Pražská kavárna je v panice – J. Fištejn: “Za děním v Turecku...

Pražská kavárna je v panice – J. Fištejn: “Za děním v Turecku je hanebný plán Obamy”. O čem bylo video “Boom!” A co spustil brexit

Pražská kavárna je v panice – J. Fištejn: “Za děním v Turecku je hanebný plán Obamy”. O čem bylo video “Boom!” A co spustil brexit

Už dlouho mě nic tak nepobavilo, jako komentář publicisty Jefima Fištejna na téma nezdařeného pokusu o převrat v Turecku. Podle Fištejna, komentátora Svobodné Evropy, má nyní největší radost z vývoje událostí Rusko, které získalo v Erdoganovi zavázaného spojence. Naopak hanebnou roli podle Fištejna sehrává Západ, zejména USA. Ty prý mají na triku za poslední dobu tolik přešlapů, že už komentátor začíná věřit, že se jedná o hanebný a dobře utajovaný záměr prezidenta Obamy.

„Zdá se, že Spojené státy Turecko prohrávají,“ povzdechl si Fištejn. Hodně to prý vypovídá o zahraniční politice současného prezidenta Obamy.

Turecko podle něj posledních sto let bylo díky armádě prozápadní a poté, co se to prezident Erdogan pokusil změnit, představoval prý nejspíš i poslední neúspěšný puč zoufalý pokus vrátit Turecko na Západ.

Fištejn navíc vyjádřil přesvědčení, že na prozrazení puče Erdoganovi, který se tak na něj připravil a okamžitě spustil protiúder, mělo zásadní roli Rusko. „Z toho vyplývá, že Erdogan za svou další politickou existenci do značné míry vděčí Rusku, které nepochybně nepředalo tak výbušnou informaci zadarmo,“ obává se.

Rusko podle něj i v jiných oblastech velmi těží z toho, že USA opouštějí své pozice v důsledku „stahovací“ politiky prezidenta Obamy. „Co je z toho záměr a co dětinství, to neumím říci. Obama je příliš vzdělaný člověk na to, aby byl tak naivní. Je to spíše dobře utajený záměr,“ ohromil Fištejn.

Kráceno ze zdroje zde.

Při čtení se mi chtělo říct : “No, blik, konečně ami-hujerům dochází, že vliv USA končí”, ale nemohu to říct, protože ani Fištejm nic nepochopil. Ono totiž v Pražské kavárně (tím myslím zaryté fanoušky USA) stále existuje představa, že globální politika – rovná se politika USA.

A nějak jim nedochází, že už před vznikem USA existovala politika, která sleduje “vyšší zájem” – zájem ovládnout celý svět, tzn. zájem globalistů. A je to tato “vyšší politika”, která Spojené státy jak stvořila (resp. vytvořila z nich světového policajta, který cca 200 let vystupoval za globalistické zájmy), tak je to dnes stejná politika, která Spojené státy hází přes palubu. A že jestli někdo tyto vyšší zájmy zastupoval už před vznikem USA, byla to Británie, ta ovšem ve stylu “Británie je hlava, USA jsou svaly”.

Čínský prezident v Británii a v USA

Proto k pochopení “hanebného a dobře utajeného plánu Obamy” je třeba se nejdříve podívat na to, co se už předtím přihodilo “hlavě” – Velké Británii. A jestli si někdo myslí, že to bylo pouze vstřícné gesto Camerona a dokonce britské královny, co je vedlo k přijetí čínského prezidenta s takovými poctami, jak se stalo na podzim loňského roku, pak je velmi naivní.

Video – výklad symboliky návštěvy zde

A kdo si myslí, že to byla dobrovolná aktivita Británie, ten by si měl připomenout, že tomu předcházel vznik čínské AIIB v březnu loňského roku, kde velmi oslavnou řeč na adresu Číny pronesla šéfka MMF Lagardeová a že to byl ten hlavní zlomový bod, kterým globalisté předávali žezlo světa Číně.

Dále by si měl připomenout, že následně čínského prezidenta se stejnými poctami přijal i Obama

A pokud pořád věří tomu, že Británie a USA tak učinily zcela dobrovolně, tak to opět svědčí o velké naivitě.

