Projekt Bizarre je tady! Spojené Arabské Emiráty začnou v Abú Dhabí používat...

Projekt Bizarre je tady! Spojené Arabské Emiráty začnou v Abú Dhabí používat skenovací technologii na bázi elektromagnetických vln mířených emitačními děly na lidi, které prý dokáží v lidském těle detekovat RNA šroubovice SARS-Cov-2 s přesností ve více než 93% případů! Vysokofrekvenční vlnění naladěné na rezonanční frekvenci viru odhalí nemocné lidi na ulicích, na letištích, v budovách, v obchodech, na hranicích i ve školách! Takže minulý pátek v Sokolově někdo zkoušel na dětech dálkové detekování Covid-19 stejně, jako teď budou oficiálně spouštět v Abú Dhabí?

Projekt Bizarre je tady! Spojené Arabské Emiráty začnou v Abú Dhabí používat skenovací technologii na bázi elektromagnetických vln mířených emitačními děly na lidi, které prý dokáží v lidském těle detekovat RNA šroubovice SARS-Cov-2 s přesností ve více než 93% případů! Vysokofrekvenční vlnění naladěné na rezonanční frekvenci viru odhalí nemocné lidi na ulicích, na letištích, v budovách, v obchodech, na hranicích i ve školách! Takže minulý pátek v Sokolově někdo zkoušel na dětech dálkové detekování Covid-19 stejně, jako teď budou oficiálně spouštět v Abú Dhabí?

Další údajná konspirační teorie dnes znovu padla a změnila se v čirou a brutální realitu. A to takovým způsobem, že i v Sokolově za chvíli začne lidem docházet, co se ve skutečnosti stalo minulý pátek dětem na Střední policejní škole. Arabská média dnes přinesla hromadnou tiskovou zprávu, která je doslova jako vystřižená z Aeronetu a někdo by ji označil za sci-fi a konspiraci. Nicméně, je to pravda a oficiální stanovisko arabských médií.

Spojené Arabské Emiráty oznámily, že město Abú Dhabí schválilo komerční nasazení převratné detekční technologie tzv. EDE scannerů [1]. EDE Scannery mají dvě části. Frekvenci generuje VF zářič s detekčním přijímačem, který je datově napojený na mobilní telefon ostrahy, kde se zobrazují výsledky skenu z přijímače. Poté, co člověk projde branou a rámy zářiče ve vchodu, se výsledek zobrazí ostraze v aplikaci na telefonu.

Terminál EDE skenování, ostraha vidí výsledek vysokofrekvenčního ozáření osoby na svém mobilním telefonu

Tyto scannery pomocí vysokofrekvenčních elektromagnetických vln dokáží detekovat změny v lidském těle a s přesností vyšší než 93% detekovat osoby nakažené virem SARS-Cov-2. Po technické stránce se jedná o vysílač v podobě vysokofrekvenčního generátoru, který je namířen na procházející osoby, zatímco přijímač detekuje odražené frekvenční změny vyvolané šroubovicemi RNA viru v těle měřené osoby. Zařízení pracuje na principu frekvenční rezonance naladěné na kmitočet rezonanční odezvy RNA. A je vymalováno! Protože tento popis přesně a do puntíku odpovídá tajnému výzkumu americké organizace DARPA v rámci projektu Bizarre [2]. Největší arabský deník k tomu přinesl tento článek [3].

Elektromagnetické vlnění bude prozařovat a skenovat obyvatele Abú Dhabí

DUBAJ: Zdravotnický úřad v Abú Dhabí schválil používání skenerů EDE k detekci infekce COVID-19, informovala v neděli státní tisková agentura WAM. Skenovací systém vyvinutý výzkumným ústavem EDE v Abú Dhabí v rámci mezinárodní holdingové společnosti je údajně schopen odhalit možnou infekci virem COVID-19 měřením elektromagnetických vln, které se mění, když jsou v těle přítomny částice RNA viru, a poskytuje tak okamžitý výsledek.

