Projev Vladimíra Putina v OSN – aktualizace: video. Projev Baracka Obamy v...

Projev Vladimíra Putina v OSN – aktualizace: video. Projev Baracka Obamy v OSN, video

Projev Vladimíra Putina v OSN – aktualizace: video. Projev Baracka Obamy v OSN, video

Prezident RF Vladimír Putin dnes po deseti letech vystoupí na jubilejním 70. zasedání OSN. Projev je celosvětově velmi očekáván, protože ruský prezident má hovořit především o hrozbě terorismu a o boji proti ISIL. Ruská televize bude projev vysílat v 17 hod moskevského času (v 16 hod našeho).

Vladimír Putin     

Přímý přenos projevu byl ke shlédnutí zde.

Na téma boje proti ISIL bude mít v New Yorku schůzku český premiér Bohuslav Sobotka s Barackem Obamou. Už předtím se premiér vyjádřil, že Evropa proti ISIL zasahovat nebude, cituji ze zprávy čt24 :

Americký prezident Barack Obama proto osobně pozval premiéra Bohuslava Sobotku do New Yorku, kde v úterý pořádá summit o boji proti Islámskému státu a terorismu. Jde o vůbec první setkání této koalice na nejvyšší úrovni. Podle Sobotky ale vojenský zásah spojenců konflikt v Sýrii nevyřeší. Porážku IS na zemi musí zvládnout arabské jednotky samy.

„Pokud máme zvládnout současnou migrační krizi, tak je potřeba porazit nebo výrazně oslabit Islámský stát,“ poznamenal Sobotka. Situaci ale podle premiéra musí řešit především arabské státy. Evropa proto podporuje jen letecké údery a kurdské a irácké bojovníky. Prezident Miloš Zeman i pravicová opozice ovšem volají i po pozemním zásahu spojenců. Zdroj

Protože prozatím to vypadá, že není v silách Západu ISIL porazit, o to důležitější je, s čím přijde Rusko.

-Pozorovatelka-  28.9.2015

Aktualizace:

Záznam projevu Vladimíra Putina (originál v ruštině)

Projev Vladimira Putina v OSN (anglický simultánní překlad)

Záznam projevu Baracka Obamy

Pozorovatelka, 19:15, 28.9.2015

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Miloslav Dědek
Návštěvník
Miloslav Dědek

V projevech Putina i Obamy nezaznělo nic co by vylučovalo možnost vzniku velké koalice všech supervelmocí, která by se postavila proti IS a dalším teroristickým organizacím. Návazně na sjednocení velmocí v uvedené koalici by mohla vzniknout globální dohoda, která by mohla účinně předcházet válkám, ekonomickým krizím a řešit další globální problémy. V současném zastaralém a nefunkčním pojetí politiky prognózují politologové budoucnost podobně jako meteorologové počasí. Je na čase začít budoucnost lidstva systematicky, cílevědomě a plánovitě realizovat. Globální demokratická vláda by mohla být organizací, která by umožnila rozumným politikům dohodnout se na tom, jaká bude budoucnost celého lidstva. Globální demokratická vláda by zajišťoval trvalý mír na celé planetě prakticky stejným způsobem, kterým EU zajišťuje trvalý mír v rámci celé EU. Evoluci politického uspořádání světa je možné pouze zpomalit ne zastavit. Jedna možná cesta k novému politickému uspořádání světa je uvedena v článku: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

Michal
Návštěvník
Michal

Projev Putina s ceskymi titulky:
https://www.youtube.com/watch?v=bRG0qbpVgIA

AlešK
Návštěvník
AlešK

Jsem tak šťastný, že jsem obyč. človíček… a nemusím jednat s takovým d-o-b-y-t-k-e-m.

tynena
Návštěvník
tynena

Ze slovanských národů zůstalo Rusko.Západu se se s pomocí naši hlouposti a naivity daří uskutečňovat mimo jiné ..tažení na východ,levné pracovní síly,suroviny atd..Západ ničí vše,kde je klid a daří se,Zničit a dosadit svého protektora,to je snaha tzv.západní demokracie.Je mi z toho na nic a už jen z toho přeji Putinovi sílu,Jedná se i o nás-Slovany.

Nobody
Návštěvník
Nobody

Nějak mi nesedí tyto odstavce – cituji – Na téma boje proti ISIL bude mít v New Yorku schůzku český premiér Bohuslav Sobotka s Barackem Obamou. Už předtím se premiér vyjádřil, že Evropa proti ISIL zasahovat nebude, cituji ze zprávy čt24 :

Americký prezident Barack Obama proto osobně pozval premiéra Bohuslava Sobotku do New Yorku, kde v úterý pořádá summit o boji proti Islámskému státu a terorismu. Jde o vůbec první setkání této koalice na nejvyšší úrovni. Podle Sobotky ale vojenský zásah spojenců konflikt v Sýrii nevyřeší. Porážku IS na zemi musí zvládnout arabské jednotky samy. – konec citátu.

Pro pánaboha, co má premiér, takového pidistátu jakým je Česko, společného s bojem proti ISIL? To jako, že by tam poslal těch pár desítek vojáků co má ČR k disposici, aby porazili ISIL? To je přeci naprostá blbost. Ale jestliže to je pravda, že ho Obama pozval, tak v tom vidím kulišárnu s nějakou tou novou základničkou pro US Army v ČR (Brdy, nebo Libavá), samozřejmě v rámci boje proti terorismu. Nechme se přeekvapit.

bantustan
Návštěvník
bantustan

Člověk je záhadně geneticky zfušován,že pořád tíhne k nějakému vudčímu vzoru a málokdy se podaří být SÁM SEBOU..At to byl Dubček,Gorbačov.Havel,Klaus,vždy se POSLÉZE objevila nějaká ta lidská chybička..Takže,jak moje berlička KRIŠNAMURTÍ řekl…V životě..Jsem NATO SÁM..SE SEBOU.. https://www.youtube.com/watch?v=H4CYgDBgEn4

bantustan
Návštěvník
bantustan

Pruzkum českého generálního štábu…Velice ideologicky nespolehlivá statistika…https://www.youtube.com/watch?v=ZjYi_3993eI

fulifo
Návštěvník
fulifo

Ted jsem zvedav, jestli se naplni Fulfordova slova:
“Příštích několik týdnů by mělo tedy odhalit, jestli budou oznámeny radikální změny v tom, jak bude provozována tato planeta, nebo jestli se jen ti samí staří zločinci udrží u moci tím, že budou ukazovat svou pěknou tvář…Otázkou je: budou oznamovat narození nové světové vlády, nebo nové éry, nebo to budou prostě jen obrovské proudy prázdných frází před návratem do starých kolejí?
V případě, že tito vůdci jednoduše budou pouze říkat hezké věci, ale nepřijmou žádná rozhodnutí, můžete si být jisti, že krvavá revoluce se stala nevyhnutelnou.”

Lenz
Návštěvník
Lenz

Pozorovatelko,a kde máte ten v nadpisu inzerovaný přímý přenos ? Na Vámi uváděném odkazu je pouze hromada reklam a pak jakýsi debatní klub.

vladimi
Návštěvník
vladimi

ještě nemluvil, ale bude co nevidět.

stream live pro angličtináře

https://youtu.be/S-YO6wabsLQ

stream live pro ruštináře

https://youtu.be/pSA2u5jZvy4