Pražský Jeruzalém: Současná vládní krize v ČR prý vznikla kvůli odporu vedení...

Pražský Jeruzalém: Současná vládní krize v ČR prý vznikla kvůli odporu vedení ČSSD proti plánu prezidenta Miloše Zemana na přesun českého velvyslanectví v Izraeli z Tel Avivu do Jeruzaléma! Lidový dům tím vyhlásil válku prezidentovi a Miloš Zeman využil odvolání Antonína Staňka k rozehrání vládní krize s cílem odsunout ČSSD z vlády! Všechno to prý spískal ministr zahraničí, když Palestincům slíbil, že ČR se bude řídit postojem EU a ambasádu do Jeruzaléma nikdo přesunovat nebude!

Pražský Jeruzalém: Současná vládní krize v ČR prý vznikla kvůli odporu vedení ČSSD proti plánu prezidenta Miloše Zemana na přesun českého velvyslanectví v Izraeli z Tel Avivu do Jeruzaléma! Lidový dům tím vyhlásil válku prezidentovi a Miloš Zeman využil odvolání Antonína Staňka k rozehrání vládní krize s cílem odsunout ČSSD z vlády! Všechno to prý spískal ministr zahraničí, když Palestincům slíbil, že ČR se bude řídit postojem EU a ambasádu do Jeruzaléma nikdo přesunovat nebude!

A je to venku. Zdroj naší redakce z okolí Pražského hradu nás dnes v podvečer informoval po skončení schůzky premiéra Andreje Babiše s prezidentem Milošem Zemanem v Lánech, že současná krize už de facto měla počátek vloni koncem roku. Prezident Miloš Zeman totiž již v listopadu 2018 naléhal při soukromých rozhovorech na Andreje Babiše, aby odvolal [1] z funkce ministra zahraničí Tomáše Petříčka, protože podniká kroky proti posílení české a izraelské spolupráce, a to navzdory tomu, že Tomáš Petříček v listopadu 2018 navštívil Zeď nářků a nasadil si jarmulku a Izraelcům řekl [2], že ČR ambasádu nepřesune do Jeruzaléma. Tímto výrokem Tomáš Petříček podepsal ČSSD rozsudek smrti.

Tomáš Petříček u Zdi nářků v Jeruzalémě, 13. listopadu 2018.

Již od konce minulého roku se totiž český ministr zahraničí neustále staví proti přesunu české ambasády do Jeruzaléma a palestinským politikům slibuje, že k přesunu, za této vlády ČSSD a Hnutí ANO, rozhodně nedojde. Izrael nyní vnímá tyto Petříčkovy nepřátelské kroky proti plánu přesunu české ambasády do Jeruzaléma jako podraz proti Izraeli a porušení Halachy. Jedním z hlavních nepřátelských kroků je tedy odpor Tomáše Petříčka proti přesunu české ambasády v Izraeli z Tel Avivu do Jeruzaléma. Informace o tomto střetu přinesla česká média již vloni v listopadu a od té doby se střet mezi Lidovým domem a Pražským hradem, podle našeho zdroje, velmi vyhrotil, a to až do současné vládní krize.

ČSSD zahájila válku proti Izraeli, současná vládní krize je odvetou za to, že Tomáš Petříček nechce uznat Jeruzalém za hlavní město Izraele a povolit přesun české ambasády

Podle našeho zdroje nechtěl Andrej Babiš prezidentovi vyhovět, protože by odvoláním Tomáše Petříčka porušil koaliční smlouvu s ČSSD, a proto prý lidé a poradci okolo prezidenta Miloše Zemana navrhli prezidentovi plán, jak odstranit ČSSD úplně z vlády a následně by potom měl prezident dostatečné pole působnosti při rekonstrukci Babišovy vlády tak, aby do funkce nového ministra zahraničí následně jmenoval takového člověka, který plán přesunu české ambasády v Izraeli do Jeruzaléma již nebude blokovat. Výsledkem tohoto plánu je vládní krize, kdy prezident využil kauzu Antonína Staňka k tomu, aby donutil ČSSD k zoufalým krokům, které povedou k odchodu ČSSD z vlády.

