Proč americký velvyslanec v Praze dozoroval sjezd hnutí ANO? Americká vojska by...

Proč americký velvyslanec v Praze dozoroval sjezd hnutí ANO? Americká vojska by měla ihned po přechodu českých hranic pocítit, že v naší vlasti nejsou vítána!

Proč americký velvyslanec v Praze dozoroval sjezd hnutí ANO? Americká vojska by měla ihned po přechodu českých hranic pocítit, že v naší vlasti nejsou vítána!

Českou republikou zanedlouho projede vojenská kolona americké armády. Tato kolona bude čítat kolem 216 vojáků a 118 vozidel, z toho většina těžkých, typu Stryker. Ti občané, kterým není cizí pojem národní suverenita, by měli jasně dát najevo svůj občanský odpor, samozřejmě nenásilný, vůči vojskům Spojených států amerických, která se budou nacházet na území České republiky.

Americká vojska, která v minulosti zabíjela civilisty například ve Vietnamu, Koreji, Panamě, Lybii, Iráku, Sýrii a v mnoha dalších zemích, by měla ihned po přechodu českých hranic pocítit, že v naší vlasti nejsou vítána. U nás by nikdy neměla být vítána jakákoliv vojska, která po světě rozsévají smrt ve jménu demokracie.

Česká republika musí být suverénním státem. Neměla by být nadále členem  NATO a Evropské unie. Ale co by se stalo, kdyby Česko přestalo poslouchat příkazy z Washingtonu? Asi by přišel trest.  Ale v jaké podobě? Kompromitující materiály na veškeré politiky, kteří by už nadále nechtěli spolupracovat s USA?

Je tady někdo, kdo má silný vliv na českou vládu a současné ministry, kteří neslouží českým zájmům a občanům. Andrew Schapiro, nový šéf amerického diplomatického zastoupení v České republice. Právě on byl viděn na nedávném sněmu hnutí ANO…

Americká vojska by měla ihned po přechodu českých hranic pocítit, že v naší vlasti nejsou vítána!

[FOTO] Americký velvyslanec v ČR Andrew Schapiro na sjezdu hnutí ANO (na obrázku sedící vpravo)… dohlíží jako zástupce amerických sil v Evropě na správný průběh sjezdu budoucí vládnoucí strany v ČR?

To, že Vláda České republiky schválila průjezd americké vojenské kolony přes naše území je velkou chybou. A občané na toto gesto nikdy nezapomenou. S největší pravděpodobností budou občanské pokoje a česká vláda to dobře ví. A i proto už teď nejen tuzemská média de facto vyhrožují občanům, aby nekladli jakýkoliv odpor americkým vojskům. Možná se dočkáme i toho, že Vláda České republiky se v budoucnu odhodlá i k represím (a to zcela nenápadně) vůči obyvatelům, kteří nesouhlasí s politikou Evropské unie, USA a kyjevské vlády. Vše je relativní.

Petr Cvalín, člen okresního výboru KSČM v Domažlicích

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jaja
Návštěvník
Jaja

Zajimalo by me, koho by nasi narodni suverenitu podporujici obcane volali v pripade napadeni nasi mile zeme. Jakozto clenska zeme nato urcite ne Rusko. Nase skvela armada, a ted to nemyslim ironicky, spoctem 10 000 clenu nema sanci pokryt ani hranici s jednim statem natoz cele republiky. Pokud nechceme byt v NATO ok, ale ani jedna vlada, levicova nebo pravicova, dokonce ani Babis, kterym maximalne pohrdam, nenavrhl z NATO vystoupit a vsichni vi dobre proc. RUsove nas uz jednou osvobodili. A doufam, ze si to aspon my, narozeni pred rokem 89 nebo 48 pamatujeme co tu bylo a co bylo treba vzapadnim nemecku, kde osvobozvali amici. Nechci aby moje deti vyrustali v Agrofert republice, Moskvou rizene vlade nebo podobnemu zverstvu. Nikdo tu demokracii zrejme nechape. Americanum se posmivame, ze zaluji kazdou blbost u soudu, ale o tom ta demokracie je. Pokud v tom vidime idiocii nejsme demokrati, ale posttotalitni manicky co si hraji na svobodu. Jestlize jsem prevedcen o sve pravde, mam si za ni stat a kdyz mi nikdo nerekne ze kocka do mikrovlnky nepatri, mam sice svuj rozum a nedam ji tam, ale v demokratickem rezimu mam pravo za to nekoho zazalovat, ze mi to nerekl. Pravdepodobne nemam sanci spor vyhrat, ale projevit se muzu. Kdybych to zkusil u nas, statni zastupce me posle rovnou do… aniz by to resil.

Proc tak dlouhy koment odbihajici od tematu clanku? Protoze jako demokraticky se tvarici zeme zaclenena do vojenske aliance bysme meli byt jednotni. Ti co s tim nesouhlasi, maji na to plne pravo, ale toto zrizeni je zalozeno na vetsine. Stydim se za naseho prezidenta, ktery kazdym slovem poskozuje nasi republiku, nevolil jsem ho, ale respektuju rozhodnuti vetsiny.

