strany podepsali tehdejší americký velvyslanec Norman Eisen a bývalá rektorka Ilona Mauritzová (ODS) [2]. Jenže v roce 2015 už americká ambasáda přímo s univerzitou a v jejích prostorách provozovala tento US Point nákladem americké vlády. Memorandum o porozumění bylo podepsáno v prostorách US Pointu při Ústavu jazykové přípravy ZČU a podepsali ho kulturní atašé velvyslanectví USA Erin Kotheimer a prorektor Západočeské univerzity v Plzni pro studijní a pedagogickou činnost Ladislav Čepička, více je uvedeno na stránkách ZČU zde.

Norman Eisen a bývalá rektorka Ilona Mauritzová (ODS) podepisují dohodu o financování US Pointu v Plzni ze strany americké ambasády. Politizace vysokého školství cizí mocností v přímém přenosu.

Vzápětí vznikl program s názvem Český model amerického kongresu (ČMAK). Účastníci se např. učili tahat za nitky v zákulisí a vybraní zájemci si pak mohli vyzkoušet, co obnáší vyjednávání smlouvy TTIP [3]. Záštitu nad ročníkem 2011 převzali poslanec a expředseda TOP 09 Karel Schwarzenberg a plzeňský exprimátor Martin Zrzavecký (ČSSD). Mezi hosty ČMAK v minulosti byli Jiří Pospíšil (europoslanec za TOP 09, bývalý děkan plzeňských práv s napojením na býv. předsedu představenstva Plzeňské teplárenské Juračku, a exministr spravedlnosti), ROMAN JOCH (ředitel Občanského institutu placeného z USA).

Ve správní radě Občanského institutu působil např. bývalý ministr kuponové privatizace Tomáš Ježek, nebo ředitel Institutu pro středoevropskou kulturu a politiku a představitel Sudetoněmeckého Landsmanschaftu v Praze Rudolf Kučera. Roman Joch byl také zapáleným podporovatelem Karla Schwarzenberga v prezidentské volbě 2013, ale také působil v dozorčí radě CEVRO institutu od září 2006 do ledna 2012. Předsedou správní rady CEVRO je IVAN LANGER, který posadil v CEVRO institutu na post ředitele do sekce Centra transatlantických vztahů exministra zahraničí a obrany Alexandra Vondru, nebo tu také zaměstnal bývalého předsedu vlády Petra Nečase a do čela katedry bezpečnostních studií CEVRO institutu posadil generála Jiřího Šedivého.

CEVRO v době své největší slávy…
Plzeňská akademická obec je spíše obcí politickou a nikomu to nevadí

Dále mezi hosty ČMAK figuroval Jaroslav Lobkowicz, místopředseda, nyní předseda správní rady Západočeské univerzity, ale také poslanec TOP09 [4]. Jeho příbuzný Vladimír Lobkowicz zaslal 28.2.2018 na účet organizace Milion chvilek částku 20 tis. Kč, dále Ladislav Cabada, kandidát TOP 09 do senátu v roce 2014 podporovaný Jaromírem Štětinou a vyučující na katedře politologie Západočeské univerzity.

Mezi dalšími hosty ČMAK byla Lenka Andrýsová (bývalá poslankyně za Věcí veřejných a LIDEM), která během působení ve VV zastávala funkci místopředsedkyně parlamentního výboru pro zahraniční záležitosti a absolvovala program v USA určený pro odborníky EU s názvem Transparentnost a odpovědnost, a také mezi hosty ČMAK figuroval proděkan filozofické fakulty a vedoucí katedry pro studijní záležitosti David Šanc a vyučující Linda Piknerová. Poslední dva jmenovaní stojí za machinacemi v kauze “Plzeňská politologie”.

V této kauze “Plzeňská politologie” dokonce vedení Západočeské univerzity začalo krýt machinace na Katedře politologie a mezinárodních vztahů. Do kauzy tak byli přímo zapojeni rektor Miroslav Holeček, prorektor Ladislav Čepička, děkan filozofické fakulty Pavel Vařeka, předsedkyně akademického senátu filozofické Fakulty Andrea Königsmarková, proděkan filozofické fakulty a vedoucí katedry politologie a mezinárodních vztahů David Šanc a vyučující Linda Piknerová.

Sponzory ČMAK [5] pod záštitou Západočeské univerzity jsou:

 • Americká ambasáda
 • Americké centrum
 • US Point v Plzni
 • Americká obchodní komora v ČR
 • Informační centrum o NATO
 • Katedra Politologie a mezinárodních vztahů
 • Fakulta filozofická Západočeské univerzity
 • Ústav jazykové přípravy Západočeské univerzity
 • Plzeň 2015
 • Městský obvod Plzeň 3
 • Diplomatická akademie
 • Common Law Society

Předsedou správní rady Západočeské univerzity, nyní řadovým členem je advokát Jiří Šilhavý (Krajský soud v Plzni) a místopředsedou, nyní předsedou je zmíněný Jaroslav Lobkowicz (poslanec TOP 09). Zajímavá je i většina řadových členů správní rady Západočeské univerzity:

