Potvrzeno! Vystoupení Donalda Trumpa v Bílém domě s projevem o přiznání porážky...

Potvrzeno! Vystoupení Donalda Trumpa v Bílém domě s projevem o přiznání porážky byl Deep Fake, jenže ve videu je zakódovaný děsivý vzkaz, který odkazuje na organizaci QAnon! Co se stalo s Donaldem Trumpem? Neukazuje se fanouškům, neozývá se naživo a nezúčastní se inaugurace, protože nechce, nebo proto, že je po smrti? Ve videu je zakódovaný hrozivý odkaz na Bibli, právě jsme svědky mohutných procesů okultního řízení? Co má společného zmizelá sestřička Tiffany Dover a zmizelá manažerka Jeffreyho Epsteina se zmizelým Donaldem Trumpem?

Potvrzeno! Vystoupení Donalda Trumpa v Bílém domě s projevem o přiznání porážky byl Deep Fake, jenže ve videu je zakódovaný děsivý vzkaz, který odkazuje na organizaci QAnon! Co se stalo s Donaldem Trumpem? Neukazuje se fanouškům, neozývá se naživo a nezúčastní se inaugurace, protože nechce, nebo proto, že je po smrti? Ve videu je zakódovaný hrozivý odkaz na Bibli, právě jsme svědky mohutných procesů okultního řízení? Co má společného zmizelá sestřička Tiffany Dover a zmizelá manažerka Jeffreyho Epsteina se zmizelým Donaldem Trumpem?

Informace okolo zmizení Donalda Trumpa začínají nabírat skutečně na neuvěřitelných obrátkách. Jsou to již 4 dny, kdy veřejnost mohla vidět Donalda Trumpa naživo, a to zcela prokazatelně, za přítomnosti novinářů, fanoušků, svědků, prostě skutečně na vlastní oči. Od 6. ledna, kdy Donald Trump vystoupil před Bílým domem na obrovské demonstraci svých fanoušků, ho nikdo už neviděl a naživo nespatřil, neposkytl žádný rozhovor, a to ani alternativním novinářům a televizím, kterých je opravdu dost, nevystoupil ani z nějakého nahraného videa, kde by fanouškům svým tradičním stylem vysvětlil, co se bude dít dál, a to poté, co jim 6. ledna před Bílým domem slíbil, že nikdy porážku neuzná, a že si to nikdo nenechá líbit, aby se Američanům takto ukradly volby.

Jak je možné, že o pouhý den později tak trapně a servilně uznal porážku, oznámil předání moci a pouze se omezil na ostrou kritiku svých vlastních fanoušků, kteří vtrhli do Kapitolu jen pár desítek minut po jeho vlastním emotivním projevu? Jak je to možné? Už před 2 dny jsme přinesli video a článek [1], který potvrzuje, že video Donalda Trumpa z Bílého domu je deep fake, tedy počítačový podvrh. Jenže, přes víkend se objevily na internetu další rozbory, které toto podezření o deep fake totálně potvrzují. V nahrávce z Bílého domu jsou totiž podivnosti a anomálie, které potvrzují počítačové zpracování obličeje Donalda Trumpa. Připravil jsem pro vás výše titulkované video, kde sami na vlastní oči jednotlivé důkazy máte předložené.

Přilepená hlava Donalda Trumpa na cizím těle na videu z Bílého domu

Kdokoliv video z Bílého domu zkonstruoval, použil k tomu databázi hlav a obličejů Donalda Trumpa, ale databáze asi nebyla příliš bohatá, protože lidem a grafikům se podařilo odhalit, že ve videu se nachází naprosto identické sekvence stejných obličejů Donalda Trumpa na různých místech videa. Z hlediska matematické statistiky je to prakticky vyloučené, že něco takového by se stalo přirozeně.

