Předsudečná nenávist v praxi: Eritrejec shodil ve Frankfurtu na nádraží pod vlak...

Předsudečná nenávist v praxi: Eritrejec shodil ve Frankfurtu na nádraží pod vlak matku s dítětem, další žena se mu ubránila! Němci útočníka honili po nádraží s výkřiky “Chyťte ho, chyťte toho negra!” a do příjezdu policie na něm sedělo 5 lidí, aby neutekl! Policie mlčí a začíná se šířit informace, že útočil Islámský stát, který Německu nedávno pohrozil teroristickými útoky! Je to již druhý útok za 9 dní, kdy útočník v Německu shodil oběť pod projíždějící vlak! Německý ministr vnitra ruší dovolenou, bojí se občanských nepokojů!

Předsudečná nenávist v praxi: Eritrejec shodil ve Frankfurtu na nádraží pod vlak matku s dítětem, další žena se mu ubránila! Němci útočníka honili po nádraží s výkřiky “Chyťte ho, chyťte toho negra!” a do příjezdu policie na něm sedělo 5 lidí, aby neutekl! Policie mlčí a začíná se šířit informace, že útočil Islámský stát, který Německu nedávno pohrozil teroristickými útoky! Je to již druhý útok za 9 dní, kdy útočník v Německu shodil oběť pod projíždějící vlak! Německý ministr vnitra ruší dovolenou, bojí se občanských nepokojů!

Ve Frankfurtu nad Mohanem v Německu dnes došlo k brutálnímu teroristickému útoku [1], který s vysokou pravděpodobností provedl Islámský stát. Německá tajná služba BfV už v květnu předala kancléřce Angele Merkel tajnou zprávu [2] o tom, že Islámský stát se po své porážce v Sýrii v důsledku vstupu Ruské armády do konfliktu v roce 2015 začíná transformovat z polovojenského tělesa do teroristické a skryté organizace, která si buduje své základny zejména v Německu a také ve Francii.

Německá média už v dubnu varovala [3], že do země se vrací němečtí občané z Iráku, kde sloužili v řadách Islámského státu. Již koncem minulého roku varoval The Guardian, že islamisté spustí v Evropě novou vlnu teroristických útoků [4], které budou mít ale jinou formu a jako zbraně nebudou použity střelné zbraně, ale jiné nástroje a způsoby zabíjení. Dnes dopoledne jsme zde ve Frankfurtu na vlakovém nádraží mohli jeden takový útok vidět.

Chlapec podle svědků skončil pod prvním vozem.

Dopoledne krátce po 10. hodině čekali lidé na vysokorychlostní vlak ICE Sprinter na 7. nástupišti. Podle informací svědků se najednou do čela fronty čekajících pasažérů dostal černoch, podle svědků většina lidí na místě si myslela, že jde o Nigerijce. Teprve později policie oznámila, že je to občan Eritree. Tento muž čekal, až vlak vjede do stanice a v předstihu před příjezdem vlaku strčil do kolejiště ženu (40) a spolu s ní o několik vteřin později i jejího malého syna (8). Přestože mainstreamová média tady v Německu mají generální zákaz na šíření podrobností, na Facebooku a Twitteru jedou informace od svědků o děsivém průběhu. Pokud máte slabší žaludek, přeskočte následující 2 odstavce a nečtěte je.

Nečíst následující 2 odstavce, pokud nemáte silný žaludek

Útočník podle svědků zaútočil tak, že strčil velkou silou ženu do zad, ta spadla na koleje, ale stihla se postavit na nohy a odskočila od čela vlaku. Ten ji sice zachytil bokem šípového čela, ale protože vlak již ve stanici jel relativně pomalu, žena byla odhozena bokem mimo vlak a podle informací přežila. Útočník však ještě po ní shodil do kolejiště i jejího syna. Žena jej nestihla zvednout z kolejiště a vlak před jejíma očima dítě přejel, tělíčko zůstalo podle svědkyně zaklesnuté a namotané pod podvozkem prvního vozu vlaku.

Policie zakrývá první vůz vlaku paravanem, pod vozem je mrtvé dítě.