 • Evžen Tošenovský (Europoslanec ODS)
 • Martin Baxa (náměstek primátora Plzně za ODS, který byl spatřen na studentském protestu v Plzni 15.3.2018 organizací Výjdi ven, Společně to dáme a Milion chvilek, viz. dar 20 tis. Kč na účet Milion chvilek Vladimíra Lobkowicze, kdy jeho příbuzný, poslanec TOP09 Jaroslav Lobkowicz, byl mezi hosty ČMAK pod záštitou Západočeské univerzity)
 • Zdeněk Novotný (ředitel krajské pobočky Úřadu práce v Plzni)
 • František Radkovský (plzeňský biskup, stoupenec politiky Václava Havla) [6], který v srpnu 2009 organizoval v Plzni první sjezd mezinárodního sdružení Ackerman Gemeinde, tedy křesťanské části sudetoněmeckého Landsmanschaftu. František Radkovský rovněž obdržel v roce 2009 od Ackerman Gemeinde medaili smíření a celebroval pontifikální mši na sjezdu sudetoněmeckého Landsmanschaftu v bavorském Augsburgu v roce 2017)
 • Vladimír Ševela (vedoucí kanceláře státního tajemníka ministerstva školství)
 • Jiří Struček (náměstek hejtmana Plzeňského kraje)
 • Václav Tomandl (ředitel hlavní pobočky Unicredit Bank Plzeň)
 • Alan Svoboda (člen Dozorčí rady ČEZ zákaznické služby) [7].

Tajemnicí správní rady byla kancléřka Západočeské univerzity a předtím tisková mluvčí pražského magistrátu Tereza Králová (stoupenkyně odkazu Václava Havla a podporovatelka Člověka v tísni). Člověk v tísni pořádá v Plzni festival Jeden svět, na kterém často vystupují vyučující Západočeské univerzity a stážisté jsou ve velké míře studenti filozofické fakulty Západočeské univerzity.

V roce 2012 na půdě Západočeské univerzity proběhla debata ve spolupráci s organizací FORUM 2000 o tom, jak média atomizují společnost, a jak na to společnost a kultura reaguje. Přednášejícími byl JAROSLAV VALŮCH. Ten je předsedou správní rady neziskovky Institut pro sociální inkluzi, z. ú., spolupodílí se na přednáškách ve Skautském institutu společně s Člověkem v tísni a Hatefree Culture. Tyto workshopy organizuje Multikulturní centrum Praha, které 1. prosince 2017 zaslalo částku 4,400 Kč Muslimské obci v Praze.

Přehlídka amerických podpindos s přímým napojením na vzdělávací procesy Západočeské univerzity

Druhým přednášejícím byl Šlomo Avineri, profesor politologie na Hebrejské univerzitě v Jeruzalémě a člen Izraelské akademie přírodních a humanitních věd [8]. Ve Forum 2000 působí naši známí ALEXANDR VONDRA (v roce 1999 obdržel vyznamenání National Endowment for Democracy – NED), PAVEL FISCHER (jeden z kandidátů na prezidenta 2018), nebo RADEK ŠPICAR (tehdejší viceprezident svazu průmyslu a dopravy a také manažer v mladoboleslavské Škodě Auto). Radek Špicar vystupoval pravidelně ve Forum 2000, ale zároveň byl prvním ředitelem pražské pobočky tvrdě proamerického Aspen institutu Zdeňka Bakaly.

Pojďme se podívat, jakým způsobem je provázaná politika s akademickou půdou Západočeské univerzity, především s napojením na TOP09 a ODS. Hlavními osobami Katedry politologie a mezinárodních vztahů jsou Marek Ženíšek (místopředseda TOP09, absolvent amerického vládního lobbingového programu International Visitors Leadership), který byl spatřen spolu s Martinem Baxou (ODS) na studentském protestu 15.3.2018 pořádaného organizacemi Výjdi ven, Společně to dáme a Milion chvilek, viz opět dar 20 tis. Kč na účet Milion chvilek od Vladimíra Lobkowicze). Druhou zajímavou osobou je politický geograf Michael Romancov (komentátor dění na Ukrajině, jehož cituje většina mainstreamových médií). Třetí zajímavá osoba je Jaromír Štětina (europoslanec TOP09/STAN), je úzce spřízněný s některými univerzitními zaměstnanci. Jaromír Štětina se stal pozorovatelem na Ukrajině právě spolu s Markem Ženíškem (místopředsedou TOP09) [9].

Jaromír Štětina navíc podpořil v roce 2014 senátního kandidáta TOP09 Ladislava Cabadu. Ladislav Cabada byl místopředsedou správní rady a vyučujícím na katedře politologie Západočeské univerzity. Tento bývalý děkan fakulty vedl v Plzni kampaň TOP09 s bratrem Marka Ženíška, komunálním politikem Ondřejem Ženíškem. Podporovatelem Ondřeje Ženíška byl právě opět Jaromír Štětina.