Respektujte to ze jsme v NATO. Jsem za to rad, ze se nemusime spolehat na Putina, ktery kdyz se spatne vyspi obsadi pul Ukrajiny, ale na spolecnost postavenou na spolupraci skoro cele evropy a USA.

Ivan
Návštěvník
Ivan

Zajímavé, že respektujete rozhodnutí většiny, ale jaké? Vstoupili jsme snad do NATO na základě rozhodnutí většiny? Žádné referendum nebylo a to je vlastně ta Vaše demokracie “moje” demokracie vypadá úplně jinak. A na našeho pana prezidenta nesahejte s Vašimi názory mohou souhlasit pouze zaprodanci a zrádci, ne slušní poctivý lidé.

Jaja
Návštěvník
Jaja

Do NATO jsme vstoupili rozhodnutim legitime zvolene vlady. A mohu Vas ujistit ze nemohu byt zaprodanec, to by si me musel nekdo koupit, coz se doposud nestalo. Referendum u nevzdelane casti obyvatel v dane probllematice nic neresi a jak se jiz mnohokrat ukazolo pri nasich “svobodnych” volbach, kupceni s hlasy je naprosto bezna vec a oligarchove typu Babis si radi prosazuji svoji diky temer neomezenym prostredkum. Vubec mu je nezavidim, pral bych byt uspesny jako on, ale to bylo do doby nez vesel do politiky. Jako podnikatel vedel jak riidit firmu, ale stat firma neni a to tu nikdo nepochopi.
“Vase” demokraciee take trpi nejakou chorobou, kdyz mi vycitate vlastni nazor na cokoliv. Na prezidenta mohu sahat jak budu chtit. Je verejny cinitel a jako takovy musi stat reprezentovat na nejake urovni a i se tak vyjadrovat. Pokud mate pocit ze k**da je slusne slovo a patri do ziveho vysilani v radiu, pak mi prosim nic nepiste o poctivosti a slusnosti a stydte se…

haaa oooo
Návštěvník
haaa oooo

Vaše informace nejsou správné a krmíte lidi blbostmaVlezdoněkam. hnutí ANO A.Babiše samo pozvalo velvyslance USA a on jen zdvořilostně přijal nabídku. Komvoj bude o 40ks vojenske techniky a 150 ti přísl. Námořní pěchoty.Vylodili se v Estonsku a usadí se na svých základnách v Německém Viscek.

Karel
Návštěvník
Karel

Až vylezeš z Amerického zadku to teprve budeš koukat.jak to doopravdy všechno je.

Vaclav Baloun
Návštěvník
Vaclav Baloun

AE News přináší velmi pomatené a hloupé názory. Jakoby autoři žili na Měsíci a po přistání na Zemi se nechali platit Moskvou.

Vosa
Návštěvník
Vosa

Sám jsi pomatený. Jen o tom ty chudáku nevíš.

Důchodce z kaflandu
Návštěvník
Důchodce z kaflandu

Co reálně hrozí,
házení vajíček, mávání ruskou vlajkou, pálení pneumatik, házení molotovů, troubení stojících vozidel zatření cedulek názvu obcí, lehání před techniku, házení ohnostrojů, natření tanků na růžovo, čmárání po silnicích, demo před ambasádou, napadání-únos vojáku ve veřejných domech, apod…
přitom se mohla US army vrátit stejnou cestou kterou přijela, nebo snadno (na doporučení) ČR vynechat. Lidé přirozeně vnímají pošlapání naší státnosti. Výzva herce k toleranci vyzněla směšně. Kolaboraci s cizím vojskem nemá nikdo rád!

Pozorovatelka
Autor

POZOR – nově bude každý protest SABOTÁŽÍ, sazba 8-12 !

“Pokud zůstane pouze u nespokojených projevů na sociálních sítích, nemusí přesun konvoje, v očích západních mocností, skončit úplným fiaskem. Proto by se odbojáři měli trochu zamyslet a hlavně se seznámit se zákonem. Ten totiž jasně praví, že pokud budou pořádat jakýkoliv útok na přesunující se vojska, dopustí se sabotáže a rozvracení republiky. Dokonce k tomu stačí pouze takový akt plánovat. Sazba za tyto trestné činy je 8-12 let vězení.”
více
http://svobodneforum.cz/odpurci-americkeho-konvoje-delaji-republice-ostudu-a-hrozi-jim-vezeni/

Maros
Návštěvník
Maros

Tak už je jasné, proč na sněmu ANO proběhla tak “bohatá” diskuze. Ono se blbě diskutuje pod dohledem.

