Potvrzeno! Chemický rozbor dešťové vody nachytané po chemtrails práškování na zahrádce v...

Potvrzeno! Chemický rozbor dešťové vody nachytané po chemtrails práškování na zahrádce v Českém ráji odhalil KOBALT, BARYUM, OLOVO a šílené překročení ALUMINIA způsobem, že v laboratoři se chemikům pouze protočily panenky! Žádná konspirace Aeronetu, ale znovu potvrzená realita! Když vám do vany spolu s deštěm naprší skoro polovina Mendělejevovy tabulky, tak by se hygienické orgány státu namísto nesmyslů s chřipkou Covid-19 měly spíše zajímat o to, jaké organizace a letecké společnosti se podílejí na rozprašování těžkých kovů v atmosféře! Lékař doporučuje nezalévat plodiny koncentrovanou dešťovkou ze sudů a van, protože jinak si koledujete!

Potvrzeno! Chemický rozbor dešťové vody nachytané po chemtrails práškování na zahrádce v Českém ráji odhalil KOBALT, BARYUM, OLOVO a šílené překročení ALUMINIA způsobem, že v laboratoři se chemikům pouze protočily panenky! Žádná konspirace Aeronetu, ale znovu potvrzená realita! Když vám do vany spolu s deštěm naprší skoro polovina Mendělejevovy tabulky, tak by se hygienické orgány státu namísto nesmyslů s chřipkou Covid-19 měly spíše zajímat o to, jaké organizace a letecké společnosti se podílejí na rozprašování těžkých kovů v atmosféře! Lékař doporučuje nezalévat plodiny koncentrovanou dešťovkou ze sudů a van, protože jinak si koledujete!

Naprostý skandál se v posledních hodinách rozvířil na českých sociálních sítích, kde uživatelka Facebooku publikovala výsledek chemického rozboru vody nasbírané z vany na zahrádce v Českém ráji koncem srpna tohoto roku. Smaltovaná vana nasbírala déšť a obsah vany zobrazují níže přiložené obrázky. Podle informací rozbor vody prováděla Pražská hygiena a vzorek byl odebrán druhý den ráno po dešti, dne 23. 8. 2021. Laboratorní rozbor byl iniciován na základě informací nejen od nás z Aeronetu, kde už dlouho informujeme o svědectvích lidí z ČR, kteří v dešťové vodě na zahrádkách nachází neuvěřitelné barevné spektrum po každém práškování oblohy nad Českou republikou.

Zdroj z Facebooku

Teprve nyní se ale někdo konečně odhodlal celou věc prověřit. Rozbor vody z vany v Českém ráji se dnes objevil na FB profilu Jirky Černohorského a Pavla Zítka. Následně informace převzal pan Jakub Šťastný, od kterého nám informace přeposlal náš čtenář. Pro úplnost dodáváme, že jsme zatím neměli možnost ověřit autenticitu rozboru, že se opravdu týká té rezaté vody ve vaně, která ukazuje na extrémně vysoký obsah železa, ovšem vzhledem k tomu, že i rozbor ukazuje obrovské převýšení povolených limitů Fe ve vzorku vody, tak se domníváme, že rozboru lze opravdu věřit.

Do vany na zahrádce napršelo Baryum, Olovo, Železo, Kobalt, Stroncium a další prvky

Běžná dešťová voda obsahuje obvykle exhaláty, popílek a prachové částice, které déšť smývá z oblohy. V dnešní době už ale nelze najít v atmosféře látky, které se v ní nacházely před rokem 1989, protože dnes mají továrny a průmyslové závody povinně filtrační systémy, takže s deštěm už vám neteče do sudu na dešťovou vodu síra, což je jednoznačně pozitivní. Jenže na rozdíl od dob komunismu se dnes do atmosféry dostávají těžké kovy, alkalické prvky a jedovaté částice z leteckých motorů a dokonce ze separátních nádrží v letadlech.

Dešťová voda ve vaně, ze které byl odebrán vzorek

Z těch se rozprašují modifikátory počasí v rámci programu Stratospheric Aerosol Injection na snižování dopadu UV záření na povrch planety. Když vám s deštěm naprší na zahrádce do vany nějaký bordel, může to být zkrátka exhalace z nějakého zdroje někde v Evropě. Jenže pozor, koncentrace znečištění bude velmi nízká, bude se jednat o silně rozředěnou a rozptýlenou kontaminaci. Jenže tohle, co nabrala z vany paní na zahrádce v Českém ráji, z toho jde doslova do kolen i náš kolega lékař, kterému jsme tabulky poslali, aby řekl, co tam vidí z hlediska zdravotních dopadů.

