Pozitivní myšlení a dostatek informací k porážce globálního nepřítele nestačí!

Pozitivní myšlení a dostatek informací k porážce globálního nepřítele nestačí!

Pozitivní myšlení a dostatek informací k porážce globálního nepřítele nestačí!

Kdesi ve vesmíru v jisté galaxii se nachází planeta obývaná myslícími bytostmi. Přestože jsou tyto bytosti obdařeny myslí, příliš ji nepoužívají – chybí jim uvědomění. Uvědomění toho, kým jsou, uvědomění toho, že planeta, kterou obývají, patří jim a ve vlastním zájmu jsou povinny o ni pečovat. Uvědomění toho, že se staly otroky. Veškeré uvědomění své výjimečnosti a důležitosti jim bylo odebráno jejich otrokáři. Tito vybaveni znalostmi vesmírných zákonů a sociálního inženýrství zcela nenápadně zotročili planetu a prospívají z kolektivního strachu zotročených bytostí. Uvědomění bytostí potlačili natolik, že pokud jedna z bytostí na toto poukáže, je ostatními zesměšněna.

Jde o sílu davu, která chrání své otrokáře. Otrokáři ale nemohou nikdy vyhrát, přes to je jejich dílo dech vyrážející nejen svoji neskutečnou zrůdností. Sociální inženýrství praktikované a pilované celá tisíciletí je velmi propracovaný a neskutečně mocný nástroj. Dokáže produkovat palácové otroky, kteří vědomě pracují proti bytostem vlastního druhu, tito působí mezi na oko vládnoucí elitou, zprostředkovateli informací a v dalších oblastech davo-elitářské hierarchie, s kterou celý projekt otrokářů stojí a padá. Nástroj, který v rámci planetární informační sítě vytváří on-line katalogy otroků, kde zotročené bytosti dobrovolně prezentují svoji poslušnost – své neuvědomění, například hromadnými úpravami svých profilových snímků na skrytý rozkaz otrokářů. A přestože porážka otrokářů je nevyhnutelná, je i pro bytost vědomou si svých iluzorních pout nelehké se jich zbavit.

effects-of-globalisation-source.jpg
Chybné dělení projevů globalizace podle značek – Globalizace není o pozitivních a negativních značkách produktů, ale o kapitálu, který za značkami stojí… pozn. šéfredaktora

Tento příběh však spěje k dobrému konci. Zmíněná planetární informační síť včetně na ní běžících evidenčních knih tváří a životů otroků představuje dvojsečnou zbraň. Mačetu prosekávající džungli lží a klamů vytvořených otrokáři a palácovými otroky, která pomalu ale jistě poráží další tři mocné nástroje otrokářů. Předně jakýsi vymývač mozků, který si bytosti této planety dobrovolně pořizují do svých útočišť, aby se nechaly hromadně programovat a produkovaly strach – ohromná množství strachu. Dále korporace kradoucí veškeré zdroje planety patřící bytostem, aby jim je po přídělech prodávala za energii vynaloženou bytostmi pomocí dalšího nástroje – jakých si dlužních směnek, kterých si mohou otrokáři vytvořit, kolik se jim zlíbí, a kterým důvěřivé bytosti vlastně ani nerozumí, protože se bojí přiznat si, že jde o podvod obludných rozměrů, který má za cíl získat kontrolu nad všemi zdroji jejich planety – jejich jediného domova.

Tato síť není jediná, co pomáhá bytostem prozřít a nalézt svoji skutečnou podstatu a postavení ve vesmíru. Sám Vesmír jim pomáhá svoji Láskou, čemuž bytosti zaplavené technologiemi, které již neslouží bytostem, ale bytosti jim, neuvěří, dokud samy tuto nekonečnou sílu – chvění držící celý vesmír po hromadě – nepocítí. Každá bytost, která si uvědomí, že vše, co potřebuje pro své uvolnění se z pout otrokáře, je neustále přítomné, celý vesmír prostupující a zadarmo, stává se svobodnou, záměr života naplňující a pro přežití samotné planety nezbytnou harmonii spoluvytvářející uvědomělou bytostí – Člověkem. Zároveň přestává generovat strach, čímž slábne síla otrokářů. Každou nově osvobozenou Bytostí roste kolektivní uvědomění exponenciální křivkou a zároveň se snižuje přísun potravy silám temnoty. A kdo ví, nakonec uvědomění bytostí osvobodí i samotné otrokáře z jejich kdo ví kde a od koho získané představy, že ke svému přežití potřebují zotročit celou planetu.

