Postihl 20 studentů Střední policejní školy v Sokolově záhadný “Ripple Effect” poprvé...

Postihl 20 studentů Střední policejní školy v Sokolově záhadný “Ripple Effect” poprvé zaznamenaný u školáků ve Velké Británii již v roce 1965 a naposledy v roce 2017 na střední škole v Arlingtonu v Texasu? Ten samý průběh, ty samé popisované příznaky! Rodiče potvrdili naší redakci záhadné symptomy svých dětí v Sokolově. Došlo v místě školy ke stejné události jako na americkém velvyslanectví v roce 2017 v Havaně? Popisované příznaky a pocity odpovídají vysokofrekvenční nemoci při vystavení osob působení 60 GHz bezdrátových pojítek! Někdo úmyslně namířil VF louč bezdrátového pojítka přímo na děti?

Postihl 20 studentů Střední policejní školy v Sokolově záhadný “Ripple Effect” poprvé zaznamenaný u školáků ve Velké Británii již v roce 1965 a naposledy v roce 2017 na střední škole v Arlingtonu v Texasu? Ten samý průběh, ty samé popisované příznaky! Rodiče potvrdili naší redakci záhadné symptomy svých dětí v Sokolově. Došlo v místě školy ke stejné události jako na americkém velvyslanectví v roce 2017 v Havaně? Popisované příznaky a pocity odpovídají vysokofrekvenční nemoci při vystavení osob působení 60 GHz bezdrátových pojítek! Někdo úmyslně namířil VF louč bezdrátového pojítka přímo na děti?

V pátek 25. června 2021 přinesla česká média informaci [1], že ráno v 8:30 došlo v Sokolově před budovou Střední policejní školy k hromadnému kolapsu přibližně 20 nezletilých studentů, kteří začali omdlévat a situaci nakonec musel řešit IZS a okolní nemocnice, kam byly děti převáženy k ošetření a na diagnostiku. Okamžitě došlo k zajištění budovy školy, ale únik plynu byl vyloučen. Stejně tak nemohlo dojít ke kolapsu dětí ani kvůli horku, podle informací rodičů a školy byla teplota ráno 15 stupňů Celsia.

Místo události před školou v Sokolově. Foto: Český rozhlas

Děti navíc neměly roušky, takže přidušení z roušek či respirátorů je rovněž vyloučeno. Přestože není vyloučeno, že kolapsy mohou mít něco společného s očkováním experimentálními vakcínami proti Covid-19 na straně učitelského sboru školy, tak rozhodně tím nelze vysvětlit synchronizaci kolapsu tolika dětí současně. Nejprve si ocitujeme, co nám napsal do redakce jeden z rodičů, který má na škole svoji dceru.

Vážená redakce, zasílám Vám informace z místa policejní školy v Sokolově.

Asi 100 dětí bylo nastoupeno před školou, kde měli rozloučení se školním rokem. Okolo 8:30 se zhroutilo na zem první dítě. Učitelé se domnívali, že se žačce jen udělalo špatně. Pak ale začali kolabovat postupně další děti. Někteří kluci, co chytali holky, se sami po určitém čase začali hroutit k zemi. Bralo si to jedno dítě po druhém. Některé děti se hroutily ještě po 10. hodině!

Nejdříve děti odváželi do nemocnice Sokolov, pak Cheb. Naše dítě odvezli do Karlových Varů. Mluvili jsme s dcerou po desáté hodině po telefonu a něco nesrozumitelně mumlala.  Hasiči ihned prověřovali únik plynu a sanitky odvážely děti. My jsme tam dorazili po 10. hodině. Děti neměly celý den roušky. Únik plynu nebyl hasiči detekován, nebylo vedro, cca. 15 stupňů, test na drogy v nemocnici u všech dětí negativní.

