Přepisování dějin nebere konce! Nejprve usnesení EU o podílu SSSR na vzniku...

Přepisování dějin nebere konce! Nejprve usnesení EU o podílu SSSR na vzniku II. sv. války a teď nově prý Češi byli spolupachateli nacistů a iniciátory plánu židovského holokaustu, který byl v Protektorátu Čechy a Morava saturovaný hlubokým antisemitismem v českém národě! Skandál za bílého dne, když německé velvyslanectví v Praze a české velvyslanectví v Berlíně představily novou knihu, za jejímž vznikem a propagací stojí na Sudetskou otázku napojená a německou vládou financovaná neziskovka Adalbert Stifter Verein z Mnichova! Doufám, že si oba europoslanci za SPD uvědomují, co provedli za zločin na vlastencích, když zvedli ruce pro Usnesení o evropské paměti národů! Tady to máte!

Přepisování dějin nebere konce! Nejprve usnesení EU o podílu SSSR na vzniku II. sv. války a teď nově prý Češi byli spolupachateli nacistů a iniciátory plánu židovského holokaustu, který byl v Protektorátu Čechy a Morava saturovaný hlubokým antisemitismem v českém národě! Skandál za bílého dne, když německé velvyslanectví v Praze a české velvyslanectví v Berlíně představily novou knihu, za jejímž vznikem a propagací stojí na Sudetskou otázku napojená a německou vládou financovaná neziskovka Adalbert Stifter Verein z Mnichova! Doufám, že si oba europoslanci za SPD uvědomují, co provedli za zločin na vlastencích, když zvedli ruce pro Usnesení o evropské paměti národů! Tady to máte!

Přiznám se, že když se mi včera donesla zpráva, k čemu došlo na německém velvyslanectví v Praze, musel jsem se projít ven, abych to rozdýchal. Na německém velvyslanectví v Praze totiž včera proběhla prezentace knihy [1] s názvem “Mezi Prahou a Mikulovem”, která sama sebe označuje za „první fundované dílo o dějinách židovského života v českých zemích.“ Kniha, tedy kromě jiného, totiž v jedné ze svých částí obviňuje český národ z iniciátorství a spolupachatelství na holokaustu. Hlavní autorkou a editorkou knihy je česká historička Kateřina Čapková, pracovnice Ústavu soudobých dějin AVČR, zároveň ale dlouhodobě zaměstnaná v New York University in Prague pod vedením Jiřího Peheho [2].

Kateřina Čapková již v roce 2018 poskytla deníku Právo rozhovor, kde hovořila o české spoluvině na židovském holokaustu [3]. Kniha byla na německé ambasádě prezentována zatím v němčině, ale chystají se i překlady do angličtiny, češtiny a hebrejštiny. A tato informace, drobná poznámka, odhaluje celou zrůdnost tohoto procesu přepisování českých dějin.

Kniha Mezi Prahou a Mikulovem

Někdo by si myslel, že když hlavní editorkou knihy je česká historička, že kniha bude českým prvopisem, tedy nejprve bude napsána česky a českými autory. Jenže, pokud si myslíte, že jde o českou knihu, jste na omylu. Během prezentace na velvyslanectví byl totiž představen celý kolektiv autorů této knihy a ti pochází ze zahraničních univerzit a institutů, které toho s českými dějinami moc společného nemají. Kniha je totiž napsána německy.

Prezentaci knihy na velvyslanectví totiž pořádalo Collegium Carolinum a německá neziskovka z Mnichova s názvem Adalbert Stifter Verein [4]. A přesně z tohoto místa vítr fouká, dámy a pánové. Adalbert Stifter Verein je německým ministerstvem kultury a médií sponzorovaná a zdůrazňuji polostátní neziskovka z Mnichova, která se zabývá tzv. Sudetoněmeckou otázkou. Hlavním cílem organizace je totéž, co dělá Sudetoněmecký landsmančaft, ale v bleděmodrém podání. Neziskovka usiluje o navázání dialogu s Čechy a obnovu česko-německých vztahů.

