Pozvánka k poslechu diverzního rozhlasu

Pozvánka k poslechu diverzního rozhlasu

Pozvánka k poslechu diverzního rozhlasu

Dnešní vysílání na Svobodném rádiu bude probíhat v duchu posledních událostí a toho, co týden vzal. Vlastně nevzal, ale rovnou ukradl. I tento týden mnoho lidí přišlo o iluze. Zmizely. Neznámo kam a hledají se. Ukázalo se totiž, že Česká televize překročila vlastní stín a na Kavčích horách pomalu vyrůstají minarety. Brzy budou hlasatelky ČT zabalené v pytlovině od hlavy až k patě a budou mumlat zprávy z domova o tom, jak je Alláh všemocný apod. Informační bariéra je prolomena, signál České televize dosáhl svého maxima. Neziskovky tancují na hrobu české státnosti, za hysterického jekotu restitucemi obtěžkaných fláterníků se ta krásná země, země česká, mění v kalifát. Policisté navlékají bombery a kulichy přes celý obličej a s krutopřísnými kabelkami a plastovými elektroinstalačními lištami vyrážejí do rvaček s levicovou mládeží za upřímného zájmu kameramanů ČT24. Póza, figura, pozor, úsměv! Ano? Dobrý. Rozchod! Koordinátor akce potom nechápavcům z alternativy vysvětlí, že slyší trávu růst, když vidí místo nácků policejní a naverbované provokatéry.

Náš diverzní rozhlas dnes večer od 19:00 hodin opět podrobí tyto události tvrdé kritice. V klasické sestavě VK + Martin Dukát + Vítek se bude diskutovat i na jiná témata, v druhé části pořadu dojde i na telefonické dotazy. Všichni jste srdečně zváni a pokud vysílání nestihnete, tak záznam pořadu naleznete tady dole během víkendu.

Záznam pořadu

-Administrator-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
VM64
Návštěvník
VM64

Měl jsem nedávno debatu ze svým spolupracovníkem, že když se nám konečně povedlo něčeho pracovně dosáhnout, tak ať si dá teď majzla, kdo se kolem něho z ničeho nic objeví jako přítel, nepřítel, zájemce ..atd. Přesně to se stalo a jak vidím tady taky….. AEčko začíná být fenomén mezi alternativními médii a je vidět, kolik lidí z neziskovek se tady najednou rojí a rozeštvávají. Co, kluci a holky – Shapiro zuří, že vám královsky platí a vy pořád prd ? Holt, kde v makovici není – ani pytel peněz nepomůže….

Káros
Návštěvník
Káros

Všichni tidle paraziti z neziskovek budou jednou trestně stíhaní a nikdo z nich se v ČR nikde neschová. Utečte za Oceán na Shapirův ranč, dokud je čas! Hovada vlastizrádná!

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia

pro ty MLADŠÍ,nebot dle Pjakina pamět ovčanu obsáhne pouhé DVA ROKY http://www.ulozto.cz/live/xhbLizTk/jablonsky-ceske-hlasovani-vob

albatros
Návštěvník
albatros

Jen dodám k tématu šikany, že zdaleka nejde o fenomén dnešní doby. Už za dob tzv. komunistů jela šikana na plné obrátky a komunistické učitelky a ředitelky šikanu ve třídách neřešili vůbec nijak.
Legendární se v tomto ohledu stala československá lidová armáda, která měla šikanu jako neoficiální součást vojenského výcviku. Známí to mazáci a bažanti.

Takže šikana a to drsná šikana existovala už za těch komančů a oficiálně to nikdo neřešil. Jediný štěstí měli učitelé to, že byli v mnohem lepším postavení než dnes a žáci si dovolili ani ne polovinu toho co dnes. Ale šikanu děti vs děti nikdo neřešil a bažanty na vojně taky ne.