Tělo Donalda Trumpa se pohybuje, ale obličej zůstává naprosto a dokonale digitálně identický. Takové okamžiky jsou ve videu rovnou ve dvou případech. Další chyba je s krkem a límcem košile Donalda Trumpa. Hlava s krkem totiž často překrývá límec košile, je evidentní, že hlava je počítačově na hlavu figuranta přilepená počítačovým programem. Stejně tak se objevují divné stíny přímo pod krkem Donalda Trumpa. Níže máte zmíněné originální video z Bílého domu bez editací a úprav.

Dnešní technologie deep fake skutečně dokážou realisticky napodobovat obličeje lidi a vkládat jim do úst předem určená slova a věty, ale identické snímky, tzv. frejmy ve videu, jsou nejtvrdším důkazem o tom, že projev Donalda Trumpa je deep fake. Jenže, to hlavní odhalení je naprostá bomba. V tom videu jsou totiž použity dvě kamery ze dvou úhlů a v čase videa 1:28 dojde k přestřihu záběru z boku na prezidenta, a tento boční záběr trvá přesně a dokonale rovných 17 sekund, a poté se záběr kamery vrací na čelní pohled a už na něm zůstává až do konce projevu. Proč ve videu, kde Trump oznamuje přiznání porážky, dochází k tomuto propagačnímu střihu kamery z profilu, tedy z boku? Protože se jedná o vyslaný vzkaz!

Organizace Q-Anon zakódovala do videa z Bílého domu vzkaz

Číslo 17 totiž odkazuje na 17. písmeno anglické abecedy, což je písmeno “Q” a představuje symbol hnutí Q-Anon, které bojuje proti Deep State za použití okultních procesů řízení. Jenže, to není všechno. Když jsem se podíval na tento vzkaz, zarazil mně čas přestřihu kamery na profil, který nastává v čase 1:28 videa. Tenhle číselný zápis mi připomíná číslování veršů z Bible. Jenže, z jaké knihy? Takže jsem šel přes VPN na americký Google a zadal jsem prostě do Googel Search dotaz “Bible 1:28” a jako první na mně vyskočilo: “Isaiah 1:28” a to znamená Starý zákon a Kniha Izajášova. A tento verš uvádí naprosto brutální, ale přitom všeříkající vzkaz:

Isaiah 1:28 – But rebels and sinners will be completely destroyed, and those who desert the Lord will be consumed.

V překladu z anglo-saské Bible to znamená: “Ale rebelové a hříšníci budou úplně zničeni, a ti, kteří opustili Boha, budou pohlceni.”

Přestřih videa trvá 17 sekund a končí v čase videa 1:45. Tento číselný údaj jsem znovu použil na americkém Google ve spojení s Biblí a vyskočilo hádejte co? John 1:45 jako verš, tedy pro změnu Nový zákon. A tento verš uvádí:

John 1:45 – Philip went to look for Nathanael and told him, “We have found the very person Moses and the prophets wrote about! His name is Jesus, the son of Joseph from Nazareth.”

Filip šel hledat Nathanaela a řekl mu: „Našli jsem osobu, o které psal Mojžíš a proroci! Jmenuje se Ježíš, syn Josefa z Nazaretu.“

Tento verš je církví svatou považovaný za verš nehynoucí naděje zázraku. A aby to bylo úplně jasné, prostřední jméno Donalda J. Trumpa je “John”. Do videa z Bílého domu tak Q-Anon zakódoval vzkaz, který dokáží dešifrovat jen lidé obeznámení s procesy okultního řízení, což samozřejmě platí i o kádrech Deep State. Čas videa 1:28 je varováním a provoláním, že nepřátelé Boha, členové Satanovy synagogy, členové Deep State a jejich zločiny krevních rituálů na dětech a bezbranných budou potrestány.

