Pražský Jeruzalém: Prezident republiky i premiér se společně semkli na obranu a...

Pražský Jeruzalém: Prezident republiky i premiér se společně semkli na obranu a ochranu Izraele a Netanyahuova plánu na anexi Západního břehu Jordánu a počátek budování Velkého Izraele! Plán odsouhlasený minulý rok Donaldem Trumpem bude znamenat vyhlazení Palestiny z mapy Blízkého Východu a exodus zbytků Palestinců do světa, především do Evropy! Současný ministr i bývalí ministři zahraničí jsou proti, i když Karel Schwarzenberg je proti z jiných důvodů! Kdo si nasadí jarmulku, kdo se pokloní u Zdi a kdo se zapíše svým jménem u Zdi, ten musí sloužit!

Pražský Jeruzalém: Prezident republiky i premiér se společně semkli na obranu a ochranu Izraele a Netanyahuova plánu na anexi Západního břehu Jordánu a počátek budování Velkého Izraele! Plán odsouhlasený minulý rok Donaldem Trumpem bude znamenat vyhlazení Palestiny z mapy Blízkého Východu a exodus zbytků Palestinců do světa, především do Evropy! Současný ministr i bývalí ministři zahraničí jsou proti, i když Karel Schwarzenberg je proti z jiných důvodů! Kdo si nasadí jarmulku, kdo se pokloní u Zdi a kdo se zapíše svým jménem u Zdi, ten musí sloužit!

Redakce Aeronetu minulý rok přinesla několik článků [1][2], které varovaly před procesy, které probíhají v Izraeli. Vloni na jaře administrativa Donalda Trumpa oficiálně uznala Golany za integrální součást Izraele v rozporu s mezinárodním právem [3]. Stejně tak Donald Trump už v roce 2017 oficiálně uznal [4] Jeruzalém za hlavní město Izraele a přesunul do Jeruzaléma americké velvyslanectví. Izraelské ministerstvo školství koncem minulého roku nařídilo všem školám v Izraeli, aby jediným oficiálním vyučovacím jazykem na všech školách v Izraeli byla jen hebrejština [5].

Benjamin Netanyahu ukazuje modrou anektovanou oblast na Západním břehu Jordánu.

Dosud měla arabština společně rovný status v oblastech s početnou arabskou menšinou v Izraeli, ale od konce minulého roku se smí na izraelských školách vyučovat jen německy, ja? Pardon, chci říct hebrejsky. A aby toho nebylo málo, Benjamin Netanyahu vloni na konci léta sliboval [6], že když vyhraje parlamentní volby, tak provede anexi i nejúrodnější části Západního břehu podél řeky Jordánu, tedy všech těch jeho částí, kde stojí izraelské osady, samozřejmě nelegálně vybudované, ale to se nahlas neříká. A přestože volby v Izraeli skončily plichtou a dokonce se musely opakovat dvakrát po sobě, Benajmin Netanyahu nakonec bude znovu premiérem. A tak plán na anexi Západního břehu je tady a bude se realizovat.

Česká zahraniční politika je spolupachatelem plánů Izraele na vyhlazení Palestiny z mapy Blízkého Východu

Když minulý rok český Knesset, tedy rozuměj poslanecká sněmovna, odhlasovala usnesení [7] na obranu a ochranu Izraele před bojkotem služeb a zboží z Izraele, byl tím vyslán mohutný a brutální signál a vzkaz, že Pražský Jeruzalém je na stráži a Izrael má v Praze věrné spojence. Alespoň tak by to mohlo vypadat, když jsme viděli, jak česká poslanecká sněmovna jako jeden muž padla na kolena a v usnesení se poklonila Izraeli, s výjimkou Karla Schwarzenberga. Ten totiž v roli šlechtice chápe, že je projevem idiocie podporovat Izrael v jeho politice anexí, kvůli které český národ byl za II. sv. války málem vyhlazen z mapy Evropy.

Miloš Zeman na návštěvě v Izraeli, v diskusi s Benjaminem Netanyahuem.

To usnesení českého parlamentu přitom bylo přijato až po loňské jarní anexi Golan, a po oficiálním uznání Golan ze strany USA jako integrální součásti Izraele. Tím česká poslanecká sněmovna schválila politiku Izraele a samotný akt anexe, kdy v rozporu s mezinárodním právem bylo území části Sýrie připojeno k Izraeli. A dokument o připojení k Izraeli si mezi sebou podepsali Benajmin Netanyahu a Donald Trump, ale bez účasti Bašára Asada, pochopitelně. Takže, co vám to připomíná? Ano, připomíná to Mnichovský protokol ze září 1938, kdy Francie, Velká Británie a Itálie podepsali Adolfu Hitlerovi papír, že si může k Německu připojit československé pohraničí, tzv. Sudety. A také to bylo bez souhlasu českého prezidenta nebo premiéra.

