Povstání v Kazachstánu se točí okolo uranu a nedávno zprovozněné americké biologické...

Povstání v Kazachstánu se točí okolo uranu a nedávno zprovozněné americké biologické laboratoře skupiny BSL-3 v Alma-Atě, kde americká armáda spolu s vědci z Fort Detrick zahájila výzkum vzorků dýmějového moru z konce středověku! Ruští výsadkáři v noci jako první obsadili právě tyto laboratoře, všechno ostatní bylo podružné, tvrdí ruské zdroje z místa operace! Za okatě nalíčenými nepokoji může stát ruská rozvědka s cílem definitivně ukončit “láskování” Kazachstánu se Západem. Velký přítel Západu a globalistů Nursultan Nazarbajev opustil kvapně zemi i s rodinou! Kreml vloni ukončil “láskování” Běloruska s EU, teď je na řadě Kazachstán?

Povstání v Kazachstánu se točí okolo uranu a nedávno zprovozněné americké biologické laboratoře skupiny BSL-3 v Alma-Atě, kde americká armáda spolu s vědci z Fort Detrick zahájila výzkum vzorků dýmějového moru z konce středověku! Ruští výsadkáři v noci jako první obsadili právě tyto laboratoře, všechno ostatní bylo podružné, tvrdí ruské zdroje z místa operace! Za okatě nalíčenými nepokoji může stát ruská rozvědka s cílem definitivně ukončit “láskování” Kazachstánu se Západem. Velký přítel Západu a globalistů Nursultan Nazarbajev opustil kvapně zemi i s rodinou! Kreml vloni ukončil “láskování” Běloruska s EU, teď je na řadě Kazachstán?

Nepřehledná situace v Kazachstánu mnoho analytiků vede k domnění, že se jedná o další barevnou revoluci podle mustru Běloruska ze srpna 2020, přičemž by to ani nikoho nepřekvapilo, protože pokud by někdo chtěl zaměstnat Kreml a odklonit jeho pozornost od Ukrajiny jinam, použil by právě tento model. Zvolil by buď destabilizaci v Gruzii, v Jižní Osetii, anebo právě v Kazachstánu, kde má Ruská federace vlastní zájmy a především kosmodrom Bajkonur. Původně jsem plánoval, že publikují článek na toto téma již před 2 dny a operativně situaci posoudím, ale bez dostatku informací není dobré činit předčasné závěry.

Nepokoje v Alma-Atě

A ukázalo se, že v Kazachstánu se za ty dva dny odehrály takové věci, které vypovídají úplně jiný příběh. Rukopis povstání v Alma-atě a v dalších městech totiž již od počátku neodpovídá konceptu a modelu barevných revolucí. Především je třeba zdůraznit, že podle informací [1] se povstání účastní velká část ruského etnického obyvatelstva a na jejich stranu se přidávají policisté a vojáci. Tyto informace přinesla už nejen Komsomolská Pravda, ale i další a hlavně alternativní ruské servery. A hlavně, záminka pro vypuknutí nepokojů má hodně daleko od barevných revolucí.

Ještě nebylo rozhodnuto o mírové misi a na letištích v Rusku i v Bělorusku již stála připravena transportní letadla. Náhoda?

Důvodem není zabitý bojovník za lidská práva, nebo nějaký lidskoprávní aktivista bojující za západní hodnoty dem-okrást-ije, není to ani touha lidí po svobodných volbách, ale je to prý kvůli skokovému zvýšení zkapalněného ropného plynu LPG. Vláda Kazachstánu totiž k Novému roku skokově zvedla ceny, což se dotklo stovek tisíc lidí v celé zemi, protože na LPG jezdí v Kazachstánu téměř polovina všech aut.

Kazašský prezident Kasym-Žomart Kemeluly Tokajev se po propuknutí nepokojů ujal po demisi vlády vedení tzv. Rady ministrů, což je nejvyšší kazašský exekutivní orgán vlády, vyhlásil výjimečný stav a ihned se obrátil na alianční partnery CSTO (Organizace kolektivní obrany) a ti souhlasili s vysláním mírových sborů. Kazašské oddíly mezitím spustily palbu do demonstrantů na náměstí Alma-Aty [2], ale není jasné, jestli nešlo o střelbu slepými náboji. Nikdo totiž nehlásí mrtvé civilisty, ani západní média dosud nenašla jedinou hystericky uplakanou ženu, jak naříká, že jí režim zastřelil syna. Celé to zatím vypadá velmi nedůvěryhodně.