Milan
Návštěvník
Milan

❗ to jsem si mohl myslet, že to psal nějaký pobuda nebo vypatlanej komouš. Nevím, co to píšete za bláboly o vraždění lidí ve Vietnamu. Prostě to byla válka a ve válce se toto děje. A že ten šmejd z Ruska dnes nechává vraždit lidi na Ukrajině vám nevadí soudruhu? Zajímavé je, že když jsou dny NATO v Česku, tak se tam jde podívat polovina republiky, obdivují techniku a najednou by někomu měl vadit průjezd několika nákladních aut. Opravdu se nestačím divit, jak lidé zapomínají na to, jak komunisti vraždili, jak bránili lidem ve studiu, rozkradli soukromé majetky sedláků a živnostníků. Komouši jsou zločinci a patří na šibenici. Nech se vyšetřit ty komunistický šašku.

Zjeb debilni Milan
Návštěvník
Zjeb debilni Milan

Co to meleš ty vypatlanej imbecilní debilní retarde s hovnem místo mozku? On Putil začal nějaký Majdan na Ukrajině, jo ? Nech se přejet vlakem ty kriple stupidní.

Tenk
Návštěvník
Tenk

Štastný Čech: změňte si to na “přihlouplý ale ne čech”, takhle veřejně líst mulatům do řitě.
Korektor na domněnky: doporučoval bych, aby jste si přečetl co smí a co nesmí mulatské jednotky, při přesunu mají ostrou munici u sebe. Sic mají “dodržovat” zákony naší země (při přesunu) ale při jejich porušení nebudou potrestáni, budou muset odjet do mUSSA. Navíc mUSSA své vojáky nevydává. Prakticky když by tu vystříleli celou Prahu tak by se jim nic nestalo.
Už to che komplet změnu, pokud se i tu v okolí najde nějaký bus co bude svážet lidi, rád se připojím k blokádě. Stačilo mi že cizí jednotky na našem území ve 43 zabili nějaké členy mé rodiny, v 69tým taktéž…

kolemjdoucí
Návštěvník
kolemjdoucí

Ale jděte… červené karty, vajíčka na prezidenta… oni už ukázali co dovedou, proč by se teď měli zastavit? Jsme jen materiál k vedení proxyválky a sloužící jako nárazník, velikost a poloha naší země (a české řiťolezectví) k tomu přímo předurčuje.

kolemjdoucí
Návštěvník
kolemjdoucí

Reakce na “Korektor na domněnky Bře 19, 2015 at 11:15 “. Proč to tu nikdy nefunguje napoprvé?? Kolečko se točí a točí a nikdy neskončí.

Štastný Čech
Návštěvník
Štastný Čech

US Army vítám. jsem i pro základnu US Army a USAF na území ČR. Rád poskytnu své pozemky za symbolickou korunu. Žijeme v nejšťastnějším období českých dějin za celou tisíciletou historii.

To uz aby jste je sel nabidnout, aby jste se tam 'netlacil'
Návštěvník
To uz aby jste je sel nabidnout, aby jste se tam 'netlacil'

😉

Korektor na rusáky
Návštěvník
Korektor na rusáky

Píše se “abyste”. Nespisovný tvar “aby jste” se používá na Moravě. rád poskytnu lekci Češtiny. Je o poznání složitější než ruština. měl byste se doučovat.

marka
Návštěvník
marka

Jste hlupakj, pane Korektore, chcete ucit cestinu a vubec ji neumite, ani to zakladni z ni – ano ABYSTE se pise dohromady, ale RUSAKY uz musite napsat s velkym R a CESTINU s malym C.
Nikdy jste patrne nebral v uvahu, ze kam vstoupil American, lide meli praci a vzdelani, kam vstoupil Rus, tam byly zalare a veznice a kam vstoupil islam, tam jsou urezane hlavy, niceni starych pamatek … Soustredte se radeji na to, jaky je obsah diskuse, vykaslete se na gramatiku, protoze je jedno, jak napisete slovo demokracie, ale neni jedno, jak ji porsazujete a co pro vas znamena – a vubec nezalezi na gramatice. mm

Jaja
Návštěvník
Jaja

Dovolil bych si poopravit tvrzeni, ze vyraz “aby jste” casteni zazniva z Cech, Prahy a okoli, kde se snazi psat spisovneji nez je treba. Na Morave se s timto paskvilem tezko setkate.

TSq
Návštěvník

“Rád poskytnu své pozemky za symbolickou korunu.”, chyméry, doložte, že jste nabídl, jen žvaníte

Korektor na rusáky
Návštěvník
Korektor na rusáky

Máte tam hrubku, zpět na základní školu, do třetí třídy. Píše se “Chiméra”.

Jaromír Novák
Návštěvník
Jaromír Novák

Jsi vlastizrádce a pokud USA tady rozjede válku a až dostanou po hubě tak pak budeme takové jako ty hledat a postavíme vás před polní soud!!

Jája
Návštěvník
Jája

Kolaboranti jsou v každé zemi a za každého režimu..

Vosa
Návštěvník
Vosa

S tebou budeme počítat do první linie, až se tu něco díky americkým vojákům semele.