Podle svých svědeckých slov z toho začala zvracet a nebyla sama. Žena v kolejišti začala hystericky křičet a naříkat, smrt syna viděla na vlastní oči. Útočník se podle svědků pokusil shodit do kolejiště ještě i další ženu, která se ovšem útočníkovi ubránila a nenechala se do kolejiště shodit. Útočník poté začal utíkat a chtěl z nádraží uprchnout. Média mainstreamu přinesla informaci, že dítě zemřelo po převozu do nemocnice, což je ale podle svědků na Twitteru lež a dezinformace, za kterou stojí vnitro Horsta Seehofera. Tělo chlapce bylo totiž namotáno pod podvozkem prvního vozu až do večera.

Hon na nádraží na migranta, z Němců létala slova jako z největších rasistů, jako už Německo dávno nepamatuje

Chytání pachatele na nádraží si zaslouží extra pozornost. Skupina přibližně deseti německých mužů zahodila tašky a bágly na nástupišti a začali útočníka honit a křičeli: “Chyťte ho, chyťte toho negra! Shodil dítě pod vlak! Chyťte ho!” a nakonec ho dostihli ve vestibulu nádraží nedaleko východu ven na Mannheimer Straße. Video svědka z mobilu zachytilo, jak ho Němci povalili na zem a celkem 5 mužů na něm sedělo, aby jim neutekl.

Vyřvával na zemi cosi rodným jazykem. Facebook ovšem video odstranil rychleji, než jsem ho stihl stáhnout a zálohovat, ale předpokládám, že někdo video má a objeví se brzy na internetu. Podle způsobu útoku, kdy muž shodil do kolejiště ženu a dítě, a navíc chtěl shodit i další ženu, to jednoznačně ukazuje na teroristický útok sympatizanta Islámského státu a jednalo se o typický útok na měkký cíl (soft target), tedy útok na kafírské (tzn. bílé a bezvěrecké) ženy a děti.

Pasažéři vystupují z vlaku mimo perón.

Jedná se přitom již o druhý útok tohoto typu v Německu za posledních 9 dní, protože ve městě Voerde na severu Německa před 9 dny zaútočil kosovský Albánec, který shodil do kolejiště ženu (34) pod vlak a ta přišla o život [5]. Útočník je rovněž ve vazbě a policie mu v krvi prý našla kokain, ovšem na sociálních sítích se uvádí, že i tento útočník útočil jménem Islámského státu, ale Seehoferovo ministerstvo vnitra z něho chce udělat konzumenta drog, aby si německá společnost myslela, že útočil pod vlivem drog a nikoliv jménem Islámského státu. Migranti představují v Evropě skrytou armádu, která je připravena vraždit a útočit na měkké cíle, které se nebudou bránit, především na ženy a děti. Horst Seehofer kvůli dnešní události ukončil dovolenou a vrací se do Berlína k zasedání bezpečnostní rady státu.

České vnitro má místo islamistů největší obavy z české alternativy, že informuje o událostech a o migraci do ČR pomocí udělování desítek tisíc víz, a to nejen pro Ukrajince, ale i pro černochy a Araby

V této souvislosti velikou hrozbu představuje současné vedení českého ministerstva vnitra, kde Jan Hamáček podle našeho názoru redakce podceňuje hrozby a bezpečnostní situaci v České republice, která je už nejen tranzitní zemí pro arabské a muslimské migranty, ale dokonce už i cílovou destinací, což naše redakce neustále a pozorně sleduje a zpravodajsky to pokrýváme články o osidlování České republiky arabskými migranty, kteří od ministerstva vnitra dostávají pobytová víza. Už zdaleka nejde jen o Teplice a Brno, jako dvě hlavní místa, kde vyrůstají mohutná muslimská a potenciálně i džihádistická ghetta, ale jedná se už i o menší města, kde se objevují arabské rodiny v autech s českými poznávacími značkami.

Arabové ihned začali fotky s Hamáčkem z centra Alfirdaus šířit mezi arabskými uživateli na sociálních sítích.