Donald Trump se nemůže ukázat naživo, ani před Bílým domem, ani při inauguraci podvodníka Bidena

Jenže, tento vzkaz může být nejen povzbuzením, ale i strašlivou zprávou, že Donald Trump je buď po smrti, nebo byl odsunut do bezpečí, protože mu hrozí bezprostřední likvidace a smrt. Jediným důkazem, který by všechno vyvrátil, by bylo živé vystoupení, ale ne v televizi, ne v záznamu na YouTube, ale naživo před skutečnými lidmi, před davem lidí, případně před poctivými novináři a redaktory, kteří by natočili rozhovor. Mlčení Donalda Trumpa, které trvá už 4 dny, je děsivé, a přestože nechci věřit, že by byl Donald Trump po smrti, jednu věc si musíme zmínit. Úplně přesně jako Donald Trump zmizela před pár týdny i zdravotní sestřička Tiffany Dover z nemocnice ve městě Chattanooga, která zkolabovala po vakcíně od společnosti Pfizer. Psali jsme o tom v několika článcích zde.

Volební mítink v roce 2016 – My jsme Q

Když potom po několika dnech nemocnice chtěla vyvrátit spekulace, uspořádala focení zdravotního personálu na schodišti v nemocnici, ale lidé nakonec odhalili, že něco na té předváděčce nehraje, že Tiffany Dover má jiné vlasy, jinak česané, jiný obličej, sice podobný, ale přesto jiný, a zjistilo se, že jde o její kolegyni, která jí je podobná. Co se stalo s Tiffany Dover? Kam ta sympatická dívka zmizela? Co s ní udělali? A totéž potkalo Ghislaine Maxwell, bývalou pravou ruku a manažerku pedofilního businessu Jeffreyho Epsteina [2]. Její kauza zmizela, párkrát se objevila v tisku, ale lidé si všimli odlišností, že má jinak tvarované uši, jiné rty, chybějící pihu na tváři, jiné zabarvení očí, prostě další zmizení. A teď si řekneme teorii, kterou nikomu nenutím, je to jen na vás, ale poslouchejte dobře.

Pokud je projev Donalda Trumpa z Bílého domu deep fake podvrh, potom Donald Trump nikdy porážku neuznal. A demokraté to zřejmě ví, proto ta panika a snaha o rychlý impeachment. Vědí, že Trumpovo uznání porážky nemá jako deep fake právní platnost

Donald Trump oznámil, že se nezúčastní inaugurace Joe Bidena. Média to samozřejmě označila za skandál, že prostě Donald Trump se neumí chovat ani poté, co v nahrávce z Bílého domu oznámil poklidné předání moci 20. ledna a ostře odsoudil své fanoušky za vtrhnutí do Kapitolu. Jenže, co když to není tak, že Donald Trump by nechtěl jít na inauguraci, ale že prostě to není už možné? Kdo nemůže přijít na inauguraci? Buď ten, kdo je mrtvý, anebo ten, kde je uvězněný, anebo ten, kdo se skrývá, protože mu jde o holý život. A před námi jsou pouze tyto 3 možné varianty.

Donald Trump se sice jakoby ozývá na různých platformách, tady a támhle, ale to není důkaz, je dokonce známo, že mnoho tweetů za něj píše jeho syn Donald junior, podobně jako Andreji Babišovi mnoho, nebo skoro všechny tweety a statusy píše poradce Marek Prchal, takže to není důkaz, když Trump napíše na Parler nebo na Gab, případně skrze Twitter svého poradce nějaký vzkaz. Fanoušci to dlouho nevydrží, budou požadovat jeho živé vystoupení před Bílým domem, naživo, případně na nějaké demonstraci.

Architektura QAnon – Donald Trump jako svatý patron všech bídných a chudých

A pozor, co nám k tomu napsal náš právník. Pokud video z Bílého domu je deep fake, tedy podvrh, potom z právního hlediska Donald Trump nikdy neuznal volební porážku! Z právního hlediska může stále a legitimně uplatňovat nárok na prezidentské znovuzvolení a na usilování o přezkoumání volebních nesrovnalostí. K tomu přezkumu by ale už nikdy nedošlo, kdyby americký Kongres schválil impeachment Donalda Trumpa.

