“Proč mě provokuješ?”- incident kvůli ruským vlajkám v přímém přenosu. Kolona kamionů...

“Proč mě provokuješ?”- incident kvůli ruským vlajkám v přímém přenosu. Kolona kamionů s policejním doprovodem na cestě do Kalifornie. A ruská nebo kalifornská vlajka? A židé nebo scientologové? VIDEA

“Proč mě provokuješ?”- incident kvůli ruským vlajkám v přímém přenosu. Kolona kamionů s policejním doprovodem na cestě do Kalifornie. A ruská nebo kalifornská vlajka? A židé nebo scientologové? VIDEA

Moderátor ruského politického pořadu na kanálu One Artem Scheinin se pustil do hosta z USA Michaela Bohma se slovy: “Proč mě provokuješ, proč mě provokuješ, říkal jsem ti, ať sedíš” (zdroj). Probíráno bylo téma odstranění státní vlajky na ruském konzulátu v San Francisku, ale i na ruském obchodním zastupitelství ve Washingtonu.

https://www.youtube.com/watch?v=6rOcbbBSFek&feature=youtu.be

Ještě předtím, když M. Bohm neustále všem skákal do řeči, moderátor m.j. řekl: “To je typicky americké, oni si myslí, že když oni mluví, tak musí všichni mlčet a poslouchat, tak to dělají v celém světě, ale nechápou,že nás to provokuje”

K odstranění státní vlajky došlo poté, co FBI obsadila ruský konzulát v San Francisku.

Poté USA odstranily ruské vlajky i z obchodního zastupitelství ve Washingtonu (zdrojzdroj). Protest proti tomu právě vyjádřili Lavrov i Tillerson (zdroj)

San Francisko – Kalifornie. Ruská vlajka, kalifornská vlajka ?

K obsazení ruského konzulátu v San Francisku došlo na začátku října (shodou okolností (?) v den, kdy došlo ke střelbě v nedalekém Las Vegas (zdroj)

A Kalifornie je státem, který se nejvíce snaží o odtržení od USA, k čemuž má hnutí “Yes, California”. Tady ale jde o to, že vůdce “Yes, California”, Louis Marinelli, se odstěhoval do Ruska a odtud dál všechno řídí a v Rusku chce vytvořit i velvyslanectví Kalifornie. A kdo ještě neviděl vlajku oddělené Kalifornie, tak je to tato (zdroj):

L. Marinelli (vlelvo), Moskva, září 2016

Zapomeňme nyní na úvodní incident v ruském pořadu ohledně odstraňování ruských vlajek v USA a soustřeďme se na Kalifornii, přesněji na přírodní (?) katastrofy, kterým v poslední době čelí. V únoru to byla hrozba protržení vodní nádrže Oroville, kdy úřady musely evakuovat více než 200 000 lidí (více), ale v téže době Kalifornie zažila první letošní hurikány (více), které byly viditelné až z Vesmíru ještě i v březnu a dubnu (zdroj). V létě pak kromě dalších hurikánů přišlo i zemětřesení a nově Kalifornie hoří – “Lesní požáry na severu Kalifornie, se kterými bojuje 8 000 hasičů, si podle aktualizované bilance vyžádaly nejméně 31 obětí. Úřady pohřešují stovky lidí a hovoří o nejtragičtější sérii požárů v historii státu.” (více). V důsledku požárů lidé ztrácejí nejen domovy, ale i telefonická spojení. Včera pak přišla zpráva, že Kalifornii zasáhlo další zemětřesení (zdroj).

Vláda Spojených států se připravuje na globální katastrofu

Ale včera se objevila také tato zpráva “Vláda Spojených států se připravuje na globální katastrofu”. Ta vychází z toho, že 11. října do Kalifornie mířila kolona kamionů, které neměly vůbec žádné označení, a doprovázena byla policií – viz video (zdroj)

Shrnutí

Jestli odstraňování ruských vlajek v USA, započaté v San Francisku, má souvislost s kalifornským Calexitem ve smyslu amerického varování Kalifornii a její “proruské” vlajce, si netroufám soudit. Stejně tak si netroufám soudit, nakolik jsou přírodní katastrofy v Kalifornii skutečně pouze přírodními. A možná i ta kolona neoznačených kamionů v doprovodu policie je pouze o pomoci lidem, postiženým přírodními katastrofami.

