Poslanecká sněmovna schválila usnesení na obranu a ochranu Izraele, pozměňovací návrhy na...

Poslanecká sněmovna schválila usnesení na obranu a ochranu Izraele, pozměňovací návrhy na ochranu rovněž Palestinců a obecně pouze Židů jako takových neprošly! Sněmovna v usnesení přiznala právo na existenci státu Izrael, ale zamítla návrh na obranu a existenci státu Palestina! Šokoval ale Jiří Kobza z SPD, který chtěl do usnesení vložit odsouzení spojování migrace do Evropy s Izraelem, s židy a jejich procesy řízení! Sněmovna během hlasování připomínala spíše izraelský Knesset než český parlament! A izraelský velvyslanec poslal pochvalu za usnesení!

Poslanecká sněmovna schválila usnesení na obranu a ochranu Izraele, pozměňovací návrhy na ochranu rovněž Palestinců a obecně pouze Židů jako takových neprošly! Sněmovna v usnesení přiznala právo na existenci státu Izrael, ale zamítla návrh na obranu a existenci státu Palestina! Šokoval ale Jiří Kobza z SPD, který chtěl do usnesení vložit odsouzení spojování migrace do Evropy s Izraelem, s židy a jejich procesy řízení! Sněmovna během hlasování připomínala spíše izraelský Knesset než český parlament! A izraelský velvyslanec poslal pochvalu za usnesení!

Poslanecká sněmovna včera večer přistoupila k ostře sledovanému hlasování o usnesení proti antisemitismu a proti kritice a bojkotu Izraele, o kterém jsme již dříve psali zde. Sněmovna včera přesně podle očekávání usnesení přijala [1] a jedná se celkem o 6 bodů, o kterých se hlasovalo samostatně a jednotlivé body měly své pozměňující návrhy a protinávrhy. Když jsem si večer projížděl zápis jednání, doslova mi ztuhla krev, protože jsem si znovu a opět uvědomil, že tohle není český parlament, ale doslova izraelský Knesset, který razí úplně stejnou agendu a politiku jako samotná izraelská vláda a vládnoucí strana Likud pod vedením Benjamina Netanyahua. Poslanci se totiž včera dopustili hned několika brutálních usnesení, které jsou vyhlášením války globalistům a obecně světovým sionistům.

Izraelský Knesset v Tel Avivu.

Čeští poslanci včera v úterý na 35. schůzi sněmovny v hlasováních odhalili a potvrdili, co již počátkem 90. let napsal Miroslav Dolejší v knize Analýza 17. listopadu, kde upozornil na skutečnost, že veškerou moc v zemi po Sametové revoluci převzaly vybrané skupiny židovských rodin a osobností napojené na zednářské stolce. Když se totiž podíváme na výjezdy včerejšího hlasování, tak snad jen s výjimkou Karla Schwarzenberga, několika komunistů a pár dalších nezařazených poslanců všichni poslanci hlasovali jako poslanci izraelského Knessetu, tvrdě a nekompromisně s doktrínou ochrany a obrany Izraele, nikoliv obrany Židů a židovstva jako takového. Důkaz přineslo jedno hlasování o pozměňovacím návrhu. Nejprve si ale uvedeme, v jakém úplném znění sněmovna přijala usnesení jako celek.

Usnesení Sněmovny k antisemitismu a Izraeli

Poslanecká sněmovna:

  1. důrazně odsuzuje všechny projevy antisemitismu směřující proti jednotlivcům, náboženským institucím, organizacím, jakož i Státu Izrael, včetně popírání holocaustu;
  2. odmítá jakékoliv zpochybňování práva Státu Izrael na existenci a obranu;
  3. odsuzuje veškeré aktivity a prohlášení skupin, které vyzývají k bojkotu Státu Izrael, jeho zboží, služeb či občanů, ať již na území České republiky, či na mezinárodních fórech;
  4. vyzývá vládu, aby jak doma, tak i v mezinárodních vztazích rozhodně vystupovala proti všem formám antisemitismu;
  5. žádá vládu, aby na půdě Evropské unie, Organizace spojených národů a dalších mezinárodních institucí odmítala finanční podporu ze zdrojů těchto organizací pro taková hnutí, organizace a spolky, které vyzývají k bojkotu Státu Izrael;
  6. doporučuje vládě, aby jak doma, tak v rámci Evropské unie zintenzivnila aktivity v oblasti prevence antisemitismu a zasazovala se o zajištění větší bezpečnosti pro jednotlivé osoby, organizace a instituce, které by se mohly stát terčem antisemitských útoků.