Dcera popsala svoje pocity. Nemohla popadnout dech a začala dýchat zrychleně / lékařská zpráva: Hyperventilace. Nebylo možné se orientovat zrakem, protože měla pocit, že se jí točí oči, zřejmě narušené centrum rovnováhy – proto upadnutí na zem. Sluch ale byl v pořádku a vše dobře slyšela. Všechny děti měly strašný pocit chladu a rozklepali se zimou. Spolužák, který zachytával hroutící se děvčata, sám za pár minut padnul. Dcera neslyšela žádné nenormální zvuky, jako jsou pulzy, či vysoké tóny, pískání ani tlak v uchu.

První dítě se zhroutilo cca v 8:30 a poslední cca. po 10 hodině. Jako by si je to vybíralo jedno po druhém, některé děti nepocítily nic. Někteří z učitelů byli zřejmě také atakováni. Některé děti dostaly injekce a kapačky.

My jsme odváželi dceru z Karlovarské nemocnice asi ve 14 hodin a asi 4 holky, co na tom byly nejhůř, si tam prý nějakou dobu nechají. Nevím, jestli tam ještě teď jsou, nebo ne.

Na škole a internátu byla provedena razie se psy a vyházeli jim všechny věci – drogy se nenašly.

Doktorka říkala, že se nemohlo jednat o jev psychózy, ani o reakci na nějaký stres. To samé říká přítomná třídní učitelka.

Trochu to vypadá na útok na naše bezpečnostní složky:

1. Středa a čtvrtek – Mediální útok na českou policii – plné noviny zásahu proti zfetovanému “Romovi”. Prý český Floyd.

2. Čtvrtek –  Romská demonstrace proti zákroku na ” Roma” – nikdo však nepřišel.

3. Čtvrtek večer – Tornádo na Moravě, všechny bezpečnostní složky byly zahlceny, včetně nemocnic, likvidace přenosové soustavy distribuce proudu.

4. Pátek ráno -demonstrace eliminace studentů policejní školy, čili budoucích příslušníků pořádkových služeb.

Zdravím redakci.

Jméno prosím neuvádějte.

Podobný incident hromadného kolapsu školáků se stal již v roce 1965 v Anglii

Jak tedy vidíte z popisu celé situace od jednoho z rodičů, nejednalo se o nějaký jednorázový spouštěcí signál, ale o kontinuální a pokračující kolapsy dětí, které trvaly od 8:30 až do doby po 10. hodině. Tato fakta proto vylučují i tzv. skupinovou psychózu, kdy v důsledku teroru, hrůzy, strachu o život a ohrožení mohou začít lidé skupinově kolabovat. Jev se ale skupinově projevuje pouze zcela výjimečně, byl popsán u diváků veřejných poprav v USA, kdy lidé, kteří se přišli podívat na popravu, začali v davu kolabovat jeden po druhém.

Ale tyto jevy skupinových psychóz se projevují pouze ve chvíli, kdy jsou subjekty vystaveny teroru, násilí, děsivé hrůze, případně pohledu na lidskou krev, ale rozhodně ne při rozdávání vysvědčení dětem na konci roku před školou. V Sokolově se tak stalo něco, s čím si neví rady ani lékaři, naprosto netuší, co se stalo. A tak naše redakce začala pátrat po podobných událostech ve světě, a narazili jsme na podivné a doslova totožné události v cizině, a to konkrétně ve Velké Británii. A informace to jsou opravdu děsivé a dodnes nevysvětlené.

Zásah zdravotníků před školou. Foto: Český rozhlas

V roce 1965 se v anglickém Blackburnu v hrabství Lancashire vyskytla epidemie hyperventilace, při níž bylo do nemocnice přijato 85 dívek s příznaky zahrnujícími mdloby a závratě [2]. Jako možné příčiny byly uváděny stavy úzkosti, nezjištěné viry, otrava jídlem a únik plynu, ale nic z toho se neprokázalo. Další domněnkou byla “masová hysterie” související s tehdy nedávným výskytem dětské obrny ve městě.

