Proč KSČM ztrácí voliče stejně jako ČSSD? Vedení strany už není autentickou...

Proč KSČM ztrácí voliče stejně jako ČSSD? Vedení strany už není autentickou levicí, asistent předsedy KSČM jezdí v autě za 5 milionů a jeho maminka pracovala pro Harvardské fondy, radila tunelářům v Mostecké uhelné společnosti a dnes na ministerstvu průmyslu a obchodu pracuje pro Babišovu ministryni! Třídní profil sice již dnes nehraje kádrovací roli, ale tu stranickou zcela jednoznačně! Rozvrat tradiční levice vychází z vedení samotných stran, které se v sociální bublině odcizují vlastním voličům!

Proč KSČM ztrácí voliče stejně jako ČSSD? Vedení strany už není autentickou levicí, asistent předsedy KSČM jezdí v autě za 5 milionů a jeho maminka pracovala pro Harvardské fondy, radila tunelářům v Mostecké uhelné společnosti a dnes na ministerstvu průmyslu a obchodu pracuje pro Babišovu ministryni! Třídní profil sice již dnes nehraje kádrovací roli, ale tu stranickou zcela jednoznačně! Rozvrat tradiční levice vychází z vedení samotných stran, které se v sociální bublině odcizují vlastním voličům!

Blíží se volby do Evropského parlamentu a strany mobilizují voliče. Účast u voleb bude nízká, očekává se okolo 30% a nově zvolení europoslanci se připojí k reformě Evropské unie do nové podoby Evropské federace, která začne být projednávána již koncem tohoto roku, jak včera na ARD v souvislosti s Brexitem zmínila Angela Merkel, že Evropu čeká hlubší integrace po těchto volbách. Proto je velmi důležité poslat do Evropského parlamentu kádry a nikoliv politiky.

Možná to zní nelogicky, ale hned to vysvětlím. Úkolem voliče je zvolit si zástupce, který bude hájit jeho zájmy. To si myslí volič. Ale to vůbec není pravda. Skutečnou úlohou voliče je zvolit zástupce, který bude hájit aktuální cíle vedení strany. A cíle se mění. Mění se pomalu rychleji, než je délka jednoho volebního období a v Evropské unii probíhají procesy Kalergiho doktríny na rozklad národních států. Pouze kádři mohou těmto procesům vzdorovat, navzdory i vlastním stranám.

Alexandra Rudyšarová, náměstkyně ministryně průmyslu a obchodu.

Pokud sledujete volební procesy a výsledky voleb z komunálu a senátu, tak jste si museli všimnout toho katastrofálního propadu nejen SPD, ale především ČSSD a KSČM. Především pro komunisty to byl budíček jako palicí po hlavě, protože právě  na komunálu měli komunisté po celých 30 let silné a neotřesitelné pozice. Jenže, něco se stalo. Samozřejmě, fenomén Babiš je jistě důvodem pro přesun voličů od komunistů k bývalému manažerovi Petrimexu, jenže to není úplně ten celý důvod.

Tím hlavním důvodem je odcizení levice vlastním voličům. Není totiž možné na jedné straně dělat levicovou a potažmo marxistickou politiku a na straně druhé držet u moci vládu premiéra, který navyšuje počty českých vojáků do zahraničních misí NATO. Voliči si uvědomují, že strana ztrácí zuby a nemá co nabídnout. Vedení KSČM potom tomu nasazuje korunu tím, kdo se dostává do nejvyššího vedení strany na různé pozice poradců a asistentů. Nahlédněme do zákulisí politiky.

Viktor Kožený, tuneláři Mostecká Uhelná, Czechinvest, Afghánci a Komunisté. Jak to spolu souvisí? Čtěte až do konce a sdílejte. Ztráta českých iluzí o politice v plném rozsahu

Za drahá mobilní data si mohou Češi sami [1], prskla po nás Babišova ministryně průmyslu a obchodu Marta Nováková. Na této skutečnosti by nebylo nic tak vážného, až na to, když si uvědomíme, jak člověk ve státní funkci zvolený občany státu jde tímto na ruku privátnímu komerčnímu sektoru místo občanů, kteří ho zvolili na místo, odkud by měl zájmy občanů hájit. Mnozí si na to zvykají, my si zvyknout nechceme.