Tedy stručná rekapitulace:

 • Jaromír Štětina (Europoslanec TOP09/STAN) byl spolu s Markem Ženíškem (místopředseda TOP09) jako pozorovatel na Ukrajině v roce 2014
 • Navíc Jaromír Štětina podpořil bratra Ondřeje Ženíška,
 • Ještě navíc Jaromír Štětina podpořil také kandidáta do senátu za TOP09 v roce 2014, a zároveň vyučujícího na Západočeské univerzitě Ladislava Cabadu
 • Ladislav Cabada dělal kampaň v Plzni na podporu TOP09 s Ondřejem Ženíškem.

Za zmínku jistě stojí skutečnost, že Ladislav Cabada, kandidát do senátu za TOP09 v roce 2014, který zároveň vyučuje na Západočeské univerzitě, má manželku Šárku Cabadovou Waisovou. Právě ona byla před lety protikandidátkou Pavla Vařeky na pozici děkana fakulty. Také manželka Ladislava Cabady Šárka Cabadová Waisová spolu s Magdalénou Leichtovou, coby vyučující Katedry politologie a mezinárodních vztahů, vedly Informační centrum o NATO v Plzni [10].

Mohutné dotace na ovlivňování myšlení akademických obcí

Další osobností na Západočeské univerzitě je proděkan filozofické fakulty a vedoucí katedry politologie a mezinárodních vztahů David Šanc. Partnerkou Davida Šance je Lenka Strnadová. Ta m.j. posuzovala v roce 2014 bakalářskou práci studentky Lucie Peterkové se zajímavým názvem „Humanitární intervence USA jako nástroj globalizace lidských práv“ [11]. Jeho otec Ivo Šanc byl dříve starostou Kutné Hory, účastníkem mise v Kosovu, ale v roce 2014 kandidoval do Europarlamentu za TOP09 a STAN spolu s Jaromírem Štětinou (také TOP09/STAN).

Západočeská univerzita v Plzni čerpá statisícové dotace a granty od americké ambasády v Praze. Americké kontaktní centrum US Point v Plzni od roku 2015 sponzoruje přímo americká ambasáda, což stvrdilo memorandum o porozumění mezi ZČU a americkou vládou [12]. Nejprve ale informace o dotacích. Např. ve smlouvě uzavřené 24. 3. 2017 se jednalo o grantovou dotaci ve výši 100,032 Kč na projekt “Ladislav Sutnar 120 let”, nebo naposledy uzavřená smlouva 18. 10. 2017, kde americké velvyslanectví v Praze přispělo Západočeské univerzitě částkou 59,888 Kč na podporu činnosti Amerického centra US Point (Kulturka).

Nebo poslední příklad, smlouva uzavřená 26. 9. 2017, kdy americké velvyslanectví v Praze přispělo Západočeské univerzitě grantovou dotací 117,146 Kč na konferenci Plzeňské rozhovory II. v roce 2018. Západočeská univerzita ale nečerpá dotace a granty pouze od americké ambasády, ale i ze strukturálních fondů EU. Za rok 2017 získala na grantech a dotacích v rámci mobility mezi programovými zeměmi, název projektu Vysokoškolské vzdělávání celkem €570,491, což je zhruba 15 mil. Kč.

Hosté ze Saúdské Arábie na Arabfestu v Plzni.

Filozofická fakulta Západočeské univerzity v Plzni v akademickém roce 2018/2019 pro své studenty i akademiky organizuje výuku arabštiny na univerzitě v súdánském Chartúmu. Jedná se o program Freemovers a kreditovou mobilitu Erasmus (viz předchozí pasáž granty a dotace z fondů EU). Zájem o arabštinu je v Plzni stále větší, pochvaluje si proděkan Západočeské univerzity Jan Záhořík. V současnosti se studenti Západočeské univerzity jezdí vzdělávat do marockého Marákeše, do íránského Qomu, nebo do Tuniska. Samozřejmě studenti z těchto arabských destinací jezdí studovat i do Plzně, buď angličtinu, nebo africké dějiny. Tedy ještě jednou: Afričané jezdí studovat do ČR africké dějiny! To prostě nevymyslíš! Za každou cenu se snaží do ČR natahat Afričany a Araby. Západočeská univerzita má lektory arabštiny, např. ISSAM RAMADAN, arabský tlumočník, pracuje pro Západočeskou univerzitu v Plzni, Fakulta filozofická, Sedláčkova 214/15 Plzeň 1. IVAN RAMADAN je další arabský tlumočník, pracuje také pro Západočeskou univerzitu v Plzni.

Na Západočeské univerzitě v Plzni vyučuje bývalá studentka Veronika Kramáriková a dále odborníky na Islám jsou Daniel Křížek a Veronika Sobotková. Začátkem roku 2018 se z íránského Qonu vrátila větší skupina studentů nejen ze Západočeské univerzity, ale i z Univerzity Karlovy i Univerzity Palackého. Zatímco si prorektor Jan Záhořík uspokojivě mne dlaně nad tím, jak zájem o arabštinu a Islám roste, bývalí rektoři Západočeské univerzity se účastní protivládních protestů. Josef Průša, do roku 2011 rektor Západočeské univerzity z doby, kdy se na právech prodávaly “turbo-tituly” z práv, byl viděn na protestech proti Babišovi a Ondráčkovi v pondělí 5. března 2018. A to prý vysoké školství by mělo být apolitické, to je prostě chucpe.