Jaký byl život židovského obyvatelstva v českých zemích od raného novověku po současnost, jaké byly kontakty s…

Geplaatst door Německé velvyslanectví v Praze op Woensdag 5 februari 2020

Nejprve obvinění SSSR ze spoluviny na vypuknutí II. sv. války, teď obvinění Čechů, že jsou spolupachateli holokaustu

Možná si řeknete, proč neziskovka, která usiluje o zlepšení vztahů s Čechy, se podílí a spoluorganizuje předváděčku protičeské knihy na německém velvyslanectví v Praze? Co je sledováno tím, že neziskovka, která by měla primárně hledat usmíření s Čechy, se naopak podílí na prezentaci a publikování hanobící knihy, která obviňuje český národ, který přitom byl oběti nacistického útlaku, z organizování a spolupachatelství na holokaustu. Kde se bere ta opovážlivost a drzost obviňovat český národ ze zločinů německé nacistické říše, když náš národ čelil stejnému plánu budoucího vyhlazení z mapy Evropy v rámci programu Generalplan Ost?

Legendární “rozkas” gen. Blaskowitze, který byl vylepován po celé republice. Český překlad byl prý úmyslně gramaticky chybný, aby tím byl vyslán symbol pohrdání českým národem.

Kolik desítek tisíc českých občanů nežidovského původu zahynulo za II. sv. války v boji proti nacistům, kolik českých odbojářů bylo mučeno a posléze popraveno na gilotině v sekyrárně Pankrácké věznice? Kde berou tu opovážlivost zástupci různých univerzit a institutů obviňovat český národ z vyhlazování nějakého etnika? Co to má znamenat, že 75 let po II. sv. válce se přímo v Praze, přímo v srdci vlasti, na německém velvyslanectví, za spoluúčasti českých občanů, pořádají prezentace německy psané knihy, která plive a pošpiňuje český národ a české dějiny v dobách temna a pod nadvládou nacistů, Reinharda Heydricha a dalších nacistických a zdůrazňuji německých bestií? V knize se dokonce objevují termíny jako “tschechische Faschistenbande” apod.

V centru procesů v Bruselu i v Praze na přepisování dějin okolo II. sv. války je německá vláda a na ní napojené neziskovky a ambasády

Jak se může německé velvyslanectví v Praze vůbec opovážit hostit ve svých prostorách prezentaci takové knihy, která přímo či nepřímo pomlouvá, plive a obviňuje hostitelskou zemi a její národ ze zločinu genocidy a vyhlazování etnika? Jak je možné, že české ministerstvo zahraničí si nepředvolalo německého velvyslance a nepředalo mu protestní nótu? Proč se neziskovka z Mnichova napojená na řešení Sudetské otázky podílí na knihách, které  popularizují plivání a dokonce obviňování českého národa v dobách nacistické okupace?

Proč se najednou v roce 2020 představuje v Praze německy psaná kniha o tom, že Češi jsou spolupachateli holokaustu? Proč se na tom podílí organizace napojené na sudetoněmecké zájmy? Opravdu netušíte, vážení čtenáři, kde se to bere, odkud to pochází toto skandální a nehorázné přepisování dějin? Opravdu vás nic nenapadá? Tak já vám to rád připomenu. Věděl jsem, že k tomu dojde, ale netušil jsem, že to bude zase a opět tak rychle, mnohem rychleji, než jsem očekával.

Autoři knihy Mezi Prahou a Mikulovem

Kdo jsou autoři knihy?