Zásah pořádkových sil v Alma-Atě

Všechno bylo na zasedání CSTO dohodnuto během 4 hodin, včetně svolání mimořádného zasedání. V té chvíli již ale byly na letištích v Moskvě, ve Voroněži a v běloruském Minsku přistavena transportní letadla. A především, vojáci již měli dopředu sbaleno a autobusy je přivážely na letiště. Aktivace mírových sborů, i když se jedná o pohotovostní situaci, trvá minimálně 7 dní, protože jakmile padne rozhodnutí, musí se vyčlenit logistika, materiál, musí se vydat rozkazy, musí proběhnout briefingy a rozbory operace, plánování, a to se prostě nedá udělat tak, že ve středu večer CSTO rozhodne o vyslání vojsk do Kazachstánu a ještě tentýž večer už se nakládají na letištích vojáci a technika. Celé to totiž nedává smysl. Pokud by se jednalo o povstání řízené z ciziny, nepřidávali by se k němu Rusové v Kazachstánu.

Nursultan Nazarbajev uprchl i s rodinou ze země a ruští výsadkáři si nejprve namířili rovnou k americké virové a bakteriologické laboratoři

A toto násilí, které demonstranti jako provádí, by neprobíhalo kvůli ceně LPG, kterou Rada ministrů okamžitě zase snížila. Ne ne, tohle nedává smysl ani z dálky. Tohle má rukopis zpravodajské operace, jejímž cílem je najít záminku k nasunutí vojenských sil CSTO do Kazachstánu s cílem odstavit od moci globalisty a americké partnery, tedy ukončit tzv. láskování Kasazchstánu se Západem. Jak uvedl ruský epidemiolog Gennadij Oniščenko v rozhovoru pro Komsomolskou pravdu [3], všechno to, co se teď děje v Kazachstánu, se točí okolo Centrální referenční laboratoře americké armády v Alma-Atě [4], kde Američané vloni zahájili provoz a výzkum unikátního a zachovalého vzorku dýmějového moru získaného z jedné mumifikované oběti z konce středověku. Americká armáda se už více než dvacet let zabývá dýmějovým morem a zjevně by chtěla vyrobit zbraň na bázi dýmějového moru, což by byla asi nejděsivější bakteriologická zbraň všech dob.

Kouřící budova parlamentu v Alma-Atě

Ruští výsadkáři, kteří již v noci ze středy na čtvrtek začali přistávat v Alma-Atě, okamžitě zamířili k budově Centrální referenční laboratoře, přičemž to byl úplně první objekt, o který měli zájem. A hned ve čtvrtek přišla informace [5], že bývalý vládce Kazachstánu Nur-Sultan Nazarbajev spolu s manželkou a dětmi odletěl ze země, údajně kvůli léčení, ale spíše to připomíná evakuaci globalistické rodiny ze země poté, co do země vstoupila ruská vojska. A pro takový vstup musí být vytvořen důvod. A tím důvodem je terorismus a násilí v ulicích, zapalování aut, zapalování budov, jinak by politicky ani v Kremlu nešlo vojenskou intervenci, i když na pozvání kazašského prezidenta, nijak zdůvodnit a prosadit.

Odláskování kazašské vlády od EU a USA vyžaduje drsné prostředky z ulice

Jedině násilí a teror, který v zemí probíhá, ospravedlňuje nasazení vojsk CSTO. Nikdo neřekne proti rozmístění vojsk ani slovo. A opravdu někdo zapaluje budovy parlamentů kvůli ceně LPG? Kvůli tomu demonstranti svrhávají sochy Nazarbajeva? Ne ne, tohle je proces “odláskování” Kazachstánu od globalismu, od EU a od USA. Hlavní garant globalčiků uprchl i s rodinou ze země. Ruská armáda obsadila americkou vojenskou laboratoř a Američané mají po žížalkách. A nejen po žížalkách. Mají po laciném zdroji uranu.

O obrovská ložisku uranu v Kazachstánu v dnešní šílené době na cestě od ropy k elektrickému automobilismu jde především. Tu elektřinu bude vyrábět jádro z kazašského uranu. Ve skutečnosti tak v Kazachstánu nejsme svědky barevné revoluce, ale procesu Kremlu na zpřetrhání vazeb mezi Kazachstánem a Západem. Nazarbajev udělal z Kazachstánu globalistickou dýku v zádech Ruska a současně oslíčka na uran, otřes se, a zatímco Gruzie se snažila hrát roli největšího “láskaře” Západu, ve skutečnosti tato role patřila vždy Kazachstánu.