Přesto mě zcela konspiračně napadá, že se děje “něco” řízeného, tzn. dávno tomu připraveného. A touto optikou se dostávám především ke střelbě v Las Vegas – ve státě sousedícím s Kalifornií. Především D. Trump tehdy měl okamžitě jasno v tom smyslu, že šlo o individuální akci šílence. A i když se k akci přihlásil ISIL, tato souvislost byla Spojenými státy okamžitě vyvrácena. To pak ovšem příliš neladí s tím že do několika hodin byl v Las Vegas vyhlášen výjimečný stav (zdroj)

Ale konspiračně půjdu ještě dál – k symbolice střelby v Las Vegas, která má tři body. A prvním je budova s názvem Mandalay Bay, což je název, kterým se přímo nabízí slovo “Majdan”. A není lepšího symbolu pro občanskou válku.

 

Druhým symbolem je pyramidový tvar hotelu Luxor – je to snad výpověď, že za útokem stojí globální moc, tzn. ta neviditelná a tajemná špička pyramidy?

A třetím symbolem je samotný název hotelu ve tvaru pyramidy – “Luxor”. Luxor totiž má být památník (zde), do kterého měl faraon Ramses II. po patovém boji s Chetity nechat vytesat, že za tři tisíce let se ukáže, že to on byl vítězem. A těch tři tisíce let právě končí (zde).

Las Vegas tak mohlo na několik způsobů posloužit především jako symbol. A pokud jde o Kalifornii, tak tady se nabízí ještě jedna souvislost, která s předchozími souvisí.

Kalifornie – v Los Angeles je světové centrum scientologů i Hollywood. A není za sexuálním skandálem významného hollywoodského producenta jeho židovský původ?

A jde o to, že po bitvě s Chetity byl vytvořen židovský národ co by nástroj k ovládnutí světa, který ale má být v současnosti zlikvidován ve finálním holokaustu jako již nepotřebný (a vzhledem ke špičce pyramidy příliš zprofanovaný). A nahrazen má být scientology (více). A kde se nachází světové centrum scientologie? V Kalifornii, v Los Angeles. Kromě centra scientologie se v kalifornském Los Angeles ovšem nachází i Hollywood.

A je náhoda, že ve městě nástupců židů se právě rozjel jeden z největších skandálů a to právě proti židovi? Ještě jinak – proč najednou je odhaleno to, co léta nevadilo? “Poté, co vyšel najevo skandál vlivného hollywoodského producenta Harveyho Weinsteina, se zvedla další vlna nařčení ze sexuálního obtěžování. Od Weinsteina se distancovala britská filmová akademie BAFTA i američtí demokraté, které producent dlouhá léta sponzoroval. (více)

Žid Harvey Weinstein druhý zleva (vedle Obamy)

Kdysi John Lennon řekl, že Hollywod je prodlouženou rukou židovské moci – a nelze tedy kauzu “Harvey Wenstein” vnímat jako frontální útok na židy? A zdůrazňuji, že Los Angeles je nejen centrem filmového průmyslu v Hollywoodu, ale i světovým centrem scientologů!

Ale ať se na tento proces likvidace starého a vytváření nového nástroje moci Globalistů nedíváme jen optikou USA, tak také zpráva z Ruska. Tento týden přišel vrchní scientolog v Putinové vládě Sergej Kirijenko s tím, že je třeba v Rusku vytvořit a vyměnit řídící kádry, přičemž měřítkem nebude množství vlastněných peněz, ale pouze řídící schopnosti (více) – no není to snad o nahrazování židů scientology? Ale to vkládám pouze jako vsuvku, protože – a obzvláště vzhledem k postojům Putina v tomto procesu – je to na samostatný článek.

Tento článek uzavřu tím, že “něco” se děje a mám-li to “něco” shrnout do jedné věty, tak velmi  průlomově něco velmi dávného končí, zatímco nové začíná. A spousta událostí může navzájem velmi souviset a mezi nimi i ty, jako dění v Kalifornii (od přírodních katastrof k ruskému konzulátu v San Francisku po Los Angeles a v něm scientology a Hollywood až možná po tu kolonu kamionů) a dění v Las Vegas (střelba, jaká v historii USA nemá obdoby, výjimečný stav a především řeč symbolů k tomu)  A úplně na závěr nezapomeňme, že existuje také Texit – snaha Texasu o odtržení od USA – předpovězený už v roce 2005, přesněji 11. března 2005 (více)

-Pozorovatelka- 14.10.2017

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
acidjoe
Návštěvník
acidjoe

Elita miluje symboly. Tvá nevědomost jest zjevná. Ale neřekl bych,že v tvém případě i sladká.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Ano, symboly jsou šifrovaným jazykem “elit”.