Lenka
Návštěvník
Lenka

Samozřejmě že šikana tu byla vždy. Ovšem ne tak rozšířená. Současný režim ale jakoby otevřel stavidla všemu špatnému v lidech až na samé dno. Špína lidí a společnosti vyplavala na povrch. Mnohé, co bylo dříve nepřípustné, se dnes toleruje, nebo je to považováno za přednost.
V Bibli je psáno u Timotea: “Ale ničemové a podvodníci budou postupovat od špatného k horšímu a budou zavádět na scestí a budou na scestí zaváděni.”
Není to snad výstížné? Bůh nám zcela přesně popsal naši dobu stejně jako lidi žijící v této době.
—————————————-
Nechápu zběsilou anonymitu VK. Nemůže ani prozradit, jesti je starší nebo mladší než Ota. Takový p. Ortek by musel číst zprávy otočený zády ke kameře, na hlavě kuklu a změněný hlas k nepoznání. Pane VK, vy jste a)posera b)agent c)agent posera d)??? Děkuji vám za správnou odpověď.

Přerovské Strojírny
Návštěvník
Přerovské Strojírny

Paní Lenko, Já jsem jim tam poslal peníze, aby pro nás AE NEWS udělal jistou službičku a oni nic. Ruští agenti to tedy nejsou ani náhodou. Spíše to vypadá na BIS, která se snaží vytipovat potencionální hrozbu, tedy osoby vhodné k internaci. Dává to smysl. Už v roce 2007 vypracovalo Ministerstvo obrany publikaci podle standardizace US Army FM 3-21.71, kde se snaží řešit problém, jak bojovat se stále menším počtem příslušníků ozbrojených sil, na stále větším bojišti. To co se tady děje, může být vytipovávání potížistů v prostředí hybridní války, která je vedena mezi Ruskem a NATO. Je potřeba zabránit tomu, co se stalo na východě Ukrajiny. Tedy aby občané vytvořili funkční domobranu. V případě občanských nepokojů je potřeba s předstihem najít hlavní vůdce a provokatéry. 😉

Přerovské Strojírny
Návštěvník
Přerovské Strojírny
Káros
Návštěvník
Káros

I ty paranoiku Přerovský, ty máš svoji osobní složku vedenou přímo tajné služby USA, když na Aeronet i jinam chodíš zásadně přes TOR. Víc riskantní je poskytnout svoje osobní údaje za nášivku tady těm bláznům: http://www.narodnidomobrana.cz/, por. v.v. PhDr. František Krejča je podle mě agent některé české tajné služby, stačí se podívat na ten křivej ksicht.

albatros
Návštěvník
albatros

Jo a to ste slyšel od “analytika” Kollera, který už na první pohled působí absolutně solidním dojmem 🙂

Káros
Návštěvník
Káros

Ne, napadlo mě to při pohledu do toho křiváckýko ksichtu. Homosexuální obtloustlík Koller se příslušností k vojenské kontrarozvědce snad nijak zvlášť netají, jednou špion, navždy špion. To je ještě větší zmrd. Doufám, že už máš svoji doma nášivku “domoobrana”, bylo docela to laciný, jen za kompletní vlastní identifikační údaje..

albatros
Návštěvník
albatros

Pohled na křivácký ksicht. No tak tomuto “argumentu” se nedá oponovat. lol
Předpokládám, že vy jako odborník na revoluce, kontrarevoluce a záškodnickou činnost, což je předpoklad u každého čtenáře Aeronetu, protože jinak by se ten sběr dat asi moc nevyplatil, tak že vy si své údaje chránite a po napsání tohoto komentu přes anonymní wifi ste spálil svůj notebook a zbytky přejel bagrem 🙂

Káros
Návštěvník
Káros

Předpokládej a říkej si co chceš, máš na to plný právo, stejně jako já. Za začátku byl křivej ksicht a na konci bude přiznání o spolupráci pro některou tajnou službu ČR. Por. v.v. PhDr. František Krejča má jednoduše kontrolovat Obrtela s Liskovou, aby se to v budoucnu nějak divoce nevymklo. Nebo si snad myslíš, že vytváření ozbrojených organizovaných skupin obyvatelstva nechává BIS chladnou? Tato státní informační složka, kde dodnes pracuje spousty bývalých Stbáků, má kromě mopslíkovské činnosti pro CIA dnes na strarost již jen udržení současného proUS statutu quo. Jak skončí vliv USA v Evpropě, bude dokonáno.