Detail jedné hořící místnosti, nic jiného nehořelo…

A ve chvíli, kdy se kazašská vláda začala příliš přátelit s USA až do takové míry, že dovolila Američanům v hlavním městě postavit extrémně nebezpečnou Centrální referenční virovou a bakteriologickou laboratoř, tak prostě bylo v Kremlu rozhodnuto tento proces zastavit. A bylo nutné zabušit na dveře kazašské vlády tak mohutně, aby to pochopila.

Hořící ulice, zapalovaná auta, hořící parlamenty. A hle, Američané nepomohou, proces řízení se najednou stává jednosměrný, je potřeba zavolat na pomoc Rusko a jeho menší partnery. Jakmile jsou na ulici “rebjata” z ruských Specnaz oddílů, v tom okamžiku Američané končí v Kazachstánu. A spolu s nimi globalčiky. A velký kádr globalčiků Nazarbajev naskočil na privátní tryskáč a zmizel ze země s rodinou i s nějakým tím majetkem. Astana (Satana) už byla přejmenována jednou a brzy přijde i druhé přejmenování.

Kdo ovládne zásoby uranu v Kazachstánu, ten ovládne Nový elektrický světový řád

To, co právě vidíte v Kazachstánu, je až na jeden detail ten samý proces, který jsme viděli v Minsku v Bělorusku po srpnu 2020 po prezidentských volbách. Snaha o vyvolání povstání, nepokoje, výtržnosti, zapalování aut, teroristé, ozbrojené tlupy. A následný nářek Lukašenka a volání o pomoc do Moskvy, kterému bylo ochotně vyhověno. Jenže jeden detail se zde liší. V Kazachstánu nejde o proces povstání řízený ze Západu, to je vnitřní proces bezpečnostního řízení CSTO na přinucení kazašské vlády k ukončení partnerství s EU a s USA. Američané jsou z události překvapenější více než samotná kazašská vláda.

Kazašský pracovník kontroluje vytěženou uranovou rudu

Takovýto vývoj situace neočekávali a ztráta Kazachstánu a Nazarbajevovy donedávna globalistické loutkové vlády bude pro Američany i pro globalisty v Londýně velmi bolestná. Kde se objeví ruský voják, tam globalistům pšenka nekvete. Místo globalistů ale v Kazachstánu brzy posílí Halachim, protože Ruský židovský kongres vidí v Kazachstánu zlatý důl. Kazachstán je země s největšími nalezišti uranu na světě, produkuje celkem 40% veškeré světové těžby uranu [6].

A hádejte, čím se budou vyrábět ty miliardy gigawatthodin pro napájení Nového světového řádu tou elektřinou? Budou je vyrábět z jádra. Kdo ovládne zdroje uranu, ovládne celou globální transformaci na cestě od ropy k elektrifikaci. Německo si bude hrát na zelený stát, že je “eko” a bez emisí, ale přitom elektrická auta bude nabíjet z elektřiny vyráběné v Rusku z jádra z Kazachstánu. A někdo se na tom pořádně a opět napakuje. Takže, válka v Kazachstánu? Ale kdeže, jenom další bitka mezi ž a Ž o zdroje v této bohaté zemi.

Nejen o tomto tématu budeme hovořit dnes od 19:30 v mém pořadu na Svobodném vysílači CS. Probereme všechna zásadní témata z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu na Odysee

Vytvořte si na Odysee účet, nastavte si češtinu v profilu a dejte Follow k odebírání záznamového kanálu zde. Tím vám neujdou už žádné novinky a nově nahrané pořady Pana VK a Vítka. Odběr si můžete dát i na našem redakčním záložním kanálu na BitChute zde. Mobilní aplikaci pro iPhone stáhnete zde a pro Android zde.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
M. C.
Návštěvník
M. C.

Tak zajatých aktivních účastníků ozbrojených útoků v Kazachstánu už je zhruba 8000.
Dořešují se poslední ohniska odporu, zítra bude jmenována nová vláda.
Situace se postupně vrací k normálu.
Opět se osvědčilo staré známé, že Rusové války nezačínají, Rusové války ukončují.

