Poslanec Gabal chce, aby soudy začaly vypínat všechny ty Aeronety a proruské...

Poslanec Gabal chce, aby soudy začaly vypínat všechny ty Aeronety a proruské weby! A co takhle raději “vypnout” jeho stranu na podzim ve volbách?

Poslanec Gabal chce, aby soudy začaly vypínat všechny ty Aeronety a proruské weby! A co takhle raději “vypnout” jeho stranu na podzim ve volbách?

Pan poslanec Ivan Gabal (KDU-ČSL) se nám zase pěkně odkopal. Na serveru Aktualne.cz se v rozhovoru moderovaném Jiřím Leschtinou [1][2] vyjádřil pro soudní vypínání tzv. proruských webů v ČR. Přímo v rozhovoru jmenuje náš Aeronet v reflexi na naše články o uniklých emailech premiéra Bohuslava Sobotky. Prý jsme získané materiály, ve kterých je i Gabalova korespondence s poradcem premiéra Otou Novotným, manipulativně využili k diskreditaci ministerského předsedy. Proruské weby se prý snaží v ČR podkopat autoritu Sobotkovy vlády, přivodit její pád a umožnit vznik dočasné vlády, která by potom zrušila sankce proti Rusku. Normálně by člověk řekl, že pan Gabal ví něco o sankcích proti Rusku, ale jak je vidět, neví zhola nic. Pan Gabal je totiž politický diletant, který svojí politickou existenci ospravedlňuje svým protiruským éthosem, který je zrovna IN a lidovci ho nechali na své kandidátce jako užitečného idiota.

_37a0177-1400x933-1441270161-7c8f1a36_660x371.jpg
Ivan Gabal hostem neziskovky Evropské hodnoty.

Pan Gabal zmiňoval náš Aeronet asi kvůli těmto článkům [3][4][5][6] z našeho portfolia, ve kterých se věnujeme panu Gabalovi a problematice loutkové vlády Bohuslava Sobotky. Naše kritika směřuje v rámci zákonných mantinelů k tomu, aby se k moci v ČR v rámci demokratických procesů dostala vláda s národními prioritami a se silným premiérem, který by dokázal vzdorovat lobbistům, Bruselu, neziskovkám, velvyslancům různých zemí atd. Nevšiml jsem si, že by naše články vyzývaly k nějakým věcem v rozporu s dobrými mravy, nebo dokonce se zákony. Sobotkova vláda je seskupením diletantů, mezi nimiž vyčnívá jeden oligarcha natolik, že po příštích volbách možná sestaví jednobarevnou vládu. O kvalitách pana Sobotky to vypovídá mnohé.

Kdo píše proti premiérovi, vypneme mu web!

Starost pana Gabala o ideologickou čistotu na internetu v ČR je příznačná. Kdo nejde s námi, jde proti nám. A s takovými se musí zatočit, pěkně po bolševicku. Pan Gabal ví, jak to fungovalo kdysi dávno s nepohodlnými texty a periodikami, které se znelíbily minulému režimu. A tak by rád, ve stylu bojových tradic, začal pomocí soudů vypínat alternativní weby i dnes v roce 2016, celých 27 let po plyšáku. Nelíbí se ti vláda? Chceš jí kritizovat? Chceš vyměnit premiéra? Tak tu máš přes držku, a tady máš od soudu příkaz k vypnutí webu! Dem okrást i ji si rozvracet nenecháme! Když podkopáváme pozici premiéra, měli bychom být vypnuti. Pan Gabal si jaksi neuvědomuje, že na podkopávání pozice premiéra nepotřebují jeho odpůrci proruské weby, pana Sobotku podkopávají dokonce i celé politické strany v parlamentu, které si říkají opozice. Podkopávání pozice premiéra je politický proces, kterému se říká opoziční politika. A my na Aeronetu děláme přesně tuto práci. Usilujeme o otevírání očí občanů, aby si uvědomili, jakým nebezpečím je slabý politik v čele vlády, který jako lokaj poslouchá instrukce cizích osob a cizích elit.

maxresdefault.jpg
Pražské bezpečnostní fórum 2015, kterého se Ivan Gabal zúčastnil.