Naprostý šok pro něj byla přítomnost Barya, což je jedovatý alkalický prvek, pro který v tabulce hygieny ani nejsou určené limity, protože se neočekává jeho přítomnost v pitné vodě. To se týká všech prvků v připojených tabulkách. Limity jsou uvedeny pouze u očekávaných prvků v pitné vodě. Přítomnost prudce toxického Barya je nevysvětlitelné. Další šok je přítomnost Kobaltu. Opět se jedná o neočekávaný prvek.

Rozbor vody

Železo překročilo ve vzorku povolený limit o téměř 1100% a Draslík s obsahem přes 4000 mikrogramů nemá ani stanovené limity jako neočekávaný prvek pro pitnou vodu. Olovo překročilo limit o více jak 220% a Antimon o více jak 8800% a laboratoř dokonce objevila ve vodě 57 mikrogramů Stroncia a 65 mikrogramů Thaila, všechno neočekávané prvky, které v pitné vodě nemají být. Jenže, ten největší šok přichází na závěr a potvrzuje údajné konspirace Aeronetu jako hrozivou realita. Poslouchejte dobře.

Obrovské objemy hliníku v dešťové vodě potvrzují chemtrails práškování nad ČR

Ve vzorku laboratoř naměřila 2340 mikrogramů aluminia, tedy hliníku, přičemž limit je pouze 0,2 miligramu na litr, což překračuje bezpečný limit o téměř 1200% a právě aluminium je hlavním chemickým prvkem používaným pro modifikaci počasí při rozprašování chemtrails. Aluminium ve spojení s kadmiem, železem a olovem jsou nejčastější prvky, které se nachází v rozborech dešťové vody po celém světě, kde lidé chytají dešťovou vodu po rozprášení chemtrails.

Rozbor vody

Přítomnost stroncia, barya a thalia ovšem našeho kolegu lékaře opravdu vyděsila. Jedná se o prudce toxické látky, které nemají v atmosféře cokoliv pohledávat, pokud tedy pomineme ten hliník, o kterém víme, že se používá nejen samostatně do chemtrails směsí, ale i jako přísada do leteckých paliv pro zvýšení teploty spalování, což zvyšuje účinnost proudových motorů a snižuje palivovou spotřebu.

Laboratorní rozbor z vany v Českém ráji tak potvrzuje, že nad Českou republikou probíhá program na modifikaci počasí a letadla rozprašují modifikační látky na snižování UV záření dopadajícího na povrch planety. UV záření je sice nebezpečné při vyšších dávkách, ale jeho eliminace je devastující pro lidskou populaci, protože UV záření slouží jako desinfekce a regulátor počtu virů na planetě.

Rozbor vody

UV záření totiž ničí viry. A proto v létě nejsou chřipky, protože intenzivní UV záření v létě viry pozabíjí. V zimě je UV záření nízké, a proto viry se mohou šířit, na Zemi nedopadá dostatek UV záření a viry mají volný prostor. Omezování dopadu UV záření na planetu celoročně však povede k mohutnému nárůstu viru a k riziku mohutné depopulace planety, kdy lidé začnou umírat na virová onemocnění a zápaly plic, a to i v letních měsících.

UV záření desinfikuje naši planetu od virů, zatemňování oblohy proti dopadu UV na povrch planety může mít ďábelské důsledky

To je i důvod, proč eskymáci neznají chřipku, protože v polárních oblastech, kde je minimální ozónová vrstva, dopadá UV záření na povrch palenty celoročně a neustále, takže viry v polárních oblastech prakticky nedokáží přežít. UV záření je jedním z nejdůležitějších desinfekčních nástrojů naší planety. Kdokoliv se bude snažit uměle zamezovat dopadu UV záření na povrch planety, nemá čisté úmysly. Dokonce by se dalo říct, že usiluje o permanentní a nekonečnou vládu a nadvládu virů a očkovacích programů na tyto viry nad touto planetou. Náš kolega lékař doporučuje nezalévat rostliny na zahrádce dešťovou vodou ze sudů a van, protože tím si de facto na mrkve, ředkvičky, jahody a další plody naléváte těžké a alkalické kovy, či přímo vysoce toxické prvky jako Baryum či Stroncium.

