Poslanecká sněmovna s jednomyslnou podporou SPD schválila nebezpečnou novelu volebního zákona, která...

Poslanecká sněmovna s jednomyslnou podporou SPD schválila nebezpečnou novelu volebního zákona, která kopíruje neprůhledný volební mechanismus z podzimních voleb amerického prezidenta v USA! Pokud v ČR nastane nouzový stav, stovky tisíc volebních lístků budou na krajích sčítat speciální 3-členné komise a obsah putovních uren a jejich transport nebude pod žádným dozorem! Ve sněmovně proti této šílené novele hlasoval jen Marian Bojko, protože Lubomíra Volného odvlekla policie přímo ze sálu! Příklad z USA varuje, že tímto způsobem hlasování se otevírá prostor pro manipulaci výsledků voleb bez jakéhokoliv dozoru!

Poslanecká sněmovna s jednomyslnou podporou SPD schválila nebezpečnou novelu volebního zákona, která kopíruje neprůhledný volební mechanismus z podzimních voleb amerického prezidenta v USA! Pokud v ČR nastane nouzový stav, stovky tisíc volebních lístků budou na krajích sčítat speciální 3-členné komise a obsah putovních uren a jejich transport nebude pod žádným dozorem! Ve sněmovně proti této šílené novele hlasoval jen Marian Bojko, protože Lubomíra Volného odvlekla policie přímo ze sálu! Příklad z USA varuje, že tímto způsobem hlasování se otevírá prostor pro manipulaci výsledků voleb bez jakéhokoliv dozoru!

Ve středu 7. července 2021 došlo v poslanecké sněmovně českého parlamentu k hlasování a hladkému schválení vládního návrhu zákona o zvláštních způsobech hlasování do Poslanecké sněmovny na základě sněmovního tisku 1242/0 [1] a jediným poslancem, který hlasoval v celé sněmovně proti návrhu novely, byl Marian Bojko z Volného bloku [2]. Lubomír Volný se hlasování nezúčastnil, protože o několik desítek minut předtím byl policií vyvlečen z poslanecké sněmovny na příkaz předsedajícího Radka Vondráčka (Hnutí ANO), protože Lubomír Volný prý blokoval jednání tím, že u řečnického pultu mlčel a nic neříkal.

Tichý protest ve stylu Mahátma Gándhího nebyl nijak oceněn, ani respektován, přivolaná policie Lubomíra Volného odvlekla ze sněmovny, čímž došlo k porušení ústavního principu nedotknutelnosti voleného zastupitele při výkonu jeho zastupitelské funkce. Hlasování o novele zákona bylo totiž klíčově a stěžejně důležité pro Hnutí ANO a ČSSD. A do určité míry i pro KSČM, ale dopady a důsledky schválené novely vám možná ještě nedochází a z českého mainstreamu se nedozvíte, proč okolo zmíněné novely je ze strany vlastenců takový poplach a zděšení.

Putovní volební komise budou bez jakéhokoli dozoru objíždět okresy, tento styl hrozivě kopíruje svoz hlasů v amerických prezidentských volbách vloni v listopadu

Tato novela volebního zákona umožňuje v případě karantény anebo lockdownu hlasování i těm voličům, kteří musí zůstat doma v izolaci. A celý systém bude kopírovat loňské podzimní volby do krajů, takže někdo by si řekl, v čem tedy je takový problém? Odpověď na tuto otázku je jednoduchá, protože u voleb do krajů o nic nejde a k volbám chodí pět a půl člověka. Jenže v případě voleb do poslanecké sněmovny je to úplně jiná situace. Nejprve si vysvětlíme, jak to bude fungovat.

Krajský úřad zřídí v každém kraji minimálně 1 speciální volební komisi vybavenou ochrannými pomůckami, která bude objíždět lidi v karanténách se speciální volební urnou. Člověk se objedná předem telefonicky, aby za ním přijeli, že je v karanténě, otevře dveře od bytu nebo domu, legitimuje se a je mu umožněno vhodit v obálce volební lístek do urny. Až do této fáze se zdá, že vše je v pořádku. Jenže, problém nastává hned záhy poté.