Toto samotné usnesení hned ve 4 bodech uvádí Stát Izrael a jen ve dvou bodech se usnesení omezuje na obecnou rovinu všech židů a Židů, protože by to vypadalo už moc okatě a servilně, kdyby i body č. 4 a 6 jmenovitě zmiňovaly Izrael. Ten hlavní obraz příběhu ale získáme z oficiálního zápisu hlasování sněmovny o těchto jednotlivých bodech usnesení a mnoho z vás bude i při znalostech obecných souvislostí otřeseno a šokováno, že i když chodíte k volbám a hlasujete pro alternativu, tak tento zápis sněmovny vás utvrdí v tom, že ve skutečnosti volíte český Knesset a nikoliv poslaneckou sněmovnu. Volíte politiky, kteří ochraňují v první řadě Izrael a Jeruzalém. Teprve potom tam někde vzadu a daleko jsou české zájmy a český tupý volič.

Vynechání Izraele v usnesení neprošlo, ten tam prostě musel zůstat

Nejprve se ve sněmovně hlasovalo v hlasování č. 122 [2] o bodu č. 1, kde komunistický poslanec Leo Luzar navrhl pozměňovací návrh,  aby ze souvětí byla odstraněna věta “jakož i Státu Izrael”, takže celý bod č. 1 by vyzněl jako odsouzení všech projevů antisemitismu jako takového a tečka. Hned toto první hlasování odkopalo a odhalilo některé poslance, kteří jsou ve službách Izraele a nepřipadalo v úvahu, aby zmínka o Izraeli byla z bodu č. 1 vypuštěna. Pozměňovací návrh na vypuštění zmínky o Izraeli nebyl v hlasování přijat, ale výjezd hlasovací svodky odhaluje zajímavé věci. Pozměňovací návrh nebyl přijat proto, že Hnutí ANO a další strany se zdržely hlasování. Jenže, až na tři poslance.

Hlasování č. 122

Ostře proti pozměňovacímu návrhu Leo Luzara hlasovali předseda ODS Petr Fiala, místopředseda Hnutí ANO Jaroslav Faltýnek a bývalý předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg. Oni tři jako jediní takto ostře vystoupili proti návrhu na vypuštění zmínky o Státu Izrael z bodu usnesení č. 1. Doufám, že nemusím vysvětlovat, co to znamená, kdo řídí ve skutečnosti ideové procesy v Hnutí ANO, kdo řídí ideové procesy v ODS a kdo řídil ideo-procesy v TOP 09. Jenže u Karla Schwarzenberga jeho ostré “proti” neznamenalo odpor proti vypuštění zmínky o Izraeli. Zdálo by se, že je to dané. Ale není, za chvíli se k tomu dostaneme.

Karel Schwarzenberg bez povšimnutí médií šokoval, nepostavil se ani za Izrael a sionisty, ani za Židy a Jeruzalém

Pozměňovací návrh však vyhovoval SPD, ČSSD a KSČM. Piráti už tak jasno neměli. Vypuštění Izraele by nevadilo ČSSD, protože je to globalistická strana řízená sionistickými procesy, které jdou po krku Izraeli, rozumím tomu i u komunistů, ale jednomyslné hlasování SPD pro pozměňovací návrh proti Izraeli je bizarní, když SPD Izrael podporuje. Tady se ukazuje, že poslancům SPD asi nedochází ty jemné ale brutálně zásadní rozdíly mezi židy a Židy. Komu to však dochází, to jsou lidé jako Karel Schwarzenberg, Petr Fiala a Jaroslav Faltýnek. A dochází to zjevně i mnoha těm, kteří se zdrželi. Takže sněmovna nakonec odhlasovala verzi bodu 1 i s tím Státem Izrael v hlasování č. 123 [3]. A tím je to dané. Zdálo by se, že samotné hlasování o bodu č. 1 je tím uzavřeno, ale není.

Hlasování č. 123

Sněmovna totiž odhlasovala bod č. 1 spolu s tou zmínkou o Státu Izrael způsobem, kdy jeden jediný poslanec hlasoval proti tomuto návrhu bodu č. 1 jako takovému, tedy jak proti variantě s Izraelem, tak i proti variantě bez Izraele. A byl to Karel Schwarzenberg. A víte, proč? Protože pochází ze šlechtického rodu a hlasovat na obranu Státu Izrael nebo na obranu židů a Židů bez zmínky o Izraeli je prostě v obou iteracích projevem vazalství a mám pocit, že jako jediný politik ve sněmovně si to nejen uvědomuje, ale především jako jediný si to může dovolit hlasovat proti, protože jeho status šlechtice nese privilegia a ochranu. On prostě tím přiznává, že ví, kdo ve skutečnosti vládne v ČR. Izrael a spolu s ním židé a Židé.