.lak
Návštěvník
.lak

Pindostan ovládli chaotici a bludaři úžer.

Dan
Návštěvník
Dan

Opravdu pouze jako vzdy obrovska, do sebe umele namontovana snuska domnenek a vymysleni “symbolu”. Jedine, s cim muzu souhlasit je veta, ze neco konci a neco nove zacina. Ale to probiha po celem svete.
Mimochodem, pozary jsou v Kalifornii docela pravidelne, a to uz odpradavna…byla jste tam vubec nekdy?

dfxgd
Návštěvník
dfxgd

sionisté se opět pokusili použít univerzální zaklínadlo “antisemitismus” na prosazení jejich zájmů. ale už to naštěstí neprošlo
http://afinabul.blog.cz/1710/reporter-se-infiltroval-do-proizraelske-lobby-ve-washingtonu

sesam
Návštěvník
sesam

zajímavá otázka: co by se stalo, kdyby byla ustanovena slovanská unie
https://www.youtube.com/watch?v=q-nDoT7BMzo

4321
Návštěvník
4321

Proč všichni chtějí unifikovat s uniema? Proč ne prostě Slovanská Aliance ?

anazuz
Návštěvník
anazuz

Protože Slované jsou …jak to nazvat..vyvolený národ?K učení a tím i k likvidaci.,…

anazuz
Návštěvník
anazuz

Na odkaz se nemáš čas dívat,zřejmě je to ten,co je má srdcovka,který jsem viděla tisíckrát…protože v tom vidím východisko……Co by se stalo?Že by se svět stal světem a lidé lidmi:-)

KrissKross
Návštěvník
KrissKross

Máte tam chybu jako hrom! Scientologie má své centrum v Tampě na Floridě, v L. A. Je pouze jedna z jejich poboček.

fano
Návštěvník
fano

Jak to souvisí s “transformací”? Je to pár let zpět, kdy sem začal vídat články, které hovořili o tom, že planeta prochází jakousi tranformací, snad v souvislosti s přechodem lidstva na vyšší úroveň vědomí, nebo tak nějak. Bohužel jsem tomu tehdy nevěnoval příliš pozornosti, nemáte k tématu transformace nějaké materiály nebo vysvětlení v kontextu článku?

gabreta
Návštěvník
gabreta
Banana boo
Návštěvník
Banana boo

Nejedny prognózy hovoria o rozpade USA na menšie celky, dokonca prorokované bolo aj potopenie časti spojených štátov. Nech už je ako chce, budúcnosť v zmysle dopredu “videných” udalostí, že takto to bude NIE JE istá, a to som počul od ľudí, čo majú oveľa viac informácií a skúseností nielen z tohto sveta.

Rus
Návštěvník
Rus

Ano ! Různá proroctví nemají žádný význam . Proč ? Protože ti proroci nechápou , že vše je v pohybu . Jakou hodnotu může mít asi proroctví Nostradama , Sibyly , Sv. Jana atp. 🙂 Žádnou ! Proč ? Proto , že vše je v pohybu ! Nic není konstantní .

Už se budu opakovat ; “Uhádnout to co se stane v budoucnosti , je stejné , jako uhádnout jakou formaci či jaký vzorec utvoří zrnka písku dopadnuvší na zem při neustálém větru ” …

Jedno doporučení , zaručující dobrou reinkarnaci ! Místo “otčenáše” pronášejte do svého duchovního srdce , do svého nitra , mantru ; “nechť jsou šťastné všechny bytosti”… Pokud mohu psát ze své zkušenosti , pak mohu potvrdit , že vlastní osobnost , vždy sobecká , se tomu vzpírá . Pokud ovšem člověk vytrvá v tom nesobeckém přání “mettá” , “ať jsou šťastné všechny bytosti” , pak se dočká vnitřních pocitů štěstí , které tryskají jen tak , zdánlivě odnikud . Tento stav štěstí nelze navodit žádnou drogou . Ten stav štěstí je navozen rozpouštěním vlastní egoistické osobnosti 🙂