Pan Gabal ve svém záchvatu schizofrenie v článku v rozhovoru vytvořil konstrukt, že proruská média chtějí v ČR svrhnout premiéra, aby proruský prezident Zeman mohl ustavit vládu odborníků, kteří zruší sankce proti Rusku. Milý pane Gabale, takhle to nefunguje. Sankce proti Rusku jsou evropský mechanismus, ne český. Sankce musí zrušit většinovým rozhodnutím Evropská komise. Jednostranné zrušení sankcí proti Rusku jen ze strany ČR by bylo maximálně gestem, ale bez efektu. Rusko potřebuje normalizovat svůj přístup na evropské trhy, především kapitálové, a ty se v ČR  jaksi nenachází. Bylo by hezké, kdyby Česko bylo tak významným hráčem v Evropě, ale tak to není. Pokud politik jako pan Gabal má takovéto zásadní mezery v informacích, potom by se měl zamyslet nad tím, jestli svými výroky spíš nepoškozuje pražskou havlérku. Mnoho lidí si teď řekne, že pan Gabal je starý bolševik, který chce zakazovat weby, co kritizují Bohuslava Sobotku.

Na informační blokádu jsme připraveni!

K samotné myšlence blokování webů mohu říct jen tolik, že Aeronet nespadá do jurisdikce českého soudnictví, jsme holandský subjekt pod ochranou holandského mediálního zákona a můžeme psát, co budeme chtít, dokonce i články kritizující loutkovou vládu ČR a jejího premiéra. Na informační blokádu jsme připraveni myslím dlouhodobě a možná nejlépe ze všech webů české alternativy. Dokážeme mirrorovat náš web na desítky domén po celém světě během 48 hodin, přesunout celý web do cloudu, tunelovat obsah k našim čtenářům i skrze firewally státní cenzury. Možná si pan Gabal neuvědomuje, že webová stránka není kus počítače, který se vypne z internetu stisknutím tlačítka. A útok proti nezávislosti a svobodě psaní, zákaz kritiky vlády a premiéra, to nepatří do demokratické společnosti moderního věku.

crop-259728-cssd.jpg
Premiér ČR Bohuslav Sobotka

A dokonce ani s těmi antisemitskými servery nemá pan Gabal pravdu. Nikdo je nevypíná, protože většina jich je provozována z USA, kde se na ně vztahuje druhý dodatek americké ústavy. Pan Gabal ve svém rozhovoru útočí i na prezidenta republiky Miloše Zemana. Ten prý šíří proruskou propagandu ve světě. Z výroků Ivana Gabala vyznívá nejen odpor vůči proruským serverům v ČR, ale jakési onálepkování prezidenta, aby vypadal jako agent Ruska. Doslova z rozhovoru je cítit jakýsi apel na zrušení přímé volby prezidenta. Opět se ukazuje, že Kalergiho doktrína vnitřního rozvracení států v Evropě za pomoci přisluhovačů a užitečných idiotů opravdu funguje.

A jak z toho ven? Až budou příští volby, nehlasujte pro KDU-ČSL. A až budou volby do sněmovny, vykroužkujte Ivana Gabala z kandidátky, aby nemohl dál zostuzovat poslanecké lavice parlamentu ČR svými fašistickými výroky o cenzuře a vypínání webů, které jen kritizují neschopného premiéra. Vzpomeňte na Krylova slova z jedné jeho písně, kde se zpívá o tom, že zakázali psát a zakázali zpívat. A přesně k tomuto pan Gabal vyzývá více než čtvrt století po převratu. Už jsem dokonce zaslechl výrok, že někdo “zgabalovatěl” poté, co převlékl kabát. Teď už vím, co to znamená.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Máme vybráno! Všem, kteří v březnu finančně přispěli na zachování provozu AE News na další měsíc, moc děkujeme!
Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
JohnnyGoTOHollywood
Návštěvník
JohnnyGoTOHollywood

Nesnáším lidi “typu Gabal”.

frank
Návštěvník
frank

Jen dva poslanci hlasovali pro návrh evropské komise o omezení držení střelných zbraní. A byli to kokoti Gabal a Zlatuška.

