Příští spolupracovník D. Trumpa: “S Putinem budeme jednat z pozice síly jako...

Příští spolupracovník D. Trumpa: “S Putinem budeme jednat z pozice síly jako Reagan”. Video: Reaganova tajná válka

“Znovu zavedeme jaderný štít pro Polsko i Českou republiku, zvýšíme počty v armádě na 550 tisíc, na rozdíl od Obamových plánů snížení na 420 tisíc, umístí (Trump?) víc jednotek NATO a pošle je k hranicím. Budeme s Putinem vyjednávat stejně jako Reagan, a to z pozice síly. Ne hloupě, jako to dělal Obama s Hillary” – řekl Rudy Giuliani, bývalý starosta New Yorku, který má zaujmout významnou pozici v Trumpově týmu (čas od cca 35:00 zde).

R. Giuliani a D. Trump

Video, které jsem vložila, souvisí se slovy Giulianiho především v tom, že zmínil politiku Reagana. Shodou okolností totiž dokument “Tajná Reaganova válka” před několika dny běžel na Prima Zoom a mě se tím potvrdila taková “náhoda”, že dokument se objevil zrovna v době, kdy se svět vrací do časů ruské perestrojky, tzn. do doby Reagana a Gorbačova, tentokrát ovšem s tím, že před perestrojkou (rozkladem) nyní stojí Spojené státy.

D. Trump a R. Giuliani

Kdo se na dokument podívá, ten si musí směrem k USA říct: “Jen houšť toho rozkladu za to všechno!”, tentokrát to však už nebude pouze zbožné přání, protože Spojené státy před rozkladem jsou a pan Giuliani se velmi mýlí v úloze, jakou má D. Trump splnit. K tomu se mi vybavilo, jak rozpad SSSR byl Reaganem řízen přes uzbrojení a v součinnosti s cenami ropy za pomoci Saúdské Arábie  (viz rozhovor v článku Rozklad Ruska podruhé?) a jak stejná metoda bude tentokrát použita i na USA (obzvláště dolar/petrodolar a odstavení USA od blízkovýchodních zdrojů a tentokrát za pomoci Íránu).

D. Trump a R. Reagan

Tak či tak bych nadšení z Donalda Trumpa krotila – analogie s Gorbačovem a Reaganem nemusí být pouze v tom, že Spojené státy jsou před perestrojkou, ale také v tom, že pro Rusko je naplánována perestrojka č. 2, o tom ale mám rozepsaný jiný článek. Vložené video však vkládám i jako pohled, jak lze rozložit sebevětší stát, stojí-li v jeho čele správné loutky.  Čímž chci říct, že pod vedením vůdce Putina Rusko zatím poslední velký pokus o rozvrat, pokus v roce 2014, ustálo.

PS: Když vidím, že video, které jsem nedávno viděla v tv jako “Tajná Reaganova válka” má ve skutečnosti název “Klamné operace – Reagonova metoda”, tak mi něco říká, že článek by se mohl jmenovat “Klamné operace – Trumpova medota”…

-Pozorovatelka-  13.11.2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
janakiev
Návštěvník
janakiev

že by si rusi nevzali ponaučení?? ale jděte

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Skvělé video a článek, milá paní Pozorovatelko.

Komise pro Klamné Operace to klamání v průběhu času dotáhla k takové dokonalosti, že dnes již málokdo z Američanů ( i z těch komisařů) vlastně tuší, kde je realita.
Aby nakonec nebyli všichni Z-klamáni! 😉

Jinak mám pocit, že Putin je velmi bystrý, a že právě tuto jejich taktiku používá velmi obratně – např. v Sýrii.
( …Ano! musíme, a chceme spolupracovat na vyřešení “syrského konfliktu”… – řekněte nám, kde máte vaše operativce, abychom je NÁHODOU nevybombardovali – OMYLEM!…..
bum, bum…..ale my jsme se vás ptali, a vy jste nám neřekli, že zrovna TAM…kolik že jich tam bylo? …30?..nejen vaši, ale i Francouzi, Angličané, Němci, Izraelci…. a kde se tam VŠICHNI vzali?)
🙂