Pokud jde o přirozený déšť, ten může přinášet různý obsah kontaminantů, takže kontaminace vody se může zředit, ale v sudu se tyto látky koncentrují po každém dalším dešti. Proto dešťovka ze sudu či vany je defacto chemtrailový koncentrát. Aby měření opravdu bylo průkazné, je potřeba vždy zajistit, že vana je prázdná a čistá. Jakmile do ní naprší, odeberte vzorek. Tím zjistíte koncentraci prvků po jednom dešti. Potom naprší podruhé, opět odeberte vzorek, koncentrace se zvýší. Za měsíc takto změříte, kolik kovů a jedovatých látek spadne s deštěm za 30 dní. A když to potom odnesete do laboratoře, tam je z toho doslova trefí. Ano, tohle nám padá na hlavu z chemtrails a politici ještě mají drzost lidem lhát do očí a tvrdit, že chemtrails jsou hoaxy a dezinformace.

Hygienické stanice by se měly zabývat tím, co prší nad Českou republikou při každém dešti a přestat lidi obtěžovat s nesmyslem okolo chřipky Codvid-19. Lidem prší na hlavu alkalické a těžké kovy, baryum, olovo, mamutí objemy hliníku a někdo se potom diví, že lidé se nemohou zbavit virů, protože UV záření je slabé. Konspirace? Ne, už zase jen holá realita.

Nejen o tomto zjištění budeme hovořit dnes od 19:30 na Svobodném vysílači CS. Probereme všechna aktuální témata z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu na Odysee

Vytvořte si na Odysee účet, nastavte si češtinu v profilu a dejte Follow k odebírání záznamového kanálu zde. Tím vám neujdou už žádné novinky a nově nahrané pořady Pana VK a Vítka. Odběr si můžete dát i na našem redakčním záložním kanálu na BitChute zde. Mobilní aplikaci pro iPhone stáhnete zde a pro Android zde.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
CZkotas
Návštěvník
CZkotas

Pro kondenzační stopy z letadel je ještě normální jev, kdy tyto stopy po chvilce zmizí, naopak GEO stopy na obloze nejen zůstávají – ale rozšiřují se a tvoří tenké a vše-oblokující mračna! Tzn. efekt rolitého mléka apod.
Tomuto typu stop, které jsou na jedné straně často trhané, se brzy začalo říkat chemtrails – chemické stopy namísto – kondenzačních stop.
Proběhly roky testování. Jsou na to dokázané výzkumy, jsou jich už desítky ne-li stovky…
Našly se chemikálie v extrémních vysokých hodnotách, jako: baryum, kadmium, hliník, titan, stroncium, lithium!!
Těžké kovy, které se uchovávají v našem mozku = kde prokazatelně způsobují Alzheimerovu chorobu a Parkinsonovo onemocnění = zkuste si sami dohledat, že těžké kovy v mozku způsobují Alzheimera aj.
Lidé hlásí různá onemocnění, bolesti hlavyl, pálení očí a pocity vyčerpanosti.
Dohledejte si např.: USA patent: Generování práškových kondenzačních stop, USA patent: Centrifugální sestava pro rozprašování aerosolů..

„Obyčejné kondenzační stopy nejsou přerušované. To by znamenalo, že pilot zastavil na chvíli motor ve vzduchu za letu. Na druhou stranu chemtrails lze vypínat a zapínat podle letového a rozprašujícího plánu.”

= Organizovaný nedostatek slunečního svitu způsobuje deficit vitamínu D, což může vést k oslabeným svalům a kostem, depresi, zánětům, vysokému krevnímu tlaku, vyčerpání, neurologickým a autoimunitním problémům…