Andrej Babiš u Zdi nářků v Jeruzalémě.

Podle informací tohoto zdroje není pravda, že by Andrej Babiš byl slabý a nemohl se postavit prezidentovi, ale premiér nemůže podat na prezidenta republiky kompetenční žalobu, protože tím by se postavil proti plánu na přesunutí české ambasády do Jeruzaléma a potažmo by se tím postavil proti Izraeli, což by pro premiéra bylo zničující, a to zvláště poté, co letos v únoru na návštěvě Izraele přijal u Zdi nářků v Jeruzalémě slib Halachy, tedy vázacího slibu k ochraně Izraele. Premiér má tudíž svázané ruce a nemůže proti Miloši Zemanovi nijak zasahovat, protože tím by zasahoval proti Izraeli a plánu na naplnění proroctví o vzniku Velkého Izraele, na jehož počátku je Jeruzalém jako hlavní město židovského státu. Tato ústavní krize v ČR tak dalece přesahuje hranice republiky.

Tomáš Petříček před 2 týdny v Praze znovu vystřelil proti Pražskému hradu, když palestinskému ministrovi potvrdil, že česká vláda žádnou ambasádu do Jeruzaléma nepřesune

Ministr zahraničí Tomáš Petříček poslední úder proti Izraeli a prezidentovi provedl před dvěma týdny, když 8. července v Praze ujistil [2] palestinského ministra zahraničí Rijáda Málikího, že česká vláda svoji ambasádu v Izraeli do Jeruzaléma nepřesune a česká vláda se bude řídit postojem Evropské unie, která tvrdě kritizuje Izrael za porušování neutrálního statusu Jeruzaléma a snahy, kterou izraelská vláda vyvíjí na země ve světě, aby přesunuly své ambasády do Jeruzaléma. První zemí, která svoji ambasádu přesunula, byly Spojené státy americké, které tak učinily na příkaz amerického prezidenta Donalda Trumpa. Miloš Zeman neustále opakuje, že přesun české ambasády do Jeruzaléma je jedním z jeho hlavních cílů druhého prezidentského období.

Tomáš Petříček a Rijád Málikí.
Mluvčí českého prezidenta má na prvním místě na Twitteru obrázek z března tohoto roku, který odhaluje priority Miloše Zemana v jeho úřadu. A není to zrovna pro-národní a česká priorita…

Zajímavý pohled se naskytne při pohledu [3] na Twitter mluvčího prezidenta Jiřího Ovčáčka. Úplně nahoře na prvním místě je připnutý příspěvek ze dne 30. března tohoto roku, kde je fotografie Miloše Zemana s Benjaminem Netanyahuem a pod tím je nápis: “Poselství mého srdce je přesun ambasády z Tel Avivu do Jeruzaléma.” Je velmi bizarní a alarmující, že mluvčí českého prezidenta, který vyjadřuje postoje a názory prezidenta pro média, propaguje už několik měsíců na Twitteru na prvním místě fotku o tom, že český prezident chce přesunout českou ambasádu v Izraeli do Jeruzaléma. To znamená, že co je na prvním místě na Twitteru, to má nejvyšší prioritu. Není to třeba obrázek s Andrejem Babišem, není to ani fotka z dovolené na Vysočině, je to zkrátka fotka s premiérem Izraele a věta, že přáním jeho srdce je česká ambasáda v Jeruzalémě.

Připnutý tweet úplně nahoře na Twitteru Jiřího Ovčáčka.
Miloš Zeman je strážcem Mah’ralu v Pražském Jeruzalémě a válčit proti Jeruzalému v hlavním městě světového židovstva je tristní ukázkou diletantismu Lidového domu

Opravdu mně překvapuje, že ČSSD si takto amatérsky naběhla na vidle. Copak nikdo z těch diletantů v Lidovém domě neví, že český prezident je strážcem Mah’ralu v Pražském Jeruzalémě a hájí zájmy vyvoleného národa v hlavním městě světového židovstva nad řekou Vltavou? Vůbec jim nedošlo, že jít proti Miloši Zemanovi v otázce přesunu ambasády je ve skutečnosti vyhlášení války Benjaminu Netanyahuovi a Izraeli?