Událost dodnes nebyla vysvětlena. Po této události se už žádný podobný případ ve Velké Británii neodehrál, až do roku 2015. Tehdy přesně po 50 letech po událostech v Blackburnu se do jedné anglické školy znovu vrátilo masové omdlévání. V listopadu v roce 2015 záhadně onemocnělo až 40 žáků, z nichž několik spontánně omdlelo, což bylo popsáno jako Ripple Effect, tedy v překladu “vlnový efekt”. Ale co to může být?

Druhý incident s hromadným kolapsem se ve Velké Británii odehrál v roce 2015

Britská Národní zdravotní služba (NHS) uvádí několik příčin mdlob, které jsou způsobeny dočasným snížením průtoku krve mozkem. Patří mezi ně porucha nervového systému, která může být způsobena “vnějším spouštěčem”, jako je nepříjemný pohled na krev nebo na strašnou či hrozivou událost, anebo příčinou může být teplo a přehřátí organismu. Další příčinou je nízký krevní tlak, případně dehydratace, dále srdeční problémy, dlouhodobé stání nebo emoční stres. Mohou však tyto nebo jiné lékařské teorie vysvětlit, proč několik žáků Outwood Academy v Riponu v hrabství North Yorkshire v listopadu 2015 údajně zkolabovalo zhruba ve stejnou dobu během bohoslužby v Den vzpomínek?

Zásah zdravotníků. Foto: Český rozhlas

V areálu školy nebyly zjištěny žádné nebezpečné látky, ani plyny. Hasičský důstojník uvedl, že v místnosti, kde se děti nacházely, bylo horko, a když několik dětí omdlelo, “vlnový efekt” způsobil, že omdlely i další. Jeden z žáků popsal “dominový efekt”. Jedním z faktorů mohla být podvědomá touha být “jedním ze skupiny“, říká Mark Hamilton, praktický lékař z Manchesteru.

Dodává, že “když nezapadnete, máte téměř pocit trapnosti“, a to i v případě zdánlivě nepříjemných činností. “Je to stejný princip, jaký by použil hypnotizér při práci se skupinou, kdy by všechny přiměl dělat totéž. Ve skupinách se cítíme lépe.V roce 2015 nenašla BBC [3] jednoznačné vysvětlení pro tento jev, protože událost v Riponu nemá žádné srovnání, z žádných britských škol za posledních 50 let od událostí v Blackburnu nebylo nic takového hlášeno.

Na střední škole v Arlingtonu v Texasu v roce 2017 omdlévali učitelé i děti pokaždé, když vstoupili do školy, pouze vzdálení se od školy je zbavilo příznaků

Jenže problém je v tom, že v Sokolově děti kolabovaly nikoliv naráz, ale postupně, a to po dobu více jak jeden a půl hodiny. Děti rozhodně nekolabují kvůli tomu, aby byly členem skupiny, protože omdlévání je cool a in. Vysvětlení BBC z roku 2015 tak kulhá na všechny nohy. Při teplotě 15 stupňů a navíc na čerstvém vzduchu před školou je omdlení naprosto bizarní a nevídané.

Neodpovídá tomu ani teplota vzduchu, ani samotné místo, kde nelze mít podezření na vydýchaný vzduch. Takže, co tohle všechno má sakra znamenat, co je spouštěčem? Jenže, to není jenom ve Velké Británii. Naprosto stejná kauza jako v Sokolově nastala v roce 2017 v Texasu na střední škole v Arlingtonu. Učitelé začali omdlévat, školáci lapali po dechu ve třídách, ale jakmile se vzdálili od školy, příznaky samy ustoupily, až s určitou vzdáleností od školy úplně vymizely. Šokující článek i s videem si přečtěte a zhlédněte zde.

To samé, co se stalo v Sokolově, se přihodilo již v roce 2017 v Texasu

Tento děsivý popis ukazuje na lokální anomálii, která má znaky podobné pobytu ve vysokých nadmořských výškách, kde je extrémně nízký atmosférický tlak. Propad tlaku způsobuje následující jevy: Člověku se začne motat hlava, celý svět se začne točit. Člověk kolabuje, protože vlivem nízkého tlaku se v lidském těle rozšiřují cévy, což má za následek prudký pokles tlaku krve, která se nedokáže dilatovanými cévami dostat až nahoru do mozku, takže dochází ke špatnému okysličování mozku. Spolu s nedostatkem kyslíku ve velkých výškách tak nastává prudká hypoxie u člověka. Jenže, jak je možné, že se něco takového stane ve městě jen pár stovek metrů nad hladinou moře?

