Přepočet hlasů ve Wisconsinu skončil pro Jill Stein naprostou blamáží. Donald Trump...

Přepočet hlasů ve Wisconsinu skončil pro Jill Stein naprostou blamáží. Donald Trump má po přepočtu dokonce o 131 hlasů více! A Trump udělá z Putinova kámoše ministra zahraničí USA! A všichni proti Číně?

Vladimir Putin a budoucí ministr zahraničí USA, Rex Tillerson.

Přepočet hlasů ve Wisconsinu skončil pro Jill Stein naprostou blamáží. Donald Trump má po přepočtu dokonce o 131 hlasů více! A Trump udělá z Putinova kámoše ministra zahraničí USA! A všichni proti Číně?

Sluníčkové organizace a americký mainstream dnes společně pláčou nad dvěma událostmi, které potvrdily éru dalekosáhlých změn v USA. Ve státě Wisconsin skončil přepočet hlasů, který před 12 dny iniciovala nezávislá prezidentská kandidátka Jill Stein. Volební komise státu Wisconsin přepočet certifikovala a oficiálně dnes oznámila, že během přepočtu nebyly shledány žádné závadné skutečnosti, která by měly vliv na výsledek voleb. V konečném součtu však z přepočtu vyšel jako vítěz Donald Trump, který dokonce získal o 131 hlasů více [1]. Donald Trump získal 8. listopadu ve Wisconsinu o více jak 22,000 hlasů více, než kolik dostala Hillary Clinton a přepočet tak vůbec nic nezměnil, naopak potvrdil a dokonce upevnil vítězství Donalda Trump. Výsledek voleb také už potvrdila a certifikovala Pennsylvánie, kde k žádnému celostátnímu přepočtu ani nedošlo, protože soud žádost Jill Stein zamítl, protože nepředložila důkazy, že by došlo k nezákonnému zásahu do voleb.

jill_stein_-_young_turks_town_-_getty_-_h_-_2016.jpg
Jill Stein, nezávislá prezidentská kandidátka v USA.

Soudce v Pennsylvánii označil žádost o celostátní přepočet ze strany Jill Stein za “podezřelý”, protože dotyčná čekala podezřele dlouho s podáním žádosti o přepočet. Všechny státy americké unie musí totiž do 13. prosince do půlnoci tzv. certifikovat výsledky prezidentské volby z 8. listopadu a volební komise je musí potvrdit. Stát, který nestihne své výsledky certifikovat do půlnoci 13. prosince, přichází o účast svých volitelů na konventu a hlasy volitelů za daný stát tak propadají. Tím by byl poškozen vítěz v daném státě, který by neobdržel hlasy jeho volitelů. A právě soudce v Pennsylvánii vyjádřil podezření, že Jill Stein úmyslně čekala více jak 3. týdny po skončení voleb, než na poslední chvíli a v poslední den možné lhůty podala v Pennsylvánii žádost o přepočet. Soudce uvedl, že ruční přepočet všech hlasů v Pennsylvánii by trval až 3 měsíce, a proto by ani teoreticky nemohla být lhůta 13. prosince zvládnuta. Hlasy 20 volitelů by tak propadly.

Jill Stein prý usilovala o odsunutí Trumpovy inaugurace

Pokud by nastala situace, že žádný z kandidátů by nedosáhl na 270 hlasů volitelů, potom by se musela inaugurace nového prezidenta posunout z 20. ledna 2017 na pozdější termín. Soudce označil takový pokus o destabilizaci za nepřípustný, je-li taková žádost o ruční přepočet podložena pouze domněnkami o útocích hackerů na volby a nikoliv důkazy. Jill Stein tak se svojí hrou na Trojského koně Hillary Clinton neuspěla a Donald Trump je potvrzen jako vítěz voleb. Americká mainstreamová média mlčí jako zařezaná, zatímco před 12 dny plnily články o přepočtu ve Wisconsinu hlavní stránky médií, dnes je ticho a klid. Média pouze úsečně informovala o skončení přepočtu ve Wisconsinu, ale aby se o tom vedly nějaké debaty, to nikde není vidět. Snowflakes začínají chápat, že tyto volby dopadly opravdu špatně z jejich pohledu a politika USA pod Trumpem se bude vracet k tradiční politice pragmatismu.

AP070530019861.jpg
Rex Tillerson, šéf Exxon Mobil a budoucí ministr zahraničí USA v Trumpově vládě.

To potvrzuje i dnešní oznámení Donalda Trumpa, že za ministra zahraničí si zvolil Rexe Tillersona [2], šéfa ropného megakoncernu Exxon Mobil, který je mimochodem blízkým přítelem Vladimira Putina, od kterého dokonce obdržel Řád přátelství [3]. Sluníčka šílí a mlátí hlavičkami do zdí, protože se jedná o největší plivanec do tváře současným americkým globalistům, kteří s Obamou vedli proti Rusku politiku eskalace bezpečnostní situace v Evropě a politiku sankcí.