Šlechta nerada přijímá pravdu, že židé a Židé kontrolují dnešní svět, když kdysi dávno tato úloha náležela právě šlechtě. To už je ale dávno pryč. Právě proto Karel Schwarzenberg hlasoval proti v obou případech a bod č. 1 usnesení tím jako jediný poslanec odmítl v obou bodech, protože ostatní poslanci vehementně hlasovali pro návrh, jenom 5 poslanců se zdrželo, 4 komunisté a poslanec Jan Bauer z ODS. A tím je to dané. Média o neuvěřitelném hlasování Karla Schwarzenberga mlčí, informaci o tom musí zase přinést až Aeronet. Jenže, tím to teprve ta hitparáda začíná.

Poslanci zamítli právo na státnost Palestiny a obranu Palestinců, připojili se tím ke genocidě palestinského národu a pod okupační dekrety Netanyahuovy vlády

Následovalo hlasování o bodu č. 2 o právu Státu Izrael na existenci v hlasování č. 124 [4]. A opět Leo Luzar z KSČM připravil pozměňovací návrh, ve kterém sněmovna odsuzuje nejenom zpochybňování práva na existenci Izraele, ale i Palestiny. Jak správně opět tušíte, návrh při hlasování nebyl přijat. A výjezd hlasovací svodky je opět neuvěřitelný Příběh loutek, protože opět tento pozměňovací návrh Leo Luzara posloužil naší redakci jako pokusný lakmusový papírek na odkopání a odhalení postojů poslanců.

Celé Hnutí ANO se zdrželo, ODS byla ostře proti a jenom dva poslanci ODS se zdrželi, Piráti zase tak zhruba na půl, někteří pro návrh a většina se zdržela, ale SPD se zdržela jako celek s výjimkou Jaroslava Dvořáka, který hlasoval proti Palestině. ČSSD napůl pro, napůl se zdržela. KSČM pro návrh, ale 3 poslanci se zdrželi. Jan Bartošek a předkladatel usnesení hlasoval proti Palestině, stejně tak Marek Výborný, oba z KDU-ČSL. Zbytek se zdržel. Dominik Feri a František Vácha hlasovali proti Palestině, zbytek TOP 09 včetně Karla Schwarzenberga se zdrželi. STAN a nezařazení poslanci se zdrželi.

Hlasování č. 124

Takže přišel na řadu návrh na hlasování o původním návrhu bodu č. 2 v hlasování č. 125 [5], kde je zmíněn jenom Stát Izrael, že má právo na existenci a obranu. Celkem 168 poslanců bylo pro návrh, jenom 9 poslanců se zdrželo, nikdo nebyl proti. Mezi těmi, kdo se zdržel a nepodpořil Izrael, byl kníže Karel Schwarzenberg. Sami vidíte, že šlechtici si dobře uvědomují, jakou ztrátu moci šlechta utrpěla, že teď veškerou moc drží Izrael v České republice, minimálně v Praze nad Mah’ralem. Pokud jde o SPD, tak se zdržela jen Jana Levová, ostatní pro návrh. Takže český Knesset znovu potvrdil a uznal právo na existenci Státu Izrael, včetně práva na obranu, ať už je tím asi myšleno cokoliv, třeba okupace a anexe cizích území.

Hlasování č. 125
Trollovací vložka neprošla, smrtící prostředky k obraně podporu poslanců nedostaly

Nezařazený poslanec Lubomír Volný předložil ještě další variantu bodu č. 2 v hlasování č. 126 [6] ve znění: “Poslanecká sněmovna oceňuje a respektuje ochotu a odhodlání Státu Izrael bránit své hranice, občany a nezávislost i smrticími prostředky a souhlasí s nekompromisním naplňováním izraelských imigračních zákonů.” Ze strany Lubomíra Volného šlo zjevně o trolling s tou smrtící silou, poslanecká sněmovna to odmítla, pro návrh byli nezařazení poslanci včetně Václava Klause ml. a zdržela se jen Zuzana Majerová Zahradníková. Jaroslav Foldyna z ČSSD byl jako jediný pro smrtící sílu, zbytek ČSSD se zdržel. Piráti zase napůl, půlka proti, půlka se zdržela. ODS se zdržela, dva poslanci byli pro návrh. Hnutí ANO se zdrželo komplet, pouze Jaroslav Bžoch byl proti.

