Prezident Miloš Zeman je podle Džamily Stehlíkové obětí zákulisního boje o moc...

Prezident Miloš Zeman je podle Džamily Stehlíkové obětí zákulisního boje o moc a jeho podpis na dokumentu ke svolání schůze sněmovny je prý zfalšovaný! Padla již trestní oznámení a důkazní fotografie potvrzují, že ten podpis je nějaký divný! V jakém stavu je prezident republiky? Proč stále nenatočil video a neujistil občany, že je v pořádku a ve zdraví, když měl k obědu prý i vinnou klobásu? Copak na ARO se lidem na hadičkách a infúzích podávají knedlíky a mastné klobásy? Proč Police ČR popírá, že by doprovázela Radka Vondráčka na pokoj prezidenta?

Prezident Miloš Zeman je podle Džamily Stehlíkové obětí zákulisního boje o moc a jeho podpis na dokumentu ke svolání schůze sněmovny je prý zfalšovaný! Padla již trestní oznámení a důkazní fotografie potvrzují, že ten podpis je nějaký divný! V jakém stavu je prezident republiky? Proč stále nenatočil video a neujistil občany, že je v pořádku a ve zdraví, když měl k obědu prý i vinnou klobásu? Copak na ARO se lidem na hadičkách a infúzích podávají knedlíky a mastné klobásy? Proč Police ČR popírá, že by doprovázela Radka Vondráčka na pokoj prezidenta?

V redakci AE News začínáme mít opravdu vážné obavy o zdraví a osud prezidenta Miloše Zemana, protože události okolo jeho hospitalizace začínají nabírat obrysy absurdního divadla, na jehož konci ale bývá obvykle vždy jen mrtvola. Tento sarkastický citát Vladimira Majakovského se přesně hodí k dnešní kauze a skandálu s podpisem prezidenta na dokumentu ke svolání schůze poslanecké sněmovny na 8. listopadu tohoto roku. Včera ve čtvrtek se předseda sněmovny Radek Vondráček (Hnutí ANO) vydal do Ústřední vojenské nemocnice v Praze na návštěvu za prezidentem.

Originální podpis prezidenta Miloše Zemana

Po vstupu do budovy ho měl policista z útvaru prezidentské ochranky dovést ke dveřím prezidentova pokoje a uvnitř již čekal kancléř Vratislav Mynář. Prezident na lůžku měl potom Vondráčkovi předat podepsaný dokument, kterým prezident svolává ustanovující schůzi sněmovny po volbách. Radek Vondráček tvrdí, že se dokonce s prezidentem vyfotili, ale fotografii vzhledem k prezidentovu stavu nebude publikovat. Jenže dnes v pátek propukl skandál. Vondráček totiž novinářům ukázal podepsaný a dokument a lidé si hned všimli, že ten podpis neodpovídá podpisům prezidenta z minulosti.

Brněnský lídr za Žít Brno podal trestní oznámení, tohle prý není prezidentův podpis na dokumentu ke svolání ustavující schůze nové sněmovny

Bývalý brněnský radní a lídr za Žít Brno Matěj Hollan podal trestní oznámení [1] na neznámého pachatele, který prý zfalšoval podpis na dokumentu o svolání poslanecké sněmovny, který novinářům ukazoval Radek Vondráček. Podle Hollana jde o falzifikát a napodobeninu podpisu, protože Zemanův skutečný podpis je naprosto odlišný.

Na internetu se vyrojily ihned ukázky dřívějších a veřejně publikovaných podpisů prezidenta a z nich je patrné, že Miloš Zeman používá muří nohu ve svém příjmení, které zkracuje jen na “Zem” a zbytek je muří nožka. Na dokumentu ke svolání sněmovny je však jeho celé jméno a napsané poněkud podobným písmem, které používá jeho žena Ivana. V redakci nemáme odborníka na grafologii, takže posouzení necháme jen na čtenářích a jejích uvážení, ale každopádně původní Zemanovy podpisy se od toho na Vondráčkově dokumentu opravdu liší.