Není ale bez zajímavosti, že ministryni Martě Novákové radí její náměstkyně Alexandra Rudyšarová. Jenže má to háček. Alexandra Rudyšarová patřila k blízkým spolupracovnicím Viktora Koženého a dalších soudem usvědčených tunelářú. Nyní rýsujeme spojnici mezi divokou privatizací 90. let a vysokými představiteli hnutí ANO. Pojďme ale dále, abychom viděli, kdo “maká” za naše peníze.

Alexandra Rudyšarová (uprostřed).

Pojďme se podívat na zázračnou kariéru Alexandry Rudyšarové (ANO), kterou si vzala jako svou náměstkyni ministryně průmyslu a obchodu Marta Nováková (ANO). Kde všude a pro koho pracovala? Tady je seznam:

  1. Prezidentská kancelář Václava Havla (začátek 90. Let)
  2. Harvard Assets Management (listopad 1999-listopad 2001) a Credit Management – fondy Viktora Koženého a Borise Vostrého. Zlatá 90. Léta.
  3. Mostecká uhelná společnost (MUS) – ve Švýcarsku odsouzení tuneláři Marek Čmejla, Antonín Koláček (sponzor neziskovky Forum 2000), Jiří Diviš, Oldřich Klimecký a Petr Kraus.
  4. Czechinvest – kauza s pokusem o podvody s dotacemi se společností Ariana Capital ve spolupráci s Afgháncem Fawadem Nadrim (2007-2011), více zde.
  5. Alexandra Rudyšarová byla rovněž členkou Česko-afghánské smíšené obchodní komory! Zda spolu body 4 a 5 souvisí, posuďte sami. Mimochodem, v Ariana Capital působila třeba i Petra Buzková.
  6. A nyní je Alexandra Rudyšarová jmenovaná Babišem politickou náměstkyní na ministerstvu průmyslu a obchodu!
Asistent Vojtěcha Filipa provokuje voliče KSČM autem za 5 milionů, předtím měl sociálnější auto, za pouhé 2 miliony…

Jejím synem je Rudolf Rudyšar, který je poslaneckým asistentem předsedy KSČM Vojtěcha Filipa. Představte si tu legraci. Maminka Alexandra byla blízkou spolupracovnicí v Harvardských fondech Viktora Koženého, nyní působí jako náměstkyně Babišovy ministryně Marty Novákové, ale její syn Rudolf je asistentem předsedy KSČM Vojtěcha Filipa. Právě Komunisté tvrdě kritizují divoké privatizace 90. let a pak se dozvídáme, že přímo předsedovi KSČM dělá asistenta syn Rudolf maminky Alexandry, která působila v Harvardských fondech. To nevymyslíš! Z toho by se jeden pominul. Brutální ztráta iluzí šokem. Česko snese všecko! Je mi líto, pronárodní ukotvení KSČM jsou mi velmi blízké, ale pokud nechceme pohřbít nezávislost a nebýt jako ČT, musíme tato nepříjemná data zveřejnit padni komu padni. A to zdaleka není všechno.

Rudolf Rudyšar a jeho Audi R8 před sídlem KSČM v Praze. Hanlivý nápis na papírku na dveřích do sídla strany. Foto: BLESK.

Několik čtenářů, a z toho co jsem pochopil i voličů KSČM, mi napsalo, jakými skandálními provokacemi současné vedení KSČM v poslední době likviduje důvěru vlastních voličů. Právě zmíněný asistent Vojtěcha Filipa Rudolf Rudyšar se totiž dostal do hledáčku bulvárního tisku, který na něj vyhrabal informaci, že Rudyšar se v Praze předvádí se sportovním Audi R8 za bezmála 5 milionů korun a chlubí se tím, kolik dostal pokut od městské policie za různé přestupky [2]. Předtím měl BMW M3 za zhruba 2 miliony korun, takže povýšil o dvě třídy. Není bez zajímavosti, že Rudyšar (31) v roce 2010 kandidoval za TOP09, což je opravdu neuvěřitelný posun od Kalouskovy rádoby-ultrapravicové TOP09 k nejlevicovější straně v parlamentu za pouhých 9 let. Chápali bychom, kdyby se jeho život za tu dobu nějak posunul k dělnickým hodnotám, ale s autem za 5 mega tomu asi budeme věřit jen těžko. Co je to za klauni?