Lubomír Volný (Volný Blok)

Během amerických prezidentských voleb vloni v listopadu takto hlasovaly miliony Američanů. Jediným rozdílem bylo to, že svoz volebních lístků osob v karanténě a v lockdownu nezajišťovala putovní volební komise s autem, ale americká státní pošta s autem. To byl jediný rozdíl. Dále už bude na podzim všechno stejné v ČR jako to bylo v USA v listopadu.

Volební putovní komise neodevzdá volební lístky v místě bydliště voliče a v daném okrsku volební komisi, ale odveze je pryč do krajského (regionálního) města, do tzv. krajské (regionální) sčítací centrály, zatímco v USA to byla velká regionální sčítací centra ve velkých městech. Tyto putovní volební urny bude v každém českém kraji otevírat a následně volební lístky z nich sčítat komise složená ze 3 členů jmenovaných krajským hejtmanem, resp. jeho úřadem. Lidé budou moci hlasovat nejen do putovních schránek, ale budou moci hlasovat i z automobilů na parkovištích, na tzv. mobilních stanovištích, jako to bylo v USA. Je to dokonalá kopie amerických listopadových voleb prezidenta USA.

Podle vzoru z USA budou prostředníci svážet hlasy od voličů z okrsků do velkých regionálních sčítacích center bez zpětné vazby ověření, kdo opravdu hlasoval, a za koho lístek vhodil do svozové krabice prostředník

A tady nastává úplně tatáž bezpečnostní hrozba, úplně stejná jako na podzim v USA. Mezi putovní a sčítací komisí neexistuje žádná dozorová nebo online vazba a kontrolní mechanismus k předané urně. Sčítací komise převezme zapečetěnou urnu od putovní komise, nebo od komise na parkovišti, ale protože všechny lístky v urně jsou logicky anonymní, tak sčítací komise nedokáže určit, jestli po cestě do té urny někdo nepřisypal navíc několik tisíc volebních lístků pro tuto nebo tamtu politickou stranu. A stejně tak je to obráceně. Když putovní komise bude naopak poctivá a spolehlivá, tak nemá zaručeno, že sčítací krajská 3-členná komise nepřisype po převzetí urny pár tisíc hlasů do této urny poté, kdy putovní komise odjede. A přesně takto došlo ke zfalšování voleb amerického prezidenta na podzim minulého roku.

Sčítací křivky a jejich skokové zlomy, kdy došlo v Michiganu a ve Wisconsinu k jednorázovému přisypání hlasů pro Joe Bidena

Poštovní auta přivážela do velkých regionálních sčítacích center volební hlasy od voličů v karanténě, v lockdownech, prostě svoz volebních obálek z celého regionu. Pošťáci mohli přisypávat obálky v autech, sčítací centra mohla přisypávat hlasy při sčítání. Naprosté volební Palermo nakonec vyústilo v neblaze proslulý sčítací “skok”, kdy najednou Joe Biden skokově získal třeba v Pensylvánii přes 700 000 hlasů, přesně tolik, kolik potřeboval, aby ukradl vítězství Donaldu Trumpovi.

A přesně toto se může na podzim stát v ČR, kdy bude možné bez jakékoliv kontroly přisypávat tisíce hlasů té či oné straně, protože putovní hlasovací urny nebudou podléhat žádnému trvalému dozoru, dohledu, nebude existovat žádné online sledování urny, prostě nic. I když budou existovat volební seznamy lidí, kteří budou hlasovat jako z domova, a jako z auta na parkovišti, nebude možné ověřit skutečné počty, zda ti lidé tam fakt byli a hlasovali, anebo je prostě někdo napsal na seznam. Do urny totiž nebude možné zasahovat, a cokoliv tam spadne, to tam zůstane a bude sčítací komisí na kraji sečteno, seznam neseznam!