Radek Vondráček ukázal novinářům podepsaný dokument

Jenže, to není to hlavní, proč se o prezidenta obáváme. Náš kolega lékař nám už včera napsal, že výroky mluvčího Jiřího Ovčáčka jsou buď myšleny jako kanadské žertíky a vtipy, anebo v horším případě je to pravda a prezidenta chce někdo zabít. Ano, týká se to těch šílených výroků Jiřího Ovčáčka o tom, že pan prezident si objednal v úterý k obědu meruňkové buchty a na středu vinnou klobásu s bramborovou kaší.

Náš kolega lékař na to řekl, že za celou kariéru neviděl na oddělení ARO jediného pacienta ani s Tatrankou v ústech, natož s mastnou klobásou a bramborovou kaší. Stejného názoru [2] je i Džamila Stehlíkova, bývalá ministryně pro lidská práva, která má v tomto ohledu stejný profesní názor jako náš kolega lékař. Stehlíková přišla s děsivou teorií, že lidé v okolí prezidenta využívají jeho špatný zdravotní stav ke svým cílům.

Lékař: Pokud pacienta na ARO cpou mastnými klobásami s diagnózou selhání jater, tak ho zabíjí

Náš kolega lékař k tomu dodává, že neexistuje, aby na ARO pacient jedl takováto jídla, protože to by bylo možné pouze na běžném lůžkovém oddělení a navíc ještě se souhlasem lékaře a dietologem. Pokud má pan prezident problém s játry, tak dieta v podobě klobásy a mastné kaše by ho mohla zabít, upozorňuje náš kolega. A protože od minulého pátku 8. října, kdy prezident volil do přenosné volební urny a nechal se vyfotit, nikdo již prezidenta naživo a ani na fotografii od té chvíle neviděl, a dny ubíhají, začínáme mít vážné obavy o jeho život. Pokud je to pravda a krmí pana prezidenta klobásami, tak nemůže tuto léčbu poškozených jater přežít.

Podpisy prezidenta, pouze ten v rámečku uprostřed se liší

A to není všechno. Policie ČR v pátek popřela, že by doprovázela Radka Vondráčka na pokoj prezidenta v nemocnici. Předseda sněmovny si ale za svým tvrzením stojí se slovy [3], že přece není blázen a ví, jak to v nemocnici včera bylo. Tohle je další indicie mocenského rozkolu v okolí Pražského hradu, vlády a bezpečnostních složek. Nikdo si zřejmě nechce vzít na triko to, co se právě okolo prezidenta děje za podivnosti.

Na výzvu Aeronetu, aby pan prezident natočil krátké video na mobil a pozdravil občany, aby je uklidnil, nikdo dosud nereagoval. Pan prezident má zdravotní problém, ale lidé mu drží palce a přejí mu brzké uzdravení, ale je potřeba s občany komunikovat napřímo, třeba i z nemocničního lůžka. A právě tedy se dostáváme k tomu hlavnímu problému a nemějte nám to za zlé, pouze budeme citovat našeho kolegu lékaře.

Na ARO leží pacienti s bezprostřední hrozbou na exitus, buchty ani klobásy nepřipadají v úvahu

Pokud je pravda, že je pan prezident na ARO, je v kritickém ohrožení života a bezprostředně hrozí selhání životních funkcí a exitus. Za tímto účelem je na ARO veškeré zařízení pro záchranu života, defibrilátory, připravené injektory s efedrinem, s dopaminem, pacient je na infuzích, na kyslíku a případné bolesti jsou tlumeny paliativními léky. V tomto stavu není pacient schopen příjmu normální stravy, natož proboha buchet nebo mastných klobás. Pokud něco takového pronese tiskový mluvčí, musí se jednat pouze o kanadský žert, nemůže to být myšleno vážné, protože pokud by to byla pravda, primář ARO by nejen letěl z nemocnice, ale zřejmě by měl problémy i s lékařskou komorou.

Porovnání podpisu na dokumentu s podpisem Miloše Zemana z podepsané knihy a s podpisem jeho ženy Ivany

Takže, pokud to byl vtip, tak opravdu velmi špatný. Jenže, pokud to je pravda, tak prezident je při takovéto dietě v přímém ohrožení života. Policie se distancuje od Vondráčkovy návštěvy u prezidenta, nechce s tím mít nic společného. Tak to lze interpretovat. Na straně druhé není třeba pochybovat o tom, že předsedu sněmovny k pokoji opravdu někdo z policejní prezidentské ochranky doprovodil. Zkrátka tady jde o něco, co my a ani veřejnost zatím neví. Prezident mohl utrpět mozkovou mrtvici. Je sice při životě, ale jeho mozkové funkce jsou limitovány.