Ježkovy voči ! Málo toho lidé ví o vlivu “náboženství” na vnitřní prožitky člověka 🙂 A to vůbec nepíši o magických silách , které získá člověk , který žije “zbožným” životem 🙂

Jak tupí a nevědomí jsou materialisté 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

gabreta
Návštěvník
gabreta

Milý Ruse,takový filmík o Přitomnosti https://www.youtube.com/watch?v=7sL-8-5EZrE

Maticek
Návštěvník
Maticek

Určitě jsi četl v mystické literatuře o tom, že události se nestávají jen tak z ničeho nic, ale zrají a připravují se dlouho, velmi dlouho v tzv. říši příčin na základě karmických příčin atd. Ti tzv. proroci byli a jsou lidé, kteří dokáží do říše příčin nahlížet a na základě spatřených procesů se snaží odhadnout výslednici těchto procesů…

ZenSho
Návštěvník
ZenSho

Ano ! Různá proroctví nemají žádný význam . Proč ? Protože ti proroci nechápou , že vše je v pohybu . Jakou hodnotu může mít asi proroctví Nostradama , Sibyly , Sv. Jana atp. ? Žádnou ! Proč ? Proto , že vše je v pohybu ! Nic není konstantní…

Lidé jsou závislí na svém těle a na své mysli a DOMNÍVAJÍ SE, že JSOU tělem a mysli… KLASIKA – = NEVĚDOMOST!!!

Ano ! Různá proroctví nemají žádný význam . Proč ? Protože ti proroci nechápou , že vše je v pohybu . Jakou hodnotu může mít asi proroctví Nostradama , Sibyly , Sv. Jana atp. ? Žádnou ! Proč ? Proto , že vše je v pohybu ! Nic není konstantní…

Píšete ” ti proroci NECHÁPOU, že vše je v pohybu….”

Z jakého svého těla = z jaké své úrovně jste to napsal?

Máme = každý člověk má sedm úrovní = sedm těl = sedm čaker…

Kdokoliv, kdo je třeba v první nebo ve třetí čakře = v prvním nebo ve třetím těle může psát VŠE, co je schopen vidět v těchto úrovníéch…

… ale může tento NEVĚDOMÝ jedinec něco psat, co je JE ve vyšších úrovních…?

Může prvňák chápat, co třeba v matematice, nebo v dějepise, nebo v astrologii ( která se bohužel nevyučuje ) pochopit řekněme páťáká, nebo dokonce někoho, kdo je výš?!

Každý IDIOT promiňte každý PITOMEC MŮŽE PLIVAT na kohokoliv, a dokonce, i když ten ” kdokoliv” je výš…

M.C.
Návštěvník
M.C.

Kdyby jste měl zkušenost s morfickým informačním polem a naprosto přesnými útržky budoucnosti na úrovni ukázky z filmu, tak by jste to nepsal.
I když, vy píšete o uhádnutí – uhádnout to opravdu nelze, ale je možné si tu informaci z toho pole vytáhnout a vidět ji.
Mantra ,Kéž jsou všechny bytosti šťastny´ve mě vždycky vyvolá otazník: A co ty bytosti, které se vyžívají v utrpení druhých a jsou šťastny, když mohou někoho mučit nebo vraždit? Toto bych potřeboval vysvětlit.

Kolemjdoucí
Návštěvník
Kolemjdoucí

Obecně se má za to že takové osoby nejsou pravé Bytosti (od slova “být”, tj. mateřského principu Vesmíru – Matka rozvíjí, vychovává, zachovává život), ale poslové nihilismu (určení k ničení) které si vybral někdo jiný, ne Bůh. Takto či podobně to aspoň chápe většina lidí, kteří nejsou psychopaté a mají funkční svědomí (tj. nevědomé vyšší vedení).

Pokud se někdo vyžívá v utrpení druhých, svědomí (vyšší vedení) buď nemá od narození, nebo ho vědomě potlačil – přičemž to druhé je ještě daleko horší, než když se tak někdo narodí a nemůže s tím dělat nic. Podobné účinky (na potlačení svědomí) mají některá psychofarmaka, masově zneužívaná hlavně ve spojených státech (Xanax, Alprazolam, Haloperidol, Zoloft, Prozac a další SSRI preparáty).

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

comment image?ssl=1