Přišlo jaro a Američané táhnou přes Česko s obrněným cirkusem na východ....

Přišlo jaro a Američané táhnou přes Česko s obrněným cirkusem na východ. Co takhle je odklonit na jih? Popadněte transparenty a běžte vítat dragouny! Nebudou se stačit divit!

Přišlo jaro a Američané táhnou přes Česko s obrněným cirkusem na východ. Co takhle je odklonit na jih? Popadněte transparenty a běžte vítat dragouny! Nebudou se stačit divit!

Drang nach Osten! Podobně jako ptáci na podzim, kteří táhnou na jih, se podobný úkaz pravidelně opakuje i u americké armády v Evropě. Přišlo jaro a Američané vyrazili ze svých základen v Německu směrem na východ. Nové spojenecké cvičení Sabre Strike 2016 v Pobaltí prověří po cestě do místa manévrů kvalitu vojenské navigace a zejména českých tankodromových silnic. Celý vojenský přesun bude přes Česko probíhat 4 dny a hlavně s pravidelnými cirkusovými zastávkami bude obveselovat české politické elity od pátku tohoto týdne až do pondělí [1].

2381885.jpg
Vloni se Dragounská jízda odehrála s vlaječkami jako na 1. máje.

Trasa povede přes Rozvadov, Prahu, Vyškov u Brna a Bohumín. Jakkoliv se snažíme v redakci pochopit důvod těchto jarních tažení na východ, uniká nám smysl. U zvířat by člověk pochopil, že odlétají na jih před zimou a že takové přesuny jsou otázkou přežití. Ovšem přesuny americké válečné techniky na východ k ruské hranici lze označit za čiré šílenství. V době, kdy Evropa čelí největší invazi na jižních hranicích Schengenu v podobě milionů migrantů, mezi nimiž už i oficiálně jsou teroristé a džihádisté [2], tak české politické elity spolu s kumpány z USA vidí největší hrozbu v Rusku.

Američané řinčí zbraněmi Rusům pod okny

Zajímalo by mně, kolik migrantů k nám do Evropy proudí přes ruskou hranici. Čistě statisticky. Rád bych viděl ta čísla. Stejně tak by mně zajímalo, proč americké námořnictvo cvičí v Baltu jen 70 kilometrů od ruských teritoriálních vod. Představte si, že by ruské válečné námořnictvo cvičilo 70 kilometrů od teritoriálních vod USA, třeba nedaleko New Yorku, Floridy nebo San Francisca. Co bychom se asi dočetli v západním tisku o ruské bezprecedentní agresi a provokaci takového cvičení? Když ale totéž provádí hrdinná US Army v Baltském moři, je všechno kosher. Jenže stejně tak NATO a Američané cvičí i v Černém moři, u jižní hranice Ruska. Cirkusová čísla NATO ovšem moc velký dojem na Evropany nedělají, o ty se musí postarat sami Rusové svými stíhačkami při těsných průletech nad palubami amerických lodí. A politici v Evropě skáčou radostí, plácají ručičkama a američtí ambasadoři je uznale chválí a drbou jako lokaje za ušima.

1038029478.jpg
Ruský Suchoj Su-24 prolétává nízko nad palubou amerického křižníku USS Donald Cook v Baltském moři.

Odvádění pozornosti je stará finta. Když někde na ulici upadne na zem stará paní, stane se středem pozornosti. Když ale naproti začne hořet dům, pozornost se přesune z paní na hořící barák. Když se na ulici zřítí dopravní letadlo, pozornost se z baráku v plamenech přesune na trosky letadla. Když v dálce vybuchne jaderná bomba, pozornost se přesune na prudký záblesk a mohutný hřib na obzoru. Kdo si v takové chvíli vzpomene na paní, která upadla na chodníku? Systém odklánění pozornosti byl elitami za dlouhá staletí doveden k dokonalosti. Jakýkoliv problém, pokud ho nelze vyřešit, lze bez problémů marginalizovat tím, že se odvede pozornost veřejnosti ještě k většímu problému. Stačí vyrobit problém, který média posoudí jako závažnější. Když bude v Česku kritické sucho, bude to hlavní téma televizí a novin. Když ale teroristé odpálí do povětří rozhlednu na Petříně, na sucho si nikdo ani nevzpomene, i kdyby na ulicích leželi stovky lidí s vyplazenými jazyky a lapajícími po kapce vody.