Do volební urny putovní komise bude možné přisypávat hlasy, nikdo to nebude moci kontrolovat. Sčítání na kraji bude to samé

Nejde tady přitom o to, že by někdo urnu násilně otevíral nebo falšoval pečeť na urně, protože to není třeba. Stačí prostě do urny přisypat několik tisíc hlasů pro danou stranu a v tu ránu se daná strana přehoupne přes 5% hlasů potřebných pro vstup do sněmovny. A teď se dostáváme k tomu hlavnímu. Lubomír Volný a Marian Bojko chtěli včera prosadit pozměňovací návrh novely, aby urny byly pod trvalým dozorem, nejlépe online, a aby sčítání na krajích byli přítomni zástupci všech politických stran.

Aby prostě bylo zaručeno, že nikdo nebude přisypávat hlasy do urny po cestě, a ani během sčítání na kraji. Jenže, tento pozměňovací návrh nebyl přijat, hlasovala pro něj jen SPD, dva poslanci za KSČM a Marian Bojko za Volný Blok [3]. Tento kontrolní mechanismus je naprosto klíčový, a jeho absence znamená, že podzimní volby v ČR půjde falšovat stejně jako v USA vloni na podzim. Bezpečnost urny spočívá totiž ve dvou oblastech.

Marian Bojko (Volný Blok)

První oblastí je, aby ji nikdo neoprávněně nemohl otevřít a vyházet z ní hlasy voličů. A druhou oblastí je opačný proces, aby nikdo nemohl svévolně do urny přihodit hlasy navíc. Jenže, lokální urny ve volebních okrscích mají jeden bezpečnostní mechanismus, který se těžko obchází, a to je počet oprávněných voličů na seznamu voličů v místě okrsku a na seznamu osob, které volily na voličský průkaz. Pokud by se v urně objevilo o několik stovek nebo dokonce tisíc hlasů více, bylo by automaticky volební komisi jasné, že přes noc někdo do urny lístky přisypal.

Jenže, u speciálních volebních uren v rukách putovní komise je to celé jinak. Tato komise objede celý okres, ve kterém žije třeba v úhrnu čtvrt milionu lidí. Pokud si vezmeme, že volební účast u parlamentních voleb je stabilně okolo 60% voličů, tak to otevírá prostor pro dalších 100 000 voličských hlasů v daném okrese, které se mohou do putovní urny přisypat, aby to nepřesáhlo 100% obyvatel okresu. A je jasné, že to ani nebude potřeba tolik přisypávat, pokud se přisype jen desetina z tohoto objemu, daná strana okamžitě v daném okrese vyleze v pohodě přes 5% hlasů. A přesně takto to probíhalo v USA. K volbám do putovní urny nebo k volbám na parkovišti z auta se v případě nouzového stavu přihlásí po celé ČR stovky a stovky tisíc lidí. A to je tak obrovský prostor pro přisypávání hlasů, že si to nikdo nedokáže představit až do chvíle, než k tomu opravdu dojde a dopadne to jako s volbami amerického prezidenta.

Podezřele vysoké volební účasti při volbě prezidenta v USA, tisíce hlasů z okresů přivážených do sčítacích center byly jen pro Joe Bidena. Pro koho budou svážené hlasy na podzim v ČR?

Neuvěřitelná a vysoká volební účast v klíčových státech v USA a všechny hlasy přivážené poštovními vozy hlasovaly zázračně pro Joe Bidena, to byl naprostý šok. Největší volební krádež v dějinách USA byla zpečetěna. Tak proč by to nezkusili globalisté v ČR, ne? Celá ta operace má logický podtext. Andrej Babiš bude potřebovat koaliční partnery, a kromě SPD se nikdo asi nenajde. Hovoří se sice o možném velko-průniku na ose Hnutí ANO a ODS, ale bez Andreje Babiše v roli premiéra.

