Poslední “Friday Night” našeho šéfredaktora na SvR v tomto roce

Poslední “Friday Night” našeho šéfredaktora na SvR v tomto roce

Poslední “Friday Night” našeho šéfredaktora na SvR v tomto roce

Dnes naposledy v tomto roce proběhne na Svobodném rádiu (SvR) od 19:00 pravidelný pořad s našim šéfredaktorem. Nejen vánoční atmoška, ale i poslední události z domova i ze světa budou náplní tohoto diskusního pořadu, který našemu serveru vynesl další pozici ve výroční zprávě ministerstva vnitra ČR o stavu “extrémismu” v ČR. Ať už z České televize (video v čase od 29:11), nebo útoky od Českého rozhlasu (článek zde), všude je zmiňován Aeronet jako mediální nepřítel na alternativní scéně č. 1 a vánoční čas není důvodem k tomu, aby útoky proti našemu serveru ustávaly. Naopak, přidávají se i přímé útoky na osobu právě našeho šéfredaktora (článek zde) a neziskovky také nezůstávají pozadu (video zde).

Xmas-ball-radio.png

Tyto páteční pořady, které náš šéfredaktor soukromě nazývá na způsob obdobných amerických talk show jako “Friday Night”, mají silný ohlas nejen u naších skalních čtenářů, ale i v řadách bezpečnostních složek a orgánů státní moci ČR, kdy názory našeho šéfredaktora odhalují, že je nejen vybaven obstojným přehledem o světovém a domácím dění, ale především, že je vlastenec a jeho názory rezonují od obyčejných lidí až po důstojníky silových složek v ČR, kterým není lhostejný osud naší země, ale dosud mají strach a obavy se vyjádřit,  ať už z obav o svojí kariéru, nebo o svojí rodinu.

Politických a mediálních útoků proti AE News přibývá. V situaci, kdy náš server bojuje každý měsíc o přežití, není vůbec jasné, jak dlouho a jak dalece bude možné svobodné vyjadřování, ať už v psané podobě zde, nebo v akustické verzi při pátečních pořadech, nadále udržet. Vše záleží na Vás, našich čtenářích, Vaší podpoře a jednoznačném odmítnutí lhostejnosti. Bez Vás není cesty vpřed, protože revoluce, i ta malá, alternativně-zpravodajská, musí mít podporu občanů a vlastenců.

Jménem redakce AE News přeji všem čtenářům příjemný poslech dnešního pořadu a předem Vám přeji krásné vánoční svátky a šťastný Nový rok. Pokud přežijeme Vánoce a svátky a naši pravidelní podporovatelé na nás ani v prosinci nezapomenou, uslyšíte další pořad s našim šéfredaktorem až v pátek 8. ledna 2016. Držme si všichni palce, abychom vydrželi všechny ty útoky a opět se tu setkali i v novém roce.

Záznam pořadu:

2015-12-18 – Tapin-radio/Studio Kladno – Host vysílání: Šéfredaktor Aeronet.cz pan VK

Stream (spusťte přehrávač níže) anebo Download

-Administrator-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Bananan
Návštěvník
Bananan

Napiste prosim na aeronetu navod jak, prestat platit koncesionarske poplatky urcene CT a CR. Jak se vyvazat z koncese. Dekuji.

Pavel
Návštěvník
Pavel

Tak jsem si zpetne na Youtube pustil radio s panem VK z 18.12., par postrehu.

1) Na zacatku pan VK mluvi o natlaku na Aeronet a hlavne o nejakem navrhu zakona v EU, ktery by v podstate odstavil alternativu. Bohuzel, mel jsem z toho pocit, ze budouci osud Aeronetu je dost nejisty i bez ohledu na to, jak tento zakon dopadne. Zcela chapu postoj pana VK, pokud ma clovek rodinu, firmu, tak je nutne na toto brat ohled v prvni rade.
2) Chvalim stoupajici kvalitu poradu ze strany moderatoru. Aktualni nastaveni, kdy vetsinovy prostor ma VK, doplnen Vitkem, Dukat v pozadi, je z meho pohledu idealni. Jeste trochu doladit druhou cast s dotazy posluchacu, neprerusovat kdyz nekdo mluvi (a mame tu dalsiho volajiciho …) a nebude to mit chybu.
3) Pro Svobodne radio – Proc vam nelze prispet jinak, nez prevodem na ucet (Paypal, kartou) ? Urcite pro to mate nejake duvody, ale verte, ze spoustu lidi to odradi …
4) Prislo me, ze volalo strasne malo posluchacu oproti drive, cim to ? Mozna nahoda, zmena radia …

nesnasim vypisovat jmeno
Návštěvník
nesnasim vypisovat jmeno

Kez by nevolal nikdo. A kdyz uz, tak nesnasim, jak se ten jeden vzdycky na telefonat doslova trese a ohlasuje, ze jim nekdo vola- jeho funkce. Je mu uplne jedno, ze zrovna jsou sotva v polovine nejakeho tematu. Peklo. Chce to pouzivat selskej rozum. Asi malo krupicove kase. Nebo chybi vkus. A to se nebavim o tom, ze burani se ptaji na jedno a to same kazdej porad.