Abu Dhabí se tak rozhodlo po prostudování výsledků pilotní zkoušky provedené na různých místech emirátu, včetně vstupního bodu Ghantout, vybraných veřejných míst na ostrově Yas a vstupních a výstupních bodů v oblasti Musaffah. V rámci testu bylo otestováno více než 20 000 osob. Podle zprávy výsledky ukázaly vysokou míru účinnosti při používání skenerů EDE k odhalení pozitivní infekce COVID-19.

Výsledky ukázaly 93,5% citlivost při identifikaci nakažených osob a 83% přesnost při identifikaci nenakažených osob. “Jsme rádi, že můžeme k preventivním opatřením přidat technologii skenování EDE vyrobenou v Abú Dhabí, která pomáhá vytvářet bezpečnější oblasti a udržovat veřejné zdraví. Skenery EDE se budou používat vedle dalších schválených testovacích metod, jako je PCR a DPI,” uvedl Jamal Mohammed Al Kaabi, náměstek ministra zdravotnictví v Abú Dhabí.

Projekt Bizarre se tak dočkal svého komerčního nasazení v ulicích Abú Dhabí. A co vlastně bylo zkoušeno v Sokolově?

Dámy a pánové, je vymalováno! A to jako že definitivně! Máme tady třeskutý důkaz z Abú Dhabí o tom, že existuje technologie, která vysílá elektromagnetické vlnění, které je mířené na lidi a šroubovice RNA viru logicky na frekvenční vlnění reagují, kmitají, čímž specificky pohlcují část elektromagnetické energie a pozměňují na detektoru radiofrekvenční signál typickým a jedinečným způsobem.

Ten totiž odpovídá jen a pouze charakterovému útlumu frekvence při vybuzení frekvenční rezonance, která je naladěna přímo a přesně jen na šroubovice RNA covidového viru. Toto je přesně závěr výzkumu projektu Bizarre, a zde najednou vidíme, že v Abú Dhabí již provedli testy na 20 000 lidech, přičemž si můžeme nechat zdát o tom, že to bylo dobrovolně nebo s vědomím těch osob. Jak se uvádí v tiskové zprávě, bylo to otestováno na hraničních přechodech, takže si domyslíte, že to prostě sypali ty desítky GHz do lidí přímo na přechodech.

EDE skenery budou použity v nákupní centrech, v některých rezidenčních zónách, na letištích a na hraničních přechodech

Panečku, a někdo bude říkat, že prý na Aeronetu píšeme konspirace. Takové chucpe! V sobotu jsme tu psali o možném elektromagnetickém útoku [4], že někdo zaměřil VF louč na děti před školou v Sokolově, a už v úterý vyjde tisková zpráva z Emirátů, že tuto elektromagnetickou technologii na rezonanční detekci molekul a látek v lidských tělech jako je RNA viru právě otestovali na více jak 20 000 lidech a technologie bude v Abú Dhabí oficiálně nasazena do ostrého provozu.

A já se zeptám, kdy to bude v ČR? Ten Sokolov, pane Hamáčku, to bylo co? Otestování technologie na dětech? Proč se událost v Sokolově nevyšetřuje? Proč se mlží bláboly o davové psychóze dětí [5], které se přitom těšily na prázdniny? Tohle pouze ukazuje na to, že technologie jsou dnes mnohem dál, než si mainstreamová média dokáží představit.

Technologie EDE je použitelná na detekci čehokoliv v lidském těle, stačí pouze přeladit úroveň frekvence elektromagnetického vlnění skeneru

Není vůbec vyloučeno, že v Sokolově nešlo o nějaký útok bezdrátovým pojítkem na děti ve smyslu nenávisti někoho k dětem nebo k policii, ani nemuselo jít o nehodu nějakého 60 GHz vysílače, který začal mířit na školu, ale mohlo jít o naprosto regulérní test podobného EDE zařízení, který měl ověřit přesnost zařízení, jak umí VF impulzní elektromagnetické dělo na větší vzdálenost rozlišovat mezi očkovanými a neočkovanými subjekty. Protože pozor, zmíněná technologie EDE může být přeladěna na jakoukoliv jinou rezonanční frekvenci, tedy nemusí být nastavena jen na rezonanci původních virů SARS-Cov-2.