Prudká reakce prezidenta a premiéra na kritiku ministrů zahraničí na Izrael

A tak včera v sobotu publikovali ministr zahraničí Tomáše Petříček, bývalý ministr zahraničí Lubomír Zaorálek a rovněž bývalý ministr zahraničí Karel Schwarzenberg společné komuniké [8], ve kterém kritizují Izrael a izraelskou vládu Benjamina Netanyahua za plán na anexi Západního břehu Jordánu, protože plán na tuto anexi znamená de facto konec Palestiny, protože Palestincům zůstanou jen ta území na Západním břehu, která nemají přístup k řece Jordán, nemají tedy vodu, území nejsou využitelná a úrodná, jedná se o úseky pouště, bez zdrojů vody a orné půdy.

Netanyahův plán počítá, že Palestinci dostanou výměnou za Západní břeh kusy území v Negevské poušti. Ano, čtete správně. Taková “štědrost” je dechberoucí. Když jsme o tom informovali na Aeronetu minulý rok, nikdo z politiků se o to nezajímal v ČR, všichni mlčeli. Když se teď ukazuje, že Izrael to myslí vážně, tak se najednou politici probouzí a mají potřebu tento proces kritizovat, jenže už je zjevně pozdě. A je pozdě i kvůli tomu, že český Knesset již vloni podpořil Izrael, přijal usnesení o ochraně Izraele, a tím je to dané.

Prezident Miloš Zeman na návštěvě v expozici památníku Jad Vašem v Izraeli.

Jenže, musíme si rozebrat, co se včera v Praze stalo. Jakmile trojice českých ministrů zahraničí publikovala toto komuniké kritizující Izrael, okamžitě došlo k aktivaci dvou nejvyšších halachistů v ČR, kteří nedávno složili okultní sliby Halachy, tedy sliby ochrany Izraele a Jeruzaléma. Nejprve prezident republiky, držitel Řádu světla a Řádu bojovníka za pravdu, Miloš Zeman ostře odsoudil [9] toto komuniké a obvinil všechny 3 politiky, kteří se pod komuniké podepsali, že ohrožují vztahy Česka s Izraelem.

Komuniké je navíc prý popřením dosavadní zahraniční politiky České republiky vůči Státu Izrael, uvedl prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. A jen o pár hodin později se k Miloši Zemanovi připojil [10] i Andrej Babiš, že prý jde o obrat v české politice vůči Izraeli, za zahraniční politiku prý odpovídá vláda jako celek, ale o tomto komuniké prý nikdo Andreje Babiše neinformoval a nekomunikoval s ním. Evropská unie minulý týden jednala o možných sankcích vůči Izraeli, ale nedošlo ke shodě, mnoho evropských zemí je proti, včetně české vlády.

Služba obrany a ochrany Izraele a Jeruzalému je smluvně vázána okultním ritem u Zdi

Musíme si tady znovu zopakovat, jak je rozložena moc v Praze nad jámou Mah’ralu. Nejvyšší řízení v okultní rovině v Pražském Jeruzalémě má Miloš Zeman, jako držitel Řádů světla a Bojovník za pravdu. Tyto halachistické židovské řády jsou vázacími akty, kdy vybraný kandidát přijme slib Halachy, nasadí si kippah (jarmulku), položí své čelo na Zeď nářků a započne promluvu k bráně, anebo zasune svoji psanou myšlenku na papíru mezi kameny a zapíše své jméno do pamětní knihy u Zdi nářků.

Jméno šeptané do zdi s opřenou hlavou o zeď nebo jméno vyryté do listů pamětní knihy vyrobených z vláken lnu, celulózy a oslí kůže, se v okultní rovině vyryje a obrazně prosákne do Zdi nářků z opačné strany v okultní rovině, do brány Klammath. Všichni, kteří složí tento slib, musí nadřadit svoji službu Halachy naprosto všem vlastním a osobním zájmům, rodiny, svého státu, národa, vlastních dětí, naprosto všeho. Porušení slibu je trestáno děsivým okultním způsobem. Svým podpisem na bránu Klammath totiž ochránce Halachy dává souhlas kabalistickým démonům z unitárního prostoru k průchodu branou “do osoby se jménem vyrytým v bráně”. Nejde o průchod branou někam, ale do někoho.

Andrej Babiš vloni v únoru na návštěvě u Zdi nářků v Jeruzalémě.

Proto všichni halachisté po svém slibu jsou plně oddáni službě ochrany Izraele a Jeruzaléma, nadřazují ochraně Izraele naprosto vše, nemají dokonce problém nadřadit službu nad zájmy vlastní rodiny, cokoliv Izrael provede a vykoná, jakékoliv zlo, halachisté musí Izrael ochraňovat a bránit. Druhým nejvyšším v Pražském Jeruzalémě je Andrej Babiš, který vloni v únoru navštívil Jeruzalém, nasadil si jarmulku, vzkaz zasunul mezi kameny a zapsal své jméno do “oslice” [11]. A co se stalo potom? Ihned poté dostal pozvání do Bílého domu k audienci u jednoho z nejvyšší halachistů, u Donalda Trumpa.