Invaze probíhá z jihu, ale Američané jedou na východ!

Evropa neumí (a elity ani nechtějí) zamezit nelegální migraci. Je to velký problém. Elity se proto snaží najít zástupný problém, kterým má být Rusko a jeho hrozba, které se máme v Evropě bát. Jenže ono to nefunguje. Tento zástupný problém se nepovedl, protože nikdo tomu nevěří, že Rusko představuje zásadní hrozbu pro Evropu nebo pro kohokoliv jinde. Všichni se ptají, proč Američané nejedou se svým obrněným cirkusem raději na jih, aby vojáci ochránili jižní hranici Schengenu. Aby zamezili přílivu migrantů. Aby americké lodě opustily Balt a Černé moře a přesunuly se na ochranu pobřežních vod Řecka a Itálie. Ale to se neděje. Zatímco jižní hranice Schengenu je děravější než hodně nepovedený a vyplynovaný ementál, ozbrojené síly NATO se přesunují k ruským hranicím. Stále více lidí se ptá, co je tady sakra špatně?

_88764151_c2e6d964-1214-43c0-b36b-024b9d750f84.jpg
Invaze migrantů. Uprchlíci se vydali na pochod z tábora Idomeni na makedonské hranici.

Redakce AE News nemá zapotřebí nikoho vyzývat, aby blokoval americký konvoj na silnici, protože už vloni jsme varovali, že by mohli vojáci začít střílet, minimálně varovné salvy do vzduchu jako před lety při incidentu v Belgii. Ale bylo by možné udělat něco jiného. Co takhle podél silnic stát a držet transparenty s nápisy “Heading to Russia? Europe is under siege by migrants, not Russians!” nebo “You better go to Greece to protect us against migrants!” a podobné anglické transparenty s nápisy. Ukažte projíždějícím Američanům, že by měli mířit jinam, než kam je posílají jejich velitelé z NATO. Možná by neškodilo, kdyby se akce s transparenty udělala ve dvou jazycích, aby jí rozuměli i čeští politici, kteří angličtinou disponují asi stejně tak “skvěle”, jako disponuje pan premiér Sobotka.

Rusko otestuje největší mezikontinentální raketu na světě

Není bez zajímavosti, že Rusko chystá v nejbližších dnech zkoušku nejnovější těžké mezikontinentální balistické rakety RS-28 Sarmat, která není ničím jiným, než naprosto bezprecedentní reakcí americkým snahám o vytvoření protiraketové obrany poté, co USA odstoupily od smlouvy ABM (zakazující výrobu protiraketových systémů). Nová ruská balistická raketa Sarmat dokáže nést až 15 samostatně manévrujících hlavic, které umí náhle měnit trajektorii a zcela tak nulují schopnosti amerických protiraketových systémů (Patriot/THAAD/Aegis) anebo dokáže nést jedinou jadernou hlavici o bojovém výkonu 100 MT, což je dvojnásobek výkonu sovětské bomby “Car”, která je dosud největší bombou, která byla odpálena nad povrchem naší planety.

[VIDEO] Test těžkého balistického nosiče RS-36M (NATO Code SS-18 Satan)

Ze stejné konstrukce vychází i nová raketa RS-18 s označením NATO SS-19 Stiletto, která je zařazena do skupiny raket se střední nosností. Těžká varianta RS-28 Sarmat má za úkol nahradit staré sovětské těžké nosiče RS-36 Satan, které jsou dosud největšími nosiči jaderných hlavic na světě.

[VIDEO] Test nového ruského středního balistického nosiče RS-18 (NATO Code SS-19 Stiletto)

Modernizace ruských jaderných strategických sil je prioritou ruské armády ve světle nové americké doktríny Steel Rose v Evropě, která má za úkol rozpoutat nové kolo horečného zbrojení a dominance sil NATO na severní polokouli. Vývoj protiraketových systémů USA je tak hlavním viníkem obnoveného vývoje ruských balistických nosičů a právě tyto cirkusové vyjížďky americké armády každé jaro na východ k ruským hranicím posilují militaristické kruhy v Rusku a ospravedlňují zvyšování zbrojních rozpočtů Ruska, ale nejen jeho.

Mávat na ruského medvěda, šťouchat do čínského draka?