Prezident mohl utrpět mozkovou příhodu, podle lékaře by to vysvětlovalo změnu písma prezidenta

Lidé po mrtvici jsou známí tím, že se jim změní písmo, velmi výrazně, přičemž začne připomínat písmo dětské, školní. To je způsobeno ztrátou vyšších motorických funkcí v mozku, které při mrtvici odejdou jako první. Školní písmo je ale uloženo hluboko v mozkovém kmeni, v hlavním centru motoriky, takže školní písmo u lidí po mrtvici stále funguje, vysvětlil nám náš kolega lékař. A to je zajímavý poznatek. Prezidentův podpis nemusí být falešný, ale může jít o podpis člověka po mrtvičce. Existuje sice jistá shoda s podpisem Ivany Zemanové, ale průkazné stanovisko může vydat jen soudní grafolog. Pravda je ovšem taková, že Miloš Zeman je známý tím, že nemám problém se ukázat na veřejnosti.

Podpis prezidenta z roku 2019

Nemá problém dát rozhovor, natočit pozdravení pro občany, ale pokud od minulého pátku neexistuje jediná jeho fotografie a ani video, které by zachycovalo, že může mluvit, může komunikovat, tak to zkrátka vyvolává údiv, že prezident je na jedné straně schopen podepisovat dokumenty ke svolání ustanovující schůze sněmovny, ale na straně druhé není schopen natočit na mobil pana kancléře nebo pana mluvčího krátké pozdravení.

Anebo mu to není dovoleno. A to by bylo opravdu děsivé zjištění. Pokud prezident leží na ARO a cpe se klobásami, potom páchá sebevraždu, pokud to dělá dobrovolně a lékaři tomu přihlížejí. Anebo to není pravda a mluvčí prezidenta si to vymyslel jako nepovedený kanadský žert. Jenže tak či onak na konci této absurdní komedie je život či smrt jednoho člověka, prezidenta. Přesně podle Majakovského.

Pane prezidente, pokud nás slyšíte, čtete a vidíte, dejte nám vědět, že jste naživu a při smyslech! Modlíme se za Vás a přejeme vám brzké uzdravení.

Nejen o záhadné situaci okolo prezidenta budeme hovořit dnes od 19:30 na Svobodném vysílači CS v mém pravidelném pořadu. Probereme všechny hlavní události za uplynulý týden. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu na Odysee

Vytvořte si na Odysee účet, nastavte si češtinu v profilu a dejte Follow k odebírání záznamového kanálu zde. Tím vám neujdou už žádné novinky a nově nahrané pořady Pana VK a Vítka. Odběr si můžete dát i na našem redakčním záložním kanálu na BitChute zde. Mobilní aplikaci pro iPhone stáhnete zde a pro Android zde.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
JOJO
Návštěvník
JOJO

http://svetelneinfo.cz/vzkaz-pana-prezidenta-zemana-spoluobcanum-z-nemocnice/
Vzkaz pana prezidenta Zemana spoluobčanům z nemocnice!!
19.10.2021svět kolem nás

„Vážená …., já manželka

dlouhá léta čtu vaše zajímavé blogy. Sdělte mým spoluobčanům, že jsem duševně zdráv. Pokoušejí se ze mě učinit blázna. Nevěřte mým spolupracovníkům Mynářovi a Nejedlému, hrají špinavou hru. Jediný, komu skutečně věřím, je moje žena Ivana, kterou jistě něčím vydírají. Jde o mou dceru Kateřinu. Moc ji miluji.

Jsem ateista, přesto vás žádám o modlitby, abych byl vysvobozen z každodenního utrpení a snahy mě odvolat z funkce prezidenta nyní, kdy jediný bráním nástupu vlády naprosté zkázy.