090410_globalizationb.jpg
Globalizace není o vyrovnávání standardů, ale o nasouvání západních produktů do zemí třetího světa naproti generickému a trvalému zadlužení. Exploitace zdrojů třetí země výměnou za spotřební zboží ze západu… pozn. šéfredaktora.

Ať chci nebo ne, jsem součástí tohoto epického příběhu a prožívám jej právě teď a tady. Přes bolestivé naříkání planety a naléhání vesmíru to nelze přehlížet, ať se budu snažit sebevíc. Doufat, že se jedná pouze o výplod mé fantazie bohužel nelze, důkazy jsou všude kolem, především pak dlouhodobě neudržitelné sebevražedné jednání naší civilizace. Všude zmiňované pozitivní myšlení k porážce globálního nepřítele však nestačí, je nutné hledat pravdu a nástroje, kterými v rámci svých sil a možností nepřítele zdoláme. Je třeba začít porážkou naprogramovaného otrokáře, kterého máme v hlavě a který nás neustále sráží a ponižuje pod úroveň strojů. Výhra je zaručena, protože každý vlastní mocný orgán – srdce, které je akumulátorem, generátorem a transformátorem nejsilnější energie Vesmíru – Lásky, kterou dokazuje nová věda o kvantové mechanice a stejně tak moudrost starých mudrců. Dalším vysoce sofistikovaným a výkonným nástrojem, kterým disponujeme, je mozek.

Mozek pracuje s informacemi, s daty, a k práci s nimi používá nahrané algoritmy. Není naší chybou, že nám byly nahrány programy generující z příchozích dat pocit malosti a strach, ale není nic účinnějšího, než tyto programy odstranit a nahradit novými, které strach již nevytváří. Programy pro „obnovu do továrního nastavení“ máme uloženy v srdci. A další programy si můžeme tvořit sami, programy, jejichž výsledky nás budou těšit a které nám vytvoří realitu takovou, jakou chceme my. Kdo nebo co je globálním nepřítelem se patrně s určitostí dozvíme, až jej porazíme. Jisté je, že se živí strachem nebo je strachem samotným.

Strach ze sebe porazíme láskou k sobě, strach z ostatních a ostatních z nás opět porazíme láskou k ostatním. Tento boj nás, přestože jde o lásku, může i bolet. Koneckonců jde o boj a sami jsme se dopustili nespravedlností, ač v nevědomosti, které je třeba odčinit – třeba i bolestí. Ale co je chvilková bolest oproti smyšlené představě věčného pekla, kterou jsme ve zlém úmyslu účelně strašeni tisíce let. Není třeba bát se bolesti, bát se strachu, bát se sebe, protože vyhrajeme láskou, která vše zahojí, sebe – Člověka, a to za to stojí. A nikdo z nás v tom není sám!

– Crow G –

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Miloslav Dědek
Návštěvník
Miloslav Dědek

Terorismus je velké globální zlo a je nezbytné proti němu postupovat koordinovaně. Odkazuji jednak na článek – Dopis všem lidem na planetě: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html
Dále odkazuji na článek – Světová vláda je nevyhnutelnou nutností, ale už nikdy nesmí být fašistická: http://miloslav7.blogspot.cz/

Vabio
Návštěvník
Vabio

… pokračování

Pomoci v práci na sobě je možné každému z Vás! ovšem pouze za podmínky, že se ROHODNETE NA SOBĚ PRACOVAT a dovolíte si nechat pomoct (ale nemyslím tím, že to někdo udělá za Vás, to ne, odpracujete si to vždy a jen Vy … a když ne, tak máte smůlu také a jen Vy …. ale je známá věc, že ve dvou se to lépe táhne).

Přeji Vám všem, kteří se pro to rozhodnete IDEÁLNĚ ŠŤASTNÝ ŽIVOT.

