Před 77 lety začala okupace II. republiky a vznikl Protektorát Čechy a...

Před 77 lety začala okupace II. republiky a vznikl Protektorát Čechy a Morava. Český mainstream k výročí jenom mlčí a do vysílání místo vzpomínky zařazuje komedianta!

Před 77 lety začala okupace II. republiky a vznikl Protektorát Čechy a Morava. Český mainstream k výročí jenom mlčí a do vysílání místo vzpomínky zařazuje komedianta!

Přesně před 77 lety,  dne 15. března 1939, začala německá vojska v noci nad ránem překračovat hranice druhorepublikové ČSR. Historická videa zachycují porobu českého národa do takové surové míry, že dnešním politickým elitám není doporučováno, aby tato videa byla prezentována, protože mají příliš mnoho podobenství ve vztahu k současné servilitě české vlády k Bruselu a k Washingtonu a lidé by se mohli dovtípit, že se vlastně v politice ohnutých gumových zad českých politiků mnoho nezměnilo.

Tento černý den českého národa jako den vzniku Protektorátu Čechy a Morava byl po roce 1989 postupně upozaďován v seznamu důležitých výročí. Státní elity, organizace a média dnes už toto kritické datum přecházejí naprostým mlčením. Mediální mainstream typu iDnes.cz nebo Lidovky nemají nikde ani slovo o tomto výročí. Představitelé vlády jsou zalezlí v úřadech, bojí se lidu a mají moc práce s jinou nadcházející okupací, tentokrát v podobě migrantů, kterým už česká vláda vyhlíží budoucí ubytování, nezřídka právě v opuštěných kasárnách. Zatímco tehdy z nich odešli čeští vojáci kvůli Wehrmachtu, v 90. letech z nich odešli čeští vojáci kvůli NATO. Zatímco tehdy se do nich nastěhovali z invazních skupin Němci, dnes to mají být islamisté, kteří po určité době, až se zabydlí, začnou terorizovat zemi stejně, jako to dělali Němci, kteří se zpočátku také chovali relativně slušně.

Ještě není celému dni konec, ale Česká televize nepřipravila k dnešnímu dni ve svém programu zhola nic. Na jedničce od 20.00 hodin bude “zábavný” pořad s Donutilem (to je ten, co na ČT předčítá dětem Snědulku), dvojka má nachystané letecké katastrofy. Po nějakém tématickém pásmu k výročí 15. března 1939 není nikde ani vidu, ani slechu. Nebývalo tomu tak vždy. Bývaly doby, kdy ČT plnila svojí veřejnoprávní službu ve vztahu k národu dobře.

Proto naše redakce AE News přináší alespoň několik videí, které připomínají tragický okamžik českého národa. Nesmí se zapomenout na chvíli, kdy nepřítel byl v důsledku poroby označován jako protektor, stejně jako dnes jsou americké okupační svazy v Evropě označované za protektory před zlým Ruskem. Podobenství porobeného národa přetrvává, jenom je mediálně zobrazováno v digitálním formátu barevně, ale tanky a obrněná technika protektora se po republice přesouvá stejně svévolně, jako kdysi německá pásová a obrněná vozidla. I tehdy se lezlo na střechu Pražského hradu a vyměňovala se standarta, i když tehdy jí ještě nenahradili za trenky, ale za jinou vlajku. To udělali až čeští “vlastenci” o 76 let později. Dokonce i nacisté měli více úcty k sídlu prezidenta, než jistí zkrachovalí umělci dnes.