Miloš Zeman, v. r. „

…https://petrabostlova.wordpress.com/2021/10/19/vzkaz-pana-prezidenta-zemana-spoluobcanum-z-nemocnice-modleme-se-za-nej-prosim/

Je to zamotané s Mynářem. Babiš hraje dvojí hru a nová plejáda se ho snaží zneužít svým způsobem. Za 7-9 dní ho odsunuly na vedlejší kolej. Jde jim o křesla a aby nenastal pat nových voleb a demise vlády.

vašesvědomí
Návštěvník
vašesvědomí

§66 vs čl.23,
Tím nátlakem na aktivaci §66, je pro Zemana dáno jediné možné řešení této situace – AKTIVOVAT ČL. 23 LISTINY a postavit se mu do čela coby vrchní velitel ozbrojených sborů rozkazem, na zatčení aktérů již nezpochybnitelného zločinného spolčení a to i s těmi kdo jsou jim JAKKOLIV NÁPOMOCNI a s výzvou VŠEM svým voličům k aktivní účasti na následné očistě…Jen tak lze předejít vypuknutí občanské války v době ne tak vzdálené… Je přece mimo jakou pochybnost, že jakmile mu bylo oznámeno stanovisko vedení nemocnice, snažil se neprodleně již další den jeho závěry odmítnout alespoň tím, že požádal třetího nejvyššího voleného představitele státu o převzetí vědomého projevu své vůle jeho svědectvím… Jestli není “jájsemžid”, jak prohlásil v USA knessetu za aplaudování přítomných ve stoje, tak ho dostihne úděl všech goyímů v rolích užitečných idiotů – i ti nejlepší z nich musí být na konci své kariéry zabiti – a nemilosrdně ho zlikvidují. Ti nyní již jen po jeho smrti prahnoucí protivníci totiž neví nic o existenci toho v tom mezi ušima – SVĚDOMÍ.

Lollo
Návštěvník
Lollo

Úplně jasný podpis jeho manželky. K tomu člověk ani nemusí umět moc z grafologie. Na první pohled to psala ona. No žalovat ji asi pak prezident nebude, proto to podepsala ona a ne nikdo z hradní svaté trojky.

vašesvědomí
Návštěvník
vašesvědomí

Zeman není idiot jako jsou ti senátoři, aby nevěděl co bude první na řadě, na co nyní jeho již nepochybní nepřátelé zaměří své pochyby. Dal si proto na podpisu záležet a to ještě před svědkem kterého bude nemožné zpochybnit, aby se sami nevydali do rukou zákona. Oni ti spiklenci vůbec neberu v úvahu, že kancelář prezidenta je jeho zákonný realizační útvar, který má i povinnost chránit prezidenta a sám sebe před útoky na vážnost této instituce.

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

k podpisu….
pokud dotycna osoba se naleza v nekonformni situaci (nemoc, oslabeni, kapacky, tisici leky, poloha v leze na luzku atd.), podpis je jiny.
nakonec i ja, za roky, jsem nekolikrat musel zaktializovat podpisovy vzor u banky a to jsem byl fit…

Juan Matus
Návštěvník
Juan Matus

konečně z nich vylezlo proč nám to dělají. Ale že to trvalo.
https://ibb.co/9bvsMfc

Ileen
Návštěvník
Ileen

Cílem je snížit komfort neočkovaných… Znám pár lidí, kteří to nejen, že nechtějí, ale ani nemohou mít. Buď se po jedné dávce sesypali a pořád jim není dobře, nebo se léčí s rakovinou, anebo jsou alergici, astmatici atd.
Jak na tyto “odmítače” myslí naše vláda? Také jim sníží komfort? Cožpak oni už neživoří se svými nemocemi? Ještě jim zakážeme kulturu, společenské kontakty (posezení s přáteli v kavárně), sport, např. přístup do bazénu?
Nakopat!

PaVo
Návštěvník
PaVo

Pan VK píše, že redakce AE má o “presidenta” obavy? Já se ptám proč?!

Z předchozího článku:

Petr Pazdiora, epidemiolog, LF UK v Plzni (14. 10., ČT 24)
“Měli bychom si říct, jak dlouho tolerovat neočkované.
Proočkovanost nestačí na vznik kolektivní imunity.(…)
Je třeba zvážit, zda neukončit dotace testů a od určitého data nedovolit vstup neočkovaným do práce.”
8:57 dop. · 14. 10. 2021

Z mého pohledu je to výzva pro akceschopné lidi, aby si na tohoto zmrda došlápli, protože on je za to zaplacen, aby předeslal lidem nástup covid fašismu!!! A do této role ho posvětil sám Zeman, o kterého máme mít obavy?

