Pozvánka k poslechu dalšího antimainstreamového pořadu s našim šéfredaktorem

Pozvánka k poslechu dalšího antimainstreamového pořadu s našim šéfredaktorem

Pozvánka k poslechu dalšího antimainstreamového pořadu s našim šéfredaktorem

Už se stává skoro pravidlem, že každý pátek si můžete na rádiu Svobodný Vysílač CS naladit živý stream diskusního pořadu s našim šéfredaktorem na aktuální témata z domova i ze světa. Ani dnes tomu nebude jinak. Od 19:00h (tj. v pátek 28. 8. 2015) se budou v pořadu probírat témata uprchlíků a utajovaných skutečností okolo nich, události na Ukrajině a v neposlední řadě i vývoj situace v Číně. Pokud zbude čas, dojde i na další doplňková témata. Ve druhé polovině pořadu bude možné opět volat do studia a pokládat dotazy v živém vysílání. Záznam pořadu bude v průběhu víkendu dostupný k přehrání nebo ke stažení zde na konci této pozvánky. Všichni jste srdečně zváni.

Záznam pořadu:

2015-08-28 – Studio Kladno – ŽIVĚ Host vysílání šéfredaktor Aeronet.cz pan VK. Témata:  Utečenci a utajované skutečnosti kolem nich, dění na Ukrajině, v EU a Číně

Stream (spusťte přehrávač níže) anebo Download

-Administrator-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
aknar
Návštěvník
aknar

Pan VK byl zajimavy, ty dva druhy pany jsem nepochopil. Jsou nejaky skleroticky nebo co? Neumi poradne mluvit a bylo to dost neprofesionalni od nich. Druha polovina vysilani vylozene amaterska, skakani do reci atd. Nicmene to urcite stoji za poslechnuti.

Martin Dukát
Návštěvník
Martin Dukát

A vy pane Aknar jste nikdy pracoval aspoň v místní rozhlasové stanici? Že si dovolujete soudit zda někdo umi mluvit či nikoliv? Prosím Vás, neměl byste ani odvahu zavolat do vysílání? :-)) Jste přesně jeden z těch kteří jediné co dokáží je kritizovat práci druhých, bez toho abyste dokázal něco podobného:-)) No ale třeba s náma budete v pátek vysílat když jste takový odborník s profi vystupováním pane Aknar :-))) Co byste neudělal pro dobrou věc? :-))

Pozorovatelka
Autor

Dnes jsem si konečně poslechla záznam. Běžně se k vysíláním nevyjadřuji, protože témata, o kterých hovoří šéfredaktor jako host, jsou zde probírána. Dnes ale musím, protože ve vysílání se stalo něco, co mi hlava nebere.

Nějakých 20 minut úvodu a dalších asi 30 minut závěru je věnováno, jestli jsem správně pochopila, interním záležitostem rádia. A nějakému pánovi Chvojkovi, kterého neznám a – při úctě, ani mě nezajímá – a nějakém mailu od nějakého čtenáře. A shrnuto tomu, že moderátor řeší nějakou svou osobní záležitost. Chvílemi jsem si myslela, že Administrátor vložil špatný záznam, než se ukázalo, že host vysílání tam skutečně je, ale že musel počkat, než si ho redakce rádia všimne. I bych to snad přešla, ale závěr už se přejít nedal – host opět odstaven a opět se tématem vysílání stal zmiňovaný pan Chvojka a to dokonce tak, že moderátor vyzýval posluchače, aby se k panu Chvojkovi vyjadřovali. A to se stalo v části, kdy posluchači měli klást dotazy hostovi!

Je li ohlášen nějaký host a nějaké téma a nějaké časové rozmezí vysílání, moderátor by měl být tím, který to jistí a to dokonce tak, že dotazy, které nemíří na hosta, bude usměrňovat. A zde se stal přesný opak a redakce na 50 minut odstavila hosta a “plný sál” využila k řešení svého interního problému, který vnutila i posluchačům. Když už to bylo tak nutné, slušné vůči hostovi by bylo pozvat jej později a pak se s ním dříve rozloučit a slušné vůči posluchačům by bylo je informovat, že část pořadu bude na téma problému redakce, přesněji problému jejího moderátora. To, co redakce předvedla, vnímám jako vrchol neúcty k hostovi i k posluchačům a dokonce redakci podezírám, že posluchače, kteří “přišli” na hosta, využila pro svůj zájem.

Moderátor upřednostnil své ego před ohleduplností k celku (v tomto případě k hostu a posluchačům a probíraným tématům) a bylo to cítit i v celém vysílání. Velmi nerada jsem k někomu kritická, ale hlavní dojem, který ve mě po poslechu záznamu zůstal a který přebil i to, že, že tentokrát to mělo řád a dynamiku, je, že to bylo trapné.

M
Návštěvník
M

Aha, tak to ani nebudu stahovat a poslouchat.

spravce
Návštěvník
spravce

á , škoda “webová stránka není dostupná”. Budu se muset spokojit s reprízou