lmimkac
Návštěvník
lmimkac

Predovsetkym si Rusi za ten marazmus cez ktory uz starocia idu mozu sami… Nemohli by Amici rozbit nieco silne a stabilne… Miesto stabilnej a prosperujucej spolocnosti vybudovali nekonkurencie-schopny stat, ktory padol na svojich slabinach a nie pricinenim nejakeho dohasinajuceho herca… A tak je to i dnes… Robia neustale chyby… A my tiez… Rozbita ekonomika, zerieme a pijem sracku, drzky stoja viac ako maso, kravy, ovce, svine, hydina nikde… Luky zarastaju travou… Na druhej strane je ale treba priznat, ze 2x vstali z prachu vojen zniceni, unaveni… Neviem, ci by Amici, Briti a ostatni zapadni hrdinovia ustali taky onslaught…

Jajka
Návštěvník
Jajka

Nevstoupíš dvakrát do jedné řeky – Herakleitos z Efesu /cca 535 – 475 před n.l./

mareciino
Návštěvník
mareciino

takze podla mojich informacii z vojenskych kruhov, mozem potvrdit, ze Americka armada momentalne nabera tisice muzov…. vraj sa tam deje obrovsky nabor a nieco sa chysta…takze tento clanok povazujem za absolutne pravdivy…. som zvedavy co sa ide udiat

monsanto
Návštěvník
monsanto

Trump planuje masivni vydaje na zbrojeni. Chce navysit pocet vojaku v aktivni sluzbe o 540 000, pocet valecnych lodi o 350, pocet vojenskych letadel o 1200, chce vybudovat zbrusu novy obranny protiraketovy system a modernizovat vybaveni lodi, aby umoznovaly protibalistickou obranu.

Jestlize nyni predstavuji vojenske vydaje USA 40% vsech svetovych vydaju na zbrojeni, tak za Trumpa to bude jeste vice.

NoName312
Návštěvník
NoName312

Dekuji za kraticky clanek,

ktery neni analyzou, ale jen rychlym kratkym popisem kdy kdo co jednou rekl CT. Ano, nemusi to byt uplne mimo obraz, ale take to muze byt jen jeden z mnoha “steku” ktere nas jeste cekaji. A i to lze pak instalovat do urciteho videni sveta a jeho procesu. Nevim, mozna jsem zmlsany, ale tento kraticky clanek o jednom vstupu mozneho budouciho spolupracovnika DT pro me neni az tak zasadni. Vzdyt jeste ani neni DT v uradu a uz je na internetu videt spoustu zarucenych indicii jak se jeho vlada bude chovat, co prosazovat atd.

Pockal bych s tim hodnocenim a implementovanim do sveho videni sveta az na dobu realnych kroku.
Do te doby to jsou zatim jen “steky” – i kdyz u nas se rika “Na kazdem steku pravdy trochu” 🙂

Za me zatim DT lepsi volba jak HC, uvidime co prinese budoucnost, jeho 100 dni take pro me za chvalitebne.

S pozdravem
NoName312

Nobody
Návštěvník
Nobody

Z článku autora pod jménem The Saker – Zvolení Trumpa prezidentem – rizika a možnosti:

Nejhorší případ? Trump by se mohl ukázat jako celkový podvod. Osobně o tom velice pochybuji, ale přiznávám, že je to možné. Mnohem pravděpodobnější je, že prostě nebude mít předvídavost a odvahu rozdrtit neokonzervativce a že se je pokusí usmířit. Pokud tak učiní, oni ho místo toho rozdrtí. Je fakt, že zatímco správní orgány se mění každé 4 nebo 8 let, režim u moci to nedělá a americká vnitřní i zahraniční politika byla úžasně konzistentní od konce druhé světové války. Celý článek na http://desitka.org/?p=8056 .

Emitor
Návštěvník
Emitor

Radar v Brdech z nás udělá terč Ruska, proto z něj před pár lety sešlo. Proč by to mělo být na druhý pokus jiné? To že jsou Parkanová s Vyčítalem na nože a žádná blbá pochvalná óda tentokrát nebude mi nestačí.

pzv
Návštěvník
pzv

p.s. tak ten link na diskusiu na pravde môžete rovno ignorovať, medzičasom je kompletne zaspamovaný trollmi.