A tato rovnice by byla opravdu jen těžko stravitelná pro mnoho voličů v obou partajích. Takže je logické, že Hnutí ANO bude usilovat o to, aby ve sněmovně zůstala ČSSD a rovněž KSČM. A společně s SPD by se potom otevíral určitý manévrovací prostor, minimálně pro toleranci nějaké menšinové vlády Hnutí ANO s aktivní garancí prezidenta Miloše Zemana. Stejně tak se ale bude hrát i o to, aby Hnutí ANO zvítězilo s co největším náskokem před oběma formacemi Demobloku, takže si představte, jaká myšlenka se mohla klidně zrodit.

Joe Biden, všem Američanům “nasypaný” 46. prezident USA

Myšlenka může vypadat tak, že v září se zhorší epidemiologická situace a bude vyhlášen nouzový nebo krizový stav, znovu vypuknou lockdowny. Tím dojde k aktivaci volebních putovních komisí, které začnou kroužit po okresech a jako sbírat volební hlasy od lidí v karanténách. Vozy nebudou pod sledováním, nebudou pod dohledem, žádné online kamery nebudou sledovat urnu, nikdo nebude moci kontrolovat, kdo v autě a po cestě do uren přisypává lístky. Auta se potom sjedou do krajských sčítacích center, kde je převezmou sčítací 3-členné komise, a ani ty nebudou pod dozorem online kamer, ani pod dozorem zástupců volebních stran.

Tím se otevře obrovský prostor a příležitost pro zfalšování voleb. Tato gigantická bezpečnostní díra znamená, že SPD neměla včera pro zákon hlasovat. Jenže, stalo se něco neuvěřitelného. Něco, z čeho jde hlava kolem. SPD včera ve čtvrtek v čase 17:06 v hlasování č. 71 hlasovala [4] jednomyslně pro schválení vládní volební novely. Jediný, kdo hlasoval proti, byl Marian Bojko. Dámy a pánové, je hotovo a vymalováno. Vlastenci se dočkali další zrady, údajně opoziční SPD včera hlasovala spolu s vládní koalicí a s Demoblokem na podporu této šílené americké volební novely. Česko tak na podzim čekají americké volby, které s vysokou pravděpodobností skončí překvapivým výsledkem.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
JAJA
Návštěvník
JAJA

Všechny strany se budou uplácet. Ten, kdo bude mít nejvíc peněz (z našich daní) vyhraje a sloučí se s kým chce. Za každý hlas dostane nečisté peníze danových poplatníků, a je toho dost. Nebude koukat na korporát ale jen na sebe. To bude souboj chamtivých politiků mezi sebou. Oni nemají právo na své zvolené volby. Čistí lidé nevolí takové, kteří se zvolili stejnou metodou v PS a živí se živočišnou masou. Jen nečistí volí. To vše je demo a kracie znamená krást. Zvrácená SPD to jasně několikrát dokázala. 2 hrdinové do této smečky nepatří. Tajné hlasování je podvod a kdo s ním souhlasí je také podvodník.
Volit je třeba jen a jedině 1.veřejnou sčítací listinou na veřejné tabuli umístěnou venku, 2. v listinné podobě se svým určeným tajným heslem, 3.duplikátem oné listiny a za 4.potvrzením svědka a tajným vlastním kódem. Tak by mělo být sčítání 4x potvrzeno, že jsou volby v pořádku. Pokud se tak nedělo předtím, bylo vše zmanipulováno lidskou hloupostí. Řiďte se tím a budete mít čisté svědomí. Oni ho nemají. Jsou plní nečistých rysů a rozhodnutí. To už nám dokázali a NNS (soud) to 24x potvrdil. Ten, kdo si vytváří podvodné zákony v neprospěch lidu, má zaručeno, že za své příčiny doplatí svým následkem. My se na ně můžeme jen dívat bez odporu. Jen on sám se odsoudí v budoucnu. Odebrali nám poslední zbytky svobody a důstojnosti. Bojujeme o své životy a je to nezajímá, jen se jimi živý. Ještě z nich ukrajují i když nejsou jejich. 30 tisíc obětí si nechtějí přiznat jako svou systémovou zodpovědnost. Kdo si myslí, že ne, je s nimi. Po volbách přijde euro a turnikety za 100 Kč při každé návštěvě obchodu (nebo euro) na placení v obchodech pro neočkované. Blokují zdravotní péči přes jejich zákony a hloupí lékaři to tpí. Oni jsou také neočkovaní!! Nechtějí se nakazit. Mají z toho hrůzu. A je toho mnohem, mnohem více. Oni sami si tento zákon odhlasovali bez nás tak, jako každé zákony. Ve své namyšlenosti se nás neptali. Zablokováním voleb se zablokují jejich zákony. Máme právo na své volby a ne na jejich podvodné volby a souboje mezi sebou, proti kterým se nemůžeme odvolávat a dovolávat čistého práva. Jsme odstaveni i ve volbách na slušný a poctivý život.