Kontaminace české gastronomie prasečím masem a ženy bez šátků a v kalhotách, šok pro arabské studenty v Plzni

Na Západočeské univerzitě v Plzni začala od nového akademického roku 2018/2019, coby součást Informačního a poradenského centra, fungovat Poradna pro arabské studenty. V současnosti jich je kolem šedesáti a mnozí alespoň při začátku studia narážejí na specifické problémy. Jedním z těch největších je jazyková bariéra, řada z nich ale prý zažívá kulturní šok, např. pití alkoholu mezi studenty, nezakryté české dívky dlouhými sukněmi, dívky v kalhotách, většina žen bez šátků, obrovská “kontaminace” české gastronomie vepřovým masem a vnitřnostmi z prasat, druhotné výrobky z prasat, např. paštiky, transprodukty z prasat, např. sulc a oblíbený aspik z mletých prasečích kostí, a proto bylo nutné tuto poradnu vylobbovat. Tuto poradnu v rámci informačního a poradenského centra vede Tereza Svášková, která je zároveň ředitelkou každoročního Arabfestu v Plzni. Propagátorka Islámu z Arabfestu zároveň vedoucí poradny pro Araby na státem placené univerzitě, to nevymyslíš!

Podle ní počet arabských studentů na západočeské univerzitě v posledních zhruba pěti letech hodně vzrostl a očekávají, že studentů bude i nadále přibývat. Nabídka stipendií pro ně se totiž stále rozšiřuje. “Přijíždějí k nám, dá se říct, z válečných zón, nejvíce ze Sýrie, Jemenu a několik z Palestiny, a to jsou oblasti se špatnou sociální situací.” Arabové si nejčastěji vybírají technické obory. „Studují především na Fakultě elektrotechnické a Fakultě aplikovaných věd.”

Hosté ze Saúdské Arábie v Plzni.

Západočeská univerzita se rovněž podílí na organizaci Arabfestu. Např. tématem šestého ročníku Arabfestu v Plzni byla ŽENA. Toto téma bylo zvolené v souladu se sloganem z doby kandidatury projektu Plzeň – Evropské hlavní město kultury 2015, který zněl: Plzeň je žena. A multikulturalisté v rámci Arabfestu chtěli poukázat na různé aspekty života arabských žen a zejména zdůraznit, že arabská žena není jednotvárný fenomén, ale že má naopak mnoho tváří a podob, z nichž některé možná návštěvníky překvapí, jak uvedla ředitelka festivalu Tereza Svášková. Právě tato Tereza Svášková vedle funkce ředitelky Arabfestu vede i zmíněnou poradnu pro arabské studenty Západočeské univerzity. Mezi hosty Arabfestu se tak objevila třeba palestinská rapperka, marocká básnířka nebo libanonská fotografka.

Islám a k tomu Alles Gute v Plzni

Na Arabfestu vystupuje Tariq Ramadan, u kterého si povšimněme určité muslimské úlisnosti a protřelosti, se kterou Islám marketingově propaguje. On neprosazuje konfrontaci, ale infiltraci. Ohlazuje hrany, aby byl jeho “euroislám” pro nás stravitelný, ale nezpochybňuje z něj nic. Nezavrhuje středověké tresty, jen na ně ještě není doba. Toleroval by homosexuály, ale ne homosexualitu. Je proti násilí, ale k šíření islámu má dojít “politickým islámem”. Nejprve mají muslimové vstoupit do stran, veřejné správy, médií apod. Není reformátorem islámu, jen chce jeho šíření k vítěznému konci dosáhnout modernějšími nástroji. Proto je tak oblíbený u českých “lakovačů narůžovo” Kropáčka a Ostřanského.

Závěrem si uveďme Česko-německý fond budoucnosti. Tento nadační fond poskytuje dotace a granty jednotlivým českým a německým neziskovkám pro osvětové programy na podporu multikulturní inkluze. Německé neziskovky ve spolupráci s vybranými školami v Německu jezdí do Česka a pořádají s českými školami a gymnázii workshopy a semináře, kde české mládeži programují do hlav pozitivní náhled na soužití s jinými, zejména arabskými etniky.

Česko-německý fond budoucnosti podle smlouvy ze 6.12.2017 přispěl Západočeské univerzitě částkou 1,331,000 Kč na projekt Němčina nekouše IV 2018-2019, anebo 7.2.2018 příspěvek 84,700 Kč na projekt Česko-německý barcamp – Mladí lidé a politika/demokracie. Máme tu další příspěvek Západočeské univerzitě podle smlouvy ze 7. 12. 2017 ve výši 423,500 Kč v rámci projektu Odmalička Von klein auf 2018-2019. Nebo další příspěvek podle smlouvy z 22. 9. 2016 v částce 121,000 Kč projekt Zažij Plzeň 2016. Také bychom neměli vynechat smlouvu ze 27. 5. 2017 za 423,500 Kč a projekt nese název Česko-německé jaro kultury a diverzity.