Brexit

A přišla další událost: Cameron, který pro Británii vybojoval všechny možné i nemožné výjimky v rámci EU, přestal na její odchod tlačit. Ale protože ve “vyšším zájmů”, tzn. v zájmu globalistů, odchod Británie z EU byl (a jak jsem dlouho a dávno předtím tvrdila, N. Farage měl splnit roli spouštěče), Cameron dostal přes akci Panama papers varování, aby referendum rozhodně uskutečnil. A tak kromě toho, že se za odhalení Panama papers velmi kál, tak především poslušně uspořádal avizované referendum, o kterém i náš Sobotka prohlásil, že k němu neměl žádný důvod.

Ovšem to je omyl – Cameron důvod měl a tím důvodem byl zájem globalistů, kteří si dále již nepřejí jak vliv USA, tak vliv Británie v Evropě. A pokud to elity USA a Británie stále nechápaly, vzkaz jim byl vyslán i tím, že v době britského referenda i Švýcarsko, tato země globalistů, “náhodou” přišlo s oznámením, že stahuje svou žádost o vstup do EU. Cameronovi už nepomohla ani vražda Coxové a referendum skončilo tak, jak skončilo a že tak skončit mělo, se následně potvrdilo tím, že ani mohutná petice za nové referendum nepomohla.

Ještě před brexitem však Spojené státy a Británie předvedly své zoufalství tím, když Obama a britská královna vyslali globalistům vzkaz “Boom!” přes  “náhodně” zveřejněné video:

Co tím globalistům chtěli sdělit? Asi toto: “Pozor na nás, my máme bomby, my velíme NATO”.

Ovšem použít v dnešní době bomby, to je velmi nebezpečná věc i pro ty, kteří si s nimi začnou. A dění pokračovalo tak, jak pokračovalo – brexit se konal a dopadl tak, jak dopadl: Británie byla jakožto člen EU odepsána, ba co víc, brexitem byl pohřben i další vliv Spojených států v EU (m.j. dohoda TTIP) ! A jaký byl další krok globalistů? No, samozřejmě, likvidace toho, čím bylo ze strany USA a Británie vyhrožováno ve zmiňovaném videu – likvidace NATO!

Evropa potřebuje vlastní armádu

Okamžitě po brexitu přispěchala globalistka/soudružka Merkelová s prohlášením, že Německo musí vybudovat vlastní armádu tak, aby mohlo lépe plnit zájmy ´Světového řádu´ a tutéž myšlenku začali následovat představitelé dalších evropských zemí, samozřejmě se poslušně přidal i Sobotka.  Současně se objevily názory, že role NATO je v EU již pouze přechodná.

Jistě – EU jako příští islámský chalífát bude chtít mít vlastní armádu, ale hlavní smysl prohlášení výše je především o vyřazení role NATO! I proto zřejmě není náhoda, že náš vizionářský prezident zároveň přišel s prohlášením, že je pro referendum nejen o vystoupení z EU, ale i z NATO (co také v organizaci, která je odsouzena k zániku).

Turecko a pokus o převrat

A přesně o tom byl pokus o převrat v Turecku. Byl ve své podstatě o likvidaci NATO, ač zatím jen v podobě odstraňování amerického vlivu NATO, a to – jak jinak – v druhé největší armádě NATO, navíc nacházející se na území, kde se rozhoduje nejen o příštím osudu Evropy, ale o celkovém osudu světa.

Erdogan pokus o pevrat označil jako “dar od Boha” a jeho nejpodstatnějším výsledkem bylo odstranění veškerého amerického vlivu a to nejen z turecké armády. A tento anti-americký obrat ve velkém způsobila i informace, že puč měl mít na svědomí turecký duchovní Gullen, žijící v současnosti v USA.

Načež Erdogan požádal o jeho vydání, ale současně spustil čistky nejen v armádě – no, a v neposlední řadě se přiklonil k Rusku. Po nejasné omluvě Putinovi za sestřelení Su-24, ke které byl donucen globalistickými médií (to je důležité zdůraznit!)  –  měl být tento pilot následně zatčen a v srpnu se Erdogan setká s Putinem v Petrohradu. Úplnou perlou kolem Su-24 však je dnešní přiznání proamerického člověka, bývalého premiéra Davutoglu, že to on nechal sestřelit SU-24!