PS
Ti, kdo se pro to nerozhodnou, ho budou mít také ideální. OVšem na to, aby pochopili jak to všechno funguje a ne na to, aby byli šťastní. Každý zde prostě vždy dostává to co potřebuje, tj. klidně i ideálně po čuni (např. formou rakoviny … a to, že i ta se dá lehce, rychle a jednoduše zrušit, veřte či nevěřte, to je na Vás).

Vabio
Návštěvník
Vabio

Hezký článek, bezva komentáře … vše má podle mě ale jednu zásadní vadu.
Víte/víme proč, ale nevíme jak … jak to udělat … a bez spojení obojího se efektivních výsledků (snad ani) dosahovat nedá.

Ikdyž víme, že je potřeba začít u sebe a třeba i víme čím, např. tím, že se zbavíme svých strachů, tak přesto … že dokonce víme i proč … je tu otázka, JAK TO UDĚLAT? jak to v běžném každodenním životě udělat …

A to především i proto, že každý z nás je totální originál, takže co jednomu pomáhá, to druhého třeba dohání k šílenství.

Já si to JAK je to možné řešit našel (nebo ono mě :o)

Pro mě se stala odpovědí na to jak pracovat se sebou, JAK si umožnit/dovolit SE ZBAVIT jakéhokoliv PROBLÉMU, KTERÝ si uvědomuji a hlavně SE ROZHODNU HO (VY)ŘEŠIT jednoduchá, srozumitelná věcná/praktická/logická metoda, která má trvalé výsledky (neokecatelně se projevující v mém každodenním životě).

Pro ty z vás, kteří hledáte způsoby jak si pomoci, tak začněte u této původem české metody od člověka, který na ni přišel – http://www.metodarus.cz .

Věřím, že po jejím objevení, osvojení a praktivoání v každodenním životě již v dále hledat cokoliv dalšího netřeba. U mě to tedy tak je.

Když s její pomocí Pochopíte, tak pak už prostě nelze na tomto světě fungovat jak dřív. Je to jako když se naučíte jezdit na kole, prostě to už znáte/víte a v reálu přestáváte chodit a začínáte jezdit. To je proces, co nejde vrátit zpět.

Takže výsledkem je ČLOVĚK, který ví, cítí, vnímá a miluje. A takový člověk je v podstatě nezničitelný jakýmkoliv typem (v čálnáku zmíněného) otrokáře. To je totiž ta opravdu skutečná svoboda jednotlivce, kterou mu nikdo nikdy a nic nemůže sebrat (ta čeština je s těmi množstvími záporů poskládanými za sebou vyjadřujícími ve finále pozitivum opravdu jedinečná)

… pokračování

Jan Hofírek
Návštěvník
Jan Hofírek
Plkal
Návštěvník
Plkal

Myslím, že pravě začíná vážné utahování šroubů. Dojde k aktivaci článku 42.7. Všechny státy EU souhlasí. Začíná řízený rozklad národních států a národních demokratických voleb.

pavjan
Návštěvník
pavjan

Nikomu, zdá se, nepřipadá divné, že všechny státy EU souhlasí? A to navzdory nesouhlasnému postoji obyvatel? Evropské vlády jsou slabé a zkorumpované. Je bídou, když stát řídí lidé, kteří to neumí.

Alkid
Návštěvník
Alkid

Všem se to zdá divné, ale co s tím dělat? Každá “revoluce” nebo “demokracie” vynese do čela vždy stejné typy.
Jak praví W.Shakespeare ve svém Juliu Caesarovi: “Však pravda: umírněnost je žebřík panovačných, a oni po něm šplhají obezřetně. Leč na nejvyšší příčel, když pak dojde, náš tyran s chutí kopne do žebříku, zrak zahrouží do oblak a zapírá spodnější příčle po kterých předtím vystoupal. To by i Caesar mohl.”
Takže oni to umí, ale nejpozději na vrcholu moci jim začne jít o jiné cíle, než je blaho občanů.

