Propagandistické video z roku 2009 o Lisabonské smlouvě a nelegální migraci. To...

Propagandistické video z roku 2009 o Lisabonské smlouvě a nelegální migraci. To se zasmějete! Nebo zapláčete?

Propagandistické video z roku 2009 o Lisabonské smlouvě a nelegální migraci. To se zasmějete! Nebo zapláčete?

Zuzana Roithová je uvědomělá politička. Už v roce 2009, když se válčilo o podpis Lisabonské smlouvy, to měla v hlavě, tak nějak po bolševicku, pěkně srovnané. Natočila proto tehdy propagační, lépe řečeno propagandistické, video, které teď, šest let poté, nabývá děsivé pointy. Všechno, co ve videu tvrdí, je nejenom dnes zcela absurdní, ale ono je to přesně obráceně, než to, co ve videu tehdy o Lisabonu a EU tvrdila. Video ukazuje v celé nahotě, že kdyby ČR Lisabon nepodepsala, zachránila by dnes nejen sebe, ale i celou Evropu. Václav Klaus dnes musí být spokojený a cítí velké zadostiučinění. Došlo na jeho slova, a to tím nejtvrdším způsobem. Bohužel, je to jen malá náplast na skutečnost, že i v této chvíli je v Česku mnoho politiků, kteří imigranty vítají a vidí v nich zdroj “neziskového” businessu.

Za tip na video děkujeme našemu čtenářovi s přezdívkou agent w4c.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
kája
Návštěvník
kája
Honza
Návštěvník
Honza

Za všechno může německá Puklice, ta si sem ty migranty pozvala, tak ať se o ně postará, ale o všechny ! A né že si nechá vědce, inženýry a ty dementy a negramoty cpe do okolních států !

Janet
Návštěvník
Janet

za všechno si můžeme sami nic neděláme jako celek – copak jeden člověk přemůže vůli všech ?? to už tady přece bylo .

Jojo
Návštěvník
Jojo

Toto co se děje to nejde komentovat slušně,podle vzoru na hruby pytel hruba záplata!!!!A tým je řečeno děkuju to mně stačí.

Zvědavec
Návštěvník
Zvědavec

Roithová, kolik Ti za ty BLUDY a LEŽ zaplatili? Měla bys platit uprchliky – jejich pobyt u nás ze svého nadhodnoceného platu k výsledku Tvé práce.

Tesoro
Návštěvník
Tesoro

jen hezký kecy…..

Karlos91
Návštěvník
Karlos91

KDUČSL a TOP 09 měla by být postavena mimo zákon

obušek
Návštěvník
obušek

postavena před zed .

Zdenda
Návštěvník
Zdenda

Kráva!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bobo
Návštěvník
bobo

tihle eurosráči by měli být vyhoštění do arábie, Kdo to podepsal, má být souzen pro vlastizradu a genocidu bílé rasy a pryč z unie, než nás slimáci za pochodu sežerou

kočkodlak
Návštěvník
kočkodlak

Už to smazala pitcha. Že by se ozvalo svědomí?
V UK ji stranický kolega srdnatě hájil (prý tam žádná nesrovnalost není :D) a dnes vydala Roithová aktuální verzi šotu kde se snaží nabulíkovat že LS je vlastně pořád fajn věc (to ONI neschopní politici selhali). Ale to p.Roithovou v roce 2009 jaxi nenapadlo, že?
https://www.youtube.com/watch?v=DhsSzSHpprI

Alije Brazilovič
Návštěvník
Alije Brazilovič

Taková BLBKA a bohužel jich u nás v politice není málo,by si mněla nafackovat před zrcadlem a pak navěky zalézt do hlubokého kanálu a nikdy už nevycházet!!!A vzít sebou ty další JEZINKY,Mirku z knihkupectví,Langšádlovou,Šabatku,obcesní zastupitelku Verču Žilku a jiné TRAPKY,které se nasáčkovaly do politiky!!!

KLR
Návštěvník
KLR

já na to zírala úplně ohromená s pocitem, že to snad není pravda. všechno – všechno do puntíku je tam. dokonce jsem si vzpomněla, jak série těch videí běžela v televizi.