Výsledek skenu se zobrazuje v aplikaci nainstalované na iPhone

Může být nastavena na mRNA šablony vakcín, které mají jinou velikost, jinou podobu a reagují na odlišnou frekvenci. Stejně tak jinak reagují látky z vakcíny AstraZeneca, Sputnik nebo Sinopharm. Technologie EDE skeneru tak může být použita třeba na rozlišování mezi očkovanými a neočkovanými osobami. Takže, k čemu mohlo dojít v Sokolově? Někdo chtěl otestovat, jestli EDE scanner rozlišuje mezi očkovanými a neočkovanými osobami na nádvoří školy? V redakci díky rodičům dětí ze školy víme, že některé děti a učitelé byli očkováni, a jiní nebyli. Proč vnitro mlží takovým způsobem a snaží se kolapsy dětí, jejich bezvědomí, jejich dušení a lapání po dechu, jejich krvácení z nosu a jejich zimnice vysvětlit pohádkou o davové psychóze prý 20 hysterických dětí?

Brutalita světových vládců už nemá slitování ani s obyvatelstvem, ani s dětmi. Globalisté jedou šachovou koncovku

Rozdíl mezi konspirací a realitou se už zkracuje jen na pár dní doslova, což pouze ukazuje na neuvěřitelné urychlování procesů řízení. Dříve by takové informace o technologiích byly dlouho tajeny, ale v době covidové krize dochází k odhalování karet, odhalují se informace o UFO, odhalují se technologie elektromagnetického ovlivňování molekul a látek v lidském těle, najednou se odhalují plány a souvislosti, které by dříve byly úzkostlivě tajeny. A zatímco dříve by se jednalo v rukavičkách s občany, dnes se jede brutální řezničina lidských práv, osekávání občanských práv, omezování osobních svobod, omezování pohybu, Total Control a režimy klidně střílí do lidí elektromagnetickými VF děly, a to ve jménu dobra, ve jménu detekce virů v lidských tělech, ve jménu detekce toho, kdo je očkovaný, a kdo ještě není.

Tohle je už minulost, zastaralé měření teploty podle teplotního spektra. Nově se budou lidé prozařovat VF rezonančním vlněním a bude se testovat, jestli mají vir, vakcínu, alkohol v krvi, cokoliv…

Dnes se neberou ohledy ani na platná znění Ústav, ani na Listiny občanských práv a svobod, ani na Chartu OSN, ani se neberou ohledy na oběti, ani na děti. Ano, ani na děti, které se musí mučit, špejlovat, rouškovat po celý den ve třídách, a když jim končí škola, tak někdo, neznámo kdo, na nich jako tečku za školním rokem vyzkouší ještě i VF elektromagnetické vlnění?

A to takovým způsobem, že 20 dětí z toho popadá na zem, dětem ještě několik dnů poté teče krev z nosu, mají zimnice, ztrácí vědomí a zrak, ale přitom tzv. odborníci to svádí na davovou psychózu dětí. Máte teď důkaz z Abú Dhabí, že tato elektromagnetická frekvenční technologie už není konspirace z tajného projektu Bizarre, ale bude právě nasazena v Emirátech do ostrého provozu, kdy bude na každém kroku prozařovat miliony lidí a zjišťovat, jestli mají virus, jestli mají vakcínu, jestli mají alkohol v krvi, jestli mají drogy v krvi, to všechno lze zjistit frekvenční rezonancí. Dokonalý Total Control nové epochy globalismu!