A teď mi řekněte, čemu se chcete divit? Čemu se chcete divit z výsledků voleb do parlamentu, komunálu a senátu? Celé vysoké školství je zkorumpováno a infiltrováno cizími mocnostmi, ambasádami, ministerstvy zahraničí, fondy, lobbingovými a neziskovými organizacemi, muslimskými spolky a politickými stranami, o které by si slušný člověk a vlastenec ani kolo neopřel. Lifrování a natahování Arabů, Afričanů, muslimů, černochů a multikulturalistů do ČR skrze akademickou půdu.

Vysoké školství v ČR je v totálním protinárodním a cizorodém rozkladu, bez kontroly procesů, bez kontroly ze strany lidových orgánů, bez kontroly tajných služeb. Cizí mocnosti rozvrací náš národ zevnitř skrze mládež a inteligenci na akademické půdě. Proto se nemůžete divit, že najednou v Praze vítězí Piráti a projekty, které jsou prostoupené multikulti programem. Co očekáváte od vysokých škol, které namísto vlasteneckých studií razí propagaci zaostalého islámu importovaného do Evropy? Pokud je necháte, aby vychovali vaše děti, tak ty děti vám jednou v budoucnu zakroutí krkem.

Nejen o infiltraci akademické půdy cizími mocnostmi budeme hovořit dnes večer od 19:00 hodin v mém pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS. Probereme všechny aktuální události za poslední týden z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
.lak
Návštěvník
.lak
Lord Vetinary
Návštěvník
Lord Vetinary

Po té, co se Koller postavil proti Ortelovi, jako by se postavil proti národu, tak nejen u mne skončil,… namistrovaný kokot..!

Vyrůstal jsem v jiné době a díky za ni, protože když vidím, jak cizí mocnosti kurví náš národ, tak je mi z toho smutno a na blití..!
Zvláště ve školství..!

https://www.youtube.com/watch?v=oWwii8-629w
(155 513)

Neznama
Návštěvník
Neznama

Privatizace vody F.R. Čech. https://m.youtube.com/watch?v=fxo0eTXI6FY

Pentagon si uvědomil, co natropil – Číňané dostali americkou armádu na kolena (ted debilnim odbornikum USA na rizeni statu dochazi jednani Trumpa- hm tak me to dochazelo driv nez to uskutecnili oni i Nase zku..ena vlada Havla. Jak ja se vztekala kdyz hlasili ze prodaji vodarny, plynarny, elektrarny a dokonce i vojenske tovarny
A ti chteji i dnes jit na Rusa ??

Proto zacali USA nicit (rušit) svou ekonomiku a presunuli vyrobu vseho do Ciny. V Eu je nasleduji ?
Vzpomente si na jedouci vojaky v Pandurech, kteri nabourali do Favorita s zenskou a detmi. Auto bez velke skody a Pandury ROK NEPOJIZDNE!!! To jako veri ze kdyz dostabou tanky, pandury zasach ze zatelefonuji Putinovy s prikazem: zastav palbu a obranu Moskvy, my musime poslat nase Pandury do Svycarska,Norska, Francie (kde to skutecne opravuji vi leda cert). Chacha. Takhle Svoboda nevedl sve jednotky, aby osvobodil Evropu od nac. ismu. Technika se opravovala na miste ale dnes to nejde. Krasny priklad kam vede kapitalismus svet. http://www.nwoo.org/2018/11/08/pentagon-si-uvedomil-co-natropil-cinane-dostali-americkou-armadu-na-kolena/

Trezorový dokument o ČSLA a jejím vybaveni´(dneska nemaji ani pantovy most pro Prazaky. Mozna ale maji ve vybave kopacky a ryce na makove pole) https://m.youtube.com/watch?v=JhS961bRXjI

Petranek zemrel – Cest jeho pamatce. https://m.youtube.com/watch?v=xp_N_wlzB74
https://m.youtube.com/watch?v=3p2flWN9e50
https://m.youtube.com/watch?v=TFW4WKfm0XEx

anonym
Návštěvník
anonym

Máte pravdu skoro ve všem, jen tohle není kapitaismus, to je globalismus. kapitalismus jako systém, kde lidé tvořivou prací vytváří majetk a hodnoty, které zůstávají ve státtě, ten je v pořádku.