Připojení české zahraniční politiky k Evropské unii znamená, že ČSSD se rozhodla ve válce mezi Židy a židy postavit na stranu Bruselu, tedy sionistického kaganátu, jehož cílem je zničení Izraele s cílem naplnění proroctví Talmudu. Naproti tomu, všichni ti, kteří se poklonili v poslední době u Zdi nářků v Jeruzalémě a zabušili na bránu podsvětí Klammath v astrální rovině za zdí, tak tímto aktem vyryli své jméno do brány a jsou odsouzeni do konce života chránit Izrael a bránit vyvolený národ Židů a Domu JHVH / Yehuda. Porušení smlouvy je stíháno smrtí a prokletím celé rodiny a celých pokolení, viz. prokletí rodiny Kennedyů v USA, která porušila Halachu v dávné minulosti. Více o této bizarní a hrozivé židovské kletbě bude v mé nové knize.

Miloš Zeman před lety v Jeruzalémě u Zdi nářků.

Všichni zasvěcenci pod čepci a pod zástěrami vědí, co se stane, pokud by zradili slib a přísahu, kterou složili u Zdi nářků, anebo během rituálu zasvěcení Kabaly. Nikdo z těch politiků se neodváží postavit proti vlastnímu slibu, nesmí učinit ani jeden krok proti tomuto slibu.  Je tudíž naivní si myslet, že Andrej Babiš nechce jít proti Miloši Zemanovi kvůli nějakému přátelství, protože Andrej Babiš nemá přátele. Žádný miliardář nemá přátele, má jenom rodinu, to jsou jeho skuteční přátelé a nikdo jiný.

Andrej Babiš šel proti Miloši Zemanovi mnohokrát, jako kdyby všichni měli sklerózu. Pamatujete, jak Andrej Babiš a Robert Pelikán vloni o Velikonocích vydali do USA Jevgenije Nikulina navzdory a proti vůli Miloše Zemana? Pamatujete, jak Andrej Babiš šel proti Miloši Zemanovi v kauze Novičok? A pamatujete, jak Andrej Babiš šel proti Miloši Zemanovi v kauze Huawei? Pravda je taková, že Andrej Babiš jde proti Miloši Zemanovi každou chvíli. Jenom jednou proti němu nejde, a je z toho skandál, jak je slabý.

ČSSD byla odsouzena k politické popravě a katem je prezident Miloš Zeman, který má za úkol co nejdéle prodlužovat agónii této strany. Dnešní jednání v Lánech to znovu potvrdilo

Jenže v této chvíli proti němu nejde, protože nesmí. Zcela zjevně je vidět, že Andrej Babiš má z něčeho strach, ale rozhodně to není strach z Miloše Zemana. Andrej Babiš nemůže jít proti strážci Mah’ralu a konat kroky proti Jeruzalému, proti vyvolenému národu, k jehož ochraně se zavázal slibem u Zdi nářků, nemůže jít proti prezidentovi na nejvyšším stupni zasvěcení, který veškeré současné manévry proti ČSSD vede s cílem výměny kádrů ve vládě, aby nadále na resortu zahraničí již neblokovali plán Židů na uznání Jeruzaléma jako hlavního města Izraele, což spolu nese přesuny cizích ambasád jako důsledek. A to je přesně ten hlavní moment nebezpečnosti procesu. Přesun ambasády do Jeruzaléma je důsledek uznání Jeruzaléma jako hlavního města Izraele.

Miloš Zeman při projevu před izraelskou delegací.