Prorok pravdy
Návštěvník
Prorok pravdy

POKYNY PRO OBRANU PŘED CHEMTRAILS -potvrzeno!!!!
Máte-li strach z chemtrails, nevycházejte z domu. Pokud musíte nutně ven (nákup, práce) oblečte si dvě pláštěnky a omotejte se alobalem, nebo olověnou fólií. Vzduch k dýchání si naberte doma do velkého igelitového pytle, který opatříte hadicí.
Na ruce troje chirurgické rukavice a jedny svářečské.
Jako obuv doporučuji holínky o dvě čísla větší a vylít betonem. Na oči svářečské brýle (radši dvoje). Nechoďte ulicemi (chemtrails a očkovaní), choďte kanalizací. Mě se velmi osvědčilo cestování v uzavřeném zaletovaném sudu.
Jste-li doma, zazděte okna a dveře. Velmi důležité je utěsnit všechny spáry a díry. Zvláště pak komíny. Ve dveřích nechte pouze otvor pro proplazení. Vodu z řádu nepijte. Pijte pouze čistý líh. Nepřikrývejte se peřinou-to nestačí. Na loži se zahrnujte hlínou s přídavkem bária . Doporučená minimální vrstva zeminy je 30 centimetrů.
¨Nenechte se zmást mraky-v těch je nejvíc chemtrailů. Nenechte se zmást ani modrou oblohou-byly bezesporu použity neviditelné látky (průhledné, na bázi skla) .
Držte se a bojujte-pryč z ulic!!!

absolutna ochrana
Návštěvník
absolutna ochrana

Je možno ten sud motorizovať pre cestu do práce, taktiež niesu tie zvaračské okuliare trocha risk? stale je to priehladny material, čo tak olovenú šatku cez oči?

CZkotas
Návštěvník
CZkotas

..zabanujte už někdo tohoto manipulatora od “cemper school” ..

absolutna ochrana
Návštěvník
absolutna ochrana

Pane, my tu preberáme dôležité technické detaily.

CZkotas
Návštěvník
CZkotas

OKi 😀

Tony©
Návštěvník
Tony©

Je potřeba si uvědomit, že to není Jen ve vanách na zahrádkách, ale že je to v přehradách, odkud se bere voda na pití. Nikoho ještě nenapadlo dát otestovat vodu z vodovodů, ale tam ty kovy musí být taky!!! V poslední době, kdy chodím ráno pro dřevo s čelovkou, tak padá v kuželi světla takový bordel z nebe, jaký jsem nikdy neviděl. Nedá se to nafilmovat, ale je to neuvěřitelný spad. A přes den to musí být totéž. Ale už to není vidět.

Kartel4
Návštěvník
Kartel4

ony, to již padá co já to sleduji cca 15 let.
Detox, bylinky, sauna….

Ivan
Návštěvník
Ivan

Prosím, pozorně přečíst.

COVID ANEB MOŽNOSTI TU JSOU, NEJSME BEZMOCNÍ

https://pravyprostor.cz/covid-aneb-moznosti-tu-jsou-nejsme-bezmocni/

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Hlavní mainstream média v ČR by se měli okamžitě zavřít, osazenstvo soudit, tuto covid frašku už musíme ukončit, fraška a komedie, která je ve skutečnosti genocidou a mrzacenim lidksych bytostí, odmitnete se na této hře podílet, odmítnete hrát tuto falešnou hru. Odmítnete se podílet na něčem co stvořili dablovy služebníci. Ať je to cokoliv.