Neznama
Návštěvník
Neznama

Ekonomka Švihlíková vystoupila na veřejnost s ohromujícími daty. Týkají se 1% těch nejbohatších a nejvlivnějších na světě. Ke škodě věci, jak prohlašovala hrstka přítomných, po studentech, kterých jsou v Plzni tisíce, ani vidu, ani slechu… https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ekonomka-Svihlikova-vystoupila-na-verejnost-s-ohromujicimi-daty-Tykaji-se-jednoho-procenta-tech-nejbohatsich-a-nejvlivnejsich-na-svete-558810

Evropske hodnoty v Ostrave Centrum Pant – mel tam ted prednasku Pavel Petr o nevyspelem Českem state (ParlListy) a tak jsem najela na tu kavarnu (protoze v kavarne mi jeste ke kave neprisel nikdo kecat) a dalsi akce je
“ STRATEGIE pro vyjednávání s lidmi. “ čtvrtek, 13. prosinec 2018 17:00 – 19:30 ,vstupne 300kč
Adresa: Československých legií 22, Ostrava
Zaměříme se na strategie vyjednávání, schované „pod rouškou zvířete“, na 5 způsobů zvládání konfliktů. Můžeme se přizpůsobit, vyhnout se řešení nebo přistoupit na kompromis. Můžeme spolupracovat nebo prosadit svou i přes přímou konfrontaci názorů
a postojů. Názory obou stran nemusí být vždy stejně platné, ale jsou stejně důležité.
Jak se v dané krizové, problémové či nejasné situaci zachovat? Co udělat? Chovat se jako žralok, želva, moudrá sova či hodný medvídek koala? Každé řešení, každý způsob vyjednávání je vhodný pro jinou situaci. Je však důležité pochopit, kdy a který způsob optimálně využít…
https://www.myslenibezhranic.cz/sluzby/tymove-dilny/nejblizsi-terminy/229-strategie-pro-vyjednavani-s-lidmi

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Paní Pozorovatelka
“Pro pana VK
Ať Vám nekřivdím, nedalo mi to a prošla jsem si páteční SVCS. A poslechněte si sám sebe v čase cca od 14:20
https://www.svobodny-vysilac.cz/2018-11-09-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-cz-pan-vk-komentuje-udalosti-na-vnitrostatni-a-zahranicni-politicke-scene/
a poslechněte si ,jak se doslova vysmíváte židům za křišťálovou noc, čímž nečiníte nic jiného,než že vyvoláváte nenávist vůči židům.”

Paní Pozorovatelka, vy raději nic neříkejte. Rád vám připomenu, že to nebyl pan VK, ale vy, kdo tady obhajoval vražedný komunistický sovětský režim a nepřímo popřel bolševický holocaust ruských křesťanů slovy, že v SSSR existovala náboženská svoboda a jednotlivé národy měly zajištěné v SSSR svá kulturní práva. Čímž jste plivla do tváře milionům křesťanským mučedníkům a 40 000 000-60 000 000 ruským křesťanům, zavražděným bolševickým sovětským režimem. Mj. ta bolševická vražda až 200 000 ruských pravoslavných duchovních a zničení až 40 000 křesťanských kostelů a klášterů, to byla jen “taková sranda”, že? A to si dovolujete nazývat rusofilem?

Pro židy soucit evidentně máte. Ale pro Rusy aj. národy bývalé ruské carské říše, vražděné žido-bolševiky, už nemáte. No jo. “Chudáci židé” – “jen” spáchali ruský holocaust a ukrajinský holocaust. Jinak nic.

Co se týče pogromů na židy v německé Třetí říši:
Mrtví z řad židů jsou sice tragédií, ale když se řekne A, musí se říct i B. Tj. zmínit krutý židovský útlak Němců před nástupem Hitlera.

Co udělali Židé Němcům
https://www.youtube.com/watch?v=R2N1WDVm6ek&bpctr=1541958221

Židé ukradli Němcům zemi, bičovali je. Pak se ale nemohli divit prudké reakci Němců proti tomuto židovskému útlaku. Tohle nebylo v dějinách poprvé. Ze stejných příčin, tj. židovských zločinů proti Bohu a lidstvu, byli židé vyhnáni z více než sta zemí za celou historii. Kdyby židé činili pokání za své zločiny, odvrátili se od Lucifera a obrátili se k Bohu, žádné pogromy by se neděly. Jejich pýcha a odpor vůči Bohu jim však brání prohlédnout a činit pokání.
Btw. je zajímavé, že litujete židů, kteří se stali obětí pogromů, ale není vám líto Němců, kteří se stali obětí spojeneckého bombardování Drážďan (které se událo hlavně ze židovské iniciativy). Že vám není líto milionů německých žen, brutálně znásilněných rudoarmějci, kteří k těmto krutým zločinům byli povzbuzováni židovskými důstojníky, komisaři a také zejména židovským šéfem sovětské propagandy Iljou Erenburgem. Že vám není líto Němců, krutě utlačovaných židy před nástupem Hitlera. Proč ten váš dvojí metr?

Milada
Návštěvník
Milada

Diky ale na video se nedostanu, je mozne, ze proto, ze mam nemeckou IP. Nemci nevhodna videa mazou.