Jako tehdy, i dnes se hovoří o jednotě s protektorem, o stejných cílech a stejných úkolech. Podobenství poroby přetrvává. Poslech svobodného rozhlasu a čtení svobodných tiskovin (alternativy) se zakazuje. Je jasné, že mainstream nemůže 15. březen 1939 mediálně připomínat, protože by to bylo sypání soli do stále otevřené rány, která je stále přítomná a nehojí se.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Terminator
Návštěvník
Terminator

O jaké druhé republice autor vlastně píše? Pokud vím a ví to každý kdo se pořádně učil, tak Němci zabrali PRVNÍ republiku. Žádná druhá republika nikdy neexistovala.

glosser
Návštěvník
glosser

Škoda, že se (nejen tady) k historii vyjadřuje spousta lidí, která o ní nic neví. Nevím proč mají tohle nutkání sedět u počítače a cintat své hlouposti o věcech, o nichž nemají vůbec žádné znalosti. A jsou ve své omezenosti navíc líní si ty věci napřed pozjišťovat.
Už tím, že existuje termín PRVNÍ republika, je nutně dáno, že existuje i DRUHÁ, ba i třetí… Objevy, že? Ta první skončila po obsazení pohraničních území (zjednodušeně Sudet, ale nebyly to jen samotné Sudety), a ČSR pak existovala v bezbranné (bez pohraničních opevnění), okleštěné podobě – což je v historii (vědě) označováno odborným termínem DRUHÁ republika. Skončila německou okupací 15.3.1939 a vyhlášením Protektorátu Čechy a Morava, Slovensko vyhlásilo “samostatný” Slovenský štát. Po válce pak přišla obnovená republika třetí…a tak dále.
Jinak stačí před výrony moudrosti typu “žádná druhá republika nikdy neexistovala” podívat se třeba na internet, velkou modlu všech tzv.diskutérů. Můžete se třeba podívat i na pátou republiku Francie apod.

Croix
Návštěvník
Croix

Terminátore doplň si vzdělání: První republika skončila obsazením Sudet, druhá republika je označení pro politický systém ČSR v období 1. října 1938–14. března 1939, tj. do zabrání zbytku Československa Německem a vytvořením tzv. protektorátu

Ščors
Návštěvník
Ščors

O pražské kavárenské stoce: https://email.seznam.cz/#inbox/16060

nesehnutý
Návštěvník
nesehnutý

15. března 1939 Hitler jen dokončil to, co mu bylo s laskavostí Velké Británie a Francie umožněno v září 1938 Mnichovskou zradou.
V 90 letech nás Západní elity dostaly do závislosti ekonomické, včetně ztráty potravinové soběstačnosti a dnes debilizují naší zem multi-kulturalismem a chtějí Evropu dostat s vydatnou pomocí Německa pod nadvládu muslimů.

Vabio
Návštěvník
Vabio
no comment
Návštěvník
no comment

Jestli to opravdu není velmi symbolická zpráva – něco jako příprava podvědomí na FEMA Camp – ti jsou taky připravení….
Komunisti nás taky hlídali ( a některý neuhlídali 🙂 ), ale místo igelitovejch pytlů pro nás měli všude bunkry, každej měl svoji plynovou masku, a věděl místo úkrytu při evakuaci.
Na rozdíl od těchto …( dle libosti)……., kteří nám chystají hřbitovy a pouštějí k tomu Růžovou Zahradu…..

nademese
Návštěvník
nademese
Tomas
Návštěvník
Tomas

Dobrý den,
myslím, že maličko křivdíte ČT, na ivysílání je celkem dost dokumentů věnováno výročí. Mimochodem, k tomuto datu si nikdy nepamatuji nějaké zvláštní připomenutí.

rakos
Návštěvník
rakos

Mohl byste byt konkretni, ktere dokumenty z dnesniho ivysilani se podle Vas vztahuji k vyroci – http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/15.03.2016/ ?