Záhadné onemocnění a kolapsy zaměstnanců americké ambasády v Havaně a výzkum 60 GHz frekvencí americkou organizací DARPA

Na tuto otázku možná mají odpověď podivné události [4] na americkém velvyslanectví v Havaně v roce 2017, kde 21 zaměstnanců ambasády začalo trpět nevolnostmi, závratěmi, začali omdlévat, kolabovat, některým tekla krev z uší a z nosu, u některých osob nastávaly těžké poruchy vidění, neschopnost artikulovat, vyjadřovat se a nacházet slova, po odeznění přetrvávaly silné bolesti hlavy, a to všechno pouze v dané budově velvyslanectví, nikde jinde v okolí. Událost dosud vyšetřují americké orgány a spekuluje se, že proti zaměstnancům ambasády v Havaně byly použity vysokofrekvenční zbraně. A najednou máme stopu.

Vysoké frekvence totiž mohou rozpohybovat a rozkmitat (excitovat) jednotlivé molekuly látek v lidském těle, kdy každá látka má jinou frekvenci, která ji může vybudit. Tímto výzkumem se zabývala americká DARPA a článek jsme přinesli zde. Americká DARPA v tajném programu Bizarre zjistila, že frekvence 60 GHz je pohlcována molekulami kyslíku, které při pohlcování vysokofrekvenční elektromagnetické energie rotují a dokonale tak utlumují přenos signálu. Ve vesmíru se tak 60 GHz šíří bez útlumu, ale ze země nelze signál odposlouchávat, protože kyslík vlnový přenos utlumí po několika stovkách metrů. Směrovým loučem lze přenos prodloužit až na nižší jednotky kilometrů.

Svědecké výpovědi ze střední školy v Arlingtonu v Texasu

A jak funguje tento útlum a pohlcení? Molekula kyslíku do sebe pohltí a absorbuje energii VF vlnění. Tím ale dojde k rozkmitání molekuly. A pokud jde o molekulu, která zrovna je v lidském těle navázána na červenou krvinku, tak se molekula z krvinky uvolní a odpadne. Červená krvinka tak ztratí svůj náklad a do mozku proudí neokysličená krev, nastává hypoxie. A jsme doma. Doporučujeme jako redakce Aeronetu, aby Policie ČR prověřila, jestli na budovu školy někdo úmyslně nenamířil 60 GHz WiGig pojítko, která se v ČR používají pro datové přenosy na kratší vzdálenosti, přičemž tento přenosový paprsek nesmí být namířen na lidské příbytky, protože představuje velké ohrožení lidského zdraví.

Po vystavení lidského těla 60 GHz louči směrového pojítka se začínají projevovat mdloby, závratě, lidé mají pocit nedostatku kyslíku, snaží se nalapat více vzduchu, což vede k hyperventilaci a následnému omdlení. Přemístění člověka z místa vystavení 60 GHz louči obvykle okamžitě vede k uzdravení člověka. Pokud je osoba delší dobu vystavena záření, může dojít k poškození a odumření nervových buněk v mozku, následky mohou být dlouhodobé, či dokonce trvalé.

V dnešní bezdrátové době se musíme připravit i na to, že budeme čelit bezdrátovým útokům na naše zdraví, tomu se nejde vyhnout!

Naše redakce by ráda tímto poděkovala přednostovi nejmenované lékařské kliniky, který nám do redakce poslal svůj posudek s hodnocením, že popisované příznaky dětí velmi dobře a přesně odpovídají známým projevům lidí trpících radiofrekvenční nemocí a vyjádřil podezření, jestli na ty děti někdo nenamířil bezdrátové pojítko, s čímž se prý ve své praxi už setkal před několika lety, kdy léčil pacienta, na kterého soused namířil do okna 60 GHz pojítko z protějšího domu. Pacient popsal točení hlavy, závratě, pocit chladu v celém těle až na pokraji zimnice, zrychlené dýchání a následné bezvědomí.