Dan2
Návštěvník
Dan2

Vyzva vsem proti vakcinaci:
https://gloria.tv/share/hpxQ11q3g4cg1y8bf1JUREhgR
I Duka propaguje genocidu, neskutecne!!!!! Dostal rozkaz a musi… Jedine pravoslavi je proti a jeden kardinal katolik.

Dan2
Návštěvník
Dan2

Nacelnik stabu US Army Milley (2016) tady hrozi vsem a zvlaste Rusku. Je to ukazka narokovani US hegemonie a militarismu.
https://www.youtube.com/watch?v=U7qKVR7iWM8

Dan2
Návštěvník
Dan2

Kdo umi anglicky, poslechnete si co rika Dr. Zelenko, co vylecil Trumpa a tisice nemocnych Covidem bez vakcin.
Potvrzuje satanskou depopulaci.
https://odysee.com/@BackToTheLight:7/Dr.-Vladimir-Zelenko-exposing-the-satanic-depopulation-agenda:2

M. C.
Návštěvník
M. C.

Pro odlehčení něco na ukázku s jakým předstihem před událostmi se v Rusku pracuje, aby si ve velení NATO udělali obrázek o marnosti svojí snahy Rusy zaskočit nepřipravené – píseň o vojákovi, který byl vyznamenán medailí za dobytí Washingtonu měli hotovou už v roce 2015 a vyvěsili ji na YT aby se ji všichni stačili naučit.
https://www.youtube.com/watch?v=RGVu8Xwzy7E
Možná si někteří z vás vzpomenou na květen 2011, kdy tehdejší prezident Barack Husajn Obama veřejně prohlásil, že dny Bašára Assáda ve funkci prezidenta jsou už sečteny.
Kapku se netrefil. Jeho dny ve funkci prezidenta jsou sečteny už dávno, kdežto Bašár Assád sčítá dál.
Až dojde na věc, bude třeba z tohoto důvodu text písně poněkud upravit na úřadujícího prezidenta USA. Ale to se určitě zvládne.

Ještě vtípek:
Koncem ledna 2017 se k zadnímu vchodu Bílého domu belhá o holi starší muž s několika medailemi na saku – veterán. Přibelhá až k vojákovi, který tam drží stráž a žádá ho, že by chtěl mluvit s prezidentem Obamou.
,,Ale pan Obama už není prezidentem Spojených států”, namítá voják.
,,Aha, děkuji vám.” odpoví muž a belhá se pryč.
Druhý den má u zadního vchodu stráž tentýž voják a opět se k němu belhá stejný muž. Opět žádá vojáka, že by chtěl mluvit s prezidentem Obamou. Voják si pomyslí něco o sklerotickém muži, ale úcta k veteránovi ho vede k tomu, aby mu znovu trpělivě vysvětlil, že Barack Obama už není prezidentem Spojených států.
,,Vždyť jsem vám to říkal už včera,” dodá na závěr.
,,Já vím, já vím, ale dobře se to poslouchá”, odpovídá veterán.
Voják se na okamžik zarazí a potom se postaví do pozoru a zasalutuje: ,,Rozumím Vám, pane. Uvidíme se zítra.”

Netrpělivě čekám, že se zase v Bílém domě objeví někdo rozumný.
Trump byl sice bezbrzďák a občas tlučhuba, ale myslel to dobře a kdyby tam vydržel, mohla být spousta věcí jinak.

Ctibor
Návštěvník
Ctibor

Byl zatčen bývalý šéf kazašské rozvědky Karim Massimov za velezradu – má vazby na Bidenovu zločineckou rodinu.
https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107589068813758964

P.Stoupal
Návštěvník
P.Stoupal

Massimov poslouží jen jako obětní beránek. Všechna vina se hodí na něj. Většinový podíl ropného a plyn. těž. průmyslu mají USA a UK.
Ke konci loňského roku privatizoval síť CNG pump zeť Nazarbajeva (vzal si jeho dceru). Zeť rozhodl od 1.1.2022 zvýšit cenu CNG dvojnásobně (80% řidičů tam na něj jezdí, stojí jen 10 rublů, tedy 1/3 ceny litru benzínu). Banální touha nového vlastníka po co největším zisku.
Platoškin (15 min.) dává nejvíce odpovídající realitě analýzu událostí v Kazachstánu:
https://youtu.be/5kxrvRi1HFI

Dan2
Návštěvník
Dan2

Nazarbajevova role jako byvaleho prezidenta je nejasna. Umlcel se a cekal v zavetri jak prevrat dopadne. Mezitim rozsiril famu, ze odletel s rodinou svymi jety do zahranici. Kdyz videl, ze zapad prohral, promluvil a podporil Tokajeva. Zadny blbec to neni.
Je treba vedet, ze vsichni co nahravaji zapadu a likviduji samostatnost sve zeme nesmirne zbohatli jako Jelcinova rodina a Nazarbajev. Oba poskoci zapadu.

discover
Návštěvník
discover

V článku píšou, že uletěl tryskáčem, tak tady nešiřte nějaké fejky.