Hlasování č. 126

Bod číslo 3 v hlasování č. 127 [7] zůstal bez modifikace a zní: “Poslanecká sněmovna odsuzuje veškeré aktivity a prohlášení skupin, které vyzývají k bojkotu Státu Izrael, jeho zboží, služeb či občanů ať už na území České republiky, či na mezinárodních fórech.” A tady je to znovu jako na talíři, protože opět v tomto hlasování o odsouzení bojkotu zaměřeného proti Izraeli došlo k hlasování Karla Schwarzenberga proti Izraeli, šlechtic totiž hlasoval proti návrhu v bodě 3. Stejně tak Marian Bojko, Ivana Nevludová a Lubomír Volný z nezařazených poslanců. Komunisté hlasovali napůl, polovina proti návrhu, polovina se zdržela. ČSSD se zdržela, dva poslanci byli pro návrh.

Hlasování č. 127

Ovšem SPD je zajímavá. Celá hlasovala pro návrh, s výjimkou Jiřího Kobzy,  který se zdržel, a to asi kvůli tomu, že je ve střetu zájmů a bylo mu asi trapné hlasovat pro usnesení ve svůj prospěch, protože Jiří Kobza je dovozcem vín z Izraele, takže hlasování v usnesení proti bojkotu izraelského zboží by jaksi bylo malou domů a ve střetu zájmů. Je sympatické, že Jiří Kobza se k tomu takto postavil. Ale už není sympatické to, o co se pokusil závěrem hlasování o usnesení, k čemuž se ještě dostaneme. Piráti se zdrželi s výjimkou 2 poslanců, ODS byla pro návrh, stejně jako Hnutí ANO, kromě jediného poslance, který se zdržel.

Bod číslo 4 v hlasování č. 128 [8] modifikovaný poslancem Leo Luzarem z KSČM byl sněmovnou přijat ve znění: “Poslanecká sněmovna vyzývá vládu, aby jak doma, tak i v mezinárodních vztazích rozhodně vystupovala proti všem formám antisemitismu.” A hlasování opět dopadlo zvláštním způsobem. Ve sněmovně proti návrhu hlasoval jediný poslanec, pirát Tomáš Vymazal. To je celkem odvaha. ODS se celá zdržela, SPD naopak celá hlasovala pro návrh. Z nezařazených poslanců všichni hlasovali pro návrh, kromě Václava Klause ml. z Trikolóry, ten se zdržel. Opět se zdržel i Karel Schwarzenberg. Spolu s ním se zdržel i Miroslav Kalousek, který zpochybnil hlasování, protože jeho zdržení se bylo započteno jako hlasování pro, takže o bodu č. 4 se hlasovalo podruhé.

Hlasování č. 128

Došlo následně na bod číslo 5 v hlasování č. 131 [9]: “Poslanecká sněmovna žádá vládu, aby na půdě Evropské unie, Organizace spojených národů a dalších mezinárodních institucí odmítala finanční podporu ze zdrojů těchto organizací pro taková hnutí, organizace a spolky, které vyzývají k bojkotu Státu Izrael.” Hlasování sjednotilo ODS, Lidovce a SPD, všechny 3 hlasovaly jako jeden muž pro návrh. Piráti se zdrželi kromě 4 poslanců, kteří hlasovali proti návrhu. ČSSD napůl pro návrh, napůl se zdržela. KSČM napůl proti návrhu, napůl se zdržela.

A opět TOP 09, kde celá strana je pro návrh, ale kníže Karel Schwarzenberg se zdržel. Ten jeho postoj je zjevný a konzistentní, je patrné, že mu dochází, že toto hlasování o tomto usnesení se do českého parlamentu nehodí. To jsou neuvěřitelné paradoxy, mimochodem. Šlechtic, kterého alternativa nesnáší, hlasuje ve sněmovně rozumně proti podivnému usnesení ve prospěch Izraele, zatímco SPD jako alternativa předvádí pro-izraelské tance a komunisté neví, jestli mají hlasovat pro, proti, nebo se zdržet. Václav Klaus ml. jako jediný z nezařazených poslanců hlasoval pro návrh.