Ruská armáda zachránila Sýrii před Islámským státem, ale tato organizace, která vznikla jako úderný projekt Johna McCaina a americké CIA v letech 2011 až 2013 v Sýrii, zdaleka není u konce své činnosti a pouze se přesunuje ze Sýrie a z Iráku do Evropy, a to nejen sem do Německa. Džihádisté se budou snažit o získání Schengenských víz, především podnikatelských víz, dále studijních, ale i víz za účelem léčby a lázeňství.

Islamisté mají neomezené finanční prostředky a není pro ně problém koupit si kuvajtská, katarská, nebo saúdskoarabská víza a dostanou se do ČR jako podnikatelé a investoři. Lidé jsou v ČR vyděšeni, kolik Arabů a černochů vidí najednou v ČR v nákupních centrech. Tyto procesy je třeba zastavit, okamžitě je třeba ukončit vydávání českých víz Arabům a Afričanům, protože nepřiváží do ČR peníze a dolary, ale přiváží především islám, svoji kulturu a někteří z nich i džihád, který má a bude mít mnoho podob.

Když si ministr vnitra ČR dělá fotky s šéfem islámského centra Alfirdaus, kroutí nad tím hlavou i bezpečnostní experti v Izraeli

Je alarmující, když se český ministr vnitra fotí s Araby místní pražské muslimské obce v islámském centru Alfirdaus [6], tyto fotografie si potom žijí svým vlastním životem [7] na islámských webech teroristů, kteří potom spatřují ministra vnitra jako svoji spojku v ČR, protože tyto fotografie jsou potom šířeny dál do arabského světa a arabského internetu, a jsou interpretovány Araby jinak, než je interpretujeme my jako Češi. Jistě třeba víte, že ortodoxní Židé “Charedim” se odmítají fotit, protože věří, že fotografie krade duši. Je to možná úsměvné, ale je to prostě jiná kultura a jiný mrav.

Jenže stejně tak to platí v islámu, že fotografie vysokého ministra s představitelem muslimské obce je vykládána Araby jinak, než bychom si to vykládali my jako Češi, že o nic nejde, prostě fotka a nic víc. Fotit se s předáky muslimských obcí je ale pro politiky vysoce nebezpečné a ochota ČSSD vycházet Arabům vstříc v ČR je velmi nebezpečná cesta. Dokonce i izraelský Mossad varuje před focením se představiteli muslimských obcí v Evropě, protože takové fotky i v Izraeli jsou považovány za bezpečnostní riziko.

Kuvajtský podnikatel Bader Mea Eknaifith a Jan Hamáček v pražském islámském centru Alfirdaus.

Teroristický útok ve Frankfurtu je tak dalším budíčkem a alarmem i pro Českou republiku, protože džihádisté nepotřebují zbraně, nepotřebují ani nože, nepotřebují ani nákladní auta, stačí jim prostě holé ruce, kterými někoho strčí pod vlak. Vezměte si třeba pražské metro, které představuje jedno z nejnebezpečnějších míst v ČR.

Měkké cíle jsou i v ČR, pražské metro je doslova magnet a nikdo zatím neuvažuje o vybudování plexiskel na nástupištích. Místo toho vnitro řeší alter weby a předsudečnou nenávist…

Zatímco v Japonsku a také v Číně jsou nástupiště v metru oddělena od kolejí plexisklem a dveřmi, které se otevírají až po přistavení a zastavení vlaku, pražské metro nemá nástupiště nijak zabezpečena. Bezpečnostním opatřením je třeba zvětšení odstupu od kolejiště před příjezdem vlaku alespoň na 3 metry od okraje peronu. Německé vnitro maže ze sociálních sítí celý dnešní den nejen videa, ale dokonce maže celé účty uživatelů Facebooku a Twitteru. Německé vnitro se tak snaží blokovat předsudečnou nenávist, kterou z německého zákona okopírovalo české vnitro Jana Hamáčka.

Policie uzavřela nástupiště na 7. koleji, kde došlo k terorismu.

