Porošenko navštívil Mariupol za doprovodu amerických žoldáků z Academi

Porošenko navštívil Mariupol za doprovodu amerických žoldáků z Academi

Mainstreamová média buď omylem anebo zcela bezelstně a nevědomě uveřejnila dnes fotografii předáka kyjevské junty Petro Porošenka při poslední návštěvě Mariupolu [1], kterak je při rozhovoru s dělníky mariupolské ocelárny doprovázen dvěma žoldáky z americké bezpečnostní služby Academi, dříve nechvalně známé jako Blackwater Security, která se v Iráku starala o nezákonné vojenské operace, které americká armáda nemohla vykonávat kvůli americkým lidskoprávním zákonům sama.

Porosenko_Academi

[FOTO] Porošenko si potřásá rukou s dělníky ocelárny, ale po boku má pro jistotu dva Amíky z Academi… co kdyby… Všimněte si, že každý žoldák, jak je zvykem u těchto firem, má jinou zbraň v ruce. Na rozdíl od elitních vládních útvarů nebo regulérní armády, které jsou vyzbrojeny jedním unifikovaným typem zbraně pro všechny, žoldácké skupiny mají volbu zbraně pro své členy volnější, každý si vybere svojí značku a oblíbený model

Historie Academi z Iráku je jedním slovem nechutná. Šlo především o únosy civilistů, mučení, vypalování příbytků a budov plamenomety, výroba improvizovaných explozivních zařízení, fingované i skutečné popravy, atentáty na prominentní irácké politiky a další operace, na které regulérní americká armáda neměla oprávnění anebo vybavení či výcvik, případně důvěru ve vojáky, že by se dobrovolně a bez případné pozdější žaloby na armádu na něčem podobném podíleli.

[FOTO] Zaměstnanci Academi předvádí Porošenkovi nejnovější americkou ostřelovací pušku Remington PSR v modifikaci na střelivo Cal .50, která je vlajkovou lodí této zbrojařské firmy. Academi fungují na Ukrajině jako “sales pitchmen”, tedy obchodní zástupci, kteří mají za úkol vzbudit zájem Kyjeva o zbrojní zakázku na tyto pušky skrze veřejné prezentace a ukázky.

Je zcela logické, že těmto detailům mainstreamová média nevěnují pozornost, že to, co je nejvíce na očích, bývá nejlépe ukryto a nikdo si ničeho nevšimne. Porošenko nikomu nevěří, ochranku z regulérních eliťáků jednotek Berkut mít nemůže, ti do jednoho přešli na stranu povstalců, vojáci UA nemají výcvik a žoldáci Pravého sektoru by mu možná ještě ustřelili hlavu. Takže holt bylo třeba využít služeb americké Academi, koneckonců, kdo jiný by do takového svinstva na ochranu fašisty a oligarchy šel, že?

Západní média se snaží své ovčany oblbovat masivní propagandou o vřelém přivítaní Porošenka v Mariupolu, ovšem v květnu, kdy ukrajinská armáda dobyla město z rukou povstalců, vypadalo přivítaní UA úplně jinak a o nějaké srdečnosti nemohla být ani řeč.

[VIDEO] Ukrajinská armáda obsadila v květnu Mariupol, obyvatelé je přivítali podobně jako Češi v Praze přivítali okupanty v roce 1968, ta podobnost scén je neuvěřitelná… lidé skandují: “Fašisti! Fašisti!…”

Ukrajinská armáda se neustále pokouší zinscenovat útoky na své vlastní pozice, aby z nich mohla obvinit povstalce, že porušili příměří a aby měla UA výmluvu zaručující obnovení bojů. Kyjev příměří nechtěl, přistoupil na něj jen na drsný nátlak Berlína, kdy Angela Merkel pohrozila neupřesněnými sankcemi vůči Kyjevu, pokud nedojde k uzavření příměří s povstalci.