Tady si počtěte, jak došlo k tomu, že byla tato nacistická zrůda dosazena proti nám:

https://www.mocr.army.cz/informacni-servis/zpravodajstvi/epidemiolog-petr-pazdiora-prevzal-profesorsky-dekret-z-rukou-ministra-obrany-91788/

Ministr obrany – kmotr – paznecht Pazdiora dostal nezasloužené povýšení a pak se přizná dokonce, že má závazek!!! Najednouu je expertem na virozy získané pobytem v nemocnici, HIV, AIDS, očkování a jen podle zadání se chová, protože se má za co vděčit. Necháme toto provádět?

Se všemi lokaji covidu je to stejné, Svrčinka, Flégr, Pazdiora, všechno jsou to podplacené svině.

Takže já navrhuji, abychom se těmto lidem dostali pod kůži přes jejich ” závazky” a dostali je napřímo a tvrdě, tj. opíchat je šmakuládou rychlého účinku.

My potřebujeme hledat lidi, kterým bylo ublíženo na zdraví a životech, s těmi hledat cesty a řešení a ne tady číst programovačky, Radku! Do řiti.

Samovrah
Návštěvník
Samovrah

Protoze je asik Chabad Lubavitch ako Zeman..

MUDr. XIII ФСБ
Návštěvník
MUDr. XIII ФСБ

A teď si vezmi FACT, že ti מְדִינַת יִשְׂרָאֵל‎ / دولة إسرائيل pošle nová játra a ty se nemůžeš ani pochlubit! Základem transplantace jater je chirurgická operace, při které jsou z těla příjemce odstraněna nemocná játra a na jejich místo jsou vložena a do krevního oběhu zapojena játra nová. Většinou se jedná o celá játra “zemřelého dárce” přibližně stejné postavy, jako je příjemce. Jaterní tkáň, která je takto přenesena z organizmu dárce do těla příjemce, je označována jako jaterní štěp. Játra se při transplantaci umísťují na místo původních jater a rovněž propojení cév, přivádějících krev do jater a odvádějících krev z jater, odpovídá stavu před operací.

Žlučovod vycházející z jater dárce (trubice, která odvádí žluč z jater do střeva) se napojí buď na žlučovod příjemce nebo přímo na střevo příjemce. V některých případech je třeba použít pouze část jater od mrtvého nebo i živého dárce. Tento postup je využíván především u malých příjemců, (zejména u dětí). Transplantace jater od živého dárce se začaly provádět v důsledku nedostatku zemřelých dárců. Součástí transplantace jater je tedy i odběr a úprava orgánu od dárce, mrtvého nebo živého. V průběhu operace nebo bezprostředně po ní začíná imunosupresivní léčba, jejíž podstatou je podávání “léků,” které brání odhojení transplantovaných jater. Tato “léčba” pak příjemce doprovází po zbytek života.

Úspěšná transplantace jater vyžaduje součinnost multi-disciplinárního týmu, jehož základem je transplantační chirurg, hepatolog a anesteziolog-intenzivista. Tito odborníci obvykle zajišťují péči již před transplantací, a to zejména u pacientů, kteří byli před transplantací v těžkém stavu. Bezprostředně po transplantaci je nemocný hospitalizován na jednotce intenzívní péče. Často potřebuje po určitou dobu umělou plicní ventilaci a nitrožilní výživu, protože první dny není schopen přijímat potravu ústy. Poměrně rychle se však může začít pohybovat, postupně nabývá soběstačnost a je přeložen na běžné pooperační oddělení. Doba pobytu na nemocničním lůžku je dána především tíží základního onemocnění před transplantací a případnými komplikacemi, se kterými je potřeba při složitém zákroku počítat. Pobyt v nemocnici je nezbytný především k vyhledávání časných příznaků komplikací a jejich léčbě. Po několika týdnech je většina nemocných propuštěna domů a další léčba probíhá ambulantně.