Takovýchto útočníků může být v celé Evropě mnoho a sami vidíte, že černí migranti z Afriky nepřináší do Evropy lásku, pravdu, vzdělání a pracovitost, ale pouze tyranii, exploitaci sociálního systému a dokonce terorismus. Přestože žádná migrační vlna už neexistuje v roce 2019, Arabů a černochů v ČR každým rokem záhadně přibývá, a to na základě udělování víz ministerstvem vnitra. Je pouze otázkou času, kdy se události z Německa překopírují i do ČR. Tlačte na politiky, aby přestali s rozdáváním víz! Ten Eritrejec má totiž také pobytové vízum. Je to stejný proces. Autogenocida naší vlastní rasy prosazovaná našimi vlastními politiky.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
Kass
Návštěvník
Kass

5 Němců zakleklo vraha. Dobrou zprávou je, že v Německu ještě jsou nějací Němci. Já myslel, že ho už jen okupují přivandrovalci, čičmundy a bukvice. Kdyby takhle naživo 5 milionů Němců zakleklo spolkovou vládu počínaje Andělou, pak by tam bylo bezpečno.

oskar
Návštěvník
oskar

“Německý ministr vnitra ruší dovolenou, bojí se občanských nepokojů!” Ano, bojí se nejen nepokojů, ale i rasistických nadávek Němců, jejich ostré kritiky imigrantů a německých vítačských politiků. Proto musí být v ulicích více policistů, aby odhalovali, pokutovali a zatýkali nespokojené Němce…ne aby Němce chránili, chránit mají teroristické imigranty. Pokud si toto Němci neuvědomí a v první řadě nepůjdou po těchto politicích, pak už prohráli. Jen pro pochopení, jejich dnešní problém je našim zítřejším problémem, protože naši politici dělají to samé, jako ti němečtí a náš plebs to nechává chladným stejně, jako doteď německý plebs…

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

oskar
nemuseli by se bát nepokojů, pokuid by Makrelu postavili před soud za podporu terorizmu, obchodu z lidmi a pašeráctví lidí a začali s vyhošťováním nelegálních migrantů které tam nechala navozit. To by pro začátek k uklidnění obyvatelstva postačilo.

Hruška
Návštěvník
Hruška

Jžaryne ty to máš poněkud popletené, to přeci není v zájmu spiknutí, to už tu píši delší čas.

Fénix
Návštěvník
Fénix

Trest smrti

Dáša
Návštěvník
Dáša

komu?

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Eritrejskýmu hajzlovi i tomu kdo ho do evropy přitáhl!

Proky
Návštěvník
Proky

Všem těm na fotkách, kde není vlak!

Fénix
Návštěvník
Fénix

Trest smrti.

korendor
Návštěvník
korendor

Lidsko právní aktivista se vyšplhal na sloup el.vedení a zastavil železniční provoz na 7hod. Moudře si vypočítal,že cestující,pokud použijí pivovarského valacha,či mulu,dojedou za sedm hodin do cíle,aniž by zanechali uhlíkovou stopu. Jak by se zachovali v bratrských USA? Skolili by ho jako pernatou po první výzvě? Za soudruhu byly humánní ČTYŘI výzvy. https://rutube.ru/video/6d65b29ee19025c288cff09f7ddc4b10/ https://rutube.ru/video/7d1ab32322b5ffe9804c1176a83a6e3a/

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek

Jo tak debilum se teď říká lidskoprávní aktivist ?… hmm..ok.

Pagin
Návštěvník
Pagin

Je konečně nutné si uvědomit, že česká země je jen a jen naše. Naši vlast musíme ubránit, už jen kvůli tomu, abychom nezradili naše dědy, matky a otce. Je to naše svaté a odvěké právo. Žádná vláda v tom nemůže lidem bránit. Leda násilím. A násilí plodí zase jen násilí.
Nenecháme si zemi vzít násilnými a krvežíznivými negroidy a arabáči, které nám nutí prohnilý Západ.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Masaryk by to chtěl taky, si pište.

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek

jojo, a taky by si to dohledával na internetu

bezejmenny
Návštěvník
bezejmenny

Svatá pravda

Dagmar
Návštěvník
Dagmar

nedám odkazy…ale jako babička a žena….zrůdnost !!kam až to chce toto zajít ??? když debil strkne do slabé ženy ??? to je ještě opavdu normální ???a měli ho v hledáčku ???měl za sebou další “akce” ,???? jak mohou politici vůbec spát ? mají krev na rukou !!!!proto se mis Merkel třese…na každou svini se vaří voda !! a ona bude umírat hodně krušně !!! život nepředala, děti neměla…toto je její věc !