  • Kateřina Čapková, Česká Akademie Věd v Praze
  • Michal Frankl, Masarykův Institut v Praze
  • Benjamin Frommer, Northwestern University, Evanston, USA
  • Verena Kasper-Marienberg, North Carolina State University, Raleigh, USA
  • Hillel J. Kieval, Washington University, St. Louis, USA
  • Ines Koeltzsch, Masarykův Institut, Vídeň, Rakousko
  • Michael L. Miller, Středoevropská univerzita (George Sorose), Budapešť, Maďarsko
  • Martina Niedhammer, Collegium Carolinum, Mnichov, Německo
  • Joshua Teplitzky, State University of New York, Stony Brook, USA

Dokonce i česká ambasáda v Berlíně měla v ten samý den, tedy včera, prezentaci této knihy [5]. Takže pozor, neproběhlo to jenom v Praze, jak přinesl informaci Sputnik a Parlamentní listy, ale prezentace té samé knihy proběhla i v kinosále českého velvyslanectví v Berlíně. Všechno to bylo časově synchronizované, společné notičky ve stejný den, společné hodinky, společné téma. To abyste byli v obraze, jak daleko jsou procesy přepisování dějin. Sami se na tom podílí naši lidé, naši politici, diplomaté. Ten proces jede!

Trest za tupost europoslanců

Minulý rok v září došlo v Evropském parlamentu k obrovskému skandálu. Evropský parlament přijal Usnesení o paměti evropských národů a v tomto usnesení byl Sovětský svaz obviněn za spolupachatele a spoluviníka rozpoutání II. sv. války. Druhý šok přišel ale ve chvíli, kdy se na internet dostaly hlasovací svodky. Z nich totiž vyplynulo, že z českých europoslanců proti usnesení hlasovala jen Kateřina Konečná z KSČM a naprostý šok, ten největší, spočíval ve zjištění, že pro usnesení hlasovali [6] i oba europoslanci za SPD. Pokud si pamatuji, do dnešní doby se za tento přešlap neomluvili.

A jistě i vy si pamatujete na můj pořad na Svobodném vysílači CS, kde jsem říkal, jaký je to proces. Je to proces přepisování dějin, který je namířen proti slovanským národům. Jako první čelí útoku Rusko, tedy historicky Sovětský svaz. Jenže hned po něm následují menší slovanské národy v Evropě, no a Češi jsou první na ráně. Uběhlo půl roku od chvíle, kdy dva poslanci za SPD, protože nevěděli, pro co hlasují, anebo věděli, a o to je to horší, zvedli ruce pro usnesení v EU parlamentu, které brutálně, ale opravdu neuvěřitelně brutálně mění výklad dějin a pohledu na vypuknutí II. sv. války v Evropě.

Procesy se obrací proti národu, jehož poslanci zvedají ruce proti garantovi státnosti Československa po II. sv. válce a proti osvoboditeli

A podívejte se, jak se procesy řízení najednou posouvají do děsivého směru. V září čeští poslanci v EU parlamentu zvedají ruce pro obvinění SSSR ze spolupachatelství na vypuknutí II. sv. války a o půl roku později německé velvyslanectví v Praze, za účasti německé neziskovky z Mnichova, kterou platí německá vláda, prezentuje německy psanou knihu pojednávající o Češích v Protektorátu jako o iniciátorech a spolupachatelích nacistického plánu na židovský holokaust. Před půl rokem tak EU útočila na Rusko a potažmo SSSR, dnes útočí Berlín a jeho neziskovka, na půdě německého velvyslanectví v Praze, za pomoci lidí z různých a podivných univerzit ve světě na Českou republiku, na českou historii, na dějiny utrpení českého národa za Protektorátu a obviňuje Čechy ze spolupachatelství na holokaustu. Takže, co je to? Víte, co je to?

Hosté na německé ambasádě během prezentace knihy.

Ano, je to bumerang. Když máme v Evropském parlamentu, až na výjimku, tak tupé europoslance bez konceptuální gramotnosti, kteří nechápou důsledky svých rukou zvednutých pro různá usnesení proti dějinám a proti SSSR, tak se prostě nemůžeme divit, co se včera odehrálo na velvyslanectví Německa v Praze! A totéž servilně a poslušně na velvyslanectví ČR v Berlíně! Protektorát jako vyšitý! Copak je to tak těžké pochopit, že se jedná o útok proti výsledkům II. sv. války? Copak ani europoslanci zvolení hlasy vlasteneckých voličů nechápou, jakého zločinu se v září dopustili?