Rex Tillerson proslul svými výroky proti aktivistům z Greenpeace, když je obvinil, že dělají špinavou práci za OSN, která nemá dost kuráže na to, aby lidem vysvětlila, že bez ropy se moderní civilizace zhroutí zpátky do doby “dřevěné”, což není daleko od pravdy, protože veškeré plasty, ale také léky, chemické prostředky a látky na stabilizaci a trvanlivost potravin jsou vyráběné z ropy. Exxon Mobil má s Ruskem podepsané smlouvy na těžbu ropy, plynu, magnezitu a vybraných vzácných kovů v oblasti Uralu a Sibiře. Obamovy sankce proti Rusku těžce poškodily právě zájmy Exxonu, který v USA v roce 2014 kvůli propadům těžeb v Rusku a následně sankcím na ruský export propustil v USA přes 3,000 zaměstnanců v rafinériích.

Rusko je rázem “bohatá nevěsta” pro americké elity i globalisty!

Největší obětí Donalda Trumpa se stane Ukrajina. Země bude muset normalizovat své vztahy s Moskvou, jinak se Ukrajina rozpadne na více samostatných států. Stejný osud čeká Evropskou unii, která stále ještě nechápe, že procesy, které se nastartovaly, povedou k soutěži o větší přátelství a lepší vztahy s Ruskem. Všichni vidí v Rusku obrovský zdroj surovin a také nenasycený trh. Ideální konstelace pro ekonomický růst. Tohle prostě Ukrajina neumí nabídnout. Schyluje se k závodu o ruskou bohatou nevěstu. Přetahovat se o ní budou globalisté s Američany, a to pod vedením Trumpa. Tato přetahovaná je strategicky důležitá pro budoucnost globalizace a pro realizaci NWO. Američané budou chtít ruské zdroje pro sebe a Rusko, pokud nebude opatrné, by se za pár let mohlo dostat do stejné dolarové pasti, v jaké je dnes Čína. Akceptace dolaru udělala z Číny největšího amerického vazala a soudruhům v Pekingu to konečně začalo docházet v poslední době, ale už je pozdě. Závislost čínského růstu na americkém odbytu je do nebe volající.

tillerson%20putin.jpg
Vladimir Putin udělil Rexu Tillersonovi v roce 2013 v Petrohradu Řád přátelství.

Čína začíná chápat své geopolitické ohrožení vyplývající ze závislosti na “juandolaru”, což je pejorativní označení s podobným významem, jaký má petrodolar. Čínská ekonomika a juan je závislý na tom, kolik dolarů si Američané půjčí (nejen od Číny) v podobě amerických dolarů, aby čínské fabriky mohly vyrobit zboží a naplnit jím americké regály v supermarketech v USA, a za toto zboží, aby Čína utržila dolary, které ale vůbec Čína nechce, protože jich má moc a stává se vazalem dolaru. To zlevňuje dolar na kapitálových trzích, takže Američané si o to více půjčují a Číňané o to více vyrábějí.

Tenhle absurdní začarovaný kruh “juandolaru” se ve finanční sféře nazývá “Yoyo effect”, což je označení stavu trhu, kdy vztah mezi dvěma subjekty se už nepohybuje v racionálních mezích ekonomie, ale je řízen pouhou dynamikou trhu (trh je jojo válec), která na sebe nabaluje “špagát úvěrů” (jojo provázek), po němž trh stoupá nahoru (válec jde nahoru), aby se na maximu trh zastavil (špagátek se vyčerpá, dynamika se vyčerpá) a úvěry začaly padat zpátky dolů a s nimi i trh (válec padá dolů a špagát se odmotává také dolů). Dole “nabere” ekonomika dno a díky pádu dosáhne i dynamiku, kde se trh odrazí a díky dynamice “válce” (ne racionalitě trhu) začne trh opět zběsile růst, viz. realitní boom v USA, který opět prosperuje, dokonce více než v roce 2007, před hypoteční krizí. To je klasický příklad Jojo efektu.

Spolu proti Číně? Washington musí, Moskvě se to hodí…

Americká politika pod Donaldem Trumpem bude směřovat ke spolupráci s Ruskem a k vytvoření koalice proti Číně a globalismu, resp. proti globalismu a Číně. Všimněte si složení Trumpova kabinetu. Ropní magnáti, vysoká figura z Goldman Sachs, generálové Pentagonu. K tomu si připočítejte kladné výroky Trumpa směrem k Putinovi, jmenování Putinova kámoše Tillersona ministrem zahraničí a do kontrastu si dejte Trumpův telefonát s prezidentkou Taiwanu, po kterém Peking zuří, že Trump neakceptuje a porušuje politiku jedné Číny a ostré Trumpovy útoky proti Íránu. Všechno to do sebe zapadá jako hodinový strojek. Írán ohrožuje pozici Izraele na Blízkém východě a Čína získává příliš velkou vojenskou moc, dokonce i v kosmu, a to je ohrožení nejen pro USA, ale také pro Rusko. Vztahy mezi Moskvou a Pekingem jsou čistě pragmatické, v Moskvě se dokonce používá v kuloárech v Kremlu drsnější konstatování, že jde o partnerství jako z nouze ctnost, protože pro Moskvu není a nebude nikdy Čína partnerem, ale přímým konkurentem.