Když bys ty osobně chtěl vytvořit efektivní ozbrojenou skupinu vlastenců, budeš chtít po lidech všechny tyto údaje?:

http://www.narodnidomobrana.cz/component/rsform/form/4-kontaktni-formular-domobrance

Tato pseudodomoobrana je skutečné místo pro ztotožnění a sledování lidí, kteří jsou ochotni jít v budoucnu proti státu a ten kdo jim svoje údaje vymění za nášivku, je totální debil. Bohatě by měl stačit jeden kontakt bez jména na domobrance, jen kvůli svolávání na výcvik, akci a nic víc. Nebo to může v pohodě probíhat pouze na důvěrné osobní platformě. Tato “domoobrana” smrdí, je to jasný šméčko a “mírný pokrok v mezích zákona při sledování tajnou službou”.

Já osobně se na síti nijak se neskrývám a sedím přímo na konci drátu ze kterýho teď píšu. Takže jestli se k logům dokáže dostat naše tajná služba, vítám to. Chci jednou osobně zblízka pohlídnout do ksichtu fízla, který vede moji případnou sledovací složku. Až to budem přebírat, nebude stačit jen spálit pár kompro papírů jako v ’89, všechny jména půjdou časem dohledat, i kdyby to měli dobře zašifrovaný. Někdo z nich rád vymění všechno co ví za budoucí bezpečnost. Co bys bral ty? Kulku, nebo život za pár kódů? To by museli kladivama fyzicky rozmátit všechny servery s daty v centrále BIS. Převlékání kabátů vlastizrádců nebude tak jednoduché jako před 25 lety, tehdy se lidem o kterých se např. v místě bydliště vědělo, že jsou udavači Stb, stačilo jen přestěhovat do jiného města. To dnes již stačit nebude.

marmaris
Návštěvník
marmaris

Mně se ta domobrana vedená tímto novým způsobem taky nezdá. Mám takové podezření, že se jedná o shromažďování lidí opravdu do jakýchsi dobrovolných záloh armády ČR, které podle branného zákona lze zcela v pohodě poslat po výcviku kamkoliv do zahraničí v rámci NATO. Stačí k tomu vyhlásit stav ohrožení státu a už se vezou. Zpočátku měli plnou hubu keců o tom, že budou pracovat na změně branného zákona, aby k tomuto nedošlo a najednou je ticho po pěšině a nabírají hromady lidí a dělají tomu reklamu všude možně. Taky ba mě zajímalo, kde na to vzali prachy. To nebude jen tak.

Káros
Návštěvník
Káros

Z velké části to financuje tajná služba přes prostředníky, který donesou v obálce jakoby “svoje vlastní úspory” na dobrou věc, na “záchranu republiky” skrze domoobranu. Dostat peníze tak, kam je potřeba je to nejmenší. Ortel s Liskovou tomu opravdu věří, ale klasicky skočili na lep a stali se z nich nevědomí užiteční idioti. Čím dřív jim to dojte vypadnpou z toho, tím líp. Já radím, nevstupovat nikam, kde chtějí totožnost. Raději si soukromě pořidte pořádnou flintu, bednu střeliva a schovejte někam za trám na horší časy. Kdo nebyl na vojně, ať si sežene nějaký základní vojenský výcvik klidně za peníze u nějaké military agentury a udržuje chladnou ruku s dobrou muškou. Bude se hodit!

marmaris
Návštěvník
marmaris

Mám stejný názor na věc jako vy. Kdo má zkušenosti s totáčem aspoň trochu, tomu to musí být podezřelý, smrdí to. Možná se ta původní domobrana “rozpadla” z toho důvodu, že lidi přišli na to, že ta věc není úplně košer. Plky o tom, že to nešlo organizovat, neberu, to je blábol, protože jednotlivé jednotky byly na úrovni obcí a možná fungují doteď.

albatros
Návštěvník
albatros

Hele, před pár dny mi jeden 40-ti letej človíček co chodí normálně do háku a má rodinu řikal, že se teď dívá na nějakej seriál s polonahatejma elfama a že se mu to líbí. Takovejch je 9 z 10 čechů.
Tim chci říct, že Obrtelovi se přihlásí tolik lidí, že budou moct schůzovat ve výtahu. Takže tohle mě fakt nějak zvlášt netrápí.
A co se týká tohodle frflání na netu, tak režimu to naopak pomáhá, protože to vytváří dojem demokratické společnosti a svobody slova.

Káros
Návštěvník
Káros

Až režim omezí i svobodný plkání po internetu, na čemž již aktivně pracuje a hledá cesty jak to udělat, tak se doufám všichni potkáme s flinotu v ruce v oblasti: Strakova akademie, Senát, PSPČR, ambasáda USA a uplatníme v praxi ústavní čl. 23.

Káros
Návštěvník
Káros

Právě silná generace “Husákových dětí” dnešního věku + – 45let, která si dobře pamatuje život v komunismu a vidí, kam nás špinavá státní propaganda táhne, může náš národ i stát zachránit od nejhoršího. Tedy pokud v dostatečném množství prohlídne.

albatros
Návštěvník
albatros

Dělat alternativu, která naštve a probudí milion lidí za účelem vypracování seznamu pár stovek “obyčejňáků” typu Kapal, pan Oto z Walesu nebo paní Lenky 🙂 no tak tomu kšeft jako řemen. To se opravdu vyplatí 🙂
Jinak řečeno, vedlejší škody působené timhle projektem sou tak obrovské, že těch pár stovek lidiček za to fakt nestojí.

Lenka
Návštěvník
Lenka

Myslíte albatrosi, že už jsem na seznamu? No tomu teda říkám úlovek! Můžou si tam přidat i mého psa a kočku. Jedou v tom taky ….. 🙂

4321
Návštěvník
4321

Pan VK má takový syndrom, který mají celebrity. Co na sebe prozradit, abych byl atraktivní a co je už přespříliš, aby toho nezneužil jeho dotěrný “fanklub”. Myslím, že má teď zkrátka pocit, že toho momentálně vyžvanil již dost a proto následovala na Otu zrovna tato reakce. Kdo pan VK je je klíčová otázka a dává očividně také prostor i pro konspirační teorie na konspiračním serveru. Kdyby za tím byla ta Biska, musím říci, že by museli být teda doslova geniální, protože zatím se nedopusitli žádné chyby v porovnání třeba s akcí falešných nácků teď na té demonstaci proti islámu v Praze, což byla tedy zcela úplná fraška. Ale je dobrý, že lidi taky přemýšlejí. V naši firmě platí takové pořekadlo. Důvěřuj, ale prověřuj.

Shimi
Návštěvník
Shimi

Mně na Vedoucím z morálního hlediska vadí jedna maličkost. Založil firmu v ČR, nějakou dobu tu podnikal a v momentě, kdy mu to tu přestalo “vonět”, firmu sbalil a odtáhl do Německa. To zrovna není příklad člověka s vysokým morálním kreditem. Říká se tomu vypočítavost. Kdyby to takto udělal každý, tak se můžeme jít klouzat. No, naštěstí ne každý přemýšlí jako Vedoucí.

Shimi
Návštěvník
Shimi

Administrator: Karel Kryl a tisíce dalších vlastenců odešli ze stejného důvodu jako Vedoucí? Z vypočítavosti? Asi ne, že? Motáte jablka a hrušky.

Káros
Návštěvník
Káros

Přesně tak, nemažte se s tím, cílený provokace je nutný utnout hned v zárodku.

toronto tom
Návštěvník
toronto tom

se divim, ze vam stoji za to to komentovat. Bohuzel silencu co konspirují na druhou, na sestou a slysi travz rust, tak tech bude pribyvat

Martin Dukát SR
Návštěvník
Martin Dukát SR

Pane administrátore, zdejší diskutéři to je většinou odpadkových koš lidí. Kteří nadávají na systém, ale oni jsou násáknutí systémem. Nemající vychování, dehonestující jak naší tak i vaši práci. Většina z nich je tak schopná maximálně nadávat na AE News nebo na Svobodné rádio. Těm pár slušným děkujeme moc za podporu. Většina by však po AE NEWS nebo Svobodném rádiu ani neštěkli.

marmaris
Návštěvník
marmaris

Jak můžete, dělat moderátora, když si o lidech myslíte, že jsou odpad. Jste vůbec normální?

Martin Dukát
Návštěvník
Martin Dukát

Nemluvil jsem o všech, takže nehážu všechny do jednoho pytle. Říkáte že naše vysílání za nic nestojí. Tak já Vám říkám co si já o Vas anonymech myslím a vašich názorech myslím. Já se narozdíl od Vás co za své názory podepíšu.

aabb
Návštěvník
aabb

To jsou třesky plesky, všichni tu píší anonymně když neuvedou skutečné bydliště a skutečné rodné číslo. Když se si někdo dá nick Jan Novák? Kdo je to?

4321
Návštěvník
4321

Pane Dukáte, nasáknutí lidí systém je O.K., ale dalo se to vyjádřit rozhodně lépe – slušněji a ohleduplněji. Tím, že zde děláte z většiny lidí nějaký odpadkový koš, ze sebe děláte také ledatak nějakého povyšujícího se namyšlence typu medvěda v porcelánu. Mám pocit, že jste si urval příliš velké sousto, než-li jste schopen polknout.

aabb
Návštěvník
aabb

Až k bonzování se zde snižuje Dukát – dóbro dóšli….

4321
Návštěvník
4321

No, berte to pozitivne. Bez zahraničí by nefungoval AEronet. Adminovi se nedivím, že vyskakuje. Nemyslím si, že pan VK přemístil firmu do Německa třeba kvůli levnější pracovní síle. To asi těžko. Z nějakého hlediska mu tady něco asi neklapalo a tam to jde líp. Nemohu konkrétně posuzovat, ale pokud chcete úspěšně podnikat, musíte prostě prosperovat. Bez toho se neobejdete.

Káros
Návštěvník
Káros

Tuším před týdnem o tom mluvil v rádiu. Firmu z Čech do Němec přesunul předevších z důvodu šikany hrabivých státních úředníků, drze a otevřeně si říkající o úplatky. Kvůli daňové úspoře se přesunuje do jiných států, než je Německo. Tak jsou daně myslím poměrně vysoké, ale nejsou tam ti úředníci státu, drzí jako vopice.

Toronto Tom
Návštěvník
Toronto Tom

SKVELE. Libi se mi, ze pod tim neni nikdo podepsanej. Ze jde o vec a ne o politickou stranu. To je dobrej tah, kterej mi ale naprosto vyhovuje, protoze s Bartosem a tim jeho sluhou nechci mit nic spolecnyho. Ani jeho pohunkama. Nechapu kam se bartos sere, kdyz nema zadny charizma, je nesympatickej- nema sanci stat se v politice kdy vyznamnym. Jenom tříští síly. Bezva napad napsat o co jde a tim to haslo !!! JDE NAM O VEC.