Kdo je garantem české státnosti, státních hranic ČR a SR, po II. sv. válce? Kdo je garantem? No je to Rusko! A proč Rusko? Protože Rusko je nástupnickou zemí po SSSR podle mezinárodního práva. A proč se útočí proti Rusku a potažmo proti SSSR? No přece kvůli zpochybnění výsledků Jaltské konference o hraničním uspořádání Evropy po konci války! Sovětský svaz tehdy garantoval hranice Československa, Rakouska, Maďarska a Polska ve Střední Evropě. Hranice na západě garantovali západní spojenci. Chápete, o co se hraje, nebo to nechápete, páni poslanci?

Genocida národa nepřijde zvenčí, ta přijde zevnitř a z rukou vlastizrádců, nýmandů, konceptuálně negramotných diletantů a všehoschopných sociálních manažerů

Útoky z Bruselu a z Berlína proti dějinám Evropy jsou revizionistickou ofenzívou proti poválečnému uspořádání v Evropě, k čemuž bude použito přepisování dějin za pomoci peněz a neziskovek placených z fondů EU a z peněz německé vlády a pokud europoslanci okamžitě nepoberou konceptuální gramotnost, přijdeme o své národy, dějiny, hranice, kultury, obranu, děti a úplně o všechno, a co je nejhorší, že k tomu nebudou potřeba ani migranti a migrační krize, ani miliony uprchlíků, nic takového, protože tu likvidaci národa si ušijeme sami, vlastní silou, vlastní tupostí a neschopností europoslanců chápat vyšší procesy řízení v Evropě, které jedou s jediným cílem, vybudovat Novou Evropu tam, kde III. Říše selhala a skončila.

Profil neziskovky z Mnichova.

Proto se prosazují v EU usnesení proti garantovi státních hranic a uspořádání zemí ve Střední Evropě, tedy proti SSSR a Rusku potažmo. Proto se německou vládou placené neziskovky objevují na prezentacích knih na německém velvyslanectví v Praze, ve kterých se český národ vykresluje jako zločinec, spolupachatel a kumpán nacistů na vyhlazování židovského etnika. Když se čeští europoslanci postaví v usnesení v EU proti vlastnímu osvoboditeli, když ho sprostě označí za spolupachatele vypuknutí II. sv. války, tak se nemůžete divit, že se ten bumerang vzápětí po půl roce vrátí a třískne do hlavy celý český národ, který je v tu ránu ve stejné pozici jako Rusko a SSSR, čelí obvinění ze spolupachatelství na zločinech III. Říše.

Když europoslanci zvednou ruku pro usnesení, že Sovětský svaz rozpoutal II. sv. válku, je potom jasné, že projde i útok proti dějinám Československa

Tohle všechno jsou důsledky toho, když europoslanci v EU parlamentu hlasují pro přepisování dějin Evropy. Bez konceptuální gramotnosti nemůže politik chránit národní a vlastenecké zájmy. Nelze hlasovat pro usnesení proti SSSR a tvrdit, že v EU prosazuje ochranu českých zájmů. Už si nedělám žádné iluze, protože bez odpovídajícího kádrového zastoupení v EU se nemůžeme jako národ těmto procesům bránit.

Pokaždé, když chce někdo někoho poškodit a očernit, vytáhne na něho obvinění z antisemitismu a nebo dokonce z podílu na holokaustu. Dosud se zdálo, že to druhé se nikdy nestane. A podívejte se, je rok 2020 a najednou to jde, v roce Dvou zmijí je Česká republika obviněna, že ve své historii skrývá černotu a temnotu spolupachatelství a dokonce iniciátorství holokaustu za Protektorátu a dokonce, jak se v knize prý uvádí, dokonce předtím.