Tomas
Návštěvník
Tomas

Drahý příteli,
stačí si všimnout i zde uvedených videí, že jsou původem z ČT.
Celý den to bylo v ivysílání v tématu dne. Je již po půlnoci a téma dne se změnilo

Forever
Návštěvník
Forever

comment image

comment image

comment image

comment image

comment image

comment image

Forever
Návštěvník
Forever
Návštěvník
Forever

http://www.b-a-n.cz/tdj2-uvod.html
comment image

comment image
Jak papežské, duchovní dědictví papežské církve se prostě zapřít nedá ?
comment image
S. Dominik a jeho inkvizice pálí knihy odpůrců církve.

comment image
comment image
Jedni z podporovatelů a sponzorů nacismu v Německu a fašismu v Itálii

comment image
I chazarský Hollywood našel své uplatnění

Nejvíce jsem se naučil od Jezuitského řádu . . . Doposud nebylo na zemi nic impozantnějšího, než hierarchická organizace Katolické církve. Velkou část této organizace jsem transportoval přímo do mé vlastní strany . . . Katolická církev musí být vyzdvižena jako příklad . . . Řeknu vám tajemství. Zakládám Řád . . . V Himlerovi vidím našeho Ignatia de Loyolu!” Adolf Hitler

“Jednotky SS byly organizovány Himmlerem podle zásad Jezuitského řádu. Pravidla služby a duchovních cvičení, předepsaných Ignatiem de Loyolou, představovaly model, který se Himmler snažil pečlivě kopírovat. Naprostá poslušnost byla nejvyšším pravidlem; každý příkaz musel být vykonán bez poznámek.” Walther Friedrich Schellenberg (1910-1952, Německý SS-Brigadeführer , který vyrostl z řad SS a stal se hlavou zahraniční zpravodajské služby)

https://href.li/?https://www.worldslastchance.com/end-time-prophecy/katolicke-dvrn-ohavn-tajemstv-jezuit-odhalena.html

tana
Návštěvník
tana

Jezuitský řád v Rakousko – Uhersku zakázal Josef II.

Forever
Návštěvník
Forever

Proto také jezuité a papežšká církev vůbec nikdy neměli Josefa II. moc v lásce. ?
Já se Josefu II. nedivím, jelikož mít jezuity ve státě se = mít stát ve státě, pátou kolonu Vatikánu. Asi něco jako mít židovskou komunitu na svému území.
Proto také Josef II. (i přes to, že byl jinak zbožný katolík), a předtím to v historii mnohokrát učinilo mnoho panovníků (včetně panovníků katolických států), nechal řád zrušit.

Jinak jenom menší oprava menší historické nepřesnosti. Cituji:

“Jezuitský řád v Rakousko – Uhersku zakázal Josef II.”

V té době Rakousko-Uhersko neexistovalo, existovalo pouze Rakousko. Jinak děkuji za vaši připomínku o vztahu Josefa II. k jezuitskému řádu. 🙂

tana
Návštěvník
tana

Jen poznámečka – každý uznaný Řád musí mít nejméně 12 členů /počet apoštolů/. Nemá-li 12 členů, zaniká.
Kolik řádů v r. 1989 bylo v Československu?

albatros
Návštěvník
albatros

Orbán: Evropa není svobodná
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/397726-orban-evropa-neni-svobodna.html
„Je zakázáno říct, že Evropu ohrožuje stěhování národů, že imigrace přináší zločinnost a teror. Je zakázáno říct, že to vše se neděje náhodou, ale na základě dopředu naplánované a dobře řízené akce,“ uvedl předseda maďarské vlády před slavnostně vyzdobenou budovou Maďarského národního muzea v Budapešti.

„V Bruselu nyní pracují na tom, aby k nám co nejrychleji dopravili tyto cizince. Nedovolíme, aby bandy pořádaly lov na naše ženy a dívky,“ dodal.

Orbán konstatoval, že národy Evropy postupně zjišťují, že ve hře je jejich budoucnost. „Přišel čas, abychom zachránili budoucnost Evropy. Všechny evropské národy proto vyzýváme k jednotě,“ uvedl maďarský premiér. Orbán ukončil svůj projev částí básně revolučního básníka Sándora Petőfiho: „Budeme otroky, nebo svobodnými lidmi? To je otázka, vyberte si!“

Nedaleko muzea se shromáždilo několik desítek odpůrců současné maďarské vlády. V průběhu Orbánova projevu skandovali hesla „Diktátor“, „Vlastizrádce“ a premiérovi ukazovali červené karty.

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia