Pravidla americké války: V Hormuzském průlivu hoří tankery, jeden byl zasažen protilodní...

Pravidla americké války: V Hormuzském průlivu hoří tankery, jeden byl zasažen protilodní minou, druhý křídlatou raketou s plochou dráhu letu, uvádí první svědecké výpovědi z místa činu! K útoku došlo ve chvíli, kdy japonský premiér v Teheránu dojednává obnovení rozhovorů s Washingtonem! Američtí neoconi si právě zopakovali Tonkinský scénář a doufají, že to bude dostatečná záminka k vyvolání války s Íránem? Ceny ropy letí vzhůru, lodní společnosti mají strach posílat další tankery do Perského zálivu!

Pravidla americké války: V Hormuzském průlivu hoří tankery, jeden byl zasažen protilodní minou, druhý křídlatou raketou s plochou dráhu letu, uvádí první svědecké výpovědi z místa činu! K útoku došlo ve chvíli, kdy japonský premiér v Teheránu dojednává obnovení rozhovorů s Washingtonem! Američtí neoconi si právě zopakovali Tonkinský scénář a doufají, že to bude dostatečná záminka k vyvolání války s Íránem? Ceny ropy letí vzhůru, lodní společnosti mají strach posílat další tankery do Perského zálivu!

Pokud sledujete mé pořady na Svobodném vysílači CS, tak už víte, že již před několika týdny jsem varoval, že američtí neoconi se pokusí v Hormuzském průlivu vyvolat incident [1], který bude záminkou k ospravedlnění vojenského úderu vojsk NATO v čele s americkou armádou na Írán. Nejčastěji se hovoří o letecké kampaní bombardovacích svazů, křídlatých raket Tomahawk a řízených protizemních střel s jednotlivými cíli na území Íránu.

Válka v Íránu by byla katastrofou pro Čínu, která je závislá na dovozu íránské ropy. Znovu je třeba zopakovat pravidla “Americké války”, která jsou nadále Evropany a jinými národy nepochopena. Cílem amerických válek nikdy nebylo vítězství americké armády. To je zásadní poznatek, který si ihned rozebereme. Cílem amerických válek je válka sama. Válka pro válku. Válka má pro americké neocony smysl jen tehdy, pokud je nákladná, dlouhodobá, trvalá a zdánlivě bez konce.

Tanker Kokuka Courageous v plamenech.

Největším triumfem amerických neoconů byla válka ve Vietnamu. Nejenom, že se americkým neoconům podařilo ji protahovat neuvěřitelných 20 let, z toho 11 let s přímou účastí amerických vojáků ve Vietnamu, ale dokonce dokázali konec této války zmanažovat tak, že zařídili porážku americké armády ve Vietnamu, což se v následujících letech v USA a v americkém kongresu stalo hlavním argumentem Pentagonu a amerických neoconů pro mamutí a nákladnou reformu a modernizaci americké armády, která trvala až do druhé poloviny 90. let. K tomu by nikdy nedošlo bez účasti americké armády ve Vietnamu a zejména ne bez porážky americké armády ve Vietnamu. A tento proces byl zopakován i v roce 2003 a v následujících letech v Iráku.

Pravidla americké války

Americké neocony vyděsilo, s jakou lehkostí americká armáda vtrhla na jaře 2003 do Iráku a smetla iráckou armádu. S tím se u neconoů nepočítalo. Všechno šlo tak hladce, že americký prezident G. W. Bush již 1. května 2003 na palubě letadlové lodě USS Abraham Lincoln pronesl památnou větu, že pokud jde o dobytí a porážku Iráku, tak je “mission accomplished”, tedy mise je splněna. A to bylo pro neocony naprosto nepředstavitelné a v rozporu s doktrínou “Americké války”. Bylo proto nutné americkou armádu v zemi zdržet a udržet za každou cenu, bylo třeba najít záminku.

Operátoři Blackwater Security v bojové akci pro americkou armádu ve Falludži v Iráku.

Tuto práci odvedla soukromá žoldácká firma Blackwater Security viceprezidenta Dicka Cheyneyho, která již 4. května provedla na předměstí Bagdádu jednu z nejděsivějších operací v historii. Operátoři Blackwateru zahájili v Iráku destabilizační operaci. Ta spočívala ve vyprovokování etnického násilí mezi Šíity a Sunity, nejčastěji postřílením několika rodin druhého etnika takovým způsobem, aby to vypadalo, že útok provedla druhá strana. Blackwater rovněž prováděl black-op operace místo americké armády, kde americké velení nemohlo dát rozkaz americkým vojákům k věcem za hranicí humanity.

Hledání cest a způsobů, jak prodloužit za každou cenu válku, kterou se podařilo vyhrát za pár týdnů, ale ona měla trvat roky a roky

Řádění Blackwater Security v Iráku nakonec slavilo úspěch. O rok později 31. března 2004 došlo k tzv. incidentu ve Falludži. Skupina rozběsněných Iráčanů napadla konvoj společnosti Blackwater Security, který vezl zásoby pro americkou armádu. Dav vytáhl posádky konvoje z vozu, zlynčoval je, zabil je a jejich těla pověsili na most ve Falludži. Záběry řádění demonstrantů oběhly celý svět.

Americký prezident G. W. Bush ihned poté oznámil, že za vraždou amerických občanů stojí teroristická organizace “Al-Kajda v Iráku” a americká armáda proto musí v Iráku zůstat a zajistit bezpečnost v zemi. Prezidentův výrok “Mission Accomplished” byl rázem zapomenut a americká armáda zabředla do dlouhé a nekonečné války, kterou nešlo vyhrát, protože cílem operace bylo válku a pobyt amerických vojsk v Iráku co nejdéle prodlužovat.

Skupina kontraktorů Blackwater Security v Iráku, civilní divize Blackwateru pro ochranu civilních assetů.

Tento malý exkurz do historie bylo nutné vysvětlit proto, abyste pochopili pravidla americké války, která se diametrálně liší od klasických válečných pravidel, ve kterých je cílem vítězství, nikoliv prodlužování války s cílem maximalizace zisků a profitu vojensko-průmyslového sektoru, který žije a umírá podle toho, jestli zrovna válčí americká armáda někde ve světě, anebo zrovna neválčí, což vede ke kolapsu amerických zbrojařských podniků.

A přesně stejný scénář se nám právě odehrává v Hormuzském průlivu. Minulý měsíc jsme viděli v médiích epizodu č. 1, kdy světová média přinesla informaci o poškození tankerů v blízkosti Saúdské Arábie. Tehdy to ovšem vypadalo bizarně, žádné velké poškození se nekonalo. A tak dnes přišla epizoda č. 2 a v Hormuzském průlivu byly napadeny dva tankery, a tentokrát už je to vážné [2].

Raketový nebo torpédový útok na tanker?

Zasaženy byly dva tankery, Kokuka Courageous plující pod panamskou vlajkou a Front Altair, který má vlajku Marshallových ostrovů, ale patří norské společnosti. Jeden z tankerů je stále v plamenech. Posádky obou lodí byly evakuovány, posádka Kokuka Courageous byla evakuována íránskou pobřežní stráží, posádce Front Altair poskytl pomoc americký torpédoborec USS Bainbridge.

Nejzajímavější jsou údaje íránské pobřežní stráže, hořící tanker má na svém boku díru ve výšce zhruba 1 až 2 metry nad vodní hladinou, ze kterého šlehají plameny. Je prakticky vyloučené, aby šlo o torpédo, protože díra do boku lodi by byla na úrovní mořské hladiny a pod hladinou. Otvor v takové výšce nad hladinou umožňuje pouze dvě vysvětlení: Bok lodi zasáhla křídlatá raket s plochou dráhou letu, anebo k explozi došlo z druhé strany pláště trupu, tedy zevnitř lodě, a to by ukazovalo na sabotáž zevnitř tankeru.

Opálený pravobok Kokuka Courageous po délce dvou třetin lodi.

Pozorovatelé si již všimli i jiné zajímavosti, hořící tanker Kokuka Courageous na jediné ostré fotografii pořízené z boku (viz výše) odhaluje okouřený a opálený pravý bok tankeru. Sami se na fotografii podívejte. Pokud by plamen šlehal jen z jedné díry, potom by zbytek boku tankeru nebyl spálen na uhel. Toto nedává smysl a vysvětlení může mít několik variant. První možností je, že tanker zasáhla termobarická střela.

Ta funguje tak, že před detonací odpálí v pouzdře menší nálož s aerosolem, který se rozptýlí do prostoru a teprve poté dojde k odpálení roznětky hlavní nálože. Termobarická exploze vytváří obrovskou teplotu na rozsáhlé ploše, čemuž by odpovídalo mohutné opálení téměř dvou třetin pravoboku tankeru. Druhou možností je, že hořelo na mnoha místech na pravoboku, ale podařilo se je uhasit ještě před evakuací posádky. Jenže, v tom případě by na loď muselo útočit více střel. Každopádně, tyto útoky vyvolaly šok na burzách s ropou.

Snaha neoconů o zmaření mírového procesu zprostředkovaného japonským premiérem?

Cena ropy vyskočila [3] a majitelé tankerů již vyjádřili obavy, že pokud nedojde k mohutnému posílení bezpečnosti v Ománském zálivu a v Hormuzském průlivu, nebudou už své tankery do Perského zálivu vůbec posílat. To by znamenalo ropnou krizi ve světě, protože Hormuzským průlivem proudí celá jedna třetina všech světových obchodů s ropou. Je však zajímavá jedna zásadní souvislost. Právě dnes je v Teheránu japonský premiér Šinzó Abe, který se snaží v roli prostředníka obnovit dialog mezi Íránem a Spojenými státy o zastavení jaderného programu Teheránu, na což tlačí především Izrael, který používá Donalda Trumpa jako hlavní páku na Írán.

Šinzó Abe, premiér Japonska a Hassan Rouhaní, prezident Íránu.

Zkuste se zamyslet, koho asi tak mohlo napadnout provést útoky na dva tankery právě ve stejný den, kdy japonský premiér se snaží obnovit mírový dialog mezi Íránem a USA? Kdo se právě pokusil o zopakování Tonkinského incidentu, po němž následoval vstup americké armády do Vietnamu? Kdokoliv to dnes provedl, je nepřítelem mírového procesu. Je to někdo, kdo chce zahájit vojenskou operaci proti Íránu za každou cenu. A pozor, pokud se mu to povede, tak dotyčný nepůjde do války s Íránem sám, obrátí se totiž na své kumpány v NATO, aby mu udělali alibi a jednalo se o koaliční úder proti Íránu, nikoliv jen o solitérní operaci americké armády.  Takže to vypadá, že se čeští vojáci už pomalu zase mohou chystat na nějakou další zahraniční misi.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Teodor
Návštěvník
Teodor

SSA je rakovinny vred na teto zemi. Jako dite jsem jim v 50-tych letech fandil, rustinu jsme nemeli radi. Dnes tu jejich odpornou rec nemohu ani posclouchat. SSA dela jen podvody a levarny. MH17 byl urcite sestrelen na pokyn CIA, pro Rusko by nemelo zadny smysl vysilat nejaky konvoj zrovna na sestreleni malajskeho MH17. A museli by to byt jasnovidci aby vedeli, ze zrovna MH17 bude odklonen aby ho mohli sestrelit. Takovou blbost uveri snad jen Merklova s pokrocilou nemoci parkinsona zpusobujici mimo jine demendci. A s odstupem dnes mohu rici, ze jsme jako deti meli stesti, ze byl socialismus. Mnoho produktu sice nebylo, ale byla to povalecna doba. Zit se dalo skrome, ale bez zivotnich problemu. Proste zivot byl pro 15 milionu Cechoslovaku daleko lepsi nez je dnes. Nekolik zbohatliku co nakradli nebudou souhlasit, ale vetsina lidi mi da za pravdu.
A zase chce SSA nejakym podvodem rozpoutat valku jen aby se zbrojarske firmy napakovaly. Rakovinne vredy je vzdy nutne odstarnit.

max
Návštěvník
max

Cílem amerických válek je válka sama. Válka pro válku ?????????????????????
To je kazdemu slovanu ci persanovi i idnovi jasne.
dle vedske kultury ti kdoz obetuji svym bohum krev cini tak z duvodu rustu a neustale konzumace hmotnych statku a poteseni uspokojeni ega, hladu ,manipulace,nesvobody ,chtice.
Je zde neustaly boj elementu vzestavajici z hmotneho sveta takze v techto zviratech bez ducha a znalosti o ctivani posvatneho nekonecneho svetla poznani ktere je nematerialni podstaty jakoz jehoz soucasti je i nas duch a slovo , se nelze dohledat prostoru pro mir ,prostoru ktery by po stretu elementu zazehl procesem krestu onen plaminek nekonecneho svetla poznani vzniknuvsi srazkou elementu a mezi temi elementy tim padem vzniknuvsi prazdonta ,nematerialni plaminek ktery dal muzeme zvetsovat postupne jak nase duchovni cesta provazena vykresanym nekonecnym svetlem poznani ktere se bude zvetsovat a my jej budeme oslavovat nasim posvatnym slovem ktere z nej vzeslo i se k nemu navraci pokazde kdyz jedname neegoisticky, zpravne ,bez umyslu prolevat krev pri bojovnych vypadech uchvatit zeme sousedu ,uchvatit jejich mysl a zatemnit dusi a ducha. Tato krvelacna expanze do Iranu je jen dalsi snaha znicit dalsi puvodni vedskou kulturu kterou postupne krvelacny islam pripravuje na dalsi zlom kdy prichazi komunisticko ,kapitalistocko ,lgbt pedo treans demokracie kde vladnout “lide” nejvetsi nejkrvelacnejsi zlocinci chtonici nenavidejici vedskou kulturu a jeji nematerialni pojeti sebe sama i celku.
Kolikrat ze tyto zvireci bestie zijici na 3 spodnich cakrach neznaje citu a srdce natoz vyssi cakry ,ducha ci svedomi,dharmu ,karmu ,mir ,lasku ,pravou svobodu pramenici z nematerialnosti, budou snazit nas znicit?

je treba je zastavit a zsikat cas na to aby prozreli z jejich manipulativnic rabskych sebeobetujich se choutek z vidinou nezbytnosti krmit podzemni bohy (satana – stagnaci) krvi protoze veri ze pokud buh nedostane krev tak zemre a cely svet s nim
.
nase posvatne zvirata reprezentujici silu nekonecneho svetla poznani nam zacali vrazdit a pojidat v mc donaldech a krvavych muslimsko- zidovsko antikrestanskych svatcich kde tece krev milionu zvirat behem tydne dolu do tlamy jejich podzemnich satanistickych bohu. stejne tak znesvetlili obrad somy -teto sily ktera se sbirala do misek s kvety..toto opet zdegenerovalo do pozivani materialniho zkvasenehoovoce – alkoholu namisto uctivani nematerialni podstaty a recitace manter. Ted mame alkoholicke antikrestany po celem svete a ti co toto kontroluji zperverznili puvodni smysl nasi kultury a stali se bezduchymi slabomyslnymi konzumenty alkoholu posedli nevedomosti a kontrolovani rabi temi co k nam s kosteli postupne privlekli i sladovny a lihovary a opiji se ,jedouci kravy ,srdce nepritele myslice si ze to je to prave lidstvi ze to je to co jejich buh zada,myslice si ze to je to prave naplneni totoho sveta ..konzumace,expanze ,zniceni puvodniho premenu na falesne.

Cina je zavisla na ruskem nerostnem bohatstvi a iranske rope
americko anglo sasti turkochazarsti vrazi spolecne s arabskymi bratry jsou zavisli na cinskem zbozi
ktere konzumuji bezohledne a bezostysne jako kanibalove , svet potrebuje rozbyt tuto nenazranou
kanibalistocko ideologii pocinaje rustem ciny konce rustem zapadu.
vykoristovani ruska,jizni ameriky,cinanu,indu,africanu vse je soucast teto otrocke zrudnosti a posedlosti materialismem ktery se vymkl rovnovaze s duchovni skolou .

konzerva
Návštěvník
konzerva

Zahájily USA válku proti Rusku …kdyby to bylo obráceně to by bylo řevu … http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/usa-pronikly-do-ruske-energeticke-site-trump-to-popira-ale/

konzerva
Návštěvník
konzerva
konzerva
Návštěvník
konzerva

Už to leze ven, v době útoku na tankery byl ve vzduchu americký bojový bezpilotník MQ-9 Reaper / proto japonci tvrdí, že přiletěly nějaké předměty a zasáhly loď/…. co tam dělal..?comment image

mino
Návštěvník
mino

Tento typ používa aj CIA, teda všetko do seba zapadá.

konzerva
Návštěvník
konzerva
Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Na jindřichohradecku prý se pohybuje americká puma. Varují občany, turisty a jsou z ntoho na prášky. Sakra sotva týden zpět se tu pohybova pár tisíc zhulených amíků a svým železným šrotem ucpávali silnice a to nikdo nikoho nevaroval. A ČT tomu říkala přesun našich “ochránců” na cvičení v Hungarii. No moc toho asi nenacvičili když se zadrhli ve “čtverci D1” což je obávaný “Ťokův průsmyk”.

konzerva
Návštěvník
Jaryn
Návštěvník
Jaryn

konzerva,
nejseš doufám překvapen? Víš,že 80% elektroniky ve zbrojních systémech USA je čínské. Že je
jich plná i ta stíhačka to je jasné jak facka. Důvody jsou v podstatě dva. Amíci co jim vymřely německé “mozky” válečných zločinců které šli v době kdy už rusko Hitlera porazilo zachraňovcat do evropy a odvezli si je domů aby pro ně pracovali, nejsou schopni technicky konkurovat zemím jako čína,rusko a další. A navíc a to se ví už méně. USA trpí akutním nedostatkem vzácných
kovů bez kterých se špičková elektronika neobejde a musí je draze dovážet. Kdežto čína odkupuje většinu těžby ze Severní Koreje kde jsou ložiska a také Vitnamu. Díky tomu že dobře
prodává má Kim s jejich sankcemi USA na háku. V případném delším konfliktu by byly tyto skutečnosti jednou z příčin prohry USA.Jenže to hloupí a mamonem hnaní židofašisti nemají šanci domyslet.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Co na to sudruh iman hamacek a direktor sts traktorové stanice stodůlky sudruh kudelka… vypne strýček sy ty rezavé šroty f-35 amíkům nebo těm kdo je požívá… proto je erdogan nechce ???.. https://news.sky.com/story/f-35-jets-chinese-owned-company-making-parts-for-top-secret-uk-us-fighters-11741889

Jája
Návštěvník
Jája

Pár let po napadení Iráku byla na ČT24 nějaká dáma, a ta se snažila vysvětlit, proč USA nejsou v Iráku kvůli zisku. Že prý Irácká ropa pokryje jen cca 10% celkových nákladů na intervenci. Z části má pravdu, ale v dnešní ekonomice přece nejde o prospěch nějakého státu, nebo dokonce celého světa. Dnes jde o prospěch jednotlivce, nebo nějaké skupiny. A když se mrknu na celé to Irácké dobrodružství, tak Iráčané přišli o domovy, majetky, infrastrukturu, ropu a jiné suroviny, a ze značné části o svoji existenci, nebo rovnou život. Američtí občané, ale i my a všichni z amikolonií, tak my jsme přišli o část svých prostředků, protože to vše platíme, přišli jsme o část svobod z důvodů zajištění jakože bezpečnosti, a riskujeme odplatu vlivem zaseté nenávisti vůči námi a těmi, kteří jsou jakože v zájmu naší ochrany a bezpečnosti napadení a zabíjení. No a vydělali na tom zbrojovky, protože ty jejich zbraně a mumice se platí z našich daní, banky, které na to půjčují, a kterým to budeme muset splatit i s úroky, různé firmičky a agentury zajišťující různé služby, ropné společnosti, které se dostanou k laciným surovinám, akcioví spekulanti a mnoho dalších, kteří jsou v tomto “krvavém biznisu” zapleteni. Že všichni jako celek – lidstvo prohráváme, a proděláváme, to je přece jedno. Hlavně že pár firmiček a jejich majitelů vydělává. Tento sobecký – individualistický systém bezohledně likviduje vše, co mu stojí v cestě. Druzí je nezajímají, to je nutné pochopit. A všichni individualisté – tj. sobci, sebestřední narcisi, hlupáci s egem v oblacích, ti všichni tomu napomáhají a přiživují to. Řešení toho je poměrně snadné. Pokud nezměníte své myšlení, nic se nezlepší. Je nutné začít vnímat to, co se kolem nás skutečně děje – musíme se naučit vnímat skutečnou realitu, používat srdce a rozum, rozlišovat lži od pravd, rozlišovat lháře, klauny, podvodníky a manipulátory od lidí rovných a férových, a více se spoléhat na vlastní rozum, cit, intuici, um, na vlastní oči, uši, nohy a ruce. Příroda funguje na nějakých principech. Jestli je pochopíte, zároveň najdete i způsob, co dělat, aby se svět nezměnil v peklo. A lidé jsou součástí přírody – vzešli jsme z ní, takže i pro nás platí její zákony.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Jájo,
to nemohla být žádná dáma,spíš holoupá slepice, protože i malé dítě ví,že USA všude kam se snaží nepozváni lézt ,lezou výhradně kvůli vykrádání nerostného bohatství těch států. Dělají to odjakživa a kdyby nedělali,už by dávno neexistovaly. A dnes,když se už státy kvalifikoně brání se rychle blíží kolaps jejich ekonomiky a státu vůbec. Existence státu založená na vykrádání jiných, vyvolávání konfliktů a stím spojeným zbrojením už se dostala do neskutečných dluhů které nikdy už nemůžou splatit. Spoléhají už léta na to,že se zahojí “velkou válkou” .Jenže svět mnohem inteligentnějších lidí než jsou tihle potomci zločinců z celého světa, kteří”kolonizovali” a vlastně ukradli,či chceš -li anektovali území sev.ameriky, mnohem dříve pochopili kam USA dospějí a že se budou chtít zachchránit válkou a velmi dobře se na to připravili. USA kromě Saudů a Izraele ze kterého jsou řízeny už nemají spojence, nemají na válku peníze, ani surovinové zázemí, nemají podporu vlastních obyvatel, pořádnou výzbroj protože skutečné velmoci je dávno technicky předstihly a jejich armáda zhulewných blbečků rozstrkaná po světě
na těch směšných terčecích pro ,rakety kterým říkají “základny”je nanáviděná všemi obyvateli zemí kam je jeich hloupí politici pustili a nemá dudíž žádné logistické zabezpečení. A oni by chtěli bojovat s velmocemi ? Směšné!

anonym
Návštěvník
anonym

Řekla bych, že poučený čtenář i z oficiálního tisku zaznamená, že se jedná o nějakou habaďůru k rozpoutání nějakého dalšího děje. Tak možná by jsme se už měli třást strachy z další války, která by dozajista přinesla další vlnu migrantů do Evropy.
Nicméně je fakt, že Írán, ač obyvatelstvo není arabské, nebo převážně není, jsou muslimové, tedy lidé s vymatlanými mozky a navíc jejich vládní představitelé vedou poměrně agresívní zahraniční politiku. Logicky mi z toho vyplývá, že Írán jako muslimská země s velkým počtem obyvatel, by rozhodně nukleární zbraně mít neměl. Jestli to pro tentokrát zařídí americká armáda, nebo kdokoliv jiný, je zřejmě v tomto případě jedno, z důvodu prosté bezpečnosti jak nás Evropanů, tak Izraelského státu, ovšem není to jedno vzhledem k ekonomickým zájmům jak samotných Američanů, tak EU a Číny.
Zatím se rozhodně nedá odhadnout, co z tohoto incidentu vzejde, ale jsem rozhodně pro, aby světové mocnosti Íránu zamezily ve výrobě nukleární zbraně za KAŽDOU CENU. S vlivem Ruska se předpokládám, dá též počítat, mám za to, že pokud by Íránci atomovou zbraň měli, ruský vliv na tento stát by značně opadl. Nezbývá než tiše doufat, že se Rusové s Amíky dokáží domluvit, obojí vědí moc dobře co obnáší Islám.