Kdo se nepoučí z minulosti, bude nucen si minulost zopakovat.

Takhle daleko jsme došli. Náš národ bude tahán a vláčen v knize jako spolupachatel holokaustu, když to byl právě český národ, který byl vyhlazován a od 17. listopadu 1939 poněmčován poté, co byly uzavřeny české školy na území Protektorátu! Takové chucpe proti našemu národu a lidu! A stojí za tím německá vláda, neziskovka z Mnichova, skupina českých (zdráhám se říct) občanů a zahraniční univerzity a instituce. Když se odstraňují sochy osvoboditelů v Praze, když se místo nich staví sochy Vlasovcům jako kolaborantům s nacisty, když se jediní dva europoslanci z vlasteneckého spektra v EU parlamentu připojí k přepisování dějin a plivání na SSSR, tak se nemůže nikdo divit, že Německo v Praze na své ambasádě zahájilo útok proti České republice s cílem přepsat dějiny a vykreslit český národ za spolupachatele holokaustu. Toto je důsledek konceptuální negramotnosti europoslanců, kteří nechápou, že zvednout ruku pro něco v Bruselu znamená nést tvrdé následky pro celý národ.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
trtal
Návštěvník
trtal

a tady mne prekvapil A.Tomský…nikdy jsem mu prilis neveril, ale ze je to takova spina, to bych necekal…:

https://www.svobodny-svet.cz/9510/putinovy-nehorazne-lzi.html?utm_source=rss&utm_medium=feed

trtal
Návštěvník
trtal

Hlavne polska satanisticko-fasisticka vatikanska svoloc se nestiti niceho a hnus, ktery predvadi obraci slusnym a strizlivym lidem zaludek….
S Polaky budou zase problemy a budou zase pouziti a zneuziti stejne jako poslednich par stoleti…
Potrebujem Rusko at se to nekomu libi nebo ne…Bez Ruska prestanem existovat, jakoze uz dnes jsme v mnohem vetsich srackach nez v obdobi okupace nacistickym nemeckem…
Mluvte s lidma a hlavne mluvte s deckama, ktere nam predevsim pres skoly ukradli..

Paw
Návštěvník
Paw

Stoji za pozornost vsechny utoku na nas po DAVOSU. A neni jich malo..

zombie
Návštěvník
zombie

A co na toto všechno říká ono bohem vyvolené etnikum,o jehož holocaustu se v článku píše???Vzhledem k tomu,že Německo patří k největším “sponzorům” státu izrael(vedle nich ještě celá evropa včetně Ruska,USA,Austrálie-za jejichž peníze,ale “svojí vlastní pílí zůrodnili poušť a vybudovali zelené oázy z ničeho-na rozdíl od arabů),bych se ani nedivil,kdyby lovci nacistů začali lovit v našich a dalších slovanských domovech důchodců-protože “peníze,ty jsou přece až na prvním místě”!!!

stieglitz
Návštěvník
stieglitz

Sudetští Němci jsou naši dávní spoluobčané a nyní sousedé. Žádné ruské prase nebude deformovat naši historii

trtal
Návštěvník
trtal

na prase spise vypadas ty…a poradne…

miklik
Návštěvník
miklik

Vole,čti paměti toho,co zažívali naši předkové ve vynuceném soužití se sudeťáky, a psohlavci ,t.j. chodovští sedláci měli dekret od českého krále bránit českou hranici,domysli si proč asi…

Anan
Návštěvník
Anan

Název Sudety je vymyšlený stejně tak s sudetští Němci

Anan
Návštěvník
Anan

prase jsi ty, předvádíš svou blbostí m7nhD

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Dějiny … zajímavé čtení se najde i v našem Parlamentu: Privilegium pro židy v českých zemích.
(dávno před Protokoly….)
https://www.psp.cz/eknih/snemy/privilegium.htm
Vypadá to, že zaprodanec byl na českém trůně víc jak 700 let zpátky…

staroverec
Návštěvník
staroverec

No,to teda JE sila!!! To sa ani nedá komentovať.