Toronto Tom
Návštěvník
Toronto Tom

nevim proc mne napadl bartos. Myslel jsem jakoukoli stranu, ktera by se kdyz budou chtit, tak at na tom neparazituje, ale jasne vysvetli, ze hlavni je vyzva a ze by bylo dobre se sejit uplne vsichni ti, co s tim nesouhlasime- at si petr nebo pavel. To musio zaznit jasne.

Toronto Tom
Návštěvník
Toronto Tom

Nechapu proc pane VK neumite pouzit slovo NEVIM. To kdyz se vas ta pani ucitelka ptala na lidi, kterym by jste veril a ktere by jste rad videl ve vlade. JEDNODUCHA OTAZKA
A vy jste nechtel rict jednu jedinou osobu. Ja bych totiz moc rad videl vas vkus a kohoze si to vazite. Z toho co jste rekl- jakasi klika komunistu, co nebyla pripustena k vlade- sorry ale zadna takova ve skutecnosti neexistovala. Tak tato odpoved spis ukazuje, ze nemate vubec prehled.
V tom obdobi bud komunista byl chytrej a informovanej- pomalu se chystal na podnikani, tunelovani- cokoli. Nebo byl naivni, tupej komous, kterej cumel jak tele na novy vrata. Nic moc mezi tim nebylo. Takze co to tam melete o nejake frakci komousu, co meli nejakou alternativu. Tenkrat, kdy slovo komous bylo sprosty slovo? Ti, co se komplet neproflakli, tak sli za Grebenickem. A jak vite deti starych komunistickych pak, odstavenych po1968 – synaček Mlynare skoncili u havlistu. Tak kdo? To jste težce ustrelil, misto aby jste rekl treba- nekdo jako vlk bloguje.
To je clovek presne na zemi a i kdyz pulku co rika nesdilim, je to clovek se spravnym srdcem, znalostmi- pevne na zemi, nevzal by si nikdy co mu nepatri, pracovitej, znalec reálií. Tak si ja predstavuju cloveka, kterymu bych veril. Za tech 26 let jsem nepotkal nikoho takoveho a to i kdyz na EU ma jiny nazor. Jenez tady na nem se presne ukazuje, ze odlisny nazor nevadi, kdyz neni ten nazor koupenej a duvody jsou pragmaticke. Proste kdyby v EU byli lidi jako VLK, jsem nejen pro EU, ale i pro NWO. On EU obhajuje prave z pohledu- ze je dobre rizeno a je nestastny stejne jako my. Skoda, ze neni mladsi, ted by ho to zabilo a stejne jeden vlk, zadnej vlk.
A po vas se chtelo pane VK, aby jste nas seznamil s osobou, ktere by jste taky duveroval- tecka. Tenkrat to jinak neslo.
P.S. Skola za nic nemuze- nejvetsi vinu maji rodice, kterym je putna kde deti travi 8 hodin denne. Ti, kteri se zajimaji- jak ja napriklad, tak svoje deti nechali prevest na viceleta gymnazia- jedina cesta a moje rada pro vase deti. Tam se totiz jde jiz od pate tridy a tak se tam dostanou jenom ty deti, co se doopravdy chteji ucit. Je to normalni zakladka, ale s detma, ktere maji zajem. V Praze bych si dal pozor nq anglicka gymnazia,protoze tam budou chodit s nejakyma detma lidi z politiky. To bych nechtel. Normalni gympl s obycejnyma detma. Protoze v 16cti by tihle mali synci mohli vase dite dojebat. Ti at maji svoje elitarsky prostredi a delaj si to mezi sebou. Musi mit porad novy ipady, rifle aby zapadlo do značkove šedi a nudy. Proste komedie.Na Prahu bacha, at vam nekurvi potomka synacek francouzskyho velvyslance atp.
Zlata stredni. A pokud se chce ucit a bude chytrej- na vysoke skole co si nalozi, to si nalozi. Technika je technika- tam bych se nebal. Humanitni typ…zalezi jak jste ho vychovali, aby chapal profesory Putny. Pokud nic- vetsina- putna dilo dokona.. Pokud jste ho ale vychovavali, bude nosit informace co se deje ve skole za peklo a budete to doma resit- pohoda. Stale muze vystudovat vice vysokych skol- to nezakazali, takze zatim to dite ktere chce, tak se neco naucit musi- ale musi chtit a rodic se musi starat, zda trida- ZŠ, SŠ vam nebrzdi, nekurvi potomka. Pokud se rad uci- hned na osmiletej gympl za nerdama a malyma šroťákama. Problem vidim dnes v tom, ze dnes si musi rodina davat takovej pozor- a na to spousta lidi dojede- neuplne rodiny, rodiny, kde vzdelani moc neresi atp. A to na tu simplifikaci prozatim staci- jo, funguje to. Ale jak rikam, stale se tomu da vyhnout. Vsechno je chyba rodicu a zaka- vychova, lenost- to se pak svadi na skolu, ucitele.
Jeste mne napadl problem- kdy vase dite se na osmiletej gympl nedostane a musi zustat s tema co planuji byt jutjubery. Tam pak neni kam. Jen zmenit skolu, pokud je tam problem- to musite proste sledovat. I v takove tride musi nosit o to lepsi znamky a o to vic musite vychovu vzit do ruky. Protoze nebavime se jen o vysokoskolacich, ale i o detech, ktere bude bavit remeslo- ale dnes dobre zvladnout remeslo chce byt snazivej- a hlavne chcete prima kluka, holku ze jo. Nenechejte to skole- jinak budete mit dona yutjub maniaka, co bude posilatz vase penize na tento ucet: gugluj fatty pillow

Toronto Tom
Návštěvník
Toronto Tom

Pan VK by mel odlozit ty lacine sluchatka od vietnamcu s mikrofonem a poridit si neco pro lidi
http://mikrofony.heureka.cz/behringer-c-1u/
A pak budu spokojen. Nestoji to skoro nic a budete to mit do konce zivota, kdyz se k tomu budete chovat slusne.

Toronto Tom
Návštěvník
Toronto Tom

Muze mi nekdo rict, proc Dukát vsechno motá ? On je schopen se vítat po 2 pisnickach, jakoby se nevideli. Proc to cely nedela Vitek. Kdyz tam neni kapal, tak tam strcite dukáta. A jeste do diskuzi, kdy to chce pohotoveho. Vzdyt to pane Vitku musite videt, ze je to moták. Vim, ze to vite. Dobre je to kamarad. Tak at si vede neco sveho , to same i kapal. Na co jste tam pro Boha 3 s VK 4. To je jedno kolik. Vy a VK- posilam love. A pan Dukat s kapalem at ma zase jinej svuj porad. Kdyz budou proti, tak udelejte demokratickou anketu, co by se lidem libilo. Jako Vitek je fakt dobrej. Kdyby tam nebyl, tak to balim. Dukát je hodnej kluk- chtelo by to porad kde to svoje vlastně milé motáctvi necha vyniknout.
Podle mne je kapal ale zarlivec a toto nezkousne- prave proto mi vadi. Prekvapilo by mne kdyby toto uznal. Dukat by to mohl pochopit, ale kapal ani bohovi. Ale rikam to chce anketu. Jako navic ztracite cas. Proc tam jste 2, kdyz staci jeden. Jeden porad v tahu.
Prosim prosim

Tomtom
Návštěvník
Tomtom

Me ten porad prisel zajimavy,byl pravidelny posluchac a to jeste na SV ale casem vzdal poslech prave skrze “moderatory” a Vitka na mysli nemam.

Martin Dukát SR
Návštěvník
Martin Dukát SR

PROTOŽE TO TAK CHCI

aabb
Návštěvník
aabb

Už zas tu Dukát blbne, jako by byl na svým schmoozu. Toronto se ptal všech možných, kromě Dukáta. Tedy Dukáta se na nic neptal, ale Dukát přesto tady zase jak Brouk Pytlík plácá tu jeho dětinskou průpovídku.