Potom by už přezkum voleb pozbyl smysl, protože prezident odvolaný v impeachmentu již nemůže usilovat o prezidentský post, ani o nové volby. Chápete? Právě toto může být důvod, proč Kongres a Nancy Pelosi, která má navíc nahnáno, že dojde k uveřejnění dat z jejího notebooku, tak usilovně tlačí na impeachment Donalda Trumpa, protože vědí, tuší a mají informace, že Trumpovo video z Bílého domu nemá právní platnost, protože je to podvrh. Kdyby to nebyl podvrh, Kongres by byl v klidu.

Nancy Pelosi možná není až tak šílená, protože Trump se zřejmě nachází na letecké vojenské základně v Texasu s jadernými leteckými pumami

Donald Trump podle mého názoru, z těch 3 variant, je u svých lidí a loajálních vojáků, hovoří se o letecké základně Dyess Air Force Base ve městě Abilene v Texasu. A hádejte, čím je ta základna zvláštní? Je to totiž strategická operační letecká základna a centrum vrchního velení leteckých bojových operací s jadernými leteckými pumami doručovanými strategickými bombardéry B-52 a B1-B, které jsou rozmístěny na základně. A potom by dávalo smysl, proč šílená Nancy běhá po Kongresu a bije na poplach, že by Donald Trump mohl použít jaderné zbraně. Jenže, zjevně se nejedná o rakety odpalované ze sil, ale o letecké jaderné pumy dopravované bombardéry.

Vojenské letecká základna Dyess je centrem vrchního velení leteckých bojových operací

Přítomnost Donalda Trumpa na základně s jadernými zbraněmi by potom mohla být pojistkou Donalda Trumpa před Deep State a před pokusem zabít jeho a jeho rodinu. Potom se nedivte, že Deep State zuří jako nepříčetný, že Big Tech jako nepříčetný banuje Trumpa a tisíce lidí z okruhu konzervativců, potom se nemůžete divit, že Apple a Google se snaží zlikvidovat Parler jako svobodnou alternativu ke Twitteru, potom se nedivte, že nosatý Jeff Bezos jako majitel Amazonu nařídil vypnout cloudové serveru Parleru dnes po půlnoci, ale není jasné, jestli evropského nebo amerického východního času. Toto je válka a vzkaz Q-Anon v Trumpově videu není podle mého názoru smuteční vzkaz a slib pomsty Deep State za smrt Trumpa, ale signál vlastencům, že Trump žije a spravedlnosti a zúčtování s Deep State se dočkají.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Francesko
Návštěvník
Francesko

Mám pořád v hlavě Trumpovu větu: ,, Porazíme je jejich zbraněmi”. Já stále věřím!

M.C.
Návštěvník
M.C.

Ona je to totiž hra vabank na obou stranách, pro DS zvláště. Proto je na všechny zainteresované lidi, ať už jsou to svědci, právnící, soudci, členové volebních komisí aj. obrovský tlak a je jim vyhrožováno vším možným od profesní likvidace až po likvidaci fyzickou.
Takové množství osob není možné během tak krátké doby přesunout do programu pro ochranu svědků.
Proto dochází k tomu, že člověk, který by měl udělat něco, co by v konečném důsledku směřovalo proti zájmům DS najednou udělá něco jiného, zdánlivě nelogického, co jde DS na ruku. Jenže týmy lidí stojící v pozadí za Trumpem, všechny tyto případy zaznamenávají, včetně podrobností a konkrétních osob a po rozbití sítě DS to bude viníkům spočítáno.
Při americkém soudním systému, umožňujícím neomezené načítání trestů za jednotlivé zločiny z toho málokdo z DS vyleze s trestem, který nebude na doživotí až do konce života.

anonym
Návštěvník
anonym

https://www.infowars.com/posts/25-insane-crazy-agendas-joe-biden-and-kamala-harris-will-push-on-america-if-they-seize-power-after-rigging-the-elections/

No, jestli je to pravda, tak se me z toho opravdu dela zle! Nekdo to radsi prelozte cele. Ja na to nemam zaludek. Pro ty, kdo anglicky neumi jsou to 50. leta v Ceskoslovensku jak vysita.

