“Pražská kavárna” neustála Zemanův slávistický gól – trapné červené trenýrky místo...

“Pražská kavárna” neustála Zemanův slávistický gól – trapné červené trenýrky místo prezidentské vlajky! Video

“Pražská kavárna” neustála Zemanův slávistický gól – trapné červené trenýrky místo prezidentské vlajky! Video

Recesistické skupině Ztohoven se podařilo proniknout na Pražský hrad. V přestrojení za kominíky se její členové v sobotu večer dostali až ke standartě prezidenta republiky s nápisem Pravda vítězí, kterou vyměnili za červené trenýrky.

Zákon o užívání státních symbolů říká, že se fyzická osoba tím, že „zneužije, úmyslně poškodí nebo hrubě zneváží státní symbol České republiky“, dopustí přestupku, za který lze uložit až desetitisícovou pokutu.

Hrad kvůli incidentu připravuje nová bezpečnostní opatření. „Selhaly bezpečnostní složky, a proto se jedná o tom, jak zajistit, aby se podobná situace neopakovala,“ uvedl Ovčáček.

Mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček reagoval na kousek kriticky. „Pražská kavárna se fašizuje. Už se neštítí zneuctění státních symbolů a Hradu českých králů, československých a českých prezidentů,“ napsal na Twitteru. Použil tak obratu, kterým Zeman často označuje své názorové oponenty. „Do včera jediné období, kdy na Hradě nebyla trvale vyvěšena jen Vlajka prezidenta republiky. Za okupace nacisty,“ dodal.

Mluvčí policejního prezidia Jana Macalíková ČTK sdělila, že policejní Útvar pro ochranu prezidenta ČR v sobotu odpoledne zadržel tři muže ve věku od třiatřiceti do jedenačtyřiceti let, kteří odcizili vlajku prezidenta republiky. „Zjistili jsme, že jde o muže, kteří již mají trestní minulost. Příslušníci ochranné služby je předali pražským policistům,“ dodala. Muži jsou podle Macalíkové prozatím podezřelí z trestných činů krádež a výtržnictví.

Zemanův gól “Pražské kavárně” – Čína koupila fotbalovou Slavii

Zoufalá “Pražská kavárna” se právě snížila ke hře, kterou si sama dává ostudnou červenou kartu! A tomu chce říkat “pravda a láska” , to je podle ní “fair play” hra … Pane prezidente, soudní diváci pískají a dávají palec dolů!  A někteří se nad takovou ubohostí už jen usmívají…

S použitím zdroje zde
Píše o tom i ruský tisk zde
-Pozorovatelka-  20.9.2015
Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
AlešK
Návštěvník
AlešK

Řekl bych, a z dokumentů to vyplývá, že nacisté za II. světové měli Pražský hrad ve větší úctě.

petr88
Návštěvník
petr88

Zemanovi kavárnička nesahá ani po kotníky, zatímco on koná, kavárna jen žvaní… 🙂

Megafon
Návštěvník
Megafon

Na Pražském hradě máme hradní stráž, která má chránit prezidenta a Pražský hrad a státní symboly s ním spojené. ???????? Jaké je poselství? Jde právě o tu symboliku. Prezidentská standarda byla zahozena, pošlapána a ztracena. Nejde o žádnou recesi! Je to vzkaz prezidentovi a jeho voličům, že je zde síla, která nedokáže tuto realitu vzešlou z plebiscitu akceptovat. Zároveň je to symbolický vzkaz všem občanům. Česká státnost, suverenita, vlastenectví a národní hrdost, tedy vztah k našim předkům nemá pro tuto část obyvatel žádnou cenu. Vše koresponduje se snahou EU o zničení národních států a potlačení historických vazeb. Bagatelizace aktu ústy premiéra to jen potvrzuje.

Ivana
Návštěvník
Ivana

Vystihl jste to dokonale.

JAREKzR
Návštěvník
JAREKzR

Kdo ví, kdo těch Stohoven (ne nespletl jsem se) podporuje – s hanobením státních symbolů přicházejí právě “v pravý čas”, kdy finišuje válka za totální rozklad národního a kulturního dědictví evropských států – tedy i ČR – prostřednictvím nelegální, zničující imigrantské tsunami. Češi by měli české vlajky a jiné státní symboly chránit. Doufám, že za pár let nezapomeneme hymnu.