Toronto Tom
Návštěvník
Toronto Tom

Mam navrh na nejaky specialni cislo: Ze by jste pripravili DO DETAILU, jak byla po EKONOMICKE strance rozkradena republika- kam co slo a jakyma fintama- jak do toho byli zapojeni ex komunisti- mali, velci, stredni, bezejmeni…Jakej to pak melo dopad- jejich rodiny ted sefuji podnikum- malym, strednim, velkym..
rozebrat nazor Dolejsiho- kde se podle vas mylí, kde ma pravdu- proste do detailu to rozebrtat z ruznych uhlu. Mohlo by to mit vice dilu, protoze to se nestihne do 3 hodin ani nahodou.
Vzit si i na pomoc knizky od Cermáka a polemizovat s nim a tak.
To je totiz stezejni, abychom pochopili co jsme- zvlaste mladi lidi narozeni po 1990+ pokud jim to nereknou rodice- nereknou, tak nema kdo. Jsou rizne informace po netu, ale neusporadane, po kouskach. Opravdu to vzit z gruntu. Klidne 10 hodin. Ja vam rikam, ze pokud se k tomu postavite poctive jak pisu, tak to bude ROKY vyhledavanej, cenenej serial.
POKUD to nebude komentovat kapal, ale pohotovej Vitek. To je zaklad.

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia
Toronto Tom
Návštěvník
Toronto Tom

K videu: takovej namistrovanej frajirek. Podivejte se mu do oci jak pohrdave se na ne diva. Oci vzdycky napovi. 99,9 procent neumi s ocima hrat divadlo a tak je to asi nejlepsi voditko kdyz nekoho neznate a potrebujete rychlou sondáž 🙂 Babička by rekla: Ten zhlídá! Co tak zhlidáš 🙂 To je presne to co dela- podezrivave, opovrhujíce se mraci. Vypada jak podnikatel – vykopove prace. Nasranej, ze ten mercedes musel nechat u bratrance treti manzelky. Bych si ho otestoval jakej je krestan.Trosku o hubu se v teto dobe nechat jako syrskej krestan filmovat…

Melanž a Toronto Tom
Návštěvník
Melanž a Toronto Tom

Ja bych jenom Vitkovi vzkazal, ze kdyz mluvi cesky, tak nemusi, hrát, simulovat, snazit se o tak silny pseudoamericky prizvuk. Jeste pseudoanglicky- klasicky bych prekousl, ale tohle… Tohle uz je pres caru. Rozumis, kdyz ctes nazvy tech organizaci- tady jsi v Cesku, tak nemusis imitovat jejich prizvuk. Normalne to rekni anglicky s CESKYM prizvukem. To je jak pest na oko. Mluvit cesky a pak 5 slov s prizvukem- to je blbost. Kdyz mas ceske publikum, tak nepotrebujes zapadnout. S prizvukem mluvime v dane krajine, kdyz na to mame a nepusobime naopak smesne. Je to zbytecny. Me to rozesmiva lomeno pest na oko. Hodne lidi co i zilo 20 let venku, normalne kdyz mluvi cesky, tak anglicky slova rekne s ceskym prizvukem. Nebo s jemnym a ne tenhle silenej jakejsi hollywoodskej akcent 🙂
Toronto Tom!

aabb
Návštěvník
aabb

Ta Vítkova komická hyperangličtina ostře kontrastuje s “angličtinou” Kapalovy dámy, která tam vloni načetla Hitchcockovu Synagogu Satanovu – publikace plná anglických názvů a vlastních jmen, a tak jak ona to vyslovovala, tak to odpovídá absolutnímu angličtinářskému analfabetu – Kladenští Brouci Pytlíci tím pohnojili zajímavou publikaci.