Program transplantace jater rovněž spolupracuje s řadou dalších specialistů – nefrologem (specialista na onemocnění ledvin), kardiologem (specialista na onemocnění srdce), plicním specialistou, kožním lékařem, specialistou pro nervové nemoci a s dalšími odborníky, kteří mají zkušenosti ze svého oboru s vyšetřováním a léčbou u nemocných po/i před transplanta-cích/cemi orgánů. V játrech probíhá výroba některých bílkovin nezbytných k výstavbě těla a rovněž se zde tvoří bílkoviny potřebné ke srážení krve. V játrech se tvoří žluč. Některé součásti žluči jsou důležité pro správnou činnost trávicího ústrojí, jiné se vylučují žlučí do střeva jako látky odpadní a odcházejí z těla stolicí. Žlučí jsou též odstraňovány z těla různé cizorodé látky, které nemohou být vyloučeny ledvinami, např. některé “léky.” Pokročilá jaterní onemocnění jsou často spojena se selháváním funkce jater. Může se objevit zvýšená krvácivost a zvětšování objemu břicha volnou tekutinou v dutině břišní (ascites). Objevují se poruchy paměti a myšlení (zmatenost). V pokročilých fázích jaterního selhání může nemocný upadnout do bezvědomí! Vážnou komplikací je krvácení z jícnových varixů! Neléčená pokročilá jaterní onemocnění končí smrtí, protože bez fungujících jater nemůže člověk žít ani několik dní!

« FLU Being Primed To Hide ‘Vaccine’ Deaths! »

— GQD XIII ФСБ —

Alanis
Návštěvník
Alanis

Fialový otitulovaný oslík:

„Já kdybych měl tu možnost, tak bych dal každému ministrovi za úkol, aby našel ve svém resortu úsporu ve výši 6 procent, což fakt není moc. Tak nakonec ušetříme těch 100 miliard.
Vláda v Praze proto musí vést debaty o posílení jaderné energie, o možných dodávkách zkapalněného plynu z USA a tak podobně.
„Podívejte se, jak výborně zastává pozici předsedy Senátu Miloš Vystrčil,“ uvedl doslova Fiala.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Fialovo-solo-u-Moravce-Prijde-tezka-zima-To-Babis-Vystrcil-to-dela-vyborne-Zeman-ma-mit-prostor-se-vylecit-680544

Tak pokud bude šetřit tím, že bude tahat předražený plyn z USA, a dostavbu strčí zkrachovalému Westinghousu, tak potěš pánbůh, to bude úspora tak 200 procent do červených. A po pochvale Tajwance jsem málem sletěl ze židle. Nemám ani odvahu to dočíst.

martin
Návštěvník
martin

Po výroku prezidenta ČLK Kubka v souvislosti s popřením výroků právního odboru o dobrovolném očkování a v souvislosti s jejich odhlasovanou povinnou ,,vakcinaci“ pro zdravotníky by si měli změnit své Motto na webových stránkách ĆLK na níže uvedený text:

Česká lékařská komora je garantem nekvalitní lékařské péče a strážcem neetiky výkonu lékařského povolání, která nehájí profesní zájmy svých členů.

Postupně docílíme toho, aby lékaři nemohli vykonávat své povolání co možná nejlépe.
Neexistence silné a nezávislé profesní samosprávy je základní podmínkou zkrachování autonomie lékařů při výkonu povolání.

Našim novým cílem je již jen heteronomie.

Ten chlap skutečně musel dostat slušně zaplaceno za propagaci očkování a nebo mu někdo ,,drží” pistoli u hlavy.
Před deseti lety měl zcela jiný názor na očkování proti tehdejší vepřové chřipce.

Aleš K.
Návštěvník
Aleš K.

Chtěl bych připomenout dva pány, Františka Palackého a Karla Havlíčka Borovského, jak jejich životopisy zpracoval již nežijící Jiří Morava (Innsbruck).
Fr. Palacký se měl ke komunismu vyjádřit v tom smyslu, že “… je schopen už během jedné generace dostat člověka do stavu naprosté zhovadilosti.”
Karel Havlíček Borovský, a jaký to byl bojovník za českou věc, se měl po návratu z Brixenu vyjádřit v tom smyslu, že český člověk nestojí za odplivnutí.
Napadá někoho, jaké soudy by vyřkli tito pánové dnes?
Poslední roky brouzdat českým tiskem mě vrací do dětství, to jsem o každém víkendu u bábinky brouzdal hnojem při kydání od kozy a králíků.
No a přečíst si od pana Moravy (vlastním jménem Jiří Vlk) životopis Boženy Němcové, to je věru počtení. Ta žena se snad nikdy v životě dosyta nenajedla…