Česko je výjimečné v tom, že se jedná o zednářský stát založený v roce 1918 českými zednáři z vídeňské lóže Grenzlogen a členy tehdejší Wilsonovy administrativy, kteří byli členy Ivy League, Skull & Bones a dalších spolků Illuminati. Právě proto česká státní vlajka má symbol modrého klínu, tedy symbolu ze zednářské zástěry, který měl do vlajky zakódovat židozednářský původ vzniku republiky. Klín totiž symbolizuje zednářský úhelník. Přestože se symbol klínu objevil později i na dalších státních vlajkách, česká vlajka tím dala jasně najevo, že od této chvíle je pod kontrolou židozednářských procesů řízení.

Izrael má v plánu de facto vyhlazení Palestinců z jejich životního prostoru. Kam budou potom prchat? No, zkuste hádat a hlavně nebuďte potom překvapení

Sami se zamyslete nad tím, jak je vůbec možné, že prakticky celá česká zahraniční politika schvaluje anexe prováděné Izraelem, když náš národ pamatuje Mnichov 1938 a všechno to, co z něho se poté odvíjelo? Právě Mnichov 1938 byl počátkem vypuknutí 2. světové války, kdy Německo slíbilo, že požadavek na Sudety je posledním požadavkem Německa v Evropě a žádného dalšího požadavku již nebude. A tento slib nevydržel ani rok. Byl to právě Mnichovský diktát, který sebral Československu celou jednu třetinu území na základě zrady spojenců, kteří vyměnili české pohraničí za mír, který netrval ani jeden rok.

A současná česká politická reprezentace má tu odvahu, tu nehoráznou drzost ochraňovat Izrael, a dokonce přijímat usnesení v poslanecké sněmovně na ochranu Izraele před bojkotem zboží a služeb, a to ve chvíli, kdy Izrael anektoval Golany, ve chvíli, kdy oznamoval plán na anexi Západního břehu, ve chvíli, kdy Donald Trump uznává Jeruzalém jako hlavní město Židů a jejích židovského státu, přestože věky věků byl Jeruzalém židovský, křesťanský a arabský, a ve chvíli, kdy izraelské ministerstvo školství ruší výuku na školách v jiných jazycích a zavádí pouze hebrejštinu.

Zednářská zástěra s klínem. Od tohoto symbolu je odvozena česká státní vlajka.

Co se asi stane s Palestinci, kteří nebudou mít vlastní stát a jejich děti, pokud budou chtít chodit do škol v Izraeli, se budou muset naučit hebrejsky? K čemu to povede? Povede to k exodu Palestinců, ale nikoliv do USA k Donaldu Trumpovi, ale bude to exodus do Evropy. Takže, víte co to znamená? Česká poslanecká sněmovna přijímá usnesení na ochranu Izraele, který provádí anexe cizích území a plánuje anektovat Západní břeh Jordánu, kde leží Palestina. Ten samý Izrael zavádí ve školách jen výuku v hebrejštině, čímž vznikají podmínky, které lze nazvat kulturním vyhlazením Palestinců ze životního prostoru.

A kam půjdou tito Palestinci? No přece do Evropy! A co bude říkat Andrej Babiš a Miloš Zeman a Tomio Okamura a všichni další na takovou migraci? Na koho budou potom nadávat? Sami na sebe, že vloni zvedli ruku pro usnesení na ochranu Izraele? Ne, budou kritizovat Palestince za to, že utíkají z pouště a z Izraele, budou kritizovat EU za přijímání těchto migrantů, ale nikdo z nich neukáže na Izrael, ani neukáží sami na sebe, že hlasují pro Izrael ve sněmovně, a tím pádem pro jeho politiku.

Nejprve usnesení EU proti Sovětskému svazu v Bruselu o vinících 2. sv. války a hned potom usnesení v Praze na ochranu politiky Izraele… to prostě není náhoda!

Víte, co je černé chucpe? To je tak zlá nehorázná drzost, při které umírají lidé, při které vypuknou války, při které se likvidují dějiny a pravda. Minulý rok v září přijal Evropský parlament usnesení o paměti evropských národů, který m.j. obviňuje Sovětský svaz ze spoluúčasti na rozpoutání 2. sv. války. Všechny západní země s Hitlerem podepsaly dohody, Polsko podepsalo, Velká Británie, Francie, všichni.

Sovětský svaz podepsal až jako poslední ve chvíli, kdy bylo jasné, že vypukne válka, dohoda Molotov-Ribbentrop z konce srpna 1939. A ti dobytkové v Bruselu mají dnes odvahu obviňovat SSSR ze spoluúčasti na vypuknutí II. sv. války! Byl z toho obrovský skandál, že pro toto svinstvo hlasovali i europoslanci za alternativu, protože ruku pro toto usnesení zvedli i oba europoslanci za SPD, pouze Kateřina Konečná z KSČM hlasovala proti z českých europoslanců [12]. Zdálo se, že šlo o naprostý diletantismus, dalo se to omluvit třeba tím, že poslanci si usnesení důkladně nepročetli. Budiž, mohlo by se zdát, že i omyl se může stát.

Miloš Zeman v New Yorku při přebírání řádu Bojovníka za pravdu z rukou prezidenta Světového židovského kongresu Ronalda Laudera.

