Projev Vladimira Putina na 70. zasedání Valného shromáždění OSN (28-09-2015) s českými...

Projev Vladimira Putina na 70. zasedání Valného shromáždění OSN (28-09-2015) s českými titulky

Projev Vladimira Putina na 70. zasedání Valného shromáždění OSN (28-09-2015) s českými titulky

Vzhledem k tomu, že česká mainstreamová média v čele s Českou televizí zcela ignorovala projev Vladimira Putina na Valném shromáždění OSN, přináší redakce AE News našim čtenářům video záznam s českými titulky, o které se postarala Irena Aneri, která překládá i videa Valerije Pjakina. Za překlad tohoto Putinova projevu jí velice děkujeme!

-Administrator-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Turčan
Návštěvník
Turčan

Kto si pozorne a s mierou globálnej objektivity vypočul prejav Prezidenta Putina, a predtým mal možnosť sledovať, alebo sa oboznámiť s prejavom M. Kadaffiho na VZ OSN v roku 2009 – tak ten musí v roku 2016 mať na zreteli, že výzvy Prezidenta Putina – či ako štátnika, či ako politika, alebo VODCU Ruska a jeho armády – nie sú dokladovaním ruského hegemonizmu na úkor niekoho či v OSN či vo svete, Ide o výzvu k reformným zmenám v postojoch ku globálnym potrebám súčasnej civilizácie v prebiehajúcej globalizačnej atmosfére – najmä za roky 1989-2016. Táto dekáda a jej komplexné dôsledky – tak pozitívne ale hlavne negatívne a morálna globálna zodpovednosť za ne a hlavne za ich konštruktívne riešenie , je výzvou na začiatku III. Milénia k tomu, aby rok 2016 nepripomínal stav roka 1916 vo svete v “zrkadle” 99 ročných výsledkov po súčasnosť. Je zrejme a globálno-objektívne načase, aby OSN a jej štruktúry boli a razantne rešpektované, akceptované, uznávané ako GARANCIA kolektívnej zodpovednosti za stav našej súčasnej etapy civilizácie a úlohy OSN v nej, lebo to adresne nevypovedané Prezidentom Putinom, ako verejné globálne “tajomstvo” je a bude zvlášť po novembri 2016 – aktuálnou OTÁZKOU DŇA a dní na budúce globálne 4 roky – dúfajúc, že po poučení z minulosti – tej vyše 70-ročnej, i tej – toho času nedávnej, hlavne od Arabskej jari po súčasnú migračnú – postupne globálnejšiu krízu a možnosti jej preventívno-diplomatického riešenia ako nutnosti konštruktivizmu v jeho globálnom obsahu a nevyhnutnosti na kolektívnom princípe OSN na roky 2016-2020 – kým je nato čas i diplomatický priestor s podporou mierovej iniciatívy vo svete 2016, včítane podpory a výziev k jednaniu zo strany Pápeža Františka a ĽUDÍ dobrej vôle s túžbou po mieri a pokoji v našej súčasnosti. 17.3.2016

Frank
Návštěvník
Frank

A briketa na provázku jen vyhrožuje a moralizuje. A přitom ty jeho pindy nemají ani hlavu ani patu. Ostatně jak chcete stále světu lhát a stále je přesvědčovat, že vaše žvásty jsou tou jedinou pravdou? Putin je velký státník.

M
Návštěvník
M

Napsal jsem už několik příspěvků do diskuzí a ani jeden nebyl zveřejněn. Nevím, proč. Jestli to filtruje nějaký pitomý program, tak prosím vydejte seznam slov – jakýsi slovník, podle kterého mám vybírat slova, abych se do diskuze dostal. Jinak mě to fakticky začínán konsternovat.

Aksal
Návštěvník
Aksal

Tisková konference zvláštního Syrského velvyslance v Rusku…
http://politikus.ru/v-rossii/59186-press-konferenciya-posla-sirii-v-rf-pryamaya-translyaciya.html

Aksal
Návštěvník
Aksal

Jak se vrtí psem…Překlad není třeba, vše je vidět na obrázcích..
http://politikus.ru/events/59191-lipovye-foto-o-yakoby-ubityh-siriyskih-detyah-rossiyskimi-vvs-prodolzhenie.html

- kdokoli -
Návštěvník
- kdokoli -

Tohle mne zaujalo. V rozhovoru 28.9.2015 s americkym novinarem, prakticky par [desitek?] hodin pred zacatkem ruskych akci v Syrii rekl v case 3:19 z tohoto videa https://www.youtube.com/watch?v=4JytrLTT068 Putin tomu novinari : “Rusko se nebude ucastnit zadnych vojenskych operaci na syrskem uzemi, nebo na uzemi jinych statu. V kazdem pripade to v soucasne dobe neplanujeme.” – Tou dobou uz tam museli ti vojaci davno bejt. Neverim, ze si to chvili po tom rozhovoru rusky spicky rozmyslely a zmenily taktiku. Takze asi kecal. Mno trebas to bylo takticke…. Trebas pro to mel dobry duvod….. Trebas jim to pomohlo, ze meli pred teroristama naskok….. Neminim tenhle prispevek dokonce ani jako kritiku. Jen jako upozorneni, ze neni radno, alespon doslova, verit zadnemu politikovi. Putin je dobrej, to jo, ale je to politik….