Nad dopisy čtenářů: “Vojtěchův asistent jako buržoazní synek parkuje před sídlem KSČM se sporťákem za 5 milionů, pane VK! Napište o tom, já už komunisty volit nebudu, dělají si z nás blázny!”

Podnadpis výše je jenom ukázkou toho, co dostávám od voličů KSČM do redakce. Pokud strana v názvu “komunistická” zaměstnává takové kádry, kteří prezentují takové “buržoazní” hodnoty jako drahá auta a chlubení se pokutami, potom se Vojtěch Filip a jeho vedení strany nemůže divit, že partaj ztrácí autenticitu levicové dělnické strany a spolu s tím ztrácí i voliče, protože těm začíná více vyhovovat model neomarxismu Evropské unie, který v ČR zastřešuje Hnutí ANO a vláda Andreje Babiše.

Lidé potom nevěří vedení strany, že reprezentuje hodnoty, které hájí zájmy dělníků. Tak s autem za 5 mega, ve kterém se vozí pouhý asistent předsedy partaje může na voliče KSČM potom působit simplexním efektem, že si budou myslet, že předseda jezdí v autě minimálně za 10 milionů, a pokud nejezdí, tak naopak si mohou voliči myslet, že předseda je neschopný, když nemá na auto jako jeho asistent. Začarovaný kruh.

Rudolf Rudyšar na sociální síti.

Můžete udělat mnoho politických chyb a voliči vám to odpustí, ale pokud ztratíte vlastní autenticitu a hodnotový rámec, voliči si o vás už ani neopřou to kolo. První signální byl propadák v komunálních volbách. Tam měla přijít reflexe a do vedení KSČM mělo být zvoleno nové vedení. Nechci ani naznačovat, jak dopadnou evropské volby, které už vidím v průhledu za horizont. Alarm pro KSČM i pro SPD! Drtivé vítězství eurohujerstva v ČR.

Hrozba v Evropě i doma

Nejvyšší hrozba spočívá v tom, že zatímco strany se budou soustředit na události v Bruselu, doma budou probíhat společenské posuny směrem k destrukci národa, protože spolu se zánikem pravice a levice ve společnosti vznikne duhová politická reprezentace složená z neoliberálních stran. Podívejte se, co se stalo z ODS. Evropská rozbředlá neoliberální partaj sluníčkového typu, bez zubů a s Kalergiovským kandidátem s napojením na Panevropu a Ottu Habsburka v čele strany, o Petru Fialovi více zde. Stejný rozvrat jako levici potkal i pravici. Jsou to všechno objektivní procesy a v globalizaci jsou politické strany nástroji zástěry nebo čepce, tzn. buď jsou kontrolovány Kabalou (sionisty) anebo Halachou (Židy). A jedním z nástrojů diskreditace strany je infiltrace strany zevnitř lidmi, kteří tam nepatří, protože nesdílí se stranou její hodnoty.

Rudyšarovo Audi R8.

Potom se nemůžete divit, že i v KSČM se objevují asistenti s auty za miliony korun, v národních stranách s vlasteneckým étosem se objevují velmistři zednářských lóží a ex-členové systémových stran atd. Všechny tyto jevy jsou plánované s cílem zničení autenticity dané strany v očích voličů, je to proces vnitřní hniloby a destrukce zevnitř. Jedinou cestou k záchraně je zastavení těchto procesů, kdy se strana rozejde s lidmi, kteří tam hodnotově a ideově nepatří a nesdílí se stranou její hodnoty, na kterých je strana postavena. KSČM má poslední šanci zachránit se. A nejen ona.

Dovoluji si Vás pozvat dnes večer od 19:00 hodin k pravidelnému pořadu na Svobodném vysílači CS. Probereme aktuální témata z domova i ze světa za celý uplynulý týden. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou nám nadále a trvale projevujete. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a páteční rozhlasové pořady se Vám líbí, i když zprávy a informace nejsou často veselé a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou nám projevujete, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný.

Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet. Do konce měsíce zbývá 8 dní a zatím jsme vybrali jen cca. 58% z cílové částky potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc. Zvažte prosím jakýkoliv příspěvek, pokud si to můžete dovolit, moc nám tím pomůžete. Přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní poukázkou, všechny informace najdete na naší darovací stránce zde. Píšeme pro Vás a jen díky Vám. A jak vidíte, stále bojujeme o přežití, neustále se nás snaží umlčet, všemi cestami. Děkujeme vám, že jste v tom boji s námi a že nám pomáháte!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
vladimir
Návštěvník
vladimir

Budu dále kritický. Na tomto webu, který alespoň umožňuje diskusi, chybí setkávání příznivců RESTARTU. Chápu, že není možné, aby někdo např. z Tvrdonic jel do Nebanic. Ale krajské (nebo alespoň okresní nebo “oblastní”), by se mohla uskutečnit. Tenhle “oříšek” si představitelé RESTARTU si musí ale rozlousknout sami, jinak pohoří zrovna tak jako ČSSD nebo “oficiální” KSČM.
Ještě k volbám do EU. Nenadávejte, prosím, na Marka Bendu, Kateřina Konečná je to samé. I když je to vůle voličů.

vladimir
Návštěvník
vladimir

Technická poznámka. Tento web není dokonalý, alespoň po technické stránce, to třeba, že na pokračování článku se odkazuje na jiný článek. Navíc není od zodpovědných soudruhů, kteří tento web provozují a mají kontakty na své příznivce, to že je o tomto webu neinformují, pak mají získávat své přátele
Co se týče obsahu, lze souhlasit, mám ale obavy, aby to nedopadlo jako u KSČM, tj., že by řadoví členové (příznivci) ztratili kontakt s vedením RESTARTU, tudíž i tohoto webu.

pan nikdo
Návštěvník
pan nikdo

Peníze, peníze a zase peníze. Jsou všemocné. Jejich síla se nedá přemoci!!!!!!!!

Antonín Körber
Návštěvník
Antonín Körber

Žádná levice ani pravice už dávno neexistují,tak to nemelte ze setrvačnosti…….KSČM se stane hnutím a o jejich voliče se nestarejte,budete překvapeni……

Ocún
Návštěvník
Ocún

Paradox je, pokud mě teda paměť neklame, že VK volil KSČM :). Sám to někde prohlásil.

Ctibor
Návštěvník
Ctibor
abra kadabra
Návštěvník
abra kadabra

Tak nevolme SPD, nevolme KSČM, takže asi volme ódées, knížepána, absolventy Aspen bonz to US Embassy nebo rovnou ňáké to muslimské bratrstvo, ne?

Angel
Návštěvník
Angel

Aspoň trochu Dobrý den všem, sice to vypadá, že nepíšu k věci ale
udělalo se mi ze všeho nanic, tak jsem si pustila – zatím ne plyn – ale film Zvony pana Mlácena s hereckými esy tehdejší doby, je to na Youtube, podívejte se na to …… a pak se mi načetl další film Sedmého dne večer , v čase 1h a 02 minut je skvělá ukázka, jak fungovala ochrana státní hranice,… vím, že to je film ale od kluků, kteří byli tenkrát na čáře vím, že jim skutečně nesměl nikdo projít ! A dnes – Schengen – zrůdy dovniř a ven bez evidence a potíží ??? !!!
Ráda bych , pane VK , za tu páku na vrácení času zatáhla i kdybych měla chodit v teplákách a žrát brambory .

Naděje neumírá , dokud žijeme , bojujme !

Do EU parlamentu volme srdcem !

konzerva
Návštěvník
konzerva

Mimo… podle ukrajinské stanice 1+1 je president porošenko vrahem svého bratra michala a dalších lidí… vše se mělo uskutečnit v moldavském Kišiněvě…co na to slovak Kyska… https://rusvesna.su/news/1553428777

JeBe
Návštěvník
JeBe

Ten je blbej, že ještě furt nepochopil to, kam vlezl.
Na každého je kompro.

A teď si představte KDPecko, s dovolením jsem Vas tak oslovil, neb Vas beru jako Konstantní Dávku Potravy. myšleno informační – zde v diskuzi, že někteří jedinci v kolektivním informačním poli se mezi tu sebranku snaží mermomoci dostat a je to jejich vysněný cíl naplnění sebestřednosti.
Chápete?