Kdokoliv se postaví proti židovskému proroctví o vzniku Velkého Izraele, bude zničen a politicky odstraněn. Přesně toto nyní postihlo ČSSD. Ve válce mezi Židy a židy se v Pražském Jeruzalémě ČSSD rozhodla postavit na jednu stranu židů, a tím si podepsala ČSSD rozsudek vlastní, bolestivé a pomalé politické smrti. A přesně tento rozsudek Miloš Zeman nad ČSSD vykonává. Neustále prodlužuje a oddaluje politickou agónii ČSSD s odvoláváním ministra kultury a jmenováním nového. Je to pomalá poprava ČSSD, která pomalu odkrajuje ČSSD desetiny procent, postupně a vytrvale. Dnešní prezidentovo jednání s Andrejem Babišem opět přineslo další prodloužení agónie ČSSD.

Pokud ČSSD přestane blokovat uznání Jeruzaléma hlavním městem Izraele a přesun české ambasády, vládní krize okamžitě skončí

Prezident prý odvolá Antonína Staňka koncem měsíce, ale o jeho nástupcích se prý bude bavit až někdy v polovině srpna. Zaznělo totiž důležité slovíčko v množném čísle, pan prezident se bude chtít bavit o možných nástupcích. A tím je to dané. Jakmile ČSSD přestane blokovat přesun české ambasády do Jeruzaléma, vládní krize okamžitě skončí. Jenže, to je právě to, co Lidový dům udělat nemůže. Kdo se rozhodl postavit na stranu sionistů, zavázal se ke spolupráci a poslušnosti k organizacím sionistů, jako je např. Aspen Institue v Praze, jehož členem je Jan Hamáček, předseda ČSSD. A právě na povel těchto organizací byl Antonín Staněk v první instanci sestřelen z křesla ministra, když si dovolil sáhnout na Jiřího Fajta, bývalého šéfa Národní galerie Praha. Kruh se uzavřel. Celá česká vládní krize je tak kvůli válce mezi židy a Židy o Jeruzalém a jeho status.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Podpora rodiny čtenářů Aeronetu rozhoduje

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou nám nadále a trvale projevujete. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a páteční rozhlasové pořady se Vám líbí, i když naše zprávy a informace nejsou často veselé a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou nám projevujete, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný.

Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet. Do konce měsíce zbývá 6 dnů a zatím jsme vybrali jen cca. 43% z cílové částky potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc. Zvažte prosím jakýkoliv příspěvek, pokud si to můžete dovolit, moc nám tím pomůžete. Přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní poukázkou, všechny informace najdete na naší darovací stránce zde. Píšeme pro Vás a jen díky Vám. A jak vidíte, stále bojujeme o přežití, neustále se nás snaží umlčet, všemi cestami. Děkujeme vám, že jste v tom boji s námi a že nám pomáháte!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
M.C.
Návštěvník
M.C.

Všechny velké zlodějny nakonec špatně dopadly proto, že se zloději mezi sebou špatně rozdělili. A k tomu musí dojít zcela zákonitě.
Navíc existuje několik skupin lidí, kteří jim tu hru nejenom prohlédli, ale mají i páky s tím něco udělat.

nevim
Návštěvník
nevim

V politice je to těžké. Nejen v politice. Buďto jsou na jedné straně tak jste automaticky proti té druhé.
Tak že ČSSD je z jedměmi židy tak je automaticky proti těm druhým. Kdyby byly s těmi druhými tak jsou automacky proti těm prvním. Takže je těžké si vybrat stranu…když není z čeho vybírat.