to je jedno
Návštěvník
to je jedno

Já bych řekl, že k vítězství dobra je ještě třeba koordinovaný “útok” na otrokářský systém i nějak takto: 1. Nová ekonomie. Tedy na lokálních systémech a lokálních komunitách založené, internetem provázané systémy. Součástí toho bude muset být rozsáhlé užívání nových platebních systémů – tedy: Bitcoin a další virtuální měny, kterých dnes na světě přibývá, různé lokální měny, LETS systémy a barterové systémy v rozličných kombinacích, pro které předpokládám vznik nějakých nových počítačových programů či aplikací do telefonů, které pomohou uživatelům využívat všech výhod kombinace daných systémů. Prostě vše, co pomůže lidem snížit potřebu používat centrálními bankami a komerčními bankami emitované “peníze” tiskem peněz či fiat peněz. Když můžou centrální bankéři beztrestně dělat peníze z ničeho, pak může v podstatě každý toto odvrhnout a použít proti danému nemravnému obohacování cokoli. V politické části by to tedy zahrnovalo prosazení “zlatého standardu” = právo lidí odmítnou používat jakékoli peníze nekryté zlatem či jinými cennými kovy, zákaz půjčování peněz na úrok – vlastně okopírování tzv. Islámského bankovnictví (v podstatě absolutní zákaz lichvy) – ale v liberálnější “Západní” podobě (a s tím spojené rozšíření systémů, kdy si lidé budou poskytovat půjčky navzájem a kdy budou poskytovat férové půjčky lidem či podnikatelům i lokální komunity, obce až státy – již i tyto první vlaštovky jsem zaznamenal). Dnes to tedy znamená hlavně potřebu postavit týmy právníků a odborníků na finančnictví, a podávat žaloby na banky i státy (co to hlavně kryjí) za podvádění klientů dle současných platných zákonů a tlak na politiky, aby tuto současnou praxi postavili mimo zákon.

to je jedno
Návštěvník
to je jedno

pokračování:
Liberálnější “Západní podoba” by vypadala takto: §x: Banka je služba úschovy finančních prostředků a dalších aktiv, poskytovaná finančním ústavem obyvatelům, organizacím a státům. Banka v žádném případě přijetím finančních prostředků a dalších aktiv se nestává vlastníkem těchto prostředků a jako taková je za přiměřený poplatek povinna k řádné správě svěřeného cizího majetku pokud nedojde k výjimce, kdy se banka s klientem dohodne písemně na svolení, že může svěřené prostředky užít k investičnímu podnikání za podíl na výnosech z daného podnikání. V takovém případě se BANKA i KLIENT stávají společníky a banka je povinna klienta skutečně poctivě informovat o užití svěřených prostředků a benefitech ze společného podnikání. V případě vzniku ztrát nemůže být poškozeným jen klient banky, ale o ztráty se dělí přiměřeným dílem. 2. Suroviny, energie a zdroje státu nesmí být vlastněny nad určité množství soukromými osobami či společnostmi bez alespoň 51% účasti státu a obce. Potřeba nového rozpracování myšlenek ekonomů, jako byl náš ekonom Ota Šik. Tedy státy či obce své majetky, zdroje surovin či energii apod. nepřevádí na podnikatele (a už vůbec ne na nadnárodní monopolní korporace), nýbrž jim je pronajímá za podíl na výnosech. 3. Podpora věcí jako: Nové energie, free energie a nové technologie, jako 3D tiskárny, které by dále zvýšily nezávislost obyvatelstva na globalizaci a tlačily by na tzv. lokalizaci. Vše by vedlo ke vzniku mnoha nových podnikatelských příležitostí a pracovních příležitostí, které by eliminovaly negativní dopady na zaměstnanost tzv. 4. průmyslové revoluce. 4. Ochrana životního prostředí + kulturního prostředí + práv na semena, práv na výrobky bez tzv. “kurvítek” atd. Destruktivní chování nadnárodních korporací kdekoli na světě je nutno postavit mimo zákon. 5. Implementace nejnovějších vzdělávacích poznatků do škol, aby školy produkovaly skutečně vzdělané osoby a ne otroky systému. Destrukci, i skrytou, ve vzdělání je třeba postavit na roveň zločinů proti lidskosti, podobně jako je třeba genocida, mučení apod.