Mechanika útoku je jednoduchá, 60 GHz vlnění v lidském těle excituje molekuly kyslíku, které se tak nedokáží přichytit na červené krvinky, takže do mozku proudí neokysličená krev a nastává hypoxie, kdy mozek spustí alarm, že nemá dostatek kyslíku. Tím dojde ke spuštění povelu k hyperventilaci plic a mozek se snaží dostat do krve více kyslíku. Dokud se však osoba nedostane pryč z dosahu vysokofrekvenčního louče, kyslík se do mozku nedostane, ani přes usilovné zrychlené dýchání.

V dnešní době lze pomocí těchto pojítek páchat opravdu nehorázná zvěrstva, a přestože použití 60 GHz pojítek je regulováno ČTÚ, tak získání pojítka bez registrace k provozu načerno není složité, a když někdo chce s těmito pojítky provádět i jiné činnosti, tak zkrátka nikdo tomu zabránit nedokáže. A po spuštění 5G sítí to bude jenom horší a horší, jak postupně budou operátoři zapínat vyšší a vyšší frekvence v řádech desítek GHz. Potom už nepůjde o lokálně izolované kolapsy, kdy někdo namíří na školu nebo na shromáždění dětí pojítko a má z toho zvrácenou radost, ale půjde o masové působení na celou populaci.

Nevíme přesně, jestli v Sokolově došlo k úmyslnému namíření VF pojítka na děti před školou, anebo šlo o nehodu nějaké firmy, která něco zvrtala a třeba silný vítr povolil ledabyle utažené šrouby a pohnul emitorem vysílače pojítka, které začalo mířit na školu namísto na přijímací talíř o pár úhlových stupňů někde jinde. I to se může stát. Naše redakce přeje všem dětem brzké uzdravení a dáme jim radu: Pokud někdy znovu pocítíte mdloby, okamžitě opusťte prostor, odejděte o několik desítek či pro jistotu stovek metrů, abyste se dostali z dosahu VF louče směrového WiGig pojítka.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 7. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca. 57% z cílové sumy a do konce měsíce zbývají 3 dny. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Motopes
Návštěvník
Dáša
Návštěvník
Dáša

Kapitalismus a jeho lokajové tvůrci systému jdou přes mrtvoly, i přes tu vlastní.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Zdravím všechny diskutující a Aeronet po pětidenním výpadku internetového provozu poskytovaného firmou O2 v naší obci, které bylo provázeno v naší domácnosti zničením toho magického zařízení, které umožňuje užívání této vymoženosti.

Přímo do něj totiž musel ve čtvrtek uhodit blesk, jelikož záblesk (spíše však ozáření silným světlem kolem dokola) a rána jak z vrbětického děla se ozvaly přímo zde. V okolí dodnes nesvítí pouliční osvětlení. Něco tak strašného jsem dosud neslyšela. Děsivé bylo také svištění, který tento jev doprovázelo.
Dnes, asi půl hodiny před tím, než jsem otevřela článek a pořad pana vedoucího, jsem si vzpomněla na událost, kterou popisovala moje teta z Prahy, jejíž manžel dlouhá léta působil ve vysoké diplomacii a pak i na MZ.
Jednou večer při sledování TV programu usnul a pak mluvil ze spaní. Mezi jinými slovy, která neartikuloval, teta zaznamenala slovní spojení “urna volební” a zcela neznámý výraz “termohrom”. Jako pracovník s nejvyšším stupněm bezpečnostní prověrky musel i ve spánku vědět, o čem mluví.