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 7. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca. 71% z cílové sumy a do konce měsíce zbývá poslední den. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Anonym
Návštěvník
Anonym

Léčím se takto už pár let. Co před pár lety byly všude reklamy na zázračné přístroje, kde vám za těžký prachy zjistili zdravotní stav tak se domnívám, že to je ono, jen už vylepšená technologie. Kdo ty přístroje umí používat, dokáže tím i léčit, ale takových moc není, já měl štěstí, že jednoho takového jsem potkal. Pouze zjednodušeně… bylo zjištěno, že mozek zdravého člověka vysílá vlny na určité frekvenci. Když na nás působí stres atd. tyto vlny, frekvence se narušují a když se rozladí člověk onemocní. Těmito přístroji se ty vlny rovnají opět na tu správnou frekvenci, aby imunita fungovala jak má. Již 12 let jsem nepotřeboval antibiotika. Normálně se o tom s lidma nemá cenu bavit, protože na mě většinou čumí jak na debila, ale mám to na sobě vyzkoušeno a vím, že to nějak funguje 🙂

Randle Mc Murphy
Návštěvník
Randle Mc Murphy

V tyhlety vysoulozeny republice se opravdu clovek diví a zasne neni co delat tak budeme menit bankovky to je asi stejna vaginovina kdyz se staveli budky pro prechod na slovensko daaaaaaaaaaavno stat rozdelen a dlazdici dlazdily chodnik ikdyz vedeli , ze je to na nic v tomhle havlobordelu prestava fakt i hovno smrdět a ta tezka debilita je nad VESMÍR § tahle debilita by se mela ukazovat vsude …. MY jsme fakt narod dementů — lidi nemaji strechy nad hlavou a bude se resit neco co je na nic vyhraji pirati a bude euro atd a JA chci byt klokanem a vsechny kopnou do prdele ty dementy co tu 30 let vladli ten povl spodina a ksindl k nicemu .

snm
Návštěvník
snm

A nebude to ničit DNA?…tak proto ty Babišovy reprodukční kliniky. Human resorces…už nejsme lidé, jen zdroje

PaVo
Návštěvník
PaVo

A to druhé video, pane MUDR, c jsi sem dal: to pištění mne má regenerovat? To už radši zpěv ptačí.

AKatarína
Návštěvník
AKatarína

O krok bližšie k časom biblickej Šelmy… Teraz sa skenuje RNA, neskôr to bude niečo iné… A ten nezáujem a letargia ľudí k svetovému dianiu sú naozaj hrozné.

qipeorm
Návštěvník
qipeorm
AntiSion
Návštěvník
AntiSion

-VK-
“Brutalita světových vládců už nemá slitování ani s obyvatelstvem, ani s dětmi. Globalisté jedou šachovou koncovku”

Ano, globalisté, tedy talmudsko-kabbalistické, sionistické Židovstvo, jde přes hory mrtvol a řeky krve! Žádné slitování u nich neexistuje. Zločinná ideologie a plány Talmudu jim přímo přikazují páchat to největší zlo! Všechny revoluce, převraty, války, včetně 1. a 2. světové války, atd, atd, jsou jejich dílem. Proto i zločiny popsané v článku, které jim umožňuje moderní technologie. A proto je jejich finální cíl, totální zotročení lidstva = globální stát a univerzální světová vláda, mnohem snadněji uskutečnitelný. Tito nepřátelé lidského pokolení se řídí zásadně tímto:

“Jak důvtipní byli naši staří Mudrci, když nám řekli, že k dosažení cíle se nesmíme bát použít žádného prostředku, ani nemáme počítat oběti. Nikdy jsme nepočítali oběti těchto nežidovských zvířat, i když mezi obětovanými bylo také mnoho našich lidí. Tím jsme ovšem našemu národu zajistili ve světě tak mocné postavení, že se o tom nikomu ani nesnilo.” …
(Protokoly sionských mudrců 15, 12)

Ulrich Fleischhauer; PRAVÉ PROTOKOLY SIONSKÝCH MUDRCŮ – Znalecký posudek, vypracovaný z pověření soudního dvora č. V v Bernu
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Prave_Protokoly_sionskych_mudrcu.pdf

Vyd. Alexej Fjodorovič Pavlov; ŽIDOVSKÁ NEVYHLÁŠENÁ VÁLKA LIDSTVU
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Zidovska_nevyhlasena_valka_lidstvu.pdf