Jarek*
Návštěvník
Jarek*

Kolego, to je to, oč asi pozorovatelce v článku běží. Předcházely tomu červené karty z pošty ambasády USA v Praze, házení předmětů po presidentovi při návštěvě zahraničních hostů, rovněž naprosto běžná a normální záležitost, pokračovalo to nesmysly okolo jakéhosi pisálka, nepodstatné, no a přešlo to na dehonestování státních symbolů. Nedivím se, že ten psychopat Sobotka se tomu směje. Jde totiž o jeden ze signálů postupné instalace NWO, se kterou je on souhlasen. Ti političtí pohlaváři se zbláznili, pokud si myslí, že to přežijí. Nejednou v minulosti byli pozabíjeni za to, co lidem dělali. Toto, co nám chtějí udělat s těmi migranty rovněž nepřežijí. Nevěřím tomu, že by je nechali lidé jen tak. Jsou to paraziti, žijící z daní pracujících lidí a oni je za to ještě nechají zlikvidovat jako národ. To si nedovolil nikdo před nimi, proto i já bych se přidal.

Robert
Návštěvník
Robert

Haha, tak “pražská kavárna” něco neustála? Ztohoven ale není kavárna a žádné zneuctění se nekonalo. Myslím, že měli asi jen virózu, jako prezident u klenotů, a tak nevěděli, co činí:-) A kdo něco neustál, je vidět z článku, že Pozorovatelko?:-)

Morphesus
Návštěvník
Morphesus

Ztohoven nejsou žádní pražští kavárníci, je to politicky nezávislá skupina performerů. Po tom, co náš pan prezident Zeman předvedl nad korunovačními klenoty, již nelze nikoho odsuzovat za hanobení symbolů českého národa. Výměna standarty je proti tomu jen lehce stravitelným vtípkem na účet skutečného dehonestátora lidu a jeho tradic.

Ja
Návštěvník
Ja

To je skupina debilu a ne performeru. Jestli to nekdo povazuje za vtipek, je to vsech debilu futral.

Robert
Návštěvník
Robert

Ale daří se jim, daří….dle tohoto článku a tvého komentáře:-)

Ja
Návštěvník
Ja

Ahoj futrale.

petr88
Návštěvník
petr88

jo daří se, jednou za pár let vylezou z nory a užijí si svých pět minut slávy… 🙂

bantustan
Návštěvník
bantustan

To je zažraná neucta a obcházení všech předpisu c.k. nacistických,socialistických,neomarxistických..Recese a sranda z voleb,vážně se bere nějaký rodinný smrták..Humor přejde,až první tlupa osmahlých vezme utokem předem vyhlédnuté baráky neomarxistických pokrytcu..

děd
Návštěvník
děd

neurážejte debily.

ok
Návštěvník
ok

Běž si dát kafíčko za 70Kč a zalez.

Nobody
Návštěvník
Nobody

Obyvatelé většiny zemí světa jsou hrdi na své státní symboly. Vzdávají jim čest a nedovolí, aby je někdo zneuctil. V České republice tomu tak není. Obyvatelé tady mohou v pohodě vniknout na střechu Pražského hradu, sídla českých králů a presidentů a tam vztáhnout ruku na jeden ze státních symbolů, vlajku presidenta České republiky. “Vlajka prezidenta České republiky nebo také standarta prezidenta České republiky je podle zákona č. 3/1993 Sb., o státních symbolech České republiky, oficiálním státním symbolem České republiky.” Hradní stráž “Hradní stráž je vojenským útvarem brigádního typu s celkovými počty 653 osob – 81 důstojníků, 75 praporčíků, 377 poddůstojníků, 77 příslušníků mužstva a 43 občanských zaměstnanců”, to zřejmě vůbec nezaregistrovala, nebo jí to bylo jedno. Nedávno jsem četl o nákupu nových odstřelovačích pušek, asi je ještě nemají a ty staré zarezly. Tu havěť ze střechy měli sestřelit. Škoda by jich nebyla. To, že byl zvolen president, který se jim zrovna nelíbí, je neopravňuje k vniknutí do jeho sídla a manipulaci se státním symbolem. Vlajky presidenta republiky je symbolem úřadu, ne toho presidenta, který je právě ve funkci. To co udělali je i urážkou všech bývalých i toho jejich oblíbeného. Smutné je, že předseda vlády se tomu směje a nazývá to recesí. Po slovních urážkách, házení předmětů, teď i útok na sídlo presidenta, kam to spěje v této zemi. Pravdou je, že se na současného presidenta zatím nestřílelo ze zbraně, tak jako na toho minulého i když jen z aerosolové pistolky.