FPZ
Návštěvník
FPZ

Myšlenky dobré, ale chybí k nim jedna podstatná věc: Člověk 🙂 Při nynějším (spícím) způsobu života, nemá jakákoliv jiná teorie šanci na úspěch, neb se vždy objeví někdo, kdo si bude chtít ze společného koláče urvat víc, nebo někdo, kdo bude chtít přispět do společného měšce míň.

Alkid
Návštěvník
Alkid

Ano přesně, dokud se najde někdo, kdo bude pro svůj prospěch schopen podvést, okrást nebo zabít jiného člověka nedá se s tím nic dělat.
S bartrovými obchody naprostý souhlas. Dobrá je také výměna dovedností a služeb obecně – já ti pomůžu opravit dům, ty pomůžeš někomu jinému nebo mi pomůžeš zrýt políčko, atd. Nezávislá výrobní, zpracovatelská nebo zemědělská dobrovolná sdružení na lokální úrovni, co nejšetrnější k přírodě a vzájemně se podporující – znající se navzájem, předávající si dovednosti a znalosti, by mohla být cestou.
Pokud by nějaký výrobce přišel s výrobky bez “kurvítek” by by brzy zničen jako pan Tucker http://www.csfd.cz/film/1659-tucker-clovek-a-jeho-sen/prehled/.
Na elektronické systémy bych si však dával pozor především. Čím novější tím horší. Nejen software operačního systému, ale i na úrovni ovladačů nebo BIOSu obsahuje zadní vrátka k průniku nebo posílají data o činnosti uživatele a komunikaci bez jeho vědomí. A nejen základní deska PC ale i další hardware má svůj řídící miniprocesor s ovládacím firmwarem a to platí i o mobilních telefonech. Takže ani lokální neoficiální internetová síť neochrání své uživatele před zájmem nebo infiltrací otrokářů zvěnčí. Obecně bychom se měli snažit elektroniku všeho druhu co nejvíce omezovat, abychom se na ní nestali úplně závislí a abychom jejím prostřednictvím nemohli být pod úplnou kontrolou.
“Destruktivní chování nadnárodních korporací” není možné “postavit mimo zákon” protože z logiky věci “Nadnárodní korporace” si cestu k psaní svých zákonů najdou vždy. Korupcí, zadlužením, zastrašováním nebo svými armádami. Co “Nadnárodní korporace” vyvíjejí (nechávají vyrábět roboty) nejvíce a mají na výrobu monopol? Nejčastěji jsou to výrobci komponentů pro výpočetní nebo komunikační techniku.

gape
Návštěvník
gape

Bezva článek. Respekt. Bych si jen dovolil několik hmatatelnějších technik přidat. Jde o uvědomění si faktu, že nejen klečení před křížem je rituál, je jím i každej další čin konanej vědomě a s jasnou vůlí. Dobrým záměrem je pak syceno jeho morfogenetické pole a stává se použitelnější trasou činů ostatních.

Takže sabotujte veškerý nástroje robotizace a unifikace člověka a jeho prostředí. Místo v cizích řetězcích nakupujte u svejch, teda pokud ještě v okolí nějaký malý český obchodníky máte a za hotovost. Když už nemáte volbu, tak aspoň ignorujte kasy bez pokladních. Namísto peněz švédskýmu nacistovi za dřevotřísku lepenou čínskejma dětma přes terminál, radši vysolte sousedovi na stůl v truhlárně x-krát víc za ruční práci atp.

Nevychovávejte děti v iluzi, naivní a důvěřivá omladina je náš hrob. Nenechte vlastnímu potomstvu implatovat jinou autoritu než sebe a Božství veškerenstva. Televizi uplně pryč, nebo maximálně ponechat pro názornou ukázku manipulací pro děti a sobě, jako náhled do virtuality potřebné těm za oponou.

Zvláštní pozornost je třeba věnovat prostředkum změny vlastního vědomí, doba je falešná a dá se dnes věřit už jen originálu, takže jen přírodě.

Je toho celá řada co lze dělat jinak, intuice a rozum jsou nápomocny. V podstatě lze říci, že jakakoliv novost vytěsňující člověka z jeho přirozenosti je podezřelá, žádá si být prozkoumána a popřípadě zavržena.