Martin Dukát
Návštěvník
Martin Dukát

Pro: “nesnasim vypisovat jmeno” Kdyby nebylo toho jednoho (Mne Martina Dukáta toho komu nemůžete prijít na jméno ) tak by žádný takový pořád nebyl. Komu dáme prostor a v jaké míře je čistě naše věc. A nehodláme na tom nic měnit. Založte si vlastní rádio a ukažte že umíte moderovat lépe než já. Bude to rozhodně prospěšnější než psát do diskuze

Pavel
Návštěvník
Pavel

Přijde host do restaurace, dá si jídlo, které ale nestojí vůbec za nic. Zavolá si tedy kuchaře a vyjádří svoji nespokojenost s jídlem. Kuchař ale bohužel neumí přijmout kritiku, ačkoliv si již na kvalitu jídla stěžovalo mnoho hostů předtím. Místo toho hostovi odpoví, ať si založí vlastní restauraci a ukáže, že umí vařit lépe než on. Prostě v této restauraci nejsme my pro hosty, ale hosti jsou zde pro nás. A tak to prostě bude a hotovo 🙂

Martin Dukát
Návštěvník
Martin Dukát

No která restaurace (jako my) dává jídlo zadarmo? Nebo snad chcete tvrdit že za poslech našeho rádia musíte platit? Pokud Vám nechutná naše jídlo které Vám zdarma poskytujeme. Jděte jinam. Máte tady ještě dvě alternatívy.

Alkid
Návštěvník
Alkid

Chápu, že snažíte svou práci dělát co nejlépe. Ale pamatuji si jeden příklad, kdy pan VK byl uprostřed výkladu. Vy jste ho přerušil, že někdo volá, hned jste hovor zvedl, posluchač položil dotaz a aniž by měl pan VK možnost, dokončit předchozí myšlenku nebo zodpovědět dotaz posluchače, ihned v zápětí jste zvedl další hovor. Takže pan VK nejen, že nedokončil svůj předchozí výklad, přeskočili jste první dotaz a pokračovalo se druhým dotazem. Možná, jestli by bylo možné vzít hovor a nepřepojovat ho ihned do éteru, pobavit se zatím s volajícím, počkat až pan VK dokončí myšlenku a teprve potom dát pokyn volajícímu, že byl přepojen do živého vysílání a aby položil dotaz.

pepe
Návštěvník
pepe

Zajímavá reakce. Zapomeňte na to že vaše rádio budu hledat když vidím jak vás zajímáme. Mimochodem to vaše zadarmo máte vyvěšeno nahoře i s prosbou o peníze na zadarmo. Trochu slušnosti by neškodilo nebo je dneska arogance lákadlem???

Martin Dukát
Návštěvník
Martin Dukát

Není problém nám již přispět přes PayPal

konzerva
Návštěvník
konzerva

Sovietsky minister Gromyko raz na jednom vecierku na velvyslanectve dostal otazku, co by ZSSR robilo, keby Turci zablokovali Bospor. Odpoved bola jednoznacna. “Kaspicka flotila by dostala rozkaz a jedinou salvou by si vedla urobila druhy prieplav”. Potom nasledovalo par sekund ticha a dovetok – “ale bolo by skoda Istabnulu”. Od tych cias Turci nad blokadou radsej ani neuvazuju…

bantustan
Návštěvník
bantustan
Přerovské Strojírny
Návštěvník
Přerovské Strojírny

Jsem Putinovec, rusofil. Ať žije ruský car, Pozorovatelka a Aštar Šeran! 😀 😀 😀 Na rozdíl od České televize, kterou jsem nucen si platit a blokuje mi komentáře na jejich sajtu FB, si zde můžu napsat co chci. Samozvaná inteligence s vyhrnutými nohavicemi http://www.rozhlas.cz/zpravy/politika/_zprava/pred-ctyrmi-lety-zemrel-havel-lide-si-ho-pripomenou-vytazenymi-nohavicemi–1565632, mi může vylézat z prdele! Stejně jako snahy o vyhazov ze zaměstnání, protože období na sociálce, bylo mé nejplodnější. 😀 😀 😀

Timothy McVeight
Co je to? Za zkurvenej svět..
Jsi v něm jenom číslo…
Digitální věk…
Hlídaný jsi všude, jak prašivý pes
Nejlepší z nejhorších
Jsi pro ně jenom věc…
Timothy McVeight
věděl jak na to….
Nejhorší terorista
nechtěl nic za to…
Z ryzí nenávisti
do vzduchu vylítl
v Oklahoma City
federální úřad, plnej, kur..!!!
Beznaděj / Hořký smích
Záští všech! / Prokletých!
Žehnám vám / těžkou zem
hnijícím / k….. všem!!!

http://www.prerovskestrojirny.wz.cz/psp_mp3/timothy.mp3

MENTAL CAPACITY CZECH BUREAUCRATIC
http://www.prerovskestrojirny.wz.cz/psp_mp3/bureaucratic.mp3

Odpojení Krymu od šťávy nebyl tak úplně zlý nápad. Ale naordinovat Pražské kavárně jejich vlastní medicínu, to by vůbec nebyl špatný nápad… 😀 😀
comment image

Ahoj všichni! 😉

bantustan
Návštěvník
bantustan

Již to někdo sdělil,krátké nohavice,okultní zpráva pro zasvěcence,že se dílo podařilo..Pátek večer,co to je? Ptá se potrhlý juvenil,zblblý z anglismu natolik že si již plete closet a closed…And now zpráva o počasí, boys…Jo a ty koleje od auta,to projela právě Sona Červená do servisu MERCEDESU a již se jaksi NEVRÁTILA..https://www.youtube.com/channel/UCkwE_LgkQNmoP6JBpdVIEgA

bantustan
Návštěvník
bantustan
Přerovské Strojírny
Návštěvník
Přerovské Strojírny

Jsem pro obnovení Studia Kroměříž.