Radim
Návštěvník
Radim

Moc díky za tenhle článek, znova mě utvrdil v tom, že p. prezident Zeman je člověk na svém místě, některé fakty mě dobře pobavily, a potvrdil to i VK, jak je Petříček hodný svého detinského jména, a také i jeho naivních činů politických. Parádní výjeb s tzv. dnešní Sociální demokracii! Páč skutečná sociální politická demokracie jako strana, si na své opětovné utvoření počká pár desítek let, až se generace vymění. /Nebo vůbec ne./

tehu
Návštěvník
tehu

Děkuji za článek a informace v něm. Je to velmi důležité. Začíná mi to poněkud více zapadat do Puzzle.
Ale ve své podstatě se nic nemění. Na jedné straně snaha o totální zotročení všeho nejen na planetě Zemi a na druhé straně neustále rostoucí odpor proti tomu. Teď je jen otázka, který z táborů to vyhraje. Protože v této hře jsou od nepaměti dva tábory Židovstva (Ezoterický a Materialistický, ten se snaží o zotročení lidstva, do něj jsou infiltrováni Ilumináti a světová vláda plně ovládaná “cizí mocí”.

Bulvai
Návštěvník
Bulvai

Už i na mejnstrýmu píšou, že Miloš chce Bakalovy socany vykopnout z vlády a nahradit je SPD. Takže je to tutovka. VK má spolehlivý zdroje. Anděla, Ursula a bruselský sioni nebudou mít radost.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/trpelivost-s-prezidentem-uz-dochazi-jak-cssd-tak-i-babisovi-uz-tusi-co-je-zemanovym-planem-76434?dop-ab-variant=19&seq-no=2&source=hp

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Bulvai
socani nemají ve vládě co dělat.Kdykoliv v ní byli jen národu škodili. Tol,že je tam vzal Babiš na milost a zajistil jim mještě na toto volební období možnost škodit národu ve velké politice je naprosto nepochopitelné,zejména po tom,jak spřažení s demoblokem Babiš pronásledovali, pomlouvali a křivě obviňovali a “vyhnali ” jej i z mínisterstva financí. Nebýt Babiše,dávno se váleli v hnoji a exekucí přišli ujž i o svůj “lihový domek”. Až tahle banda křiváků kteří neumí nic jiného než dělat dluhy, udávat , škodit a podrážet
všechny dobré dobré návrhy, vypadne z politiky ,hned bude líp.

Neznama
Návštěvník
Neznama

VK, admine:
Korupce za Hermana na MK ??? – predrazene obrazy o miliony, likvidace nekterych festivalu , reditele NG a ND vyhazovali zkusene a vzdelane odborniky, priprava zakonu VKI na privatizaci divadel a jejich pozemku a nemovitosti a … Herman sel zpet do vladni funkce ZA LIDSKA PRAVA K Valkove. Mel dostat obsilku za trestne ciny. Takhle ho budou ted politici chranit pred vyslechem u policie :