Jakub
Návštěvník
Jakub

Koukám že cenzůra běží na plné obrátky.
Odkaz na sněmovní tisk 1242/0
odkazující absolutní LŽIVOST celého článku se tu moc nehodí do krámu..🤷‍♂️

Administrator
Admin

Vy ichtyle, odkaz na sněmovní tisk máte na začátku článku v odkazu č. 1, stačí na něj kliknout.

Ludek
Návštěvník
Ludek

Jakub
Jste ubohý troll!

konzerva
Návštěvník
konzerva

A ozval se brigádník ze stavby kadimurovy mešity v Práglu na Břevnově.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Na stránkách http://www.michalapetr.cz je rozpracován seriál o rozkradených miliardách Kalouska a spol. Nikdo z parlamentních stran se tím nechtěl zabývat. Na SPD se neobrátili- důvodem je, že jedna poslankyně SPD s mafiány přímo spolupracuje.

konzerva
Návštěvník
konzerva
Jakub
Návštěvník
Jakub

Však má pravdu celej tenhle článek je nesmysl přečte si sněmovní tisk 1242/0.
A každý volby Éronet blije na SPD to ví každej.

Administrator
Admin

Sněmovní tisk je samozřejmě v článku v odkazu č. 1 k dispozici a každý si může přečíst, že poslanci SPD schválili americké formy voleb, putovní krajské urny a volby z parkoviště, tzv. mobilní stanoviště. Nikde v novele není kontrolní mechanismus dozoru nad transporty uren, nad otvorem urny, co do ní kde spadne, nad volebními seznamy mobilních stanovišť a putovních komisí. Nikde není mechanismus na zabránění tomu, co se stalo v listopadu v USA, kdy pracovníci volebních komisí sčítali balíky s hlasy schované pod stolem při sčítání svezených putovních uren, když předtím před volbami zapsali k mobilním volbám stovky tisíc lidí, kteří o mobilní hlasování nikdy ani nežádali. To samé je teď nachystáno novelou volebního zákona v ČR a dojede na to na podzim paradoxně právě SPD, jenže Okamura není schopný tak daleko dohlédnout.

SPD se pod takový paskvil neměla nikdy podepsat a ponese za americké podzimní volby v ČR spoluzodpovědnost společně s koalici a demoblokem. Pouze Marian Bojko hlasoval proti.