Ale to není celé. Jakmile došlo k brexitu, došlo nejen k pokusu o převrat v Turecku, ale současně k velmi rychlé výměně britské vlády. A slovy Pjakina – místo dosavadní “aristokracie” (rozuměj: síla slova a rozhodovací význam) nastoupila vláda loutek (rozuměj: lokajů, které nikdo nebude brát vážně). A to čtu tak, že ani a vlastně především pokud jde o NATO, nebude tuto vládu nikdo brát vážně. A určitou symboliku, že pokusy v tomto směru budou marné, bych viděla i v tom, že ihned poté, co T. Mayová ohlásila, že se Británie stane novou jadernou velmocí, narazila britská jaderná ponorka (s názvem Ambush – I´m Bush?) do obchodní lodi. Nemluvě o tom, že nový britský ministr zahraničí Boris Johnson se ztrapnil už tím, že si Turecko spletl s Egyptem

A pokud jde o to Pjakinovo tvrzení, že brexit – rovná se analogie s Waterloo, pak jestliže v roce 1815 šlo o likvidaci tehdejšího impéria a především jeho armády poté , co nadále již bylo nežádoucí především tím, že Napoleonovi se nepodařilo tažení na Rusko, tak analogii se současností (a zdůrazňuji, že mimo jiné!, protože těch analogií je mým pohledem mnohem více), vidím i v likvidaci vojenské síly současného impéria – tzn. v likvidaci NATO. A ta probíhá nejen přes Turecko, ale současně přes změnu vlády v Británii. A poslední, na co se v tomto smyslu čeká, je změna vlády v USA.

“Použít a zahodit”, to zažili Napoleon i Hitler a právě zažívají i Spojené státy a jejich NATO (a jako jejich předchůdci i Spojené státy uvěřily, že jde o jejich zájmy)

A tím se dostáváme k tomu, proč se Obama jeví tak, že plní nějaký “záhadný a tajný plán”. Resp. se dostáváme k tomu, proč je H. Clintonová jako příští prezidentka nežádoucí a proč je tento zájem ošetřován přes odhalování emailové korespondence Clintonové (viz Pseudoskandál H. Clintonové ). Či přes další odhalení WikiLeaks, které vedlo až k odstoupení šéfky Demokratické strany (viz Další dva ruské góly v americké brance) proto, že bylo zveřejněno, že tato manipulovala v neprospěch Bernieho Sanderse (což byl kandidát globalistů, jak se to potvrdilo i tím, že se ve Vatikánu setkal s papežem).

A tak se stalo, že ve stylu “z nouze ctnost” se do čela bojů o křeslo příštího amerického prezidenta dostal Donald Trump. Na rozdíl od H. Clintonové totiž představuje takovou politiku globalistů, jaká je pro ně žádoucí – a to je politika přibližování Spojených států k Rusku. A nyní jsou USA ve stavu historické volby, která může mít až fatální následky nejen pro svět, ale i pro ně samotné (psala jsem o tom Spojené státy slaví 240 let existence)

Kdo slyšel projev Obamy na sjezdu demokratů, tak tam velmi důrazně zmiňoval hrozbu jak fašismu tak komunismu. A to přesto, že ve výsledku oznámil, že “nikdo není vhodnějším kandidátem, než H. Clintonová“. Ale mezi řádky každý musel pochopit, že Spojené státy čeká veliká transformace – a to směrem ke komunismu. A že Obama to velmi dobře ví. A že to, co J. Fištejn nazývá “zrádným plánem Obamy”, je ve skutečnosti úkol, který dostal od globalistů! Je to povinnost na stejný způsob, jako když Británie musela vystoupit z EU a vyměnit vládu. Je to povinnost, jejímž cílem je nepoužít proti Rusku NATO, ale naopak se s Ruskem sbližovat! Proto vyhovuje Trump (ač mým pohledem – aniž by o tom věděl).