Jenže, potom o měsíc později, minulý rok v říjnu, přijala poslanecká sněmovna usnesení [13] na obranu a ochranu Izraele, a všichni poslanci hlasovali pro, včetně SPD, anebo při nejlepším se zdrželi. Proti usnesení hlasoval jen Karel Schwarzenberg, protože je šlechtic a rozumí tomu, že Izrael opakuje svými anexemi to, co prováděli nacisté s Československem v roce 1938 v Mnichově. Sněmovna hlasovala pro obranu a ochranu Izraele, hlasovala i celá SPD, tím je to dané, tím je to rozhodnuté. Až budou ti Palestinci z Izraelem anektovaných území Západního břehu utíkat z Izraele a valit se do Evropy, do České republiky, tak doufám, že i poslanci SPD se přihlásí k zodpovědnosti za tuto migraci. Protože toto černé chucpe nebude zapomenuto!

Jakmile Izrael anektuje Západní břeh, máme se v Evropě na co těšit. Nezapomeňte potom pogratulovat všem politikům, kteří zvedli ruku pro usnesení ve sněmovně na ochranu Izraele

Není totiž možné na jedné straně hlasovat jako jeden muž pro usnesení na ochranu politiky Izraele v poslanecké sněmovně v Praze, a potom se distancovat od indukované migrace Palestinců do Evropy, kterou tato, českými poslanci chráněná a bráněná izraelská politika, produkuje. A stejně tak doufám, že se k zodpovědnosti za tuto palestinskou migraci přihlásí i Miloš Zeman a Andrej Babiš, protože jako halachisté budou plně zodpovědní za vyhlazování Palestinců z jejich přirozeného životního prostoru, kde žili tisíce let. Je to jednoduchá aritmetika. Když nebudou žít v Izraeli na anektovaných územích, kde se jejich děti nebudou chtít učit hebrejsky, tak prostě ti Palestinci i s dětmi vyrazí do Evropy.

Andrej Babiš u Zdi nářků v Jeruzalémě, únor 2019.

A jestli některý politik, který schvaluje politiku Izraele, se potom odváží proti těm migrantům proudícím do Evropy protestovat, tak potom takový politik je debil. A potom platí ono pjakinovské “éto děbily” i o všech těchto českých politicích. Protože ta migrace a exodus Palestinců je nyní, jak se ukazuje, už jen otázkou času. Tak to vám pěkně děkujeme, pane prezidente, pane premiére, pane Tomio a vy všichni další, děkujeme Vám za tu podporu Izraele! Rozvrácená Libye vám asi nestačí, ten příval uprchlíků odtamtud, že? Vy totiž svojí podporou současné politiky Izraele chcete rozvrátit ještě i tu Palestinu a nastartovat exodus Palestinců do Evropy! Fakt díky! Vaše konceptuální slepota je jako řemen, jen tak dál!

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, do konce měsíce zbývá 6 dní a zatím jsme vybrali jen cca. 37% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, který závisí výhradně na Vaší podpoře, i když chápeme současnou situaci s koronavirem. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Yahve_je_pohadka
Návštěvník
Yahve_je_pohadka

V Ghettech byla židovská pořádková služba tzv. Judische Ghetto Polizei. Byla tvořena židy. Spolupracovala s nacisty. Židé byli také kolaboranti. SpoluPosílali ženy, děti, starce na deportace. I Židé pomáhali nacistům. Nutili dokonce i zeny za chleb k sexu. Zdokumentovano
https://m.youtube.com/watch?v=dz58B3KHDfE

Zidovská pořádková služba bije židy v ghettu. VIDEO.
https://www.bitchute.com/video/OMx8nW5e8neh/

NACISTA věrný Hitlerovi generál polní maršál Erhard Milch byl žid.
https://www.bitchute.com/video/3evKrHTDWs42/

Nacista generál Helmuth Wilberg byl żid.
https://www.bitchute.com/video/YOsXCW2dttao/

Nacista admirál Bernhard Rogge byl žid.
https://www.bitchute.com/video/Z7sXwkGiPXq0/

Řidič a přítel A. Hitlera a zakladatel i člen SS a zapisovatel knihy Mein Kampf Emil Maurice měl židovský původ.
https://www.bitchute.com/video/yX1yo4wIEhuW/

V nacistické armádě sloužilo přibližně 150.000 vojáků židovského původu. Knihu o nacistech židovského původu ve službách Hitlera napsal Bryan Mark Rigg.
https://www.haaretz.com/1.4747962

Deset nejvetsich zidovskych kolaborantu, kteri se podileli na holokaustu židů.
https://youtu.be/sPLkd6LmORo

V Polsku ve Varšavě fungovalo židovské gestapo tzv. Třináctka. Trzynastka. 300 až 400 uniformovaných židů.
Spoluracovali s nacisty. Group 13.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Group_13

Sioniste uzavreli s Nacisty dohodu o vystehovani zidu jeste pred plànovanou 2 sv. valkou. Schváleno 20.8.1935 Světovou sionistickou organizací ve Švýcarsku.
Haavara Agreement.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Haavara_Agreement

