Poslanec CDU chce zavést nucené práce pro německou mládež, aby sloužila a...

Poslanec CDU chce zavést nucené práce pro německou mládež, aby sloužila a pomáhala uprchlíkům!

Poslanec CDU chce zavést nucené práce pro německou mládež, aby sloužila a pomáhala uprchlíkům!

Každý den tady v Německu přinášejí média znepokojující zprávy o nasunování systémových prvků NWO do struktur a procesů řízení země. Poslední zpráva je doslova jako vystřižená ze 30. let minulého století. Poslanec německého Bundestagu za CDU Eckhardt Rehberg totiž navrhl, aby absolventi středních, resp. vysokých škol po ukončení studií nastoupili povinně do jednoroční služby na pomoc uprchlíkům [1]. De facto by šlo o nucené práce, protože současný právní systém v Německu něco takového neumožňuje.

migrant-mess-796x600.jpeg
Hádejte, kdo tudy prošel? Cikáni, Vandalové nebo Migranti?

Poslanec doslova prohlásil: Potřebujeme povinnou službu, protože nemáme žádný jiný způsob, jak zvládat masivní vlny uprchlíků a jejich integraci. Zároveň dodal, že mládež by měla možnost “volby”, buď nástup do prezenční služby v armádě, anebo nástup do těchto nucených prací. De facto by tak šlo o kopii českého modelu civilní služby z doby, kdy v Česku fungovala základní vojenská služba. Poslanec ovšem už jaksi nedodává, že tato volba je pouze iluzorní, protože hlavní břemeno služby ve prospěch uprchlíků teď leží právě na bedrech Bundeswehru, takže je to taková ta volba typu poloprázdné anebo poloplné sklenice, kterou si vyberete raději. Rozumějte, není v tom žádný rozdíl, budete totiž sloužit uprchlíkům povinně buď v uniformě, anebo v civilním oblečení.

Tento plán by měl ulevit především pracovníkům charit, neziskovek a dobrovolnickým organizacím, které pod obrovským náporem migrantů už nezvládají svojí práci a systém organizace a pořádku kolabuje. Zpráva de facto říká, že pokud by takový zákon prošel, tak by odvedenci byli v podstatě nuceni sloužit uprchlíkům jako služky. Každý, kdo si myslí, že toto nemůže fungovat, bude mluvit jinak za 6 měsíců…, dodává poslanec.

pic31.jpg
Co za sebou zanechávají migranti? Odpadky… tuny odpadků…

Německé školy již nařídily svým dětem, aby uklízely po uprchlících odpadky, což vyvolalo mezi rodiči obrovské rozčílení a poprask [2]. Některé německé školy už také nařídily dívkám, aby nenosily kraťasy nebo sukně, protože by se mohly stát terčem sexuálního útoku ze strany uprchlíků ubytovaných v nedalekých uprchlických kempech [3]. A největším vrcholem a tragédií je poslední zpráva, která uvádí, že Německo sníží ve školách vzdělávací standardy, aby se migranti vůbec měli šanci do škol dostat a najít si praxi [4].

Německo určuje tempo a směr vývoje Evropy. Jak dlouho to bude trvat, než povinné obsluhování a poskakování okolo migrantů bude uzákoněno i v Česku? A není to celé náhodou součástí konceptu plánované obnovy vojenské prezenční služby, která zatím spadla v Česku pod stůl? Nebude to nakonec vzato z jedné vody načisto, že se přijme zákon, který dá mládeži na výběr, buď služba v armádě pod velením NATO anebo povinné práce a sbíraní odpadků po uprchlících?

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
vladimiring6
Návštěvník
vladimiring6

Prečo zase schvalujete , to je cenzúra ?

Administrator
Admin

V poslední době přibylo mnoho trollů, takže jsme přepsali pravidla pro Vanguard skript. Je teď o něco přísnější ohledně posuzování, co pustí automaticky a co pošle ke scvhálení.

vladimiring6
Návštěvník
vladimiring6

Neuveriteľná drzosť a po papuli desať dostať nechce ?

