Před zasedáním OSN, návštěvou papeže a Putina v USA: Přestal fungovat Skype,...

Před zasedáním OSN, návštěvou papeže a Putina v USA: Přestal fungovat Skype, výpadek už má i největší telefonní a ISP operátor Verizon. Co se děje? Je to “válka vzkazů” mezi prediktory NWO?

Před zasedáním OSN, návštěvou papeže a Putina v USA: Přestal fungovat Skype, výpadek už má i největší telefonní a ISP operátor Verizon. Co se děje? Je to “válka vzkazů” mezi prediktory NWO?

Celé pondělí nefunguje služba Skype, celosvětově [1] a služba do této chvíle (před půlnocí) stále nefunguje. Jde o největší výpadek Skypu od dob jeho vzniku, ani žádná jiná sociální síť dosud nezažila tak masivní výpadek. Teď večer začaly z USA přicházet další informace. Obrovský výpadek se rozšířil už i na největšího telefonního a internetového providera v USA, na společnost Verizon a její zákazníky [2]. Nefungují telefony, a někde ani internet. Okolo celého výpadku se začínají šířit spekulace a chtěl bych zde dát do souvislosti dnešní článek našeho šéfredaktora, který jsem si teď přečetl. Je možné, že před zítřejším příjezdem papeže do USA, jeho vystoupením v OSN, v kongresu a před vystoupením Vladimira Putina v OSN, někdo těmito “výpadky” posílá vzkazy. Kdo komu?

21063325602l.jpg

Verizon je firma a vlajková loď amerických elit, amerického prediktora. Microsoft naproti tomu je globalizovaná společnost, která patří globálním elitám v USA, a ty jsou v opozici vůči americkému prediktorovi. Současné výpadky jsou tak dost možná “válkou vzkazů” mezi prediktory, o které psal v náznaku VK na konci svého článku. Posílání vzkazů formou různých událostí, masivních výpadků, katastrof, výbuchů a explozí je ukazováním svalů, kterým si jednotlivé elity a prediktoři posílají na dálku tzv. “vzkazy”. Jedna strana pošle vzkaz útokem na Skype, druhá strana provede odvetu a odstaví na oplátku Verizon. Výbuchy v Číně a ihned poté v USA, to byl jiný příklad, kdy americká elita a globální prediktor si vzájemně vyměňovali velmi dramatické a hlučné vzkazy.

Načasování komunikačních výpadků je velice podezřelé. Dobře si všimněte, že výpadek mají společnosti, které poskytují telefonické služby. Verizon sice nabízí i internetové služby, ale v tomto případě to vypadá, že výpadek má zasáhnout hlavně komunikaci v USA, tzn. hlasové linky a VoIP protokoly. Co se děje? Chystá se něco? Snaží se někdo odstavit telefonickou komunikaci před příjezdem papeže? Nebo se chystají nějaké útoky v USA? Jde pouze o válku vzkazů, anebo je to plán na odstavení komunikace v USA? Situaci budeme nadále sledovat.

-Administrator-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Ales K
Návštěvník

Před “útokem” na dvojčata bylo také vyřazeno z provozu bezpeč. zařízení – to se asi instalovaly nálože. Divno je, že spadla i třetí budova, asi strachem. Kdo by si všiml, že za reportérkou, která oznamuje už i pád 3. budovy, chalupa je v záběru stále stojící… Dá se USA věřit aspoň datum v novinách? Asi s rezervou, že pravý stav věcí může být jiný a jinde…

Petr
Návštěvník
Petr

no, ted se mi vrací kamarád z USA, byl tam přes léto na studijně pracovním pobytu jakožto student VŠ, mluvil jsem si ním přes skype včera, mimo to, nic neříkal, vše je ok a jsou i další online komunikátory, dále telefonní chaty, vzkazy, videohovory atd, tohle neberu jako vzkaz GP…

gabca
Návštěvník
gabca

Velmi by ma zaujimala jedina jedna vec.. ak teda USA koncia, preco vsade po celej EU rozmiestnuju jadrove zbrane? Naco potom robia vselijake cvicenia s vojakmi a na uzemi USA? Nerozumiem tomu .. Ak by tu 3 SV zacali, vsetci umru, nik neprezije, to si oni neuvedomuju?