Největší sionistický spolek v Německu ZVfD poslal již 6 měsíců po jmenování Adolfa Hitlera říšským kancléřem nacistům tento dopis – memorandum, ve kterém schvalují sionisté Hitlerovo národní principy. Tedy znovuzrození Německa odvozeného od původu, náboženství a společného osudu. Hitlerovský Koncept znovuzrození Německa je podle sionistů vhodný i pro židy a jejich zemi. Tak tvrdí sionistické memorandum schvalující Hitlerovo národní principy.
https://www.zeit.de/1989/42/nazis-mit-zionisten

Sionista  a žid Georg Kareskis poskytl reportérovi  Goebelsových novin “Der Angriff” schvalující stanovisko k norimberským zákonům a oddělení židů od árijců. Mimojiné řekl. “Norimberské (rasové) zákony ze dne 15.9.1935, nezávisle na jejich souladu s ústavou, jsou dle mého cestou každého národa ke vzájemné úctě samostatnosti a oddělenosti.
https://de.m.wikipedia.org/wiki/N%C3%BCrnberger_Gesetze

Dr. Joachim Princ sionistický rabín, vysoký člen Světového židovského kongresu, vydal v roce 1934 knihu Wir Juden, My židé. Ve své knize oslavuje “Deutsche Revolution” a koncept čisté rasy a čistého národa a uvádí.
“Chceme, aby míšení (ras) bylo zakázáno novým zákonem.”
Kniha oslavuje čistý národ a čistou rasu.
Joachim Princ odjel již v roce 1937 před válkou do USA. Do Palestiny bojovat se mu nechtělo asi.
V USA začal pro změnu ihned bojovat za práva černochů a stal se spojencem M. Luthera Kinga.

V dubnu 1933 se vydali zurnalista a pozdejsi SS-Untersturmführer Leopold von Mildenstein narozený v Praze a berlinský sionista  Kurt Tuchler spolecne se svymi zenami na cestu do Palestiny. Nacista Mildenstein nakonec strávil v Palestině několik měsíců. Cílem sionisty bylo ukázat narodnímu socialistovi a pozdejsimu SS oficírovi Mildensteinovi stavbu národních domovin pro židovský národ v Palestině. Sionista chtěl Mildensteina přesvědčit, že řešením židovské otázky je vystěhování německých židů do Palestiny. Mendelstein později vydal sérii článků v nacistickem tisku pod nâzvem ‘Ein Nazi fährt nach Palästina’.
Na oslavu vystěhovaleckého nacisticko sionistického projektu židů do Palestiny byla vyražena pamětní mince s hákovým křížem a davidovou hvězdou. Měla připomínat společný vystěhovalecký projekt  národních socialistů a národních sionistů.
https://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-5072424,00.html

V Praze fungoval od roku 1933 Palestinský úřad. Zastupoval Světovou sionistickou organizaci.
Do roku 1941 ho vedl sionista Jakob Edelstein.
Cílem bylo organizovat emigraci židů z Československa do Palestiny.
Tyto Palestinské úřady byly i v Německu, Jugoslávii, Rakousku. Sionista Jakob Edelstein  z Prahy byl později První Nejstarší (erster Judenälteste) v ghettu Terezín.
https://de.m.wikipedia.org/wiki/Jakob_Edelstein

Sionista Benjamin Netanyahu tvrdi ze Hitler nechtel zidy zabijet, ale jen vystehovat. Vyvrazdeni mu poradil muslim. Skandalni vyrok na obranu Hitlera z ust B. Netanyahua. Video.
https://youtu.be/f9HmkRYlVZw

Jarek*
Návštěvník
Jarek*

Do té bandy vrahů bych směle přičlenil zrůdu z Ukrajiny jménem Lev Davidovich Bronshtein. Vrah, doslovný psychopat, věčný revolucionář, mající se svou židovskou bandou na svědomí v SSSR veškeré vražedné běsnění. Jsou to všechno jezuitské kádry z globalistické lóže. Mezi ně patří také Zeman, co by jeden ze zakladatelů Římského řádu. To není pronárodní politik, ten na nějaké Česko sere, jako na placatý kámen. Ale vysvětlujte to chlastem zpitomělému národu, kterému v prvé řadě záleží na tom, aby měl levné pivo.

Palestinci jsou doma
Návštěvník
Palestinci jsou doma

Palestinci (arabsky al-filastíní) jsou dnes jazykově a kulturně “Arabové”, geneticky ale semitské národy Féničané, Asyřané, Aramejci, Arabové, Egypťané. V Palestině jsou doma tisíce let, na svém.

Proč je sprostě vyhání agresivní stepní kočovník Netanjahu – Mileikowský z Polska, geneticky Chazar, východní Turek ze střední Asie?

DNA je DNA!

Běž si Netanjahu do své vlasti, a to je Turkistán!

Turkistán zahrnuje dnešní Kazachstán, Kyrgyztán, Tádžikistán, Turkmenistán, Ujgursko (též zvané Východní Turkistán, Ujguristán, obrovská autonomní oblast na západě Číny o rozloze 1 660 000 km², tj. 3x rozloha Francie, počet obyvatel 21 milionů), Uzbekistán a severní Afghánistán (zvaný Afghánský Turkistán).

Podle turkické mytologie, legendy Ergenekon turkičtí lidé pocházejí z místa poblíž pohoří Altaj, kde začala jejich dlouhá cesta na západ.