živoDáša
Návštěvník
živoDáša

se radikalizoval, no…to je normální u integrovaných, kteří jsou léta bezproblémoví…něco se stalo, došly mu peníze, sousedka mu nepůjčila, život dlouhodobě na dávkách není nic příjemného, tak mu v mešitě řekli, co dál. Ty ženy jsou nechutné, nechodí zabaleny v pytli, tak si nezaslouží žít a mít děti. Třeba ani netušil, že byl do Švýcarska dodán už kdysi v nějaké raketě za nějakým účelem.
Třeba mu to dojde, ale jestli se polepší, to nepředpokládám. Možná lituje, že nebyl davem poslán do toho jejich ráje, ve vězení to asi nebude mít lehké. Merkelová ostatně také ne.
Na každého lumpa dojde.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Merkelova by mela byt verejne popravena a s prenosem v televizi do celeho sveta. Tahle carodejnice ma na svedomi vsechny kriminalmi ciny spachane migranty a rovnez je hlavnim vinikem zniceni Evropy.

bezejmenny
Návštěvník
bezejmenny

Poprava není trest ale pomsta uč se!

Jaris
Návštěvník
Jaris

bezejmenny
Poprava je uklizeni nebezpecneho individua ze spolecnosti, kterou ohrozuje. nejsem pro zadne muceni vezne, ale pokud se jedna o prokazany cin pedofila, vraha ditete, vraha ktery zabil cloveka, sadistu, tak tihle zaslouzi smrt. Nikoliv jako pomstu, ale k ocisteni a ochrane spolecnosti, aby zruda po opusteni kriminalu uz nikdy vrazdit nemohla.

poacher
Návštěvník
poacher

Na stránkách http://www.welt.de se už obratné novinářské kur.vičky, oddané Merkeljuntě, zabývaly tím, že je nutno …”tento případ řešit politicky, bez emocí, aby nebyl zneužit pravicovými radikály”…. ap. Typické je také to,
že vůbec není zmíněn současný pokus útočníka strčit do kolejiště nejen matku dítěte, ale i další ženu.
Seehofer byl ve svém projevu typicky obezřetný, bylo to OBVYKLÉ odvádění pozornosti od jádra zločinu,
tzn. požadavek více policistů na nádražích , nebo zabezpečená nástupiště oddělitelnými plůtky.
Jak zde píše někdo níže, za 14 dnů po tomto zločinu opět vše utichne, jsou dovolené a celá mediální scéna Německa, řízena a ovládána sionisty nedopustí, aby se z toho stalo celonárodní téma. JEŠTĚ NE…
Vzpomeňte na Chemnitz, kdy se tato chátra aktivizovala a smetla ze svého postu i šéfa úřadu na ochranu ústavy (Verfassungsschutz) Maaßena, který se pouze ohradil tím, že mu žádné štvanice na uprchlíky nejsou hlášeny.
Chápu občany, kteří jsou pouze odkázáni na zprávy a komentáře ČT, nebo rozhlasu, ať už z důvodu jazykové vybavenosti, nebo snad ze zvyku (? !), neboť ona veřejnoprávní média přebírají ze zahraničí, konkrétně z Německa nejen zprávy, ale i názory tamějších lokajů Merkeljunty a těmi pak krmí své prostoduché občany.
Nemohu pak být překvapen komentářem, že jakýsi “black horse” , považuje vysílání a programy výše uvedených médií za vyvážené. Ano, politbyru ČT lze za tuto osvětu gratulovat, chybí ještě nějaká medaile, nebo řád a uznání od svých páníčků, G.Soros nebude chybět…

Angel
Návštěvník
Angel
.B.
Návštěvník
.B.

Co dělali muslimové v obci Břve na Praze západ?
http://zvedavec.org/vezkratce/16438/

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

.B.
hledali Hamáčkovo ministerstvo aby jim zlegal,izovalo pobyt, když je tam vyhodil nějakej
obchodník a pašerák s lidmi schovaný pod nějkou neziskovkou.