Nademese
Návštěvník
Nademese

Asi to patří sem, k domácí scéně.Všiměte si komentáře VÁCLAVA VYDRY (herce, syna Dany Medřické) na Parlamentních listech.Je mi stydno, za takového člověka, který vymění svoji čest (kterou nemá) za “ARABSKÉ” koně ve svoji soukromé stáji za názor OBČANů ČR.Viz. jeho moderování zprofanovaného pořadu v jisté TV, kde jakoby mimoděk vykresluje lidi s ISLÁMSKOU vírou, kteří nejedí VEPŔOVE, jako něco “NORMÁLNÍHO”, co je u nás naprosto běžné…a na co si asi máme zvykat.A nestydí se brát do úst pana Karla Högera.Napadá mě otázka, kde byl ten GAUNER VYDRA v r. 1977, když o tom roku tak horlivě píše.

Libor
Návštěvník
Libor

Zajímavé – opět všichni jednohlasně chválíte článek. Je to proto, že jde o text vytvořený šéfredaktorem?

Administrator
Admin

Zkuste zaslat naší redakci nějaký váš vlastní článek a třeba se po jeho publikování dočkáte pochvaly od čtenářů i vy.

kurvos
Návštěvník
kurvos

Je to proto, že v článku se zrcadlí pravda, ty jedna gabalí prakundo.

Nademese
Návštěvník
Nademese

Nechte doznít jeho hloupé názory…ten člověk je nula.Jeho proradní soukmenovci, jej stejně hodí přes palubu.On o tom avšak ještě neví…je to malá ryba, která si myslí, že boduje v hybridní válce.

gambitek
Návštěvník
gambitek

Hezky jsem si pocetl. Na trouby se dobre reaguje.

Kartářka Anna Bella
Návštěvník
Kartářka Anna Bella

Ten pán se asi zbláznil, už tak je tu cenzura horší, než za totáče, to už je opravdu moc 🙁

kody
Návštěvník
kody

pánovi gabalovi treba dať po guliach…. je zaujímavé koľko chazarov je v kdu-čsl

Terminator
Návštěvník
Terminator

Pan Gabal, by si měl jít kecat do své pravé vlasti Izraele. A podívejte se, co znamená slovensky “tak jsem ho ogabal”.

Kazatel-mt24
Návštěvník
Kazatel-mt24

na to nemaj právo
comment image

Michael Chertoff
Návštěvník
Michael Chertoff

Gabal asi zešílel. Chce omezit jiné politické názory lidí, jenže tím popírá podstatu demokracie. Nikde v Ústavě přeci není psáno nic o tom, že je svobodný volič povinnen lézt nějaké západní zločinecké organizaci do zádi a bezmezně je nekriticky uctívat, ať se děje jakékoliv svinstvo, jako to dělají havlisté.

9/11: Press for Truth
https://www.youtube.com/watch?v=Qn4bGP3ze0g

Kondor
Návštěvník
Kondor

Pan Gabal je placeným idiotem, ale zároveň i idiotem od přírody. Přijímá tzv. pod obojím : Je poslancem za KDU – ČSL, ale po původu by mohl klidně zasedat i v Gnesetu. S Hybáškovou už objeli kdejaké štace, aby dělali díry do světa. Znám ho již ze školních lavic. Nikdy ničím nevynikal, ale strašně rád vystupuje a blýská se. Strašně rád by se prosadil, ale na to je blbej. Sociolog jeden, na baterky…