“V souvislosti s VŘSR 1917 se v Turkestánu rozšířilo i hnutí za jeho autonomii. Rudá armáda pod vedením bývalého rakouského zajatce Vitčiče bojovala jak proti bělogvardějcům pod vedením admirála Kolčaka, tak proti uralským kozákům pod vedením atamana Dutova, který obsazením Orenburgu s československými legiemi odřízl Střední Asii od sovětského Ruska. Porážka Dutova měla velký význam pro ustavení sovětské moci v celé Střední Asii. Turkestán jako hlavní producent bavlny byl také zcela závislý na železničních dodávkách obilí z Ruska.
V rámci Ruské federace tak vznikla 11. 4. 1921 Turkestánská autonomní sovětská socialistická republika, ve které Rusko kontrolovalo jak zahraniční vztahy a zahraniční obchod, tak i ozbrojené síly. Vznik tohoto státního útvaru (na území Velkého Turkestánu) podnítily především ty síly, které se snažily o stmelení turkických národů s orientací na Turecko a o nezávislost na Rusku (např. Alaš-orda). Ve společnosti se začaly objevovat prvky panislamismu a především panturkického nacionalismu, který vnímalo tádžické obyvatelstvo (v republice početně na druhém místě) velmi negativně. I samotný název Turkestánská ASSR napovídá, že s tádžickým obyvatelstvem a jinými národy neturkického původu se příliš nepočítalo. Snahou turkického vedení bylo založit samostatný stát pod heslem “Turkestán pro Turky”. Znakem 20. let je jednoznačně politika asimilace neturkických národů. Mezitím se vytvořily z horských kmenů protirevoluční jednotky, a ty odmítaly bolševickou vládu. Povstání, známé pod označením basmačské, se rozšířilo z prvotních banditských přepadů do té míry, že se uvažovalo i o vytvoření panturkické říše, která by zahrnovala nejen oblast ruského Turkestánu, ale i Afghánistán, Persii, popřípadě i Turecko.
Pod vedením Envera Paši (* 22.11.1881 Istanbul, † 4.8.1922, Dušanbe, osmanský ministr války, po WW1 žil v exilu v Německu, poté se účastnil v ruské občanské válce proti Rudé armádě ve střední Asii) se Turkestán dostal z vlivu “rudých” a byla obnovena emírská vláda. V lednu 1922 posílá Enver Paša do Moskvy ultimátum požadující odchod sovětů z Turkestánu, na který odpovídá Rudá armáda rázným zákrokem a likvidací basmačského povstání. Významnou roli při tom sehrává 1. jízdní armáda, které velel S. M. Buďonnyj. Enver Paša je zabit při vojenské akci v srpnu 1922. Basmačské povstání poskytlo sovětské vládě důvod k zákrokům, které její roli v oblasti značně posílily a vedly k omezení autonomie. Kromě politických změn docházelo i ke změnám sociálním – o svou moc přišlo muslimské duchovenstvo i světští feudálové. Tyto změny se neprojevily vůbec pozitivně, ba právě naopak – v celé oblasti zavládla nepředstavitelná anarchie, způsobená ztrátou náboženských tradic, zákonů i obyčejného práva, ztrátou dosavadních jistot a zvýšením nacionalismu.
Proto rozhodla sovětská vláda, že zde provede novou reformu, jakousi druhou revoluci. K tomu kroku bylo možné přistoupit v době, kdy tato oblast byla pod plnou vojenskou kontrolou sovětské vlády. Reforma měla za cíl odstranit dosavadní národnostní jednotky a správní útvary, vytvořit jednotky a útvary nové a zmírnit vliv turkických nacionalistů. Mezi zářím 1924 a květnem 1925 tedy došlo ke kompletní změně mapy “ruského” Turkestánu – dosavadní republiky Turkestán (Turkestánská ASSR), Chorezm (Chorezmská lidová sovětská republika) a Buchara (Bucharská lidová sovětská republika) přestaly existovat a na jejich místě se objevila Turkmenská SSR, Uzbecká SSR s Tádžickou autonomní sociialistickou republikou a autonomní oblasti Karakalpacká (v rámci Kirgizské SSR) a Kara-kirgizská (v rámci Ruska – RSFSR). Kirgizská ASSR se přejmenovala na Kazašskou ASSR. Tím byl v letech 1924-1925 realizován projekt nových národních republik.”
Lidé z hor a lidé z pouští: Tádžikistán a Turkmenistán : střípky kulturních proměn Střední Asie (2007), Petr Kokaisl a kol., str. 71 – 74

Kanaán
https://cs.wikipedia.org/wiki/Kana%C3%A1n
Turkistán
https://en.wikipedia.org/wiki/Turkestan
Ujgurský kaganát
https://cs.wikipedia.org/wiki/Ujgursk%C3%BD_kagan%C3%A1t
Afghánský Turkistán
https://en.wikipedia.org/wiki/Afghan_Turkestan

perun
Návštěvník
perun

Hamáček :

” IZRAEL JE KLÍČOVÝ PARTNER ”

Mohl by nám pan Hamáček podrobně, srozumitelně, veřejně a otevřeně vysvětlit, proč si myslí, že Izrael je pro nás klíčový partner ?
Docela bych jeho vysvětlení přivítal, ať máme úplně jasno.

