Probouzejí se USA ze spánku? Má březnový test záchranného systému vysvětlení?

Probouzejí se USA ze spánku? Má březnový test záchranného systému vysvětlení?

Probouzejí se USA ze spánku?  Má březnový test záchranného systému EAS vysvětlení?

Paniku mezi americkými občany vyvolalo noční televizní „vysílání“ 30. března, když byl bez předchozího upozornění spuštěn test systému nouzového varování Emergency Alert (EAS). EAS je národní výstražný systém USA, zavedený 1. ledna 1997 a navržený tak, aby prezident USA mohl během 10-ti minut promluvit ze všech médií. Kromě nápisu na televizních obrazovkách byl ve stejné době proveden i cvičný nácvik deportace obyvatel, viz video – více v článku zde.

V té době se objevily i zprávy, že operace Jade Helm není vojenským výcvikem vůči cizímu nepříteli, ale vůči nepříteli domácímu, jak o tom v březnu psal Benjamin Fullford.

Probouzejí se USA? 

Čerstvá zpráva, týkající se nedávného setkání Kerryho s Putinem, která vyšla na ne zcela důvěryhodném zdroji a kterou v překladu publikoval orgonet a z níž část níže cituji, rozhodně stojí za pozornost:

Zpráva uvádí, že i když americká armáda nadále před veřejností tvrdí, že jde o přípravu na boj v celosvětových podmínkách, a popírá, že toto obrovské tréninkové centrum má něco společného s přípravou na boj v USA, analytikové ruské rozvědky tvrdí, že jeho půdorys s kostely v americkém stylu, systém podzemní dráhy, nákupní centra, jména ulic, vše v angličtině, a další charakteristické znaky jsou typické jedině pro Spojené státy, a jediný možný důvod pro jeho existenci je trénink vojska na boj ve své vlasti. (!)

Ještě zlověstnější je, jak uvádí zpráva, že narůstají důkazy, že nadcházející obrovské válečné hry Jade Helm 15, které připravuje americká armáda uvnitř Ameriky, jsou ve skutečnosti záměrným rozmístěním bojových sil, loajálních ústavě USA, které se připravují na boj a zničení Obamovy tajné zednářské armády.

Pokud jde o “zděšení”, v němž se nachází Obama nyní, když jsou důkazy o prozrazení jeho tajné armády, zpráva uvádí, že brzy se plně projeví … ,ale bohužel ne dříve, než v Americe “potečou potoky krve”, protože boj o srdce a duši tohoto kdysi velikého státu již má brzy začít”.

Vkládám to jako informaci k pozornosti s tím, že zpráva mi potvrzuje, že zatímco Evropa (a obzvláště česká politická scéna) k USA vzhlíží jako ke kotvě toho “nej”, co na světě existuje, USA jsou na velkém subjektivním rozcestí, jaké od doby svého vzniku nikdy nepoznaly. A jako jejich vznik byl spojen s “potoky krve”, tak se historie zopakuje. Jestli se zopakuje na úrovni globální nebo na úrovni regionální, to záleží jen na nich. Ale poté, co vstupem VB do AIIB mohlo konečně i jim dojít, že byly hozeny přes palubu (viz americký dolar), pak snad uvedené informace jsou nadějí, že se rozhodly pro řešení regionální (tedy méně nebezpečné pro lidstvo jako celek).

Pro dnešní svět platí, že “není nic staršího, než včerejší noviny”. Svět je účelově zahlcován stále novými informacemi tak, aby těm skutečně důležitým nebyla věnována pozornost. Mě se ale opět vybavila jedna z roku 2012, kde G. Soros říká: “Klidně ať zchudnu, hlavně ať to přežiju” a ve které doslova hovoří o nepokojích a násilnostech v ulicích USA – no, kdo jiný by o tom mohl s takovým předstihem vědět lépe ??? Mě tím jenom potvrdil, že odpovědi na každou aktuální událost je nutné hledat v minulosti – což platí i pro březnový test EAS, “náhodou” provedený v době, kdy běžel termín pro vstup zemí do AIIB…. (a to pořád nehovořím o horoskopu vzniku USA).

– Pozorovatelka –  25.5.2015

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Mordi
Návštěvník
Mordi

Je jasné, že Rusko potrebuje mier a USA vojnu. USA bez vojny a hegemónie neprežijú a čím dlhšie budú čakať, tým bude Rusko a Čína silnejšia. USA proste chce byť generálnym riaditeľom zemegule. Odmieta spoluprácu v multilaterálnom svete, kde by bolo len jedným z riaditeľov jednej regionálnej časti zemegule. A ťahá za sebou Európu, ktorá pri spojení Nemecka a Ruska mohla byť tiež jednou z mocností v multilaterálnom svete:
http://www.mordechajkapusta.com/2015/08/o-ukrajinu-europu-ide-az-na-poslednom.html
http://www.mordechajkapusta.com/2015/03/usa-stavia-nemecko-proti-rusku.html

B
Návštěvník
B

Nezlobte se, ale tajná zednářská Obamova armáda? Via Orgo -net a whatdoesitmean? To jsou čiré bláboly a bizarní zdroje. On i ten Fulford je trochu bizar. Pokud vím, tak už snad 10 let zatýká “sionacisty”, už snad 100x došlo k nějakým změnám, dokonce blábolí o mimozemšťanech či virtuální realitě, jindy zase moc měl převzít jakýsi superpočítač, který mu měl snad i zatelefonovat…..myslím, že by mu neuškodilo méně experimentovat s halucinogeny. Je to taková japonská Petra Bostlová……