Junoslav
Návštěvník
Junoslav

https://www.sgtreport.com/2021/12/vaids-plandemic-the-real-pandemic-caused-by-the-bioweaponized-covid-vaccines/
VAIDS PLANDEMIE: Skutečná pandemie způsobená bioweaponizovanými vakcínami proti fauciho chripce.
Poznámka editora SOTN: Následující výklad předává zásadní informace/data o vakcíně Covid, která má pro každého člověka na planetě zásadní význam, aby jim porozuměl. Každý musí správně porozumět skutečné hloubce a šíři vysoce komplexního mezinárodního zločineckého spiknutí k vytvoření globální pandemie VAIDS. Odešlete a zveřejněte tyto důležité informace VAIDS všude – děkujeme!
VAIDS: Vaccine Acquired Immunodeficiency Syndrom
Někdy situace vyžaduje vytvoření zcela nového termínu, který by popsal jedinečný a monumentální rozsah jeho vlivu na lidi a společnost. Toto je právě taková příležitost, a tak jsem vymyslel slovo „ VAIDS “, abych popsal to, čeho jsme v současnosti svědky u těch, kterým byly pod rouškou „nouzové situace“ COVID-19 injekčně podány různé experimentální směsi.
Pokud se vás to, co se kolem vás děje, týká stejně jako mě, seznamte se s tímto novým pojmem a diskutujte o něm s ostatními široko daleko. Děkuji.
“V této vlně… vidíme očkované jedince… ve vážném stavu a také smrt.” Nárůst, který jsme v posledních dnech zaznamenali velmi výrazně.“
Prohlášení izraelské vlády
„Téměř velká většina zesnulých jsou očkovaní lidé, kteří zdánlivě prošli ‚imunoerozí‘. 83 mrtvých za poslední měsíc.”
Moderátor zpráv Keshet 12, izraelská televize.
Vzhledem k tomu, že Izrael je nejočkovanějším národem na světě a že jeho vědci pravděpodobně provedli více nezávislých studií o účincích vakcíny než kterákoli jiná země doposud, následující zpráva hlavního proudu ilustruje řadu velmi důležitých obav: kterou veřejnost na celém světě naléhavě potřebuje plně pochopit.
1. Izraelská vláda znepokojená touto novou vlnou
těžkých nemocí a úmrtí u plně očkovaných Nejnovější vlna hospitalizací, vážných onemocnění a úmrtí se přímo týká plně očkovaných lidí a vyvolává značné znepokojení na vládní úrovni.
2. Vážná realita „syndromu získané imunodeficience
vakcínou “ se stává zjevnou Hlavním důvodem této nemoci způsobené vakcinací se zdá být to, co se nyní často nazývá „imunoeroze“. Toto postupné ničení lidského imunitního systému vakcínami (které nyní označuji jako „VAIDS“ neboli syndrom získané imunodeficience vakcínou) bylo v posledních 2 letech podrobně diskutováno odborníky jako Dr. Robert Malone, Dr. Sucharit Bhakdi a mnoho dalších. jiné a následně vysílané lidem prostřednictvím tisíců „konspiračních realistů“ a „nezávislých novinářů“.
Instituce systematicky cenzuruje všechny takové pokusy varovat veřejnost před extrémními riziky druhové „imunodeficience“ v souvislosti s jakoukoli agendou širokospektrého očkování. Znovu se zdá, že „konspirační realisté“ byli o 18 měsíců před lékařským průmyslem, mainstreamovými médii a státem.
3. Účinnost vakcín stále prudce klesá a nyní dosahuje 40 % v jediném plně otráveném národu na Zemi
Podle izraelských údajů klesla účinnost vakcíny na 40 %, na rozdíl od vyšší míry účinnosti propagované ve Spojeném království a USA. Vzhledem k tomu, že se Izrael stal známým tím, že je napřed ve studiu účinků vakcíny, a protože tyto studie jsou založeny na nejvyšší proočkované populaci na planetě, je třeba brát v úvahu tuto velmi nízkou – a trvale klesající – míru účinnosti. jako definitivní realitu, kterou by viděly i jiné národy, kdyby jejich populace byla očkována ve stejné míře.
4. Státy prosazují svobodu plně opichaným (vakcínové pasy), zatímco o plně otrávených se nyní ukazuje, že jsou nejvážněji nemocní a kategorie nejrychleji umírajících
Poslední, ale jistě v neposlední řadě, nám řekl pár, kteří byli oba očkováni, že pokud jde o stát, nepodléhali žádným omezením cestování nebo pohybu jen proto, že byli plně očkovaní, a přesto se oba nakazili COVID a volně jej šířili mezi širokou veřejnost.
To je samozřejmě naprostý výsměch myšlence očkovacích mandátů, a zejména očkovacích pasů. Pojďme se řídit vědou. Údaje z Izraele jasně ukazují, že vakcína má nejen velmi nízký a snižující se účinek na nakažení COVID, ale také nemá žádný zjevný vliv na přenos COVID, a co je nejdůležitější, má zjevně závažnou a eskalující tendenci vést k hospitalizace, nemoc a smrt, přičemž tyto výsledky se zvyšují s každým po sobě jdoucím bodnutím!
Následující přepis byl převzat z titulkované zpravodajské zprávy, kterou minulý týden vysílal Keshet 12 News – nejsledovanější izraelský komerční televizní kanál.
Přepsáno z následujícího videa zveřejněného 19.11.21:
TISKOVÁ TAJEMNÍKŮ PRO IZRAELSKE PM: OČKOVANÍ LIDÉ TEĎ UMÍRAJÍ A JSOU VELMI NEMOCNÍ DO NEMOCNICE
Tiskový mluvčí izraelského premiéra: V této vlně jsme svědky infekce a onemocnění u očkovaných jedinců. Vidíme očkované jedince, kteří jsou nemocní a dostávají do nemocnic ve vážném stavu , a také vidíme smrt . Nárůst počtu vážně nemocných, kteří byli očkováni, je nárůst, který jsme v posledních dnech zaznamenali velmi výrazně….vice tady nevejde