Ovšem shrnuto – je to konec dominance USA a Británie, konec dominance Západu nad Východem, protože tuto roli má převzít Čína. A s ní Írán, o kterém se tak mohutně rozhodovalo v loňském létě, kdy svět s Íránem uzavřel jadernou dohodu, jejímž výsledkem bylo zrušení sankcí proti Íránu.

Co je třeba v tomto plánu odstranit, to je hrozba NATO. A v tomto směru existují tři zásadní body: Turecko a Británie v Evropě a USA se základnami NATO jak v Evropě, tak všude ve světě (Indočína, Japonsko). Pokud jde o Turecko a Británii, situace už byla jakž-takž vyřešena, pokud jde o americké základny NATO jinde ve světě, čeká se na novou americkou vládu – na americké volby a nového prezidenta. Očividně je H. Clintonová nežádoucí, protože ta je (za veliké podpory M. Albrightové) pro další válku na evropském kontinentu. O tu ovšem globalisté nemají zájem, protože na rozdíl od Clintonové a Albrightové je jim jasné, co by to asi znamenalo. Proto v Sýrii i v Turecku, tedy tam, kde by se to mohlo vyhrotit, upřednostňují ruské návrhy.

Vše bylo spuštěno brexitem přesně tak, jak to popisuje Pjakin viz Nová britská vláda, puč v Turecku, útok v Nice – za vším je brexit.

Nyní je třeba pozorovat další dění v Turecku. Jestli si fandové Spojených států myslí, že Gullen je jejich člověkem, tak se velmi mýlí – Gullen je postavou globalistů a jakmile by se v Turecku dostal k moci, půjde proti zájmům USA a naopak ve prospěch Íránu/Číny. Proto bylo v zájmu Spojených států, aby u moci zůstal Erdogan – ovšem Erdogan stojící na straně amerických elit, ochotný použít NATO armádu pro americké zájmy. A právě tato možnost pokusem o převrat v Turecku skončila. A Erdogan nejen že vyčistil armádu od amerického vlivu, ale právě přes Gullena se zároveň stal natolik anti-americky naladěným, že se přidává na stranu Ruska.

Güllen a Erdogan v roce 1998

A zatímco Gullen by vystupoval proti ruské představě globalizace (ač i on by byl zárukou, že turecká armáda v amerických zájmech konat nebude), v postavě Erdogana může Rusko navíc získat spojence proti globalistům. Vše záleží na Erdoganovi a v tomto smyslu bude velmi zajímavé sledovat, co asi přinese jeho schůzka s Putinem (pokud by to snad bylo vystoupení Turecka z NATO, tak by se radovalo jak Rusko, tak ale i globalisté, protože v tomto směru jsou jejich zájmy shodné).

Dále je třeba pozorovat další dění v USA – k čemu povede konflikt mezi představami Trumpa a Clintonové? Bude z toho jen občanská válka anebo válka celosvětová – tzn. zoufalá válka za udržení hegemonie USA, která může ve finále pohřbít celý svět?

Ale zpět k tomu, čím jsem začala. Jestli se pán J. Fištejn diví krokům Obamy, měl by si uvědomit, že jak Obama tak Cameron žádný ze svých kroků neudělali ani dobrovolně ani zásahem Ruska, ale vše učinili a činí pod vlivem toho, který “pouze” upřednostnil ruské řešení současné světové situace před řešením západním! Resp. pod vlivem toho, který po staletí a tisíciletí řídí svět z globálního hlediska.  A to je takové hledisko, kde každý stát má význam jen ve smyslu právě potřebné strategie a ve smyslu s tím souvisejícího ovládnutí zdrojů. A strategie ve smyslu “západní hodnoty” je nadále nejen nežádoucí, ale především se stala problematickou tím, že se hledá způsob, jak ji co nejméně bolestně odeslat na smetiště dějin.

A protože Rusko právě drží v ruce všechny trumfy, Evropa, tzn. to místo, přes které si Spojené státy svou moc udržují, stojí před historickou volbou přesně tak, jak o tom nedávno hovořil americký velvyslanec v Česku Shapiro: Váš region je důležitý, čím dál důležitější.