Aksal
Návštěvník
Aksal

Proč to USA dělají, protože jsou zahnáni do kouta a mají v úmyslu využít všech možností k zachování své hegemonie…I přes mrtvoly, a nebo, když nebudeme my, nebudete ani vy….

Pozorovatelka
Autor

A mimo téma – Aeronet opět v hledáčku, tentokrát i s Tartárií http://bezkorektnosti.blogspot.cz/2015/09/slovansky-kult-se-siri-internetem-s.html

- kdokoli -
Návštěvník
- kdokoli -

Diky za odkaz. Pro mne po dlouhe době něco smysluplnějšího. Plne s obsahem clanku z uvedeného odkazu souhlasim. Pro vas i pro Vas – to není slepa kritika, to je konstruktivni kritika….

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

Tak jsem si otevřela ten odkaz doufajíc, že se poučím z konstruktivní kritiky a přečtu si smysluplnější článek. Leč zklamání se dostavilo. I když se začátek článku tváří rozumně a neutrálně, tak záhy se dost zvrhne. Vypadá to jako o něco promyšlenější snaha o očernění Aeronetu, kdy tím začátkem chtějí navodit pocit u čtenáře, že oni jsou ti opravdu soudní, co situaci nestranně hodnotí, a tudíž by jim měl věřit.

- kdokoli -
Návštěvník
- kdokoli -

Ale no tak. Oni? Opravdu? Zly osklivi Oni? není to nahodou blogisek jednoho clovicka? Nerikam, ze jsem s nim za jedno ve vsem, ale zrovna tenhle clanek se mu povedl. Nesnazi se o ocerneni, nastavuje zrcadlo….

LZ.
Návštěvník
LZ.

Taky jsem se podival na ten článek.
A) článek plný blábolů a reklamních obrázků
B) Jen se naváži do putina a obhajuje USA bez použití jediného argumentu
C) Diskuze je plně cenzurovaná
D) Cituje bibli na závěr – to je jako bych citoval noviny z roku 1988.

Celý server http://bezkorektnosti.blogspot.cz mi připadá jako pokus zdiskreditovat nezávislé media.

Marklar
Návštěvník
Marklar

1) Článek je plný argumentů.
2) Nic takového se neděje. (Strawman)
3) Diskuze není cenzurovaná.

Pane, vy jste nemohl stránky vidět, protože 70% obsahu se zabývá kritikou mainstreamu. Doporučil bych vám vyjít na vzduch a trochu se nadýchat čerstvého vzduchu, protože vaše analytické schopnosti jsou prostě úplně mimo trať.

S pozdravem autor stránek

Pozorovatelka
Autor

Od 18.9. do 9.10. opět platí https://aeronet.cz/news/couvajici-merkur-opet-nezklamal-pocitace-padaji-komunikace-vazne-obchody-se-nehybou-a-svet-zblbnul-dokonalost-nebeske-symboliky-video-nelze-prelstit/
A tentokrát velmi disharmonicky k horoskopu USA, protože Merkur se stal retrográdním přesně tam, kde mají USA Saturna v kvadrátu na Slunce https://aeronet.cz/news/narozen-4-cervence-co-prat-zrozenci-horoskop-vzniku-usa-a-astrologicky-pohled-proc-z-idealisty-vyrostl-gangster-bojujici-o-vlastni-preziti/
Což ale nevylučuje, že tomu nebylo tzv. “mafiánsky”, tzn. mocensky pomoženo…

lmimkac
Návštěvník
lmimkac

Trochu pritiahnute za vlasy. Skype ano, ale neviem o tom, ze by mal Verizon vypadky. Mozno internetove, ale nie telefony… Je to LTE siet a zhodit nieco za vrstvami security serverov nie je take jednoduche. Viem si predstavit utok na energeticky rozvod, ale vsetky podstatne uzly maju zalohu… 🙂

Plkal
Návštěvník
Plkal

Počet náhlých výbuchů v poslední době u nás (muničáky, zbrojovky, rafinerie, lihovar) i ve světě je také dost podezřelý