Dodává nám snad veškerý plyn a ropu ?
Dodává nám snad palivové tyče do jaderných elektráren ?
Kolik činí vzájemná obchodní výměna – jsou to stovky miliard ročně ?
Je náš průmysl provázaný tak, jako třeba s Německem ?

Nebo někomu máme být za něco vděčni ?
Hraje v tom roli nějaké náboženství, ideologie a „ vyšší byznys“ ?

Okultismus, Golema a maharál zatím prosím vynechme.

Krkowiz fonMlowitz
Návštěvník
Krkowiz fonMlowitz

ANO od plišíku tisíce našich občanů po poviné radikalizaci sloužíli Cva ha-hagana le-Jisrael,a ještě více jsou podle NORIMBERKských rasových zákonů pravověrnými občany BIG IZRAEL tada ISlamské /židovské dvojstátí velký IZRAEL Velký Izrael Erec Jisra’el ha-Šlema, a tim agenty cizí moci potencionáními MOSADu.
EUro-pě a jejich HOVnotám od tamtut každoroční posilaj milonů branců ISIL-DESH coby internacionální pomoc spřátelenou armádou https://img.email.seznam.cz/image-proxy?hashId=348bec2a0d&addr=https%3A%2F%2Fencrypted-tbn0.gstatic.com%2Fimages%3Fq%3Dtbn%3AANd9GcRP7Klzaw2xFzq-bhclUEvN6DRZeBnjbOiBCLn5EI_Nay5B5Aan%26s&sznId=75551a81-20e6-4006-93a2-7c60d3acb867

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

perun
Hamáček to myslel tak, že Izrael , je klíčovej partner pro něho a další darebáky s hlavou zalezlou v zadcích židofašistů.

krůtí brko
Návštěvník
krůtí brko

Nikdy jsem se do hloubky nezajímal o židovské tajné nauky, o zednáře a tak… Nechtěl jsem si tím špinit duši. Ale když vidím tu zástěru s klínem, tak si říkám, že bychom tu českou vlajku neměli vůbec používat. Není to naše vlajka, ale jejich. Měli bychom stvořit nějakou naši, autenticky českou, a do začátku ji používat aspoň pro soukromé účely.

angel
Návštěvník
angel

stačilo by tu modrou část odstranit…

Jaris
Návštěvník
Jaris

angel
To uz maji Polaci.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Jaris
po odstranění modrého klínu by stačilo na bílý a červený pruh dát tlatého českého lva.

Jarek*
Návštěvník
Jarek*

Nejen modrou, ale i bílou. A Nechat ji rudou se zlatým lvem uprostřed. A bylo by po prdeli.

Krkowiz fonMlowitz
Návštěvník
Krkowiz fonMlowitz

Jakákoliv trilkolora modrý bílí červená Union Jacku je simbol poroby KAPITÁL-Isty KOLONIALně IPERIAKLními BANKsteri CITY teda ROTHSCHILDovým dome SION a coo. comment imagecomment imagecomment imagecomment imagecomment image
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcS3nqiycxgDAdT0xYMw0MxlY7iHyexTrnAih5Pm3Bk86wBS6HwH&usqp=CAU

angel
Návštěvník
angel

dodatek : místo modré dosadit lva …

Krkowiz fonMlowitz
Návštěvník
Krkowiz fonMlowitz
brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Krkovic, ty dobytku, “zamíslí se”, a pak si po sobě přečti tu svou prasečí hatlaninu.

jik
Návštěvník
jik

Pokud si z dávných časů pamatuji (1. pol. 70. let), tak tehdy se československá vlajka vysvětlovala takto: vycházelo se z ruské (francouzské) trikolóry, ale chtěli tam dát kalich. A protože heraldici odmítali kalich přes celou trikolóru, vymysleli klín, kam se kalich vešel A kalich tam nakonec nedali kvůli Slovensku.

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

nam to v obcance vysvetlovali takto:
bila nahore jako letici holubice miru, cervena dole jako stekajici krev nasich bojovniku a modry klin jako tatransky gerlachovsky stit…

Vaclav
Návštěvník
Vaclav

Jo, tuto bachorku, ktera je trapna az to boli a dobra leda tak na vyvolani zvraceni si take vagne vybavuju.

NeJehovista
Návštěvník
NeJehovista

Nás zase ve škole učili, že červená a bílá byly barvy Rakousko-uherské monarchie a protože ČSR vzniklo jako pojistka jako klín proti oživení monarchie, byl do ní zaražen ten modrý klín, který měl představovat úzké napojení nové republiky na frantíky. Jinak o tom pokusu o kalich jsem někde četl taky.