A o co jde? USA potřebují Evropu jednotnou – jednak kvůli základnám NATO, přibližujícím se až do Moskvy,  a dále kvůli dohodě TTIP. V souhrnu ale především kvůli udržení amerického/západního stylu života a tím americké hegemonie, pro kterou ovšem potřebují další tažení směr Východ – viz Jak východní Evropa 1989 zachránila USA. Zatímco globalisté si další pokračování amerického/západního stylu života již nepřejí a proto chtějí z Evropy učinit Islámský chalífát.

Evropa ovšem nyní nemá možnost volby mezi “směr USA” či “směr Rusko”, ale pouze možnost volby mezi “směr globalisté” či “směr Rusko”. Spojené státy jsou pro Evropu významné snad už jen v tom smyslu, že spolu s nimi je na stejném Titaniku – tzn. na lodi globalisty odsouzené k potopení!

Válka, chalífát nebo spolupráce s Ruskem? Bez Ruska to totiž nepůjde

A i kdyby se snad Evropa rozhodla pro další poslušnost Spojeným státům s vírou, že sílu Západu jistí NATO či naopak se podřídila zájmům globalistů a vybudovala evropský chalífát (což je pravděpodobnější), bez Ruska to tak či tak nepůjde. A ať už Evropa pod vládou Spojených států či Evropa jako islámský chalífát, vše stojí na ruských zdrojích, protože Evropa nemá z čeho žít. A chce-li se Evropa ubránit  1) další válce s Ruskem (bez války se totiž Západ k jeho zdrojům nedostane) či 2) přeměně v islámský chalífát (bez zastavení dosavadního plýtvání zdroji tak, jak byla zvyklá, nepřežije a jiná možnost, než přeměna v chalífát, k tomu nevede), pak má jedinou možnost – spojit se s Ruskem. Ovšem s tím, že bude Rusko respektovat a spolupracovat s ním.

S tím Ruskem, které díky tomu, že se po celých tisíc let (od schizmatu 1054 přes Vatikán, dále přes Poláky, Švédy, Osmany či nakonec přes Marxe a VŘSR) nenechalo pokořit, se nakonec stalo natolik respektovaným soupeřem globalistů, že i globalisté samotní vidí v Rusku svou jedinou záchranu. A to nejen v tom smyslu, že Putin je jediný světový vůdce, který je schopen zastavit hrozící fatální válečný konflikt, ale v neposlední řadě i v tom smyslu, že ke zdrojům, ležícím na jedné šestině zeměkoule, se globalistům za celých dlouhých tisíc let nepodařilo dostat! Celý svět si rozebrali, ale ruské zdroje jsou přes veškeré jejich snahy stále ruské! A už moc dobře vědí, co je čeká, pokud se o ně znova pokusí.

Bylo by dobře, kdyby to pochopila i Evropa, ta se, bohužel, stále drží jen dvou možností volby – buď s USA za další expanzi “západních hodnot”, žijících pouze na úkor drancování planety, a to i za cenu opětovné války s Ruskem anebo s globalisty za islámský chalífát a tím ke globálnímu chudnutí ( které se týká i USA a komunismus či fašismus je tam proto na spadnutí stejně, jako v Evropě). Ale nikdo nechce vidět třetí možnost volby – spolupráci s Ruskem. A tedy respekt k jeho představě globalizace, která není totéž, co globalizace NWO.

Ale to je na jiný článek, prozatím, pokud jde o Rusko, tak platí, že svět zoufale potřebuje ruské zdroje – a to jak západní civilizace s jejím životním stylem, tak islamizovaná Evropa, ve které bude zavedený chalífát. Rozdíl mezi obojím je ten, že první možnost znamená válku. A tu si globalisté nepřejí a to je ten hlavní důvod, proč především na Blízkém východě je upřednostňováno Rusko a jeho řešení. A když říkám upřednostňováno, tak tím mám na mysli, že i nad Ruskem někdo stojí – někdo, koho jsem v úvodu nazvala “vyšším zájmem”. A je to jeden a tentýž zájem, který nejen donutil Británii k brexitu a k následné výměně vlády, ale stejný zájem, kvůli kterému se Obama jeví, že plní “hanebný a tajný plán”. A kvůli kterému jsou na Clintonovou vytahovány emaily – a to s ní může být ještě hůř… A ač si stokrát někdo myslí, že za tím stojí Rusko, tak Rusko za tím stojí “pouze” tím, že se v globální politice nechová jako slon v porcelánu – tedy tak, jako USA – a proto je upřednostňováno.

Na závěr bych Pražské kavárně doporučila znova se podívat na ceremoniál u příležitosti otevření Gotthardského tunelu např. v tomto videu (více jsem psala zde)

a aby si v něm všimla především těchto dvou symbolů

Tree and it's roots in yin yang symbol

A jestli si někdo myslí, že tyto symboly se při tak pragmatické události, jako je otevření nejdelšího světového tunelu, objevily jen tak ze srandy (navíc v neutrálním/”neutrálním” Švýcarsku), tak ten se mýlí. Tam je totiž řečeno téměř vše. Ale to už je na jiný článek. Prozatím nezbývá než smeknout před Ruskem – jak se přiblížilo finále velikého plánu, Rusko je jediným národem, který se ani přes tisícileté tažení zotročit nenechal.

-Pozorovatelka- 28.7.2016

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
kari
Návštěvník

Zajimavy clanek. Me by pani pozorovatelko zajimalo neco o” strukture rizeni” mam na mysli kdo jsou ti rekneme globalni prediktori, proste ti co skutecne tahaj za provazky a organizuji vicemene v utajeni (ovladaji politiky kteri jsou na ocich). Jsou to nejake mocenske kluby, mocne rodiny ,cirkev, majitele korporaci, zbrojari… ?

Pozorovatelka
Návštěvník

Kdykoliv na toto téma píšu nějaký článek, vždy musím odkázat na velikou spoustu souvislostí, protože to všechno jsou kamínky velké mozaiky. A nakonec stejně skončím s pocitem, že se mi do článku nepodařilo dostat podstatu. Pokud se ptáte na globálního prediktora, znova opakuji, že podle mě je to metodika řízení, která napříč generacemi sdružuje nejmocnější lidi (klany) světa – mým pohledem to není žádná snad tisíc let žijící bytost.

Dle mého je to taková nějaká nejvyšší elita světa, která se dávno tomu rozhodla přivlastnit si všechny zdroje na planetě (něco na způsob toho, že 1% je vlastní už nyní) a nějaká doktrína (tajné spolky, různé stupně zasvěcení a na způsob dávných králů vládnutí a spouštění zásadních událostí v souladu s vesmírnou symbolikou).

Věřím, že to, co jsem dnes napsala a na co jsem v závěru odkázala dvěma symbolickými obrázky z otevírání švýcarského tunelu, dopovím v příštím článku. Prozatím se mi jako odpověď vybavuje lovec Bilderbergů Daniel Estulin, který kdysi v rozhovoru pro čt 24 o těchto tajných setkáních řekl jasnou odpověď: “Aby oni mohli jíst a pít, vy musíte zemřít” https://www.youtube.com/watch?v=QftIJi3layQ&feature=player_embedded#!

Nobody
Návštěvník

No jednou jsem někde četl, bohužel je to již hodně dávno a nepamatuji si na ten zdroj. Dokoce si myslím, že to nebylo ani na síti, ale v klasické knížce. V Indii se pořád věří tomu, že na světě existuje 9 lidí, kteří vládnou světu. Nikdo neví kdo jsou, odkud jsou a kde se zdržují. Dokonce tam byla i poznámka, že Adolf Hitler, uložil (snad) Heydrichovi, přijmout jakákoliv opatření s cílem vypátrat tuto skupinu a eventálně mezi ně dostat jejích člověka. Z historie víme, že zaplať pýánbůh, se mu to nepovedlo.