.lak
Návštěvník
.lak

Dejte si operu s VPN a zapněte je.

goj
Návštěvník
goj

tak pouzivejte nejakou vpn free nebo placenou sluzbu (vyguglujte si to)
tim se zamaskujete , ze je IP jinak nez kde jste a

Milada
Návštěvník
Milada

diky vam za radu – nemecka cenzura pod taktovkou zidu

.lak
Návštěvník
.lak

Jestli mají poskytovatele připojení gestapáka tak to nepomůže. Leda se připojit na družici a dělat třeba providera službou okolí ale v lágru už to bude květinové žvásty a zem kde zítra bude včera a s 14. století neměnným islamismem dogmat je to snadné na absolutismus inkvizice konqisty velkomožných s choutkami a vášněmi monstrózních her v koloseu s otroky.

Dastin
Návštěvník
Dastin

Prez Tor Browser…….

anonym
Návštěvník
anonym

Nastavte si český internet a uvidíte. Mě se video otevřelo, jen na počítku upozornění že může být urážlivé. Ovšem diskuse zrušená. Nakonec ale o nic jste nepřišla, stací když se porozhlédete jak to funguje dnes a je to v podstatě to samé, co video ukazuje před nástupem Hitlera k moci. Prostě židi v bankách, v kultuře, a u všech koryt. Údajně jich bylo tenkrát v Německu jen 50 tisíc a ovládali celý německý národ.

Parven
Návštěvník
Parven

Forever Slav
Pozorovatelka není nic jiného než troll.

Neznama
Návštěvník
Neznama

Pak reknete i to ze Nemci predtim znasilnovaly zeny v SSSR A TO HNED 2x, kdyz tahli na Rusa a kdyz utikali pred Rusem! A vypalovali vsechny vesnice, kdyz jimi prochazeli.
A kdyz byli Rudoarmejci v Berline, kteri bojovali uz 5let na valecnem poli a videli tu krvavou lazen, kterou prochazeli se svymi spolubojovniky a kamarady ve valce (5let bez rodiny, bez zen a deti, bez milenek.. a treba s dopisem v kapse, ze jeho rodina nebo vesnice byla vypalena a vyvrazdena nebo matka, zena znasilnena. Prosli si Dukelskym prusmykem kde cedili pot a krev.), tak se nedivte ze jim ruply nervy a zacali to oplacet v Nemecku. Vzdyt v dnesni dobe vojaci NATO se vraceji z misi (a Ukrajinci z valky na Dombasu) jako psychicke trosky a pachaji vrazdy i sebevrazdy a to tam nezazili ani 20% toho, co Rudoarmejci ve 2.ww!!! Dnesni vojaci nemaji psychyckou odolnost jako nasi dedove.
Ostatne uz od hlubokeho stredoveku toto delali vojaci v Evrope i v Africe a dokonce i indiani v USA.
ZLO VZDYCKY SIRI ZLO!!! A Rus ho nezacal a nevyprovokoval!
Byl to dusledek toho co zacali Nemci a naciste, takze nez zacnete soudit, myslete na to kdo s tim zacal!!! Nemci zpusobili 2. svetovou valku!
V SSSR je hodne potomku co maji nemeckeho vojaka za otce, nastesti to nebylo vzdy videt na potomkovi. Ja toto rozhodne nesvadim jen na rudoarmenjce, ale na Nemce a na jejich valku!
a taktez ve Vietnamu jsou dokonce miliony lidi se smisenou krvi (a mnoho jich vesnicane po porodu i zabili, protoze je jako misence nechteli ve vesnici. Tito meli smulu ze to bylo videt na nich) a jako deti byly odstrkavany od cele vesnice a Vietnamci pak jednali s USA, aby si tyto deti odvezli sebou do USA a tam je amici zavreli do taboru. Neverili jim, tak zase zili izolovani od spolecnosti, v bide, v zime, v hladu, ale nekteri otcove vyhledali sve deti a vychovavali je. A ted po letech tyto deti hledaji sve matky ve Vietnamu. Bylo to hrozne cteni jak trpely, tyto deti kvuli bilemu nebo cernemu americkemu otci.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Neznama

Nevím o tom, že by Němci hromadně znásilnili miliony ruských žen. Nevím o tom, že by propagandisté Třetí říše vyzývali k masovému znásilňování ruských žen a vraždění a vyhlazování ruských civilistů. Masové znásilnění milionů německých žen Rudou armádou nemělo nic společného se skutečnými či smyšlenými německými zvěrstvy v SSSR. Rudoarmějci znásilňovali vše, co jim přišlo pod ruku – Maďarky (v Maďarsku Rudá armáda znásilnila kolem 200 000 žen), Polky (Rudá armáda zde znásilnila obdobný počet žen, jako v Maďarsku), Češky, Slovenky, Srbky a dokonce i Rusky, které byly propuštěné z německých koncentračních táborů. A rudoarmějci znásilňovali vše, co mělo vagínu – mladé i staré ženy, dospělé ženy i děti, živé i mrtvé ženy. A v neposlední řadě část rudoarmějců ráda po znásilnění (či během něj) zabodla své oběti nůž či koště do vagíny – to byla oblíbená lahůdka části rudoarmějců. Řada žen byla hromadně znásilněna vojáky Rudé armády často více než 10x za den.