Domnívám se, že jsme byli terčem útoku onoho termohromu, i když dnes se to nazývá podstatně jinak. Faktem ale je, že již v osmdesátých letech se o této technologii vědělo, strejda to vykecal ve spánku.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

FAKE “COVID” A REÁLNÝ “VIRUS”/TOXIN, VČETNĚ VŠECH JEHO “MUTACÍ”= FREKVENCÍ A PULSŮ …
ELEKTROMAGNETICKÁ INTOXIKACE
(Také není VIDĚT, ale účinky jsou potenciálně SMRTELNÉ, a kupodivu identické!):

“5G: VELKÉ RIZIKO PRO ZDRAVÍ V EU, USA A VE SVĚTĚ!
Přesvědčivé důkazy o osmi různých typech velkého poškození způsobeného elektromagnetickým polem (EMP) a mechanismus, který je způsobuje.”
Napsal a sestavil Martin L. Pall, PhD.
emeritní profesor biochemie a základních lékařských věd
Washingtonská státní univerzita

Shrnutí:
Víme, že existuje rozsáhlá literatura, která poskytuje vysokou míru vědecké jistoty pro každou jednu z těchto oblastí – z osmi patofyziologických účinků způsobených expozicí netermálním mikrovlnným frekvencím EMP.
To dokládá 12 až 35 přehledů o každém konkrétním účinku, přičemž každý přehled je uveden v kapitole 1, které poskytují podstatný soubor důkazů o existenci každého účinku.

Taková EMP:
1. Útočí na náš nervový systém včetně mozku, což vede k rozsáhlým poruchám – neurologické/neuropsychiatrické účinky a pravděpodobně i mnoho dalších účinků. Tyto účinky na nervový systém jsou velmi znepokojující.
2. Útok na náš endokrinní (tedy hormonální) systém. V této souvislosti se jedná především o to, že se funkčně lišíme od jednobuněčných tvorů, jsou náš nervový systém a naše nervová soustava, náš endokrinní systém – i jednoduchý červ planárie potřebuje oba tyto systémy. Proto důsledky narušení těchto dvou regulačních systémů jsou nedozírné, a to tak, že je že by bylo parodií tyto poznatky ignorovat.
3. Produkují oxidační stres a poškození volnými radikály, které hrají ústřední roli v podstatě ve všech chronických onemocněních.
4. Napadají DNA našich buněk a způsobují jednovláknové a dvouvláknové zlomy v buňkách. DNA a oxidované báze v naší buněčné DNA následně způsobují rakovinu a také mutace v zárodečných buňkách, které produkují mutace v budoucích generacích.
5. Produkují zvýšenou míru apoptózy (programované buněčné smrti), události, které se projevují zejména důležité při vzniku neurodegenerativních onemocnění i neplodnosti.
6. Snižují mužskou i ženskou plodnost, snižují hladinu pohlavních hormonů, snižují libido a zvyšují hladinu spontánních potratů a, jak již bylo uvedeno, napadají DNA ve spermatických buňkách.
7. Produkují nadměrné množství intracelulárního vápníku [Ca2+]i a nadměrnou vápníkovou signalizaci.
8. Napadají buňky našeho těla a způsobují rakovinu. Předpokládá se, že takové útoky působí prostřednictvím 15 různých mechanismů při vzniku rakoviny.

Existuje také rozsáhlá literatura, která ukazuje, že elektromagnetická pole způsobují i další účinky, včetně život ohrožujících srdečních účinků (kapitola 3).

Kromě toho podstatné důkazy naznačují, že EMP způsobují velmi časných demencí, včetně Alzheimerovy choroby, digitální demence a dalších typů demencí (kapitola 3) a existují důkazy o tom, že vystavení EMP v děloze a krátce po narození může způsobit ADHD a autismus (kapitola 5).

Každý z těchto účinků je vyvolán hlavním mechanismem působení mikrovlnných/nízkoenergetických vln elektromagnetických polí, aktivace napěťově řízených vápníkových kanálů (VGCC) (kapitola 2).
Každý z těchto faktorů je vyvolán takzvanými následnými účinky aktivace VGCC.