Val
Návštěvník
Val

Hitler se musí v hrobě obracet 😀 …. tak se snažil o ,,čistou,, rasu ….

AS
Návštěvník
AS

Kdyby se napsalo “poslanec chce povinnou vojenskou službu”, to by řada z vás skákala radostí, že se mladým dostane, co si zaslouží a že se naučej…a tohle je najednou “nucená práce”… 😛

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

Patří to sem jen částečně, ale musím. Mám pocit, že tohle se mi snad jen zdá:
http://pravyprostor.cz/nemecko-a-eu-chteji-legalizovat-pedofilii/

správce
Návštěvník
správce

Situace už se zdá býti velmi vyhrocená, už jako by se čekalo na tu první jiskru, na první výstřel… A pojede ráz naráz…

bantustan
Návštěvník
bantustan

Kdo pujdete demostrovat,PŘEPEČLIVĚ koukejte okolo,jakmile uvidíte fízla,zmetka,jak rozbaluje vlajku s nacistickou symbolikou,nebo plešatce,jak se u Okamury chystají HAJLOVAT,šoupněte jim pepřák do ksichtu,ČESKÁ TELEVIZE,nebude mít téma do večerních zpráv…A Šabatová bezesnou noc….

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

Ano, to je pravda. Měli bychom držet při sobě a když se někde objeví takovýhle sabotér, tak by ho měli okamžitě lidi okolo zpacifikovat (mírumilovně a tiše, samozřejmě). Takovéhle svinstvo jim nesmíme dovolit. Nesmíme dopustit, aby nám zakázali vyjádřit nesouhlas. O ničem jiném podobné akce sabotérů nejsou. Chtějí ukázat demonstranty jako nebezpečné extrémisty. To nesmíme dopustit!

bantustan
Návštěvník
bantustan

k tomu výročí,kdy se bude demonstrovat všude,rybáři na rynku,balbínovci na malé straně,usvit na velké straně,je čas na bilancovaní..a tento člověk to vystihl naprosto PŘESNĚ,dle mé paměti NAPROSTO ……. http://www.novarepublika.cz/2015/11/letosni-listopad-stepana-kotrby-cizinci.html

elko
Návštěvník
elko

vše zlé je k něčemu dobré- nucené práce je léčení sluníček

Lucie Fifernová
Návštěvník
Lucie Fifernová

Německo, Švédsko a ostatní postižené státy nezvládají vlnu migrace. Vysocí představitelé evropských postižených států přenášejí své nezodpovědné postoje na mladou generaci. Německému panu poslanci bych poradila a doporučila, aby šel příkladem. Každý si má svůj s odpuštěním “bordel” po sobě uklidit – ať člověk, který očekává pomoc a v nemalé míře je mu nabízena /ne vždy je jím přijímána s pokorou, úctou a slovy díků/, tak stejně elitářský představitel státu.

bantustan
Návštěvník
bantustan

Ještě je tu třetí možnost..Udělat lecos pro to,nechat se zavřít do basy..Pokrytecky neomarxistické kriminály mají luxusní vybavení..Neochvějný americký vzor je stále v NEDOHLEDNU http://outsidermedia.cz/Veznice-v-Arizone/

bantustan
Návštěvník
bantustan

Jednoročáci,jako vystřižení z haškova Švejka…Ale,stejně je to RÁNA pro sterilní německou čistotu,kdy se z chodníku přepečlivě odsekával kousíček vyrašené travičky…..

albatros
Návštěvník
albatros

Je to taková smutná komedie. Ultra německý ordnung spojený s jejich uber mensch komplexem a pohrdavým pohledem na východní evropu a teďka musí sloužit africkejm negramotnejm migrantům.

Kdyby to nebylo tak smutný, tak se musím skoro smát.

styx
Návštěvník
styx

ale ved to je na smiech. Pred 80-timi rokmi pochodovali a rozdupavali Europu a ta sluzila im. moja stara mama bola na nutenych pracach v Nemecku, dedo detto. Teraz vnuci a pravnuci tych vojakov budu robit sluzky negrom a kozojeb*m. :)))))))