QuoVadis
Návštěvník
QuoVadis

Navrh zmeny zakona v Rakousku pro ty, co neakceptuji obecnou ockovaci povinnost:
Pokuta bude nejprve 2000 Eur, v nutnem pripadne je mozne odpurce ockovani uveznit az na 1rok, pricemz si vezni take musi hradit vydaje Za vezeni….
Vitejte v minulosti ve 30. letech, Nakonec v tom ma Rakousko tradici
https://www.parlament.gv.at/PAKT/VHG/XXVII/I/I_01176/fname_1012515.pdf

Sivul
Návštěvník
Sivul

Muzou si vzit cokoliv chteli, proc to davno neudelaji ? Muzou to udelat kdykoliv…vzít si. Kdyz maji moc, proc to neudelaji. Protoze jinak to udela nekdo jiny. Za Vás. Muzete si delat co chcete, ale…,-

Aldo
Návštěvník
Aldo

Vojtěchova náměstkyně: Být doktor a vystupovat proti vakcínám je zločin
————————————————————————————
Před očkováním varuje například takzvaná Paralelní lékařská komora, která sdružuje lékaře odmítající vakcíny proti koronaviru. Sdružení mluví o „covidovém teroru“.

„To je prostě zločin. To, co oni šíří, jsou absolutní dezinformace,“ prohlásila Koziar Vašáková.

https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/vojtechova-namestkyne-byt-doktor-a-vystupovat-proti-vakcinam-je-zlocin/
P.S. – tuhle pí.. zavřít do klece a vystavit v centru jako nebezpečného tvora – homodebilus! A každej ať si na tu ku… plivne podle libosti.
———————————————————————————
V sobotu 4. prosince se od 13 hodin konal již čtvrtý protest českých lékařů tzv. „Paralelní lékařské komory,“ která se ohradila např. vůči očkování a covid nařízením. Tentokrát mělo jít o polemiku ohledně očkování dětí v Domu lékařů, ale lékaři do budovy nebyli vpuštěni, tak komunikovali před budovou.comment image?w=856&ssl=1

https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/o-covid-tu-nejde-oni-vedi-ze-pcr-testy-jsou-k-nicemu-zaznelo-na-setkani-ceskych-lekaru/

Pesimista
Návštěvník
Pesimista

Dneska na Primě, plácal nacista Kubek s tou babou Vašákovou, kdy pomlouval tyto lékaře, co protestují proti vakcinaci. Nejraději by je vyloučili z lékařské komory, ale to prý není tak jednoduché, musím se řídit platnými zákony, pravil Kubek. A žádná nezávislá lékařská komora prý neexistuje, jedině ta , kterou jsem prezident pravil. Tak že tyto zrůdy, zavázané farma firmám, začali dehonestovat a zastrašovat lékaře, co mají empatii, svědomí a chrání občany před jedy. Ještě to bude asi zajímavé.

Janap
Návštěvník
Janap

Vůbec nerozporuji tento článek. Že na nás “prší”, o tom žádná. Ale ta vana s tím něčím rezatým…..tam jaksi pochybnosti mám…. u nás rezatina teče dokonce kohoutkem do kuchyně, když nám vypnou vodu. Rezatinu najdu v sudech pod ořechem. Rezatinu najdu i mimo , ale po nějaké době. Rozhodně né, že by napadalo rovnou z nebe. Takže článek ano, ale u té fotky fakt nevím….

winap
Návštěvník
winap

Jenže rozdíl je rezatá z trubek a rezatá chemií.
Z trubek je to většinou železo, co barví vodu. To tam roste a při větším tlaku dojde k odtrhnutí a vyčištění trubky..Tohle je směsice těžkých kovů a chemie.