Dan2
Návštěvník
Dan2

Zadny obetni beranek, ale agent emerickeho raje! Potrebuji kazasske suroviny a ovladnout region.

Arthur Frein ZARDOZ
Návštěvník
Arthur Frein ZARDOZ

Tak prý nemáme žádného ptáka, jako státní symbol a zloděj z ODS “bezďák” Saša Vondra by ho chtěl.V

Tak říkali na demagogické NOVĚ, že by se na to měla udělat anketa, jakého ptáka bysme si zvolili.

No já už v tom mám jasno.

Jen toho, který vystihne nejlépe to, co se tady za posledních 30 let děje, a měla by to být STRAKA…!

Jiný pták by neměl šanci, ale možná tak ještě KRKAVEC, SUP, nebo MARABU.

Spíš bych ale vyměnil LVA ve státním znaku za HYENU.

A jistě víte proč?

Protože “dvouocasý lev” sice lépe vystihuje mentalitu naší současné politické garnitury, která je posledních 30 let servilní vůči západu, ale hyenismus doma převládá.

Dvouocasý je proto, že jeden lev vlezl do prdele druhému, stejně jako naši politici dnes strkají své hlavy do prdele Bruselu a ostatním západním zemím.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Zardos
Tuhle jsem se divala na starsi film o ceskem odboji proti Heydrichiade.

Dej: Tri statecni chlapi seskocili z letadla na ceske okupovane uzemi, aby hledali kontaktys odbojem. Dostali se do Prahy, kde meli navazat kontakt s cleny odboje. Prekvapilo mne, jak jim devet z deseti prazaku nepomohlo. Nekteri dokonce na ne volali gestapo. Az mi byla hanba, ze jim ti priposrani prazaci nedali alespon skyvu chleba. Nakonec to prezil jen jeden. Sice nejake kontakty statecnych lidi ziskal, ale vetsina radeji neriskovala a s rezimem spolupracovala.
Ne, vetsina ceskeho naroda davno nejsou hrdinove, ale poslusne podrztasky kazdeho zvraceneho rezimu. 🙁

Dan2
Návštěvník
Dan2

Kecas a neurazej Prazaky. Gestapo pomahace i jejich rodiny vrazdilo. Ty predposrance je nekritizuj. chtel bych te videt, jak by jsi se zachoval ! Bylo i dost statecnych ci hloupych co pomohli. To hloupi nevedeli co je ceka a tak pomohli.

Arthur Frein ZARDOZ
Návštěvník
Arthur Frein ZARDOZ

Dan2
Já jsem za války nosil partyzánům jídlo do lesa, když jsem se vracel z Kolbenky po směně,… a vždy mi tak pěkně děkovali – “Danke schön, danke schön…”

Arthur Frein ZARDOZ
Návštěvník
Arthur Frein ZARDOZ

Náš prastrýc takovou smůlu neměl. Pomáhali mu všichni, než ho udaly dvě sestry – Sudetské Němky gestapu, takže se potom v obklíčení zastřelil na Velehradě, kde byl zazděný v cihelně.

Smůlu měl, když si při nočním seskoku propíchl plíci a nedostal se tak se Švarcem do Prahy, protože mohl skončit taky v kryptě kostela.

Přežil jen o půl roku déle, a po jeho sebevraždě tady u nás Němci vyvraždili téměř celý rod.

Jeho matku, která jako jediná z rodiny nevěděla, že je zpět v republice, umlátili při výslechu ve Vídni, a jeho sestru ještě nechali ve vězení po soudu porodit dceru, a na druhý den jí usekli hlavu na gilotině.

Jeho švagrová, která jako jediná přežila, byla několikrát hledat jejich hrob ve Vídni, ale nikdy ho nenašla.

Dodnes nevíme, kde byli pohřbení.