Btw. tvrzení, že Německo nese odpovědnost za rozpoutání 2. světové války, je vylhaná propaganda vítězů. Ve skutečnosti Hitler a Německo nenesou žádnou odpovědnost na rozpoutání 2. světové války. Hitler celá léta usiloval o mír a nabízel západním velmocím a Polsku mír. Jedinou válku, kterou Hitler považoval za nevyhnutelnou, byla válka s SSSR. I kdyby Hitler na SSSR nezaútočil, SSSR by zaútočil na Německo a celou Evropu. Stalin měl v plánu vývoz sovětské revoluce do celé Evropy.

Jiří Fencl
Návštěvník
Jiří Fencl

comment image

vrtěti psem
Návštěvník
vrtěti psem

Ahoj.
I pod tímto článkem jsem si přečetl téměř celou diskuzi, takže patřím k těm co si diskuze čtou a rozkliknou si i další komentáře a pak další..atd.
zaujala mě celá ta věc s těmi vlčími máky, protože když jsem se dnes odpoledne vypravil na zahradu pro hrušku, tak jsem na jednom záhoně objevil rozkvetlý vlčí mák, tady se tvrdilo že v tuto roční dobu neroste, ale možná že je víc druhů.

hirameki
Návštěvník
hirameki

ne vlčí mák, Papaver rhoeas, je pouze jeden. ale oteplování se koná, reflorescence jsou běžná věc. taky to mohl být Papaver orientalis, který se v zahradách běžně pěstuje a mohl se objevit jako relikt dřívější kultury.

konzerva
Návštěvník
konzerva
tana
Návštěvník
tana

Macron ve svém projevu jaksi zapomněl, že Francie od dob Napoleonových projela všechny války. Za to, že se může kohoutit musí poděkovat Američanům.

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

Mila Tano, Francie to Americe oplatila mnohonasobne. Francie pak s Americany statecne zmasakrovala Libyji, Irak, I v Syrii se myslim, nenechala zahambit. Takze sve valecne moralni dluhy svou spolupraci v americkych zajmek podle me Francie splatila. A to nepocitam, ze rada americkych firem a korporaci Hitlera podporovala, proslycha se, ze napr. I Ford. (To je malo zname). …Takže z meho pohledu Francie dnes Americe nedluzi vubec nic.
Jinak obyčejných Americanu, kteri se za druhe svetove v Evrope vylodili a bojovali tam si vazim, proti nim nic nemam.

Lord Vetinary
Návštěvník
Alanis
Návštěvník
Alanis

Je to hnus, ale pořád lepší než originál Venca Flaška a Veš z Krnova, Tihle alesoň neškodí. Kdyby ty dvě sochy splácl dohromady, vznikla by z toho Šabatová po zkrášlující plastice.

Pijack
Návštěvník
Pijack

Žádný hnus, ale věrohodný obraz těchto symbolů havloidní doby. To že u toho vříská Šabatová ještě neznamená, že rozumí umělcovu nitru 🙂 Najednou jí nevoní ten neomarxistický zápach? Zjevně pochopila jak asi vypadá v očích lidí sama. A není jediná. A nejpikantnější na tom je, že tyhle kreatury vypodobnil jeden z nich. Kavárenští povaleči se začínají mezi sebou kousat a to je skvělé !!

Pijack
Návštěvník
Pijack

Výjimečně na mě Černý udělal dojem. Tohle prostě muselo ven 🙂

hirameki
Návštěvník
hirameki

mělo by to být v budově US kongresu, tedy ve uošinktonském Kapitolu, ještě bych přidal sošku čivavy občurávající oba neodolatelné manžely. a minikopie na každé základní škole v ČR.

RRR
Návštěvník
RRR

Mě ten vlevo připomíná hráznýho P.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Vašek s pipinou a Dáša s ptákem…..

Iva
Návštěvník
Iva

Ó jé. Kde by vzal V. Flaška takové svaly???
To bude spíš nějaký milenec Vešky … a autor se v alkoholovém opojení jaksi zapomněl.

Luboš z Brna
Návštěvník
Luboš z Brna

Babiš: Havel je pro mě vzor, proto nestrpím jeho ponižování. Dokud mu David Černý nepřidělá bujnou kštici, jakou si zaslouží, tak si od Davida nic nekoupím a ať si chcípne třeba hlady.
https://www.euportal.cz/Articles/19960-skandalista-david-cerny-hrube-zneuctil-vaclava-havla-a-dagmar-veskrnovou-podivejte-se-na-to-a-zkuste-v-sobe-udrzet-posledni-jidlo.aspx

.B.
Návštěvník
.B.

To nebyl Černý, všiměte si, že to je žertovný článek se zdrojem “agentura fejk ňůs”

anonym
Návštěvník
anonym

Jo, jen vám něco ušlo: Autor:
Autor: odjinud | Publikováno: 27.10.2018 | Rubrika: Humor
Tisková agentura Fejk ňůs

David Černý je ten kret, co vytvořil dva chčijící chlapy na mapu naší republiky. To je dílko, které já osobně nemohu strávit. Jak jinak, takový tmavší týpek jménem David. Samá podpora Krnový vši.