Porošenkovi už zřejmě totálně „hrabe“, vyzval poslance, aby zvítězili nad Ruskem pomocí...

Porošenkovi už zřejmě totálně „hrabe“, vyzval poslance, aby zvítězili nad Ruskem pomocí IQ

Porošenkovi už zřejmě totálně „hrabe“, vyzval poslance, aby zvítězili nad Ruskem pomocí IQ

     Je sice pěkné, oplývá-li člověk zdravým sebevědomím a hrdostí, má-li k tomu dostatek relevantních důvodů, ale u člověka, který tyto podmínky nenaplňuje, je to problém. To je případ Petro Porošenka, z vůle západních politiků a USA prezident Ukrajiny. Jeho více jak často nezodpovědná, nabubřelá, silná, realitě neodpovídající slova však nadále, bohužel, nacházejí sluchu a odezvu u mocných západních politiků a podporovatelů, především z USA.

     Jedním z posledních, naprosto nereálných a silně přeceněných projevů je, že vyzval ukrajinské poslance, aby nad Ruskem zvítězili pomocí IQ [1][2]. Samozřejmě to řekl bez nadsázky a s naprostou vážností, neboť jak namyšleně řekl: “Počítám s moudrostí a rozumem nejvyššího zákonodárného orgánu Ukrajiny. Naše IQ musí být vyšší než 300, neboť jen tak vysoká inteligence nám společně s mocí našich ozbrojených sil umožní porazit tak silného nepřítele, jakým je Rusko!“

   Porošenko si zřejmě vůbec neuvědomuje, co po poslancích žádá a vůbec nemá představu, jakým rozumem a IQ poslanci zákonodárného sboru Ukrajiny disponují.   Díky tomu, že ze západu stále cítí podporu, že mu (na dálku) poklepávají „uznale“ na rameno, není schopen dohlédnout, že spoléhání se na rozum a IQ poslanců je silně přeceněné, protože poslanci se především berou za své zájmy a jejich IQ , jak dosud reálně prokázali při průběhu jednání parlamentu, je někde na úrovni cca 60%. Znamená to, že pokud by Porošenko chtěl po poslancích zmíněných 300 absolutně nereálných procent IQ , musel dát dohromady pět poslanců po 60 % IQ, což by mu ve výsledku dalo u jedné třetiny poslanců Parlamentu Ukrajiny, když ne víc, tak alespoň kýžených 300 % koeficientu IQ!

petro-porosenko_denik-605.jpg
Petro Porošenko

     Pochybuji, že si je P. Porošenko vědom „stupidnosti“ svých slov, nicméně jeho „inteligentní“ poslanci mu na slova jistě skočí, protože jejich valná část je antirusky naladěna. No a o to budou mít i větší důvod se brát své zájmy, neboť pokud půjdou Porošenkovi „na ruku“, budou mít i jeho podporu. Kontroverzní duel Porošenko vers. Janukovič nemá nejlepší pozici, proto musí P. Porošenko hledat podporu a povzbudit odhodlání poslanců v Parlamentu UA.

     Naduté, nereálné a obsahově prázdné a stupidní Porošenkovy projevy, v nichž přeceňuje nejen sám sebe, ale i ukrajinskou politiku a všeobecnou realitu, sice na jedné straně mohou působit jako sebevědomá odhodlanost a opodstatněnost jejich úsilí, ale jakkoliv se národu Ukrajiny přisuzuje řada morálně kladných charakterových vlastností, dosavadní vývoj událostí jasně naznačuje, že to s jejich schopnostmi a klady nebude až tak ideální, jak se do světa proklamuje. Jde to však především na vrub vlády a celého politického dění, protože občané Ukrajiny jsou z činnosti politiků a vlády naprosto zmateni, dezorientováni a klamáni. To ovšem nemůže být překážkou představitelům Ukrajiny, protože pokud budou zastávat a podporovat zájmy USA, pokud budou za tuto činnost nejen chválení, ale i slušně „odměňováni“, potud jim budou dělat veškerá pomyšlení.

   To bohužel ne k dobru samotné Ukrajiny, ale zájmům USA a NATO a jejich jestřábům. Toho si je Petro Porošenko dobře vědom a i přes jeho „obdivuhodných“, ne víc jak 60 procent IQ, je ještě schopen tuto realitu chápat. A to je dost málo k tomu, aby se Ukrajina bez cizího HELP ME ve formě peněz (USD,eur) mohla ekonomicky, sociálně a jako národ postavit na vlastní nohy!

Jiří Baťa, 17.12.2015

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
LCZ
Návštěvník
LCZ

IQ po Ukrajinsku:
13:13 Seznam: Novinky:
“Ukrajina odhlasovala embargo vůči Rusku:

Ukrajinský parlament schválil možnost uvalení obchodního embarga na Rusko. Jedná se reakci na podobný krok, který učiní Rusko vůči Ukrajině od 1. ledna, kdy začne platit dohoda o volném obchodu mezi Ukrajinou a EU.”

Doufejme jen pro ty obyčejný lidi, že nebude moc mrznout, když plyn je z Ruska, a uhelné doly už “zprivatizovali” Američani.