Ludek
Návštěvník
Ludek

Jakub
Ubohý trolle, SPD je řízená opozice!

dendy
Návštěvník
dendy

Už dlhšie uvažujem nad systémom internetového hlasovania, krorý by splnil dosť protichodné požiadavky (pretože bez takéhoto systému je budúcnosť v riti):
– bola by zaručená tajnosť hlasovania
– bola by zaručená spätná kontrola vlastného hlasu (či bol správne priradený).
– bola by maximalizovaná bezpečnosť pred mŕtvymi dušami (len zaregistrovaní voliči by volili aby sedeli počty)

Niečo na spôsob blockchainu, že priebeh hlasovania (transakcií) by bol verifikovaný a nedal by sa manipulovať. Prístup by bol cez kód, ktorý by si oprávnený volič vybral niekde ako stierací lós.
Zbytkové lósy by boli komisionálne skartované, aby nedošlo k falošnému prístupu k hlasovaniu.
Bez takéhoto systému je totiž aj budúcnosť referend ohrozená! Čo sa dá sfalšovať, to sfalšujú!

Administrator
Admin

Blockchain je bezpečný jen po svém vzniku, ale ne před vznikem. Kdo zabrání režimu před spuštěním voleb přihlásit do voleb 500 000 notorických nevoličů a na jejich hlasy zfalšovat volby? Nemluvím zde o zfalšování někým z ulice, ale ze strany režimu, který má přístup k databázi obyvatelstva, k číslům občanských průkazů, k rodným číslům atd. Přesně tohle není ošetřeno v té novele zákona, o které píše pan VK nahoře v článku. Režim může na seznamy lidí, kteří JAKO požádají o mobilní hlasování, připsat stovky tisíc nevoličů, o kterých má přehled z předchozích voleb ze jmenných seznamů volebních komisí v celé republice.

Režim neví, jak kdo hlasuje, ale ví naprosto přesně, kdo k volbám nechodí, v každém městě, v každé obci, jméno, příjemní, rodné číslo, číslo OP. A když někdo takové nevoliče připíše na seznam zájemců o mobilní hlasování, nikdo z těch nevoličů se to nikdy nedozví. Proto Lubomír Volný bil na poplach a chtěl ten online kamerový dozor nad urnami. A Okamura je tak naivní, že tuhle bezpečnostní díru nejen nevidí, ale ještě plive na náš server na Parlamentních listech.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

SOUVISLOSTI

“V moderních demokraciích jsou všechny strany bez výjimky a bez ohledu na název a program založeny a řízeny zednáři z pověření svých židovských příkazců. Úloha ‘křesťanských’ stran pak spočívá jen v ‘podchycení’ masy křesťanských voličů, to znamená ve snaze ukolébat je klamným bezpečím křesťanské ‘ochrany’ a při tom nenápadně nabírat kurs, výhodný jen Sionu.”
(Johannes Rothkranz; Kříž zvítězí!)

comment image

„Všechny politické strany, konstatuje Jean Vaquié stručně, jsou projevy zednářstva, ať už je samo vedlo při jejich vzniku nebo do nich následně proniklo. Politické strany samozřejmě mohou vypadat mocnější než samo zednářstvo, protože se projevují veřejně, zatímco zednářstvo zůstává skryté v pozadí. Ale ve skutečnosti politické strany pracují v závislosti na velké tajné společnosti, která je jejich společným základem. Jsou pouze mluvčími zednářstva pro tu či onu klientelu! Programy politických stran nejsou rovněž ničím jiným než součástí a konkretizací ‚velkého plánu’ zednářstva”.
(Johannes Rothkranz; Nadcházející diktatura humanity aneb Panství Antikrista, I. díl)

-VK-
“…Tomio Okamura dosadil na čelo pražské kandidátky SPD bývalého velmistra Pražské Ordo Pragensis Hynka Berana, držitele kabalistické svatavy v Praze, kandidáta Baalova stolce, servanta Pána temnot a purpurového oka, jeho temné výsosti 33. kruhu, Baala Ashmaela, držitele Mah’ralu na odvrácené straně Jeruzaléma v Praze. Yeru-Shala-Yim Adrach Menach. Stejný proces postihl právě německou AfD, do jejíhož předsednictva se dostali dva zástupci z Frankfurtské židozednářské lóže Ordo Germanicum.”