Hlasování č. 131

Poslední bod číslo 6 v hlasování č. 132 [10]: “Poslanecká sněmovna doporučuje vládě, aby jak doma, tak v rámci Evropské unie zintenzivnila aktivity v oblasti prevence antisemitismu a zasazovala se o zajištění větší bezpečnosti pro jednotlivé osoby, organizace a instituce, které by se mohly stát terčem antisemitských útoků.” A tento bod byl také schválen, nikdo nebyl proti, ovšem Karel Schwarzenberg se znovu zdržel jako jediný z TOP 09, komunisté napůl pro návrh, napůl se zdrželi. ČSSD pro návrh, jenom Roman Onderka se zdržel. SPD jako jeden muž pro návrh. Piráti pro návrh, jeden poslanec se zdržel. ODS kompletně pro návrh. Hnutí ANO kompletně pro návrh, s výjimkou jednoho poslance. Jenže, to není všechno. Závěrem jednání sněmovny o tomto usnesení se poslanec za SPD pokusil prosadit ještě 7. bod, který nebyl schválen.

Hlasování č. 132

Poslanec za SPD Jiří Kobza, který provozuje obchod s prodejem izraelských vín, se pokusil do usnesení prosadit bod č. 7 v hlasování č. 133 [11] v tomto znění: “Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky odsuzuje veškeré projevy a formy antisemitismu v Evropě v souvislosti s migrací a islamizací Evropy.” A to je obrovská rána pro důvěryhodnost celé SPD. Tohle neměl Jiří Kobza dělat. Pane Kobzo, procesy migrace do Evropy jsou řízeny neziskovými organizacemi a fondy, na jejichž čele vede a dominuje Open Society Foundations George Sorose, ale i další neziskovky, které jsou financovány z jeho nadace Open Society Fund a George Soros Management Fund, což jsou všechno fondy vlastněné maďarským židem Georgem Sorosem, který své bohatství a jmění získal za pomoci kapitálu Rothschildovy rodiny, což jsou také židé.

Proč židé financují a investují peníze do neziskovek po celé Evropě, včetně lodí, které ve Středozemí vozí migranty od břehů Libye do Itálie? Proč peníze židovského filantropa a peníze největšího židovského bankéřského klanu na světě tečou do neziskovek, které protlačují do českého školství feminismus, genderismus, rozvraty tradiční rodiny a multikulturní inkluzi ve školství? Proč židovští bankéři, filantropové a businessmani svými penězi tak zločinně podporují tyto procesy v Evropě? To nejsou Evropané, pane Kobzo, kteří si vozí proti vůli svých občanů do Evropy arabské teroristy, násilníky a jiné dárečky, ale jsou to organizace, které ve svých výročních zprávách uvádí pořád a pořád dokola ty samé židovské sponzory, fondy George Sorose, jeho nadace a židovské  firmy spojené s Izraelem a s ambasádami zemí, které ochraňují Izrael.

Hlasování č. 133

A vy navrhnete usnesení, které mělo za úkol pravdivé informování o napojení Izraele a židů na procesy migrace odsuzovat. Pro mně je neuvěřitelné, že to někdy řeknu, ale hlasování Karla Schwarzenberga v tomto konkrétním usnesení (o jiných hlasováních knížete teď nemluvím) je daleko bližší národním tezím než to, co předvedla většina poslanců, až na pár výjimek. A to je prostě šok. Když se podívám na hlasování č. 133, kde jenom SPD jako celek hlasovala pro tento váš skandální návrh, tak to prostě ukazuje na to, že byste se měli jako strana přejmenovat na LSPD (Likud-SPD), protože toto je naprostý vrchol. Kdybyste to usnesení napsal jinak, že odsuzujete sionistické a neziskové organizace financované ze zdrojů některých sionistických finančníků, některých izraelských firem a fondů, některých ambasád s více než vstřícným postojem k Izraeli, tak by to bylo v pořádku. Ale pokusit se o usnesení odsuzující informování, publikování, upozorňování a psaní o židovských, resp. sionistických procesech, které stojí za migrací, je zrada národa a alternativy, pane Kobzo.

Miloš Zeman při projevu v poslanecké sněmovně… a není potřeba konkretizovat jestli v české nebo izraelské. Knesset jako Knesset…

ODS, Lidovci a STAN se na bodu č. 7 kompletně zdrželi. Zdržel se Václav Klaus, ale proboha, všichni ostatní z nezařazených byli pro tento šílený Kobzův návrh. To jste zešíleli?  Dokonce i ta proklatá TOP 09 se zdržela, kromě Františka Váchy, který byl pro návrh. A další šok, komunisté zase napůl pro návrh, a napůl se zdrželi.  ČSSD napůl pro, napůl se zdržela. Piráti zase napůl, napůl proti návrhu, napůl se zdrželi. Hnutí ANO to mělo nejasně, většina se zdržela, byly tam hlasy pro návrh i proti. Takže závěrem si to shrneme.

Poslanecká sněmovna schválila usnesení na obranu a ochranu Izraele v první řadě, a až ve druhé řadě na obranu Židů jako takových. Po analýze svodek hlasování zůstává na jazyku divná pachuť, protože jediný poslanec, který hlasoval přibližně tak, jak by měl hlasovat každý vlastenec v této trapné věci trapného pro-izraelského usnesení, byl právě Karel Schwarzenberg. A to je asi pro mnoho z vás i pro mně šok. Zejména s ohledem na pokus Jiřího Kobzy z SPD prohlasovat na závěr seance to nechutné chucpe v podobě bodu usnesení č. 7, které naštěstí neprošlo. Není divu, že po skončení hlasování izraelský velvyslanec Israel Katz pochválil poslance za přijaté usnesení. Izrael tak má ve středu Evropy svůj druhý Knesset. Celý přepis a záznam úterního jednání sněmovny o tomto usnesení najdete zde.

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, situace je horší, než kdykoliv předtím. Snaží se nás už nejen nálepkovat, ale dokonce nás i umlčet, aby se nemohlo mluvit a psát svobodně a bez cenzury. O to více potřebujeme Vaši pomoc. Do konce měsíce zbývá 7 dní a zatím jsme vybrali jen 42% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, což je opravdu kritický stav. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články a i banované páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
drak
Návštěvník
drak

Jiří Kobza svým pokusem o sedmý dodatek zcela zazdil SPD. Jako by nestačil “lídr” v Praze Beran. Jěště měl J.Kobza prosazovat, že opici po konzumaci jím dovážených vín nelze spojovat se zemí původu, tedy Israelem. Jeho koníček = koně dost stojí, tak se musí otáčet, stejně jako v minulosti na jeho zahraničních štacích, stejně jako jistý Babiš, resp. Bureš, princip stejný – informace. Již po staletí je prcek je nedobrá nonverbální kvalita.

Jevropan
Návštěvník
Jevropan

Barbara Lerner Spectre calls for destruction of Christian European ethnic societies
https://www.youtube.com/watch?v=G45WthPTo24
[i]”Evropa se ještě nenaučila být multikulturní …”[/i]
[i]”… Židé budou centrem Evropy …”[/i]
[i]”… Židé budou nenáviděni pro svou vedoucí roli …”[/i]

Další projevy této namyšlené židovské blbky
https://www.youtube.com/results?search_query=Barbara+Lerner+Spectre

Barbara Lerner Spectre
https://en.wikipedia.org/wiki/Barbara_Lerner_Spectre

Učí na Paideia, the European Institute for Jewish Studies
http://www.paideia-eu.org/about/

Jejich mozkovymývací semináře pro Židy z celé JEvropy
https://www.youtube.com/user/Paideiavideo

Oni nám chtějí zničit naší kulturu, civilizaci, … ale podle “Českého Knessetu” je nazvat ZMRDY zmrdama “antisemitismus”?

Jana
Návštěvník
Jana

Uvědomuje si Kobza, že i arabové mají semitský původ?

SamTingWong
Návštěvník
SamTingWong

Respektive Arabové ho mají, ale Izraelci ne.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Jana
Arabove maji samozrejme semitsky puvod. Chazari, kteri okupuji palestinske uzemi, zvane Izrael a je jich cca 95%, nikoliv. Ti nikdy nebyli semite, ale banda turkicko tatarskeho puvodu.

ObcaneCR.cz
Návštěvník
ObcaneCR.cz

Ráno moudřejšího večera a probo:
3. odsuzuje veškeré aktivity a prohlášení skupin, které vyzývají k bojkotu Státu Izrael, jeho zboží, služeb či občanů, ať již na území České republiky, či na mezinárodních fórech;

Vzpomínáte si na případ Golden Gastro Service (hoteliér a ubytování Rusů)?
Web ČT uvedl: “Odmítnutí kvůli rase nebo náboženství by diskriminací bylo” => odmítnutí podle státní příslušnosti nevadilo.
Co z toho plyne lze snadno dovodit. Obzvlášť trapný by se to stalo, kdyby Usnesení mělo podobu zákona.

