Povstalci na Ukrajině předali v Doněcku černé skříňky z letu MH17 delegaci...

Povstalci na Ukrajině předali v Doněcku černé skříňky z letu MH17 delegaci z Malajsie, mezinárodní letecké federaci pod kontrolou USA nevěří.

Povstalci na Ukrajině předali v Doněcku černé skříňky z letu MH17 delegací z Malajsie, mezinárodní letecké federaci pod kontrolou USA separatisté nevěří.

Povstalci z Doněcku předali malajské delegaci obě černé skříňky z letu MH17 [1]. Po několika dnech jednání se podařilo dohodnout formu a způsob předání obou záznamníků nezávislým expertům z Malajsie, kteří podle názoru povstalců jsou jedinou, politicky v evropském měřítku, nezaujatou stranou ve věci ukrajinského konfliktu, který je hlavním důvodem současné “války o trosky letadla”. Informace o předání skříněk přímo Malajsii nebude přijata v Evropě s velkým nadšením, neboť se všeobecně očekávalo, že skříňky se dostanou do rukou mezinárodního týmu vyšetřovatelů pod křídly mezinárodní letecké federace, ve které mají rozhodující slovo především USA a evropské státy.

[FOTO] Záchranář právě nalezl jednu z černých skříněk letu MH17

Moskva včera večer varovala, že s letovými záznamníky nesmí být nijak manipulováno a že Rusko by mělo být přizváno k vyšetřování celé nehody, když je západem obviňováno z této tragédie. Ale západ řekl: “O vás, ale bez vás!”. Západní státy tak kategoricky odmítly, že by Rusko mělo na vyšetřování nějakou legální “leverage”, jak utrousil “pan kečupář” John Kerry. Rusko je podle všeho dobré jen pro to, aby bylo obviňováno ze všeho zlého a špatného jako otloukánek, včetně tání grónských ledovců a jalovosti kanadských krav, které žerou americké jedovaté GMO krmivo.

Malajsie však podle všeho stejně pošle obě skříňky vzápětí do USA k analýze, neboť záznamy ze skříňky může dekódovat prakticky jen výrobce těchto zařízení, společnost Honeywell. Jde o běžný postup. Pokud se dostanou záznamníky přímo k výrobci, tak hrozí menší riziko nějakých podvodů a machinací, než kdyby nejprve dostaly skříňky do ruky americké federální úřady, kterým věří už jenom naivisté v USA. 70% Američanů své vládě nevěří ani slovo [2], ze sedmi z celkem deseti oken míří na americké politiky každý den hlavně brokovnic a jiných legálně držených a ústavou ještě stále garantovaných zbraní.

Američtí občané jdou po krku své vládě, proto se americká federální moc ozbrojuje, policisté dostávají obrněné vozy, vojenskou techniku a vojenský výcvik v masovém měřítku [3], protože režim je na pokraji občanské války a policejní heslo “Pomáhat a chránit” se pomalu mění na “Deter and Supress” (Odstrašuj a Potlač odpor). Nevěříte? Policisté v USA vás na ulici uškrtí k smrti za bílého dne… [4]…i když jste otcem 6 dětí… a nic se neděje. God(b)less America!  Ticho před bouří… tak to nazval Ron Paul. A má pravdu. Amerika potřebuje obrovskou válku jako nikdy předtím. Jinak nebude v Americe co jíst [5]… to je realita! Ukrajina je poslední šancí na vyvolání války s Ruskem. Obama ví, že jí nesmí promarnit, jinak ho jeho loutkovodiči sejmou jako prašivého psa, nedokončí ani volební období.

-VK-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
LK
Návštěvník
LK

Fulford opět nezklamal. Na svém blogu mj. píše:

“The downing of remote controlled Israeli owned so-called “Malaysian Airlines flight MH17,” filled with dead and decomposing bodies, was one dirty trick too many for the nazionists and a turning point against them has now been reached within the world’s secret agencies and governments, according to multiple sources.”

Více zde: http://benjaminfulford.net/
A za několik dní v češtině zde: http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/blog/

trodas
Návštěvník
trodas

Komukoliv v USA správně nevěří nikdo. Doufejme, že Malajci budou mít bitovou kopii těch záznamů, aby tak mohli dostat dešifrovací klíče a ověřit výsledek dešifrování – přeci jen AMERICKÉ – firmy Honeywell.

Já osobně nevěřím ani té firmě, mnohem méně vládě USA. Vláda USA má vcelku ve zvyku lhát a lhaním dostat lidi do války, což předvedla tolikrát v historii, jako žádná jiná. Pár křiklavých příkladů:

– válka Severu proti Jihu – Lincoln ji vyprovokoval tím, že přestože Severní Karolína jasně říkala, že nepřipusti další posilování cizích vojsk (Severu) na svém území a že posilování bude znamenat útok – tak Lincoln nařídil veliteli Fort Sumteru udělat přesně to, tedy posílit posádku, což zažehlo válku (dnes se to běžně uvádí jako známý fakt v politických projevech: http://youtu.be/HWHtb7DUV9k?t=1m23s )

– exploze USS Maine v Havanské zátoce byla svedena na explozi miny od Španělů (mohl za ni uhelný prach a prachárna vedle kotelny dílo zkázy dokonala) a zahájena byla válka o Kubu (1898-1901). Opět se to dnes uvádí, že důkazy pro minu neexistují: http://www.navalhistory.org/2011/02/15/destruction-of-uss-maine-and-the-rush-toward-war

– incident v Tonkinském zálivu se nikdy nestal, nicméně válka ve Vietnamu se stala. Dnes se to opět uvádí jako “jasné”, že se to nestalo: http://www.history.navy.mil/photos/sh-usn/usnsh-m/dd731-k.htm

– 9/11 vedl k válce v Afghánistánu, aniž by kdokoliv předložil jakékoliv důkazy o tom, že Afghánci mají s tím něco společného

– trvzení o tom, že Irák má ZHN vedlo k válce v Iránu, aby se ZHN nenašly a všichni dělají, jako by o nic nešlo: http://youtube.com/watch?v=mdDp_jlgC9M Stejný smysl pro humor nemá asi 1 milion Iráčenů zabitých v důsledku této invaze, stejně jako 6 milionů Iráčanů vyhnaných ze svých domovů, a to ten brajgl v Iráku teprve začíná, když USA dodávají teroristům tamtéž zbraně…

Seznam pochybení a přehlédnutí a nedůvěryhodnosti CIA jako takové celkově:
http://youtu.be/J6bWYr5ymTM?t=4m49s (!)

DavoutViceEmperor
Návštěvník
DavoutViceEmperor

Souhlas, ale Íráku, ne Íránu – v Íránu se zatím naštěstí ještě neválčilo… 🙂