Aldo
Návštěvník
Aldo

V Izraeli začíná ostře sledovaný soud s Netanjahuem
—————————————————————-
Netanjahu čelí hned třem kauzám, které ho mohou dostat za mříže, pokud ho soud shledá vinným z korupce, podvodu nebo porušení důvěry. „Je to hon na čarodějnice,“ tvrdí 70letý obviněný, případně mluví o puči.
Nejvážnější je takzvaná kauza 4000, v níž je „Bibi“, jak se už deset let vládnoucímu premiérovi přezdívá, obviněn z toho, že jako ministr komunikací a později premiér reguloval trh tak, aby to vyhovovalo mediálnímu magnátovi Šaulu Elovičovi. Jeho zpravodajský server Walla měl výměnou za to pozitivně informovat o Netanjahuovi.
Netanjahu veškerou vinu popírá a mluví o zinscenovaném procesu, za nímž stojí jeho političtí odpůrci. Pozorovatelé se ale shodují, že soud nashromáždil solidní důkazy a že Netanjahu může skončit ve vězení.
Nebyl by ostatně prvním tak vysoce postaveným izraelským politikem – za mřížemi už strávil 16 měsíců kvůli korupci i někdejší premiér Ehud Olmert, za znásilnění byl pak odsouzen izraelský exprezident Moše Kacav. Paradoxem je, že v době, kdy se objevilo podezření na Olmertovu korupci, byl Netanjahu jedním z těch, kdo žádal okamžitou demisi tehdejšího premiéra.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/v-izraeli-zacina-ostre-sledovany-soud-s-netanjahuem-skonci-ve-vezeni-107032

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Aldo
to za co ho soudí je směššné proti tomu, že je to válečný zločinec,terorista a vrah.

krůtí brko
Návštěvník
krůtí brko

Je třeba si uvědomit, že obě strany “sporu” jsou přátelé Židů a Izraele. Takže se o skutečný spor nejedná, oni se jen nemohou dohodnout na taktice.
A že to přetřásají veřejně ? Může to být i snaha o to, aby se do blízkovýchodního konfliktu nechalo v duchu zapojit i naše stále nevědomé obyvatelstvo. Jednou mu totiž budou muset vysvětlit, že hodný Izrael s hodnými USA musí humanitárně bombardovat zlý Írán. A to vysvětlení už bude muset padnout na zúrodněnou půdu. Takže pokud teď Čechy někdo postrkuje, aby vymýšleli něco pro dobro Izraele, tak počítá s tím, že příště se už zapojí automaticky, protože budou poučení a angažovaní od minula. Už vidím to válečné nadšení. 🙂 Ti, kteří ještě včera šili roušky pro nemocné stařenky, budou už zítra kupovat ze svého potraviny pro nebohé židovské děti, které zasáhla nacistická íránská raketa.

morning star
Návštěvník
morning star

iba naplnaju Osud, velky izrael vraj ma byt od nilu po eufrat, az potom pride jeho rozsudok

Aldo
Návštěvník
Aldo

BENZÍN PRO VENEZUELU – paradox
———————————
Venezuela má největší zásoby ropy na světě, ale pohonné hmoty musí dovážet, protože její rafinérie nejsou schopné ropu zpracovávat.
První íránský tanker připlul do venezuelských vod v noci na neděli SELČ, další čtyři mají dorazit během několika dní. Madurova vláda už avizovala, že všechny tankery doprovodí její námořnictvo. Íránský prezident Hasan Rúhání v sobotu vzkázal Spojeným státům, že „budou mít problémy“, pokud se kvůli Američanům dostanou do problémů íránské tankery v Karibiku či jinde ve světě. Rúhání nicméně dodal, že „Írán nikdy nezačne konflikt“.

https://www.euro.cz/byznys/benzin-pro-venezuelu-do-tamnich-vod-doplul-prvni-iransky-tanker-zeme-pry-platila-zlatem?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Nedávno jsem tu zahlédl údiv čtenáře nad tim, proč Venezuela, země s velkými zásobami ropy dováží ropu – tady je tedy odpověď.

kpt.NEMO
Návštěvník
kpt.NEMO

Venezuela dováží ropu,protože to co těží má příliš vysokou hustotu a musí se ředit aby se dala čerpat do tankerů,které ji pak odvážejí ke zpracování do USA.

Aldo
Návštěvník
Aldo

USA venezuelskou ropu z důvodů sankcí nezpracovávají. Teď to provádí Irán.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

kpt.NEMO
USA ji zpracovávaly ale ne pro Venezuelu , amíci jim ji kradli. Teď koupil práva a akcie těžařských firem ve Venezuele ruský stát a za vytěženou ropu tak dostácá Venezuele řádně zaplceno. A USA mají ve Venezuele po žežulkách. A proto,že Venezuelské ropa je hustší než běžná a Venezuela si musí teprve vybudovat rafinerie ke zpracování , zatím ji prodává v surové formě a ropné produkty nakupuje a dováží.

azby
Návštěvník
azby

Velmi nebezpecne chucpe tentokrat pod pi-Rathskou rouskou. VK o podobne taktice financniho tlaku mluvil v patek na svcs.

Tento projekt má za cíl seznámit české většinové “neonacistické” obyvatelstvo s kulturou nových africký a asijských Evropanů.Projekt bude určen pro všechny uprchlíky, které se nám podaří z Afriky zachránit a kteří budou mít zájem naši zemi kulturně a nábožensky obo-(hatit.)
Více info na webových stránkách nebo napište do zpráv na Česká pirátská strana.

https://uprchlici-vitejte.cz