“Dokud pevně neuchopíme svrchovanou vládu nad světem, budeme všude zakládat a rozmnožovat zednářské lóže. Do nich přilákáme všechny, kteří hrají nebo by mohli hrát vynikající úlohu ve společnosti. Lóže jsou pro nás znamenitým prostředkem k získávání informací a vykonávání našeho vlivu.
Všechny zednářské lóže soustředíme pod jedno vedení, které bude známé jenom nám a v němž budou pouze naši Mudrci. Všechny lóže budou mít své představené, aby jimi byly kryty skutečné řídící osobnosti; jenom ony budou oprávněny k vydávání hesel. V lóžích shromáždíme revolucionářské a liberální elementy ze všech vrstev. Tím se také dozvíme ještě týž den o všech tajných politických plánech a zařídíme se podle toho. Skoro všichni agenti státní i mezinárodní policie budou členy zednářských lóží, protože jsou pro nás nepostradatelní. Policie je vhodná nejen k zásahům proti nepoddajným, ale bude nás také výborně krýt v našich vlastních záměrech provokováním neklidu a nespokojenosti. Většina lidí, vstupujících do tajných společností, jsou obvykle šplhouni, dobrodruzi a obecně lidé všeho schopní, které nebude nijak těžké získat pro naše záměry.”
(Protokoly sionských mudrců 15, 6-7)

A v praxi to vypadá takto! A to je pro lidstvo fatální:
Johannes Rothkranz; SVĚTU VLÁDNOU SUPERLÓŽE
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Svetu_vladnou_superloze.pdf

Lynn
Návštěvník
Lynn

Přesto nejsme vydání na pospas těmto služebníkům Zla. Jejich vláda bude velmi krátká. Nejsou všemocní, přestože si to myslí, ani Zlo není všemocné. Jedině Bůh je všemocný a smete všechno zlo. Na nás je, abychom byli na straně Boha a nebyli smeteni spolu se Zlem. Kniha Zjevení sv. Jana, nazývaná též Apokalypsa, popisuje současnost a blízkou budoucnost. Vidím to, protože se dívám kolem sebe a přemýšlím.

100% Anti Covid
Návštěvník
100% Anti Covid

Imunolog Václav Hořejší dnes na Radiu Z prohlásil, že kdyby o tom rozhodoval on, tak nařídí povinné očkování! Hlava nehlava. Říkal, že naprosto nechápe lidi, co věří nějakým blábolům a nenechají se očkovat. Chce naočkovat min 90% obyvatelstva.
https://people.img.cas.cz/vaclav-horejsi/

Soudruhu Hořejší, modli se, at mě nepotkáš na ulici! Pohlavní úde!

Lynn
Návštěvník
Lynn

Takových kreténů je více, jedním z nejznámějších je Flegr. Moc se diví, že se ho někdo pokusil přehodit přes plot.

CZkotas
Návštěvník
CZkotas

https://www.prahanadlani.cz/clanek-zprava/486862-turnikety-budou-umet-poznat-ockovane-cekame-na-vladu-rika-tvurce-systemu.html
“Turnikety budou umět poznat očkované. Čekáme na vládu, říká tvůrce systému”

Martik
Návštěvník
Martik

Samotná technologie není překvapení. Už dlouho jsou známy možnosti elektromagnetické detekce různých nemocí, když zůstanu jen ve sféře viditelného.
Kupříkladu začátkem letošního roku mi jeden z takových přístrojů (asi je v ČR v ordinacích lékařů spočítáme na prstech jedné ruky) naměřil frekvence Covidu-19. A to ten skener ani nemohl tušit, že jsem ho krátce předtím skutečně prodělal… Ale co by to bylo za terapeutický (všimněte si, že nepoužívám označení léčebný, neboť to se v EU už nesmí) přístroj, kdyby ty frekvence neuměl vyrušit. Takže jediné co mi po covidu zbylo, jsou vysoké hladiny protilátek iGg v úrovni asi jako u několika očkovaných najednou 🙂