Z toho vyplývá, že dobře rozumíme nejen tomu, že k těmto účinkům dochází, ale také tomu, jaké mohou být tyto účinky , jak k nim dochází, a co způsobují.

Mimořádná citlivost napěťového senzoru VGCC na síly EMP vypovídá o tom, že současné bezpečnostní směrnice umožňují, abychom byli vystaveni úrovním EMP, které jsou něco jako 7,2 milionu krát vyšší. (!!!)

Tuto citlivost předpovídá fyzika. Fyzika tedy a biologie ukazují na stejný mechanismus působení netepelných EMP.
Rozdílné vyvolané účinky jsou zřejmě velmi závažnou situací. Stávají se mnohem hlubšími a stávají se existenčními hrozbami, když si uvědomíme, že některé z těchto účinků jsou kumulativní a nakonec i nevratné.

Existují podstatné důkazy o kumulativní povaze a případné nevratnosti neurologických/neuropsychiatrických účinků, reprodukčních účinků, kumulativních a nevratných patologických účinků na lidské zdraví a mutačních účinků na DNA, kardiologockých účinků, a některých hormonálních účinků.
……….
Pulzní EMP jsou ve většině případů mnohem biologicky aktivnější než nepulzní EMP.
To je důležité, protože všechna bezdrátová komunikační zařízení komunikují prostřednictvím pulzací a… čím “chytřejší” zařízení jsou, tím více pulzují, protože pulzace přenášejí informace.

Mělo by být zřejmé, že nelze studovat takové role pulzací, pokud by existovaly takové EMP nevyvolávající žádné biologické účinky. Samotné studie pulzací nám však ukazují, že existuje mnoho takových závažných účinků EMP.
—————–
………..

Odborná vědecká studie Prof. Palla má 90 stran vědeckých důkazů, a odkazuje na dalších cca 150 průkazných vědeckých prací k tématu…
https://ehtrust.org/wp-content/uploads/5g-emf-hazards-dr-martin-l.-pall-eu-emf2018-6-11us3.pdf

4think
Návštěvník
4think

Hodně zajímavé !!!
Čtyři hodiny ale stojí to za to!

Casus Belli 123
https://odysee.com/@casusbelli:6/casusbelli123:9

Casus belli 123 jen audio
https://odysee.com/@slobodnyvysielac:7/casus-belli-123:6

matrix
Návštěvník
matrix

AKTUÁLNĚ.. na iMeteo.sk.. momentálně je opět jih Moravy zaměřen frekvenčním zářením z družic.. Od dnešního rána cca. od 6:50 hodin do teď..
https://www.imeteo.sk/iradar

Qwer
Návštěvník
Qwer

https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/sleva-v-obchode-vymenou-za-ockovani-ministerstvo-zdravotnictvi-hleda-nove-taktiky/
————————————————
Sleva v obchodě výměnou za očkování? Ministerstvo zdravotnictví hledá nové taktiky
Ministerstvo zdravotnictví chce vyzkoušet nové taktiky, jak motivovat lidi k očkování.
Jednou z nových možností je, že by se od července mohli lidé očkovat bez předchozí registrace.

Naočkováni by pak mohli být nejen v očkovacím centru, ale také třeba v obchodních centrech.

„Takto fungují i jiné státy. Můžeme tam používat i jednodávkové schéma, které je pro seniory vhodné,“ uvedl ministr zdravotnictví Adam Vojtěch ve sněmovním zdravotním výboru.

Zdravotníci by osobu registrovali na místě a také by se domluvili na termínu druhé dávky vakcíny.

Premiér uvedl jako příklad situaci v Srbsku, kde očkovaní dostávají zdarma porci jídla nebo poukazy. Podle Babiše by obchodní centra v Česku mohla očkování spojit s nabídkou slev.