Nález Ústavního soudu 3212-18 – část Závěr, bod 39 plné znění:
Lze tak uzavřít, že se stěžovatel vytčeným jednáním nedopustil nepřípustné diskriminace spotřebitele, jelikož důvody, pro které podmínil ubytování v hotelu pro občany Ruské federace, nebyly zákonem zakázané, nenávistné, ponižující ani iracionální, nýbrž byly zjevně motivovány jeho bezprostřední reakcí na protiprávní akt anexe Krymu, kdy stěžovatel právě touto formou chtěl vyjádřit svůj nesouhlas s touto okupací. Rozhodnutím Nejvyššího správního soudu tak došlo k porušení svobody podnikání podle čl. 26 odst. 1 Listiny, a také svobody projevu stěžovatele podle čl. 17 odst. 1 a 2 Listiny. K porušení čl. 15 Listiny, zaručujícího svobodu myšlení, svědomí a náboženského vyznání, však nedošlo, protože sankcionování stěžovatele se týkalo jeho politického projevu a nebyl omezován pro svoje svědomí či náboženské vyznání.
Shrnuto:
Usnesení českého Knessetu je na hraně s nálezem Ústavního soudu 3212-18, když se zastává občanů Státu Izrael (tj. dle státní příslušnosti).

Co myslíte, že by následovalo, kdyby Izraelci měli podepisovat, že nesouhlasí s okupací Golanských výšin (iRozhlas.cz) v rámci obsloužení či poskytování služeb v ČR?

Budou Velikonoce
Návštěvník
Budou Velikonoce

Stará židovská hra na UKŘIŽOVÁNÍ 😐

Nebudou mít Židi zase nějaký svátek, během kterého se, podle jejich tradice, sluší někoho ukřižovat?

Roli Piláta Pontského si zahraje Jar Da Hamacek nebo Ra Dek Vondracek, předseda Knessetu?

ObcaneCR.cz
Návštěvník
ObcaneCR.cz

Noc pokročila…. a mne tak napadlo – kdyby existovala možnost odvolání politika v zákonné podobě – co by se tak asi dělo s poslanci (třeba SPD). Pokud se nemýlím (nestudoval jsem to podrobně) – jejich záměr se týká starostů, zastuptelů měst a obcí…. ne poslanců samotných. Když tak mne může někdo opravit a zpřesnit. Pokud tomu tak je, pak se nabízí na tomto případě zajímavé otázky “politiky a přímé demokracie” SPD.
Co si o tom myslíte?

PS: Natočí Okamura krátké info video o českém Knessetu zakončené obvyklým: Co si o tom myslíte? Napište mi do komentářů….

Jelínek
Návštěvník
Jelínek

Kmenta, Jaroslav – Český špion Erwin van Haarlem
uloz.to/file/1L7imSmnIFFq/kmenta-jaroslav-cesky-spion-erwin-van-haarlem-doc

Čech s židovskou identitou nasazený mezi anglické židy. Pohled do zákulisí židovského vlivu na politiku.

Údajně nejslavnější český špión.

Výborné čtení

Sionističtí zrádci!
Návštěvník
Sionističtí zrádci!

Fuj! Už zase jsou sionisté v Poslanecké sněmovně!

Prokurátor Urválek obvinil 14 vysoce postavených politiků a úředníků z toho, že:
„jako sionističtí, buržoasně nacionalističtí zrádci a nepřátelé československého lidu, lidově demokratického zřízení a socialismu vytvořili ve službách amerických imperialistů a řízeni nepřátelskými západními rozvědkami protistátní spiklenecké centrum, podkopávali lidově demokratické zřízení, mařili budování socialismu, poškozovali národní hospodářství, prováděli špionážní činnost, oslabovali jednotu československého lidu a obranyschopnost republiky, aby ji odtrhli od pevného spojenectví a přátelství se Sovětským svazem, aby likvidovali v Československu lidově demokratický řád, obnovili kapitalismus, znovu zavlekli naši republiku do tábora imperialismu a zničili její samostatnost a nezávislost.“

Proces s protistátním spikleneckým centrem Rudolfa Slánského (Salzmann) se konal 20. – 27. listopadu 1952 a byl výrazně antisemitský: 11 ze 14 obžalovaných bylo židovského původu a soud to výslovně uváděl. Mezi zločiny, jichž se obžalovaní měli dopouštět, se objevoval sionismus nebo spolupráce se sionistickými centry.

3. prosince 1952 dostali “jedenáct špagátů a tři doživotí”.