V tomto státě již nefunguje vůbec nic. K čemu potřebují nové odstřelovací pušky, když tam asi žádní odstřelovači nesjou? A jestliže jsou, tak jak to, že toho borce nikdo z té střechy nesundal? Vždyť nemuselo jít o “výměnu vlajek”, klidně mohli mít sebou výbušninu, naházet to do komínů a byla by sranda. Za mých mladých let, by to znamenalo okamžité odvolání velitele hradní stráže a tvrdá basa pro hlídku, která je tam pustila. Šli do prostoru, který není normálně pro veřejnost, tak museli mít nějaké doklady, které šly lehce ověřit. Prostě sice “recese”, ale pro mě vrchol lajdáctví.

JazzBoo
Návštěvník
JazzBoo

Ovčáček se pravě vzbudil? Jaká fašizace židobolševiků? Akorát se ti fašisté ještě více radikalizují a za to nemůžou bezpečnostní složky, ale vypatlané gojimstvo.
A jak zajistit aby se podobná situace neopakovala?
Tak normálně lidsky. Pomoci jim zabalit.

„Židé jsou znovu vražděni jen proto, že jsou Židé. Tato vlna útoků bude pokračovat, stejně jako vražedné antisemitské útoky. Židé si zaslouží bezpečí v každé zemi, ale my říkáme našim židovským bratrům a sestrám, že jejich domovem je Izrael,“ sdělil Netanjahu.

Zdroj: http://www.lidovky.cz/netanjahu-vyzval-po-utocich-v-kodani-k-masivnimu-stehovani-zidu-do-izraele-1ux-/zpravy-svet.aspx?c=A150215_125528_ln_zahranici_mmu

Maridik
Návštěvník
Maridik

Zide potrebuji pouze jedno jedine: odlehly ostrov, aby si tam sve chore mozky mohli vzajemne vylikvidovat. Nenavist vuci nim je odpovedi na jejich zlodejinu po celou historii lidstva. Po dlouhodobem pobytu mezi zidy mohu smele prohlasit, ze dobrych je mezi nimi priblizne deset procent. Takze ten ostrov by to opravdu vyresil, nebot by na nem zustali jenom ti, kteri maji normalni mysleni, ten zbytek by to neunesl. Odpadlo by jejich trideni na zlodeje a nezlodeje a hlavne by svet byl od jejich zlodejiny osvobozen. Nezapominjme, ze valka neni nic jineho nez vystupnovana zlodejina!

kajman
Návštěvník
kajman

Nespojoval bych to s “pražskou kavárnou”, skupina Ztohoven pronikla na hrad už za V. Havla a zakryla svítící srdce tak, že z něj udělala otazník. Nebo “hacknula” kameru České televize, která pak natočila atomový výbuch v Krkonoších. Pak přidali 28 kříž na Staromák jako upozornění na 28. českého pána, který byl sťat jako mrtvola, protože těsně předtím spáchal sebevraždu.
Takže bych je nazval spíš undergroundem, který jde všeobecně proti vžitým principům a státní moci jako takové. To, že to někdy přepísknou je věc druhá, obě proniknutí na Pražský hrad (za Havla i Zemana) jsou už docela za hranou.

bastama
Návštěvník
bastama

Presne tak, Ztohoven nelze ze vztahu ke kavarne nijak podezirat. Tenhle jejich podnik ovsem ukazuje na totalni rozklad nasi spolecnosti: uz ani neexistuje nepritel, sporne strany jsou promichany a nikdo nevi, ci vlastne je. Ztohoven se z kritiku rezimu dostali do pozice kverulantu, post-disentu, neschopnych se orientovat (to je logicke a neznamena to nedostatek intelektu, dnesni situace j opravdu takova) a tak napadaji to prvni, co se jim ukaze jako mozne k napadeni. Kdyby na Hrade sedel antiZeman, povesi tam antitrenyrky.

bantustan
Návštěvník
bantustan