Podle člena České vakcionologické společnosti Daniela Dražana to, že tento systém funguje na příklad v USA, neznamená, že se osvědčí také Česku.
————————————————————–
Kolik? 10% sleva na prošlé arašídové tatranky bez arašídů?
Musejí mít pěkný penízky, když chtějí lidem za každou cenu vnutit tu gray-nano-MRNA genovou srajdu.comment image

Randle Mc Murphy
Návštěvník
Randle Mc Murphy

a CO JSTE udelal ????? hovno jen zvanite jak 92% tohohle naroda a kdyby jim nekdo nasral na hlavu tak se zase zase zase zase sklopí a půjde !!!KDY BUDE DEMONSTRACE ??? rad prijdu hovno ukazovat babise to uz je snad debilismus nezlobte se na MĚ — CO KRIMINALNICI z ods top cssd a nicmene a narativně .Opravdu jste z tech dementů co si mysli ,ze vse od roku 89 rozkradl babis a zeman a pomahal jim snad putin ???je MI Vas lito …. nebude zverejneno nevadi co pan sacher ruml chatra77 rikam Vam to neco ????

Qwer
Návštěvník
Qwer

Všichni to tam rozkradli.

PaVo
Návštěvník
PaVo

Randle, pokud spoléháš na demonstrace, tak je to totéž jako neudělat nic. Nechápu, proč ses pustil kvůli fotce Babiše do Qwera. I další příspěvek od tebe ukazuje, že sis z něj udělal terč, viz zmínka o Floydovi. A dej si panáka i za mne…

Randle Mc Murphy
Návštěvník
Randle Mc Murphy

ta FOTKA JE TAK blba jako VY proc tam neni halik rakouska svine – havel – vondra ?? aha dejte si na zed FLOYDA .

Qwer
Návštěvník
Qwer

O co vám vlastně jde?

Randle Mc Murphy
Návštěvník
Randle Mc Murphy

o co me jde zit v normalnim svete jako pred 89 ne v tomhle debilismu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to je debilismus na patou !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jen volte vitace negrů a spol oni se vam potom poděkují.

Maxvolume
Návštěvník
Maxvolume

Souhlas všichni jen čumí nebo se posmívají.To co se na nás chystá jim je u prdele.

PaVo
Návštěvník
PaVo

Už nepij, pak máš problém zvednout prst z klávesnice vykřičníků.

Vítači negrů se zvolí sami, bez ohledu na to, koho lidi budou volit.

4think
Návštěvník
4think

Ty (((kurvy))) s náma hodně opovrhují!

A největší sviňárna je …
… že LIDI neví kdo jsou ONI …
… jaké národnosti je ta Očkovací mafie 🙁

O to krutější budou …
… až se “probudí” 😐

Edward
Návštěvník
Edward

Já jím dám reklamu!:comment image
Mám k dispozici i anglickou verzi, pokud by měl někdo zájem.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Navýšil důchody a ještě se s tím v dopise občanům, do poštovní schránky bůhvíkým distribuovaným, chlubil a teď zjistil, že Šílelové finance chybí.
Takže se musí očkovat.
Já bych preventivně nekupovala i koblihy a rohlíky z Penamu. Dnes už se může očkovat i vdechnutím.

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Značka: Za hambáča prodej zdraví, a facana by jste nechtěli?

Xerigordon
Návštěvník
Xerigordon

Doporučuji si něco málo nastudovat o sociálně-ekonomickém systému dynastie Ming 1368-1644. Až na krátké období v začátcích, kdy v první polovině 15.st Číňané dosáhli obrovskými flotilami pobřeží Afriky, se pak země uzavřela a zavedla v podstatě jistou verzi socialismu. Papírové peníze, které byly užívány ještě za dynastie Jüan, byly zrušeny.

Bílá Labuť
Návštěvník
Bílá Labuť

Tento kořeň popisuje, kterak proběhlo v Moravské Nové Vsi před 4 lety jiné tornádo které poškodilo cca 5-10 domů.
…TESTOVALI?

… Ve čtvrtek 24.6.2021 to tam lehlo celé!!!

video 1,44 min
https://twitter.com/R_Bartonicek/status/1408879056884490247

Bílá Labuť
Návštěvník
Bílá Labuť

… stejná ulica, stejná vesnica!