Jak se dělí peníze na festivaly? Šéf jednoho z nich ukázal na chráněnkyni B.Sobotky i moravského senátora Beka
… Ministr Staněk dnes podle mého názoru čelí otevřenému „puči“ pod vedením náměstkyně Kalistové ( ta povede ted ministerstvo kultury), jež ho uvedla v omyl i návrhem na jmenování bez výběrového řízení ředitele Buriana v ND s bianko šekem na 6 let.
Obklopena jím a radou ND, kterou vede neúspěšný prezidentský kandidát Drahoš s dalšími „lepšo“ osobnostmi (rektorem UK Zimou či generálním ředitelem ČT Dvořákem a dalšími). Tato skupina za podpory exsenátorů Šestáka, rektora Medka, ředitele S. Moši, senátora M. Beka a dalších se snaží skrze kauzu Národní divadlo, zamlčování rozsudků (ČT dala zákaz rozsudek odvysílat) destabilizovat celou kulturu!
Místo toho, aby se paní náměstkyně věnovala řízení příspěvkových organizací a živé kultury, tak toleruje to, že ND  s ředitelem Burianem vynaloží až 2,4 mil. Kč na právní přípravu zákona o VKI (veřejné instituce v kultuře) z peněz daňových poplatníků. Sněmovna, Parlament, kraje i vláda odolávají asi 8 let přijmout zákon o VKI, ale tato skupina jej neúnavně zkouší prosadit znova a znova.
Kdo ten zákon vlastně chce, když máme plně funkční a kontrolovatelnou právní formu příspěvkových organizací? Nechce náhodou tato zájmová skupina tento zákon pod záminkou zlepšení uměleckého provozu hlavně proto, aby byly vyvedeny miliardové majetky z Národního divadla, na který…
..Připomínky této rady jsou v oblasti programu, kvality účelové, směšné a vedeny snahou festival poškodit. Fakta. Pokud je totiž například festivalu vytýkána příliš velká účast českých umělců, je to hloupé a nevlastenecké. Naopak, festival bude uvádět a podporovat českou hudbu v rámci národních priorit. Za stejné české umělc..🤮
Chápu, že politik senátor z klubu STAN pan Bek nefandí této vládě a nemusí umělce střední Evropy zemí V4, k tomu podává kompetenční žalobu na prezidenta. Já se pak ptám, proč si nepočká na vládu STAN, pracuje pro tento resort s jinými prioritami a není okamžitě vyhozen? Jsou důkazná fakta, že Bekova rada postupuje svým diskriminačním hodnocením proti současné vládní kulturní politice.
Obávám se, že současná rada se ani nevyzná v tom, kdo je skutečná interpretační špička. Protože vytýkat i občasné uvedení umělců z východu, jako jsou dirigentská legenda Vladimír Fedosejev a Moskevský rozhlasový orchestr patřící mezi top 10 ve světě, Borodinovo kvarteto, vítěz nejprestižnější houslové soutěže Queen Elisabeth světa A. Baranov či V. Primakov, je amatérismus! Festival vzpomněl na skvělou pokladnici české hudby 20. století (Janáček, Suk, Martinů), jubilea a současné autory (Otomar Kvěch, Ilja Zeljenka, Jiří Pauer, Ivan..
( proc ti co skodi nejsou vyhozeni, ale vraceji se znovu do vlady jako Herman,Pelikán)
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jak-se-deli-penize-na-festivaly-Sef-jednoho-z-nich-ukazal-na-chranenkyni-Bohuslava-Sobotky-i-moravskeho-senatora-Beka-590020

Predrazeny obraz pro NG o 62 MILIONU
.. Na dotaz, jestli se bude zabývat rozdílnými cenami a tím, že řada odborníků považuje transakci ve výši 65 milionu za nepřiměřenou, neodpověděl.
Kolik stovek takovych obrazu uz nakoupila za vlady Fajtla v NG?? ☝️☝️ Perfektni zpusob tunelovani statu pres starozitnosti a umeni! https://denikn.cz/168583/stredoveky-obraz-ktery-chce-narodni-galerie-koupit-za-65-milionu-ma-podle-akademie-ved-petkrat-nizsi-cenu/

+.. https://denikn.cz/148066/ministr-stanek-naridil-odvolat-cleny-komise-ktera-upozornila-na-extremne-predrazeny-obraz/
.. https://denikn.cz/109556/policie-se-zajima-o-obraz-ktery-za-rok-zdrazil-o-62-milionu-koupit-ho-chce-narodni-galerie/
.. https://denikn.cz/62757/obraz-si-na-65-milionu-galerie-ocenila-sama-neprodaval-jsem-ho-tvrdi-majitel-dilo-puvodne-stalo-tri-miliony/

Dámě z ciziny kavárníci nadávají, že pozvala na výstavu Babiše. Ona na oplátku vytáhla hororový zážitek s Fajtem a Hermanem
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Dame-z-ciziny-kavarnici-nadavaji-ze-pozvala-na-vystavu-Babise-Ona-na-oplatku-vytahla-hororovy-zazitek-s-Fajtem-a-Hermanem-589906
Jiří Fajt, generální ředitel NGP :
https://artalk.cz/2018/08/23/reakce-jiriho-fajta-na-otevreny-dopis-tykajici-se-vystavy-charta-story/

.. Takže VKI, na to se mnou nehrejte,“ řekl důrazně Stáněk .. https://www.parlamentnilisty.cz/politika/poslanecka-snemovna/Velikonocni-popravy-Fajtova-smlouva-Ministr-Stanek-se-pustil-do-poslance-Baxy-a-stoural-do-neprijemnych-temat-586972