AX233_01BE_9.jpg
Rex Tillerson je zastáncem politiky peněz. Co je dobré z pohledu businessu, je dobré i jako politika, a obráceně. “Pokud něco dotujete, jako politika to stojí za ho**o”, uvedl nedávno pro časopis Forbes. Evidentně tím narážel na NATO, které USA financují ze tří čtvrtin, a přitom… “v Sýrii pořádek udělal až Putin, ne NATO”, řekl Tillerson.

Do jaké míry to bude platit o spojenectví Donalda Trumpa a Vladimira Putina, to si budeme muset počkat. Ale je téměř jisté, že Rusko a USA se vrátí k politice sfér vlivu, kdy USA se nebudou vrtat do oblastí, kde mají zájmy Rusové a obráceně, Rusové nebudou rozšiřovat svůj vliv a rámec současné mise v Sýrii. Dnešní vítězství syrské armády v Aleppu je toho jasným důkazem, že USA rezignovaly v Sýrii na změnu režimu. Bašár Asad je vítězem a nejvíce si to uvědomuje Tel Aviv, který pochopil, že stabilní Sýrie je pro bezpečnost Izraele mnohem důležitější, než americký experiment Obamovy vlády a pokus neoconů nahradit Asadovu vládu ozbrojenými frakcemi, které by ze země udělaly druhou Libyi nebo Somálsko.

Zvolením Donalda Trumpa v USA dojde k mnoha změnám na globální úrovni. Z čeho je třeba mít strach, to je situace, kdy z Evropy by se stala pokusná laboratoř globalistů, zatímco USA a Rusko by se staraly jen samy o sebe a nechaly by tak Evropu islamizovat v šíleném experimentu globálního chudnutí pod taktovkou globalistů. A že právě k tomu se schyluje, to nasvědčují mnohé signály okolo nás. Odpouštění Arabům jejich trestné činy, promíjení znásilňování žen, stavění mešit, odmítání trestání nelegálních přechodů hranic ze strany migrantů, aktivní dopravování uprchlíků loděmi pod správou Frontexu z Libye do Evropy. Tohle všechno ukazuje, že EU má před sebou jiný úkol, než je rozvoj a ekonomická stabilizace.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
okal
Návštěvník
okal

Pane bože, to je tedy konstrukce, hlavně ta blbost s Čínou je neuvěřitelná , naopak USA jsou finanční vazalové Číny ! A Rusko je spojenec Číny , nějaký Trump u moci to nemůže změnit. Začínáte být, jako ČT v obráceném gardu !

kaktus
Návštěvník
kaktus

P .okale! Byl jste někdy v americe, té severní? Byl jste někdy v jejich Walmártu? Minimálně polovina jejich regálů je -vše za ONE DOLLAR! A co myslíte odkud je to zboží? Amerika pouze prohání papír rotačkama v tiskárnách a směje se od faldy k faldě! Geniální! A co s tím,ha?

Herman
Návštěvník
Herman

Final Transition Agreement – 12/12/16:
————————————————–

World Peace – UN Security Council / Israel / Syria / EU

Ukraine Gas & Government – Russia / EU / Germany

Christmas Currency – Elders / UST

RV – HSBC / WF / Republic (USA)

Trump / Clinton Retirement – Russia / China / Republic (USA)

ET Disclosure – Obama / Vatican / Elders

Ryan Presidential Administration – Republic (USA) / Russia / China

——————————————————-

RV/GESARA/NESARA/GCR (Global currency reset) je pomali na ceste. Tak doufejme ze se to tentokrat povede a nedopadne to jak v roce 2001 kdy radeji odstrelili dvojicky aby to nenastalo, Rusko a Cina (Chinese Elders) spolecne tlaci na pilu jak muzou.

Pozorovatelka
Autor

Aleppo – dnešní čt 24
V prvním odkazu kromě významné role Íránu (!) a podmínek, jaké si klade, také dotazy o mizející roli USA a bezmoci Západu, komentátor nehovořil špatně
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10101491767-studio-ct24/

A v druhém pohovořil už “odborník” pan Gabal
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10095426857-interview-ct24

kaktus
Návštěvník
kaktus

Ten gabal nejde poslouchat. Bylo by moc fajn jeho a štětinu ověšet kulomety, dát jim na hlavy izraelské radary a poslat je na Moskvu!
Kterási pražská pizda, myslím že šiklová, s naprosto vážnou tváří tvrdila, jaký by z gabala mohl skvělý prezident! Skoro jsem smíchy nestihnul doběhnout na toaletu. Alespoň je s těma šaškama sranda.