-VK-
“Konceptuální gramotnost je schopnost pochopit, že veškeré procesy v České republice řídí Židé. Proč? Z jakého důvodu? No, protože všechny kontrolní orgány v České republice řídí židovské rodiny, komplet. Po roce 1989 všechny ústavní funkce, instituce, ovládly židovské rodiny. Všechny důležité pozice, všechny organizační struktury řídí zednářské spolky, tedy židozednářské organizace”
(Svobodný vysílač, 5. 6. 2020)

Erich Ludendorff; ELIMINACE ZEDNÁŘSTVA ODHALENÍM JEHO TAJEMSTVÍ
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Eliminace_zednarstva_odhalenim_jeho_tajemstvi.pdf

Johannes Rothkranz; SVĚTU VLÁDNOU SUPERLÓŽE
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Svetu_vladnou_superloze.pdf

dendy
Návštěvník
dendy

Prečo keď bojujete proti stranám (súhlasim, že strany sú nepotrebné), máte heslo STOP DEMOKRACII? Veď demokracia nie je o stranách! Demokracia je o moci občanov, nie strán! O spôsobe riadenia krajiny tak, aby občania a nie politici mohli riadiť krajinu! To čo je u nás, u vás a všade na západe NIE JE DEMOKRACIA – je to ZASTUPITEĽSKÝ SYSTÉM bez moci občanov! A demokracia JE moc občanov!

Ludek
Návštěvník
Ludek

dendy
Kdyby jsi použil mozek, tak by jsi věděl proč STOP DEM.KR.CII! Gójové ho bohužel používají hodně málo.
Nebo tam někde vidíš STOP DEMOKRACII?

raspberry
Návštěvník
raspberry

Chazarská diktatura. Poslanec nesmí mluvit, dokonce ani mlčet. Ochranná služba Policie ČR útočí na poslance v parlamentu. Jsou slyšet rány a další policisté dělají zeď, aby nebylo vidět.

comment image

“Policisté Ochranné služby provedli na žádost předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR služební zákrok proti poslanci, který odmítal opustit řečnický pult. Při zákroku byly použity donucovací prostředky hmaty a chvaty, ke zranění osob nedošlo.”

https://twitter.com/PolicieCZ/status/1412794465748623360

Poslankyně Hyťhová útok natáčela, ale nic neukáže, také Chazarka.

https://tv.idnes.cz/domaci/cesko-politika-lubomir-volny-snemovna-vyvydeni-marian-bojko-zaznam.V210708_105142_idnestv_vojt

Uďo
Návštěvník
Uďo

Typická cikánská férovka 🙂

karpi
Návštěvník
karpi

Jj, :
– Kolik ti je?
– 16.
– Tak to je fér. Nás taky.

.D

Bugi
Návštěvník
Bugi

neviem kto je je pan VK ale vo vela veciach ma pravdu. na zaciatku tohto roka januar / leden pisal o rozdelovani ludi na naslahanych / nenaslahanych a ako sa medzi nimi vytvori nenavist . a zas raz mal pravdu v tom, ze uz aj u nas v praci sa v tomto delime.. bol si na 2 davke ? uz mozem cestovat. mozem toto a toto…. dokonca minuly tyzden mi kolega zadrel (prekonal “kovid” a dal sa aj tak naslahat) ze som v pici, pretoze som “chorobu” alebo “pandemiu” neprekonal a som odmietac a podobne sracky…… sme Slovaci, Cesi (orban dal zaockovat / naslahat madarov) v riadnej p..i ☹☹

Sivul
Návštěvník
Sivul

vitejte v 21.tem stoleti. Napsal jste to luxusne pekne po slovensky 😀 Našlahat 😀 Mate strasne krasny jazyk, sousede slovaci. Nasemu se to nevyrovna 🙂 ale i tak klobouk dolu. Cist to, je luxus. U nas to budou za chvili, nadlidi/podlidi. Smeruje to k tomu.