Jaris
Návštěvník
Jaris

Smelina je druhy nazev pro zidopasniky.

r.m.
Návštěvník
r.m.

to jsou židobolševici stejní jak Herman, spratek to husákovských židovských komunistů, po listopadové devoluci měli správně skončit v lágrech a makat, stejně jako ti, které tam oni posílali před 1989

Radim
Návštěvník
Radim

Když to tak půjde dál, tak české autory už příští mládež neuslyší nikde. a proto vás, rodiče vyzývám : – berte své děti na koncerty českých umělců už dnes, dokud je čas!

Jana
Návštěvník
Jana

Technický dotaz na admina (nedávno tu vysvětloval rozdílné zobrazování komentářů). Pod následující video na youtube jsem napsala dva komentáře. Když si stránku aktualizuji, oba se mi ukazují. Kamarádce se ukazuje jen jeden, a z uváděného počtu 48 komentů se jí ukazuje 38. Docela by mne zajímalo jak to funguje. Tento komentář se jí neukazuje:
Jana Karásková Některá témata – domnívám se – moderátoři ČRo Plus do éteru nepustí. Svědectví W. Clarka (2007) o příkazu Pentagonu “7 zemí do 5 let”, petice a materiály Lawyers Committee for 9/11 Inquiry pro Federal Grand Jury, kniha “The War on Terror” … Proto se dostanou jen na alternativu, která je mainstreamovými tzv. “presstituty” nálepkována a dehonestována.
Jan Eichler: Macron ve Francii zapůsobil jako pověstný krysař. Vyluxoval levici i pravici
https://www.youtube.com/watch?v=rPBSB_skdWc

r.m.
Návštěvník
r.m.

defector u Bakaly napsal:
“Tímhle tempem budou všichní trpět už za dvacet let,což zhruba odpovídá jedné generaci.A já jsem vysmátej, protože jsem tím úskalím života proplul bez úhony.A pár let penze se mi také rýsuje v příznivém světle.At žije komunismus.My jsme ti vysmátí a ta štastná generace:-)). EU a celá globalizace vštěpovaná mladé generaci je než odporné lepkavé smradlavé bahno.”
Ještě před 10 lety bych se čertil nad takovým poraženeckým názorem. A dneska?

.lak
Návštěvník
.lak

A hele šťastlivec hodlá skočit z potápějícího se titaniku cca z 20-30 metru s nalezeným a tvrdým korkovým záchranným kolem (důchodek) do mokrého mrazu a jásá.
comment image
My jsme ti vysmátí a ta štastná generace:-)) ?!? Hele nehrň to do sebe ani přes dudlik/šidítko patrně do vracející se dětinkosti.

Mmj. obávám se že euál má brzký psotník, co to znamená pro rozvojovku za mrzké mzdy alias outsorsovanou kolonii si nech zdát protože důchodci budou sjetí mezi prvními a ještě při výchově formantů debilizovanou školastikou nepůjdou po vinících ale zteřelých otcích otců proč je narvali do koryt úžerům. lojzo

anonym
Návštěvník
anonym

Zde toto hovoří více méně jasným jazykem, kdo v našem státě dělá největší bordel. Mě osobně je celkem jedno, jestli banky nebo nebo nějaké nadnárodní společnosti řídí židi, ale není mi jedno, když se po pražských ulicích prohánějí magoři se zbraněmi, co jsou ochotni po sobě střílet a nevinný může něco nakoupit i náhodou. Není mi ani jedno, že spousta pitomců neustále mele, jak jsou Vietnamci pracovité včeličky, ovšem já daně platím, zatímco Vietnamci nikoliv. O Arabech se vůbec nebavím, to je prostě kapitola sama pro sebe, pohrdají našimi zákony, řídí se šaria právem a dělají z naší země jen bordel a šidí na daních a vyvádí ze země peníze. Nikdo mi nebude tvrdit, že za tenhle bordel v naší zemi můžou židi. Ukrajinci tu makají, za mizerné platy, ovšem jen ti obyčejní, jejich mafiáni rekrutující se z nejhorších nácků, si z naší zemi též dělají klondajk.

https://www.novinky.cz/domaci/511450-do-ceska-se-vratilo-vybirani-vypalneho.html

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Na Shekel.cz, běž si pobrečet.