A hlavně, většina se mýlí a počítá se s tím, na to nezapomínejte.

Jaromír Štěpán
Návštěvník
Jaromír Štěpán

pokračování od bezdomovce…Tedy podle čínského kalendáře (tzv čínský lunární kalendář, který přesně definuje rok, měsíc i dvouhodiny) rok narození představuje energii zvířete očím viditelného fyzického těla lidské bytosti. Toto zvíře viditelného těla má srdce s neviditelnou energií téhož zvířete, modulovanou v jednu z pěti možných modulacích. Dvouhodina narození představuje energii zvířete očím neviditelného rozumu skrytého jako software v mozku lidské bytosti. Měsíc narození představuje energii zvířete očím neviditelné duše skryté uprostřed hrudního koše. Modulace o které jsem se zmínil je vrozena. Modulace má pět možných podob, které souvisí s tím jak dýchá planeta Země v době narození člověka. To je ale již o dalších souvislostech. To hlavní je, učit se alespoň tomu, že každý máme v sobě nejméně čtyři tzv zvířecí energie. Jsou v našem těle, v našem rozumu, v našem srdci a v naší duši. Toto vše vzniklo spojením tzv zvířecích energií v DNA otce a matky. Vše díky impulsu absolutní Energie. Absolutní Energie se také nazývá lidským slovem Bůh, také Láska, také Světlo… Tuto absolutní Energii máme v sobě a lze s ní užitečně nakládat. Energii lze proměňovat. Také zesilovat a tlumit. Velmi laciný a dostupný způsob ZESÍLENÍ, nabízí sdílení s jinou lidskou bytostí. Největší účinnosti zesílení lze dosáhnout při sdílení mezi správně vybranou ženou a správně vybraným mužem. Správně setavený pár vydrží společně sdílet a zesilovat po celou dobu své žiovtnosti. Životnost správně sestaveného páru zřetelně prodlužuje životnost muže i ženy ze kterých pár setává. Společné sdílení absolutní Energie v každém z nich, prostřednictvím lidských emocí a vrozených tzv zvířat (včetně jejich zvířecích instinktů, reflexů a pudů), umožní napojení na nekonečný zdroj Energie. To je již téma na článek. Rozhodně však jde o laciný a díky všem těm moderním aplikacím elektronické komunikace mezi lidmi, dostupný způsob. Tady je cesta jak se odpoutat od manipulace, které jsme vystaveni. Přeji Vám pěkné bytí. Jaromír Štěpán zlinek@centrum.cz

Jaromír Štěpán
Návštěvník
Jaromír Štěpán

pokračování od bezdomovce…Podle čínského vědění existují neviditelné podoby Energie. Při vnímání na úrovni planety Země s měsícem zvaným Měsíc, lze popsat například dvanáct podob energie jež v materializované podobě známe jako zvířata (podle časové posloupnosti pohybu Měsíce kolem Země ve Sluneční soustavě jsou to Myš, Buvol, Tygr, Zajíc, Drak, Had, Kůň, Ovce, Opice, Kohout, Pes, Vepř). Energie těchto zvířat jsou součástí každé lidské bytosti. Zastoupené tu více, tu méně, ale ponejvíce skrytě. Lidé sami často nevědí o tom kde je jejich Duše. Nevěří v existenci duše často ani ve chvíli kdy je ta duše bolí. Direktivně vnucená metodika vzdělávacího systému společnosti jim brání uvěřit, že měření mozkových proudů EEG, ale i běžněji známé měření srdce EKG, představují indikaci právě těch neviditelných energií. Zkrátím úvod své úvahy neboť si přeji podělit se o to co znám a čím bych chtěl doplnit článek. Článek se slovy formulovanými tak, že s nimi souhlasím natolik, že jsem pocítil potřebu využít příležitosti a podělit se na tomto místě a v tomto čase…pokračování