Bugi
Návštěvník
Bugi

ako tak uz asi pol roka citam aeronet, tak aj po rozdeleni federacie v roku 1993 ma Slovenska a Ceska republika jedno spolocne…. hadajte co ? psychopatov vo vladach a posledne (Babis v CR a trnavsky psychopat v SR) su najhorsie, neviem ako napisat nieco viac ako psychopat 😀 ja osobne si myslim, ze posledny slovensky politici, ktory chceli Slovakom dobre, boli gen. M.R. Stefanik a Alexander Dubcek a Cechom L. Svoboda, to je iba moj nazor…. na Slovensku ja momentalne nemam koho volit, mozno smer ( a to tiez iba ze najmensie zlo) a este SHO (neznamy, lebo nie su medializovany, ale za mna presne pomenuvaju veci) dopracovali sme sa ☹☹

dendy
Návštěvník
dendy

Neuvažujete o výkone moci priamo podľa článku 2 našej ústavy? Pomocou referend? Bolo by jedno koho zvolíte do parlamentu a ktorá strana akú vládu zostaví! Ako vo Švajčiarsku… Keď budú (poslanci) poslušnía budú konať dobro, bude kľud, keď začnú stračkovať ako teraz, zvoláme referndum a rozhodneme sami. Prípadne rozpustíme parlament a vyhlásime nové voľby… alebo odmietneme zákon ktorý mez nášho súhlasu prijali. Tak sa robí výkon moci priamo!

Barel
Návštěvník
Barel

Biochemik a prorektor Univerzity Karlovy, Prof.RNDr. Jan Konvalinka, CSc. nazval nás neočkované hlupáky, ignoranty a nezodpovědnými lidmi, kteří by měli platit vyšší zdravotní pojištění.

Ne že bych jeho názorům tedy věnoval nějakou pozornost, upřímně řečeno, jsou mi šumafuk, jeho vyjádření svědčí o něm, a ne o mně. Přesto ale otestuju svého právníka, zda má smysl třeba požadovat soudně po panu profesorovi omluvu či nějakou jinou satisfakci. Domnívám se totiž, že není možné, aby veřejně činný člověk hojně citovaný v médiích jako odborník mohl veřejně nadávat třetině národa do pitomců jen proto, že nesdílejí jeho názor. Ono pokud se nikdo neozve, tak možná pan profesor bude chtít příště neočkované třeba postřílet. V podstatě je to taky jedna z možností jak zvýšit proočkovanost až k hranici 100% 🙂

https://zpravy.magazinplus.cz/2522-maji-se-omezovat-ockovani-kvuli-tem-kteri-ockovani-odmitaji-experti-maji-jasno.html

Petr Svoboda
Návštěvník
Petr Svoboda

Csc Konvalinka je od pohledu sociopat a zde chci upozornit že jde jen o můj osobní dojem:
https://duckduckgo.com/?t=ffab&q=RNDr.+Jan+Konvalinka%2C&iax=images&ia=images

Welšan
Návštěvník
Welšan

není to jen tvůj osobní dojem Petře,roky dělám s lidmi a opravdu stačí kolikrát jen ta fotka 🙂

Petr Svoboda
Návštěvník
Petr Svoboda

Barel:
Mimochodem, pokud chcete, pak advokáta oslovím s Vámi.
neoronie@protonmail.com

Xerigordon
Návštěvník
Xerigordon

admine děkuji

Švejk
Návštěvník
Švejk

Konvalinka, člen Bakalova Aspenu? Doživotí na Borech pro toho nacistického vraha dětí

Ivča
Návštěvník
Ivča

A co zkusit hromadnou žalobu ?!

Teodor
Návštěvník
Teodor

“Podezřele vysoké volební účasti při volbě prezidenta v USA, tisíce hlasů z okresů přivážených do sčítacích center byly jen pro Joe Bidena. Pro koho budou svážené hlasy na podzim v ČR?”
No prece pro piraty!!!

vese
Návštěvník
vese

Teodor
Ano a pak ještě třeba tak nějak náhodou vypadne proud…