múza
Návštěvník
múza

ale vždyť hned v první otázce se novinář ptá, na přítmnost ruska v sýrii.. a putin celkem upřímně odpovídá, že tam jsou proto aby dělali pořádky 😀 …odpověď putina, na kterou upozorňuješ, je na otázku, jestli rusko vstoupí na území sýrie s armádou, což znamená s pěšími vojáky… což se zatím, pokud vím, nestalo, to jsi jenom špatně pochopil a putin svou odpovědí nikoho záměrně nemátl… 😉 pokud máš ale informaci o tom, že ruské pozemní jednotky bojují na území sýrie, tak se omlouvám a prosím o uvedení zdroje takové informace, co já jsem našel, tak to jsou jen spekulace.. Nemusíš věřit politikům, ale na druhou stranu, proč bys věřil spekulacím?

Pozorovatelka
Autor

Mimořádná schůze PS k migraci živě
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/zive/ct24/

elbereth
Návštěvník
elbereth

Výborný projev, který shrnul veškeré problémy tohoto světa a navíc návrh na řešení formou vzájemné spolupráce a těm, kteří by nestále chtěli egoisticky týt z jiných národů bylo jasně naznačeno, že tomu již nebude nečinně přihlíženo. Bohužel lidí, kteří neustále vidí Rusko jako hlavního dravce, které mu jde o nadvládu nad světem, jsou zaslepení. To přece není Sovětský svaz a vyhraněný bolševismus 50.let, který byl i u nás. Také je si třeba uvědomit, kdo implantoval komunismus do Ruska. Všechno je v pohybu, všechno se mění a dvakrát nevstoupíš do téže řeky. Tady jde o rovnováhu sil ve světě a Země vstoupila skutečně do nového transformačního nevratného procesu, který by měl lidstvo duchovně povznést a ne úpadek do temnoty NWO. Ty změny jsou již vědci zaznamenány v naší DNA. Rozhodující bude rok 2017 a 2018.

Je třeba se dívat kupředu s optimismem, zbavit se starých vzorců myšlení a ne zaslepený antikomunismus, který dost často zaznamenávám u lidí v diskuzích na různých web. stránkách. Procesy, které nyní probíhají na všech úrovních umožní mnohým lidem vidět věci novýma očima a tak odhrnou závoj nevědomí. Rusko je prostě lídr a taktéž nový glob.prediktor a je zárukou, že bude rovnováha udržena. V určitý čas je vybrán národ, který řídí procesy a prostě udává tón na celé naší planetě. Když skončí jeho role a vliv tohoto národa je umenšen, přichází jiný národ, který se ujímá nové role.

Doteď to byla anglosaská kulturu, ale nyní nastupuje staronový národ slovanský. Může se nám to líbit nebo nemusí, ale tak to je nastaveno časovými cykly od pradávna. Můžete se podívat do historie a vidíte kolik národů žilo kdysi ve slávě, ale kde jsou teď. O některých úžasných civilizacích, které kdysi byly na skutečně velké úrovni, si myslíme, že ani neexistovaly. Když slyším takový projev, tak je mi skutečně smutno nad naší zbabělou přisluhovačskou vládou. Před chvíli mluvil v rádiu premiér Sobotka, o tom, že je třeba prověřit, zda-li Rusko nedělá něco “nekalého” v Sýrii, člověk až žasne. Doufám, že všichni skončí v propadlišti politických dějin.

M
Návštěvník
M

Přesně tak. Ale já jsem nabyl dojmu, že Putin vyzývá ke spolupráci k dosažení kýženého cíle s respektem ke konkrétním státům a národům, nicméně stále se mi zdá, jakoby se myslelo, že nynější agresoři se jaksi umoudří a řeknou si: “No, dobře, tak my toho teda necháme a začneme si pomáhat.” To se přece nikdy nestane. A myslím si, že všichni přítomní, co tam sedí, to vědí. Co tedy s nimi pak dělat? Vždyť je jich taky hodně. Jinak jeho slova do skály tesat. Jen mě mírně zviklal VK v některém vysílání SV, kdy odpověděl na dotaz posluchače něco v tom smylu, že se Putin nevzdal realizace NWO, jen údajně zvolil jiný způsob zapojení Ruska, kdy, vědom si klíčovosti Ruska a jeho energetických a nerostných zásob, vyčkává, která z nabídek bude lepší. Jestli ta původní euoroatlantická, nebo čínskoasijská. To se mně jaksi moc na Putinovi, jestli je to pravda, nelíbí.

Alenn
Návštěvník
Alenn

Hehe včera Pozorovatelka říkala, že ČT odvisílala pouze 20 minut, kde je chyba?