Barzoj
Návštěvník
Barzoj

Máme v rodině podobnou zkušenost, ale strýc byl popraven až v Berlíně Plöttensee 24.9. 1942 v 5 hod. gilotinou!!! Jeden z důvodů, proč Němce “milujeme”! V dopise na rozloučenou zašifroval: “Ať žije SSSR”! Tehdy netušil, že SSSR bude rozparcelovaný, ale věděl, že je to jediná opora Slovanů a také ČSR!!!!

angel
Návštěvník
angel

Jaris, co to zase píšete … kde jste ty , zaručeně ověřené , informace vzala ? ani ve snu vás nenapadne , že jsou záměrně uveřejňované aby se tím víra v národ a naděje , vdupala v prach abychom byli přesvědčení, že jsme jen ,, národ ,, sraček, sviní , zbabělců a udavačů a kolaborantů … ano , těch jmenovaných je , i zejména dnes ,velké množství ale je i mnoho statečných …

a vůbec není doba na psaní morálku podrývajících hanopisů, jako tento , vámi , zplozený , je nanejvýš nutné pronárodní morálku podporovat !

Bubbles Park boys
Návštěvník
Bubbles Park boys

Straky ve strakovce .. sedi to velice … kukacka toby take sedelo ..

Dan2
Návštěvník
Dan2

Neznas kontext. US protektorat ma vinu na kurveni pomeru a replikaci ceskych zradcu! Mocipany neztotoznuj s narodem!

Barzoj
Návštěvník
Barzoj

Ale k volbám chodí voliči = národ!!! Když mlčí – souhlasí s výsledkem.

Dan2
Návštěvník
Dan2

Ta kauza se spanelskyma letadlama je promlcena. Mafiani ve statnim zastupitelstvi ji nechali za pomoci medii vysumet do ztracena. Ani pejzaty Vondra, ani sv. Vlasta Parkanova nepujdou do teplaku. 600 milionu v riti a bez trestu.

Arthur Frein ZARDOZ
Návštěvník
Arthur Frein ZARDOZ

V řiti ne, ale na jejich kontech.

kumir
Návštěvník
kumir

Dva zdroje exkluzivních informací: Specialista na Kazachstán Andrej Sapelkin “… kromě toho se ale v Kazachstánu realizuje „syrský scénář“ – koncentrace útočníků a zbraní probíhala mnoho let před aktivní fází napadení, zřejmě již od roku 2015 nebo 2016.” https://kob-forum.eu/2022/01/07/andrej-sapelkin-ve-vsech-vezenich-probihala-islamisticka-indoktrinace
Igor Panarin: «Britská porážka v Kazachstane» https://sk.news-front.info/2022/01/06/igor-panarin-britska-porazka-v-kazachstane

Dan2
Návštěvník
Dan2

Prevrat v Kazachstanu se organizoval 10 let skrze MI6 a jejich J. Powella.

miki
Návštěvník
miki

Vyzerá to tak, že rozbuška je v Afganistáne. Tým že sa amíci stiahli vlastne urobili geniálny ťah, že už sa môže. Že je tu nádej v ich víťazstvo a že boj nebol márny. Taktiež zo spovedí zadržaných vyplýva, že boli zverbovaní za 200 dolárov a letenku. Samozerjme superenergetické nápoje a drogy v cene zájazdu. V skupine boli aj Uzbeci, Tadžici apod. Nakoniec Putin mohol tak aktivovať článok o kolektívnej vojenskej pomoci. To znamená veľmi veľa!. To znamená , že proti západu je tu akčná sila na úrovni NAČO a zároveň demonštrujúca kolektívnu silu aj v rámci možnej operácie Ukrajina.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

miki
kroky ruska a okolních států které zabránily tomu novému pokusu o “majdan” ze strany
židofašistických USA jsou zcela legitimní a v souladu s mezinárodním právem. Na rozdíl od
jednání židofašistických USA které se dopuští další agreser proti cizímu suverénímu státu s
marnou snahou skrýt ji pod falešnou vlajku.

Barzoj
Návštěvník
Barzoj

Nevím jak si Amíci pomohli, když je výše napsáno, že rakety budou (jsou?) umístěny ve Venezuele a Kubě, kde s ponorkami vytvořili podobnou hrozbu USA jako USA hrozí RF!!! Přičemž pouze jedna ponorka je schopná zničit celé USA! A oni již vědí, že ty titanové ponorky, v hloubce 1000m, jsou jen těžko detekovatelné!