Ludek
Návštěvník
Ludek

anonym
táhni s tim tvojim židovským smradem! Tady na to není nikdo zvědavý.

anonym
Návštěvník
anonym

Ludek
Vy jste normální nácek, který nesnese jiný názor. Tento způsob jednání není zrovna demokratický. Jestli vy jste pro něco, mým právem je být proti tomu. Já se vás optám, vy to TADY máte pronajaté, nebo jak je to?

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

anonym
práva budeš mít až tehdy,až nebudeš jeden z těch příživnických parazitů které tu hájíš a budeš společnosti prospěšný jako slušní lidé kteří ze proti šmejdu právem vymezují. A měl by sis konečně uvědomit, že právo na názor ti nikdo nebere,ale taky by ses měl podívat jak jsou tvé názory jednoznačně odmítány a jsou ojediněnělé, protože odporují slušné společnosti lidí kteří že živí prací a ne šmelinou, podvody a lichvou. Žid není odporný zbytku lidstva tím,že je žid, ale tím jak se sám vymezuje a chová vůči většinové společnosti, parazituje na ní a drze se cítí nadřazeným a přitom je lemplem který bez parazitování nedokáže přežít.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

anonym
Oni si ti tvi oblibenci ten holocaust privolali na sebe sami, k tomu nebyl ani treba Hitler. V dobe nejvetsi krize v Nemecku pred 2. valkou pujcovali prachy na 30% urok, to vim od taty. To by se ti taky libilo, co ? Pro mlade “nacky” (tedy ty Nemce bez prace) pak byli snadnym tercem, se svymi obchody na “high streets”. Nebylo ani treba ukazat prstem. Jenze tyhle “male ryby” nestacily anebo nemohly utect se svym majetkem jako jejich banxtersti “taky-soukmenovci” kteri se nakapsovali na Hitlerove (nebo spise Schachtove) “ekonomickem (zbrojnim) zazraku” – takze rybky skoncily se zlutou hvezdou anebo prostrelenou hlavou a odnesla to posleze i cela Evropa. Tohle je dobre pripominat protoze mladym vypatlancum to uz nikdo nerika a historie se rada opakuje.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Carlos IV
a pracují na tom “ti jeho oblíbeci/ znova a mnohem intenzivněji než dříve. Myslím,že se jim velmi brzy dostane tvrdé odpovědi .

Jaris
Návštěvník
Jaris

anonym
A vite, ze muzou? Zkouseli to uz v r. 1968, ale do toho jim slapl Sovetsky svaz. Kdyz si vybavite tehdejsi karieristy, kteri se drali okamzite do vedeni nove vlady, tak to vsichni byli zidopasnici. Mnoho z nich se opet objevilo ve stejne roli v r.1986. Verim, ze i to cislo, obracena 68′ na 86′ bylo umyslne nacasovano k prevratu.
Kdyz se podivate hloubeji do dejin, tak zjistite, ze za kazdym prevratem, revoluci, falesnymi vlajkami a valkou sedi zidak. Velka Francouzska revoluce, VRSR, I. i II. svetova valka a dnesni valky na BV za bezpecnost teroristickeho Izraele.

Jaris
Návštěvník
Jaris

oprava – 89′

CML
Návštěvník
CML

Hamáček jistojistě včera četl článek pana VK , poté svolal grémium ČSSD a nechal se slyšet že:…. a více již odhalují geniální anállytici z bakalovic Novinek:))))
https://www.novinky.cz/domaci/511448-cssd-akceptuje-zemanuv-scenar.html