Paw
Návštěvník

Jitro Kouzelniku zrejme byla ta kniha…Velmi zajimava se zda byt pozice “nevsimaneho”Svycarska. Asi 150 let skryvalo Svycarsko bez problemu, vsechny mozne anarchisty,bolseviky vseho druhu,organizaci Combat /soc.rev./ a jejich vudce ,kteri provadeli velke mnozstvi teroristickych utoku v Rusku a na cary,vlady a gubernatory, policejni uredniky a tak rozvraceli Rusko. Vcetne Leninu /Trockij mel hlavni stan ve Vidni ,taktez bez problemu !!. Nikdy se nestalo aby je Svycarska vlada v obavach vyhostila. Byl to raj na zemi , asyl pro vsechny teroristy…Zrejme esotericke napady Himmlera a Hesse a geopolitika Haushofera, ktery zil v Japonsku dlouho vysilali do Tibetu expedice za ucelem najit Aryan nedcloveka. Tvrdi se lecde ze nasli kostru muze 2.5om a zeny v hrobe…

paa tal czechia
Návštěvník

Těch žrecu je 6.Jsou to nenápadní lidé s rozšířeným vědomým..Jeden z nich je dědeček vnučky ANASTASIE,kterou zminuje Vladimír Megre ve svých knihách..Anastasie prolomila zákon žrecu,čili GP a prosazuje harmonické soužiti na principu RODOVÝCH STATKU..Clintonová muže kafrat cokoliv,je tady ještě ZDROJ nad spády GP a občas formou mizerného počasí to mraveniště nejen státních jelit potrápí..Ostatně,nemine den,aby v zapadlé prdeli nejen v Čechách nehlásili zatopené sklepy a vyvrácené stromy.ZDROJ ZATÍM dbá na HMOTNÉ škody,nikoliv lidské..A je to hořká škola,nebot,když se člověk pohybuje na venkově,je to tam,jako po DNI TRIFIDU. Prázdná náves,žádné hrající si děti,žádné sousedské klábosení.Mrtvé paláce a chalupy bez lidí a života.Až vzniká dojem,že jsou to kulisy investovaných ukradených miliard na horší časy…

mayan jaguar
Návštěvník
mayan jaguar
Návštěvník

Článek,palec nahoru!!!dík…a…co říkáte na Davida Icke??Bude v Praze 8.10.Má dost videí,nejen o GP….https://m.youtube.com/watch?v=GUsmEchAULo

Petr
Návštěvník
Pozorovatelka
Návštěvník

Jsem ráda, že jste vložil odkaz na to video, už kdysi mi hodně dalo a často jsem jej zde vkládala (jako mnohá jiná od Hoxe). Ale je třeba se od toho videa posunout dál – podívejte se, jak se i přes vlajku GP už nějakých tisíc let snaží dostat Rusko pod atlantickou – červenomodrobílou – sféru vlivu
comment image?549348
a je to marné, je to marné, je to marné…
Dále se podívejte, které dvě vlajky na tzv. atlantické straně mají i žlutou a černou barvu, tzn. barvy euroasijské – je to Belgie(Brusel), která vznikla po Waterloo, ale je to také Německo!
comment image?549348
psala jsem o tom zde
Ale hlavně se podívejte na vlajku Íránu a především na symboliku čísel 22 a 11 např. zde
Chápete to? Írán je území, kde má kořeny árijský člověk, kde stál Babylon, ale také město Ur, kde se měl narodit Abrahám, který přišel do Egypta, ale kde jsou i základy náboženství Jezidů.
Což znamená, že před judaismem, křesťanstvím a islámem zde bylo ještě zcela jiné náboženství, a to náboženství oslavující Slunce, Meleka Tause, satanismus, čísla 6 a 7, Adama – kdo si toto náboženství přivlastnil?

pedros
Návštěvník

Ve hře je stále možnost převratu a uchvácení moci liberály a lá bývalý p-rezident medveděv!
I když je už stále víc jenom hypotetická,ale “západ” ji neustále živí-viz sprostá šikana ruských atletů…