Stejně tak, jako NATO provokuje Rusko v Evropě, stejně tak americká armáda a námořnictvo destabilizuje bezpečnostní situaci v jihovýchodní Asii, zejména pak v Jihočínském moři, kde se rodí budoucí konflikt mohutných rozměrů. Americké námořnictvo tam pravidelně vysílá své lodě, aby podobně jako američtí dragouni v Evropě na Strykerech provokovali velmoc v těsné blízkosti její hranice. Čína vynakládá obrovské prostředky do zbrojení a americké lodě dělají všechno proto, aby Peking byl natolik nervózní a zbrojil o to více. Pomalu to vypadá, jako kdyby USA chtěly začít válčit s celým světem. Je to projev kalkulu, anebo už úplného šílenství ve snaze přivodit zánik USA v jaderném ohni? Došly snad globální elity k názoru, že bez zničení USA nepůjde plně realizovat projekt NWO? Jak jinak si vysvětlit, že jediná snaha amerických národních elit je destabilizace bezpečnostních vztahů s ostatními velmocemi ve světě. A tím je myšleno Rusko a Čína, přičemž Indie zatím zůstává stranou.

liaoning_soldier_binocs_pek10_39563603.jpg
Čínský voják pozoruje situaci v Jihočínském moři

Migrace představuje největší hrozbu pro Evropu a pro Českou republiku. Dejte to najevo v pátek, o víkendu a příští pondělí americkým vojákům a také českým politikům, kteří se jim přijdou klanět a dělat si s nimi selfíčka. Dejte jim najevo, že mají špatný směr. Ať stočí své transportéry na jih a jedou chránit Řecko a Itálii před přívaly migrantů. Tam leží ta největší hrozba a nebezpečí pro současnou Evropu. Po zmanipulovaném vítězství van Baalena v Rakousku se dá navíc očekávat další otevřená vítací náruč migrantům a druhá Merkelová v kalhotách v Evropě. Muslimové provádí invazi do Evropy z jihu, je proto šílenství posílat americké vojáky k ochraně hranic EU na východě.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Holy
Návštěvník
Holy

Pri podobne demonstraci sily na hranicich Moldavie byli Moldavskymi vlastenci USraaelci zastaveni. Podle udaju, ktere USraelci poskytli melo do Moldavie prijet 9 kolon celkem 100 vozidel. Jenom v prvni kolone jich meli ty hajzlove 225. Chteli se pres Moldavii dostat do Odessy odtrhnout ji od Ukrajiny a priojit k Rumunlandu a pomoci tam vybudovat zakladnu NATO pro lode v Cernem mori. Takovou zakladnu puvodne jiz 3 roky nazpet planovali na Krymu coz lze dohledat na strankach projektu Pentagonu. Proto Putin Krym zcela spravne zabral a nedovili jim ohrozit uzemi RF. Nasledne po prechodu hranic Moldavie by okupovali i Moldavii jmenem prdelozezu z Rumunska, kteri usiluji o navraceni Bukoviny, kterou ztratili jako reparaci za spolurpaci s nacisty. Je to preci NATO a neni dulezite, ktera armada by Moldavii obasadila, ze? Kazda takova kolona je smrtelnym nebezpecim nasi narodni suverenite!!!

Kari
Návštěvník
Kari

Ale no tak americka armada nas prece bude chranit. O Obamu se muzeme oprit jak o Sovetsky svaz. Ze vitaci? Aby se vam nepopletla hesla nejvetsi milovnici americke demokracie a jejiho vyvozu jsou obvykle byvaly komunusti ale ti skutecne bezcharakterni jako treba general Pavel. Chce se mi z nich zvracet.

fuckEU
Návštěvník
fuckEU

Asi spíš nacvičují “rychlý přesun”, jestli se budou takhle “rychle přesunovat” s toutu technikou nemá se Ruská federace čeho bát. Navíc Ruská armáda má jednotnou výzbroj a výstroj, ale NATO každý přijede, nebo přiletí něčím jiným, díly nebudou, nebo jich bude málo … potom 5000 vojáků má dokázat to co nedokázal wehrmacht s miliony vojáků? Skutečně směšná představa …

Holy
Návštěvník
Holy

Podle Rand corpation pokud armada RF vstoupi do skutecneho konfliktu s NATO v Evrope vydrzi NATO odolovat celych 60 hodin. Pak dojdou armady RF k Lamanchi.