trtal
Návštěvník
trtal

agenti spravujici protektoraty vyvolenych jsou tu uz od davnych casu…

miklik
Návštěvník
miklik

no jestli to nebude i tím,že židé spadali pod jurisdikci krále a oplátkou mu platili daně ve ZLATĚ,proto povolil jim gheta,která byla vyměřena ale kolik tam smí bydlet lidí bylo fuk,daň se platila z hlavy.

Amara
Návštěvník
Amara

Díky za Váš komentář, dala jste mi odkaz na zajímavé čtení

alzax
Návštěvník
alzax

Většina budoucích konfidentů je mj i na těchto záběrech, v davu se vztyčenou pravicí:
https://www.youtube.com/watch?v=It-PJwdKOuE

Anan
Návštěvník
Anan

Díky je to nechutné jak byli lidi zblblí.gSCIi

konzerva
Návštěvník
konzerva

Pokud je to pravda kde udělali soudruzi z fašingtonů chybu?? https://youtu.be/CXAWb7zMITw

staroverec
Návštěvník
staroverec

Ja osobne verím,že to pravda JE.Pred pár rokmi židoamíci vrátili Číne “zlaté” tehly.V skutočnosti to bol volfrám,potiahnutý vrstvičkou zlata.Volfrám použili na falšovanie zlata preto,lebo zlato je veľmi ťažké(a teda ťažko sfalšovateľné) a prakticky totožnú mernú hmotnosť má len volfrám. Tí americkí hajzli rohatí sú schopní absolútne všetkého.Ich otec Satan im nedal dušu,ale zato nadprirodzené diabolské krídla,a teda ich psychopatí rozlet nie je limitovaný žiadnou ľudskou banalitou typu svedomie,ľútosť,morálka,charakter.

Krkowitz fonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMilowitz

Ono mít uložené zlaté tele u těch ješ kvůli němu už páchali genocidu biblických rozměrů je poťouchlost a nezodpovědnost a může skončit jako CAR

Miro
Návštěvník
Miro

Svinstvo! Češi se oficiálně nikdy nepodíleli na žádném holokaustu. Zato se Češi hojně podíleli na udávání lidí vlastního národa a kolaboraci. Je proto možné, že právě tito udavači a kolaboranti z řad českého národa se také samostatně podíleli na svinstvech, která prováděla tzv. III. Říše a měli nést plnou zodpovědnost. Nikdy však nesmí převzít zodpovědnost za tato zločinná nařčení celá Česká republika. Zrádcovství se dělo za Hitlera a děje se i dnes. Jsou nám známí politici, kteří hojně spolupracují se Sudetoněmeckým sdružením proti zásadám Benešových dekretů, které oni považují za zbytečné a překonané. Pracují také proti republice v EU. Výsledky jejich činů jsou patrné. Jsou to kolaboranti a zrádci českého národa a patří je za to trestat.

schwarzbach
Návštěvník
schwarzbach

…Češi se hojně podíleli na udávání lidí vlastního národa, ale samozřejmě i Židů. Po válce bylo v sejfech ČNB nalezeno přes 250 000 ústřižků z poukázek zaplacených udavačů a kolaborantů.

Miro
Návštěvník
Miro

Vždyť o tom také píši. Mezi Čechy bylo ale mnoho lidí německé národnosti a lze tedy předpokládat, že to byli možná právě oni, kteří Židy udávali.

trtal
Návštěvník
trtal

..a hlavne agenti…lze je pocitat snad na stamiliony po cele planete…

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Miro
zjevně mluvíš o kulisákově rodince a lidech kolem nich. A taky o ODS v čele s Fialou, TOPce s Kalousem, klerofašistech s nadšenými kamarády sudeťíáků Belobrádkem a Hermanem a dalších darebácích kteří bezostyšne a zcela veřejně paktují s pohrobky nacistů , či banderovských fašistů jako ta špína Štětináč. A máš samozřejmě pravdu.