-Admin-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Frankespider
Návštěvník

Za všechno můýe USA. Nenávist k USA by seměla vyučovat ve všech kulturních zemích světa od základních škol

aponec
Návštěvník
aponec

Americti “bodyguards” at je to kdokoli by nenosili bryle s cistymy skly. Bryle na obrazku ktere je ani nechrani proti bocnimu oslneni a prachu (norma OSHA) by asi Amici ztezka pouzivali. Ty podvrhy se vam moc nedari, priste si to lepsi pripravte .

peter
Návštěvník
peter

Thole nejsou profesionalni vojaci nebo policajti. Normi plati pro regulerni bezpecnostni slozky. Tohle je bezpecnostni firma ktera vime cim se zabiva. Kdyz ti to prijde jako podvrh tak se podivej na zabery a reportaze a pod. z Iraku kde jsou daleko horsi podminky a ktere tocili bud to nemci nebo anglani nebo amici nebo frnacouzi. Jsou snad tam nejak uniformovani?! Drzi se snad tam nejakych stupidnich brili? Ani nahodou. Krome toho jak silny slunce bys ocekaval na UA na podzim.

Pozorovatelka
Autor

Viděl dnes někdo projev Porošenka v americkém Kongresu? Před celým světem řekl, že Rusko sestřelilo malajsijské letadlo. Dále řekl, že Ukrajina nikdy nebude akceptovat “okupaci” Krymu Ruskem. Ovace nebraly konce.
http://diskuteri.eu/clanek/porosenko-v-usa-kongres-dodame-zbrane-a-dalsi-penize-dalsi-krok-k-valce-3698-mla

trodas
Návštěvník

Tak pro ty úplně natvrdlé jsem z toho udělal tento jasný obrázek:
comment image

…snad to lidi pochopí. Problém je, že to není vše. Porošenko je také už od roku 2006 agentem Washingtonu:
http://www.informationclearinghouse.info/article38760.htm
…mluví se o něm v US dilomacii už v roce 2006 jako o “našem insiderovi” … Ukrajina Ukrajincům nebo USA?

ferdo
Návštěvník
ferdo

nechcem vám do toho kecať, mudrlanti, ale obaja majú na 99% rovnaké zbrane, či krátke, tak dlhé. len ten zadný má pažbu omotanú nejakou páskou. ale to zadné vykrojenie je identické, ako na pažbe predného vojaka. takže sa na tejto konšpirácií môžem len pousmiať – ale pisálek aspoň vyblil niečo zo seba do priestoru ..

TSq
Návštěvník

+1
Už z jednoduchého pohledu charakteru války lze nahlédnout jako velící důstojník, max. utajení a deziluze who is who ?
Jak vidět z medií se daří spolehlivě, ruské kolony, ruské rakety, ruská armáda.. společná výstroj je základ zmatení nepřítele, takže pomalu nikdo neví kdo je kdo, akorát nějaká stužka 😉
Ogaři na fotu bude asi opravdu nějaká americká soldateska, v situaci komu může Porošenko věřit ? Jedině režisérovi a sponzorovi Bombamovi, vlastním lidem ani náhodou, ostatně se poučil z dějin, osobní garda španělských olympioniků

ascharad
Návštěvník
ascharad

SA vz 58 a nestačí mu 30 nábojů, asi mizerný střelec.

stanislav
Návštěvník
stanislav

😛 To že má amík kalašnikova je jen klamný manévr aby si prosťáček myslel že jsou ukrajinci pečující o svého vůdce(zločince)…………

Stan
Návštěvník
Stan

Neřekl bych, že to jsou Amíci. Spíš je tipuju na Poláky. Ten první má evidentně Kalašnikova, co má ten druhý nevidím

Ondra
Návštěvník

Tokijský starosta odhalil strašné tajemství, které dokáže změnit svět
Tokijský starosta Joiči Masuzoe sdělil během své návštěvy v sibiřském Tomsku novinářům, že Japonsko vyhlásilo sankce proti Rusku pod nátlakem USA.
Ale vždyť na straně nacistické ukrajinské vlády také válčí profesionální žoldáci z USA, Polska, Švédska.
Číst všechno:
http://czech.ruvr.ru/2014_09_08/Tokijsky-starosta-odhalil-strasne-tajemstvi-ktere-dokaze-zmenit-svet-2177/