Jaromír Štěpán
Návštěvník
Jaromír Štěpán

Dobré ráno Všemu a Všem od bezdomovce Jaromíra Štěpána. Lidské slovo je jedním z projevů lidské bytosti. Se slovy se dá velmi obratně manévrovat. Například spojení slov do fráze – Bezpodmínečná láska – může znít emočně velmi silně, ale ve skutečnosti představuje lásku s podmínkou (že je bezpodmínečná). Například spojení slov do fráze – Pravda vítězí – může znít emočně velmi silně, ale ve skutečnosti jde o abstraktní pojmy formulující potřebu vítězit (tedy bojovat). Například spojení slov do fráze – Pravda a láska vítězí nad lží a nenávistí – může znít emočně velmi silně, ale ve skutečnosti opět jde jenom o obratně formulovanou potřebu vítězit (tedy bojovat). Poněkud kratší, ale snad i otevřenější potřebu boje vyjadřuje lidská bytost pronášející spojení slov ve frázi – Mein kampf… Nyní mi dovolte vyjádřit fráze jež jsem si pospojoval při svém putování v tomto svém bytí na planetě Zemi při proměně v lidskou bytost. Lidské bytosti mají materiální tělo, sestávají z vody. Dvě třetiny jejich fyzického těla tvoří voda, zbytek jsou zahušťovací komponenty. Znám málo slov, kterými bych vyjádřil dokonalost s jakou byla voda a komponenty uspořádány do podoby lidské bytosti. Často jsem pod hvězdami v noci jenom v pokoře mlčel. Vnímám to uspořádání jako zázrak. Zažil jsem dva oběhy Saturnu ve svém natálním horoskopu. Poprvé jsem zemřel ve dvou nebo ve třech letech (zbylo málo lidí, kteří by mi to dnes mohli upřesnit).Směl jsem pochopit souvislosti. Směl jsem poznat zázraky jež každé lidské bytosti přináší – přijetí pochopených souvislostí. Už několik let smím pomáhat v uzdravování lidem, kteří to potřebují a kteří najdou odvahu oslovit člověka žijícího na okraji lidské společnosti. Často mne s nimi svede náhoda, ale nejpřesněji jde říci, že na pozadí všech těchto setkání je zraněné srdce nebo rozdrásaná duše jež úplně nebo částečně dojdou do vzájemné disharmonie s vlastním rozumem nemocného. Učil jsem se tomu dlouho v Rusku od lidí z mnoha národů a mnoha státních útvarů, také od bezdomovců za zimy s mrazy 20-30 stupňů kdy mráz už není mrazem, ale strachem. SSSR od sedmdesátých let (1970 a dále) učil své obyvatelstvo starému vědění. Učilo se do úrovně zvláštních tříd základních škol v oblastních městech. Učilo se také tomu co bylo běžně rozšířeno mezi lidmi na teritoriu našich zemí (dodnes známé zejména Československo) a co bylo cíleně vybíjeno popravami a zákonem posvěceným udáváním po roce 1620. Přejdu k věci.. pokračování

0ut_Lander
Návštěvník
0ut_Lander

Dobry den pane Jaromire Stepane…

Pokud se mylim opravte me prosim…
Pisete o lidech.,o Sobe…o zazracich….a o pochopeni souvislosti jako “leku na rozum”…

Uprimne myslim vzhledem k souvislostem a prozivani vterin zivota ze me Vas text zaujal natolik,ze si dovolim slovy neco napsat…

Netusim jak moc lze “carovat” budoucnost i jak se vyrovnat s minulosti…
A ani proc lhat…

Dalo by se rict ze potrebuji pomoci i naopak ze ji muzu darovat…
Je to tim ze neznam zamer a nebo si nevzpominam ?
Proc se tedy “veci” deji timto zpusobem ?
A jestli je chybou zit bez pochopeni a nebo jej hledat ?