Občan
Návštěvník
Občan

To jsou ti správní VÍTAČI KONVOJE .-)
Muž vystrčil na americký konvoj zadek:
http://zpravy.idnes.cz/americky-konvoj-dorazil-do-vyskova-odpurci-sobotka-fht-/domaci.aspx?c=A160527_181327_domaci_san

LCZ
Návštěvník
LCZ

Každá akce vyvolá re-akci.

Putin: “Ak ešte včera ľudia žijúci v oblastiach Rumunska a Polska nevedeli, čo to znamená byť v hľadáčiku, tak dnes budeme nútení vykonať určité opatrenia na zaistenie našej bezpečnosti”

http://www.hlavnespravy.sk/putin-ak-este-vcera-ludia-zijuci-v-oblastiach-rumunska-nevedeli-co-to-znamena-byt-v-hladaciku-tak-dnes-budeme-nuteni-vykonat-urcite-opatrenia-na-zaistenie-nasej-bezpecnosti/787290

http://www.zerohedge.com/news/2016-05-28/putin-vows-retaliation-over-us-missile-shield-warns-poland-romania-now-cross-hairs

Alsorra
Návštěvník
Alsorra

Nechtěl jsem tu sovětská vojska a nechci mít tady pod nosem jues army. Stačí mít plakáty s nápisem FUCK THE USA! FUCK THE NATO! YANKIES GO HOME!

Kari
Návštěvník
Kari

Tak jak je to s tim prijezdem americke kolony do CR? Nemeli prijet uz rano? Ja cekala online zive reportaze na ceskem netu, davy mavajici americkymi mavatky a zatim to vypada ze ceske net zpravodajstvi zpravy o americkych Rambech na ceskych silnicich temer zatloukly no toto?

Holy
Návštěvník
Holy

Banda USraelskych vrahu prekrocila dnes hranice 2. protektoratu Bohmen und Mehren, přesně 74 let od atentátu na Reinharda Heydricha, aby nam ukazala silu loutkove okupacni armady spolu s mistnimi kolaboranty v cele se Sralbotkou a pod sikem deviantniho Zida Schapira. Nechceme tu zadnou armadu krome nasi.

http://narodnidemokracie.cz/americti-vojaci-u-nas-nejsou-vitani/#more-6711

Dobrý Čech
Návštěvník
Dobrý Čech

Naši spojenci že tu nejsou vítáni? To řekni těm tisícům lidí, kteří zde Američany vítali. Jak v prvním, tak v dalším konvoji. Byl jsem taky zamávat spojencům, a musím říci, že žádného protestujícího jsem nezaznamenal. Asi mají odvahu vyjádřit svůj názor jen na těchto postbolševiky placených stránkách!

Holy
Návštěvník
Holy

Banda USraelskych vrahu prekroci v 9.30 hranice 2. protektoratu Bohmen und Mehren, aby nam ukazala silu loutkove okupacni armady spolu s mistnimi kolaboranty vedenymi Sralbotkou pod sikem deviantniho Zida Schapira. Nechceme tu zadnou armadu krome nasi. Zucastnete se protestu organizovanych vlastenci napric politickym spektrem po cele trase jizdy okupntu.

Pet.A
Návštěvník
Pet.A

Zdravim, máte prosím odkaz na nějakou protestní akci proti Američanům? Já jsem zatím nic nenašel a rád bych Američany přivital s miskou rajčat, děkuji

Michael Chertoff
Návštěvník
Michael Chertoff

Vítači US Army, to je zjevně ten samý morální odpad národa, který tu chodil hajlovat za Hitlera. Proč se zabývat takovými lidmi, vždy jich pár bude. Problém je, že to zahrnuje skoro všechna mainstreamová média, včetně veřejnoprávních.

Válka, kterou nevidíte (cz tit.): https://www.youtube.com/watch?v=u6tNXk9aB6k

Dobrý Čech
Návštěvník
Dobrý Čech

Pokud vím, tak s Hitlerem hajlovali do roku 1941 Sověti. Do té doby ještě stačili spolu s německými nacisty rozpoutat 2. svět. válku napadením Polska. A samozřejmě Hitlera dodávkami surovin podporovat v jeho válce proti Západu.