Miro
Návštěvník
Miro

Samozřejmě. Je to tak.

alzax
Návštěvník
alzax

S tou “hojnou kolaborací” píšete koniny! Opakuji link níže, ale jsou dohledatelné další odkazy s podrobnějšími informacemi:
https://href.li/?https://www.youtube.com/watch?v=EwRptUdIlzI

Za Rajchu existoval dezinformační program pod protektorátním ministerstvem školství a osvěty (E.Moravec) v přímé podřízenosti Goebelse, v rámci kterého mj vycházely v novinách vylhané chucpe články typu “Češi masově obtežují úředníky gestapa stížnostmi se kterými se mají obracet na protektorátní četnictvo”, aby schválně sugerovali dojem masové kolaborace.
Ani Čurda nešel nikoho udat svou prohnilost a prachy, ale ze strachu a v rámci oficiálně vyhlášené amnestie. Tato amnestie byla samozřejmě vylhaná (jakékoliv slovo dané skopčákem “východoevropanovi” nikdy nemělo žádnou cenu), po úvodní nakládačce skončil na mučidlech, až tam se zřejmě “rozespíval” (dobře to ukazuje scéna s M.Shawem ve filmu Operation Daybreak ), což nic nemění na tom, že selhal a za zradu byl po válce odsouzen. Neexistuje žádná přímá Čurdova výpověd, pouze záznamy Gestapa odkazující na Čurdu získané při jeho “vytěžování”. U udavače vypovídajícího na Gestapu tzv za finanční odměnu by musel existovat podepsaný zápis jeho výpovědi (mj formulovaný v jednotné osobě). Takové zápisy výpovědí existují v případě svědků likvidace Heydricha – po válce byli všichni na jejich základě vyšetřováni, jak mj uvádí V.Šustek, a vesměs zproštěni obvinění protože se prokázalo že výpovědi typu “nevšiml jsem si, neviděl jsem” apod něměly žádnou cenu. Ovšem všichni museli svou výpověď podepsat a byla jim vyplacena řádně zaprotokolovaná fin.odměna “za pomoc při vyšetřování” (odmítnout znamenalo v lepším případě koncentrák). Pokud by někdo někoho ze svého okolí anonymně udal, tak nikdy nevěděl, jestli neskončí v soukolí gestapácké mašinerie sám – tj musel by být idiot. Jak rovněž poukazuje V.Šustek, udavači byli prokazatelně vesměs ojedinělí primitivové s kriminální minulostí a sudeťáci. Než něco vyplodíte tak si aspoň něco zjistěte, a nepapouškujte skopčácké kydy.

tana
Návštěvník
tana

Je známo, že spousta udavačů si “zachránila kůži” vstupem do KSČ. Byli vydíratelní a vydíraní. Totéž dnes platí pro spolupracovníky STB rozlezlé do všech politických stran.

Miro
Návštěvník
Miro

Já o tom vím své, co se dotýkalo mého přímo mého popraveného (nežidovského) příbuzenstva. tak buď tak laskav a nech si své rozumy, já si zase nechám svoje. Agitku žádnou nedělám to leda ty.

Richard
Návštěvník
Richard

Originál Projev Reinharda Heydricha o plánech na likvidaci českého národa

http://www.czechfreepress.cz/cfp-doporucuje/projev-reinharda-heydricha-o-planech-na-likvidaci-ceskeho-naroda.html

Michal
Návštěvník
Michal

Henry Ford: Mezinárodní žid……Židobolševismus, bolševismus, ismus…

http://www.novarepublika.cz/2020/02/zidobolsevismus-bolsevismus-ismus.html