Trest smrti:
generální tajemník KSČ R. Slánský, ministr zahraničních věcí V. Clementis, náměstek ministra financí O. Fischl, zástupce generálního tajemníka KSČ J. Frank, přednosta národohospodářského odboru Kanceláře prezidenta republiky L. Frejka, vedoucí mezinárodního oddělení ÚV KSČ B. Geminder, náměstek ministra národní obrany B. Reicin, náměstek ministra zahraničního obchodu R. Margolius, redaktor Rudého práva A. Simone, brněnský tajemník KV KSČ O. Šling, náměstek ministra národní bezpečnosti K. Šváb
Doživotí:
náměstek ministra zahraničního obchodu E. Löbl, náměstek ministra zahraničních věcí A. London, náměstek ministra zahraničních věcí V. Hajdů

Jak to bylo opravdu
Návštěvník
Jak to bylo opravdu

No mě děda vyprávěl, že ty politické procesy rozjel Slánský, čili židi.
Pak to jen někdo otočil proti nim.

co na tom zalezi
Návštěvník
co na tom zalezi

Neexistuje zadny dukaz, ze Salzman a ostatnich 7 zidu bylo poveseno. Zadne fotky, nic. Jen nekonsistentni zpravy ze :
A) byli spaleni ve Strasnicich na druhy den 4. prosince 1952 a popel pod dohledem Stb rozfoukan v noci za Prahou (kdo to videl?)
B) byli spaleni ve Strasnicich az na zacatku roku 1953, a opet pod dohledem Stb v noci za Prahou (kdo to pozoroval?) jejich popel rozfoukan. Pzn: kde ty mrtoly zidu skladovali skoro 4 tydny? V mraznici?

Koho mohli povesit byli 3 gojimi. Ale v te dobe jiz existoval Izrael, letecka doprava.
Hysterie s “zidovskym puvodem” a “antisemitismem” urcite splnila svuj ukol. Zidobolsevismus byl jiz dobre rozjety mezi gojimy, tak bylo treba zahladit stopy kdo s tim svinstvem prisel .. Kdyby nebylo Salzmana, nebylo by Izraele. Jak priznal syn Berii, Stalin dal povoleni Salzmanovi zasobit chazarske fanaticke zionistybv Palestine cs zbranemi a vycvikem. Zide by Salzmana nenechali povesit. Kde on a ti dalsi “poveseni” zidi zemreli, cert vi. Ale urcite ne na Pankraci 3. prosince 1952.
Po vrazde Volke Bernadotte v Palestine zari 1948 britska sluzba byla zionistickym vrahum na stope. V te dobe cs ambasada byla velice zaneprazdnena ve vydavani viz vrahum, byli tajne odleteni do Prahy. V te dobe jiz existovalo komunisticke Crskoslovensko, pod kontrolou Salzmana.
Zide jsou herci, necht jeden se podiva na HollyFood.
Amen.

Hanba hanba
Návštěvník
Hanba hanba

Nohavica – Hanba sláva
https://www.youtube.com/watch?v=H6F_krv2BPk
Třetí sloka je o “českém” parlamentu, plném dementů 🙂

Tmy vláda je svržena
Návštěvník
Tmy vláda je svržena

Žilo se vám za komunismu lépe?
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zilo-se-vam-za-komunismu-lepe-Lide-promluvili-a-v-CT-nastalo-pozdvizeni-Analytik-Kotrba-ztrhal-vyroky-sproste-propagandistky-z-obrazovky-600727

Podle průzkumu provedeného společností NMS Market Research celkem 38 procent respondentů starších 40 let, tedy pamětníků, uvedlo, že „za socialismu se žilo lépe“. Proti tomuto názoru se vyslovilo 45 procent, zbylých 16 nedokázalo odpovědět.

(16% nedokázalo odpovědět nebo bálo se odpovědět?)

Když jsem dvakrát po sobě dělal s Janem Čulíkem v Britských listech velmi detailní výzkum 184 otázek (45 minut) na stejné téma, jaké dělala agentura NMS Market Research (15 minut), byly výsledky v květnu 2010, deset dní před všeobecnými volbami v České republice na 5000 respondentech “půl na půl”. Polovina respondentů chválila Husákův socialismus.

V lednu 2010 zjistilo Středisko empirických výzkumů (STEM), že 80 % občanů ČR zastává v různé míře názor, že dnešní čeští politici jsou “na nižší morální úrovni” než politici z komunistického režimu z doby před rokem 1989. Pouze 20 % si myslelo, že tehdejší vedoucí politici jsou čestnější a poctivější než komunističtí funkcionáři minulého režimu.

Tak nás ještě víc serte, zm*di!