Johny
Návštěvník
Johny

IQ se počítá v bodech, ne v procentech…

Owl
Návštěvník
Owl

Já bych řekl, že to je dobrej srandista 😀

https://www.rt.com/news/326291-poroshenko-pope-birthday-mistake/

Alkid
Návštěvník
Alkid

V Ukrajinském parlamentu je 450 (225+225) poslanců https://cs.wikipedia.org/wiki/Parlament_Ukrajiny takže podělíme-li IQ vysněnou hodnotu 300/450 vyjde nám na jednoho poslance po zaokrouhlední 0,67 IQ na jednoho poslance, a to by dřevěné loutky hájící zájmy cizí mocnosti, mýti mohli. Pozn.: Normální člověk má IQ v rozmezí 85-115 https://cs.wikipedia.org/wiki/Inteligen%C4%8Dn%C3%AD_kvocient

VM64
Návštěvník
VM64

Jestli to opravdu takhle řekl, tak drž se Ukrajino, s tímhle bambulou bude schopen být na stejné vlnové délce maximálně Schwarzenberg….

Forever
Návštěvník
Forever

Ještě jedna oprava 🙂
U Tymošenkové nejsem jistý, ale pokud vím, tak Porošenko, Jaceňuk, Kolomojskij, Achmetov, Pinčuk, Firtaš jsou původem Chazaři. Takže ti nás, Slovany, ani zradit nemohli, Jen kráčejí ve šlépějích svého předchůdce, Lva Trockého, a to s cílem zničit Rusko a vyhladit či zotročit veškeré Slovanstvo na Zemi. V souvislosti s tím jsem si vzpomněl na jeden zajímavý citát:

“Když jsem byl dítě, říkal jsem: Kdybych byl židem, byl bych sionistou. Já jsem sionista. Nemusíte být židem, aby jste byl sionistou.” viceprezident USA Biden ( aspoň myslím, že to měl říct on)
Chazaři nejsou skuteční Židé, i když si tak říkají. Zkrátka sionisté nemusí být vůbec židé, tak to je. Sionacisté nejsou Židé, ale ve skutečnosti satanisti, i když lživě se nazývají Židé.

Níže zdroje:
poznámka: kdo ty videa viděl, tak ví , že to není pěkný pohled, ale je třeba si připomínat zločiny kyjevských sionistů.

https://www.youtube.com/watch?v=1CU-zy8rbqc
https://www.youtube.com/watch?v=ZDl0DxEuR6s
https://www.youtube.com/watch?v=R-p5htDaH2Q
https://www.youtube.com/watch?v=pkHxswM6gSo

https://aeronet.cz/news/vseobecna-valka-ktera-prichazi-rozdrti-slovanske-spojenectvi-a-vyhladi-tyto-zatvrzele-narody-bude-valka-opet-vyhlazovat-i-zidy-a-kde-se-vzala-takova-nenavist/

Murkoslav
Návštěvník
Murkoslav

Patrí k nim aj Timošenková. Podľa anglickej vikipédie sa jej otec sa volal Volodymyr Abramovych Hrihyan. A starý otec bol riaditeľom na židovskej škole a volal sa Abram Kelmanovich Kapitelman. Čiže Abrahám. To hovorí za všetko. Mimochodom ukrajinský poslanci majú mzdu niečo okolo 350 EUR mesačne, čo je v podstate smiešne. A prezident údajne 450 EUR.

Forever
Návštěvník
Forever

Sionacistický banderovský fašista vyskakuje, jak čertík z krabičky. Že si tenhle ten sionista nedá a nedá pokoj. Ale hold, Vatikán-Wall Street ho zaúkoloval, tak plní své poslání. Zatím naštěstí ne zcela neúspěšně. Hm, Porošenko, Jaceňuk, Tymošenková, Kolomojskij, Achmetov, Pinčuk, Firtaš, jedna vražedná sionistická banda.
Porošenko, Jaceňuk, Kolomojskij, Achmetov, Pinčuk, Firtaš = ukrajinský oligarchický sionistický gang. Zradili svoje slovanské národy za jidášských třicet stříbrných.
Vykopat ten sionistický gang co nejdřív z Ukrajiny!!!!!!!

Forever
Návštěvník
Forever

Oprava v mém vyjádření: “Zatím naštěstí ne zcela neúspěšně” Níže oprava: 🙂
Sionacistický banderovský fašista vyskakuje, jak čertík z krabičky. Že si tenhle ten sionista nedá a nedá pokoj. Ale hold, Vatikán-Wall Street ho zaúkoloval, tak plní své poslání. Zatím naštěstí ne zcela úspěšně. Hm, Porošenko, Jaceňuk, Tymošenková, Kolomojskij, Achmetov, Pinčuk, Firtaš, jedna vražedná sionistická banda.
Porošenko, Jaceňuk, Kolomojskij, Achmetov, Pinčuk, Firtaš = ukrajinský oligarchický sionistický gang. Zradili svoje slovanské národy za jidášských třicet stříbrných.
Vykopat ten sionistický gang co nejdřív z Ukrajiny!!!!!!!

Forever
Návštěvník
Forever

Oprava původního textu: “Zatím naštěstí ne zcela neúspěšně”. Oprava na: Zatím naštěstí ne zcela úspěšně.
Naštěstí Porošenko spíš selhává. Díky Bohu za to. USA-FED-Vatikán-Izrael si měl najít někoho schopnějšího. 🙂