Diky za Vas nazor…

Jaromír Štěpán
Návštěvník
Jaromír Štěpán

Dobré ráno pane
děkuji za Vaše psaní
Již několik let žiji na okraji lidské společnosti. Mám omezenou možnost být přítomen zde na netu. Promiňte prosím, pokud na mou odpověď čekáte dlouho. Promiňte prosím, pokud zůstanu bez odpovědi.
Pročítám Vaše řádky a vnímám potřebu přesnějšího poznání míry platnosti frází jež jste ze svých slov sestavil. Pochopil jsem, že můj příspěvek v diskusi Vás inspiroval k Vaší reakci.
Lék na rozum a čarování – jsou Vaše slova. Dovolte mi reagovat pouze na slovo čarování. Všichni kdo jsme ve škole zažili vyvolávání učitele k tabuli, můžeme si v sobě připomenout jistý okamžik. Mohli jsme zažít, že jsme si velmi málo přáli abychom šli k tabuli. Mlčeli jsme a přáli si aby pan učitel vyvolal někoho jiného než právě nás. Je jedno z jakého důvodu. Mlčeli jsme, přáli jsme si aby vyvolal někoho jiného než právě nás. Z pohledu pochopení souvislostí kolem absolutní Energie, jsme tedy mlčky formulovali jisté přání – čarovali jsme proti svému učiteli. A z pohledu pochopení souvislostí kolem absolutní Energie dnes s úsměvem konstatuji, že mnozí mí spolužáci byli v tomto čarování úspěšnější než já. Dnes také dokáži definovat, kteří lidé mají ke schopnosti ovlivnit učitele blíže než já. Také dokáži definovat za jakých okolností se jim to bude dařit a také proti kterým učitelům se jim to bude dařit.
Minulost je slovo stojící za téma pro samostatnou diskusi. Lze říci, že vlak, který včera odjel, je pryč. Pokud jsem do něj nenastoupil včera, měl bych umět přijmout tuto skutečnost jako minulost. Pokud chci dnes nastoupit do vlaku, měl bych přijmout skutečnost, že k tomu musím vynaložit nějaké úsilí. Lze říci, že bych se měl pro něco rozhodnout a měl bych si v sobě toto rozhodnutí formulovat. To co činím mezi vzpomínáním na minulost a mezi tím co budu konat do nástupu na vlak dnes, je přítomnost. Když se nacházím v tzv přítomnosti, mohu činit a činím širokou škálu činností. Je to téma k samostatné diskusi. Až když takzvaně dokonám, budu proměněn do stavu s jinými podobami vnímání.
pokračování

Jaromír Štěpán
Návštěvník
Jaromír Štěpán

pokračování – Lhaní je samostatné téma. Každý jsme jinak uspořádán. Lhaní je lidské slovo. Lze lhát verbálně, lze lhát písemně, lze lhát i neverbálně. Lze říci, že pokaždé jde o nějaký vědomý projev uskutečněný s nějakým záměrem, o projev označující rozdíl mezi samotným projevem a nějakým bodem ke kterému se ten projev vztahuje. A protože každá lidská bytost je jiná, každá lidská bytost může vnímat bod pravdy a vše co lze označit jako lež – jinak. Potom nastupuje přirozená třeba definovat sociální zařazení jedince ve společnosti a schopnost společnosti harmonicky definovat bod pravdy pro členy své společnosti.
Ano, plně s Vámi souhlasím. Každý můžeme vnímat potřebu pomoci od jiných a každý můžeme poskytnout pomoc jiným.
Každý máme svobodnou volbu přijmout rozhodnutí a uskutečnit rozhodnutí. Cítím potřebu podělit se na tomto místě o svůj osobní názor – vždy je o jednu možnost volby více než dokáži vymyslet.
Slova ve Vašem posledním odstavci umožňují mnoho výkladů. Mám pro možné výklady málo času a asi i málo místa.
Chyba je samostatné téma. Lze říci, že chybou je – umřít mladý. Lze říci, že chybou je když učitelé přednášejí disharmonii. Lze říci, že chybou je když vzdělávací systém společnosti disharmonicky učí své učitele. Lze říci, že prvním učitelem každého z nás je naše maminka. Lze říci, že i ten nejbrutálnější z lidí se své brutalitě učil.
Pochopení je opět samostatné téma. V souvislosti se vším co jsem Vám ve své odpovědi napsal výše, lze říci, že prvním učitelem každého z nás je naše maminka. Pokud pochopíme, že každá žena je potencionální maminka, může se nám otevřít široké pole k pochopení souvislostí..
Děkuji Vám za Vaši důvěru. Přeji Vám pěkné bytí
Jaromír Štěpán