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Příští týden to bude 120 let od spáchání židovské rituální vraždy v Polné na Anežce Hrůzové. Z této vraždy se podařilo usvědčit pouze Žida Leopolda Hilsnera, který byl sice odsouzen k trestu smrti, ale na nátlak Židovstva mu byl trest snížen na doživotí. V roce 1918 byl pak propuštěn. Tato židovská bestie, která za jisté nebyla při této bestiální vraždě sama, a která by si zasloužila lázeň v kyselině, je v této době židovskými a filosemitskými kruhy drze označována za oběť justičního omylu. Židovská drzost a cynismus jdou tak daleko, že na místě symbolického hrobu Anežky Hrůzové je napsána na ceduli tato věta:

“Hlavní protagonisté Leopold Hilsner i zavražděná Anežka Hrůzová se stali obětí krutého osudu a jejich tragický dodnes neobjasněný příběh je ve světě známý i v současnosti.”

A na hrobě židovského vraha Leopolda Hilsnera ve Vídni je napsáno toto:

„Leopold Hilsner (Heller), zemřel 8. ledna 1928 ve věku 51 let. Jako nevinná oběť lži o rituální vraždě úpěl 19 roků vžaláři.“

Hellmut Schramm; ŽIDOVSKÁ RITUÁLNÍ VRAŽDA – HISTORICKÁ STUDIE
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Zidovska_ritualni_vrazda.pdf

Jan Rys; HILSNERIÁDA A TGM – KE ČTYŘICÁTÉMU VÝROČÍ VRAŽD POLENSKÝCH
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Hilsneriada_a_TGM.pdf

K filmu Zločin v Polné
(několik stručných poznámek)
Tenor celého filmu lze shrnout několika slovy: pravdivý byl v něm opravdu jen název! V Polné byla skutečně spáchána nepochopitelně příšerná vražda, rituální vražda pro krev. Naprosto spolehlivých důkazů je po ruce víc než dost pro každého, kdo si nevzal hypotéku na vlastní rozum (Drumont) a žádné zalhávání, překrucování ani zesměšňování pravdy zde nepomůže.
Samotné propagandistické „dílo“ na ochotnické úrovni třetího řádu za skutečnou recenzi nestojí. Nelze si však zde odpustit poznámku, že s typicky židovskou drzostí mělo premiéru právě v Polné (!), pak prošlo televizí a zapadlo; veškeré náklady jdou tak jako tak vždy z peněz daňových poplatníků, tedy z drtivé většiny gójských podlidí, jak nás roztomile nazývá židovský Talmud. „Pro Žida jsou gójové jen trochu lepší než pes tím, že na rozdíl od nich platili daně.“ (Eduard Drumont, „Židovská Francie“)
Internacionálnímu Židovstvu se dlouhodobou systematickou propagandou a „výchovou“ podařilo vtlouci do hlav generací Nežidů dojem, že Židé jsou přímo andělsky čisté a ušlechtilé bytosti, a na druhé straně že tisíckrát prokázaná pravda o temné a často i zločinné stránce židovského bytí je pouze nedůstojným, hloupým, a nebezpečným předsudkem. Kdo by si přál příklad řečené metodiky, má jej v existenci odnože téměř všemocného židovského zednářského řádu B’nai B’rith, jejíž hlavní úlohou je chrlit nejodpornější pomluvy, špínu i výhrůžky na hlavy těch, kteří se z nějakého důvodu znelíbili talmudistům – a tato odnož se výsměšně nazývá Liga proti pomluvám (ADL)!
Jinak a stručněji řečeno, Židovstvu se téměř podařilo přimět nenáviděné nežidovské národy k spáchání duchovní a nyní již i fyzické sebevraždy.
Historie však mluví jinou řečí: Proč by jinak byli z rituální vraždy pro krev obviňováni a usvědčováni v průběhu dějin právě a jedině Židé? Proč většina rituálních vražd byla spáchána v období židovských náboženských svátků? Proč…? Na to je jediná správná odpověď; osvobodit se může jenom ten, kdo se naučí ji hledat! „Hledejte a naleznete“ (Matouš 7,7).