Pozorovatelka
Návštěvník

Do článku jsem vložila odkaz na vystoupení Obamy na sjezdu demokratů, které v čt dnes běželo stále dokola
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/1859446-obama-nikdo-neni-pro-bily-dum-vhodnejsi-nez-clintonova
OBama tam hovoří o hrozbě fašismu a komunismu a že pouze Clintonová to může zastavit. No, o čem to asi je? Zastavit se to dá jedině válkou, protože jinak dojde k tomu, o čem Pjakin hovoří jako o přeformátování USA. Já tomu říkám, že USA jsou na stejném novém začátku, jako v době svého vzniku – viz https://aeronet.cz/news/spojene-staty-slavi-240-let-existence-a-pluto-utoci-a-brexit-je-toho-jen-dalsi-soucasti/

Nobody
Návštěvník

Paní Pozorovatelko, Hillary se nemůže stát prezidentkou, protože tomu zabrání osudové setkání dvou bratrů, kteří se po dlouhých letech konečně našli. Chcete-li se Vy a ostatní také trochu zachechtat a nečíst jen ty “vážné” články, přečtěte si článeček pod názvem “Voloďa a Donald, ztracení bratři”, jenž jsem převzal od jednoho mladého bloggera a publikoval na http://desitka.org/?p=7215. Hezkou zábavu

Bohemian
Návštěvník

Ví vůbec tam v júesej co je slovanská přirozenost?? Že tam koluje tohle video a každej u toho brečí a diví se tomu jak husa blesku…??….JoJo každej má svůj rypák,svý prachy a svýho právníka….https://m.youtube.com/watch?v=Ii1-rWTN168

Nobody
Návštěvník

Jo, hezké video, pokud je pravdivé. Já Vám mohu nabídnout podobné, jenom trochu jiné. Můžete se podívat na http://www.topcz.net/?p=2179

Havran
Návštěvník

Ten článek je boží, děkuji 😊

minoltista.ca
Návštěvník

Jako vzdy, velice smyslny a motivujici clanek. Zasilam prispevek. Kdyby kazdy mel ve vecech jasno jako vy, hloupost by prestala existovat.

4321
Návštěvník

Evropa má ještě možnost roztříštit čtvrtou říši a v rámci jednotlivých zemí si uzavírat své vlastní dohody a dělat si, co je jen libo.

Jen se musí odstranit všeljací socani, Merkely a další taková podobná verbež.

Rozhodně to neznamená, že Evropa “nepřežije”. Věci se opět změní, ale národy mohou jít dál časem, jako již po celá staletí.

Pomalé krájení otravených koleček velkého halal salámu je třeba zastavit. Lidi to nesmí těm socanům žrát – žádné syrské uprchlíky po žádných várkách si sem nesmí dovolit nastrkávat!

Tohle musí být jejich konec a to samé platí i pro rozdavače koblih a i ostatní jejich spojence!

Aleš K.
Návštěvník

Česká olympijská výprava zde: Už nyní jsme pro srandu:
http://politikus.ru/events/81429-cheshskaya-olimpiyskaya-forma.html

Radek
Návštěvník

Pro srandu jsme už byli, když kráčel ráčkující hejl v krátkých kalhotech, jezdil na koloběžce či chodil v uniformě se šavlí v ruce.

zvědavá matka
Návštěvník

Jestli toto jsou doopravdy oficiální obleky, tak to nese jasný podpis nějakého “alternativního” LGTB.. umělce, inspirovaného Sing Singlem.
Já bych byla schopná kvůli tomu dresu nezávodit. ..

paa tal czechia
Návštěvník

Výborná analýza…Jen bych lehce připomenul,že k tomu Rusku patří ještě jeden zajímavý národ,který NIKDY neválčil.Je o něm zmínka v jednom výborném evropském filmu https://uloz.to/!osrK5bhVd/objeveni-nebes-vob No a Valerij Pjakin má obrovský záběr do historie a souvisejících okultních praktik,že z ovcí obecných,koblihou omámených se v tom vyzná pouze obezřetný kuchař okultista JURAJDA….

anazuz
Návštěvník

Narazila jsem na toto video p.Bukovského,publikovaného v roce 2010.Je fakt,že dokud budou ovce ovcemi,bača bude mít převahu.
https://www.youtube.com/watch?v=8roO-PhgPOc

piskoř
Návštěvník

Na videu troubi 11 bilich 11 cervenych

wpDiscuz