Kandelábr
Návštěvník
Kandelábr

Ta špinavá chazarská krysa je dávno na seznamu i s manželkou. Fotky, nemovitosti, všechno.

Jarek*
Návštěvník
Jarek*

Gabal, to je ten jako nezávislý lidovec? A ty žvásty melou s tou arogantní negroidní míšenkou s IQ po fotrovi, který to v Africe pouštěl do obecní kozy. Nějaké místní koza mu hodila kopyta do praku a vida, co z toho vylezlo.

Pozorovatelka
Autor

Dnes se přepisuje historie – právě řekl Asad. A já souhlasím – dnes se přepisuje historie, protože Írán právě získal přístup na Středozemní moře! A na tomto globalisté pracovali nějakých dlouhých 15 let, přesněji od roku 2002!

A proč to dávám ke komentáři o Gabalovi? Co je Gabal zač, to víme, mě ale zaujalo, jak několikrát místo “Írán” použil výraz “Persie” (ač v jeho případě nejspíš jen náhodou), ale prostě Persie! A Írán s přístupem na Středozemní moře, to v souhrnu je právě Persie, přesněji Perská říše, zabírající tři kontinenty – Asii, Afriku a Evropu. A dneškem Evropě právě zvoní hrana, protože dneškem právě je “vymalováno”. Tedy – pokud se Evropa konečně neobrátí k Rusku, protože jinou možnost záchrany před velkým chalifátem nemá.

návštěvník
Návštěvník
návštěvník
Administrator
Admin
navstevnik
Návštěvník
navstevnik
kulturni trockista
Návštěvník
kulturni trockista

Do boje proti dezinformacim se zapojily nejen neziskovky, ale uz i verejnopravni media a kapitani prumyslu:
http://www.rozhlas.cz/zpravy/domaci/_zprava/dezinformacni-weby-prichazi-o-penize-inzerci-u-nich-stopla-prvni-velka-banka–1679136
Vypada to, ze vznika jednotna fronta kavarniku, verejnopravniku a zastupcu pracujicich kapitalistu.

navstevnik
Návštěvník
nesehnutý
Návštěvník
nesehnutý

Ano, bílí Evropané jsou terčem genocidy.
https://www.youtube.com/watch?v=jt8OWccLmf4

cenda
Návštěvník
cenda

to havloidům a agentům sledujícím tuto diskusi (pro jiné názory)
zaručeně praskne cévka v mozku
teď.!!

Lostris
Návštěvník
Lostris

V jednom z posledních hovorů řekl Pjakin, že Jill Steinová je ženou od GP a jejím úkolem bylo zdiskreditovat Clintonbábu. Takže Steinová tím naoko stupidním přepočítáváním jen odvedla dobrou práci.

PrerovskeStrojirny
Návštěvník
PrerovskeStrojirny

„Věříme, že můžeme lidem sloužit i jako kompas, který je bezpečně provede mořem mediálních informací. Proto je pro nás nepřijatelné podporovat zdroje nepodložených a někdy dokonce záměrně lživých informací,“ – bacha na kompas Erste group, kterému Česká spořitelna vydělala za dva roky tolik, že se prvotní investice vrátila 100%.

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/ekonomika/1982566-ceska-sporitelna-stahne-jako-prvni-velka-spolecnost-inzerci-z-dezinformacnich-webu

11 miliard přesun do Erste před dvěmi lety:
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/ekonomika/1523078-ceska-sporitelna-vyplati-sve-matce-11-miliard

Co na to říci? Jsem rád, že už nejsem klientem České spořitelny. Měsíčně 130kč poplatek za vedení účtu, otravné telefonáty s nabídkami, při vložení karty do bankomatu reklama (předplacená též z vašeho účtu). Když jste šel něco vyřizovat na pobočku, personál se Vás neustále snažil manipulovat na nějaké jejich pojebávky a ještě vás to stálo 60kč.

Dnes máme několik bank, kde se za vedení účtu neplatí nic. Doporučuji všem odejít od České spořitelny. Ušetříte a nebude vás nikdo s ničím otravovat.

navstevnik
Návštěvník
navstevnik

Koukale Koukale!Ty jsi ale úderník! 🙂 http://zpravy.idnes.cz/stachanov-stalin-uhli-rekord-di9-/zahranicni.aspx?c=A150830_233916_zahranicni_aha PS:Pokud by to byla pravda tak Vsem spadne brada!