1. Vynutit zavedeni povineho noseni rousek a celoplosneho ockovani. Vse pod hrozbout zatceni.
2. Vyhlasit Bidenuv “Akt na potlaceni vzpoury”, vyzbrojit a pripravit armadu proti vlastencum a Trumpistum, kteri budou povazovani za teroristy. Mimochodem u soudu podle toho dostanou trest.
….
7. Mimo zakon postavit AR15 a poloautomaticke zbrane, zrusit druhy dodatek (pravo na zbran), zabavit vsechny zbrane vlastnene soukromymi osobami (asi 500 milionu kusu).
8. Zakazat prislusenstvi zbrani, standardni zasobniky, vetsinu munice atp., aby se odzbrojila siroka verejnos a umoznilo se Bidenove vlade dosahnout genocidu krestanu, bile populace a Trumpistu.

10. Ochranit BigTech, aby se ziskala uplna dominance nad Amerikou, ziskat informace, aby se prosadilo vydirani a vyhrozovani.

13. Odstranit vsechna omezeni pro Cinu a pozvat ji do USA, aby pokracovala v ovlivnovani americkeho medialniho zivota spolu s ekonomikou, technologickymi giganty a vratit je tam, kde uz byli pevne usazeni.

Dal uz proste nemuzu. Protoze jak znamo, tak se z Ameriky prepisuji procesy do Evropy. Se zpozdenim, ale prepisuji.

No, nemam pristup k originalum. Jen k prepisu, ktey je umisten na infowars.com, ale je-li to pravda, tak je to Rijnova revoluce Zapadu!

M.C.
Návštěvník
M.C.

Záměr má dva háčky:
Jak zkrotit a podřídit si nejsilnější ozbrojenou sílu na této planetě?
Jak donutit ty ozbrojené občany, aby své zbraně odevzali a podřídili se něčemu takovému?

V žádné zemi, ve které byla dosud zavedena totalitní kontrola obyvatelstva, nebylo mezi lidmi tolik zbraní. Obyvatel USA je 330 mil. včetně dětí, tzn. že mezi lidmi je dost zbraní (a většina je jich právě mezi příznivci Trumpa) pro každého, kdo ji udrží v ruce a umí s ní zacházet.
Temná strana Síly nerozumně a neopatrně rozkryla svou agendu, nepodaří se tedy tu část obyvatel přesvědčit, že to s nimi vedení státu myslí dobře a že je to pro jejich dobro.

Pár myšlenek z jiných hlav:
Obvyklá cesta do otroctví je taková, že vám nejdřív seberou zbraně, pak majetek, a nakonec vám řeknou, abyste drželi hubu a dělali, že se vám to líbí.
(nevím už, kde jsem to četl, ale lépe bych to nevystihl)

Strom svobody se musí občas zalít krví patriotů. Thomas Jefferson

Zvykli jsme si, že pokrok znamená zlepšení. Ale každá změna nemusí být nutně k lepšímu.
I krok do propasti je krokem vpřed. (z internetu)

Nabízím vám volbu. Buď bude dál žít v mém novém světě, nebo zemřete v tom starém. Daenerys

Konec citátů.
Vzhledem k tomu, jak by vypadal ,,život” v tom jejich novém světě, určitě bych si vybral smrt se zbraní v ruce při obraně toho starého.

Ale na takové úvahy je ještě brzy. Zatím kromě humbuku v médiích vítězství temné strany Síly nic nenasvědčuje. Oni v tom totiž občané USA nejsou sami, lidí (i politiků a vojáků) kteří vidí, co se děje a kam to směřuje, je na Zemi mnoho a pokud se to v USA začne otevřeně řezat, tak si taky přiloží polínko.