anonym
Návštěvník
anonym

Zdejším mínusářům patrně nedošlo, že zatím žádný Czexit nenastal, jsme poslušnou součástí EU a případné problémy odneseme též, jako každá jiná evropská země.
Já bych též měla zbožná přání, ale bohužel se neplní, tak jak by si člověk přál, tedy je lepší myslet a chovat se pragmaticky. Děkuji za pochopení.

Ghost
Návštěvník
Ghost

V posledních týdnech a dnech je v českých a moravských městech k vidění více a více černochů a arabů, kteří jsou zde noví a evidentně nezapadají do zažitého koloritu. V menších městečkách se jedná zatím o jednotlivce – tzv. skauty, kteří mají připravit zázemí pro další negry a arabáče. Je nutné jim zřetelně dávat najevo, že v naší zemi nejsou vítáni, kdekoliv je uvidíte. Chovejte se k nim psychologicky striktně a důsledně se vším rozumovým odporem, který těmto vetřelcům patří, ale tak, aby jste zároveň neporušili tzv. “zákon”, který tyto vetřelce záměrně a zjištně de-facto chrání proti rodilému obyvatelstvu. Ptejte se sami sebe, kdo tyhle zákony uvedl v ČR v platnost.
Musí cítit náš psychologický odpor natolik silně, aby je přešla chuť zde setrvávat. Nikdo jiný to za nás neudělá.
Zaměřte se také na tzv. kebabárny, které jsou líhní šária zákona u nás. Blokujte nenápadně přístup k jejich provozovnám, vysvětlujte neznalým, že tam nemají chodit nakupovat, nejen kvůli hygienické škodliovosti jimi prodávaných potravin. Státní mocenská a podplacená hygiena nehájí zdraví obyvatelstva. Raději budou bušit do údajně jedovatých potravin z východní Evropy.

anonym
Návštěvník
anonym

Ghost
Ano, přibývají negři, i ženské, přísun Arabů zatím lehce stagnuje. Přijdou neziskovky s argumentací, že toto není muslimské obyvatelstvo. Je pravdou, že někteří, tedy menší procento nejsou muslimové, což na mentalitě černochů ovšem nic nemění, tím méně, že tady nemají co dělat, mají své země.
Proč vám odpovídám:
Nemusíme se k nim chovat naprosto nijak. Oni se totiž chovají naprosto povýšeně k nám, razí si cestu mezi lidmi na autobusových zastávkách rameny, předbíhají v obchodech a pod. Na nic se neptají, nekomunikují, mají své mobily a v nich veškeré informace a instrukce. Jsou -li osloveni, neodpovídají, ani když jsou osloveni anglicky. Patrně jsou poučeni neziskovými pracovníky aby nekomunikovali s lidmi.
Jen dotaz, jak chcete blokovat kebabárnu, to tam chcete stát celý den opřený o prodejní okénko, i tak vás nakupující odstrčí. Tyhle občanské aktivity vedou obvykle jen k maléru toho, kdo je začne provozovat.
Pokud chcete něco organizovat, musíte na to jít stejnou cestou jako oni, aby to bylo zákonné, to je vytvořit malou neziskovku s pár nadšenci, rozesílat stížnosti hledat jejich nezákonné jednání, hlídat auta s černým zbožím atd. Máte na takové aktivity čas a prostředky?