Emsi
Návštěvník
Emsi

Zrovna jsem to chtel napsat, koukal jsem na destovku co mame v sudech a ve vane a je relativne pruzracna a cista, pravdou vsak je ze jsou na hlafine mastne oka menici barvu, nevim jak to rict proste je znecistena necim na 100%

viktor
Návštěvník
viktor

Ja si myslím, že to do tej vany natieklo rínou z celej strechy. A možno viac krát.

P.Stoupal
Návštěvník
P.Stoupal
brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Ty toho naděláš, chybka se vloudila. Co chceš vysvětlovat?

karpiCz
Návštěvník
karpiCz

Mapové zobrazení zkresluje délky. (Dokonce ani ty úsečky tady nejsou nejkratšími spojnicemi.) Musíte kouli nějak “obalit” papírem a ten pak rozložit.
Kdybyste to přeměřil na globusu, tak to bude dávat smysl.
https://earth.google.com

AK11
Návštěvník
AK11

Jedná se o zkreslení kartografického promítání. Existuje cca 300 kartografických zobrazení. Všechny dosavadní metody přenesení souřadnic z povrchu planety Země, nebo zjednodušeně koule, však nezaručují zachování délky, plochy nebo úhlu v zobrazení rozvinutí ve 2D (natáhnout kouli na obdélník – viz Tissotův index).
Málokdo si uvědomuje, že to co vidíme v atlasu od školních let neodpovídá realitě. Afrika je zde vizuálně menší a Evropa a Severní Amerika jsou vizuálně větší. To se týká také oceánů.
Až v roce 2016 vznikla mapa ve které jsou kontinenty zobrazeny tak jak vypadají. Nutné však bylo se odklonit od pravidel kterými se dlouhodobě řídí kartografické zobrazení. Jedná se o mapu AuthaGraph od autora Hajime Narukawa.

Ori
Návštěvník
Ori

No dělají z nás blbce!!! Těch nesrovnalostí je skoro vše co nás ty zidokurvy učily ve škole!!!

Ondřej
Návštěvník
Ondřej

Jestli to počítal Američan, tak se nedivte.

Zdravý rozum
Návštěvník
Zdravý rozum

To obrezanci ukazuju že Afrika aj s opicami sa vojde do Europy

raspberry
Návštěvník
raspberry

Televize CNN: Proč západní země používají mapy, které podhodnocují velikost afrického kontinentu?
https://edition.cnn.com/2016/08/18/africa/real-size-of-africa/index.html

The Economist: Skutečná velikost Afriky
https://www.economist.com/graphic-detail/2010/11/10/the-true-true-size-of-africa

Běžte domů, černoši!
comment image

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Já tedy po mnoha zralých úvahách si dnes , a ve světle stávajících skutečností vývoje světa, klidně dovolím pochybovat o tom, že glóbus, který nám rvali do hlav od narození, nemusí být ani “obloid”, jak říká dnes známý americký fyzik černé pleti… 😉
NASA na to taky nehraje …
comment image

NASA’s Reference Publication #1207 entitled Derivation and Definition of a Linear Aircraft Model assumes the Earth is flat and not rotating. Produced in August 1988, the publication details obscure concepts such as “Rotational Acceleration” and “Earth-Relative Velocity. ” Or to a layman, how planes lift off, fly over, and land upon the Earth. Immediately following the cover page and index on the very first line under Summary we see this: “This report documents the derivation and definition of a linear aircraft model for a rigid aircraft of constant mass flying over a flat, nonrotating Earth.” The very same line appears again in the Introduction (2nd paragraph), and again under Concluding Remarks (Page 30), and finally, on the Report Document Page (Page 102, Section 16). Here is the link to entire report: https://nasa.gov/centers/dryden/pdf/88104main_H-1391.pdf

NASA LÉTÁ NAD ROVNOU, NEOTÁČEJÍCÍ SE ZEMÍ. 😉

Pavlína
Návštěvník
Pavlína

Je to v hlavě. Takhle to vidí v emééérice a v Británii. Proč se tam vyučuje asi ve školách mizerně nebo vůbec zeměpis? Hehe.
https://www.medvidkovehracky.cz/magneticka-mapa-sveta-janod-puzzle-05504/
https://www.puzzle-puzzle.cz/woody-magneticke-puzzle-mapa-svet-v-obrazcich-2v1-d124743/