Juraj
Návštěvník
Juraj

“… Vzhledem k tomu, jak by vypadal ,,život” v tom jejich novém světě, určitě bych si vybral smrt se zbraní v ruce při obraně toho starého….”
Presne tak pane, som toho istého názoru ako Vy a pridal by som sa kľudne k odboji. 👍👍👍

kašpaři
Návštěvník
kašpaři

Byl bych opatrný, opozici proti deep state by musel někdo řídit jinak nemají šanci proti čištění “minového pole na sektory.

Kukoč
Návštěvník
Kukoč

Dobrý den,trefné citáty.A i Váš názor mně potěšil.
Diskuze pod článkem mně také potěšila- nenapadlo mně,že je ještě možné se v diskuzi k čemukoliv vyjadřovat bez urážek,vulgarismů apod.
K takové diskuzi se rád připojím.

R2D2
Návštěvník
R2D2

Trump měl 4 roky na to udělat co chtěl. Prostě se smiřme s tím, že tohle jsou už jen kecy po bitvě.
Pokud někomu budu chtít dát facku tak nebudu o tom jenom kecat. Takhle ztrácím moment překvapení. Pokud chci vyčistit žumpu hold si musím vyhrnout rukávy a nebát se že si ušpiním ruce. Změna musí přijít u každého jedince. Před nikým se nepovyšovat a ani neponižovat. Zlo ničit hned v počátku a ne jen když se mi to hodí.
Najít mír v sobě a k bližním.

Juraj
Návštěvník
Juraj

Blbosť…

Zip
Návštěvník
Zip

Přijde vám normalní že už 5 dní nebyl nikde pořádně Trump vidět? Trošku na zamyšlení nemyslíte

Exx
Návštěvník
Exx

To že nikde nebyl vidět, neznamená že není v pořádku. Šlo o to čekat až do konce až se odkopou úplně všichni, kteří zradili ústavu otců zakladatelů. Já si až do poslední chvíle myslel, že Pence zradu nespáchá. Pompeo je 100% trumpův člověk stejně jako ministr obrany, který v tuto chvíli nejdůležitější ze všech!

Havran
Návštěvník
Havran

Tak už to dementovala, sorry za poplach.

Prometheus123
Návštěvník
Prometheus123

Uz nicemu nerozumim nejdriv mel Trump mluvit ve 12hodin ted to posunuly na 2:15 a mluvi Pompeo —kdo se nato muze divat tak rychle protoze my to pripomina stejnou situaci z Trumpem na minulem videu kde mu digitalizovali hlavu ted my pripada ze to samy se opakuje z Pompeo uz fakt nevim co si myslet …………mozna nas testuji jaka bude reakce protoze Trump je presunut na 8:00 casu v USA ……..doufam ze se pletu jinak se stehuju na mesic .

https://www.newsnowfox.com/

konzerva
Návštěvník
konzerva
wiKing
Návštěvník
wiKing

Jj, více takových Trumpů!

Krokouš
Návštěvník
Krokouš

Tak doprčic už, co se tam děje, teď tam vidim, že přímej přenos Trumpa začne za podělaných 23 hodin! WTF? Pompeo tam něco kváká, kde je ten Trump, lidi chtěj vidět že dejchá a že je to von. Bude mluvit 12. 1. 2021, je to blbý anebo dobrý. Dneska by to bylo 11.1.2021. Jde o něco, hraje to roli? Baráky tam sundali 11.9.2001..guvernér Schwarzenegr to pěkně zazdil, idiot..

Jana
Návštěvník
Jana

Donald Trump nikdy žádnou porážku nepřiznal a nepřizná a co je na tomto rozhovoru nejdůležitější, je dokončení poslední věty v tomto rozhovoru kde říká :” Naše nádherná společná cesta teprve začíná ” !!! lidé musí umět číst také mezi řádky, což je naprosto důležité.